Tarnowskie Panny Młode - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-09, 17:47   #3271
iwka28
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka28
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 095
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
tak w Polsce jestesmy od 2 dni
wczotaj bylismy na sali ... i okazalo sie ze moga tyko 4 kolory dekoracji zrobic .. bialo rozowa , bialo niebiezka , bialo zielona i bialo bordowa a mi sie zadna z nich nie podoba bo sciany sa zielone wiec roz nie pasuje wogole porazka !! i musze szukac na szybkiego kogos kto sie tym zajmie ....
Żabcia, ja tutaj
www.dekoracjesal.com.pl

zamawiałam pokrowce na krzesła i byłam zadowolona. Pani podjechała do sali (jakieś 70 km) pomierzyła i zaproponowała co widzi. I nie wciskała droższej opcji ze wstążkami, chociaż przecież mogła, nawet sama odradzała stwierdzając że będzie za dużo.

Cytat:
Napisane przez kudliczek Pokaż wiadomość
jak Wam się podoba moja sukienka?
A mierzyłaś ją i próbowałaś chodzić oraz siadać w niej? Ja też miałam rybkę, ale nie aż tak wąską. Sprawdź w salonie czy będzie Ci w niej wygodnie.

Cytat:
Napisane przez midnite Pokaż wiadomość
P.S. Dziewczynki a mam jeszcze jedno pytanie nie w temacie. Jak Wy robicie w przypadku kuzynów czy znajomych których zapraszacie a wiecie że mają już partnerów (których nie znacie) z którymi są od dłuższego czasu albo nawet narzeczonych. Piszecie wraz z osobą towarzyszącą czy raczej staracie się dopytać o imię i nazwisko tej "drugiej połowy".
My się dowiadywaliśmy. Jak ktoś nie wiedział, z kim przyjdzie to pisaliśmy na zaproszeniu z osobą towarzyszącą, ale już winietki robiliśmy z imieniem i nazwiskiem (dzwoniliśmy ok. 1 tydz. przezd weselem żeby się dowiedzieć). Taki telefon nie jest to dużo, a właśnie te osoby osoby towarzyszące które poznaliśmy na weselu były bardzo miło zaskoczone.

Cytat:
Napisane przez magdzia33 Pokaż wiadomość
my nie pisalismy nic, czyli tradycyjnie kwiaty, nie chce komus narzucac, zeby przyniosl czekoladki czy wino, ale to wszstko zalezy od ludzi, ja wiem, ze u mnie nie byloby to dobrze odebrane...
Cytat:
Napisane przez kasiooola88 Pokaż wiadomość
My też nic o tym nie pisaliśmy, bo u mnie w rodzinie by to źle odebrali, jak moi rodzice na samą mysl o tym to mowili, że to tak nie wypada
Nie narzucaliśmy Ja lubie kwiaty Przynajmniej jeden raz bede miała ich dużo
My też nie pisaliśmy nic, chcieliśmy kwiaty Część zanieśliśmy do kościoła i podarowaliśmy siostrom zakonnym na dekoracje ołtarza. Na drugi dzień mieliśmy telefon od siostry przełożonej z podziękowaniami Miło.

Cytat:
Napisane przez jadira Pokaż wiadomość
...wczoraj mialam probny makijaz ...
Jadira, ale pięknie podkreślone oko. Całość będzie wyglądała super!

Cytat:
Napisane przez Dzelkas Pokaż wiadomość
Wie ktoś może jeszcze ile butelek szampana potrzeba na 160 ludzi Chciałam bym kilka Propozycji tak do porównania
A nie możesz zadzwonić do sali i się zapytać? Wg mnie to najlepsze źródło informacji. Zapytaj jaką pojemność mają kieliszki, pomnóż przez liczbę gości, daj mały zapas i już gotowe


Ale ten czas leci. Ne mogę uwierzyć, że to już ponad miesiąc. Teraz wymieniam dokumenty, w pracy też muszę wszystko powymieniać, zachodu z tym tyle, że głowa boli. Powinno się zgłaszać wszystko w jednym miejscu i informacja idzie dalej, a nie 50 papierków i każdy chce za to pieniądze. Na szczęście to tylko raz w życiu
__________________
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu. Tako rzecze ja, król Julian!"

