Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek! - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-03, 11:11   #1291
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Już odpuście mi baciki, bo serum kupiłam i będę używać.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-03, 11:27   #1292
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Już odpuście mi baciki, bo serum kupiłam i będę używać.
no!

scrabble no bo to jednak trzeba przyslec. szkoda mi kupic sprzet zeby lezal
a wlosy jak naloze cos tresciwszego to leza super
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-03, 11:38   #1293
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Scrabble a jak u Ciebie po tym zabiegu z nanoplexem?

Ja odebrałam zamówienie z doz i do Vitapilu dodawali ten lotion, ale jest go na jedno użycie (4ml) - to sobie potestuje I mam Biovax BB do blond, dziś przetstuje
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-03, 13:19   #1294
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Ja dzisisj wyprostowalam wlosy tzn nie sa całkowicie proste bo one wogole nie są podatne na prostowanie. Pierwsza fota jest przy oknie, dlatego jest taka roznica w kolorze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1454505547519.jpg (60,2 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1454505559495.jpg (57,2 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1454505570221.jpg (58,4 KB, 15 załadowań)
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-03, 15:22   #1295
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Zalałam drożdże. Oby znów się nie spieniły. Czekam tylko aż będą zimne.
Teraz ograniczam kupowanie nowości na włosy. Przerzuciłam się na cerę.
Dzisiaj nakładam Biovaxa minerały i diamenty. A ostatnio zdenkowałam maske Ziaja, intensywne wygładzanie.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-03, 15:26   #1296
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

sandrek i jak tam ta maska Ziaji?
ja teraz stosuje ich szampon przeciwświądowy i nawet ciekawy się wydaje

natalka zacne włosie
bardzo mi się podoba w takiej formie.
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-03, 15:29   #1297
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
sandrek i jak tam ta maska Ziaji?
ja teraz stosuje ich szampon przeciwświądowy i nawet ciekawy się wydaje

natalka zacne włosie
bardzo mi się podoba w takiej formie.
Bardzo ją lubię. To moja ulubiona maska proteinowa. Zawsze do niej wracam. Teraz kupiłam maskę z ceramidami i odżywkę b/s, ale jeszcze nie testowałam. Sporo osób poleca
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-03, 16:28   #1298
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Scrabble a jak u Ciebie po tym zabiegu z nanoplexem?

Ja odebrałam zamówienie z doz i do Vitapilu dodawali ten lotion, ale jest go na jedno użycie (4ml) - to sobie potestuje I mam Biovax BB do blond, dziś przetstuje
Powiem Ci, że myłam włosy już 3 razy i zmieniam zdanie, od 1-5 daję mu 4,5 Fakt, że efekt się trzyma to zaskakująca sprawa. Żeby taki prosty zabieg dawał dłuższe rezultaty no, no. Nadal uważam, że włosów nie przeciążył ale są dużo bardziej elastyczne, cała długość a i końcówki o niebo lepiej. Dla takich włosów jak Nasze to prawdziwe odkrycie. Jeżeli będziesz miała możliwość to spróbuj, bo warto, zwłaszcza te opakowanie testowe. Ja na pewno kupię ponownie, chyba, że na rynek wejdzie jeszcze coś tego typu i będę chciała przetestować ale póki co, zapowiada się KWC. Czekam tylko żeby sprawdzić jak długo się utrzyma.

Przeszłam w fazę sterczących bejbików. Teraz się zastanawiam czy aby na pewno tak tego chciałam?

nooo koniecznie przekaż Nam opinię z testów! Ja dziś dostałam próbki kremów do twarzy Sylweco, chyba z 10 sztuk. Tak offtopowo, kupiłam też ten zachwalany żel do mycia twarzy Sylveco z rumiankiem i mydło z borowiną. Ostatnio zmieniłam mydło Aleppo na jakiś żel myjący z AA i już mam zapchane pory Dziś testy. A i Wiecie jaki cudo kupiłam w Sephorze? Taką malutką silikonową nakładkę/ szczoteczkę do mycia twarz. Super sprawa, 19 zł a mam wrażenie (że z dobrym myjadłem) dotrze wszędzie.

