Typ urody (pora roku). Jakim jestem typem? - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Jakim typem jest Spark20?
Wiosna 6 8,22%
Lato 20 27,40%
Jesień 23 31,51%
Zima 24 32,88%
Głosujący: 73. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-25, 20:15   #631
tajlaa
Wtajemniczenie
 
Avatar tajlaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 024
Dot.: Jakim jestem typem urody ?

ooo i jak sie mieszka w tych okolicach na stale??

oo rzeczywiscie masz peiprzyka ja mialam na czole cos podobnego i w lutym usunelam i teraz jes pamka czerowna i sie blizna goi. jak na razie nei zaluje

a mi sie wydaje ze w tym chabrowym ci ladnie powinno byc ale beze to niee. one to w ogole niewielu osobom pasuja...
tajlaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 06:41   #632
inka205
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 82
Dot.: Jakim jestem typem urody ?

Właśnie prawie wszystkie kolory w które sie ubieram nosze do koloru włosów który nie jest moim naturalnym I jak mozna zauwazyc raczej są to w wieksosci kolory jak najbardziej neutralne jak najmniej widoczne, tylko praktycznie z tym habrem i ta krwistą czerwienią zaszalałam ale i tak rzadko je zakładam. Chciałabym zmienic całkiem styl, ale do tego musze mieć jakiś punkt zaczepienia jak wiedza czy jestem typem ciepłym czy chłodnym a potem to juz z górki, ale nie sądziłam, że to tak ciężko się zorientować


P/S Okolice piekn e ale do pogód sie ciężko przyzwyczaić zważywszy że wychowałam w bardziej spokojnym klimacie ;P no ale życie już jest takie że nas zaskakuje i np zamieszkujemy w najmniej oczekiwanym miejscu, a to miał być tylko 2 tygodniowy wyjazd nad morze a ze zostalismy na dłuzej hehe tak wyszło
inka205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 06:56   #633
tajlaa
Wtajemniczenie
 
Avatar tajlaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 024
Smile Dot.: Jakim jestem typem urody ?

Nio az tak sie nie znam na tych typach gdyz ja nie przywiazuje do tego az tak wagi tylko ubieram to co mi sie podoba i w czym dobrze wygladam ale wiem o co ci chodzi i co chcialabys wiedziec. wlasnie sie zastanawiam czemu inne wizazanki nie odzywaja sie tu z pomoca) moze umiesc swoj klopot na metamorfozach? tu usun a tam zrob bo ja bidna sama Ci nie pomoge az tak. ehh

---> oo a jak sie mogl wyjazd z 2 tygodni nad morzem pzresunac az do stalego pobytu?? ja tez tak chce
tajlaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 07:15   #634
inka205
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 82
Thumbs up Dot.: Jakim jestem typem urody ?

Skorzystam z Twojej rady porusze wątek też na metamofrozach. Bardzo mi zależy by ktoś mi pomógł bo sama na siebie nie umiem spoglądnąć obiektywnie sama rozumiesz



P/S W trakcie szykowania sie do wyjazdu DRUGA POŁOWA otrzymała tam pracę no i latem będzie 2 lata jak juz tu jestesmy heheh no jak mówie życie..
inka205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 15:57   #635
tajlaa
Wtajemniczenie
 
Avatar tajlaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 024
Smile Dot.: Jakim jestem typem urody ?

Cytat:
Napisane przez inka205 Pokaż wiadomość
Skorzystam z Twojej rady porusze wątek też na metamofrozach. Bardzo mi zależy by ktoś mi pomógł bo sama na siebie nie umiem spoglądnąć obiektywnie sama rozumiesz



P/S W trakcie szykowania sie do wyjazdu DRUGA POŁOWA otrzymała tam pracę no i latem będzie 2 lata jak juz tu jestesmy heheh no jak mówie życie..
mam nadzieje ze tam Ci pomoga ocenic Twoj typ i bedzie ci latwiej zdecydowac sie na zmiane i poprawe:PP az sama z ciekawosci lukne tam czy jest juz Twój watek i co Ci pisza:P

P/s strasznie zazdroszcze Ci takiej zmianyD wow i to od razu nad morze...:P tylko w lecie zostanie wam wyjezdzac w gory hihi
tajlaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 15:01   #636
misia0309
Przyczajenie
 
Avatar misia0309
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3
Exclamation Dot.: Metamorfozy: doradźcie mi kolor włosów - jakim jestem typem kolorystycznym ?

witam potrzebuje pomocy w kolorze włosów teraz mam ciemne ale źle się czuje z nimi.... naturalne mam jasne rude włosy i myślę ze jasna karnacje skóry
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00160.jpg (132,6 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00156.jpg (134,4 KB, 15 załadowań)
misia0309 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 17:14   #637
sal387
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2
Dot.: Typ urody (pora roku). Jakim jestem typem?

