Egzotyczna podróż poślubna - gdzie? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-02, 12:31   #121
dotaa
Rozeznanie
 
Avatar dotaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 751
Dot.: Egzotyczna podróż poślubna - gdzie?

Cytat:
Napisane przez molka11 Pokaż wiadomość
Promocja KLM dopiero co kupiłam bilety i robię rozeznanie. Wstępnie chciałabym na Bali skupić się na zwiedzaniu świątyń, objechaniu wyspy, zatrzymać się z Ubud lub podobnej miejscowości wewnętrz wyspy. Na Bali chyba ominę plaże bo np. Kuta mnie przeraża. Na kilka dni chciałabym popłynąć na Lembongan na plażowanie i nurkowanie. A Ty masz jakiś wstepny plan?
Molka rychło w czas zobaczyłam tą odpowiedź. Plan bardzo podobny do Twojego plus kilka dni na Gili i jeszcze chcemy na Komodo się dostać. Kiedy wylatujesz? My mamy nagraną paczkę 8 osób z Polski, na miejscu mamy razem podróżować Noclegi już masz zarezerwowane ? na długo lecisz?
__________________
"Człowiek szuka miłości, bo w głębi serca wie, że tylko miłość może uczynić go szczęśliwym"
Jan Paweł II

"Z książkami jest tak samo jak z ludźmi: tylko niewielka część odgrywa dużą rolę, reszta gubi się w wielości"




dotaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-03, 19:56   #122
molka11
Rozeznanie
 
Avatar molka11
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 634
Dot.: Egzotyczna podróż poślubna - gdzie?

Cześć Dotta, lecę takze z grupą znajomych w połowie listopada. Mamy plan na Bali, Gili i Singapur. Nocleg mam wybrany na Bali, a co do Gili to dopiero zaczynam szukac i jestem w kropce bo wybrane mieliśmy Gili Meno, ale tam noclegów za dużo ciekawych nie ma i nie wiem czy nie pojedziemy na kilka dni na Trawangan, a na 2-3 dni tylko Meno.
Czy Ty masz już wybrane neclegi? Jak planujesz się dostać na Flores?
__________________

molka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-03, 20:32   #123
dotaa
Rozeznanie
 
Avatar dotaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 751
Dot.: Egzotyczna podróż poślubna - gdzie?

Cytat:
Napisane przez molka11 Pokaż wiadomość
Cześć Dotta, lecę takze z grupą znajomych w połowie listopada. Mamy plan na Bali, Gili i Singapur. Nocleg mam wybrany na Bali, a co do Gili to dopiero zaczynam szukac i jestem w kropce bo wybrane mieliśmy Gili Meno, ale tam noclegów za dużo ciekawych nie ma i nie wiem czy nie pojedziemy na kilka dni na Trawangan, a na 2-3 dni tylko Meno.
Czy Ty masz już wybrane neclegi? Jak planujesz się dostać na Flores?
Na Flores planujemy się dostać samolotem, a bilety kupimy bedąc już w Indonezji. Co do Gili Meno to w listopadzie powiedzmy będzie po sezonie i więc spokojnie możesz poszukać coś na miejscu. My mamy 3 noclegi na Trawangan już zarezerwowane.
Długo zostajecie w Singapurze? I jakie plany na zwiedzanie?
__________________
"Człowiek szuka miłości, bo w głębi serca wie, że tylko miłość może uczynić go szczęśliwym"
Jan Paweł II

"Z książkami jest tak samo jak z ludźmi: tylko niewielka część odgrywa dużą rolę, reszta gubi się w wielości"




dotaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-03, 20:41   #124
molka11
Rozeznanie
 
Avatar molka11
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 634
Dot.: Egzotyczna podróż poślubna - gdzie?