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Ja dzisisj wyprostowalam wlosy tzn nie sa całkowicie proste bo one wogole nie są podatne na prostowanie. Pierwsza fota jest przy oknie, dlatego jest taka roznica w kolorze
Czym prostowałaś? Prostownica nie dała rady czy to na szczotkę? Efekt i tak mi się podoba.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "

Edytowane przez scrabble1
Czas edycji: 2016-02-03 o 16:35
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-03, 16:57   #1299
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Powiem Ci, że myłam włosy już 3 razy i zmieniam zdanie, od 1-5 daję mu 4,5 Fakt, że efekt się trzyma to zaskakująca sprawa. Żeby taki prosty zabieg dawał dłuższe rezultaty no, no. Nadal uważam, że włosów nie przeciążył ale są dużo bardziej elastyczne, cała długość a i końcówki o niebo lepiej. Dla takich włosów jak Nasze to prawdziwe odkrycie. Jeżeli będziesz miała możliwość to spróbuj, bo warto, zwłaszcza te opakowanie testowe. Ja na pewno kupię ponownie, chyba, że na rynek wejdzie jeszcze coś tego typu i będę chciała przetestować ale póki co, zapowiada się KWC. Czekam tylko żeby sprawdzić jak długo się utrzyma.

Przeszłam w fazę sterczących bejbików. Teraz się zastanawiam czy aby na pewno tak tego chciałam?

nooo koniecznie przekaż Nam opinię z testów! Ja dziś dostałam próbki kremów do twarzy Sylweco, chyba z 10 sztuk. Tak offtopowo, kupiłam też ten zachwalany żel do mycia twarzy Sylveco z rumiankiem i mydło z borowiną. Ostatnio zmieniłam mydło Aleppo na jakiś żel myjący z AA i już mam zapchane pory Dziś testy. A i Wiecie jaki cudo kupiłam w Sephorze? Taką malutką silikonową nakładkę/ szczoteczkę do mycia twarz. Super sprawa, 19 zł a mam wrażenie (że z dobrym myjadłem) dotrze wszędzie.

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------


Czym prostowałaś? Prostownica nie dała rady czy to na szczotkę? Efekt i tak mi się podoba.
A jak oceniasz Nanoplex w porównaniu z Encanto?
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-03, 17:15   #1300
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

moja tesciowa dostala ode mnie zestaw sylveco brzozowo-rokitnikowy z betuiną i jest zachwycona co prawda zapach jest wg mnie drażniący, ale znika w sumie. ale jak się wysmaruje to czuć ale sobie nim zaplusowałam

powiem Wam, ze tfu tfu włosy mają się lepiej. nadal ich trochę wypada, ale przetłuszczanie o wiele lepiej, a sporo dotykam włosów
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-03, 17:40   #1301
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Podcięłam włosy o 2 cm i od razu lepiej się czuję
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-03, 18:00   #1302
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
A jak oceniasz Nanoplex w porównaniu z Encanto?
Nie ma porównania. Chociaż to też trudno ocenić, bo przecież encanto robiłam w grudniu, 6.12 konkretnie.
Mam z natury grube i falowane włosy i czuję, że encanto się w nie wprasowuje i wygładza ale po pewnym czasie jak się wypłukuje włosy nie są już tak lśniące i elastyczne (chociaż nadal proste). Nanoplex robi coś zupełnie innego, jakby pokrywa włosy niewidzialnym filmem, sprawia wrażenie, że są nawilżone i dodaje elastyczności. Widzę to zwłaszcza na końcówkach, kiedy robiłam roztrzepanego koka to końcówki tak po 2-3 cm z niego odstawały a teraz baunsują z każdym krokiem Rozumiesz?
Jak dla mnie nie są swoimi zamiennikami, dały mi inne efekty.Jeżeli ktoś ma cieńsze włosy, które chce tylko podrasować to spokojnie może zacząć od Nanoplexu i powinien być zadowolony, tym bardziej, że nie ma porównania w łatwości przeprowadzenia zabiegów.
Moja mama i siostra nie mają zrobionego encanto (mama miała chyba rok temu?) ale włosy mają jeszcze gorsze niż ja w sensie grubsze i bardziej kręcone. Trudniej będzie je ogarnąć dlatego dam znać czy Nanoplex coś zdziała. Jeżeli One będą zadowolone to już chyba każda inna kobieta