Witajcie!
Przeczytałam wiele opisów typów urody i jedno wiem na pewno: jestem typem chłodnym. Ale jaką porą roku?


Jak się opalasz - bardzo szybko, choć nierównomiernie: w niektórych miejscach występuje zarumienienie następnie ciemniejące (ramiona, dekolt, plecy), a w innych (broda, zgięcia stawów, skóra okolic paznokci, nogi) od razu ciemny brąz.

Kolor oczu - ogólnie ciemnoniebieskie o czystym i dość intensywnym kolorze. Jak się bliżej przyjrzeć: na zewnątrz bardzo ciemna niebiesko-szara obwódka, w środku typowy niebieski, a przy źrenicy prawie niewidoczny złoty. Potrafią dostosować się do koloru ubrania i oświetlenia.

Piegi - ani jednego, niezależnie od dawki słońca. Są za to wyraźnie, ciemnobrązowe pieprzyki.

Cera - odcień typowo oliwkowy, chłodny. Ciemna. Policzki lekko zaróżowione (chyba naczynka, ale się nie znam).

Naturalny kolor włosów - ciemny blond, z ciemnobrązowym połyskiem.

Kolor ust - różowe.

W jakich kolorach czujesz się dobrze - biały, wszelkie nawet intensywne zielenie (prócz seledynowych itp.), oliwki, khaki, beże, chłodne brązy, szarości, chłodne "brudne" żółcie

Które źle podkreślają Twoją urodę?
- błękity (najgorzej), granaty, czerwienie, pomarańcze, ciepłe brązy, fiolety, róże


Edytowane przez sal387
Czas edycji: 2009-05-14 o 17:22
sal387 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-15, 07:57   #638
Anielkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Anielkaaa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 112
GG do Anielkaaa
Dot.: Typ urody (pora roku). Jakim jestem typem?

Cytat:
Napisane przez ewa007 Pokaż wiadomość
witam kochane wizażanki!

bardzo dokłądnie sie sobie przyjrzałam, pomóżcie ustalić mi mójtyp urody, gdyż ja chyba do żadnego nie pasuje!

Cera: mam wrażenie, że jest żółtawa z odrobiną pomarańczy, latem na nosie wyskakuje kilka średnio brązowych piegów

oczy: tęczówki ciemny brąz, białka oczu nie są wyraznie oddzielone od tęczówek a kolor mają nie czysta biel ale taka biel zgaszona, jakby za mgłą

włosy: nie wiem jak je określić, taka szatynka o ciepłym brązowawym odcieniu

dobrze mi w ciemniejszych szminkach w odcieniach brązów, ale to pewno w niczym nie pomoże

nie wiem jak jeszcze mogłabym pomóc, ale czekam na wasze podpowiedzi kochane
dokładnie Mam taki sam typ urody; cera ciemna, opalam się od razu na brąz, w lecie na twarzy pojawia się kilka fajnych piegów . Wcześniej myślałam, że jestem jesieną, ale teaz to chyba mieszanina jesieni z zimą

---------- Dopisano o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Attila Pokaż wiadomość
Podaję linka do genialnej stronki o kolorystyce. Każdy typ został podzielony na trzy podtypy. Polecam!

http://members.tripod.com/trepanrr/c...lysis_test.htm
ze stronki wynika mi, że jestem deep autumm
__________________
Zanim zostałaś poczęta-pragneliśmy Cię,
zanim się urodziłaś-kochaliśmy Cię,
zanim mineęa pierwsza minuta Twojego życia-byliśmy gotowi umrzeć dla Ciebie:TO JEST CUD ŻYCIA!
Taki,ktory pokocha nie "za" lecz "pomimo ze" Będzie mnie kochał dziś bardziej niż wczoraj, ale mniej niż jutro..
Anielkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 15:33   #639
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Typ urody (pora roku)