Never regret something that once made you smile

Edytowane przez iwka28
Czas edycji: 2009-07-09 o 17:51
iwka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 22:32   #3272
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez jadira Pokaż wiadomość
Witaj kassate!
Loczek w sprawie makijazu moge Ci doradzic: no wiec tak: wczoraj mialam probny makijaz, korzystalam z uslug Pań (zespół TuoViso)i powiem Ci ze bylam /jestem bardzo zadowolona. Panie świetnie dobraly mi podklad, najpierw wymalowaly jedno oko uzywajac innej gamy kolorystycznej -zapytaly czy tak mi sie podoba, co bym zmienila itd i wtedy inną game kolorystyczna uzyly do drugiego oka (tak zebym miala porownanie ktory makijaz oka chce). I tak wybralam i jestem naprawde zadowolonq- zalaczam Ci zdjecie mojego oka. Tu masz stronke do Pan z TuoViso www.tuoviso.pl
faktycznie zrobily kawal dobrej roboty

Cytat:
Napisane przez LoczeK83 Pokaż wiadomość
Czy może mi ktoś polecić dobrą fryzjerkę i kosmetyczkę w Tarnowie.. Proszę !! ))))))
ja od 2 dni chodze na probna fryzurke i makijaz w srode bylam na makijazu u pani Elzbiety Korczak i niestety nie jestem zadowolona a jak mnie TZet zobaczyl to juz calkiem napewno wiecej do niej nie pojde pozniej bylam na fryzurce w salonie Creative na Krakowsiej fryzurka w skali od 0-10 podobala mi sie na 8 wiec dzisiaj wybralam sie do pani Anty Rataj i jestem bardzo zadowolona takze fryzurke mam juz z glowy jesli o makijaz chodzi to dzis bylam tez u kosmetyczki w Creative i tym razem makijaz mi sie spodobal i to bardzo takze mysle ze to juz mam pozalatwiane no ale korci mnie troszke zeby jeszcze wybrac sie do Tuo Viso
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 06:42   #3273
LoczeK83
Raczkowanie
 
Avatar LoczeK83
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 157
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Jadira.. a napisz jeszcze jak długo Ci się trzymał makijaż.. i może podpatrzyłaś jakich używają kosmetyków???

zaaaabcia ja nawet dzwoniłam do salonu A. Rataj.. ale jak przeczytałam opinie o niej tutaj na forum to zwątpiłam troszke a co do Pań z Tuo Viso to nie trzeba się nigdzie wybierać.. bo one tylko i wyłącznie dojeżdzaja do Ciebie.. nie maja żadnego salonu..
LoczeK83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 09:46   #3274
kenczorfka
Przyczajenie
 
Avatar kenczorfka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 9
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Witam przyszłe Panny Młode i już młode mężatki

Chciałabym się zapytac, czy możecie polecić skrzypaczkę na ślub ?? Interesowałoby mnie może jakieś połączenie skrzypaczki i drugiej osoby do śpiewu.

Pozdrawiam i życze miłego dnia
__________________
"Na świecie istnieje jedyna rzecz warta życia: bezgranicznie kochać istotę, która kocha nas bezgranicznie"
kenczorfka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 18:07   #3275
jadira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Tarnów/UK
Wiadomości: 454
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez iwka28 Pokaż wiadomość
Żabcia, ja tutaj
www.dekoracjesal.com.pl




Jadira, ale pięknie podkreślone oko. Całość będzie wyglądała super!
Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
faktycznie zrobily kawal dobrej roboty



ja od 2 dni chodze na probna fryzurke i makijaz w srode bylam na makijazu u pani Elzbiety Korczak i niestety nie jestem zadowolona a jak mnie TZet zobaczyl to juz calkiem napewno wiecej do niej nie pojde pozniej bylam na fryzurce w salonie Creative na Krakowsiej fryzurka w skali od 0-10 podobala mi sie na 8 wiec dzisiaj wybralam sie do pani Anty Rataj i jestem bardzo zadowolona takze fryzurke mam juz z glowy jesli o makijaz chodzi to dzis bylam tez u kosmetyczki w Creative i tym razem makijaz mi sie spodobal i to bardzo takze mysle ze to juz mam pozalatwiane no ale korci mnie troszke zeby jeszcze wybrac sie do Tuo Viso
Cytat:
Napisane przez LoczeK83 Pokaż wiadomość
Jadira.. a napisz jeszcze jak długo Ci się trzymał makijaż.. i może podpatrzyłaś jakich używają kosmetyków???
Dziekuje dziewczyny Loczek: na makijaz umowilam sie dosc pozno (juz zachodzilo slonce) wiec kilka godzin pochodzilam i musialam isc spac i zmyc makijaz, ale panie z Tuo viso powiedzialy ze probny makijaz i tak jest bez zadnych utrwalaczy a wiec ten ostateczny bedzie utrwalony, jeszcze dokladniejszy. Z kosmetykow podpatrzylam Loreala (i dzieki temu juz wiem ktory podklad musze sobie kupic zeby sie nie swiecic), Inglota cos obila mi sie nazwa o uszy jak Crayola czy cos w tym stylu w kazdym razie wszystko porządne i pachnące
Aha Panie mi doradzily co stosowac na lato - tzn kupic lekki podklad Nivea+ brązer, naprawde duzo wynioslam z ich wizyty. Panie pytaly sie o wezystko czy wole mocniej, czy delikatniej, czy chce wydluzone oko czy w jeszcze inny sposob je podkreslic
__________________
"źle zbudowana wieża drży pod przelotem motyla..."
jadira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 08:57   #3276
allebazi
Rozeznanie
 
