Louis Vuitton część III - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-11-22, 18:07   #3121
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Louis Vuitton część III

Nie wiem co oni maja z tym odpisywaniem u niektórych ja dostaje odpowiedz bardzo szybko.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-22, 20:06   #3122
kleo111
Zakorzenienie
 
Avatar kleo111
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 3 969
Dot.: Louis Vuitton część III

Cytat:
Napisane przez red-witch Pokaż wiadomość
Dziewczyny napisałam maila do stock_g51@louisvuitton.co m z prośbą o zamówienie różowego szalika, który ma Star i nikt mi nie odpisuje... po jakim czasie dostałyście odpowiedź? Jestem strasznie napalona na ten szalik, telefonów nikt nie odbiera i obawiam się, że niedługo będzie już za późno by go zdobyć. Myślę czy nie napisać na inny adres, ale też nie chcę ich spamować
Mnie z tego miela też nikt nie odpisywał. Pisz najlepiej do p.Dariusza Witkowskiego, meil i chyba telefon jest stronę/dwie wcześniej. Zamawiałam tydzień temu portfel (o właśnie zapomniałam się pochwalić- wybrałam model Sarah w monogramie ), korespondencja przebiegała bardzo sprawnie, naprawdę polecam
__________________
Mama

Instagram
kleo111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-23, 10:44   #3123
red-witch
Raczkowanie
 
Avatar red-witch
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 251
GG do red-witch
Dot.: Louis Vuitton część III

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Nie wiem co oni maja z tym odpisywaniem u niektórych ja dostaje odpowiedz bardzo szybko.
Też nie mam pojęcia, jeszcze bym zrozumiała gdybym była nową klientką, ale mają mnie w systemie. Na szczęście dobra dusza z tego forum podała mi kontakt do innej osoby - odpowiedź była błyskawiczna i czekam na sprowadzenie tego cuda
red-witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-23, 15:34   #3124
ParashuteEffect
Rozeznanie
 
Avatar ParashuteEffect
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 602
Dot.: Louis Vuitton część III

Cytat:
Napisane przez red-witch Pokaż wiadomość
Też nie mam pojęcia, jeszcze bym zrozumiała gdybym była nową klientką, ale mają mnie w systemie. Na szczęście dobra dusza z tego forum podała mi kontakt do innej osoby - odpowiedź była błyskawiczna i czekam na sprowadzenie tego cuda
a ile on teraz kosztuje?
Dziewczyny, czy szaliki logomania sa jakies w warszawie? bede we wtorek i chcialabym kupic
__________________
http://instagram.com/parashuteeffect
przepraszam za błędy
ParashuteEffect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-23, 18:02   #3125
molka11
Rozeznanie
 
Avatar molka11
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 634
Dot.: Louis Vuitton część III

Cytat:
Napisane przez red-witch Pokaż wiadomość
Też nie mam pojęcia, jeszcze bym zrozumiała gdybym była nową klientką, ale mają mnie w systemie. Na szczęście dobra dusza z tego forum podała mi kontakt do innej osoby - odpowiedź była błyskawiczna i czekam na sprowadzenie tego cuda
Cieszę sie, ze kontakt zadziałał
__________________

molka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-23, 19:39   #3126
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Louis Vuitton część III

Cytat:
Napisane przez ParashuteEffect Pokaż wiadomość
a ile on teraz kosztuje?