Cytat:
Napisane przez kinga(kinia) Pokaż wiadomość
Ciesze sie ze moj pomysl zostal pozytywnie przyjety. W takim razie pisze dalej ...
-------------------------------------------------
L A T O

oczy: szaroniebieskie, wyraziste piwne, ciemnozielone
wlosy (naturalne): chlodny blond, myszowaty, popielaty, lekki (jasny)braz
wlosy (w dziecinstwie): popielate, blond
opalenizna: najpierw czerwony, a potem braz
cera:brzoskwiniowa
cera (w czasie zimy): o chlodnym odcieniu, blada
piegi: tak, ale tylko latem od slonca
rumience: rzadko, prawie wcale

Kolory dla lata:-ogolnie jasne i rozmyte
-przydymione pastele
-mieta
-biel
-szarosci
-roz
-fiolety

Makijaz:
-b. delikatny
-cere podkresl podkladem w kolorze kosci sloniowej lub bezu zlamanego rozem
-na policzki jasny roz
-cienie: niebieskie, szare oraz delikatne roze i fiolety
-perlowe badz rozowe blyszczyki

Ubrania:
-nie najlepiej wygladasz w czerni
mi wychodzi, że jestem lato: piwne oczy, myszowaty w dzieciństwie blond, teraz średni brąz, opalenizna, piegi, pieprzyki - wszystko
Za to - karnację mam jasną (żadna brzoskwinia) raczej jak to babcie mawiały "krew z mlekiem" Nie znoszę pastelowych kolorów, jestem w nich mdła i rozmyta - uwielbiam i najczęściej noszę czerń dobrze czuję się w czerwonym, ale szarości też lubię (srebro, stal) w niebieskich cieniach wygladam tragicznie, chociaż makijaż (szczególnie oka) mam raczej mocny, kontrastowy - czarna kredka i np. złocisty cień - wygląda to dobrze Usta perłowym błyszczykiem, lub cieliste ale to raczej ze względu na ich rozmiar z natury są intensywnie czerwone i nie podoba mi sie to

dobrze określiłam swój typ?

Edytowane przez Ptysio5
Czas edycji: 2009-05-30 o 15:37
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 14:50   #640
Aga017
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 60
Dot.: Typ urody (pora roku)

No i znowu klapa! Setki razy próbowałam dowiedzieć się jaki mam typ urody i nadal nic z tego! Do żadnego opisu nie pasuję, choćby w większości! Może wy mi pomożecie? Spróbuje jak najdokładniej się opisać:

Oczy: szare, w zależności od oświetlenia lekko zielonkawe lub niebieskawe, przy źrenicy piwna obwódka, ciemne brwi, czarne rzęsy
Włosy: w dzieciństwie byłam blondynką, teraz jestem szatynką. Moje włosy maja złotawe, rzadziej rudawe refleksy.
Cera: jasna, bez piegów, z dużą skłonnością do nieznośnych rumieńców. W czasie zimy jest bledsza niż latem, ale innych zmian nie zauważyłam
Opalanie: początkowo na czerwono, ale opalenizna szybko brązowieje. Opalam się bardzo łatwo, bez poparzeń

Czy to możliwe żebym była typem mieszanym? Czy coś takiego w ogóle się zdarza? Pomóżcie!
Aga017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 07:08   #641
justynamartyna
Przyczajenie
 
Avatar justynamartyna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: poza granicami
Wiadomości: 21
Exclamation jaki ze mnie typ ?pomozcie w jego okresleniu?

Witam gorąco,czytam forum i próbuje określić,jedna z wizażystek na innym wątku przypuszcza,ze wiosna jestem ,ale pewnosci nie ma,
więc chciałabym to tutaj skonsultowac jako ,że ten wątek widze jest zamkniety założyłam nowy.Od niedawna tu jestem nie wiem,czy czegos nie przeoczyłam,ale do rzeczy
Czytałam wątek o typach urody i pewnie ma jakiś mieszany bo 100,to żaden mi nie pasuje.
Opalam się szybko na brazowo,oczy/ szaro niebieskie ze zdecydowaną obwódką wokół tęczówki,za to wokół zrenicy ,zdaje sie miec nieregularna obwódke zielonkawa . Piegi/mam pełno plamekprzebarwień brązowych
Cery określic nie potrafię ,rumienię się dość często ,ale nie pamiętam na jaki kolor raczej bym obstawiała czerwony ,co do kolorów jakie nosze to moja szafa jest pełna czarnych rzeczy ,lubie mocne ciemne zdecydowane kolory,granat ,brąz ,zieleń*ciemną*,biały też lubię.
Zdecydowanie beznadziejnie i blado wygladam w beżowym,kolor kawy z mlekiem ,ogólnie pastelowe barwy wygladam w nich blado i anemicznie nie mam tez żadnej rzeczy w kolorze czerwonym ,którego nie cierpię,to samo jeśli chodzi o róż.
Mój naturalny kolor włosów jest naturalnie mysi ,jako dziecko był to bardzo ciemny blon ,prawie jasny braz ,ale bardziej mysi jak brąz.