Avatar allebazi
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 708
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

dziewczyny poleccie jakiegoś taniego kamerzyste zależy mi tylko na tym zeby nakrecił materiał efekty moge sobie sama zrobić
allebazi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 07:56   #3277
Mletfyk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 69
Exclamation Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Kochane Dziewczynki.
Mam mega prośbę - powiedzcie jak to jest-mija właśnie 3 m-ce do naszego ślubu i powinniśmy iść do Kościoła do proboszcza, ale nie mamy jeszcze wszystkich dokumentów. Czy możemy je donieść później? (ja np.byłam chrzczona ponad 300 km stąd i muszę skombinować metrykę w inny sposób niż osobisty a to trochę potrwa) Kurczę a boję się że później będą problemy że za późno przychodzimy....

PS. a ile trwa wyciągnięcie z USC tych wszystkich papierków ??
__________________
Chcę przeżywać każdy dzień tak, jakby miał być tym ostatnim...

Kocham Cię M.


http://suwaczki.slub-wesele.pl/20091010030113.html

Edytowane przez Mletfyk
Czas edycji: 2009-07-15 o 08:49
Mletfyk jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-15, 09:08   #3278
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez Mletfyk Pokaż wiadomość
Kochane Dziewczynki.
Mam mega prośbę - powiedzcie jak to jest-mija właśnie 3 m-ce do naszego ślubu i powinniśmy iść do Kościoła do proboszcza, ale nie mamy jeszcze wszystkich dokumentów. Czy możemy je donieść później? (ja np.byłam chrzczona ponad 300 km stąd i muszę skombinować metrykę w inny sposób niż osobisty a to trochę potrwa) Kurczę a boję się że później będą problemy że za późno przychodzimy....

PS. a ile trwa wyciągnięcie z USC tych wszystkich papierków ??
Spokojnie ja byłem na 1,5 mc przed ślubem u proboszcza i nie robił żadnych problemów.
Wszystko z USC w 5 dni załatwiłem - a musieliśmy do 2 USC biegać(Tarnów i Dąbrowa Tarnowska) a i jeszcze USC w Krakowie ale tam moja Mama załatwiała.

Edytowane przez Emir1994
Czas edycji: 2009-07-15 o 09:10
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 09:38   #3279
kenczorfka
Przyczajenie
 
Avatar kenczorfka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 9
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Witam, bardzo Was proszę o pomoc... potrzebuje namiaru ja jakąś dobrą krawcową w Tarnowie i okolicach, czy ma którach może jakies namiary ??

Pozdrawiam i życze miłego dnia
__________________
"Na świecie istnieje jedyna rzecz warta życia: bezgranicznie kochać istotę, która kocha nas bezgranicznie"
kenczorfka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 10:05   #3280
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

witam
wkoncu znalazlam chwilke zeby do was napisac

jestem troche zla bo wyszly nici z mojego pomyslu na dekoracje kosciola chcialam zeby babka ktora robi mi bukiet slubny zrobila tez dekoracje lawek auta itp .. ale 2 inne pary ktore maja slub w tym samym dniu sie nie zgodzily tzn jedna godzine przed nami chce zeby dekoracje robila zakonnica z ktora jej rodzina sie przyjazni ... natomiast para ktora ma o 16 robi skromne przyjecie i wogole nie chce dekoracjie ehh wiec stwierdzilam ze ta kase co mialam dac na dekotracje do kosciola bedzie na sali ... tylko ze to troche nie tak w sposunku do nas bo my tak czy tak bedziemy musialy zaplacic zakonnicy a ta ostatnia para przyjdzie sobie na gotowe

u nas jeszcze 10 dni zostalo .. ale jak narazie stresu brak

bylismy wczoraj w restauracji wybrac menu zamowic pokoje ... i powiedzielismy babce ze nie chcemy jej dekoracji .. troszke nie byla zadowlona no ale to juz jej problem ... mamy pewnych 170 osob takze wychodzi od osoby po 170zl gdyby bylo powyzej 180 osob bylo by 5 zl mniej ...
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014

Edytowane przez zaaaabcia
Czas edycji: 2009-07-15 o 11:52
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 11:55   #3281
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

moja fruzurka ( zaryz tego co bedzie w dniu slubu )
buciki i obraz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN0695.jpg (40,6 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0697.jpg (41,0 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0698.jpg (42,7 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0699.jpg (42,1 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0670.jpg (34,6 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0673.jpg (33,3 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0669.jpg (40,1 KB, 37 załadowań)
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-16, 06:57   #3282
paanti
Raczkowanie
 
Avatar paanti
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 199
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Dzieńdobry Dziewuszki kochane :P

Wreszcie sie zglaszam po urlopie przewidzianym na rozwozenie zaoproszen - 2 tygodnie w drodze , 2000km za nami , ucieczki (doslownie po 2 h przed ) powodziami z kazdego miasta i mase pozytywnych wrazen - podroz przedslubna za nami ktorej efektem jest wiekszosc zaproszen rozwiezionych - zostalo nie wiele na trasie bielsko-biala- zamosc- warszawa- torun- gdansk- koszalin- szczecin- swinoujscie))


