Tarnowskie Panny Młode - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-24, 17:54   #3361
paanti
Raczkowanie
 
Avatar paanti
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 199
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez kraven Pokaż wiadomość
Dzisiaj byłam na fryzurze próbnej u Pani Bernadki w Porfesji i jestem bardzo zadowolona. Sukienke będe miałą romantyczną więc fryzura też romantyczna.
piekna hm... a gdzie jest ta profesja ??? jejku dajcie mi namiar - blagam !!! bo juz 3 czy 4 mi sie podoba mial byc p. Mariusz ale mi zniknal z TRarnowa i jestem w rozpaczy...


Cytat:
Napisane przez jadira Pokaż wiadomość
Jak juz ustale repertuar ze skrzypkami to wtedy moja mam podejdzie po mszy do organisty i mu wszystko przekaze zeby pozniej nie bylo zamieszania. ja mam skrzykow ktorzy byli u mojej siostry na slubie i dlatego wiem kogo zamawiam to sa 4 osoby grajace, mozesz sobie nawet zazyczyc 1 osobe jesli chcesz (150 za osobe) namiary moge Ci przeslac jesli chcesz (namiary na priv)
ja poprosze !!!!
paanti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 07:14   #3362
Mletfyk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 69
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
dziewczyny u mnie slub za 2 dni ... a ja jestem zalamana nasz kamerzysta nie odbiera tel od nas dzwonimy do niego od 2 dni bylismy nawet wczoraj sasiadka mowila ze go widziala jak wychodzil z domu zostawilismy jej karte zeby przekazala z numerem tel i w drzwiach tez zostawilismy i NIC mam dosc normalnie dzis znowu jedziemy zobaczyc ...

prosze was podajcie mi namiary na waszych kamerzystow moze uda nam sie kogos jeszcze zalatwic w ciagu tych 2 dni ... ale dalej mam nadzieje ze ten nas zostanie
My również mamy u siebie www.fotovideoart.eu - choć dziś rano, to pewnie nie bardzo Cię ratuje...
Mam nadzieję,że mimo wszystko jednak się poukładało z tym kamerzystą i że nic nie zakłóci Waszego święta.

Życzę Wam wszystkiego co najlepsze, dużo miłości, wytrwałości no i szczęścia na wspólnej drodze życia
__________________
Chcę przeżywać każdy dzień tak, jakby miał być tym ostatnim...

Kocham Cię M.


http://suwaczki.slub-wesele.pl/20091010030113.html

Edytowane przez Mletfyk
Czas edycji: 2009-07-25 o 07:26
Mletfyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 08:47   #3363
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Zaaaabcia wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia!!!
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 10:35   #3364
kasiooola88
Raczkowanie
 
Avatar kasiooola88
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: okolice Tarnowa
Wiadomości: 125
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

żaabcia wszystkiego najlepszego na Nowej Drodze życia Tak formalnie zaczętej
Mimo, żę pogoda nie cudowna to bedzie Wasz dzień !!
__________________
Zaręczeni 11.09.2007

..::Nasz Ślub 05.09.2009::..

..::Nasz Synek 26.08.2011 godz: 11:00, 3450 g i 52 cm ::..

kasiooola88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 10:37   #3365
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

zaaaabcia, wszystkiego najlepszego!!
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 11:13   #3366
jadira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Tarnów/UK
Wiadomości: 454
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Zabcia dzisiaj bęzie już żoną ciekawe czy sie stresuje, mam nadzieje ze nie a jaka pogoda jest teraz w Tarnowie? WG prognozy mialo byc sloneczko.
Zabcia dużo szcześcia!!!!!!!!!1
__________________
"źle zbudowana wieża drży pod przelotem motyla..."
jadira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 12:39   #3367
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

sa chmury, przestalo padac, oby sie tak utrzymalo, pogoda super, bo nie ma upalu... tylko nie moze padac!! nie bedzie
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-25, 15:53   #3368
Milva82
Raczkowanie
 
Avatar Milva82
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 33
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Żaaaabcia wszystkiego najlepszego...

