Mamy wrześniowe 2021 - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-04-30, 18:16   #2701
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez kghyt Pokaż wiadomość
Byliśmy w bobowózkach, megaurwis i w askocie.
Początkowo chcieliśmy espiro next 2.0 ale dziś poznaliśmy Venicci Tinum jesteśmy pod wrażeniem tego że wymiary gondoli są podobne ale jest bardziej zwrotny no i składanie wózka ze spacerówka jedną ręką i jakie to lekkie w porównaniu do spacerówki espiro. Tak się zastanawiamy że wszyscy mówią że i tak kupimy po czasie lżejsza spacerówkę to dlaczego nie dołożyć i kupić wózek co taka spacerówkę lekka i poręczna ma
Jedyny minus to kolory i otwarty kosz


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Fajnie się prezentuje to faktycznie macie teraz dylemat

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-30, 21:47   #2702
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

TŻ kupił rabarbar i też będę mieć jutro ciasto

U nas (Niemcy) chyba ciężarnych nawet nie szczepią, bo moja gin mówiła, że ja nie mogę, ale przysługują mi z racji mojej ciąży dwa kupony na szczepienie dla najbliższych członków rodziny.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-01, 04:03   #2703
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
TŻ kupił rabarbar i też będę mieć jutro ciasto

U nas (Niemcy) chyba ciężarnych nawet nie szczepią, bo moja gin mówiła, że ja nie mogę, ale przysługują mi z racji mojej ciąży dwa kupony na szczepienie dla najbliższych członków rodziny.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
Kolejna narobiła mi ochoty na rabarbar

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-01, 06:05   #2704
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

U nas dziś tortilla wpadłam wczoraj na pomysł z tortillą, a że wiadomo jak przed świętami sklepy wyglądają to TŻ dostał je dopiero w carefourze mam tylko nadzieję, że nie pożałuję

I pobudka o 5, bo dzieciaki spania nie mają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Michiru
Czas edycji: 2021-05-01 o 06:37
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-01, 08:26   #2705
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

My dzisiaj zrobimy pizzę, bo zostały nam drożdże, także będzie pieczone

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-01, 09:24   #2706
kghyt
Raczkowanie
 
Avatar kghyt
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 411
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

U Was też taka słaba pogoda

Był plan dziś na grilla ale nie wiem czy wypali przy takiej pogodzie

U nas dziś na obiad schabowy musze wymyślić tylko jakąś surówkę bo ostatnio mięso mi wchodzi tylko jak surówka jest

Myślicie że będą jakieś rabaty w sklepach z wyprawką na dzień matki czy na dzień dziecka?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kghyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-01, 09:28   #2707
sale_girl
Zadomowienie
 
Avatar sale_girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 239
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez kghyt Pokaż wiadomość
Myślicie że będą jakieś rabaty w sklepach z wyprawką na dzień matki czy na dzień dziecka?
Na pewno będą Byłabym bardzo zdziwiona, gdyby nie ;P Na dzień matki pewnie będą na jakieś koszule nocne i inne mamowe rzeczy, a na dzień dziecka chociaż na zabawki, może maty... Ale na pewno coś będzie.

Powiem Wam, że niby majówka bez grilla to zaprzeczenie jakiejś polskiej tradycji, a ja nigdy nie byłam na grillu w tym okresie ;P W ogóle mało grillowi jesteśmy, ale jak już, to w wakacje, kiedy naprawdę jest ciepło i można do późna posiedzieć.