Cytat:
Napisane przez procesor Pokaż wiadomość
Troszkę inna sytuacja.. byłam na weselu, które było 4 miesiące po śmierci ojca panny młodej.. młodzi nie wiedzieli czy przekładać termin czy zostawić, pytali księdza, rodzinę, znajomych. Najczęściej słyszeli pytanie "czy tata chciałby?". Wesele odbyło się tak jak zaplanowali, młodzi, gdy dziękowali rodzicom, powiedzieli coś w stylu "i tacie, który teraz patrzy na nas z góry" - tym o słabszych nerwach poleciały łzy, ale ogólnie, poza 3 czy 4 osobami, wszyscy się bawili..
my przełożylismy ślub po śmierci dziadzia mojego TŻ ale dla mnie to bylo naturalne - zreszta niewiele osob wiedzialo jeszcze wtedy o nim wiec tylko sale przelozylismy i tak mam grudniowy slub a nie kwietniowy... tylko polroku ale w sumie chyba tak latwiej i dobrze est jak jest...rodzice sie ciesza teraz i jest oki

Cytat:
Napisane przez jadira Pokaż wiadomość
Witaj kassate!
Loczek w sprawie makijazu moge Ci doradzic: no wiec tak: wczoraj mialam probny makijaz, korzystalam z uslug Pań (zespół TuoViso)i powiem Ci ze bylam /jestem bardzo zadowolona. Panie świetnie dobraly mi podklad, najpierw wymalowaly jedno oko uzywajac innej gamy kolorystycznej -zapytaly czy tak mi sie podoba, co bym zmienila itd i wtedy inną game kolorystyczna uzyly do drugiego oka (tak zebym miala porownanie ktory makijaz oka chce). I tak wybralam i jestem naprawde zadowolonq- zalaczam Ci zdjecie mojego oka. Tu masz stronke do Pan z TuoViso www.tuoviso.pl

no to ja już jestempewna w 100% ze panie zamowie uff ! db was miec

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
moja fruzurka ( zaryz tego co bedzie w dniu slubu )
buciki i obraz
ślizna fryzurka pamietam cie z youtuba zaabciu i slicznie bedzie pasowac ci do buzki i do suknii

a obraz pieeeknyyyy !!!

a wlasnie jak to jest z obrazem ? bo to u nas w tarnwoei popularne ale moj tz zrobil wilekie oczy ...to jak ?? obowiazek czy nasza galicyjska tradycja ???
paanti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 07:56   #3283
wojtu28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 13
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
moja fruzurka ( zaryz tego co bedzie w dniu slubu )
buciki i obraz

Żaaabcia buciki bardzo ładne, obraz też. Fryzura ok, tylko zastanawia mnie to będa takie loki bez podpinania? czy na zdjęciu chciałas pokazać kolor?? To sa twoje kręcone włosy?
A makijaz gdzie robisz?
wojtu28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 09:26   #3284
jadira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Tarnów/UK
Wiadomości: 454
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

żabcia ależ masz burzę loków widac odrazu ze wlosy masz podatne na kręcenie (o ile same sie tak nie kręca). Mysle ze same w sobie bez podpinania beda super.
panti to niezła trase zrobiliscie, mysle ze moge powiedziec tak samo o podrozy przedslubnej tyle ze Francja-belgia-holandia- niemcy i wreszcie Polska i nie zeby zostawic zaproszenia ale zeby dotrzec do domu.
Pochwale sie naszymi przygotowaniami:
Zaproszenia rozdaliśmy ...ale dla dalszej rodziny musielismy wyslac bo nie wystarczyloby nam urlopu. Obraczki byly do odbioru tydzien po zamowieniu (niestety jak juz bylismy w trasie do UK) wiec ich nie widzialam jeszcze na zywo tylko przez Skypaale ponoć slicznie sie prezentuja.
Dotarla zamówiona drewniana Ksiega Gości niestety na żywo tez juz jej nie widzialam bo bylismy juz daleko od domu.

Zrezygnowalismy z kamerzysty...ta decyzja wyszla jakos tak sama od nas, stwierdzilismy ze jezeli mamy fotografa...(dobrego i drogiego) to juz postawimy na porządne zdjęcia a kamere odpuszczamy. mama byla troche niezadowolona bo twierdzi ze video to video zadne zdjecie tego nie odda no ale coz ... w koncu to nasz dzien. Obkroilismy rowniez liste gości, zrobimy mniejsze niz planowalismy wesele i zaprosimy najblizsza rodzine.
Mletfyk my bylismy u księdza 2 miesiace przed i tez nic nie mowil, po prostu nie kazdy moze sie wstawić 3 miesiace przed datą slubu i nic nie poradzimy na to.
__________________
"źle zbudowana wieża drży pod przelotem motyla..."
jadira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 11:36   #3285
LoczeK83
Raczkowanie
 
