Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy: Co myślisz o przedłużeniu włosów [?]
super . ! 475 61,29%
nie mam na ten temat zdania. 40 5,16%
wolę zapuścić swoje. 160 20,65%
wygląda to nienaturalnie. [!] 100 12,90%
Głosujący: 775. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-22, 10:13   #3541
asku18
Przyczajenie
 
Avatar asku18
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: cz-wa
Wiadomości: 7
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

hej dziewczynki
Mam do was ogromną prośbę...Od razu mówie ze jestem nowa i ze poczytałam ten wątek ale nie znalazłam 100% zadawalającej odpowiedzina moje pytania...no ale mniejsza z tym..Chodzi mi o to żebyśćie doradziły mi co robić?za miesiąć mam wesele koleżani, i chciałam na tą okazję wyglądać jakoś inaczej bardziej kobieco, i dlatego postanowiłam przedłuzyć włosy metodą clip in/on ponieważ inna nie wchodzi w rachube.Problem w tym ze kompletnie nie wiem co mam kupić na allegro.Wybór jest ogromny każdy sprzedawca zachwala swój towar.mój budżet to 100złmogło by być taniejchodzi o to ze chciałam zakupic włosy dosłownie na 1raz, zależy mi na naturalnym wyglądze, na wesele marzy mi siefryzura delikatnie upięte fale
poradzcie mi jakie włosy i ukoga zamówic, proste z możliwośćią pokręćęnie, kręcone, syntetyczne naturalne, może kupić taśme o szerokości 30 cm i klipsy do niej doszyć, dodam ze mam cieniutkie włosy:
a jak wy dobierac kolor włosów?zawsze trafiacie na ten idealny??
z góry dziekuje za pomoc buziaki dla was ; )

Edytowane przez asku18
Czas edycji: 2009-08-22 o 10:20
asku18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 10:46   #3542
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Hej! Niedawno kupiłam sobie kolejny zestaw włosków doczepianych metodą "clip in". Uwielbiam je!! Kiedy chcę-zakładam, kiedy chcę-zdejmuję. Mogę je prostować, kręcić, spinać i upinać ile wlezie
Dodam, że moje włosy naturalne sięgają do ramion...acha, i proszę wybaczyć te drugie zdjęcie ale nie potrafię lokować włosów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włoski clip in.jpg (36,4 KB, 131 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg włoski clip.jpg (34,4 KB, 138 załadowań)
__________________
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 11:33   #3543
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

aksu18 wystarczy ze poczytasz pare stron wstecz , nie wiem jak przegladalas watek skoro ostatnio ciagle ktos tu wkleja zdjecia swoich clipsonow a ty na nic nie trafilas .. ostatnio tu panuje wrecz Clipomania jesli ci wlosy sa potrzbne tylko na jeden raz to nie oplaca sie inwestowac w naturalne (sa drozsze zazwyczaj ) zamow sobie zestaw syntetykow ktore mozna modelowac , krecic i prostowac wtedy mozesz spokojnie robic fale .. a co do koloru to nikt tu nigdy nie byl pewien ze wybral ten najbardziej idealny .. musisz isc na wyczucie
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 15:35   #3544
olamario
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 6
przedłużanie włosów