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
moja tesciowa dostala ode mnie zestaw sylveco brzozowo-rokitnikowy z betuiną i jest zachwycona co prawda zapach jest wg mnie drażniący, ale znika w sumie. ale jak się wysmaruje to czuć ale sobie nim zaplusowałam

powiem Wam, ze tfu tfu włosy mają się lepiej. nadal ich trochę wypada, ale przetłuszczanie o wiele lepiej, a sporo dotykam włosów
No właśnie, zapachy nie są zbyt przyjemne ale oddajemy to na rzecz natury

Żadnych leków nie zmieniałaś? Co teraz wcierasz?

ps: dzwoniłam do siostry żeby zapytać jak włosy, bo dziś się nie zobaczymy a Ona, że poszła spać w mokrych i jak wstała to jakby w nią piorun strzelił Serio, jestem pewna, że mnie adoptowano, nie wiem jak jej tłumaczyć? Jej włosy to dosłownie sprężynki, tzn. kiedyś nimi były a Ona robi wszystko, żeby je wykończyć i wyprostować.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-03, 18:25   #1303
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Nie ma porównania. Chociaż to też trudno ocenić, bo przecież encanto robiłam w grudniu, 6.12 konkretnie.
Mam z natury grube i falowane włosy i czuję, że encanto się w nie wprasowuje i wygładza ale po pewnym czasie jak się wypłukuje włosy nie są już tak lśniące i elastyczne (chociaż nadal proste). Nanoplex robi coś zupełnie innego, jakby pokrywa włosy niewidzialnym filmem, sprawia wrażenie, że są nawilżone i dodaje elastyczności. Widzę to zwłaszcza na końcówkach, kiedy robiłam roztrzepanego koka to końcówki tak po 2-3 cm z niego odstawały a teraz baunsują z każdym krokiem Rozumiesz?
Jak dla mnie nie są swoimi zamiennikami, dały mi inne efekty.Jeżeli ktoś ma cieńsze włosy, które chce tylko podrasować to spokojnie może zacząć od Nanoplexu i powinien być zadowolony, tym bardziej, że nie ma porównania w łatwości przeprowadzenia zabiegów.
Moja mama i siostra nie mają zrobionego encanto (mama miała chyba rok temu?) ale włosy mają jeszcze gorsze niż ja w sensie grubsze i bardziej kręcone. Trudniej będzie je ogarnąć dlatego dam znać czy Nanoplex coś zdziała. Jeżeli One będą zadowolone to już chyba każda inna kobieta

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------


No właśnie, zapachy nie są zbyt przyjemne ale oddajemy to na rzecz natury

Żadnych leków nie zmieniałaś? Co teraz wcierasz?

ps: dzwoniłam do siostry żeby zapytać jak włosy, bo dziś się nie zobaczymy a Ona, że poszła spać w mokrych i jak wstała to jakby w nią piorun strzelił Serio, jestem pewna, że mnie adoptowano, nie wiem jak jej tłumaczyć? Jej włosy to dosłownie sprężynki, tzn. kiedyś nimi były a Ona robi wszystko, żeby je wykończyć i wyprostować.
W takim razie czekam na relacje. Mi najbardziej zależy na usunięciu puchu.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-03, 18:25   #1304
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

haha srabble no ciezko ale ja brata wyuczylam nie spac w mokrych
Joaśkę nakładam i używam ten szampon Ziaji przeciwswiadowy na zmiane z revitaxem, a odzywke ta ecolab i biovax do wypadajacych
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-03, 20:21   #1305
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Serum Marion... Nie chce zapeszać, ale chyba będzie z tego miłość. Do tego tak pięknie pachnie, owocowo, słodko. Coś pięknego.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-03, 23:40   #1306
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
sandrek i jak tam ta maska Ziaji?
ja teraz stosuje ich szampon przeciwświądowy i nawet ciekawy się wydaje

natalka zacne włosie
bardzo mi się podoba w takiej formie.
Mi tez sie podoba w takiej, mniej niz krecone ale tez sa spoko tylko chcialabym zeby byly calkiem proste bo jak juz prostuje to chociaz chce miec efekt mega prostych





Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
nooo koniecznie przekaż Nam opinię z testów! Ja dziś dostałam próbki kremów do twarzy Sylweco, chyba z 10 sztuk. Tak offtopowo, kupiłam też ten zachwalany żel do mycia twarzy Sylveco z rumiankiem i mydło z borowiną. Ostatnio zmieniłam mydło Aleppo na jakiś żel myjący z AA i już mam zapchane pory Dziś testy. A i Wiecie jaki cudo kupiłam w Sephorze? Taką malutką silikonową nakładkę/ szczoteczkę do mycia twarz. Super sprawa, 19 zł a mam wrażenie (że z dobrym myjadłem) dotrze wszędzie.