Avatar LoczeK83
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 157
Smile Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

zaaaabcia buciki i obraz bardzo ładne... a co do fryzurki to zastanowiłabym się nad spięciem włosów albo zrobienie ich na grubszych wałkach.. po pierwsze po paru godzinach te loki przy samych końcach włosów już nie będą takie ładne tylko się skiklaja.. sama wiem bo mam podobny skret włosa.. po drugie w takim płaszczu włosów to musi być gorąco a poza tym nie wiem jak panie zamierzaja do tego wpiąc Ci welon.. bo w zaden sposób go tam nie widzę.. chyba ze nie masz zamiaru go mieć.. noi przy takiej burzy włosów głowa robi sie nienaturalnie duza... Twój wybór..ale ja bym sie zastanowiła.. no ale każdy ma inny gust Pozdrawiam
LoczeK83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 14:36   #3286
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez paanti Pokaż wiadomość


ślizna fryzurka pamietam cie z youtuba zaabciu i slicznie bedzie pasowac ci do buzki i do suknii

a obraz pieeeknyyyy !!!

a wlasnie jak to jest z obrazem ? bo to u nas w tarnwoei popularne ale moj tz zrobil wilekie oczy ...to jak ?? obowiazek czy nasza galicyjska tradycja ???
dziekuje kochana
jesli o obraz chodzi to chyba zalezy to od pary my bedzziemy mieli bo jakos sobie nie wyobrazam go nie miec natomiast siostra mojego TZeta nie miala

Cytat:
Napisane przez wojtu28 Pokaż wiadomość
Żaaabcia buciki bardzo ładne, obraz też. Fryzura ok, tylko zastanawia mnie to będa takie loki bez podpinania? czy na zdjęciu chciałas pokazać kolor?? To sa twoje kręcone włosy?
A makijaz gdzie robisz?
dziekuje
ale te loki sa podpiete
tylko bardzo ludzno bo takie chcialam
tak to sa moje krecone wlosy naturalnie

a czemu pytasz o makijaz?

Cytat:
Napisane przez jadira Pokaż wiadomość
żabcia ależ masz burzę loków widac odrazu ze wlosy masz podatne na kręcenie (o ile same sie tak nie kręca). Mysle ze same w sobie bez podpinania beda super.
tak to sa moje naturalne wlosy
ale one sa podpinane tylko bardzo luzno tak jak chcialam

Cytat:
Napisane przez LoczeK83 Pokaż wiadomość
zaaaabcia buciki i obraz bardzo ładne... a co do fryzurki to zastanowiłabym się nad spięciem włosów albo zrobienie ich na grubszych wałkach.. po pierwsze po paru godzinach te loki przy samych końcach włosów już nie będą takie ładne tylko się skiklaja.. sama wiem bo mam podobny skret włosa.. po drugie w takim płaszczu włosów to musi być gorąco a poza tym nie wiem jak panie zamierzaja do tego wpiąc Ci welon.. bo w zaden sposób go tam nie widzę.. chyba ze nie masz zamiaru go mieć.. noi przy takiej burzy włosów głowa robi sie nienaturalnie duza... Twój wybór..ale ja bym sie zastanowiła.. no ale każdy ma inny gust Pozdrawiam
osobisciscie nie lubie sie w spietych wlosach czy tez kokach , dlatego tez wybralam fryzurke gdzie wlosy beda luzno spiete tym bardziej ze mam okragla buzie i wydaje mi sie ze kok jeszcze bardziej by ja powiekszyl ... nie chce miec robionych grubszych lokow bo niby po co jak te sa moje naturalne ... mialam raz prostowane pozniej krecona na grubych walkach i wygladalam tragicznie ... jesli chodzi o koncowki to tak jak pisalam ta fryzurka na zdjeciu to tylko zarys w dniu slubu bede miala je woskowane i nablyszczane zeby wlasnie sie nie puszyly na koncach ... Ty tez masz krecone wlosy czy tylko koncowki Ci sie kreca bo to lekka roznica jest jeszcze nie wiem czy bede miala weolon caly czas sie zastanawiam , bo na jedno przykryje mi cale wlosy .... fryzurka na zdjeciu jest robiona pod welon wklejam zdjecie i szczalkol pokazuje gdzie wlosy sa natapirowane ( czy jak to sie pisze ) zeby tak wlasnie wpiac welon ... jesli zdecyduje sie na kwiatka to na czubku glowy juz nie bede miala tej kopki .. kazdy ma inny gust racja .. ale ja osobiscie bardzo dobrze sie czuje w tej fryzurce i wlasnie o takiej myslalam i taka mam .. i jestem bardzo zadowolona
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN0698.jpg (43,4 KB, 58 załadowań)
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 15:15   #3287
kaladusia
Raczkowanie
 
Avatar kaladusia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 165
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Dziewczyny chyba mi coś umknęło... O co chodzi z tym obrazem???
__________________
Razem od : 16.07.2001r.
Zaręczyny: 24.12.2009r.
Nasz Ślub : 24.04.2010r.