Witam. Chciałabym poprosić o poradę. Chciałbym przedłużyć włosy i poczytałam trochę na ten temat, niestety mam jeszcze większy mętlik w głowie. Mam włosy rozjaśniane od kilkunastu lat, niestety są coraz rzadsze i nie jestem w stanie ich zapuścić. Włosy sięgają mi do ramion a chciałabym żeby przedłużyć je trochę za łopatki. Będę wdzięczna o radę jaka metoda byłaby najlepsza na osłabione włosy i jaka metoda jest najfajniejsza i najmniej widoczna. Jestem z trójmiasta może jakieś polecane i sprawdzone miejsce. Z góry bardzo dziękuję Ola R. (olamario@wp.pl)
olamario jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 08:41   #3545
Patiirafaello
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 309
GG do Patiirafaello
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kuseczka Pokaż wiadomość
Hej! Niedawno kupiłam sobie kolejny zestaw włosków doczepianych metodą "clip in". Uwielbiam je!! Kiedy chcę-zakładam, kiedy chcę-zdejmuję. Mogę je prostować, kręcić, spinać i upinać ile wlezie
Dodam, że moje włosy naturalne sięgają do ramion...acha, i proszę wybaczyć te drugie zdjęcie ale nie potrafię lokować włosów
Na pierwszym zdjęciu dobrze wyglądają te clipy, nic nie podchodzi, że są doczepiane, a na drugim na Twoim miejscu zrezygnowała bym z kręcenia ich.Niedobrze to wygląda. Ciekawa jestem co to za clipy, u kogo kupowałaś? Podejrzewam, że są to naturalne i dł. 40 cm. Podobne są do moich. Są rzadkie, a takie są właśnie naturalne .
Patiirafaello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 09:43   #3546
Shakira_19
Raczkowanie
 
Avatar Shakira_19
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 440
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Kuseczka --a ile około potzreba takiej taśmy
i mocno ci się takie włosy trzymają?


a co myślicie o taśmie doczepianej na klej?
Shakira_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 11:29   #3547
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Ja mam włoski z angielskiej stronki cliphair.co.uk
Kiedyś miałam długość 20inch czyli około 50 cm, tym razem kupiłam 15inch czyli ok. 38 cm i jestem zadowolona. Włosy naturalne, "remy".
__________________
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-23, 13:47   #3548
Czarnuleczkaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 795
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

witam wszystkie dziewczyny Moja zabawa z włosami przedłuzanymi zaczeła się około 2 lat temu. Kiedy to jeszcze usluga ta nie byla tak populartna jak teraz. U fryzjerki doczepilam trzy pasma blond (wczesniej mialam czarne wlosy) za ktore zaplacilam 30 zł (10 zł pasmo) oczywiscie wlosy byly syntetyczne, " fatalne"-?.... Pozniej calkowicie zielona kupilam na allegro dwa komplety wlosow syntet. koloru czarnego i blond. Sama przyczepilam sobie pasemka metodą micro rings. Ponosilam przez okolo 2 msc po czym zdjelam. polowe wlosow musialam wyciac poniewaz koltuny obrosly moja vcala glowe... bleeeh... jednak zarazona juz ta manią przedłuzylam kolejny raz (oczywiscie sama) tym razem wlosami naturalnymi indyjskimi. Tak bylo az do tegorocznej zimy. Obecnie jestem blondynką i dość mam stałego przedłuzania. Zaopatrzyłam się w włoski clip in i jestem z nich mega ucieszona!!! Niestety musialam kupić dwa komplety włosow poniewaz jeden ma okolo 50 gram co stanowczo jest za mało. Pamietajcie do przedłuzenia i zageszczenia wlosow calej glowy potrzebne jest okolo 100 gram!!!... Jesli chodzi o tę metodę z czystym sumieniem mogę polecić kontrahenta "CLIP-IN" na allegro. Cudowna jakość i cudowna cena.

Pozdrawiam wizażystki
Czarnuleczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 14:38   #3549
URODEX
Przyczajenie
 
Avatar URODEX
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1
GG do URODEX
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Witam Dziewczynki.
Jeśli macie jakieś problemy z przedłużonymi włoskami z chęcią pomogę!
Zajmuję się tym 6 lat i mam dużo doświadczenie.
Więc piszcie a odpowiem na każde pytania.
__________________
Pozdrawiam i ściskam gorąco! URODEX
URODEX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 18:05   #3550
Shakira_19
Raczkowanie
 
Avatar Shakira_19
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 440
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

a ile tej taśmy potrzeba, ile cm? na całą głowę?


trzymają się Wam te clipsy?
Shakira_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 18:16   #3551
Czarnuleczkaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 795
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Shakira_19 Pokaż wiadomość
a ile tej taśmy potrzeba, ile cm? na całą głowę?