P.S. Podoba mi się wasza dekoracja wejścia do Relaxu
__________________
Nasz wielki dzień 12.09.2009 r.
Milva82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 21:17   #3369
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Dziewczyny chiałam zapyta c u kogo w tarnowie robcie sobie manicure na ślub? Ja chciałabym mieć francuski manicure. nie wiem ile wcześniej musze iść na manicure żeby w dniu ślubu mieć piękne paznokcie. Poradzcie coś
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-25, 23:21   #3370
wojtu28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 13
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Kraven właśńie oglądałam zdjecie twojej fryzury, i nic nie widać, jakies loki kręciłaś? Tak se zastanawiam, dlaczego większośc robi sobie loki, poupinane wsówkami.. Ja szukam czegoś orginalnego. Jak na razie nic ciekawego nie znalazłam, ale wiecie co mi sie podoba np. fale takie z lat 60-tych, robione grzebieniem, albo fryzura madonny z takimi odwiniętymi lokami przy twarzy..
http://portalwiedzy.onet.pl/_i/czasopisma/madonna.jpg
No i wyczytałam ostatnio że warkocze sa modne, musze poszperać w necie

Paaanti mój śłub 26 grudnia
wojtu28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-26, 07:09   #3371
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Tak mam na tym zdjęciu upięte loki i część puszczonych wolno na szyje. Nie wiem dlaczego wszyscy obecnie robią sobie lok. Ja zrobiłam ponieważ moje włosy mają tendencje do kręcenia się i puszenia. Po godzinie tańczenia zrobiłyby się falowane nawet jeśli bym je wyprostowałą. A kok do mojej sukienki jest upięciem zbyt ciężkim.
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-26, 08:51   #3372
LoczeK83
Raczkowanie
 
Avatar LoczeK83
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 157
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Żabciu dużo szczęścia na nowej drodze życia))))

kraven ja sobie robie pazurki na czerwonej, salon kosmetyczny enigma.. Pani Kasia tam robi pazurki.. i jestem bardzo zadowolona.. Przedłużanie 75zł,a uzupełnianie 45. Zamieszcze zdjęcie takich jak mam teraz.. co prawda to nie jest ślubny manicure.. ale też francuski

A ja chyba znalazłam fryzurę jaką chce mieć do ślubu.. tylko jeszcze nie wiem dokładnie jak zrobić przód..ale coś wymyślę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 9a31eab065f2894daa310553f2d66f3b_m.jpg (15,8 KB, 84 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg m.jpg (16,0 KB, 68 załadowań)
LoczeK83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-26, 09:17   #3373
Mletfyk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 69
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Kraven - ja pazurki robię u koleżanki z Mościc - ma naprawdę przystępne ceny i jest bardzo dokładna a w miarę potrzeby może dojechać do Ciebie do domu. Jakby coś to na privie mogę Ci podać namiary.
Jeśli chcesz przedłużać to radziłabym Ci zrobić je sobie kilka dni wcześniej, bo nie zdążą się w ogóle zniszczyć ani odrosnąć ale za to Ty zdążysz się do nich nieco przyzwyczaić.

Ja fryzurkę będę miała robioną przez mojego zaprzyjaźnionego fryzjera (u którego ścinam się od 6 lat) i mogłabym go Wam polecić z czystym sumieniem, ale niestety nie jest on z Tarnowa
__________________
Chcę przeżywać każdy dzień tak, jakby miał być tym ostatnim...

Kocham Cię M.


http://suwaczki.slub-wesele.pl/20091010030113.html
Mletfyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-26, 11:27   #3374
ania028
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: tarnow
Wiadomości: 137
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

czesc dziewczyny .ja mam takie pytanie,czy ktos mial wesele w zajezdzie pod debem mamy zarezerwowana tam sale na przyszly rok.jak tam z jedzeniem? nie brakuje na stolach? bo bylam na weselu u kuzyna to na stolach byly tylko owoce i ciasto .dzieki za pomoc.no i sala jaka duza ?bo ja ogladalam tylko zdjecia w intrnecie osobiscie nie moge zobaczyc bo jestesmy za granica.pozdrawiam
ania028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-26, 12:04   #3375
LoczeK83
Raczkowanie
 