Dziewczyny, czy szaliki logomania sa jakies w warszawie? bede we wtorek i chcialabym kupic

Na pewno są ale co do kolorów to wiem, że różnie u nich.. na niektóre trzeba czekać
Zwykły logomania 1240
Logomania shine ( czy jakos tak) 1760
__________________
http://instagram.com/ccamillac

Edytowane przez Star90
Czas edycji: 2016-11-23 o 19:41
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-24, 10:27   #3127
red-witch
Raczkowanie
 
Avatar red-witch
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 251
GG do red-witch
Dot.: Louis Vuitton część III

Cytat:
Napisane przez molka11 Pokaż wiadomość
Cieszę sie, ze kontakt zadziałał
Błyskawicznie naprawdę bardzo, ale to bardzo Ci dziękuję, jeszcze przed napisaniem maila zachorowałam na anginę, więc już w ogóle nie byłoby szans tam zadzwonić, a tak szalik zamówiony
red-witch jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-24, 14:18   #3128
ParashuteEffect
Rozeznanie
 
Avatar ParashuteEffect
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 602
Dot.: Louis Vuitton część III

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Na pewno są ale co do kolorów to wiem, że różnie u nich.. na niektóre trzeba czekać
Zwykły logomania 1240
Logomania shine ( czy jakos tak) 1760
dziekuje Kochana
w takim razie watpie ze bedzie szary albo bez, ale zajze sobie.
__________________
http://instagram.com/parashuteeffect
przepraszam za błędy
ParashuteEffect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-25, 09:22   #3129
kootekk
Zakorzenienie
 
Avatar kootekk
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 056
Dot.: Louis Vuitton część III

Oddam do adopcji moja różowa YSL
__________________
http://instagram.com/kootekk#


kootekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-27, 15:34   #3130
Nessa87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nessa87
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2 565
Dot.: Louis Vuitton część III

Dziewczyny czy któraś z was posiada w swojej kolekcji Chanel i orientuje się w ich cenach? Chciałabym zakupić średniej wielkości Flap Baga lub Boya a kompletnie nie moge się doszukać ich cen. Na stronie chanel szukam szukam i nic

Poratujecie?
__________________
PM 2018
Nessa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-27, 20:00   #3131
Dominicana
Zadomowienie
 
Avatar Dominicana
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 345
Dot.: Louis Vuitton część III

Cytat:
Napisane przez Nessa87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z was posiada w swojej kolekcji Chanel i orientuje się w ich cenach? Chciałabym zakupić średniej wielkości Flap Baga lub Boya a kompletnie nie moge się doszukać ich cen. Na stronie chanel szukam szukam i nic

Poratujecie?

Otworz niemiecką wersję strony i zobaczysz większość cen
Dominicana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-29, 17:42   #3132
kootekk
Zakorzenienie
 
Avatar kootekk
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 056
Dot.: Louis Vuitton część III

Oddam do adopcji broszke Chanel, nówka sztuka założona a raz
__________________
http://instagram.com/kootekk#


kootekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-30, 12:47   #3133
Nessa87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nessa87
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2 565
Dot.: Louis Vuitton część III

Cytat:
Napisane przez Dominicana Pokaż wiadomość
Otworz niemiecką wersję strony i zobaczysz większość cen
Nie widze nigdzie cen
__________________
PM 2018
Nessa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-30, 20:06   #3134
ParashuteEffect
Rozeznanie
 
Avatar ParashuteEffect
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 602
Dot.: Louis Vuitton część III

Cytat:
Napisane przez Nessa87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z was posiada w swojej kolekcji Chanel i orientuje się w ich cenach? Chciałabym zakupić średniej wielkości Flap Baga lub Boya a kompletnie nie moge się doszukać ich cen. Na stronie chanel szukam szukam i nic

Poratujecie?
mam flap medium, kupiona latem, chyba za 4200 albo 4500eur, nie pamietam, (ja kupowalam w azji, tam drozej).
najtanie w europie jednak - wlochy, niemcy albo francja, ale czesto klasycznych modeli nie ma na stanie
__________________
http://instagram.com/parashuteeffect
przepraszam za błędy
ParashuteEffect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-02, 12:03   #3135
Nessa87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nessa87
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2 565
Dot.: Louis Vuitton część III