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20100424030413.html
kaladusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 16:35   #3288
jadira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Tarnów/UK
Wiadomości: 454
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

zabcia wlosy masz piekne, pozazdroscic tylko tak ladnie skreconych (naturalnych!!!) wlosow, welonem sie nie przejmuj i tak pewnie bedziesz go miala tylko w kosciele i na chwile w lokalu (ja tak bede przynajmniej miec bo mam dlugi welon i byloby mi niewygodnie). Bedziesz ladnie wygladala.
A ja dzisiaj kupilam kieliszki do szampana na stół dla mnie i TZta, kupilam tez na ebayu figurke na tort i torebke (torebka bardzo tania wiec co mi tam)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7703_1.jpg (15,6 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00908.jpg (41,9 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg e317_1_sbl.jpg (23,3 KB, 42 załadowań)
__________________
"źle zbudowana wieża drży pod przelotem motyla..."
jadira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 20:26   #3289
LoczeK83
Raczkowanie
 
Avatar LoczeK83
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 157
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

zaaaabcia skoro dobrze się czujesz w tej fryzurce.. to jest to najważniejsze a co do moich włosów.. to też są kręcone.. dlatego na ślub chciałabym coś innego a z włosami na grubych wałkach tez miałam przejścia.. ale to juz wina fryzjerki...w ogole jezeli chodzi o fryzury, które robiłam u fryzjerek na rózne imprezy to okazywał się totalny niewypał... ostatnio wlasnie chciałam grube nieregularne loki noi skończyło się tak, że przyjechałam do domu i sama je upinalam.. na 1 zdjęciu sa moje włosy.. a na 2 grube loki, które mi się marzyły) no ale nic z tego nie wyszło.. dlatego z fryzurą ślubna będe próbawać do skutku.. może ktos wreszcie mi dogodzi

Edytowane przez LoczeK83
Czas edycji: 2009-08-04 o 06:38
LoczeK83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-16, 21:00   #3290
wojtu28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 13
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

[QUOTE=zaaaabcia;13283358]dziekuje kochana
jesli o obraz chodzi to chyba zalezy to od pary my bedzziemy mieli bo jakos sobie nie wyobrazam go nie miec natomiast siostra mojego TZeta nie miala



dziekuje
ale te loki sa podpiete
tylko bardzo ludzno bo takie chcialam
tak to sa moje krecone wlosy naturalnie

a czemu pytasz o makijaz?


Pytam o makijaż, bo czytałam poprzednie posty, i pisałas że również idziesz do Pan z Tuo Viso, i chciałabym żebyś wrzuciła zdjeci amakijażu.
A co do włosów twojich to masz piękne loki, ale uważam osobiście że nie potrzbne ci przy takiej burzy loków tapirowanie.
wojtu28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 23:25   #3291
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez kaladusia Pokaż wiadomość
Dziewczyny chyba mi coś umknęło... O co chodzi z tym obrazem???
chodzi o to ze czasem para mlodych gdy wchodzi do Kosciola to dziewczynka niesie obraz przed nimi ktory w czasie slubu jest swiecony i pozniej mlodzi zazwyczaj wieszaja go u siebie w pokoju ..

Cytat:
Napisane przez jadira Pokaż wiadomość
zabcia wlosy masz piekne, pozazdroscic tylko tak ladnie skreconych (naturalnych!!!) wlosow, welonem sie nie przejmuj i tak pewnie bedziesz go miala tylko w kosciele i na chwile w lokalu (ja tak bede przynajmniej miec bo mam dlugi welon i byloby mi niewygodnie). Bedziesz ladnie wygladala.
A ja dzisiaj kupilam kieliszki do szampana na stół dla mnie i TZta, kupilam tez na ebayu figurke na tort i torebke (torebka bardzo tania wiec co mi tam)
dziekuje
no wlasnie tak mysle zeby tylko w Kosciele miec i na pierwszy taniec a pozniej bym chciala go sciagnac .. no nic zobaczymy co da sie zrobic

sliczne zakupy dzis zrobilas
bardzo mi sie podobaja

Cytat:
Napisane przez wojtu28 Pokaż wiadomość

Pytam o makijaż, bo czytałam poprzednie posty, i pisałas że również idziesz do Pan z Tuo Viso, i chciałabym żebyś wrzuciła zdjeci amakijażu.
A co do włosów twojich to masz piękne loki, ale uważam osobiście że nie potrzbne ci przy takiej burzy loków tapirowanie.
mialam isc ale wkoncu zostalam przy makijazu ktory robilam w salonie Creative na Krakowskiej

dzieki
hmm chyba mnie nie zrozumialas tapirowane bede tylko w tym miejscu gdzie bedzie " wbity" weolon .. zeby grzebyk sie trzymal ....
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-17, 08:45   #3292
jadira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Tarnów/UK
Wiadomości: 454
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