trzymają się Wam te clipsy?
hmm... co do trzymania się to nie ma wątpliwości... osobiscie zakladam klipsy nastepujaco:
rodzielam grzebykiem linie (partie włosow) lekko tapiruje u nasady pryskam lakierem i wtedy wklipsowuje klipsa... trzyma sie jak ulał Przewaznie jeden komplet wlosow wystarcza na głowę... ale z racji, ze moje wlosy sa bardzo krótkie (bobek) a wlosy przeze mnie kupione (naturalne) sa rzadkie musialam zakupic dwa komplety takich ze4stawow do przedłuzania. Wydałam równo 300 zł ale efekt jest super
Czarnuleczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-23, 19:24   #3552
edytka8787
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 945
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Czarnuleczkaaa Pokaż wiadomość
hmm... co do trzymania się to nie ma wątpliwości... osobiscie zakladam klipsy nastepujaco:
rodzielam grzebykiem linie (partie włosow) lekko tapiruje u nasady pryskam lakierem i wtedy wklipsowuje klipsa... trzyma sie jak ulał Przewaznie jeden komplet wlosow wystarcza na głowę... ale z racji, ze moje wlosy sa bardzo krótkie (bobek) a wlosy przeze mnie kupione (naturalne) sa rzadkie musialam zakupic dwa komplety takich ze4stawow do przedłuzania. Wydałam równo 300 zł ale efekt jest super
Wklej zdjecia
__________________
Madziulka 3maj siettp://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336619
edytka8787 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 19:29   #3553
Czarnuleczkaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 795
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez edytka8787 Pokaż wiadomość
Wklej zdjecia
na dniach postaram się coś wymodzić
Czarnuleczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 19:45   #3554
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

TmargoT myslisz ze to na serio naturalne wlosy ??


http://allegro.pl/item711400144_natu...ow_8_tasm.html

za 240 zl mozna kupic az 120gramowy zestaw ?? ale nie jest napisane ze to REMY tylko ze ludzkie , mozliwe ze indyjskie .. nie wiem .. co o tym myslisz bo jesli to naprawde 120g to chyba beda naprawde geste tasmy takie ktore wlasnie chce kupic
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 20:05   #3555
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
TmargoT myslisz ze to na serio naturalne wlosy ??


http://allegro.pl/item711400144_natu...ow_8_tasm.html

za 240 zl mozna kupic az 120gramowy zestaw ?? ale nie jest napisane ze to REMY tylko ze ludzkie , mozliwe ze indyjskie .. nie wiem .. co o tym myslisz bo jesli to naprawde 120g to chyba beda naprawde geste tasmy takie ktore wlasnie chce kupic
wiesz OODETA.
reklama brzmi zachęcająco,jednak trzeba sprawdzic na sobie,bo npisac można wszystko.
jedyna rzecz do,ktorej mam zastrzeżenia to kolory.
nie spotkałam się z naturalnymi clipami w takich pasemkach.
być może są już nowości,lub sa to włoski stworzone ze sztucznego białka.zbyt idealnie wyglądają te pasemka,sa zbyt równe,jak w sztucznych.
to moja jedyna uwaga.
na twoim miejscu spróbowała bym.w razie cego możesz zwrócić.
ja nie mogę miec tak gestych,bo pół głowy mam mocno wycieniowane,ale u ciebie ładnie by wyglądały.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 21:07   #3556
novaspace
Przyczajenie
 
Avatar novaspace
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 29
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

no dobra, ja teraz wylece jak filip z konopi
ale mam do Was pytanie- dziewczyny jak sobie radzicie w wiatrem.
Powiem Wam, że jak jest wietrzny dzień to mnie już przeraża.
Nie mówię tutaj o małych powiewach tylko takich mocnych, a ostatnio to często.
Nawet nie pomaga lakier na tył włosów. Jedyny sposób to czapeczka taka ozdobna lub poprostu kaptur- ale to w piękny słoneczny dzień odpada i byłaby bzdura. Przez to, że myślę, że będą klipy widoczne a raczej pierwsza taśma nie mogę wybrać się w bardziej wietrzny dzień np na plażę.


