PM 2017 cz. 53 - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-08-18, 06:25   #4171
Eunice9
Zakorzenienie
 
Avatar Eunice9
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 9 591
Dot.: PM 2017 cz. 53

Zbieram się do pracy.

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Przejmuje bo to jest dla mnie duży dyskomfort... widze czesto podwójnie, nie moge sie jednym i drugim okiem skupic na jednym punkcie, jedno oko jest lekko niedowidzace i nawet w najlepszych okularach nie będę widziec tym okiem normalnie.
Mozna skorygowac tylko kosmetycznie ale to jest operacja na miesniach oka i zwyczajnie boje sie ze moze byc gorzej, a nikt mi nie zagwarantuje tego. Wiec mam tylko nadzieje ze nie bedzie to widoczne bardziej niz teraz... bo komfortu widzenia mi to nie poprawi.
Ojej Teraz mi się przypomniało że znałam kiedyś kogoś z tym problemem, jeździł właśnie na jakieś sesje "ćwiczenia" tych mięśni oczu, i ostatecznie miał mieć operację ale nie wiem jak się skończyło.

[1=3cda010cf2365f85063684c ab232c67a494edda3_61df6b8 1d462b;76386886]Mam za tydzień dostać @ (od dawna mam regularne), powinnam mieć już PMS, a nie mam, czyli dostanę @ pózniej niż powinnam, oby nie na ślub, bo na to się zapowiada...
[/QUOTE]
Może
__________________
"Na bok krowy, bo życie jest krótkie!"
Eunice9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-18, 07:19   #4172
marta271
Zakorzenienie
 
Avatar marta271
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 3 953
Dot.: PM 2017 cz. 53

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Tzn chodzi mi o wyciagi z konta. Bo bede musiala dac zaswiadczenie o zarobkach plus wyciagi z konta z 3 miesiecy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My jak bralismy kredyt to tez musielismy, zaświadczenie z pracy o zarobkach, wyciąg z konta z 3 miesiecy, i 1 fiszka z pracy bo tam mial za co mu potracaja i ile, za ubezpiecznie, pakiet lekarski itp.

---------- Dopisano o 08:17 ---------- Poprzedni post napisano o 08:12 ----------

Cytat:
Napisane przez magdenka Pokaż wiadomość
Ja mam problem w drugą stronę, bo umowę mam na kwotę niewiele wyższą od minimalnej, a resztę mam wypłacaną w postaci premii. Normalnie na konto, razem z wypłatą, ale też się zastanawiałam jak to działa w przypadku kredytu.
To zależy do jakiego banku zawiadczenie, u nas bylo takie ze wpisywalo sie podstawe a nizej bylo miejsce na wpisanie premi, dodatkow, nagród.

---------- Dopisano o 08:19 ---------- Poprzedni post napisano o 08:17 ----------

Cytat:
Napisane przez rosarioV Pokaż wiadomość
Podwórkowe na pewno się ucieszą
No z tą głową to masakra, wzięłam paracetamol i nic się już spać. Dobranoc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tez bralam i zero różnicy :/ naszczescie narazie obudzilam sie juz bez bólu glowy i oby tak zostalo.
__________________
Ślub: 17.06.2017 !!!
marta271 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-18, 07:22   #4173
nivea91
Zakorzenienie
 
Avatar nivea91
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 6 485
Dot.: PM 2017 cz. 53

Cytat:
Napisane przez Edithh_21 Pokaż wiadomość

Jeszcze tylko dziś do pracy i weekend wolny


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 03:56 ---------- Poprzedni post napisano o 03:53 ----------


Ciekawe czy nie są takie cienkie.
A nie może po prostu ktoś odbierać tego od was i zanosic od razu do auta?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Te są drewniane, a nie ze sklejki więc raczej są porządniejsze 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:21 ----------

Witam się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
www.pmiska.pl
nivea91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-18, 07:34   #4174
aassiiaa1988
Żona Idealna :)
 
Avatar aassiiaa1988
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: PoZ :)
Wiadomości: 31 706
GG do aassiiaa1988
Dot.: PM 2017 cz. 53

Dzień dobry

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
__________________

Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same..