Na meno niestey baza noclegowa jest uboga i nie boję sie, że nie będzie miejśc, ale raczej o standard ... to co mi się podobało to niestety porezerwowane. Co macie zarezerwowane na Trawangan?
Na Singapur planu nie mamy jeszcze, będziemy tam 2 dni wiec pewnie liźniemy najważniejsze miejsca.
Jak długi planujesz urlop? Czy na Flores lecicie z Bali czy z Lombok? Wiesz jaki może być koszt bilety (nawet nie sprawdzałam :/
__________________

molka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-03, 20:52   #125
dotaa
Rozeznanie
 
Avatar dotaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 751
Dot.: Egzotyczna podróż poślubna - gdzie?

Cytat:
Napisane przez molka11 Pokaż wiadomość
Na meno niestey baza noclegowa jest uboga i nie boję sie, że nie będzie miejśc, ale raczej o standard ... to co mi się podobało to niestety porezerwowane. Co macie zarezerwowane na Trawangan?
Na Singapur planu nie mamy jeszcze, będziemy tam 2 dni wiec pewnie liźniemy najważniejsze miejsca.
Jak długi planujesz urlop? Czy na Flores lecicie z Bali czy z Lombok? Wiesz jaki może być koszt bilety (nawet nie sprawdzałam :/
My na Trawangan mamy zarezerwowany nocleg za 9 zl. Mój mąż z promocji hotels.com coś takiego ustrzelil(My Gilli Cotage). Na Meno polecane noclegi są Sunset Geco, blisko rafa.
2 tyg mamy zaplanowane w polowie listopada wracamy.
Na Flores lecimy z Bali. Bilety na ta chwilę to koszt ok. 600 zl. W dwie strony. Jest jeszcze opcja powrotu łodzią na Lombok ale ja jestem sceptycznie do tego nastawiona.
Dużo placilas za bilety?
__________________
"Człowiek szuka miłości, bo w głębi serca wie, że tylko miłość może uczynić go szczęśliwym"
Jan Paweł II

"Z książkami jest tak samo jak z ludźmi: tylko niewielka część odgrywa dużą rolę, reszta gubi się w wielości"





Edytowane przez dotaa
Czas edycji: 2014-10-03 o 20:54
dotaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 09:43   #126
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Egzotyczna podróż poślubna - gdzie?

my planujemy podróż poślubną na Wyspy Kanaryjskie albo Santorini
__________________
Kocham Cię mój maluszku



Edytowane przez pati0090
Czas edycji: 2014-10-07 o 09:48
pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 14:57   #127
mufl22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 18
Dot.: Egzotyczna podróż poślubna - gdzie?

Na Meno polecam We Be Cottages- bardzo w porządku miejsce ze śniadaniem. Wyspa jest tak mała, że spokojnie w godzinę możną ja obejśc, z We Be na plaże jest 10minut na jedną, a na drugą po 2giej stronie wyspy może z 15. Oprócz Sunset Gecko i jheszcze jednej miejscówki, nazwy niestety nie pamiętam, to żadne domki nie są położone na plaży, więc spokojnie można brać cokolwiek z dobrymi ocenami. Mi się strasznie We Be Cafe podobała, fajna muzyka, leżaki na plaży przy morzu i dobre tanie jedzenie
Trawangan mi się nie za bardzo podobał, kupa ludzi i głośno.
mufl22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-07, 18:26   #128
molka11
Rozeznanie
 
Avatar molka11
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 634
Dot.: Egzotyczna podróż poślubna - gdzie?

Dziękuję za podpowiedzi. We Be i Sunset niestety mało mnie przekonują ze względu na łazienki :/ Baza noclegowa jest mała, ale w sumie jak zaczęłam szukać na stronach dedykowanych Gili to oferta i tak okazała się 2 razy większa niż na booking.
Mufl mam pytanie - ile dni byłas na Meno? My na Bali będziemy w Ubud i tam nastawiam się niestety na miejsko - turystyczną komercję. Na Trawangan pewnie będzie podobnie.
__________________

molka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 21:16   #129
Mastylla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 142
Dot.: Egzotyczna podróż poślubna - gdzie?