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------


Czym prostowałaś? Prostownica nie dała rady czy to na szczotkę? Efekt i tak mi się podoba.
Mialam kiedys fioletowy krem z sylveco i byl beznadziejny

Prostownica ogólnie one nie chca się prostowac, tak samo jak kręcić np. Na lokowce. Ale raz na jakis czas lubię je wyprostować
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 06:22   #1307
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
(zastanawiam się czy któraś z Nas nie jest adoptowana? )
O tak ! Ja czasem też
Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Już odpuście mi baciki, bo serum kupiłam i będę używać.
No jesteśmy dumne
[1=60d64c77414195c3f1000bf c6e843f4303cd6908_5f3f007 4680ed;55070591]Podcięłam włosy o 2 cm i od razu lepiej się czuję [/QUOTE]
I mi taką zmiana by się przydała, ale przecież podcinalam w grudniu

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
ps: dzwoniłam do siostry żeby zapytać jak włosy, bo dziś się nie zobaczymy a Ona, że poszła spać w mokrych i jak wstała to jakby w nią piorun strzelił Serio, jestem pewna, że mnie adoptowano, nie wiem jak jej tłumaczyć? Jej włosy to dosłownie sprężynki, tzn. kiedyś nimi były a Ona robi wszystko, żeby je wykończyć i wyprostować.
Ja jak widziałam jak koleżanka katowala włosy to dałam jej dwa olejki i powiem wam że jestem dumna ze swojego wpływu na jej włosy. Ma włosy puchowe, ani lok ani proste ale coś jest w ich "prostocie" nie tak. No i ja wtedy stwierdziłam ze jej pasuje wszystko to co mi nie 😎 i teraz włosy nie farbuje na platynowy blond ale na taki słoneczny, zlocisty-bardziej naturalny.

A teraz moja wymówka do nie farbowania włosów: nie mam ręcznika którego mogłabym poświęcić na farbsko.. wiec juz mam dwumiesieczny odrost... nie najlepiej to wygląda ale przy wyprowadzce nie zabrałam mojego ręcznika do farb.. także póki co jestem uziemiona. Kupię jakiś ciemny by nie było widać plam po brązowych farbach.
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 06:32   #1308
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez stokrotenka18 Pokaż wiadomość
I mi taką zmiana by się przydała, ale przecież podcinalam w grudniu
Ja już musiałam bo końcówki wołały :podetnij nas!''
Drożdże piję to te 2 cm szybko odrosną (mam nadzieję)
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 06:50   #1309
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

[1=60d64c77414195c3f1000bf c6e843f4303cd6908_5f3f007 4680ed;55097026]Ja już musiałam bo końcówki wołały :podetnij nas!''
Drożdże piję to te 2 cm szybko odrosną (mam nadzieję) [/QUOTE]
Moje może nie krzyczą ale mam wrażenie ze są za ciężkie juz. Jakaś teoria dziewuszki ?
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-04, 09:30   #1310
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Daisy no ladnie z tym recznikiem

natalka wiem ze kazdy ma inaczej, ale takie wydaja mi sie ciekawsze niz proste proste
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 10:36   #1311
Soupir bordeaux
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 069
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Kobitki, podcięłam włosy i jestem bardzo zadowolona!
Fryzura nabrała kształtu, nie ma już tego ohydnego, przerzedzonego dołu, a wyglądają, jakby z długości wcale nie ucierpiały.
Chyba właśnie przestałam bać się fryzjerów (albo pierwszy raz trafiłam na dobrego).

Zdjęcie jest jakie jest, ale długość widać. Nie ma teraz nikogo kto by zrobił lepsze.