tyle o mnie jakim jestem typem ,kto pomoże mi to w końcu odkryć czekam z niecierpliwoscią i o zgrozo załącze te zdjęcia /wyjatkowo nietwarzowe/ ale cóż w dobrej wierze pozdrawiam i z góry wiekie dzieki
zdjecia o poranku ,w naturalnym świetle te 3 pierwsze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg BUZIA 020.jpg (149,5 KB, 57 załadowań)

Edytowane przez justynamartyna
Czas edycji: 2009-06-26 o 10:22
justynamartyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-26, 10:16   #642
e881da125a136a9bffb8cbebcfb21e9747a0f67f_606e39721a1d5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 210
Dot.: jaki ze mnie typ ?pomozcie w jego okresleniu?

Wiosna/lato. Określ czy Ci lepiej w złocie czy w srebrze i wybierz wtedy spośród moich propozycji (wiosna - złoto, lato - srebro). Na pewno nie zima
e881da125a136a9bffb8cbebcfb21e9747a0f67f_606e39721a1d5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 10:21   #643
justynamartyna
Przyczajenie
 
Avatar justynamartyna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: poza granicami
Wiadomości: 21
Dot.: jaki ze mnie typ ?pomozcie w jego okresleniu?

zdecydowanie srebro wiec jednak lato
zobaczymy czy ktoś jeszcze mi coś podpowie
dzięki za odzew
justynamartyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 14:41   #644
e881da125a136a9bffb8cbebcfb21e9747a0f67f_606e39721a1d5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 210
Dot.: jaki ze mnie typ ?pomozcie w jego okresleniu?

Nie ma za co Mam nadzieję, że dobrze oceniłam.
e881da125a136a9bffb8cbebcfb21e9747a0f67f_606e39721a1d5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 15:52   #645
xXxKaSkAxXx
Raczkowanie
 
Avatar xXxKaSkAxXx
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: R
Wiadomości: 340
Dot.: jaki ze mnie typ ?pomozcie w jego okresleniu?

moim zdaniem jestes zimą. Blada twarz oczy niebiesko-zielone. Niedawno miałysmy z tego sprawdzianik i dostalam 5 chyba cos jeszcze pamietam ;DDD
xXxKaSkAxXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 17:12   #646
justynamartyna
Przyczajenie
 
Avatar justynamartyna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: poza granicami
Wiadomości: 21
Dot.: jaki ze mnie typ ?pomozcie w jego okresleniu?

No to masz ci babo placek i co teraz juz mnie typuja na wiosne ,lato i zime
i co teraz ,wiedzialam ze latwo nie bedzie ?
Ktos mnie jeszcze okresli ??
justynamartyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 00:26   #647
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: jaki ze mnie typ ?pomozcie w jego okresleniu?

Cytat:
Napisane przez xXxKaSkAxXx Pokaż wiadomość
moim zdaniem jestes zimą. Blada twarz oczy niebiesko-zielone. Niedawno miałysmy z tego sprawdzianik i dostalam 5 chyba cos jeszcze pamietam ;DDD
A gdzie to takie sprawdzianiki robią?
Jak to jest zima to ja jestem święty turecki.
To pisałam ja-zima orientalna.
Widzę,że nie przekonała mnie moja diagnoza czyli wiosna.
Cóż...To w czym czujesz się dobrze to sprawa preferencji i przyzwyczajeń, nie zawsze adekwatnych do naszego wyglądu.
Znam osoby kochające złoto, którym w tym metalu fatalnie.
Typem zimnym nie jesteś bo nie masz błękitnych domieszek w kolorycie cer a twoja twarz w kontakcie zimną paletą kolorów wydaje się pożółkła, czyli masz ciepły odcień karnacji.Do charakterystyki jesieni też nie pasujesz.
No ale nie chcesz- nie wierz.
Sama pamiętam jak kiedyś nie wierzyłam,ze adidasy nie pasują do sukienki czy spódnicy.Teraz już to do mnie dotarło ale też kiedyś dobrze się w takim czymś czułam choć obiektywnie rzecz biorąc wyglądało to fatalnie.
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 19:13   #648
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: jaki ze mnie typ ?pomozcie w jego okresleniu?