Podróż poślubna - Seszele lub Hawaje
__________________
http://www.marstrip.pl nasze podróże
Mastylla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-01, 21:00   #130
julka_79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 11
Dot.: Egzotyczna podróż poślubna - gdzie?

Ja bym połączyła Bali z Jawą, bo tam jest dość dużo do zwiedzania. Byliśmy w zeszłym roku i dwa tygodnie to stanowczo za mało!! Dość dużo czasu pochłania tam dotarcie no ale warto!! W drodze powrotnej tez zahaczylismy o Singapur-2dnu w zupełności wystarczy

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Mastylla Pokaż wiadomość
Podróż poślubna - Seszele lub Hawaje

Teraz celujemy właśnie w Seszele, ale biorę pod uwagę tez Mauritius i Zanzibar-był ktoś??
julka_79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 11:00   #131
echinokaktus
Raczkowanie
 
Avatar echinokaktus
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 197
Dot.: Egzotyczna podróż poślubna - gdzie?



Polecam wodospady Iguazu. Najpiękniejsze miejsce na ziemi!
A plaże w Brazylii/Argentynie też mają
echinokaktus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-19, 08:44   #132
morela0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3
Dot.: Egzotyczna podróż poślubna - gdzie?

Ja mam na oku Teneryfę już od dawna. Co prawda do ślubu jeszcze ponad rok, ale patrzę ile powinnam zaoszczędzić. Okazało się, że nie tak dużo, bo znalazłam całkiem dobra ofertę na Ostatnie Bilety. Ucieszyło mnie to bardzo, bo przed ślubem jest ogrom wydatków
morela0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-19, 21:03   #133
Yavanna84
Zakorzenienie
 
Avatar Yavanna84
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 517
Dot.: Egzotyczna podróż poślubna - gdzie?

Cytat:
Napisane przez julka_79 Pokaż wiadomość
Teraz celujemy właśnie w Seszele, ale biorę pod uwagę tez Mauritius i Zanzibar-był ktoś??
W sobotę wylatuję na Seszele. Jestem bardzo ciekawa, czy widoki są faktycznie "pocztówkowe".
__________________
Blog podróżniczy: http://zurawinska.pl/

Fotografie psów: https://www.facebook.com/SnapDogPL/

Muffin: https://www.facebook.com/muffinbordercollie
Yavanna84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 08:42   #134
LaLaRe87
Rozeznanie
 
Avatar LaLaRe87
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 822
Dot.: Egzotyczna podróż poślubna - gdzie?

Cytat:
Napisane przez morela0 Pokaż wiadomość
Ja mam na oku Teneryfę już od dawna. Co prawda do ślubu jeszcze ponad rok, ale patrzę ile powinnam zaoszczędzić. Okazało się, że nie tak dużo, bo znalazłam całkiem dobra ofertę na Ostatnie Bilety. Ucieszyło mnie to bardzo, bo przed ślubem jest ogrom wydatków

byliśmy w podróży poślubnej na Teneryfie. Hotel La Nina w miejscowości Costa Adeje... Wyspa jest fantastyczna... gorąco polecam (jeśli byście wynajmowali auto) krętą drogę do miejscowości Masca... Mało kto tam dociera,ale widoki... coś wspaniałego! Cała wyspa jest przepiekna.. zjechaliśmy calutką

Rok temu Kreta (równie cudowna), w tym Turcja i miejscowość najbardziej malownicza,czyli Oludeniz
__________________
zdrowie, fitness, Norwegia, smaczne jedzonko
instagram https://www.instagram.com/lalare_fit/


Moja Marcelinka
LaLaRe87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 10:28   #135
Maniek6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1
Dot.: Egzotyczna podróż poślubna - gdzie?

Zawsze można namówić gości ślubnych, żeby się zrzucili na podróż poślubną.

Tutaj ciekawy artykuł w tej kwestii

http://urodaizdrowie.pl/jak-zorganiz...odroz-poslubna

Edytowane przez Maniek6
Czas edycji: 2015-07-21 o 10:31
Maniek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 15:10   #136
ramona28
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 222
Dot.: Egzotyczna podróż poślubna - gdzie?