Avatar LoczeK83
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 157
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez ania028 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny .ja mam takie pytanie,czy ktos mial wesele w zajezdzie pod debem mamy zarezerwowana tam sale na przyszly rok.jak tam z jedzeniem? nie brakuje na stolach? bo bylam na weselu u kuzyna to na stolach byly tylko owoce i ciasto .dzieki za pomoc.no i sala jaka duza ?bo ja ogladalam tylko zdjecia w intrnecie osobiscie nie moge zobaczyc bo jestesmy za granica.pozdrawiam
ja tam byłam na weselu ale to było już 5 lat temu.. z tego co pamiętam to jedzenie było dobre i wcale niczego nie brakowało.. oprócz ciasta i owoców na stołach były sałatki i wędliny... a sala nie jest duża.. tam było wesele na 80 osób i chyba większego to tam sie nie da zrobić.. ale ogólnie pozytywne wrażenia
LoczeK83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-26, 20:43   #3376
jadira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Tarnów/UK
Wiadomości: 454
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez wojtu28 Pokaż wiadomość
Kraven właśńie oglądałam zdjecie twojej fryzury, i nic nie widać, jakies loki kręciłaś? Tak se zastanawiam, dlaczego większośc robi sobie loki, poupinane wsówkami.. Ja szukam czegoś orginalnego. Jak na razie nic ciekawego nie znalazłam, ale wiecie co mi sie podoba np. fale takie z lat 60-tych, robione grzebieniem, albo fryzura madonny z takimi odwiniętymi lokami przy twarzy..
http://portalwiedzy.onet.pl/_i/czasopisma/madonna.jpg
No i wyczytałam ostatnio że warkocze sa modne, musze poszperać w necie

Paaanti mój śłub 26 grudnia
Ja tam typowego koka nie chce, moze zdjecie tego nie oddaje ale ja nie krecilam wlosow, chcialam wlosy upiete na jeden bok, tak w sumie skromnie ale tak mi sie podoba Co do fryzury na zdjeciu ktore zalaczylas to mysle taka fryzurka dlugo by nie wytrzymala, po kilku godzinach wlosy bylyby juz prawdopodobnie proste (przynajmniej u mnie). Nie wiem ja reszta ale uwazam ze w tym dniu mozna sobie pozowlic na cos wyjatkowego (czytaj :innego niz nosisz na glowie codzien), ale oczywiscie to moje zdanie.

Cytat:
Napisane przez ania028 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny .ja mam takie pytanie,czy ktos mial wesele w zajezdzie pod debem mamy zarezerwowana tam sale na przyszly rok.jak tam z jedzeniem? nie brakuje na stolach? bo bylam na weselu u kuzyna to na stolach byly tylko owoce i ciasto .dzieki za pomoc.no i sala jaka duza ?bo ja ogladalam tylko zdjecia w intrnecie osobiscie nie moge zobaczyc bo jestesmy za granica.pozdrawiam
moja kolezanka miala, jedzenie mieli ponoc przepyszne (tak mowila mi kolezanka) i wszystkich zachwycily dekoracje z owocow, fontanna czekoladowa i dodatki do niej.
__________________
"źle zbudowana wieża drży pod przelotem motyla..."
jadira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 07:34   #3377
Marek Bodzioch
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 18
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

a ja drogie panie jestem załamany... już 3 młode w tym sezonie po taniej, byle jakiej kosmetyczce i masa retuszu - chyba podniosę ceny i bedę oferował swoją wizażystkę, a do pleneru chyba już napewno... Koszmar jakiś... oszczędzanie kilkudziesięciu złotych mści się potem na fotografie...
Wcześniej nie wiedziałem, ale teraz już tak kiepska kosmetyczka, kiepskie podkłady lub ich brak kończą się brakiem makijażu już przy wyjsciu z kościoła. Ostatnie dwa przypadki: kosmetyczka wpada i dziewczynę, która nie miała gładkiej cery maluje w 15 minut i bez podkładu- cena 45zł. Drugi podobnie- acena 20zł...!!! Kto wam da porządny kosmetyk za takie pieniądze...?? a przecież za jej pracę też trzeba zapłacić. Każda PM chce wyglądać pięknie więc przy takich kosztach 100-120 zł za makijaż nawet nie odczujecie. Modelki w czasopismach wyglądają ślicznie i popularny stał się slogan, że to photoshop. Nic bardziej mylnego. Jeśli chodzi o twarz, po dobrym makijażu wystarczy lekkie muśnięcie w shopie i PM wyglada jak modelka. Mało tego wygląda jak modelka do samego rana, a nie przez 2godziny.
__________________