U nas dziś sushi, dla mnie oczywiście bez surowizny - czyli takie jak zawsze, bo nie lubię surowej ryby ani mięsa ;P
sale_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-05-01, 10:03   #2708
runawaytrain
Rozeznanie
 
Avatar runawaytrain
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 566
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Ja też dziś upiekę ciasto, zrobiłyście mi smaka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
runawaytrain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-01, 10:12   #2709
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez kghyt Pokaż wiadomość
U Was też taka słaba pogoda

Był plan dziś na grilla ale nie wiem czy wypali przy takiej pogodzie

U nas dziś na obiad schabowy musze wymyślić tylko jakąś surówkę bo ostatnio mięso mi wchodzi tylko jak surówka jest

Myślicie że będą jakieś rabaty w sklepach z wyprawką na dzień matki czy na dzień dziecka?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Też, pochmurno, szaro buro

Ja lubię surówkę żydowską

Pewnie będą

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
Na pewno będą Byłabym bardzo zdziwiona, gdyby nie ;P Na dzień matki pewnie będą na jakieś koszule nocne i inne mamowe rzeczy, a na dzień dziecka chociaż na zabawki, może maty... Ale na pewno coś będzie.

Powiem Wam, że niby majówka bez grilla to zaprzeczenie jakiejś polskiej tradycji, a ja nigdy nie byłam na grillu w tym okresie ;P W ogóle mało grillowi jesteśmy, ale jak już, to w wakacje, kiedy naprawdę jest ciepło i można do późna posiedzieć.

U nas dziś sushi, dla mnie oczywiście bez surowizny - czyli takie jak zawsze, bo nie lubię surowej ryby ani mięsa ;P
Ja może raz czy dwa byłam na grillu w maju, ale to jak była ładna pogoda, rok temu nie, dwa też nie, bo ślub, także może że 3 lata temu coś tam było

Jakis czas temu miałam ochotę na sushi

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-01, 10:23   #2710
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez kghyt Pokaż wiadomość
U Was też taka słaba pogoda

Był plan dziś na grilla ale nie wiem czy wypali przy takiej pogodzie

U nas dziś na obiad schabowy musze wymyślić tylko jakąś surówkę bo ostatnio mięso mi wchodzi tylko jak surówka jest

Myślicie że będą jakieś rabaty w sklepach z wyprawką na dzień matki czy na dzień dziecka?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
U nas pada od 2h, pogoda ma być do bani.

Ja od dawna nie byłam na grillu, nie mamy gdzie urządzać, nie mając domku czy działki 🤷 ale czekamy aż się coś na działkach rod zwolni w naszym mieście, może wtedy będziemy grillować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Ja nie lubię sushi nie lubię ryżu, a okazuje się że i tak mi sushi nie służy, bo boli mnie po tym nadbrzusze. Za to zupka ze śniegowymi grzybkami albo jakaś sałatka z wakame pycha bruschette bym zjadła, a nic na nią nie mam...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-01, 11:02   #2711
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Michiru my też rok temu myśleliśmy kupić RODos ostatecznie w naszej okolicy nie było nic na sprzedaż, a na drugi koniec miasta nie będziemy jeździć

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-01, 12:07   #2712
sale_girl
Zadomowienie
 
Avatar sale_girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 239
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Ja chętnie bym poszła do kogoś na działeczkę, ale o swojej nie marzę. Moja ciocia ma ogródek działkowy i widzę, ile czasu, energii i przede wszystkim pieniędzy to pochłania. Ona czerpie z tego dużą satysfakcję i oczywiście super jest mieć miejsce, gdzie dzieci mogą się wybiegać, wypluskać w baseniku i ubrudzić, ale to nie dla mnie Najzabawniejsze jest to, że to ogródek po mojej babci, która jeszcze za poprzedniego ustroju uprawiała w nim owoce i warzywa. Ciocia po przejęciu ogródka się tego wszystkiego pozbyła, bo chciała mieć trawkę i kwiaty, a teraz... z powrotem sieje jarmuż i postawiła małą szklarnię, żeby wnuki miały eko jedzonko 😂😂😂