Bardzo dziekuje za info
__________________
PM 2018
Nessa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-03, 09:27   #3136
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Louis Vuitton część III

ja mam nowa chcice torebkowa - niestety wycofana ze sprzdazy - Mulberry Alexa large
kupie uzywana
ktos mial?
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-04, 10:45   #3137
Dominicana
Zadomowienie
 
Avatar Dominicana
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 345
Dot.: Louis Vuitton część III

Cytat:
Napisane przez Nessa87 Pokaż wiadomość
Nie widze nigdzie cen
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png Screen Shot 2016-12-04 at 11.43.44.png (131,0 KB, 112 załadowań)
Dominicana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-05, 22:00   #3138
MissSmok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 7
Dot.: Louis Vuitton część III

Witam Was serdecznie
Proszę o radę,
przymierzam się do zakupu mojej pierwszej torby LV, przyglądam się NFmm i totallymm, potrzebuję wygodnej dużej torby na ramię (mam albo małe crossbody albo większe do ręki) i przyznam że mam poważny dylemat...
Z jednej strony neverfull -fajowy+pochette,, z drugiej strony totally- zapięcie na suwak i kieszonki.
Co sadzicie, która lepiej sprawdza się przy codziennym poniewieraniu??
MissSmok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-06, 07:06   #3139
Goga13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 8
Dot.: Louis Vuitton część III

Cytat:
Napisane przez MissSmok Pokaż wiadomość
Witam Was serdecznie
Proszę o radę,
przymierzam się do zakupu mojej pierwszej torby LV, przyglądam się NFmm i totallymm, potrzebuję wygodnej dużej torby na ramię (mam albo małe crossbody albo większe do ręki) i przyznam że mam poważny dylemat...
Z jednej strony neverfull -fajowy+pochette,, z drugiej strony totally- zapięcie na suwak i kieszonki.
Co sadzicie, która lepiej sprawdza się przy codziennym poniewieraniu??
Przemyśl zakup jakiejkolwiek torby LV . Bardzo spadła jakość ich produktów. Moja torba po 4 latach noszenie (oczywiście niebyła noszona non stop ) popękała w kilku miejscach , nie da się nic z tym zrobić. Zainteresuj się tym i poczytaj na forach . Coraz więcej rozczarowanych klientów . Widziałam torby LV z 20-sto letnim starzem i nie wyglądają tak jak moja. Owszem skóra jest trochę powycierana i brudna , ale to jest normalne . Nie ma żadnych pęknięć w materiale głównym. Jeżeli zdecydujesz się na zakup to pamiętaj jedno, że masz DWA LATA gwarancji!!!! I ani jednego dnia dłużej , więc jak zauważysz coś niepokojącego to niezwlekaj i reklamuj . Im szybciej tym lepiej. A jeszcze jedno : niech Cię nie zwiodą informacje o dorzywotnim serwisie. W eufori zakupów zrozumiałam to jako dorzywotnia gwarancja. Pozdrawiam
Goga13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-06, 09:20   #3140
MissSmok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 7
Dot.: Louis Vuitton część III

Z moich toreb najlepiej sprawują się Korsy, mimo bardzo intensywnego użytkowania prezentują się świetnie ( w Greenwich po prawie trzech latach nie ma wyraźnych rys na złotych elementach) ale jakoś nie mam chęci na kolejnego.
Przejechałam się trochę na Pradzie, narożniki wycierają się, trzeba na nie uważać, to nie dla mnie, w jednej mam problem z suwakiem, więcej nie kupię.
Moja koleżanka ma torbę LV 14 lat(!), jest świetna, ciągle nadaje się do zabrania między ludzi, stąd mój wybór- jakość na dłuuugie lata...a oni mi się psują??
serio??
MissSmok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-06, 09:33   #3141
Sam To Nazwij
Rozeznanie
 
Avatar Sam To Nazwij
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 824
Dot.: Louis Vuitton część III