wojtu przejrzyj kilka stron wstecz sa tam zdaje sie 2 prace Tuoviso pokazane ( w tym i moja), jesli Ci to cos pomoze to szczerze polecam te dziewczyny (naprawde, bez wazeliniarstwa), za probny zaplacilam 50 zl i co najwazniejsze bylam zadowolona. Panie probuja roznych oppcji kolorystycznych wiec jedno oko bedziesz miala inaczej wymalowane niz drugie ....mają w każdym razie moje rekomendacje
__________________
"źle zbudowana wieża drży pod przelotem motyla..."
jadira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-17, 15:04   #3293
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

czesc dziewczyny! widze, ze przygotowania pelna para! moj TZ nie ma tylko butow do garnituru, gdzie w ogole mozemy kupic ladne buty?? nie mam jakos koncepcji... aaa, czarne potrzebuje... w ten weekend mamy znajomych wesele a potem to juz z gorki, od poniedzialku ostro bierzemy sie za przygotowania, we wtorek mamy prywatne lekcje walca, w srode ide na probna fryzure slubna, przymiarke sukni mam za soba... ale ten czas leci
__________________

Jestem żoną

Maleństwo

Edytowane przez magdzia33
Czas edycji: 2009-07-17 o 15:08
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-17, 15:20   #3294
LoczeK83
Raczkowanie
 
Avatar LoczeK83
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 157
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

magdzia33 a gdzie bierzecie te lekcje tańca??? i ile płacicie za godzinę?? a co do butów to faceci mają z tym dużo mniejszy problem.. w Tarnowie nie orientuje się jak to jest z tymi butami... ale jak któryś mężczyzna ma do kupienia cały komplet (gajer, buty, kamizelke itp.) to opłaca się jechać do Rzeszowa.. na ulicy Rejtana są centra handlowe z modą ślubną.. ja z moim przyszłm mężem pojadę tam miesiąc przed ślubem i tam go ubiorą od stóp do głów ))
LoczeK83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-17, 15:46   #3295
Mletfyk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 69
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez LoczeK83 Pokaż wiadomość
magdzia33 a gdzie bierzecie te lekcje tańca??? i ile płacicie za godzinę?? a co do butów to faceci mają z tym dużo mniejszy problem.. w Tarnowie nie orientuje się jak to jest z tymi butami... ale jak któryś mężczyzna ma do kupienia cały komplet (gajer, buty, kamizelke itp.) to opłaca się jechać do Rzeszowa.. na ulicy Rejtana są centra handlowe z modą ślubną.. ja z moim przyszłm mężem pojadę tam miesiąc przed ślubem i tam go ubiorą od stóp do głów ))
A nie orientujesz się jak cenowo tam wygląda ubiór Pana Młodego? Nam szczególnie chodzi o surdut ale jak będzie bardzo drogo to zostaniemy przy gajerku
__________________
Chcę przeżywać każdy dzień tak, jakby miał być tym ostatnim...

Kocham Cię M.


http://suwaczki.slub-wesele.pl/20091010030113.html
Mletfyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-17, 20:35   #3296
paanti
Raczkowanie
 
Avatar paanti
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 199
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez jadira Pokaż wiadomość
panti to niezła trase zrobiliscie, mysle ze moge powiedziec tak samo o podrozy przedslubnej tyle ze Francja-belgia-holandia- niemcy i wreszcie Polska i nie zeby zostawic zaproszenia ale zeby dotrzec do domu.
Pochwale sie naszymi przygotowaniami:
Zaproszenia rozdaliśmy ...ale dla dalszej rodziny musielismy wyslac bo nie wystarczyloby nam urlopu. Obraczki byly do odbioru tydzien po zamowieniu (niestety jak juz bylismy w trasie do UK) wiec ich nie widzialam jeszcze na zywo tylko przez Skypaale ponoć slicznie sie prezentuja.
Dotarla zamówiona drewniana Ksiega Gości niestety na żywo tez juz jej nie widzialam bo bylismy juz daleko od domu.

Zrezygnowalismy z kamerzysty...ta decyzja wyszla jakos tak sama od nas, stwierdzilismy ze jezeli mamy fotografa...(dobrego i drogiego) to juz postawimy na porządne zdjęcia a kamere odpuszczamy. mama byla troche niezadowolona bo twierdzi ze video to video zadne zdjecie tego nie odda no ale coz ... w koncu to nasz dzien. Obkroilismy rowniez liste gości, zrobimy mniejsze niz planowalismy wesele i zaprosimy najblizsza rodzine.
no fo faktycznie też przemiezyliście tych kilometrów spooro my też poki co mamy nie miec kamerzysty...jak narazie...troche jeszcze czasu zostało na decyzje ..ale mamy podobne zdanie..poza tym rodzice \TZ maja kamere i moi przyjaciele ktorzy ja maja zabrac wiec... cos nam zostanie