A mi się marzy jakaś wyspa zagubiona gdzieś na oceanie spokojnym czy indyjskim. Wypoczynek pod tymi klimatycznymi palami Takie moje marzenia
ramona28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-31, 15:17   #137
n_bb
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 191
Dot.: Egzotyczna podróż poślubna - gdzie?

Fajna sprawa, ale takie wakacje nie są tanie. Za przyzwoity standard na Mauritius trzeba zapłacić około 8 tys zł. Malediwy są jeszcze droższe, bo ceny oscylują w granicach 10-11 tys zł za osobę. Generalnie Ocena Indyjski jest drogi, ale co tu dużo mówić - biedni ludzie tam nie latają.
Tu masz ceny przykładowych egzotycznych wycieczek: http://memories.pl/inspiracje/2/Zoba...ozy-poslubnych
Czasami są droższe, od kosztów jakie trzeba ponieść na organizację ślubów.
n_bb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 12:16   #138
asiuniaa1987
Zakorzenienie
 
Avatar asiuniaa1987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 048
Dot.: Egzotyczna podróż poślubna - gdzie?

Polecam Malediwy na podróż poślubną Byłam z mężem w październiku na 2 tygodnie i było mega i to nie prawda, że tam po paru dniach można się zanudzić..My zwiedziliśmy łącznie 8 wysp w tym 3 lokalne, można leżeć w resortach pijąc drinki i nic nie robić a można również zwiedzić wyspy lokalne, które szczerze Mi się bardziej podobały ze względu na tętniące tam życie mieszkańców, można zobaczyć ich sklepy, szkoły, meczety

Przepiękne wyspy, obłędny ocean i jeszcze cudowniejsi ludzie szczerze polecam!!

A jeśli chodzi o inne destynacje to kocham Azję więc Tajlandia, Sri Lanka, Chiny, a także Karaiby Kuba, Meksyk, Dominikana troszkę wg Mnie przereklamowana (byłam w wielu piękniejszych miejscach)a także Afryka Kenia, Zanzibar, Gambia, Senegal
__________________
ODCHUDZANIE
asiuniaa1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-18, 10:28   #139
YvonneW
Raczkowanie
 
Avatar YvonneW
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 82
Dot.: Egzotyczna podróż poślubna - gdzie?

Cytat:
Napisane przez LaLaRe87 Pokaż wiadomość
Rok temu Kreta (równie cudowna), w tym Turcja i miejscowość najbardziej malownicza,czyli Oludeniz
O, chętnie dowiedziałabym się czegoś o Krecie. Nie będziemy się nudzić przez 2 tygodnie?
__________________
Panna Młoda 2016
Dbam o włosy i zapuszczam
YvonneW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-21, 13:14   #140
atsenka
Zadomowienie
 
Avatar atsenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 411
Dot.: Egzotyczna podróż poślubna - gdzie?

Cytat:
Napisane przez YvonneW Pokaż wiadomość
O, chętnie dowiedziałabym się czegoś o Krecie. Nie będziemy się nudzić przez 2 tygodnie?
Zdecydowanie nie
Tam jest mnostwo miejsc do odwiedzenia, piekne plaze, pyszne jedzenie. Bralam slub na Krecie, jak bedziesz miala jakies pytania to pisz smialo.
__________________
Świat jest książką i ci, którzy nie podróżują, czytają tylko jedną stronę 💖


Instagram
http://instagram.com/through_the_world_
atsenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-04, 16:25   #141
bebata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1
Dot.: Egzotyczna podróż poślubna - gdzie?

Jeśli planujecie podróż poślubną w fajne i ciekawe miejsce to śmiało mogę podzielić się artykułem, który ostatnio znalazłam przy okazji planowania swojej własnej podróży, może komuś się przyda

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2016-01-04 o 21:16 Powód: link
bebata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-04 17:25:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:40.