Edytowane przez Marek Bodzioch
Czas edycji: 2009-07-27 o 08:11
Marek Bodzioch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 07:35   #3378
paanti
Raczkowanie
 
Avatar paanti
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 199
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez wojtu28 Pokaż wiadomość
Kraven właśńie oglądałam zdjecie twojej fryzury, i nic nie widać, jakies loki kręciłaś? Tak se zastanawiam, dlaczego większośc robi sobie loki, poupinane wsówkami.. Ja szukam czegoś orginalnego. Jak na razie nic ciekawego nie znalazłam, ale wiecie co mi sie podoba np. fale takie z lat 60-tych, robione grzebieniem, albo fryzura madonny z takimi odwiniętymi lokami przy twarzy..
http://portalwiedzy.onet.pl/_i/czasopisma/madonna.jpg
No i wyczytałam ostatnio że warkocze sa modne, musze poszperać w necie

Paaanti mój śłub 26 grudnia
Moj 5 grudnia

Żaabciiuuu WSZYSTKIEGO NAJLEPSZGO !!!!
paanti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 11:23   #3379
nejad
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: okolice Tarnowa
Wiadomości: 4
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez ania028 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny .ja mam takie pytanie,czy ktos mial wesele w zajezdzie pod debem mamy zarezerwowana tam sale na przyszly rok.jak tam z jedzeniem? nie brakuje na stolach? bo bylam na weselu u kuzyna to na stolach byly tylko owoce i ciasto .dzieki za pomoc.no i sala jaka duza ?bo ja ogladalam tylko zdjecia w intrnecie osobiscie nie moge zobaczyc bo jestesmy za granica.pozdrawiam
Zajazd pod debem za całokształt mysle ze jest jednym z lepszych lokali na wesele. Mogę to powiedziec bo bywam na weselach dość często i mam okazje zobaczyc jak wszystko wyglada w lokalach od kuchni. W zajezdzie jedzenia nie brakuje, a ono naprawde smakuje,miedzy posiłkami mozna posilić sie sałatkami,wedlina, plackami, owocami, obsługa pracuje juz tam dlugo i widza co nalezy robic. Jest przy restauracji miejsce do spania, zadbane toalety i bardzo dobra akustyka sali, chyba jedynym minusem jest ze nie zrobi sie tam wesela na wiecej jak 100 osob.
nejad jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-27, 11:42   #3380
Dzelkas
Raczkowanie
 
Avatar Dzelkas
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 72
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Zabcia wszystkiego najlepszego !!!!!!!!!!!!!!
__________________
Nasz Wielki Dzień 5.09.2009
Dzelkas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 14:26   #3381
LoczeK83
Raczkowanie
 
