zaproszenia decorisus - nie polecam - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-06, 11:57   #1
rutka87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 6

zaproszenia decorisus - nie polecam


Cześć dziewczyny,
piszę, bo może którejś z Was oszczędzę nerwów i niepotrzebnego stresu.
Zamówiłam zaproszenia ślubne na stronie decorisus.pl. Na etapie zamawiania i dostosowywania projektu wszystko było w porządku, szybki kontakt, rzeczowe odpowiedzi. Niestety wszystko zmieniło się po opłaceniu zamówienia. Kiedy minął termin realizacji zaczęłam dopominać o przesyłkę. Ciężko było doczekać się na odpowiedź mailową, dodzwonić się do biura graniczy z cudem (ponad 40 minut oczekiwania na konsultanta) a kiedy to się wreszcie uda, nie sposób uzyskać konkretnych informacji. Jedyne tłumaczenie jakie otrzymałam odnośnie opóźnień to "gorący sezon ślubny, przepraszamy". Ciekawe, że takich sytuacji nie udaje się przewidzieć, skoro firma funkcjonuje w branży już kilka lat. Na moje prośby o przyspieszenie realizacji otrzymałam odpowiedź od pani zajmującej się moim zamówieniem: "postaram się, ale nic nie obiecuję". W końcu zagroziłam, że zrezygnuję z ich usług i poproszę o zwrot pieniędzy. Nawet wtedy termin realizacji był jeszcze trzykrotnie przekładany.
Ostatecznie zaproszenia dotarły do mnie z 3-tygodniowym opóźnieniem. Naprawdę nie polecam.
rutka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-06, 16:05   #2
krolewna_smieszka
Zakorzenienie
 
Avatar krolewna_smieszka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Seattle, WA
Wiadomości: 9 866
Dot.: zaproszenia decorisus - nie polecam

My również mieliśmy zaproszenia z tej firmy. Wszystko super, udany mailowy kontakt z obsługą klienta (zamawialiśmy zza granicy), zaproszenia piękne i starannie wykonane. Z tym że my zamawialiśmy poza "gorącym sezonem ślubnym". Czytałam dużo negatywnych opinii na ich temat, miałam sporo obaw, ale na szczęście nam się udało wszystko załatwić bez problemów.
Zdenerwował mnie tylko "gratis" (pudełko na koperty), którego wcale nie chcieliśmy, a musieliśmy zapłacić za niego bodajże 2 zł.
__________________
To nie bezsenność, to inna strefa czasowa.
krolewna_smieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-09, 10:40   #3
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: zaproszenia decorisus - nie polecam

Ja też tam zamawiałam zaproszenia i wszystko było wporządku.
Pewnie gdybym przed zamówieniem przeczytała dużo negatywnych komentarzy to bym zrezygnowała ale ich nie czytałam i u mnie było ok.
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-09, 21:58   #4
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: zaproszenia decorisus - nie polecam

Ja u nich zamawiałam w październiku, dobry kontakt, zaproszenia takie jak miały być. Prosiłam o przyspieszenie wysyłki, bo zależało mi na odbiorze w piątek -drukują chyba w Wałbrzychu,a odbiór mają we Wrocławiu. Wszystko sprawnie i miło.
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 10:54   #5
Kremdorak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1
Dot.: zaproszenia decorisus - nie polecam

A ja, podobnie jak rutka, stracilam przez firme cale mnostwo nerwow. To, ze ktos zamawia ich zaproszenia w "goracym sezonie", nie jest zadnym usprawiedliwieniem. Firma istnieje na rynku juz ladnych pare lat, powinni wiec przewidziec taka sytuacje, wzmozone zainteresowanie i po prostu umiescic na stronie informacje o wydluzonym terminie realizacji. Najbardziej wkurzylo mnie jednak unikanie kontaktu i miganie sie od udzielenia jakichkolwiek odpowiedzi przez osoby realizujace zamowienie. Kiedy juz udalo mi sie zlapac z nimi kontakt, codzienne informowanie mnie, ze "dzisiaj sie nie uda, jutro wyslemy", "dzisiaj tez jednak nie, moze za dwa dnni", doprowadzalo mnie do szalu, bo czas naglil i nie wiedzialam czy rzeczywiscie bedzie tak jak mowia i powinnam poczekac, czy jednak biec do papierniczego po pierwsze lepsze zaproszenia.
Jezeli rozwazacie kupno zaproszen w decorisus, zastanowcie sie nad tym dwa razy.