27.12.2013r.

15.04.2016r.

07.07.2017r.

Prawdziwy Cud jest wtedy,
gdy z Miłości dwojga ludzi rodzi się kolejne Serce - 26.02.2019
aassiiaa1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-18, 07:44   #4175
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: PM 2017 cz. 53

Cytat:
Napisane przez Eunice9 Pokaż wiadomość
Zbieram się do pracy.


Ojej Teraz mi się przypomniało że znałam kiedyś kogoś z tym problemem, jeździł właśnie na jakieś sesje "ćwiczenia" tych mięśni oczu, i ostatecznie miał mieć operację ale nie wiem jak się skończyło.


Może
Ja tez cwicze ale dużo to nie daje. Chociaż według tego okulisty co u mnie to wykryl w końcu to i tak dobrze ze oko mi ucieka tylko w nieznacznym stopniu bo u mnie to i poziomy i pionowy wiec obraz na badaniu konkretnie mi.się rozjezdzal. Niby tego bardzo mocno nie widać ale czasem dyskomfort mam tak duży ze mam wrażenie ze moje oko siedzi juz na nosie dlatego nie lubię jak mi ktoś w oczy patrzy.



Cytat:
Napisane przez marta271 Pokaż wiadomość
My jak bralismy kredyt to tez musielismy, zaświadczenie z pracy o zarobkach, wyciąg z konta z 3 miesiecy, i 1 fiszka z pracy bo tam mial za co mu potracaja i ile, za ubezpiecznie, pakiet lekarski itp.

---------- Dopisano o 08:17 ---------- Poprzedni post napisano o 08:12 ----------


To zależy do jakiego banku zawiadczenie, u nas bylo takie ze wpisywalo sie podstawe a nizej bylo miejsce na wpisanie premi, dodatkow, nagród.

---------- Dopisano o 08:19 ---------- Poprzedni post napisano o 08:17 ----------


Ja tez bralam i zero różnicy :/ naszczescie narazie obudzilam sie juz bez bólu glowy i oby tak zostalo.
u mnie jest premia niewidoczna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-18, 07:57   #4176
luna_laula
catwoman
 
Avatar luna_laula
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: New Cat City
Wiadomości: 9 855
Dot.: PM 2017 cz. 53

hej

jestem nieprzytomna, nie wiem co moje ciało robiło gdy spałam

Cytat:
Napisane przez celeska Pokaż wiadomość
Co do nocy poślubnej to chyba rzadkość, wszyscy znajomi mówili, że po weselu nie ma się siły na nic
na wizażu to nie rzadkość, ale ja miałam z góry zapowiedziane, że nic z tego
luna_laula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-18, 08:02   #4177
Edithh_21
Zakorzenienie
 
Avatar Edithh_21
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 5 825
Dot.: PM 2017 cz. 53

Cytat:
Napisane przez celeska Pokaż wiadomość


Co do nocy poślubnej to chyba rzadkość, wszyscy znajomi mówili, że po weselu nie ma się siły na nic
E tam, my tam siłę znaleźliśmy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:01 ----------

Cytat:
Napisane przez luna_laula Pokaż wiadomość
hej

jestem nieprzytomna, nie wiem co moje ciało robiło gdy spałam


na wizażu to nie rzadkość, ale ja miałam z góry zapowiedziane, że nic z tego
Dlaczego?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dream it.
Wish it.
Do it.
Edithh_21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-18, 08:10   #4178
motylek825
Zakorzenienie
 
Avatar motylek825
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraina Kredek
Wiadomości: 6 831
Dot.: PM 2017 cz. 53

Dzień dobry
Cytat:
Napisane przez Zuza_kg Pokaż wiadomość
Motylku - bardzo fajnie, że ustaliliście datę, teraz gdy znów możesz się skupić na konkretnym planowaniu powinno Ci być troszeczkę lżej
__________________

"Dziś zasypiamy w białej kołdrze
a kiedyś zakopią nas w jednym grobie"
motylek825 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-18, 08:12   #4179
celeska
Rozeznanie
 
Avatar celeska
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 612
Dot.: PM 2017 cz. 53

Hej dziewczyny!
Nikola już jest żoną. Ale jaja a jeszcze niedawno czytałam co tam kupuje jaką ksiegę gości wybrała.