U nas już nie pada (chyba), ale jest pochmurno i ogólnie nieprzyjemnie. Podziwiam tych, co stoją w kolejkach do szczepionki xD
sale_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-01, 13:38   #2713
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez runawaytrain Pokaż wiadomość
Ja też dziś upiekę ciasto, zrobiłyście mi smaka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moje się właśnie upiekło 5 minut temu
Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
Ja chętnie bym poszła do kogoś na działeczkę, ale o swojej nie marzę. Moja ciocia ma ogródek działkowy i widzę, ile czasu, energii i przede wszystkim pieniędzy to pochłania. Ona czerpie z tego dużą satysfakcję i oczywiście super jest mieć miejsce, gdzie dzieci mogą się wybiegać, wypluskać w baseniku i ubrudzić, ale to nie dla mnie Najzabawniejsze jest to, że to ogródek po mojej babci, która jeszcze za poprzedniego ustroju uprawiała w nim owoce i warzywa. Ciocia po przejęciu ogródka się tego wszystkiego pozbyła, bo chciała mieć trawkę i kwiaty, a teraz... z powrotem sieje jarmuż i postawiła małą szklarnię, żeby wnuki miały eko jedzonko

U nas już nie pada (chyba), ale jest pochmurno i ogólnie nieprzyjemnie. Podziwiam tych, co stoją w kolejkach do szczepionki xD
Oj a mi się marzy właśnie działka i własne warzywka i owoce

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-01, 13:44   #2714
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
Ja chętnie bym poszła do kogoś na działeczkę, ale o swojej nie marzę. Moja ciocia ma ogródek działkowy i widzę, ile czasu, energii i przede wszystkim pieniędzy to pochłania. Ona czerpie z tego dużą satysfakcję i oczywiście super jest mieć miejsce, gdzie dzieci mogą się wybiegać, wypluskać w baseniku i ubrudzić, ale to nie dla mnie Najzabawniejsze jest to, że to ogródek po mojej babci, która jeszcze za poprzedniego ustroju uprawiała w nim owoce i warzywa. Ciocia po przejęciu ogródka się tego wszystkiego pozbyła, bo chciała mieć trawkę i kwiaty, a teraz... z powrotem sieje jarmuż i postawiła małą szklarnię, żeby wnuki miały eko jedzonko

U nas już nie pada (chyba), ale jest pochmurno i ogólnie nieprzyjemnie. Podziwiam tych, co stoją w kolejkach do szczepionki xD
Ja nie mam zamiaru tam nic robić, skakanie w około ogródka to też nie moja działka ale ma się przynajmniej to swoje miejsce, dzieciaki mają się gdzie bawić, można postawić jakiś mały plac zabaw, leżaczek, tylko do tego mi potrzebna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;88678415]Michiru my też rok temu myśleliśmy kupić RODos ostatecznie w naszej okolicy nie było nic na sprzedaż, a na drugi koniec miasta nie będziemy jeździć

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Ja też o tym myślałam, ale wydawanie 20-30tys na taką działkę, gdzie masz tylko prawo dzierżawy i to jeszcze nigdy nie są ogródki działkowe koło domu.... Jakoś nie sądzę, by się to opłacało, szczególnie że się wolnej gotówki na to nie ma dlatego poczekamy, może się coś trafi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------

Zważyłam się. Wciąż jestem na minusie względem początku ciąży został mi kg. Po raz pierwszy mam taką sytuację w ciąży, że zaczęłam 6 miesiąc i jestem wciąż na minusie z wagą, ale może to i lepiej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-01, 13:58   #2715
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Michiru, ja bym tam też nie narzekała, gdybym miała taki stosunek wagi, jak Ty. A dzidzia i tak się zdrowo rozwija.
U mnie jak na razie też fajnie(przynajmniej w moim odczuciu), bo 4kg na plusie, a w pierwszej ciąży w połowie już chyba miałam więcej na plusie.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-01, 14:04   #2716
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
Michiru, ja bym tam też nie narzekała, gdybym miała taki stosunek wagi, jak Ty. A dzidzia i tak się zdrowo rozwija.
U mnie jak na razie też fajnie(przynajmniej w moim odczuciu), bo 4kg na plusie, a w pierwszej ciąży w połowie już chyba miałam więcej na plusie.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
Ja się bardziej martwię o siebie, nie o dziecko, bo niedowagi nie miałam przed ciążą, ono sobie na pewno poradzi. Ale ja wciąż jem marnie i to odbija się na mojej wadze i na mojej formie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-01, 17:23   #2717
truskawaka
Rozeznanie
 
Avatar truskawaka
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 531
Mamy wrześniowe 2021

Ja póki co cały czas trzymam wagę jak przed ciąża, ginekolozka mówiła, ze do 20tc na spokojnie można nic nie przytyć, bo sama macica z dzieckiem niewiele wazy. Dopiero później szybko wzrasta i powinny się te dodatkowe kg pojawić, ale zaczynałam już z nadwaga, wiec pewnie tez dlatego.