JAK WY SOBIE RADZICIE MAJĄC KLIPY????
novaspace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 08:27   #3557
Shakira_19
Raczkowanie
 
Avatar Shakira_19
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 440
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

a co myslicie o tych włosach
http://allegro.pl/item717049903_clip...tuj_geste.html
Shakira_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 08:41   #3558
allegro 098767890
Raczkowanie
 
Avatar allegro 098767890
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 231
GG do allegro 098767890
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez novaspace Pokaż wiadomość
no dobra, ja teraz wylece jak filip z konopi
ale mam do Was pytanie- dziewczyny jak sobie radzicie w wiatrem.
Powiem Wam, że jak jest wietrzny dzień to mnie już przeraża.
Nie mówię tutaj o małych powiewach tylko takich mocnych, a ostatnio to często.
Nawet nie pomaga lakier na tył włosów. Jedyny sposób to czapeczka taka ozdobna lub poprostu kaptur- ale to w piękny słoneczny dzień odpada i byłaby bzdura. Przez to, że myślę, że będą klipy widoczne a raczej pierwsza taśma nie mogę wybrać się w bardziej wietrzny dzień np na plażę.


JAK WY SOBIE RADZICIE MAJĄC KLIPY????
ja jak jest taka wichura lekko tapiruje czubek włosków popsikam tapir lakieram extra strong np taft do podnoszenia włosków a potem jeszcze z góry im dowalam lakierem i nic w stanie jest mi sie podniesc

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Shakira_19 Pokaż wiadomość

ja miałam te włoski i ooodeta ma je tez teraz tylko widze ze sprzedający stronke troszke zmienił
włoski sa spoko to byly moje pierwsze wloski jakie zakupilam bylam z nich zadowolona nosilam codziennie przez 2 miesiace fajne gęste ale to syntetyk ja mając teraz naturalne czuje róznice
wiesz to wszystko zalezy ile chcesz wydac ja mam te naturalne teraz za 250 zł więc różnica jest kolosalna, ale jak za tą bardzo niską cene mozna by je polecic...
jeden minus mamy z ooodeta kolor słoneczny blond i zauwazłysmy z ooodeta ze kolor się zmienia z czasem jak nosisz tzn nam jakoś tak zszarzał
allegro 098767890 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 08:55   #3559
novaspace
Przyczajenie
 
Avatar novaspace
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 29
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

wlasnie tylko lakier, bo co innego.
Ja go używam już naprawdę ostatecznie, bo zawsze jakaś tam część spada na sztuczne włosy i robią się sztywne. A po umyciu są takie mięciusie, że aż szkoda mi to zepsuć.

Ja to jak dzieciak. Sprawdziłam w lustrze postawionym na oknie a drugim w reku jak to wyglada jak odgarne część włosów i ku mojemu zdziwieniu- jeżeli nie mam żadnych odrostów taśma wtapia się w moje naturalne i w ogóle jej nie widać. A napewno już jak ktoś idzie 2, 3 metry za mną. Te schizy to przez nasz kraj i ludzi,którzy ciągle tylko komentują wokół. Oglądałam program zagraniczny, w którym laska miała taśmy i wiatr wiał cały czas w jej tył włosów i w ogóle się tym nie przejmowała, bo nie było widać taśm.Dopiero przygotowania do programu pokazały,że coś zakładala.
Króliczki playboya też się nie patyczkują przed kamerami ze sztucznymi puklami.