Cytat:
Napisane przez MissSmok Pokaż wiadomość
Z moich toreb najlepiej sprawują się Korsy, mimo bardzo intensywnego użytkowania prezentują się świetnie ( w Greenwich po prawie trzech latach nie ma wyraźnych rys na złotych elementach) ale jakoś nie mam chęci na kolejnego.
Przejechałam się trochę na Pradzie, narożniki wycierają się, trzeba na nie uważać, to nie dla mnie, w jednej mam problem z suwakiem, więcej nie kupię.
Moja koleżanka ma torbę LV 14 lat(!), jest świetna, ciągle nadaje się do zabrania między ludzi, stąd mój wybór- jakość na dłuuugie lata...a oni mi się psują??
serio??
Moja koleżanka idzie reklamować speedy,której 3 tygodnie!! po zakupie schodzi złoto.Miałam kupować swoją drugą speedy,ale zrezygnowałam

Nie wspominam już o metisach,które cały czas są reklamowane.Moja na szczęście jest cała,ale gdzie nie słyszę to każdy kto je ma,narzeka.Już nawet jawnie konsultanci zwracają na to uwagę.

Edytowane przez Sam To Nazwij
Czas edycji: 2016-12-06 o 09:34
Sam To Nazwij jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-06, 10:33   #3142
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Louis Vuitton część III

Cytat:
Napisane przez MissSmok Pokaż wiadomość
Z moich toreb najlepiej sprawują się Korsy, mimo bardzo intensywnego użytkowania prezentują się świetnie ( w Greenwich po prawie trzech latach nie ma wyraźnych rys na złotych elementach) ale jakoś nie mam chęci na kolejnego.
Przejechałam się trochę na Pradzie, narożniki wycierają się, trzeba na nie uważać, to nie dla mnie, w jednej mam problem z suwakiem, więcej nie kupię.
Moja koleżanka ma torbę LV 14 lat(!), jest świetna, ciągle nadaje się do zabrania między ludzi, stąd mój wybór- jakość na dłuuugie lata...a oni mi się psują??
serio??
Cytat:
Napisane przez Sam To Nazwij Pokaż wiadomość
Moja koleżanka idzie reklamować speedy,której 3 tygodnie!! po zakupie schodzi złoto.Miałam kupować swoją drugą speedy,ale zrezygnowałam

Nie wspominam już o metisach,które cały czas są reklamowane.Moja na szczęście jest cała,ale gdzie nie słyszę to każdy kto je ma,narzeka.Już nawet jawnie konsultanci zwracają na to uwagę.
Ja mam złe doświadczenia z Korsem. Portfel 3 miesiące i wyglądał okropnie. Zeszło to sreberko z suwaka i skóra się pościerała.

Na mojej Sienie LV nic nie schodzi, a użytkuję ją od roku. Portfel jak nowy.
Z tego co zauważyłam ta gorsza jakość dotyczy często tych popularnych modeli jak speedy czy NF, dostępnych w sklepach od ręki.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-06, 10:41   #3143
Dominicana
Zadomowienie
 
Avatar Dominicana
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 345
Dot.: Louis Vuitton część III

Cytat:
Napisane przez Sam To Nazwij Pokaż wiadomość
Moja koleżanka idzie reklamować speedy,której 3 tygodnie!! po zakupie schodzi złoto.Miałam kupować swoją drugą speedy,ale zrezygnowałam

Nie wspominam już o metisach,które cały czas są reklamowane.Moja na szczęście jest cała,ale gdzie nie słyszę to każdy kto je ma,narzeka.Już nawet jawnie konsultanci zwracają na to uwagę.

A co jest nie tak z Metis?
Dominicana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-06, 10:59   #3144
MissSmok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 7
Dot.: Louis Vuitton część III

Muszę się w takim razie poważnie zastanowić...plan mi się zaburzył

Torby kupuję rzadko (chyba, raz w roku to rzadko?) zakupy mam przemyślane, stawiam raczej na klasyki, chce żeby służyły mi długo...
Podejście mam chyba archaiczne- za taką kasę torba powinna mi się szlachetnie zestarzeć po paru latach a nie zniszczyć po roku

Siena piękna, ale wolę coś ciut workowatego, bez odpinanych pasków i raczek.