Wczoraj dzięki pięknej pogodzie dostałam powera i miałam bardzo aktywny dzień i od wieczora coś mam bardzo twarda macice :/ jeszcze tak nie miałam dotychczas, wzięłam magnez i dzisiaj się lenie, ale póki co efektów brak. Nie wiem czy powinnam przyspieszyć wizytę u lekarza? Z tego co wiem to i tak nic więcej mi nie zaleci, ale jakoś mnie to martwi.

Edytowane przez truskawaka
Czas edycji: 2021-05-01 o 17:25
truskawaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-01, 17:46   #2718
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez truskawaka Pokaż wiadomość
Ja póki co cały czas trzymam wagę jak przed ciąża, ginekolozka mówiła, ze do 20tc na spokojnie można nic nie przytyć, bo sama macica z dzieckiem niewiele wazy. Dopiero później szybko wzrasta i powinny się te dodatkowe kg pojawić, ale zaczynałam już z nadwaga, wiec pewnie tez dlatego.

Wczoraj dzięki pięknej pogodzie dostałam powera i miałam bardzo aktywny dzień i od wieczora coś mam bardzo twarda macice :/ jeszcze tak nie miałam dotychczas, wzięłam magnez i dzisiaj się lenie, ale póki co efektów brak. Nie wiem czy powinnam przyspieszyć wizytę u lekarza? Z tego co wiem to i tak nic więcej mi nie zaleci, ale jakoś mnie to martwi.
Weź nospę, działa rozkurczowo, a jeśli nic się nie zmieni to skontaktuj się z lekarzem prowadzącym. Nawet jeśli nic więcej poza odpoczynkiem nie zaleci to może Ty będziesz spokojniejsza, że jest to odnotowane.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-01, 18:38   #2719
truskawaka
Rozeznanie
 
Avatar truskawaka
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 531
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
Weź nospę, działa rozkurczowo, a jeśli nic się nie zmieni to skontaktuj się z lekarzem prowadzącym. Nawet jeśli nic więcej poza odpoczynkiem nie zaleci to może Ty będziesz spokojniejsza, że jest to odnotowane.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki mam nadzieję, że do jutra się poprawi i nie będzie potrzeby konsultacji
truskawaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-01, 20:51   #2720
zwyklylogin
Rozeznanie
 
Avatar zwyklylogin
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 557
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

patka ale jakos dziwnie ze Ci USG nie zrobiono...mozesz napisac gdzie prowadzisz ciaze? Bo pamietam ze tez we Wroclawiu

kghyt a Ty tez z Wroclawia?

Dziewczyny a myslala ktoras z Was o uzywanym wózku?

Michru ja w 22 tygodniu i jestem na minusie 4 kg wzgledem wagi sprzed ciazy.
zwyklylogin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-01, 22:01   #2721
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Mi też było na początku dziwnie, ale skoro dziewczyny tutaj napisały, że też miały takie wizyty, to mnie to w jakiś sposób "uspokoiło". Ja chodzę do luxmedu, bo mam pakiet z pracy i tam biorę zwolnienie i wszelkie skierowania, a na wizyty chodzę do Ginemedica

My myślimy o używanym wózku, nawet dzisiaj siostrą TŻ mówiła, że mogą nam dać taką starszą gondole po ich synu, więc kto wie może od nich wypożyczymy, a potem coś się kupi

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-02, 06:14   #2722
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Używane wózki to super sprawa. Często naprawdę nie opłaca się kupować nowych, bo używane są w bardzo dobrym stanie za część ceny. Ja na pewno kupię używany, nie wydam na sam wózek 2-2.5tys, bo mamy inne wydatki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:14 ---------- Poprzedni post napisano o 06:12 ----------

Cytat:
Napisane przez zwyklylogin Pokaż wiadomość
patka ale jakos dziwnie ze Ci USG nie zrobiono...mozesz napisac gdzie prowadzisz ciaze? Bo pamietam ze tez we Wroclawiu

kghyt a Ty tez z Wroclawia?