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Nie widze w tym nic zabawnego, wrecz przeciwnie uważam ze to wspaniała rzecz. Ja sie staram pomagać jak moge, a kartka swiateczna ze schroniska z podziekowaniem to jeden z lepszych prezentow jakie dostałam. Tyle radochy.
Ale nadal mam i w 1 i drugiej opcji za i przeciw. Z hodowlami masz racje, dlatego czytam, szukam, o hodowlach, o rasach które mnie interesuja. No ale dylemat jest.

Bo juz chyba wolalabym miec z -5 niz tego przekletego zeza. Kiedys uważałam swoje oczy za jeden z niewielu atutow, a teraz ich szczerze nie znosze...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------


Moze jednak sie uda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Czekoladowoo a nie mozna zrobić operacji na zeza? Każdy kogo znałazm z zezem wyzbył się go operacją właśnie.

Edit: Doczytałam
__________________
14 październik 2017

Edytowane przez celeska
Czas edycji: 2017-08-18 o 08:26
celeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-18, 08:18   #4180
luna_laula
catwoman
 
Avatar luna_laula
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: New Cat City
Wiadomości: 9 855
Dot.: PM 2017 cz. 53

Cytat:
Napisane przez magdenka Pokaż wiadomość
Ojezu, przepraszam, serio
Czytałam jeszcze w pracy i wtedy często zapominam się odnieść. Oczywiście bardzo mi się podobała, bo jest długa
I znów mnie zaskoczyło to, że przy powitaniu chlebem i solą są jakieś formułki do mówienia, i nas chyba nikt nie znał, nawet rodzice. A o całowaniu obrączki to w ogóle nie słyszałam
I dobre było, że się śmiałaś, a niektórzy to wzięli za wzruszenie
u nas też nikt nie mówił nic przy powitaniu chlebem i solą, bo nikt nie pamiętał co się powinno mówić

ja też nie słyszałam o całowaniu obrączki, ale widzieliśmy to ostatnio na dwóch ślubach i tż za każdym razem przewracał oczami, że to słodkie to porzygu
Cytat:
Napisane przez rosarioV Pokaż wiadomość
A

Starczy Wam 12 puszek na miesiąc ???? Moje puszkę 400 gram mają na dzień Czasem dostaną mięso to mają na półtora dnia. Ale zapisze sobie link i kupię chyba partie Mac's i feringe i zobaczę co im podpasuje
nieee, ostatnio kupiliśmy 24 puszki i 2 kg suchej i to wystarczyło nam na 2 miesiące

---------- Dopisano o 09:18 ---------- Poprzedni post napisano o 09:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Edithh_21 Pokaż wiadomość
Dlaczego?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
"Będę zmęczony, zapomnij."

Noc poślubną pamiętam tak, że było już jasno, a po zdjęciu sukni położyłam się i zasnęłam jak zabita
luna_laula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-18, 08:19   #4181
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: PM 2017 cz. 53

Cytat:
Napisane przez celeska Pokaż wiadomość



Czekoladowoo a nie mozna zrobić operacji na zeza? Każdy kogo znałazm z zezem wyzbył się go operacją właśnie.
Operacja jest ryzykowna, nie ma tez gwarancji ze nie przytna miesni za mocno i nie bedzie gorzej. A komfortu widzenia operacja nie poprawia. Wizualnie u mnie to jest naprawdę mało widoczne, jak ktoś nie wie to nawet nie zauważy i dla mnie to za duze ryzyko tylko dla efektu kosmetycznego.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-18, 08:36   #4182
celeska
Rozeznanie
 
Avatar celeska
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 612
Dot.: PM 2017 cz. 53

Wczoraj wieczorem po pracy jeszcze wiązałam kokardki na zaproszeniach, podpisywałam koperty i wkladałam zaproszenia na kopert.
Dziś muszę jeszcze 20 kopert dokupić, bo się skończyły.
Wieczorem jedziemy do Tż i w weekend zapraszamy jego gości.