Avatar LoczeK83
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 157
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez Marek Bodzioch Pokaż wiadomość
a ja drogie panie jestem załamany... już 3 młode w tym sezonie po taniej, byle jakiej kosmetyczce i masa retuszu - chyba podniosę ceny i bedę oferował swoją wizażystkę, a do pleneru chyba już napewno... Koszmar jakiś... oszczędzanie kilkudziesięciu złotych mści się potem na fotografie...
Wcześniej nie wiedziałem, ale teraz już tak kiepska kosmetyczka, kiepskie podkłady lub ich brak kończą się brakiem makijażu już przy wyjsciu z kościoła. Ostatnie dwa przypadki: kosmetyczka wpada i dziewczynę, która nie miała gładkiej cery maluje w 15 minut i bez podkładu- cena 45zł. Drugi podobnie- acena 20zł...!!! Kto wam da porządny kosmetyk za takie pieniądze...?? a przecież za jej pracę też trzeba zapłacić. Każda PM chce wyglądać pięknie więc przy takich kosztach 100-120 zł za makijaż nawet nie odczujecie. Modelki w czasopismach wyglądają ślicznie i popularny stał się slogan, że to photoshop. Nic bardziej mylnego. Jeśli chodzi o twarz, po dobrym makijażu wystarczy lekkie muśnięcie w shopie i PM wyglada jak modelka. Mało tego wygląda jak modelka do samego rana, a nie przez 2godziny.
a możesz polecić jakąś profesjonalną wizażystkę???
a co do tych makijaży.. to skoro ktoś o niezbyt ładnej cerze oszczędza na kosmetyczce..a tym bardziej rezygnuje z niej na plener to chyba ma pojęcie o swoim wyglądzie i nie oczekuje od fotografa, że zrobi cuda
LoczeK83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 15:52   #3382
ania028
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: tarnow
Wiadomości: 137
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Witam a odnosnie makijazu slubnego to mozecie polecic jakas dobra kosmetyczke i fryzjera w tarnowie.i jak do takiej kosmetyczki wystarczy isc na miesiac przed slubem bo z tego co sie orientuje to robi makijaz probny czy trzeba sobie zarezerwowac date juz wczesniej.pozdrawiam
ania028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 16:18   #3383
Marek Bodzioch
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 18
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez LoczeK83 Pokaż wiadomość
a możesz polecić jakąś profesjonalną wizażystkę???
a co do tych makijaży.. to skoro ktoś o niezbyt ładnej cerze oszczędza na kosmetyczce..a tym bardziej rezygnuje z niej na plener to chyba ma pojęcie o swoim wyglądzie i nie oczekuje od fotografa, że zrobi cuda
z Tarnowa nie znam, ale wiem że dziewczyny jeżdżą, jedną z KR spotkałem z N. Sączu, inną znów w Bielsku. Jeśli mają kilka twarzy do wymalowania to myślę że nie ma problemu. Dziewcze bierze np 120zł od buzi, ale mając ich kilka (młoda, mama, siostra, świadkowa, ciocia itp) nie będzie się wahać z dojazdem. Miałem gdzies wizytówki - poszukam i spróbuje podać kontakt jeśli oczywiście się zgodzą.
__________________

Marek Bodzioch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 22:01   #3384
wojtu28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 13
Talking Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez Marek Bodzioch Pokaż wiadomość
z Tarnowa nie znam, ale wiem że dziewczyny jeżdżą, jedną z KR spotkałem z N. Sączu, inną znów w Bielsku. Jeśli mają kilka twarzy do wymalowania to myślę że nie ma problemu. Dziewcze bierze np 120zł od buzi, ale mając ich kilka (młoda, mama, siostra, świadkowa, ciocia itp) nie będzie się wahać z dojazdem. Miałem gdzies wizytówki - poszukam i spróbuje podać kontakt jeśli oczywiście się zgodzą.

Ja tak jak wcześniej pisałma zamierzam skorzystać z Tuo Viso, tu jest ich stronka www.tuoviso.pl, jutro jestem umówiona na próbny makijaż,(mam wesele znajomych w sobotę) i chce żeby mnie na nie wymalowały. Wrzuce napewno fotkę na wizaż. Natomiast z rozmowy jaką przeprowadziłam z jedna z Pąń, wynika że na mój termin śłubu mają już jedną osobę (a jest to dopiero 26 grudnia!!!). Dlatego zdecydowałam się na makijaż próbny, i na wesele, jeżeli będę zadowolna potwierze termin.
Wydaje mi się, że jeżeli mają juz tak zajęte terminy do przodu, to napewno są dobre. Zresztą ocenię jutro.
wojtu28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-28, 00:12   #3385
muszka87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Dziewczyny, jakie kosmetyki powinnysmy miec przy sobie w dniu slubu by poprawic makijaz co nieco gdy cos nie tak juz bedzie?
ja slyszalam ze bibulka matujaca, puder w kamieniu i szminka wystarcza... ja na codzien sie nie maluje takze nie znam sie zbytnio na tym, ale cos mi sie to malo wydaje
muszka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-28, 07:57   #3386
paanti
Raczkowanie
 