Edytowane przez novaspace
Czas edycji: 2009-08-24 o 09:28
novaspace jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-24, 09:22   #3560
Shakira_19
Raczkowanie
 
Avatar Shakira_19
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 440
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

allegro 098767890
a mocno róznia się od naturalnych z wyglądu? odróżniają siE
Shakira_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 10:41   #3561
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

nie odrozniaja sie , ja moje od polowy maja uzywalam i dopiero teraz przestaje bo kolor sie szarawy zrobil , pewnie inaczej to wyglada jak sie ma duzo tasm na glowie , ja zakladalam tylko 3 wiec nie bylo efektu sztucznosci ,

alle od wczoraj zakladam nowe tasmy te ktore mialam schowane ale saa piekne .. wystarczaja mi tylko 2 , te dwie najszarsze i jest wlasciwy efekt , nie czuje sie obciazona i zaklipsowana , poza tym tych nowych tasm nie obcinam bo moje wlasne wlosy tak urosly ze sie zgrywaja .. jak sie dzis wieczorem wyszykuje to postaram sie wkleic jakies zdjecia w nowych wlosach ..

TmargoT eeeee ale jesli to syntetyk to nie ma sensu wydawac 250 zl na sztucznego wlosa , napisze do sprzedwcy czy ma atest czy cos , bo inaczej jak to sprawdzic .. no nic poki co ogladam , przymierzam sie .. za jakis miesiac , dwa ,czas bedzie pomyslec o nowych
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 11:02   #3562
allegro 098767890
Raczkowanie
 
Avatar allegro 098767890
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 231
GG do allegro 098767890
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

no włoski sa fajne tylko zeby wygladaly naturalnie trzeba je troszke podkrecic delikatnie bo są zbyt proste i wyglada to za lakowato!!
kolor spoko naturalny no wiadomo jak syntetyk jego minus - ze na zdjeciu od lampy sie swieca a tak to spoko polecam... jednak zywotnosc slaba przy codziennym noszeniu sama widzisz 3 miechy chyba ze zrobisz jak ooodeta no to super ma włoski na podmianę a jakiej dlugosci masz swoje??

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

[QUOTE=ooodeta;13876173]
alle od wczoraj zakladam nowe tasmy te ktore mialam schowane ale saa piekne .. wystarczaja mi tylko 2 , te dwie najszarsze i jest wlasciwy efekt , nie czuje sie obciazona i zaklipsowana , poza tym tych nowych tasm nie obcinam bo moje wlasne wlosy tak urosly ze sie zgrywaja .. jak sie dzis wieczorem wyszykuje to postaram sie wkleic jakies zdjecia w nowych wlosach ..

no cos ty az tak ci włoski urosły ?? szok?? no to czekamy na zdjecia

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

WŁAŚNIE!! ZAPOMNIAŁAM!!
Słuchajcie za tydzien mam swój ślub i bede miała te włoski kręcone na wałki u fryzjera myślicie ze wytrzymają nakrecą sie? nie zniszcz? TmargoT wiesz cos na ten temat albo któraś z was?? Teraz w ta sobote ide na próbne krecenie zeby zobaczyc jak sie zachowaja ale wy kiedy bylyscie? zjak sie wloski zachowaly?? macie jakies doświadczenia w tych sprawach??
allegro 098767890 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 11:18   #3563
LaBombaa
Rozeznanie
 
Avatar LaBombaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: różnie
Wiadomości: 663
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez novaspace Pokaż wiadomość
no dobra, ja teraz wylece jak filip z konopi
ale mam do Was pytanie- dziewczyny jak sobie radzicie w wiatrem.
Powiem Wam, że jak jest wietrzny dzień to mnie już przeraża.
Nie mówię tutaj o małych powiewach tylko takich mocnych, a ostatnio to często.
Nawet nie pomaga lakier na tył włosów. Jedyny sposób to czapeczka taka ozdobna lub poprostu kaptur- ale to w piękny słoneczny dzień odpada i byłaby bzdura. Przez to, że myślę, że będą klipy widoczne a raczej pierwsza taśma nie mogę wybrać się w bardziej wietrzny dzień np na plażę.


JAK WY SOBIE RADZICIE MAJĄC KLIPY????
Ja np spinki takie zwykle wpinam we wlosy w miejscu "za klipsem" jak jest silny wiatr, dwie spinki i heja Przewaznie na czubek glowy gdzie mam zalozone tasmy te pojedyncze.