zdecydowanie wiosna.

ciepla cera, obwodki wokol teczowki, odcien wlosow jaki opisalas, cieple piegi. wiosna wiosna wiosna i tyle.

poza tym ja na bank jestem wiosna a ty masz prawie identyczny typ jak ja. nie moge znalezc chyba ani jednej roznicy w naszych odcieniach cery czy piegow itp.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam



Edytowane przez sabbatha
Czas edycji: 2009-06-27 o 19:15
sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 10:44   #649
justynamartyna
Przyczajenie
 
Avatar justynamartyna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: poza granicami
Wiadomości: 21
Dot.: jaki ze mnie typ ?pomozcie w jego okresleniu?

jestem wiosna a ty masz prawie identyczny typ jak ja. nie moge znalezc chyba ani jednej roznicy w naszych odcieniach cery czy piegow

Hej sabbatha piszesz ,ze masz taki sam odcien sory to napisz jak mozesz jakich podkladow i pudrow uzywsz chodzi mi glownie o odcienie ,bo ja zawsze jak kupie to mam wrazenie ,ze za ciemny ,badz za ro0zowy ,moze masz cos sprawdzonego ???
A i czy tez masz takie kropy jak ja na twarzy ,jak je tuszujesz to czym???
pozdro
justynamartyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-29, 17:34   #650
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: jaki ze mnie typ ?pomozcie w jego okresleniu?

aktualnie revlona colorstay w kolorze buff, puder z oriflame jakiś, w sumie nic prawie nie nakładam na twarz bo cerę mam ładną i nie chce mi się ;] a pieprzyków ani piegów na twarzy nie mam, ale colorstay ogólnie jest kryjący.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 14:52   #651
justynamartyna
Przyczajenie
 
Avatar justynamartyna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: poza granicami
Wiadomości: 21
Dot.: jaki ze mnie typ ?pomozcie w jego okresleniu?

thanks
justynamartyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 17:36   #652
elkiza81
Zakorzenienie
 
Avatar elkiza81
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 335
Dot.: Typ urody (pora roku)

Cytat:
Napisane przez kinga(kinia) Pokaż wiadomość
Ciesze sie ze moj pomysl zostal pozytywnie przyjety. W takim razie pisze dalej ...
-------------------------------------------------
L A T O

oczy: szaroniebieskie, wyraziste piwne, ciemnozielone
wlosy (naturalne): chlodny blond, myszowaty, popielaty, lekki (jasny)braz
wlosy (w dziecinstwie): popielate, blond
opalenizna: najpierw czerwony, a potem braz
cera:brzoskwiniowa
cera (w czasie zimy): o chlodnym odcieniu, blada
piegi: tak, ale tylko latem od slonca
rumience: rzadko, prawie wcale

Kolory dla lata:-ogolnie jasne i rozmyte
-przydymione pastele
-mieta
-biel
-szarosci
-roz
-fiolety

Makijaz:
-b. delikatny
-cere podkresl podkladem w kolorze kosci sloniowej lub bezu zlamanego rozem
-na policzki jasny roz
-cienie: niebieskie, szare oraz delikatne roze i fiolety
-perlowe badz rozowe blyszczyki

Ubrania:
-nie najlepiej wygladasz w czerni
Zgadza się
Co robicie, żeby zimą nie wyglądać jak siostra śmierci?
__________________
27.02.2019
Publikacja pierwszego utworu na forum wizaz.pl
elkiza81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 18:43   #653
mozaika88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 247
moj typ kolorystyczny

Czytalam watek,ale niestety dalej mam problem z okresleniem mojego typu kolorostycznego.
Moze ktos by mi pomogl?
Oto odp. na moje pytania.
Pytania dot. typu kolorystycznego:

1. Jak się opalasz - opalam sie dosyc szybko, na twarzy skora jest zaczerwieniona (ale to pewnie z powodu rumienców-cera naczynkowa)a na ciele jesli nie przesadze ze sloncem,brak zarozowienia. Odcien mojej opalenizny jest zdecydowanie ciepły,złotawy.