Dziewczyny a myslala ktoras z Was o uzywanym wózku?

Michru ja w 22 tygodniu i jestem na minusie 4 kg wzgledem wagi sprzed ciazy.
A Ty wymiotowałaś czy jak? Ja muszę popracować nad dietą, na razie to że w ogóle cokolwiek odrabiam to zasługa słodkiego, a nie normalnej zbilansowanej diety, bo takiej nawet nie mam jak trzymać i to mnie martwi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-02, 07:16   #2723
kghyt
Raczkowanie
 
Avatar kghyt
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 411
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
Ja się bardziej martwię o siebie, nie o dziecko, bo niedowagi nie miałam przed ciążą, ono sobie na pewno poradzi. Ale ja wciąż jem marnie i to odbija się na mojej wadze i na mojej formie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ale wymiotujesz czy tak Cię odrzuca że tak słabo jesz?

Cytat:
Napisane przez zwyklylogin Pokaż wiadomość
patka ale jakos dziwnie ze Ci USG nie zrobiono...mozesz napisac gdzie prowadzisz ciaze? Bo pamietam ze tez we Wroclawiu

kghyt a Ty tez z Wroclawia?

Dziewczyny a myslala ktoras z Was o uzywanym wózku?

Michru ja w 22 tygodniu i jestem na minusie 4 kg wzgledem wagi sprzed ciazy.
Tak ja tez z Wrocławia
I jak samo jak Patka do luxmedu chodzę tylko po zwolnienie a głównie to do ginemedici


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kghyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-02, 08:52   #2724
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez kghyt Pokaż wiadomość
Ale wymiotujesz czy tak Cię odrzuca że tak słabo jesz?



Tak ja tez z Wrocławia
I jak samo jak Patka do luxmedu chodzę tylko po zwolnienie a głównie to do ginemedici


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Słabo jem, bo mam problemy z woreczkiem żółciowym i po większości rzeczy mam bóle po prawej stronie pod żebrem.

U Was też tak pada co chwilę? U nas już 3 raz od godz.4 nad ranem leje a mieliśmy jechać do teściowej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-02, 08:56   #2725
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Dzisiaj od rana leje absolutnie bez przerwy Wczoraj przynajmniej nie padało (ale było zimno).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-02, 09:18   #2726
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
Słabo jem, bo mam problemy z woreczkiem żółciowym i po większości rzeczy mam bóle po prawej stronie pod żebrem.

U Was też tak pada co chwilę? U nas już 3 raz od godz.4 nad ranem leje a mieliśmy jechać do teściowej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Teraz mi się przypomniało, że wspominałaś o tym woreczku jakoś na początku ciąży

Odkąd otworzyłam oko to pada

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Dzisiaj od rana leje absolutnie bez przerwy Wczoraj przynajmniej nie padało (ale było zimno).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas wczoraj na szczęście nie padało, a nawet momentami pokazało się słońce, także zaliczyliśmy super spacer nad rzeką i spacerowaliśmy wałem