Mnie sie cos ostatnio nie chce bawic w dopinanie clipow, w ogole mysle zeby isc do fryca i podciac wlosy, ale jak podetne to klipow nie zaloze, bo nie zepne w kucyk No i tak sie zastanawiam.. zapuszczac cyz scinac, ale chyba zapuszcze. Tyle ze wkurza mnie dlugosc ktora teraz mam, taka nijaka :/
__________________
Zapuszczam włosy.. bo głupia je scielam
Nabieram masy.. z 55 na 65.. ciężkie, ale może wykonalne
LaBombaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 11:36   #3564
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

alle moja kolezanka na 100dniowke krecila wlosy , fryzjerka skrecala ale na lokowke chyba i potem dla pewnosci napsikala lakieru , fakt , wytrzymaly cala noc ale rano ich juz nie mogla rozczesac , byly do wyrzucenia , z tym ze ona miala doczepione na keratyne tez naturalne , musiala je zdejmowac bo na glowie nie zrobil jeden wielki koltun . Ty w razie czego jak zniszczysz clipy to nie bedzie az takiej masakry

no a moje wlasne rosna rosna ale wiesz ja niczego juz nie uzywam , ani suszarki ani prostownicy , i juz nie utleniam wlosow , mam taki piekny odrost z 7 cm , az sie pochwale , rozjasnianie i przedluzanie na keratyne za bardzo mi zniszczylo wlosy i przerzedzilo ,co najgorsze , teraz nacieram sie Nerilem bo chce zeby mi urosly nowe wlosy z reszta , jak sie wyszykuje i zapne tasmy to wkleje zdjecia , same ocenicie
a co do wiatru ..czy wam sie wlosy odwiewaja i wychodza tasmy na wierzch ??
moze za wysoko dopinacie ..
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 12:22   #3565
novaspace
Przyczajenie
 
Avatar novaspace
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 29
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

ja mam trzy tasmy i ta pierwsza jest na wysokości ucha i dwie na karku.
Wydaje mi się, że poprostu muszę bardziej odczekać aż wszystkie moje włosy odrosną (po ringach musiałam ściąć, bo źle o nie dbałam i zrobiły się dredy) Może wtedy bardziej będą zakryte - moje włosy będą gęstsze.[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------


Cytat:
Napisane przez LaBombaa Pokaż wiadomość
Ja np spinki takie zwykle wpinam we wlosy w miejscu "za klipsem" jak jest silny wiatr, dwie spinki i heja Przewaznie na czubek glowy gdzie mam zalozone tasmy te pojedyncze.

/
nie bardzo wiem gdzie wpinasz te spinki? i to sa wsuwki ??
novaspace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 13:03   #3566
Patiirafaello
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 309
GG do Patiirafaello
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Moich klipsow nie widac jak wiatr zawieje, poza tym nie musze włosów tapirowac - dobrze sie trzymaja.
Patiirafaello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 13:10   #3567
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
alle moja kolezanka na 100dniowke krecila wlosy , fryzjerka skrecala ale na lokowke chyba i potem dla pewnosci napsikala lakieru , fakt , wytrzymaly cala noc ale rano ich juz nie mogla rozczesac , byly do wyrzucenia , z tym ze ona miala doczepione na keratyne tez naturalne , musiala je zdejmowac bo na glowie nie zrobil jeden wielki koltun . Ty w razie czego jak zniszczysz clipy to nie bedzie az takiej masakry