Edytowane przez MissSmok
Czas edycji: 2016-12-06 o 11:01
MissSmok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-06, 11:46   #3145
Sam To Nazwij
Rozeznanie
 
Avatar Sam To Nazwij
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 824
Dot.: Louis Vuitton część III

Cytat:
Napisane przez Dominicana Pokaż wiadomość
A co jest nie tak z Metis?
Skóra rozchodzi się na klapie. Przy otwieraniu.Jak zaczęły do nich napływać reklamacje,jedna za drugą to blogerzy od ręki dostawali nowe,a "zwykli" ludzi mieli je naprawiane.Teraz podobno już każdy dostaje nowy model.
Sam To Nazwij jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-06, 12:37   #3146
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Louis Vuitton część III

Cytat:
Napisane przez Sam To Nazwij Pokaż wiadomość
Skóra rozchodzi się na klapie. Przy otwieraniu.Jak zaczęły do nich napływać reklamacje,jedna za drugą to blogerzy od ręki dostawali nowe,a "zwykli" ludzi mieli je naprawiane.Teraz podobno już każdy dostaje nowy model.
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-06, 13:38   #3147
MissSmok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 7
Dot.: Louis Vuitton część III

Cytat:
Napisane przez Sam To Nazwij Pokaż wiadomość
Skóra rozchodzi się na klapie. Przy otwieraniu.Jak zaczęły do nich napływać reklamacje,jedna za drugą to blogerzy od ręki dostawali nowe,a "zwykli" ludzi mieli je naprawiane.Teraz podobno już każdy dostaje nowy model.
Masakra jakaś...
zawsze zdarzały się takie wtopy, czy to kwestia ostatnich lat? może produkcję gdzieś przeniesiono albo co...
MissSmok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-06, 14:31   #3148
Sam To Nazwij
Rozeznanie
 
Avatar Sam To Nazwij
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 824
Dot.: Louis Vuitton część III

Cytat:
Napisane przez MissSmok Pokaż wiadomość
Masakra jakaś...
zawsze zdarzały się takie wtopy, czy to kwestia ostatnich lat? może produkcję gdzieś przeniesiono albo co...
hmm chyba już chodzi o ilość,a nie o jakość
Sam To Nazwij jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-06, 15:58   #3149
Lerra
Raczkowanie
 
Avatar Lerra
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 386
Dot.: Louis Vuitton część III

MissSmok jeżeli chcesz mieć torebkę z LV moim zdaniem nie ma na co czekać , bo można się doczekać tyko podwyżki Ze swojego doświadczenia a mam i miałam nie jedna torebkę z LV kocham ta markę przede wszystkim za jakość
W każdej marke może się zdarzyć reklamacja , to co nie nosić żadnych torebek )
Jest parę zasad żeby torebka służyła długo , wiadomo trzeba o nią dbać , i nie nosić codzienne a dawać tez ej parę dni na odpoczynek .. bo skóra cały czas pracuje .. tak samo i tu .. )


metis zawsze był reklamowany od początku ale nie często , bo nie sprzedawali około 60 torebek miesięcznie ..


A jeżeli chodzi o reklamacje to nie ma tu żadnego znaczenia czy ty blagierka czy nie )) Nowy produkt dają jeżeli nie podlega naprawie , i im obojętne kto wy .. nie konsultant podejmuje decyzje a Francja bo tam sa odsyłane .. Konsultant od reklamacyj tez naprawia na miejscu jeżeli da rady .. nie , to jest odesłany produkt .. a tam nikt nie widzi kto wy blagierka czy nie, czy to 1 torebka czy 100-na ))