I żeby nie było, że jakimś brudaskiem jestem, jak zobaczyłam tę fotkę, to od razu pobiegłam umyć lustro, które o dziwo poza tym podłużnym zaciekiem, okazało się czyste, tylko "ze starości" ma te skazy. Jak będzie ktoś w domu, to zrobię na dniach zdjęcie w lepszym świetle, żeby było widać ich stan.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png fryzjer4.02.16.png (668,0 KB, 34 załadowań)
__________________
(06.15r.) - początek włosomaniactwa


Edytowane przez Soupir bordeaux
Czas edycji: 2016-02-04 o 12:26
Soupir bordeaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 13:25   #1312
burtonistka
Zakorzenienie
 
Avatar burtonistka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 001
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez Soupir bordeaux Pokaż wiadomość
Kobitki, podcięłam włosy i jestem bardzo zadowolona!
Fryzura nabrała kształtu, nie ma już tego ohydnego, przerzedzonego dołu, a wyglądają, jakby z długości wcale nie ucierpiały.
Chyba właśnie przestałam bać się fryzjerów (albo pierwszy raz trafiłam na dobrego).

Zdjęcie jest jakie jest, ale długość widać. Nie ma teraz nikogo kto by zrobił lepsze.

I żeby nie było, że jakimś brudaskiem jestem, jak zobaczyłam tę fotkę, to od razu pobiegłam umyć lustro, które o dziwo poza tym podłużnym zaciekiem, okazało się czyste, tylko "ze starości" ma te skazy. Jak będzie ktoś w domu, to zrobię na dniach zdjęcie w lepszym świetle, żeby było widać ich stan.
Jak ci się uda to zrób proszę zdj przy świetle dziennym bo widzę tu jakieś piękne loki, ale na zdj jest zbyt ciemno, a chciałabym sobie popatrzeć
__________________
"Art is an expression of who we are, what we believe, and what we dream about"
Julianne Moore


burtonistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 13:28   #1313
Soupir bordeaux
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 069
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez burtonistka Pokaż wiadomość
Jak ci się uda to zrób proszę zdj przy świetle dziennym bo widzę tu jakieś piękne loki, ale na zdj jest zbyt ciemno, a chciałabym sobie popatrzeć

Zrobię, zrobię, a raczej ktoś zrobi, tylko nie wiem kto, bo tata jak robi, to zrobi 5 zdjęć, przy czym każde rozmazane i dalej się upiera, że dobrze wyszło.
Niestety takiej objętości/gęstości jak na zdjęciu nie posiadam, wiadomo przekłamane trochę, postaram się zrobić lepsze, ale długość widać.

Gdzie najlepiej zrobić zdjęcie? Wiadomo w jasnym pomieszczeniu, ale jak się ustawić?
__________________
(06.15r.) - początek włosomaniactwa


Edytowane przez Soupir bordeaux
Czas edycji: 2016-02-04 o 13:53
Soupir bordeaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 16:20   #1314
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez Soupir bordeaux Pokaż wiadomość
Gdzie najlepiej zrobić zdjęcie? Wiadomo w jasnym pomieszczeniu, ale jak się ustawić?
Tyłem do okna
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 18:58   #1315
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez stokrotenka18 Pokaż wiadomość
Ja jak widziałam jak koleżanka katowala włosy to dałam jej dwa olejki i powiem wam że jestem dumna ze swojego wpływu na jej włosy. Ma włosy puchowe, ani lok ani proste ale coś jest w ich "prostocie" nie tak. No i ja wtedy stwierdziłam ze jej pasuje wszystko to co mi nie 😎 i teraz włosy nie farbuje na platynowy blond ale na taki słoneczny, zlocisty-bardziej naturalny.

A teraz moja wymówka do nie farbowania włosów: nie mam ręcznika którego mogłabym poświęcić na farbsko.. wiec juz mam dwumiesieczny odrost... nie najlepiej to wygląda ale przy wyprowadzce nie zabrałam mojego ręcznika do farb.. także póki co jestem uziemiona. Kupię jakiś ciemny by nie było widać plam po brązowych farbach.
U Nas postępy są chwilowe. Przyjeżdża, robię "wykład", wraca do siebie, zużywa co Jej dałam i nadal to samo. Kupiłyśmy Jej dziś mgiełkę Isany, 2 Biovaxy, oddałam Jej serum na końcówki i pozostaje się modlić
Efektu po Nanoplexie rzeczywiście u Niej nie widać, tak się powykręcały po spaniu w mokrych, że trudno coś stwierdzić.


