Białe Zęby - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-17, 18:35   #91
natasha18
Raczkowanie
 
Avatar natasha18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 407
Dot.: Białe Zęby

wie ktoś ile wynosi koszt przesyłki w tym lubelskim sklepie?
__________________
bloguję
The Mystery Bag
http://themysterybag.blogspot.com
natasha18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-18, 06:04   #92
Rozterka
Rozeznanie
 
Avatar Rozterka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 867
Dot.: Białe Zęby

Cytat:
Napisane przez natasha18 Pokaż wiadomość
wie ktoś ile wynosi koszt przesyłki w tym lubelskim sklepie?
Cytat:
KOSZT WYSYŁKI

Pokrywamy koszt wysyłek krajowych przy zamówieniach przekraczających 500 zł. Przy mniejszych zamówieniach wysyłka odbywa się na koszt odbiorcy. Koszty wysyłki kształtują się następująco:


Poczta Polska, priorytet:
- bez pobrania 8 zł
- z pobraniem 10 zł
http://dental.lublin.pl/strona/zasad...50109-63515-15
__________________
Rozterka

zapomniana...
Rozterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-18, 08:52   #93
natasha18
Raczkowanie
 
Avatar natasha18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 407
Dot.: Białe Zęby

dziękuje bradzo
__________________
bloguję
The Mystery Bag
http://themysterybag.blogspot.com
natasha18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-18, 10:27   #94
Enaffi
Wtajemniczenie
 
Avatar Enaffi
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 852
Dot.: Białe Zęby

Dziewczyny mam pytanie, złożyłam zamówienie i co dalej ? gdzie wplacić pieniądze? nic nie podali żadnych danych podziekowali tylko za zlożenie zamowienia,czy to bedzie platne przy odbiorze?

edit: własnie wlasnie natknełam sie na regulamin niepotrzebie spanikowałam wyczytalam że jesli ktos zamówi przed godz 13 towar bedzie wyslany jeszcze tego samego dnia ,a klijentom nowym lub kupujacym sporadycznie wysyłaja towar za pobraniem czyli wszystko juz wiem
Enaffi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 08:43   #95
Enaffi
Wtajemniczenie
 
Avatar Enaffi
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 852
Dot.: Białe Zęby

Własnie dostalam przesyłke 4 szt Nupro z fluorem,tylko mam dylemat czy uzywać poniewaz wczoraj dzwoniła do mnie pani z tego sklepu pytala czy jestem osoba fizyczną i czy wiem że ta pasta jest tylko do uzytku dla dentysty,powiedzialam jej że czytalam na internecie o tym ze osoby uzywaja tej pasty w domu, bardzo sie zdziwila i powiedziala ze piersze słyszy, wiec juz sama nie wiem czy uzywac czy nie jestem troche zdezorientowana
Enaffi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 09:08   #96
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: Białe Zęby

Cytat:
Napisane przez Enaffi Pokaż wiadomość
Własnie dostalam przesyłke 4 szt Nupro z fluorem,tylko mam dylemat czy uzywać poniewaz wczoraj dzwoniła do mnie pani z tego sklepu pytala czy jestem osoba fizyczną i czy wiem że ta pasta jest tylko do uzytku dla dentysty,powiedzialam jej że czytalam na internecie o tym ze osoby uzywaja tej pasty w domu, bardzo sie zdziwila i powiedziala ze piersze słyszy, wiec juz sama nie wiem czy uzywac czy nie jestem troche zdezorientowana
nie martw się. ona wydzwania do wszystkich. mnie też pytała. a nupro używam od dłuższego czasu. mój tż też.
wersta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 09:21   #97
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Białe Zęby

kurcze ja tez bym chciala wybielic zabki,ale mam odwapnione i bardzo chore :/ a zalatwila mnei tka swietna ortodontka :/ ktorej jak mowilam,ze mnie boli mowila z enic nie ma..a jak poszlam do denstysty to byla d. w szoku :| teraz mam brzydkie i bolace zemby ;/
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-19, 09:45   #98
Enaffi
Wtajemniczenie
 
Avatar Enaffi
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 852
Dot.: Białe Zęby

Cytat:
Napisane przez wersta Pokaż wiadomość
nie martw się. ona wydzwania do wszystkich. mnie też pytała. a nupro używam od dłuższego czasu. mój tż też.
Dzięki troche sie uspokoiłam

Powiedz mi jak uzywasz jej bo widze że to ma taka krucha konsystecja, i czy jeden taki kubeczek na raz zuzyć?
Enaffi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 09:51   #99
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: Białe Zęby

Cytat:
Napisane przez Enaffi Pokaż wiadomość
Dzięki troche sie uspokoiłam

Powiedz mi jak uzywasz jej bo widze że to ma taka krucha konsystecja, i czy jeden taki kubeczek na raz zuzyć?