Pozdrawiam!
Kremdorak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-05, 22:44   #6
Miss_Bow
Zadomowienie
 
Avatar Miss_Bow
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 229
Dot.: zaproszenia decorisus - nie polecam

Czy ktoś jeszcze ma jakieś doświadczenia z tą firma? Bardzo mi się u nich podoba to, że do każdego zaproszenia oferuja komplet - winietki, zawieszki, pudełka na ciasto, księga gości, poduszki na obrączki... I teraz mam mieszane uczucia czy decydować się na nich czy nie...


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk, więc czasami brakuje ogonków i kreseczek
__________________
"Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi...!"

24 września 2016 r.
Miss_Bow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-06, 07:08   #7
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: zaproszenia decorisus - nie polecam

zamawialiśmy zaproszenia w tej firmie - wzór i wykonanie ładne, staranne, bardzo mi się podobało. Dorzucili kilka zaproszeń za darmo. Z negatywów - zależało mi na konkretnym terminie realizacji zamówienia - nie zmieścili się w nim mimo wcześniejszych deklaracji, i cena była nieco wyższa niż na stronie, nie chciało mi się o to to kłócić ,bo byli na wygranej pozycji, najpierw trzeba zapłacić a później dopiero drukują.
Niektórym gościom zaproszenia podobały się, chwalili.
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-06, 09:25   #8
Miss_Bow
Zadomowienie
 
Avatar Miss_Bow
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 229
zaproszenia decorisus - nie polecam

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek1969 Pokaż wiadomość
zamawialiśmy zaproszenia w tej firmie - wzór i wykonanie ładne, staranne, bardzo mi się podobało. Dorzucili kilka zaproszeń za darmo. Z negatywów - zależało mi na konkretnym terminie realizacji zamówienia - nie zmieścili się w nim mimo wcześniejszych deklaracji, i cena była nieco wyższa niż na stronie, nie chciało mi się o to to kłócić ,bo byli na wygranej pozycji, najpierw trzeba zapłacić a później dopiero drukują.
Niektórym gościom zaproszenia podobały się, chwalili.

A duże mieli opóźnienie?
O zaproszenia się aż tak nie martwię jeżeli chodzi o opóźnienia, bo napewno zamówimy o wiele wcześniej. Martwią mnie trochę winietki i pudełka na ciasta - te bedziemy zapewne zamawiać tak 2-1,5 miesiąca przed weselem... No chyba, ze bedziemy mieli potwierdzenia wszystkich gości już wczesniej

Zamówiłam próbki zaproszeń, żeby zobaczyć wykonanie jak coś, kontakt mailowy był bardzo miły - Pani powiedziała, ze jeżeli zaproszenia, na którym mi zależy, nie ma w zestawie próbkowania, to mogę któreś na nie zamienić
__________________
"Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi...!"

24 września 2016 r.

Edytowane przez Miss_Bow
Czas edycji: 2015-10-06 o 09:48
Miss_Bow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-09, 17:41   #9
anika222
Zakorzenienie
 
Avatar anika222
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 953
GG do anika222
Dot.: zaproszenia decorisus - nie polecam

Już 6 lat temu mieli bardzo złe opinie na swój temat, o ile zaproszenia były i pewnie są bardzo efektowne, to właśnie pamiętam że z terminami i brakiem jakiegokolwiek kontaktu już wtedy mieli ogromny problem, sama rozważałam zamówienie u nich ale ze względu na komentarze zrezygnowałam.
__________________
-----------------------------------
Razem: 13.01.2003 --- 27.09.2008 --- 19.09.2009


"tylko spokój nas uratuje..piiiiip...
anika222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-09, 18:41   #10
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: zaproszenia decorisus - nie polecam

Cytat:
Napisane przez Miss_Bow Pokaż wiadomość
A duże mieli opóźnienie?
O zaproszenia się aż tak nie martwię jeżeli chodzi o opóźnienia, bo napewno zamówimy o wiele wcześniej. Martwią mnie trochę winietki i pudełka na ciasta - te bedziemy zapewne zamawiać tak 2-1,5 miesiąca przed weselem... No chyba, ze bedziemy mieli potwierdzenia wszystkich gości już wczesniej

Zamówiłam próbki zaproszeń, żeby zobaczyć wykonanie jak coś, kontakt mailowy był bardzo miły - Pani powiedziała, ze jeżeli zaproszenia, na którym mi zależy, nie ma w zestawie próbkowania, to mogę któreś na nie zamienić
nie spóźnili się bardzo, ale nie miałam zaproszeń na rodzinną imprezę na której chciałam zacząć je wręczać. Kontakt z nimi jest bardzo miły - ale nie ma nic wspólnego z realizacją zamówienia.
Z winietkami może być problem, ja miałam ostatnie potwierdzenie tydzień przed weselem i gdyby mi je drukowała drukarnia to bym mocno zdenerwowała.