2. Kolor oczu -oprawa moich oczu jest ciemna,mam ciemne brwi i rzesy,lecz na koncówkach sa jasne. Tęczówka oka jest jasna,ma ciemniejsza obwódkę, kolor-zielono-szara.

3. Piegi - brak

4. Cera - moja cera ma jasny odcien,naczynkowa,mam rumience caly czas, ich kolor jest czerwony. A odcien cery wydaje mi sie ze jest cieply, tzn lekko zlotawy,zoltawy. ale cera jest bardzo jasna.

5. Naturalny kolor włosów - mysi kolor włosów,pod slonce sa przeblyski cieplego koloru, jakby perłowy, czasami lekko rudawy.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest to dosyc ciemny kolor, moze nie do konca nasycona czerwien, troche jasniejszy, moze koral? w kazdym badz razie sa to ciemne usta (niestety(

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Hmm..szczerze mowiac sama nie wiem .Podobam sie sobie w rózu jak i w pomaranczy. Lubie nosic brazy, khaki. Wiem ze bardzo dobrze mi w turkusie(bo podkresla oczy) i w bialym .
__________________

Długość włosów: 80 cm
Wzrost:170 cm
Waga: 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50


Nie prostuję włosów od 20.06.2008
9 dni 30 dni 60 dni
mozaika88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 21:46   #654
Mambusia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 67
Dot.: moj typ kolorystyczny

Wydaje mi się że jesteś wiosną.
Mambusia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 22:43   #655
marina06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 145
Dot.: moj typ kolorystyczny

Myślę tak samo jak koleżanka tu napisała wyżej, że jesteś wiosną, ja też założyłam wątek bo nie znałam swojego typu i jak się okazało również jestem wiosną, teraz tylko szukam inspiracji wśród gwiazd z tym typem, gdyby ktoś miał jakieś propozycje to piszcie
marina06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 02:57   #656
Yoostynka
Raczkowanie
 
Avatar Yoostynka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 70
GG do Yoostynka
Dot.: Typ kolorystyczny

Odświeżam wątek.
Dużo razy nad tym myślałam i właściwie nigdy nie znalazłam odpowiedzi na to pytanie: jakim jestem typem urody?
Dołączam zdjęcie.
A teraz odpowiedzi na wymagane pytania, które(mam nadzieję) pomogą w określeniu jaki jest mój typ kolorystyczny:

1. Opalam się najpierw na czerwono, stopniowo skóra nabiera delikatnego karmelowego odcienia. (ale raczej słońca unikam)
2. Oczy niebiesko szare z żółtą obwódką wokół źrenic.
3. Piegi występują sporadycznie, jedynie po długim przebywaniu na słońcu. Jeśli są, to jasno brązowe. Oprócz tego mam skłonność do pieprzyków
4. Cerę mam raczej blado różową, w zimę zupełnie bladą
5. Mój naturalny kolor włosów to ciemny szatyn bez złotych refleksów.
6. Usta bladoróżowe
7. Lubię ubierać się w ciemne zielenie, granaty.
Źle się czuję w szarościach,bielach oraz w mocnych czerwieniach

Najlepiej odzwierciedlające tonacje mojej skóry jest pierwsze zdjęcie

Z góry dziękuję za pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a 001.jpg (38,2 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 021 kopia.jpg (30,9 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie.jpg (19,3 KB, 6 załadowań)
Yoostynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 11:12   #657
budyniek90
Rozeznanie
 
Avatar budyniek90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 909
Dot.: moj typ kolorystyczny

Ja też chcę wiedzieć
1. Jak się opalasz
Prawie wcale Najpierw na czerwono, później opalenizna zmienia sie na brzoskwiniową.

2. Kolor oczu
Mocno niebieskie Według koleżanki - turkusowe
Oprawa ciemna - mam ciemniejsze brwi od włosów

3. Piegi - robią się tylko po opalaniu i znikają po jakiś 2 dniach. Mam dużo pieprzyków

4. Cera
Jasna, lekko ziemista [zawsze kupuję najjaśniejsze pudry i podkłady]. Nie rumienię się

5. Naturalny kolor włosów
Ciemny blond. Jak to powiedziała koleżanka - kolor popiołu
[ale najlepiej mi w rudym ]

6. Kolor ust
Rózowy lekko wpadający w koral/pomarańcz. Ale bardziej różowy

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Najlepiej wyglądam w czerwonym, zółtym, pomarańczowym. Okropnie w beżowym, czarnym.
__________________
nakarm psa
klikaj codziennie! www.pustamiska.pl
Go vege!