ja robię szczot. elektr. i akurat mieści się do pojemniczka. moczę szczotkę i ostrożnie nabieram, żeby zostało na niej jak najwięcej. no i myję do momentu, aż szczoteczka zaczyna kończyć pracę (moja ma czas mycia na ok 2 min). w trakcie dobieram pasty.
jak się boisz to spróbuj najpierw na trzonowych zębach albo na dolnych od wew. strony.

ja zamówiłam clean polish (czy jakoś tak) i ma mniejsze drobinki niż nupro, ale jeszcze nie próbowałam, bo tydz. temu robiłam nupro, a nie można często piaskować.

edit: zawsze zostaje coś w pojemniczku. pewnie starczyłoby na 2 razy, ale ja wyrzucam.
wersta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 09:59   #100
nitka0
Raczkowanie
 
Avatar nitka0
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: T.M.
Wiadomości: 78
GG do nitka0
Dot.: Białe Zęby

Cytat:
Napisane przez Enaffi Pokaż wiadomość
Własnie dostalam przesyłke 4 szt Nupro z fluorem,tylko mam dylemat czy uzywać poniewaz wczoraj dzwoniła do mnie pani z tego sklepu pytala czy jestem osoba fizyczną i czy wiem że ta pasta jest tylko do uzytku dla dentysty,powiedzialam jej że czytalam na internecie o tym ze osoby uzywaja tej pasty w domu, bardzo sie zdziwila i powiedziala ze piersze słyszy, wiec juz sama nie wiem czy uzywac czy nie jestem troche zdezorientowana

do mnie tez dzowniła i tez zadała takie pytanie. Od razu nasuneła mi się identyczna mysl jak Tobie - czy w takim razie mozna jej uzywac? Ale uspokoiłyscie mnie. Uuuffffff Ale paczki jeszcze nie dostałam
nitka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 15:01   #101
Rozterka
Rozeznanie
 
Avatar Rozterka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 867
Dot.: Białe Zęby

dziewczyny, ile zapłaciłyście za przesyłkę?
__________________
Rozterka

zapomniana...
Rozterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-19, 19:20   #102
Enaffi
Wtajemniczenie
 
Avatar Enaffi
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 852
Dot.: Białe Zęby

Cytat:
Napisane przez Rozterka Pokaż wiadomość
dziewczyny, ile zapłaciłyście za przesyłkę?

w regulaminie pisze że nowym klientom lub sporadycznie kozystajacącym wysyłaja za pobraniem (10 zł)

nitka0-ja złożyłam zamówienie wczoraj a dzisiaj po poludniu dostalam paczke

wersta-dziekuje za odpowiedzuspokoiłas mnie i teraz bez obaw wyprobuje ta paste
Enaffi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-22, 13:37   #103
Rozterka
Rozeznanie
 
Avatar Rozterka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 867
Dot.: Białe Zęby

w piątek zamówiłam tę pastę, teraz czekam już tylko na przesyłkę. Kupiłam specjalnie na allegro szczoteczkę elektryczną - też powinna dojść w przyszłym tygodniu

Już się nie mogę doczekać
__________________
Rozterka

zapomniana...
Rozterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-22, 15:29   #104
maniooreczka_87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 236
Dot.: Białe Zęby

A ja jako profesjonalistka odradziłabym Wam stosowanie past do piaskowania. Wiecie, że szkliwo składa się drobniutkich kryształków hydroksyapatytów ?? Poprzez piaskowanie właśnie te hydroksyapatyty ścierają się, odpadają razem z osadem. Ogólnie warstwa szkliwa to w niektórych miejscach nawet 2 mm, ale zauważcie, że po każdym piaskowaniu w gabinecie zęby są polerowane gumeczką,lub inną końcówką polerującą zakładaną na mikrosilnik, oraz FLUORYZOWANE !!! FLUORYZACJA PO PIASKOWANIU TO NIESTETY KONIECZNOŚĆ. Jeżeli chcecie usunąć sobie osad po kawie, herbacie itp to polecam po prostu pastę z mikrogranulkami, ale kulistymi i szorować ząbki szczoteczką elektryczną przez dłuższy czas ok 15 min i to też raz na jakiś dłuższy czas...zauważyłam, że to działa, może nie tak jak piaskowanie, ale na profesjonalne piaskowanie to zapraszam do gabinetu...jeżeli jest kamień nazębny to niestety już tylko skaling pomoże zrobić to bezpiecznie i na to też zapraszam do gabinetu W ogóle nie chciałabym robić reklamy, bo nie mam podpisanego kontraktu z żadną firmą produkującą przedmioty do higieny jamy ustnej, ale świetne do wybielania są pasty i inne przedmioty firmy YOTUEL, naprawdę nie niszczą zębów i osiągamy nimi świetne rezultaty:
http://edumed.com.pl/sklep.php/szuka...f7b30&q=yotuel
do mycia zębów polecam również szczoteczkę firmy Curaden są naprawdę świetne, ponieważ są ultra ultra mięciutkie, a posiadają nieprawdopodobnie wiele cieniutkich włókienek, które wspaniale czyszczą i usuwają osad, ale są delikatne dla szkliwa i dziąseł.
http://www.miralex.pl/?product,pl,91