Winietki drukowałabym sama, chyba że masz bardzo zdyscyplinowaną rodzinę.
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-24, 19:10   #11
yarrowia
Zadomowienie
 
Avatar yarrowia
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 334
Dot.: zaproszenia decorisus - nie polecam

Fajnie, że mają wszystko, zaproszenia, winietki, pudełka i co tam jeszcze się komuś zamarzy, można zamówić za jednym zamachem...

Niestety, jako, że przez stronę nie można zamówić próbki zaproszenia (poza kilkoma zestawami) postanowiliśmy wybrać się do salonu we Wrocławiu na wycieczkę, żeby zobaczyć wszystko na żywo. Może od razu wszystko zamówić i załatwić. W sobotę.
Odradzam takie pomysły, szkoda czasu.

Okazało się, że w sobotę w salonie Wrocławskim zamawiać nie można, bo pani tam siedząca umie chyba tylko siedzieć i pokazać co jest na stronie internetowej... (W tygodniu jest ktoś, kto może przyjąć zamówienie)

Na pytanie czy można zobaczyć taki a taki wzór zamówienia stwierdziła, że takiego niestety nie mają na sklepie i nie może pomóc. Ok, tego nie ma, rozumiem, ale sama na stojaku znalazłam pięć bardzo podobnych wzorów o tym samym formacie, stylu, z tej samej kolekcji, różniących się tylko detalami wstążki i bazgrołami na froncie. Nie zaszkodziłoby pokazanie ich klientowi...

Dodatkowo na stronie w zakładce 'dostępne kolory papieru i wstążek' wybór jest ogromny, a w zakładce 'opis' wypisanych jest tylko kilka kolorów, pani poradziła najpierw zapytać mailowo czy w wybranym kolorze w ogóle będzie można zrealizować zamówienie

Oferują na prawdę wiele, ale jak się chce coś konkretnie załatwić, to ciężko to idzie
__________________
Mały mistrz na tropie

Edytowane przez yarrowia
Czas edycji: 2016-01-24 o 19:15
yarrowia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-26, 20:21   #12
Miss_Bow
Zadomowienie
 
Avatar Miss_Bow
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 229
Dot.: zaproszenia decorisus - nie polecam

Ja tam mam troszkę mieszane uczucia co do nich - nasze zaproszenia są przepiękne, czekam tylko na wymianę jednego, bo małe zgniecie na nim było, mają dosłać w tym tygodniu. Za to wkładki do zaproszeń nie takie, jakie miały być - mają dobre też wysłać. Trochę mnie to rozczarowało, ale wiem - zdarza się. Kontakt za to bardzo miły, Pani była bardzo cierpliwa i nawet w ostatniej chwili wprowadziła zmiany, o których wcześniej zapomniałam. Trochę się boję o zamawianie winietek i zawieszek, ale chyba zaryzykuję...


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk, więc czasami brakuje ogonków i kreseczek
__________________
"Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi...!"

24 września 2016 r.
Miss_Bow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-18, 12:16   #13
BlairM88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 49
Angry Dot.: zaproszenia decorisus - nie polecam