---------- Dopisano o 09:36 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Operacja jest ryzykowna, nie ma tez gwarancji ze nie przytna miesni za mocno i nie bedzie gorzej. A komfortu widzenia operacja nie poprawia. Wizualnie u mnie to jest naprawdę mało widoczne, jak ktoś nie wie to nawet nie zauważy i dla mnie to za duze ryzyko tylko dla efektu kosmetycznego.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak doczytałam, sorki za rady takie co każdy je zna, a co dopiero jeśli jest się w temacie.
Jeśli to mało widoczne to tymbardziej się nie przejmuj.
Każdy człowiek ma jakieś swoje "niedoskonałości".
__________________
14 październik 2017

Edytowane przez celeska
Czas edycji: 2017-08-18 o 08:41
celeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-18, 08:41   #4183
paulinunia
Zakorzenienie
 
Avatar paulinunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ł.
Wiadomości: 10 270
Dot.: PM 2017 cz. 53

Cytat:
Napisane przez magdenka Pokaż wiadomość
Ja mam problem w drugą stronę, bo umowę mam na kwotę niewiele wyższą od minimalnej, a resztę mam wypłacaną w postaci premii. Normalnie na konto, razem z wypłatą, ale też się zastanawiałam jak to działa w przypadku kredytu.
Kiedyś niektóre banki cykliczne premie liczyły jako dochód, musiałabyś się zorientować.
Ale z tego co wiem to ciężko bo np. Kierowcy tak mają. Pensja to najniża plus kilka tysięcy diety i znajomy miał problem bo większość banków liczyło tylko ta najniższa.

I hej 😊

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Edithh_21 Pokaż wiadomość

Jeszcze tylko dziś do pracy i weekend wolny


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 03:56 ---------- Poprzedni post napisano o 03:53 ----------


Ciekawe czy nie są takie cienkie.
A nie może po prostu ktoś odbierać tego od was i zanosic od razu do auta?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas stały dwa auta i ładowali do samochodów właśnie ☺

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
__________________
PM'17


paulinunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-18, 08:44   #4184
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: PM 2017 cz. 53

Cytat:
Napisane przez celeska Pokaż wiadomość
Wczoraj wieczorem po pracy jeszcze wiązałam kokardki na zaproszeniach, podpisywałam koperty i wkladałam zaproszenia na kopert.
Dziś muszę jeszcze 20 kopert dokupić, bo się skończyły.
Wieczorem jedziemy do Tż i w weekend zapraszamy jego gości.

---------- Dopisano o 09:36 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------



Tak doczytałam, sorki za rady takie co każdy je zna, a co dopiero jeśli jest się w temacie.
Jeśli to mało widoczne to tymbardziej się nie przejmuj.
Każdy człowiek ma jakieś swoje "niedoskonałości".
Wiesz łatwo się mówi, ale ja to widzę. Poza tym w widzeniu sprawia mi to po prostu kłopot.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-18, 09:19   #4185
LadyArya
Amounted Princess
 
Avatar LadyArya
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 079
Dot.: PM 2017 cz. 53

hej

8 ddś
LadyArya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-18, 09:22   #4186
nivea91
Zakorzenienie
 
Avatar nivea91
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 6 485
Dot.: PM 2017 cz. 53

Cytat:
Napisane przez luna_laula Pokaż wiadomość
u nas też nikt nie mówił nic przy powitaniu chlebem i solą, bo nikt nie pamiętał co się powinno mówić

ja też nie słyszałam o całowaniu obrączki, ale widzieliśmy to ostatnio na dwóch ślubach i tż za każdym razem przewracał oczami, że to słodkie to porzygu


nieee, ostatnio kupiliśmy 24 puszki i 2 kg suchej i to wystarczyło nam na 2 miesiące

---------- Dopisano o 09:18 ---------- Poprzedni post napisano o 09:15 ----------


"Będę zmęczony, zapomnij."