Musimy kupić fatuchy do farbowania. Moja mama ma i to takie wygodne ustrojstwo, nie pochłania farby a jeśli nawet to i tak jest czarny i nie widać ani plamki. Pewnie kilka zł w sklepie fryzjerskim ale kto by o tym pamiętał?

Dokupiłam Biovaxa Orchid. Denka nawet nie zliczam, wolę nie wiedzieć.

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:52 ----------

Cytat:
Napisane przez stokrotenka18 Pokaż wiadomość
Moje może nie krzyczą ale mam wrażenie ze są za ciężkie juz. Jakaś teoria dziewuszki ?
Co jest za ciężkie włosy? Pewnie zaraz doczytam o co Ci chodziło, uwielbiam nadrabianie postów

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Soupir bordeaux Pokaż wiadomość
Kobitki, podcięłam włosy i jestem bardzo zadowolona!
Fryzura nabrała kształtu, nie ma już tego ohydnego, przerzedzonego dołu, a wyglądają, jakby z długości wcale nie ucierpiały.
Chyba właśnie przestałam bać się fryzjerów (albo pierwszy raz trafiłam na dobrego).

Zdjęcie jest jakie jest, ale długość widać. Nie ma teraz nikogo kto by zrobił lepsze.

I żeby nie było, że jakimś brudaskiem jestem, jak zobaczyłam tę fotkę, to od razu pobiegłam umyć lustro, które o dziwo poza tym podłużnym zaciekiem, okazało się czyste, tylko "ze starości" ma te skazy. Jak będzie ktoś w domu, to zrobię na dniach zdjęcie w lepszym świetle, żeby było widać ich stan.
lustro wybaczamy. Zrób lepsze zdjęcie, bo widzę, że będzie co podziwiać

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Soupir bordeaux Pokaż wiadomość
Zrobię, zrobię, a raczej ktoś zrobi, tylko nie wiem kto, bo tata jak robi, to zrobi 5 zdjęć, przy czym każde rozmazane i dalej się upiera, że dobrze wyszło.
Niestety takiej objętości/gęstości jak na zdjęciu nie posiadam, wiadomo przekłamane trochę, postaram się zrobić lepsze, ale długość widać.

Gdzie najlepiej zrobić zdjęcie? Wiadomo w jasnym pomieszczeniu, ale jak się ustawić?
Jak mój TŻ, czuję się jak modelka na sesji, bo stoję 10 minut, a natrzaska 40-50 zdjęć tak rozmazanych, że ciężko cokolwiek wybrać. Super te loczki wyglądają.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 19:14   #1316
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Powiem Ci, że myłam włosy już 3 razy i zmieniam zdanie, od 1-5 daję mu 4,5 Fakt, że efekt się trzyma to zaskakująca sprawa. Żeby taki prosty zabieg dawał dłuższe rezultaty no, no. Nadal uważam, że włosów nie przeciążył ale są dużo bardziej elastyczne, cała długość a i końcówki o niebo lepiej. Dla takich włosów jak Nasze to prawdziwe odkrycie. Jeżeli będziesz miała możliwość to spróbuj, bo warto, zwłaszcza te opakowanie testowe. Ja na pewno kupię ponownie, chyba, że na rynek wejdzie jeszcze coś tego typu i będę chciała przetestować ale póki co, zapowiada się KWC. Czekam tylko żeby sprawdzić jak długo się utrzyma.

Przeszłam w fazę sterczących bejbików. Teraz się zastanawiam czy aby na pewno tak tego chciałam?

nooo koniecznie przekaż Nam opinię z testów! Ja dziś dostałam próbki kremów do twarzy Sylweco, chyba z 10 sztuk. [COLOR="DimGray"]Tak offtopowo, kupiłam też ten zachwalany żel do mycia twarzy Sylveco z rumiankiem i mydło z borowiną. Ostatnio zmieniłam mydło Aleppo na jakiś żel myjący z AA i już mam zapchane pory Dziś testy. A i Wiecie jaki cudo kupiłam w Sephorze? Taką malutką silikonową nakładkę/ szczoteczkę do mycia twarz. Super sprawa, 19 zł a mam wrażenie (że z dobrym myjadłem) dotrze wszędzie.