Avatar paanti
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 199
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez wojtu28 Pokaż wiadomość
Ja tak jak wcześniej pisałma zamierzam skorzystać z Tuo Viso, tu jest ich stronka www.tuoviso.pl, jutro jestem umówiona na próbny makijaż,(mam wesele znajomych w sobotę) i chce żeby mnie na nie wymalowały. Wrzuce napewno fotkę na wizaż. Natomiast z rozmowy jaką przeprowadziłam z jedna z Pąń, wynika że na mój termin śłubu mają już jedną osobę (a jest to dopiero 26 grudnia!!!). Dlatego zdecydowałam się na makijaż próbny, i na wesele, jeżeli będę zadowolna potwierze termin.
Wydaje mi się, że jeżeli mają juz tak zajęte terminy do przodu, to napewno są dobre. Zresztą ocenię jutro.
ojej...nie strasz mnie wojtu nawet - ja miałam zamiar z dziewczyn oferty skorzystac ale czekałam jeszcze z zamawianiem....kurcze to ja jakoś na dniach zamówie sobie moze termin na wszelki....albo siie choć dopytam
czekam na fotki
paanti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-28, 08:13   #3387
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

czesc dziewczynki!
ja powoli zaczynam czuc napiecie przedslubne i przedweselne, moj/nasz wielki dzien zbliza sie ogromnymi krokami! wszystko idzie zgodnie z planem, a zalatwiania roznych spraw jest po prostu mnostwo... ciekawe jak tam zaaaabcia, mezatka
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-28, 10:00   #3388
Marek Bodzioch
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 18
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Cytat:
Napisane przez LoczeK83 Pokaż wiadomość
a możesz polecić jakąś profesjonalną wizażystkę???
a co do tych makijaży.. to skoro ktoś o niezbyt ładnej cerze oszczędza na kosmetyczce..a tym bardziej rezygnuje z niej na plener to chyba ma pojęcie o swoim wyglądzie i nie oczekuje od fotografa, że zrobi cuda
znalazłem, Beata tel: 793 088 878 - spokojnie mogę polecić- poza pięknie dopasowanym makijażem bardzo dobre i trwałe kosmetyki. Mam jeszcze jedną dzewczynę w głowie i jak mi wpadnie jej wizytówka w łapy, nie omieszkam tu wrzucić.
__________________


Edytowane przez Marek Bodzioch
Czas edycji: 2009-07-28 o 10:19
Marek Bodzioch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-28, 19:15   #3389
jadira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Tarnów/UK
Wiadomości: 454
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Panie Marku, ja na Pana miejscu bym sie tak nie przejmowala, skoro ktos ma taki a nie inny makijaz, ktory przypuscmy nie ukrywa niedoskonalosci cery, to tak tez powinien wygladac na fotografiach. Mysle ze nikt nie mialby pretensji do pana fotografa, mysle ze nie ma tez sensu nadmiernie retuszowac/obrabiac buzi w photoshopie bo czy wtedy zostanie cos z panny Mlodej?
Co do tanich makijazystek to jest faktycznie przegiecie, nie wiem ktora dobra makijazystka zrobi za 20-40 zl make up, toz to przeciez kicha wyjdzie. No ale kazdy robi jak uwaza, ja natomiast mysle ze w tym dniu mozna wydac na siebie troszke wiecej, bo druga okazja sie nie trafi
Pozdrawiam aha ogladalam Pana stronke, zdjecia bardzo ladne

PS czekam z niecierpliwoscia na relacje wojtu po makijazu no i zdjecia oczywiscie.
__________________
"źle zbudowana wieża drży pod przelotem motyla..."
jadira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-28, 20:33   #3390
wojtu28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 13
Dot.: Salony Mody Ślubnej w Tarnowie

Witam
Załączam mój próbny makijaż wykonany prze Pania z Tuo Viso. Makijaż jest na wesele mojej koleżanki, na które idę w najbliższą sobotę. Jestem bardzo zadowolona, można powiedzieć że zachwycona. Pełen profesjonalizm, świetne kosmetyki, specjalnie dopytywałam czym malują Pani sama mi zaproponowała kolorystykę, najpierw mi przemyła buzię jakims odtłuszczaczem, czy czyms takim, potem baza, podkład, i malowanie oka.. Wybrała mi tak jak widać cienie niebieskie, turkus, i trochę seledynu, efekt na załączonej fotce.
Zaklepałam już sobie u nich makijaż ślubny
Mogę teraz po sprawdzeniu szczerze polecić.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P7277149.jpg (156,8 KB, 86 załadowań)
wojtu28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:47.