Wymiana na nowy produkt jest możliwa jeżeli nie podlega naprawie .. jeżeli produkt został wycofany i nie ma go , a nie da się naprawić to wtedy proponują wymianę w tek kwocie lub zwracają kwotę zakupu produktu ... )


MissSmok reklamacje byli zawsze jak i wszędzie czy to Dior czy Chanel ... Tyko my czytamy negatywne opinie bo o pozytywnych rzadko kto pisze ))


Sam To Nazwij nie do uwierzenia żeby po 3 tygodniach złoto schodziło Możesz poprosić ja o zdjęcie ?
U mnie złoto z zamku schodzi ale ten zamek był otwierany co najmniej z 20 razy dziennie ) inny by uz odpadł )) Ale sama torebka rogi i wszystko jak nowa

Edytowane przez Lerra
Czas edycji: 2016-12-06 o 16:12
Lerra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-06, 16:17   #3150
Sam To Nazwij
Rozeznanie
 
Avatar Sam To Nazwij
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 824
Dot.: Louis Vuitton część III

Cytat:
Napisane przez Lerra Pokaż wiadomość
MissSmok jeżeli chcesz mieć torebkę z LV moim zdaniem nie ma na co czekać , bo można się doczekać tyko podwyżki Ze swojego doświadczenia a mam i miałam nie jedna torebkę z LV kocham ta markę przede wszystkim za jakość
W każdej marke może się zdarzyć reklamacja , to co nie nosić żadnych torebek )
Jest parę zasad żeby torebka służyła długo , wiadomo trzeba o nią dbać , i nie nosić codzienne a dawać tez ej parę dni na odpoczynek .. bo skóra cały czas pracuje .. tak samo i tu .. )


metis zawsze był reklamowany od początku ale nie często , bo nie sprzedawali około 60 torebek miesięcznie ..


A jeżeli chodzi o reklamacje to nie ma tu żadnego znaczenia czy ty blagierka czy nie )) Nowy produkt dają jeżeli nie podlega naprawie , i im obojętne kto wy .. nie konsultant podejmuje decyzje a Francja bo tam sa odsyłane .. Konsultant od reklamacyj tez naprawia na miejscu jeżeli da rady .. nie , to jest odesłany produkt .. a tam nikt nie widzi kto wy blagierka czy nie, czy to 1 torebka czy 100-na ))


Wymiana na nowy produkt jest możliwa jeżeli nie podlega naprawie .. jeżeli produkt został wycofany i nie ma go , a nie da się naprawić to wtedy proponują wymianę w tek kwocie lub zwracają kwotę zakupu produktu ... )


MissSmok reklamacje byli zawsze jak i wszędzie czy to Dior czy Chanel ... Tyko my czytamy negatywne opinie bo o pozytywnych rzadko kto pisze ))


Sam To Nazwij nie do uwierzenia żeby po 3 tygodniach złoto schodziło Możesz poprosić ja o zdjęcie ?
U mnie złoto z zamku schodzi ale ten zamek był otwierany co najmniej z 20 razy dziennie ) inny by uz odpadł )) Ale sama torebka rogi i wszystko jak nowa
Lerra u nas w Pl mają takie podejście,a nie inne niestety.Głośno o tym było.W jednym czasie poszło to samo w metisach,wiesz o czym piszę,bo gadałyśmy o tym.Moja koleżanka i jej znajoma złożyły reklamacje na to samo co bardziej sławni ludzie od nich i Ci dostali nowe,a dziewczyn metisy zostały wysłane do naprawy.Każda z nich wymieniła się między sobą fotkami i każda z nich miała pęknięcie w tym samym miejscu.Podobno teraz już tak mają dużo reklamacji,że wymieniają wszystkie na nowe,bez gadania.Czy tak rzeczywiście jest to nie wiem,bo moja metis jest póki co cała i nie miałam(i oby tak zostało) tej "przyjemności" składania reklamacji.
Sam To Nazwij jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-08 17:35:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:49.