Cytat:
Napisane przez kaladusia Pokaż wiadomość
Dziewczyny chyba mi coś umknęło... O co chodzi z tym obrazem???
tak jak wyjaśniły ci juz dziewczyny obraz do poświęcenia - symbol opieki najczęściej Matki Boskiej z Dzieciątkiem nad nowo powstajacą rodziną

Cytat:
Napisane przez jadira Pokaż wiadomość
zabcia wlosy masz piekne, pozazdroscic tylko tak ladnie skreconych (naturalnych!!!) wlosow, welonem sie nie przejmuj i tak pewnie bedziesz go miala tylko w kosciele i na chwile w lokalu (ja tak bede przynajmniej miec bo mam dlugi welon i byloby mi niewygodnie). Bedziesz ladnie wygladala.
A ja dzisiaj kupilam kieliszki do szampana na stół dla mnie i TZta, kupilam tez na ebayu figurke na tort i torebke (torebka bardzo tania wiec co mi tam)
ta figurka jest boska !!! podasz mi namiary na akcje ???

Cytat:
Napisane przez magdzia33 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny! widze, ze przygotowania pelna para! moj TZ nie ma tylko butow do garnituru, gdzie w ogole mozemy kupic ladne buty?? nie mam jakos koncepcji... aaa, czarne potrzebuje... w ten weekend mamy znajomych wesele a potem to juz z gorki, od poniedzialku ostro bierzemy sie za przygotowania, we wtorek mamy prywatne lekcje walca, w srode ide na probna fryzure slubna, przymiarke sukni mam za soba... ale ten czas leci
madziula jak miło cię widzieć ;> a masz zdjecia z przymiarki ??
paanti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-17, 21:32   #3297
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez paanti Pokaż wiadomość

madziula jak miło cię widzieć ;> a masz zdjecia z przymiarki ??
zdjec z przymiarki nie mam, bo stwierdzilam, ze zrobie tydzien przed weselem, jak bede odbierac sukienke, wtedy juz bedzie idealna
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-17, 22:18   #3298
jadira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Tarnów/UK
Wiadomości: 454
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez paanti Pokaż wiadomość
no fo faktycznie też przemiezyliście tych kilometrów spooro my też poki co mamy nie miec kamerzysty...jak narazie...troche jeszcze czasu zostało na decyzje ..ale mamy podobne zdanie..poza tym rodzice \TZ maja kamere i moi przyjaciele ktorzy ja maja zabrac wiec... cos nam zostanie



tak jak wyjaśniły ci juz dziewczyny obraz do poświęcenia - symbol opieki najczęściej Matki Boskiej z Dzieciątkiem nad nowo powstajacą rodziną



ta figurka jest boska !!! podasz mi namiary na akcje ???



madziula jak miło cię widzieć ;> a masz zdjecia z przymiarki ??
Jasne tyle że jest to brytyjski e-bay
Tu jest aukcja z figurką:
http://cgi.ebay.co.uk/Reaching-Bride...3A1%7C294%3A50

Tu sa wszystkie aukcje z figurkami moze cos Ci wpadnie w oko:
http://shop.ebay.co.uk/?_from=R40&_t...All-Categories

A przypomnij kiedy masz slub? Ja mam 12.09. i jezeli znajde chetnego to sie pozbęde mojej figurki, a jesli sie chetny nie znajdzie to zostawie na pamiatkę Widzialam kiedys na allegro podobne figurki w sumie cenowo wychodzilo na to samo, z jednej strony szkoda pieniedzy no ale... co tam... chcialam ja miec, podobala mi sie i kupilamnie mozna sobie wiecznie wszystkiego odmawiac (ja sobie tak wszystko tlumacze heheh).

P.S dziewczyny.. przypomnialo mi sie jak bylismy w USC, wtedy urzędniczka mowila o formalnosciach jakich trzeba dopelnic pozniej w zwiazku ze zmiana stanu cywilnego i nazwiska. Macie o tym jakies pojecie? Slyszalam ze jest duzo formalnosci, ale kiedy, co i jak to nie mam pojęcia\;/
__________________
"źle zbudowana wieża drży pod przelotem motyla..."

Edytowane przez jadira
Czas edycji: 2009-07-17 o 23:22
jadira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-18, 05:57   #3299
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

jadira, moze chodzi o zmiane dowodu osobistego i trzeba powiadomic urzad skarbowy, ale nie wiem dokladnie, o co chodzi ??? poki co mysle intensywnie, czy zostawic swoje nazwisko, czy nie...
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-18, 09:13   #3300
jadira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Tarnów/UK
Wiadomości: 454
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

magdzia ... a moze dwu-członowe nazwisko hmmm?
panti na allegro jest juz coraz wiecej tych figurek http://www.allegro.pl/item684101758_..._slub_hit.html
jest w czym wybierac tylko te ceny:/
__________________
"źle zbudowana wieża drży pod przelotem motyla..."
jadira jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:40.