Witajcie,
Dziś straciłam cierpliwość co do tej firmy. Samo składanie zamówienia to jakaś masakra - przejście kreatora bez problemów chyba nie jest możliwe - ciągły problem z dodaniem listy gości :/ i kontakt telefoniczny z drukarnią w Wałbrzychu. Wreszcie zamówiłam zaproszenia z wytłoczeniem (bez żadnych dodatków) w dzień swoich urodzin, tj. 20 stycznia. I od razu wysłałam pełną kwotę za zamówienie na ich konto - wiadomość, że płatności należy dokonać po zaakceptowaniu projektu dostałam dopiero w mailu potwierdzającym złożone zamówienie. Więc myślę, ok - skoro jest zapis, że po opłaceniu akceptują wybrany projekt to szybko pójdzie. Nie poszło szybko. Płatność dotarła do nich z "opóźnieniem" 22 stycznia. Ok. Czekam dwa tygodnie - "bo tyle max będzie trwało drukowanie" (taką informację otrzymałam od Pani w sklepie we Wrocławiu i po kontakcie telefonicznym z Wałbrzychem). 4 lutego zadzwoniłam z pytaniem, czy zaproszenia są gotowe - zero odpowiedzi - pani nic nie wie. Kolejny telefon po tygodniu czasu - informacja od Pani "zaproszenia będą gotowe na 17 lutego, taką informację mam w naszym systemie - ponieważ wybrali Państwo wytłoczenie to trwa troszkę dłużej więc 17 będą i wysyłamy w ciągu max 2 dni roboczych do Wrocławia". Wczoraj dzwonię do salonu we Wrocławiu - Pani nie widzi w systemie żeby były, poza tym rzekomo wysyła maila z potwierdzeniem, że czekają na odbiór - w tym przypadku nie wysłała bo ich nie ma. Ok. Dzwonię dziś do Wałbrzycha. "Niestety zaproszenia będą we Wrocławiu w poniedziałek lub wtorek". Pytam więc na jakim etapie są - zero odpowiedzi, bo to nie ona się tym zajmuje. Zdenerwowana mówię mojemu narzeczonemu. Ten dzwoni jeszcze raz - a Pani do niego - że ZAPROSZENIA NIE ZOSTAŁY PRZEKAZANE DO DRUKU!!! Bo projekt nie został zaakceptowany a ona nie potwierdziła przyjęcia do realizacji!! Robią ludzi w *****. Babka gubi się w zeznaniach. Nie wiecie nawet jak bardzo wyszłam z siebie w tym momencie. Pieniądze poleciały, rodzina czeka na zaproszenia - w ten weekend wszystkich ustawiliśmy na rozdawanie. A ona mi kłamie, że są, po czym mówi, że jednak nie - bo nikt ich jeszcze nie wydrukował! Dziś dzwonimy do właścicielki firmy - jeśli ona tego nie ogarnie to sprawę zgłaszam do UOKiK-u. Bo takich oszustów trzeba zrównać z ziemią! I bardzo żałuję, że nie przeczytałam wcześniej wszystkich opinii o tej firmie, bo bym dzisiaj nie trzęsła się z nerwów, a zaufała komuś innemu. Najwięcej negatywnych można przeczytać tu:
http://www.opineo.pl/opinie/decorisus-pl#opinie
Ja nie polecam! Lepiej dać zarobić osobom zajmującym się rękodziełem niż takim darmozjadom. Jestem ciekawa czy odzyskam swoje pieniądze.
BlairM88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-19, 21:11   #14
unikat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 50
Dot.: zaproszenia decorisus - nie polecam