kosmetyki
książki

Edytowane przez budyniek90
Czas edycji: 2009-07-15 o 11:14
budyniek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 14:57   #658
S1oneczko
Raczkowanie
 
Avatar S1oneczko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 202
Dot.: moj typ kolorystyczny

Mozaika88 na bank jesteś typem wiosny



budyńku90 droga Mam pare pytań:
3. Piegi - robią się tylko po opalaniu i znikają po jakiś 2 dniach. Mam dużo pieprzyków W jakim odcieniu sa te zmiany. Moga być albo rude albo szarobrązowe

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Najlepiej wyglądam w czerwonym, zółtym, pomarańczowym. Okropnie w beżowym, czarnym. Te kolory są w ciepłym odcieniu-koralowy, krwisty, czy zimnym-lodowy, pastelowy, cytryna, czerwone wino.

Na pewno nie jestes jesienia i zimą. Zastanawiaja mnie te Twoje ulubione kolory, bo z tego co piszesz jestem prawie pewna, że jesteś typem lata
S1oneczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 18:01   #659
budyniek90
Rozeznanie
 
Avatar budyniek90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 909
Dot.: moj typ kolorystyczny

Cytat:
Napisane przez S1oneczko Pokaż wiadomość
Mozaika88 na bank jesteś typem wiosny



budyńku90 droga Mam pare pytań:
3. Piegi - robią się tylko po opalaniu i znikają po jakiś 2 dniach. Mam dużo pieprzyków W jakim odcieniu sa te zmiany. Moga być albo rude albo szarobrązowe

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Najlepiej wyglądam w czerwonym, zółtym, pomarańczowym. Okropnie w beżowym, czarnym. Te kolory są w ciepłym odcieniu-koralowy, krwisty, czy zimnym-lodowy, pastelowy, cytryna, czerwone wino.

Na pewno nie jestes jesienia i zimą. Zastanawiaja mnie te Twoje ulubione kolory, bo z tego co piszesz jestem prawie pewna, że jesteś typem lata
Piegi i pieprzyki mam w ciepłym odcieniu brązu Raczej rude
Wydaje mi się, że lepiej wyglądam w ciepłych odcieniach
A i tak w ogóle dzięki za pomoc
__________________
nakarm psa
klikaj codziennie! www.pustamiska.pl
Go vege!


kosmetyki
książki
budyniek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 19:13   #660
_Blacky_
Raczkowanie
 
Avatar _Blacky_
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 302
Dot.: moj typ kolorystyczny

O to ja tez poprosze bo juz sama nie wiem,zawsze mi wychodzi zima ale nie wszystko u mnie sie zgadza :P

1. Jak się opalasz - raczej łatwo,na taki hm zolty :P jesli mocniej - opalenizna robi sie brazowa,przyznam ze rzadko stosuje filtry a poparzenia wystepuja tylko jesli rzeczywiscie przesadze z opalaniem.

2. Kolor oczu - brązowe,czysto - biała gałka oczna, czarne brwi i rzęsy

3. Piegi - brak

4. Cera - jasna w zoltym odcieniu,jednak niekoniecznie jest to cieply odcien

5. Naturalny kolor włosów - brąz raczej chłodny ale od słońca rozjaśniały się na złotawo :P
w dziecinstwie mialam jasne blond włosy (takze oprawa oczu byla delikatniejsza i jeszcze jasniejsza cera),
obecnie farbuje włosy na czern lub ciemny braz i tak mi najlepiej co praktycznie wszyscy z mojego otoczenia potwierdzaja. Sama tez sie najlepiej tak czuje. Kiedy farba wyplukiwala mi sie na rudawo wygladalam zle

6. Kolor ust - czerwone

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze - czern,biel,praktycznie wszystkie odcienie niebieskiego - jasnego i ciemnego,granat,soczysta czerwień,fiolety jasne i ciemne,ciemny (fuksja) i jasny róż,cytrynowy,prawdopodob nie jakas soczysta zielen :P
ogolnie kolory zimy jednak sa pewne wyjatki i przez to tez mam watpliwosci: pasuja mi niektore brazy (raczej te jasniejsze,taka czekolada),zlamana biel - kremowy kolor,czasem pomarańcz
_Blacky_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-06 19:34:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:21.