Czyli póki co potwierdza się to co mówiła ta dziewczyna z filmiku No ciekawa sprawa, na pewno wypróbuję jak nie w tym m-cu to w przyszłym

Co do Biovaxa BB do blond - fajnie się spisał Ale nie ma tak wydajnej formuły jak te Biovaxy malutkie Zapach też ok, genralnie żadna rewelacja - po prostu bardzo dobry Mam ochotę przetestować też tą wersję z bambusem I znowu mnie nosi na ruskie kosmetyki, przetestowałabym jakieś maseczki

Widziałam te szczoteczki, chyba najpierw wyprodukował je Primark bo na YT były recenzje ale CMB mówiła chyba o tej z Sephory Dobrze ona peelinguje?


Jak tam Dziewczęta tłusty czwartek? Ile pączków zjadłyście? Ja właśnie zjadłam trzeciego i basta
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 19:16   #1317
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Ja zero. Pierwszy raz w życiu chyba.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 19:17   #1318
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Massi jakbyś chciała to ja Ci mogę wysłać próbkę bambusa, bo mam przecież dwie maski to nie zbiednieje

ja zjadłam dziś 1,5 pączka i stwierdzam, ze juz wiecej ich w tlusty czwartek nie zjem bo nawet z dobrej cukierni sa gorsze niz w inny dzien a sama robic jestem za leniwa bula
moj brat za to zjadl 8
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 19:28   #1319
Soupir bordeaux
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 069
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość


lustro wybaczamy. Zrób lepsze zdjęcie, bo widzę, że będzie co podziwiać

Jak mój TŻ, czuję się jak modelka na sesji, bo stoję 10 minut, a natrzaska 40-50 zdjęć tak rozmazanych, że ciężko cokolwiek wybrać. Super te loczki wyglądają.
no dokładnie, a spróbuj powiedzieć, że coś jest nie tak...
Wrzucę zdjęcie w lepszym świetle i czar pryśnie, sama sobie zazdroszczę włosów z tego zdjęcia, bo wiem, że tak nie wyglądają.

[1=60d64c77414195c3f1000bf c6e843f4303cd6908_5f3f007 4680ed;55133566]Tyłem do okna [/QUOTE]

Podszkolimy fotografa i coś wrzucę.

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Czyli póki co potwierdza się to co mówiła ta dziewczyna z filmiku No ciekawa sprawa, na pewno wypróbuję jak nie w tym m-cu to w przyszłym

Co do Biovaxa BB do blond - fajnie się spisał Ale nie ma tak wydajnej formuły jak te Biovaxy malutkie Zapach też ok, genralnie żadna rewelacja - po prostu bardzo dobry Mam ochotę przetestować też tą wersję z bambusem I znowu mnie nosi na ruskie kosmetyki, przetestowałabym jakieś maseczki

Widziałam te szczoteczki, chyba najpierw wyprodukował je Primark bo na YT były recenzje ale CMB mówiła chyba o tej z Sephory Dobrze ona peelinguje?


Jak tam Dziewczęta tłusty czwartek? Ile pączków zjadłyście? Ja właśnie zjadłam trzeciego i basta
Wczoraj ciocia przyniosła takie domowej roboty, miód malina nie mogłam się opanować...
A dzisiaj na pożegnanie (bo od jutra zamierzam nie jeść słodyczy) zjadłam dwa.
__________________
(06.15r.) - początek włosomaniactwa

Soupir bordeaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 19:30   #1320
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
Massi jakbyś chciała to ja Ci mogę wysłać próbkę bambusa, bo mam przecież dwie maski to nie zbiednieje

ja zjadłam dziś 1,5 pączka i stwierdzam, ze juz wiecej ich w tlusty czwartek nie zjem bo nawet z dobrej cukierni sa gorsze niz w inny dzien a sama robic jestem za leniwa bula
moj brat za to zjadl 8

A nie podszedł Ci? Kochana, możesz wysłać jeśli chcesz

Święta prawda, masówke robią i wiecznie tym pączkom w tłusty czwartek czegoś brakuje Mnie się za to dziś dostał jeden taki domowy, ajajaj Za rok może sama upiekę, może........
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-03 09:48:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:37.