Cytat:
Napisane przez BlairM88 Pokaż wiadomość
Witajcie,
Dziś straciłam cierpliwość co do tej firmy. Samo składanie zamówienia to jakaś masakra - przejście kreatora bez problemów chyba nie jest możliwe - ciągły problem z dodaniem listy gości :/ i kontakt telefoniczny z drukarnią w Wałbrzychu. Wreszcie zamówiłam zaproszenia z wytłoczeniem (bez żadnych dodatków) w dzień swoich urodzin, tj. 20 stycznia. I od razu wysłałam pełną kwotę za zamówienie na ich konto - wiadomość, że płatności należy dokonać po zaakceptowaniu projektu dostałam dopiero w mailu potwierdzającym złożone zamówienie. Więc myślę, ok - skoro jest zapis, że po opłaceniu akceptują wybrany projekt to szybko pójdzie. Nie poszło szybko. Płatność dotarła do nich z "opóźnieniem" 22 stycznia. Ok. Czekam dwa tygodnie - "bo tyle max będzie trwało drukowanie" (taką informację otrzymałam od Pani w sklepie we Wrocławiu i po kontakcie telefonicznym z Wałbrzychem). 4 lutego zadzwoniłam z pytaniem, czy zaproszenia są gotowe - zero odpowiedzi - pani nic nie wie. Kolejny telefon po tygodniu czasu - informacja od Pani "zaproszenia będą gotowe na 17 lutego, taką informację mam w naszym systemie - ponieważ wybrali Państwo wytłoczenie to trwa troszkę dłużej więc 17 będą i wysyłamy w ciągu max 2 dni roboczych do Wrocławia". Wczoraj dzwonię do salonu we Wrocławiu - Pani nie widzi w systemie żeby były, poza tym rzekomo wysyła maila z potwierdzeniem, że czekają na odbiór - w tym przypadku nie wysłała bo ich nie ma. Ok. Dzwonię dziś do Wałbrzycha. "Niestety zaproszenia będą we Wrocławiu w poniedziałek lub wtorek". Pytam więc na jakim etapie są - zero odpowiedzi, bo to nie ona się tym zajmuje. Zdenerwowana mówię mojemu narzeczonemu. Ten dzwoni jeszcze raz - a Pani do niego - że ZAPROSZENIA NIE ZOSTAŁY PRZEKAZANE DO DRUKU!!! Bo projekt nie został zaakceptowany a ona nie potwierdziła przyjęcia do realizacji!! Robią ludzi w *****. Babka gubi się w zeznaniach. Nie wiecie nawet jak bardzo wyszłam z siebie w tym momencie. Pieniądze poleciały, rodzina czeka na zaproszenia - w ten weekend wszystkich ustawiliśmy na rozdawanie. A ona mi kłamie, że są, po czym mówi, że jednak nie - bo nikt ich jeszcze nie wydrukował! Dziś dzwonimy do właścicielki firmy - jeśli ona tego nie ogarnie to sprawę zgłaszam do UOKiK-u. Bo takich oszustów trzeba zrównać z ziemią! I bardzo żałuję, że nie przeczytałam wcześniej wszystkich opinii o tej firmie, bo bym dzisiaj nie trzęsła się z nerwów, a zaufała komuś innemu. Najwięcej negatywnych można przeczytać tu:
http://www.opineo.pl/opinie/decorisus-pl#opinie
Ja nie polecam! Lepiej dać zarobić osobom zajmującym się rękodziełem niż takim darmozjadom. Jestem ciekawa czy odzyskam swoje pieniądze.
również miałam przygodę jeśli chodzi o zaproszenia...najpierw weszłam na jakiś kreator by samemu zaprojektować i zlecić im tylko druk, potem okazało się że firma zza granicy więc sobie odpuściłam. Następnie allegro- tandetne wzory choć ceny niskie, w końcu zamówiłam próbki decorisus,amelii,creocard s,artma,zmilosci i zobaczyłam masakrę.Próbki doszły w ok 10dni to raz, a dwa te z decorisus wyglądają jak robione w domu-zwykła trochę grubsza karta z źlę obciętą grafiką i brzydkimi marginesami...dla mnie jest to niedopuszczalne :/ trzy wzory jedno z kwiatem drugie z serduszkiem i ostatnie kwadratowe z kropkami i wstążką i wszystkie taki sam brzydki papier.:/ Aha i do tego nie równo złożone było. :/ Następnie amelia-trochę lepiej ale niestety jakość też nie powalała..spokojnie do zrobienia samemu te wzory i zaproszenia. Dalej creo-tutaj zamówiłam wycinane perłowe i jedyna wada że strasznie malutkie - mniejsze niż format A6 ale ogólem super, tylko najdłużej czekałam na te zapro no i zmilosci tak sie reklamują a na żywo zwykły papier i nadruk a do tego grafika ze serwisu stockowego która jest już dość oklepana (para młoda). Ostatecznie znalazłam firmę pod krakowem w której sama wybrałam sobie papier perłowy 250g - super elegancki oraz rewelacyjna grafik zaprojektowała mi oryginalny projekt, dobrałam czcionkę, tekst itd.a cenowo lepiej niż w tych pseudoprofesjonalnych firmach! i do tego wszystkie dodatki. banery, podziękowania... Uważam że zaproszenia na tak ważną i wyjątkową uroczystość wymagają KLASY i jakości, powyższe próbki tego nie spełniły. Dobre na inne okazje ale nie na ślub. Cieszę się widząc te wszystkie opinie o amel i deco (zwłaszcza te na opineo i ślubowisku) że ominęłam tyle nerwów... za to radość gdy goście chwalili nasze zaproszenia i większość gości mówiło że zachowają sobie takie perełki, podobnie było z dekoracjami na ślub
unikat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 17:28   #15
Miss_Bow
Zadomowienie
 
Avatar Miss_Bow
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 229
Dot.: zaproszenia decorisus - nie polecam

Ja dostałam od nich poprawione zaproszenie i wkładki, ale trochę się narzekałam i niestety po tej przygodzie już nie zaryzykuję z nimi... Nie chce potem nerwowo zerkać w kalendarz i zamartwiać się czy nie bedzie czegoś do poprawy... :/


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk, więc czasami brakuje ogonków i kreseczek
__________________
"Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi...!"

24 września 2016 r.
Miss_Bow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 11:35   #16
MarilynUK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1
Dot.: zaproszenia decorisus - nie polecam

Dzieki ze ktos tu pisze te opinie, bo mialam juz u nich zamawiac. Daruje sobie nerwow.
MarilynUK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-30 12:35:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:21.