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-02, 09:32   #2727
Avokado2021
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 126
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Dzień dobry, Cześć! Mogę dołączyć?😊 podczytuje Was właściwie od początku, ale praca i żywiolowa 3 latka na pokładzie skutecznie ogranicza ilość czasuwłaśnie nadrobilam ostatnie 20 stron wątku. 3 słowa o mnie: lat 35, ciąża 2, tym razem też będzie dziewczynka, co prawda jeszcze połówkowych nie miałam ale robiłam wolne dna i tam wyszła dziewczynka więc chyba raczej pewne😉nadal pracuję i zamierzam jak długo się da 🙃z wyprawki nie mam jeszcze nic i póki co nawet o tym nie myślę. Ale wiem, że na strychu mam tego towaru dużo więc dokupie tylko jakieś cieplejsze rzeczy, córka z ciepłych miesięcy więc takich maleńkich spiworkow i kombinezonikow nie mamy😉termin 22/27 września (usg/miesiaczka). Witam się i życzę wszystkim Wam i Waszym dzidziusiom zdrowka🥰
Avokado2021 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-02, 09:55   #2728
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez Avokado2021 Pokaż wiadomość
Dzień dobry, Cześć! Mogę dołączyć? podczytuje Was właściwie od początku, ale praca i żywiolowa 3 latka na pokładzie skutecznie ogranicza ilość czasuwłaśnie nadrobilam ostatnie 20 stron wątku. 3 słowa o mnie: lat 35, ciąża 2, tym razem też będzie dziewczynka, co prawda jeszcze połówkowych nie miałam ale robiłam wolne dna i tam wyszła dziewczynka więc chyba raczej pewnenadal pracuję i zamierzam jak długo się da z wyprawki nie mam jeszcze nic i póki co nawet o tym nie myślę. Ale wiem, że na strychu mam tego towaru dużo więc dokupie tylko jakieś cieplejsze rzeczy, córka z ciepłych miesięcy więc takich maleńkich spiworkow i kombinezonikow nie mamytermin 22/27 września (usg/miesiaczka). Witam się i życzę wszystkim Wam i Waszym dzidziusiom zdrowka
Hej pewnie, rozgość się

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-02, 11:51   #2729
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez Avokado2021 Pokaż wiadomość
Dzień dobry, Cześć! Mogę dołączyć? podczytuje Was właściwie od początku, ale praca i żywiolowa 3 latka na pokładzie skutecznie ogranicza ilość czasuwłaśnie nadrobilam ostatnie 20 stron wątku. 3 słowa o mnie: lat 35, ciąża 2, tym razem też będzie dziewczynka, co prawda jeszcze połówkowych nie miałam ale robiłam wolne dna i tam wyszła dziewczynka więc chyba raczej pewnenadal pracuję i zamierzam jak długo się da z wyprawki nie mam jeszcze nic i póki co nawet o tym nie myślę. Ale wiem, że na strychu mam tego towaru dużo więc dokupie tylko jakieś cieplejsze rzeczy, córka z ciepłych miesięcy więc takich maleńkich spiworkow i kombinezonikow nie mamytermin 22/27 września (usg/miesiaczka). Witam się i życzę wszystkim Wam i Waszym dzidziusiom zdrowka🥰
Cześć

My jednak postaramy się dojechać do teściowej mimo deszczu, ma nie padać między 13 a 16, może się uda czekamy tylko aż mały z drzemki wstanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-02, 11:55   #2730
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez Avokado2021 Pokaż wiadomość
Dzień dobry, Cześć! Mogę dołączyć? podczytuje Was właściwie od początku, ale praca i żywiolowa 3 latka na pokładzie skutecznie ogranicza ilość czasuwłaśnie nadrobilam ostatnie 20 stron wątku. 3 słowa o mnie: lat 35, ciąża 2, tym razem też będzie dziewczynka, co prawda jeszcze połówkowych nie miałam ale robiłam wolne dna i tam wyszła dziewczynka więc chyba raczej pewnenadal pracuję i zamierzam jak długo się da z wyprawki nie mam jeszcze nic i póki co nawet o tym nie myślę. Ale wiem, że na strychu mam tego towaru dużo więc dokupie tylko jakieś cieplejsze rzeczy, córka z ciepłych miesięcy więc takich maleńkich spiworkow i kombinezonikow nie mamytermin 22/27 września (usg/miesiaczka). Witam się i życzę wszystkim Wam i Waszym dzidziusiom zdrowka
Hej

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-10 16:08:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:50.