no a moje wlasne rosna rosna ale wiesz ja niczego juz nie uzywam , ani suszarki ani prostownicy , i juz nie utleniam wlosow , mam taki piekny odrost z 7 cm , az sie pochwale , rozjasnianie i przedluzanie na keratyne za bardzo mi zniszczylo wlosy i przerzedzilo ,co najgorsze , teraz nacieram sie Nerilem bo chce zeby mi urosly nowe wlosy z reszta , jak sie wyszykuje i zapne tasmy to wkleje zdjecia , same ocenicie
a co do wiatru ..czy wam sie wlosy odwiewaja i wychodza tasmy na wierzch ??
moze za wysoko dopinacie ..
no właśnie...
jeśli ktoś ma normalną gestość włosów i nie za krótkie to nie piowinno być widać.tym bardziej,że ostatnia taśma powinna być wpięta na lini ucha (nad uchem).spinki sa od spodu ,dlatego nie rozumiem waszych obaw.może same się nakręacie wiedząc o tym i myśląc,że wszyscy widzą?
ja czesto na wiosnę i na jesień zakładam czapeczki z daszkiem lub hustki a'la bandamki

włoski pofarbowane.farba chwyciła równomiernie.czekam az wyschną i doszyję moje stare pasemka
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 13:52   #3568
LaBombaa
Rozeznanie
 
Avatar LaBombaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: różnie
Wiadomości: 663
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez novaspace Pokaż wiadomość
j



nie bardzo wiem gdzie wpinasz te spinki? i to sa wsuwki ??
Tak, wsuwki. Zabraklo mi wczesniej słowa I wpinam je no jak np. zalozysz tasme, masz tego klipsa, to przypinam swoje wlosy do tych z tasmy.
__________________
Zapuszczam włosy.. bo głupia je scielam
Nabieram masy.. z 55 na 65.. ciężkie, ale może wykonalne
LaBombaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 14:41   #3569
novaspace
Przyczajenie
 
Avatar novaspace
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 29
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

o dzięki już rozumiem.
I jeszcze takie o pytanie jak Wasi TZ reagują na doczepiane włosy. I czy jak zdejmujecie wieczorem klipy kładąc się spać nie czujecie się niezręcznie?/ lub mniej seksownie.

hehe ja to mam czasem takie jazdy, że wolę np jeżeli mój kochnay coś chciałby wieczorkiem porobić to mieć jeszcze te klipy, bo czuję się bardziej dla siebie seksowna i też dla niego.
Dlatego zdejmowanie tych włosów to czasem udręka, ale są też takie plusy jak mycie ich osobno i sobie same schną...
Mój TZ czasem się ze mnie smieje jak wejdziemy do samochodu a ja np "strzelam klipem\" bo np. źle zapiełam/ poprawiam. Pyta się co tak strzelasz tymi włosami
novaspace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 19:29   #3570
Czarnuleczkaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 795
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez novaspace Pokaż wiadomość
o dzięki już rozumiem.
I jeszcze takie o pytanie jak Wasi TZ reagują na doczepiane włosy. I czy jak zdejmujecie wieczorem klipy kładąc się spać nie czujecie się niezręcznie?/ lub mniej seksownie.

hehe ja to mam czasem takie jazdy, że wolę np jeżeli mój kochnay coś chciałby wieczorkiem porobić to mieć jeszcze te klipy, bo czuję się bardziej dla siebie seksowna i też dla niego.
Dlatego zdejmowanie tych włosów to czasem udręka, ale są też takie plusy jak mycie ich osobno i sobie same schną...
Mój TZ czasem się ze mnie smieje jak wejdziemy do samochodu a ja np "strzelam klipem\" bo np. źle zapiełam/ poprawiam. Pyta się co tak strzelasz tymi włosami
Rozumiem Cię doskonale Też czasami tak maam, ale uja ze swoim jestem już na tyle długo, że czasem nie ma róznicy czy mam kilka włosów więcej :P


Co prawda już długo mam doczepiane włosy aż mojemu TŻowi stało się to trochę niesmaczne... ale teraz mam włoski na clipy więc nie marudzi aż tak bardzo ("po co ci to", "niszczysz sobie tylko włosy", "komu się chcesz tak podobać" )
Wklejam fotke w mym kłakulcach. Przepraszam za jakość ale mam badziewiasty aparat...Pozniej wkleje cos lepszego i bardziej odpowiedniego gdzie widać moje włoski od tylu i przodu

Czarnuleczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:19.