Noc poślubną pamiętam tak, że było już jasno, a po zdjęciu sukni położyłam się i zasnęłam jak zabita
My małżeństwo skonsumowaliśmy chyba dopiero we wtorek albo srode

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

Cytat:
Napisane przez celeska Pokaż wiadomość
Wczoraj wieczorem po pracy jeszcze wiązałam kokardki na zaproszeniach, podpisywałam koperty i wkladałam zaproszenia na kopert.
Dziś muszę jeszcze 20 kopert dokupić, bo się skończyły.
Wieczorem jedziemy do Tż i w weekend zapraszamy jego gości.[COLOR="Silver"]
Przypomnij kiedy macie ślub? 🙂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
www.pmiska.pl
nivea91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-18, 09:23   #4187
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 25 752
Dot.: PM 2017 cz. 53

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Operacja jest ryzykowna, nie ma tez gwarancji ze nie przytna miesni za mocno i nie bedzie gorzej. A komfortu widzenia operacja nie poprawia. Wizualnie u mnie to jest naprawdę mało widoczne, jak ktoś nie wie to nawet nie zauważy i dla mnie to za duze ryzyko tylko dla efektu kosmetycznego.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

A ćwiczenia nie pomagają? Mi w gimnazjum jedno oko uciekało, okulista kazał robić ćwiczenia na wzmocnienie mięśni oka i przeszło

Cytat:
Napisane przez Edithh_21 Pokaż wiadomość
Ciekawe czy nie są takie cienkie.
A nie może po prostu ktoś odbierać tego od was i zanosic od razu do auta?

To są skrzynki, które były wykorzystywane przy zbiorze owoców, więc wątpię, że są cienkie my mamy życzenia na sali, a nie chcemy zamieszania z bieganiem z tym winem dlatego najlepiej byłoby złożyć całe wino w jedno miejsce a potem tylko wynieść do kantorka i po kłopocie

Cytat:
Napisane przez Eunice9 Pokaż wiadomość
Może

nie ma TŻ od 2 miesięcy



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-18, 09:23   #4188
rosarioV
Zakorzenienie
 
Avatar rosarioV
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdz
Wiadomości: 12 354
Dot.: PM 2017 cz. 53

Cytat:
Napisane przez marta271 Pokaż wiadomość
Ja tez bralam i zero różnicy :/ naszczescie narazie obudzilam sie juz bez bólu glowy i oby tak zostalo.
Ja również dziś bez bólu głowy
Cytat:
Napisane przez luna_laula Pokaż wiadomość
u nas też nikt nie mówił nic przy powitaniu chlebem i solą, bo nikt nie pamiętał co się powinno mówić

ja też nie słyszałam o całowaniu obrączki, ale widzieliśmy to ostatnio na dwóch ślubach i tż za każdym razem przewracał oczami, że to słodkie to porzygu


nieee, ostatnio kupiliśmy 24 puszki i 2 kg suchej i to wystarczyło nam na 2 miesiące

---------- Dopisano o 09:18 ---------- Poprzedni post napisano o 09:15 ----------


"Będę zmęczony, zapomnij."

Noc poślubną pamiętam tak, że było już jasno, a po zdjęciu sukni położyłam się i zasnęłam jak zabita
Aaaa no to się zgadza wtedy Ja muszę nakupowac miecha od mamy dla kotów i razem z tym mam nadzieję, że te 24 puchy mi starczą.

Dobry, dziś jakiś lepszy humor, zbieram się zaraz do pracy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
21.04.2015 Nasze słońce

Razem: 21.05.2010
Ślubujemy: 21.10.2017
rosarioV jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-18, 09:39   #4189
Eunice9
Zakorzenienie
 
Avatar Eunice9
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 9 591
Dot.: PM 2017 cz. 53

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja tez cwicze ale dużo to nie daje. Chociaż według tego okulisty co u mnie to wykryl w końcu to i tak dobrze ze oko mi ucieka tylko w nieznacznym stopniu bo u mnie to i poziomy i pionowy wiec obraz na badaniu konkretnie mi.się rozjezdzal. Niby tego bardzo mocno nie widać ale czasem dyskomfort mam tak duży ze mam wrażenie ze moje oko siedzi juz na nosie dlatego nie lubię jak mi ktoś w oczy patrzy.





u mnie jest premia niewidoczna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kurczę, współczuję A konsultowalas to z kimś jeszcze na wszelki wypadek? Ciężko znaleźć naprawdę dobrego okuliste.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Operacja jest ryzykowna, nie ma tez gwarancji ze nie przytna miesni za mocno i nie bedzie gorzej. A komfortu widzenia operacja nie poprawia. Wizualnie u mnie to jest naprawdę mało widoczne, jak ktoś nie wie to nawet nie zauważy i dla mnie to za duze ryzyko tylko dla efektu kosmetycznego.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O, myślałam ze komfort widzenia właśnie poprawia No to przyznaję rację. Ja zresztą nawet jakbym mogła to bym się nie poddała operacji, za duży koszt i ryzyko dla mnie a okulary mi nie przeszkadzają az tak.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

[1=3cda010cf2365f85063684c ab232c67a494edda3_61df6b8 1d462b;76392246]
nie ma TŻ od 2 miesięcy
[/QUOTE]



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Na bok krowy, bo życie jest krótkie!"
Eunice9 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-18, 09:40   #4190
Mecassie
Zakorzenienie
 
Avatar Mecassie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 684
Dot.: PM 2017 cz. 53

Dzień dobry Dziewczyny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mecassie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-18, 09:41   #4191
nivea91
Zakorzenienie
 
Avatar nivea91
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 6 485
Dot.: PM 2017 cz. 53

Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
Dzień dobry Dziewczyny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
www.pmiska.pl
nivea91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-18, 09:43   #4192
Mecassie
Zakorzenienie
 
Avatar Mecassie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 684
Dot.: PM 2017 cz. 53

Cytat:
Napisane przez LadyArya Pokaż wiadomość
hej

8 ddś
aleee super! Zazdroszczę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mecassie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-18, 09:43   #4193
Laura Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Laura Rose
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 7 488
Dot.: PM 2017 cz. 53

Cytat:
Napisane przez Eunice9 Pokaż wiadomość
O, myślałam ze komfort widzenia właśnie poprawia No to przyznaję rację. Ja zresztą nawet jakbym mogła to bym się nie poddała operacji, za duży koszt i ryzyko dla mnie a okulary mi nie przeszkadzają az tak.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W takich przypadkach operacje są na nfz, bo to nie jest korekta, ale po prostu często konieczność, żeby poprawić jakość funkcjonowania. Tyle że właśnie często jest szansa, że ćwiczenia dadzą taki sam efekt.

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Wiesz łatwo się mówi, ale ja to widzę. Poza tym w widzeniu sprawia mi to po prostu kłopot.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chciałam coś napisać, ale jednak wyślę ci pw

Hej
__________________
I will go anywhere as long as it is forward.
Laura Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-18, 09:47   #4194
Mecassie
Zakorzenienie
 
Avatar Mecassie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 684
Dot.: PM 2017 cz. 53

Wczoraj wysprzątałam cały samochód (był tam armagedon) i znalazłam szminkę którą tż kupił mi ponad rok temu i od razu ją zgubiłam a 100zl kosztowała mega się cieszę znalazłam również pół banknotu 10zl i 2zl

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mecassie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-18, 09:47   #4195
Zuza_kg
Zakorzenienie
 
Avatar Zuza_kg
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 4 386
Dot.: PM 2017 cz. 53

Cytat:
Napisane przez LadyArya Pokaż wiadomość
hej

8 ddś
__________________
09.11.2015 r. 79kg ----> 69 kg (16.12.2016 r.)

I walczę dalej aby utrzymać wagę


13.10.2017
Zuza_kg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-18, 10:12   #4196
nivea91
Zakorzenienie
 
Avatar nivea91
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 6 485
Dot.: PM 2017 cz. 53

Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
Wczoraj wysprzątałam cały samochód (był tam armagedon) i znalazłam szminkę którą tż kupił mi ponad rok temu i od razu ją zgubiłam a 100zl kosztowała mega się cieszę znalazłam również pół banknotu 10zl i 2zl

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Opłaca się sprzątać szkoda że tylko pół znalazłaś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
www.pmiska.pl
nivea91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-18, 10:12   #4197
LadyArya
Amounted Princess
 
Avatar LadyArya
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 079
Dot.: PM 2017 cz. 53

wczoraj bylam na spotkaniu z pania z naszej sali. Radziła nam zebysmy wzieli sobie dodatkowo jeden pokoj wolny na wypadek jakby np ktos sie spil i byl problem. ale ja sama nie wiem troche szkoda mi kasy na pusty pokoj, skoro i tak tyle kasy pojdzie na noclegi. tż z kolei mowi zeby brac sama juz nie wiem
miłym zaskoczeniem za to bylo ze sala zrobi nam za darmo tablice z rozkladem stolów
LadyArya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-18, 10:17   #4198
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: PM 2017 cz. 53

[1=3cda010cf2365f85063684c ab232c67a494edda3_61df6b8 1d462b;76392246]



nie ma TŻ od 2 miesięcy



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk[/QUOTE]

Współczuję,nie wiem jak Ty to wytrzymujesz.

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

Cytat:
Napisane przez LadyArya Pokaż wiadomość
wczoraj bylam na spotkaniu z pania z naszej sali. Radziła nam zebysmy wzieli sobie dodatkowo jeden pokoj wolny na wypadek jakby np ktos sie spil i byl problem. ale ja sama nie wiem troche szkoda mi kasy na pusty pokoj, skoro i tak tyle kasy pojdzie na noclegi. tż z kolei mowi zeby brac sama juz nie wiem
miłym zaskoczeniem za to bylo ze sala zrobi nam za darmo tablice z rozkladem stolów
U nas na szczęscie za pokoje płaciło się po ślubie. Więc w trakcie wesela mogliśmy wziąć jeszcze jakieś jakbyśmy chcieli.


Paulina to 2 zł,które wygrałam w zdrapce wymieniłam na zdrapkę i znów wygrałam 2 zł Więc znów wymieniłam na zdrapki tym razem 2x1 zł i wygrałam w nich 3 zł znow je wymienie na zdrapki i wiem,że tym razem na pewno wygram milion
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-18, 10:32   #4199
Eunice9
Zakorzenienie
 
Avatar Eunice9
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 9 591
Dot.: PM 2017 cz. 53

Cytat:
Napisane przez Laura Rose Pokaż wiadomość
W takich przypadkach operacje są na nfz, bo to nie jest korekta, ale po prostu często konieczność, żeby poprawić jakość funkcjonowania. Tyle że właśnie często jest szansa, że ćwiczenia dadzą taki sam efekt.



Chciałam coś napisać, ale jednak wyślę ci pw

Hej
O tyle dobrze ze za darmo, chociaż ja mówiłam właśnie o korekcie (w moim przypadku). Kurczę ciężka sprawa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Na bok krowy, bo życie jest krótkie!"
Eunice9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-18, 10:35   #4200
paulinunia
Zakorzenienie
 
Avatar paulinunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ł.
Wiadomości: 10 270
Dot.: PM 2017 cz. 53

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Współczuję,nie wiem jak Ty to wytrzymujesz.

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------


U nas na szczęscie za pokoje płaciło się po ślubie. Więc w trakcie wesela mogliśmy wziąć jeszcze jakieś jakbyśmy chcieli.


Paulina to 2 zł,które wygrałam w zdrapce wymieniłam na zdrapkę i znów wygrałam 2 zł Więc znów wymieniłam na zdrapki tym razem 2x1 zł i wygrałam w nich 3 zł znow je wymienie na zdrapki i wiem,że tym razem na pewno wygram milion
Wow patrz jaka lawinę wygranych zaczęłam 😀 Wygrywaj ten milion i wpadam na imprezę 😀😀😀


Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
__________________
PM'17


paulinunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-22 19:28:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:24.