POZATYM jeżeli ziarenka piasku dostaną się Wam do kieszonki dziąsłowej to grożą Wam bardzo przykre dolegliwości ze strony dziąseł...niestety
maniooreczka_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-22, 15:36   #105
maniooreczka_87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 236
Dot.: Białe Zęby

Ja patrzę z przerażeniem na wasze wcześniejsze posty dziewczyny proszę przeczytajcie to co napisałam w 104 poście bo robicie ząbkom krzywdę naprwdę !!! Te dziewczyny, które już to zrobiły - proszę kupcie sobie w aptece żel z podwyższoną wartością fluoru ok 2000 ppm, bardzo fajny jest ELMEX GEL, mozecie rowniez zaopatrzyć się w SENSIGEL do bardzo wrażliwych zębów on ma mniejszą zawartość fluoru, ale bardzo szybko się przyjmuje do szkliwa...smarujcie tymi preparatami ząbki codziennie przez tydzień, żeby się wzmocniły...a potem możecie używać Elmexu raz w tygodniu profilaktycznie albo wyrzucić go do kosza, a Sensigel polecam na codzien do wrażliwych zębów...

Piszę to dla waszego dobra i tylko radzę Żałuję że wcześniej nie wpadłam na ten post
maniooreczka_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-22, 15:36   #106
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Dot.: Białe Zęby

ale ta pasta kosztuje 30 zł
a nupro 1 zl.
wiec jest roznica


a ja juz sama nie wiem czy brac to nupro czy nie..
mam zdrowe zeby (tylko jedna plomba, bez żadnych ubytków) i cholernie boje sie dentysty.. wiec jak mi nupro spieprzy zeby to bym sie załamała.
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-22, 15:40   #107
maniooreczka_87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 236
Dot.: Białe Zęby

PaLLitQa...przeczytaj powyżej i zastanów się jeszcze
maniooreczka_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-22, 15:41   #108
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Białe Zęby

chcesz oszczedzac na zdrowiu? lol
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-22, 15:42   #109
maniooreczka_87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 236
Dot.: Białe Zęby

Dziewczyny zapraszam do postu 104 i naprawdę zastanówcie się jeszcze...bo moim zadaniem jest właśnie wasza edukacja i jak tego nie zrobię to poniosę osobistą porażkę zawodową
maniooreczka_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-22, 15:44   #110
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Białe Zęby

Maniureczka a ty masz 20 lat i jestes profesjonalna dentystka rozumiem?
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-22, 15:45   #111
maniooreczka_87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 236
Dot.: Białe Zęby

nie mam 20 lat - to nie jest moj wiek tylko nick, jestem profesjonalną higienistką stomatologiczną i na codzień zajmuję się czyszczeniem, skalingiem, wybielaniem, oraz naprawianiem szkód po właśnie takim piaskowaniu w domu
maniooreczka_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-22, 15:46   #112
maniooreczka_87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 236
Dot.: Białe Zęby

używam konta siostry.
maniooreczka_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-22, 15:48   #113
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Dot.: Białe Zęby

Cytat:
Napisane przez kasia5558 Pokaż wiadomość
chcesz oszczedzac na zdrowiu? lol
nie oszczędzam na zdrowiu. Tylko jak mam wydac za paste 30 zł. do tego nie majac pewnosci ze pomoze, to wole zostawic zęby w takim stanie jakim są.
A ze nupro jest tania to myslalam ze nie zaszkodzi kupic i sprobowac.
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-22, 15:52   #114
maniooreczka_87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 236
Dot.: Białe Zęby

nupro pomoże oczywiście, ale narobi więcej szkód i to jest pasta polerska używana w profesjonalnych gabinetach. jak wczesniej napisałam do bezpiecznego wybielania w domu to ja polece raczej profesjonalną pastę YOTUEL kosztuje 28 zł za 50 ml, nie ma żadnych przeciwskazań do używania jej i co najwazniejsze jest CALKOWICE BEZPIECZNA. Wklejam linka http://edumed.com.pl/sklep.php/p3047...ml-15-RDA.html

Pasta Nupro jest przeznaczona do oczyszczania i polerowania powierzchni zębów w ramach profesjonalnych zabiegów profilaktycznych
maniooreczka_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-22, 16:39   #115
Abi81
Raczkowanie
 
Avatar Abi81
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 105
GG do Abi81
Dot.: Białe Zęby

A juz chcialam zamawiac to Nupro...
Ja jednak boje sie ze predzej sobie zaszkodze nic pomoge, ciekawe czy ta Yotuel daje efekty.
Abi81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-22, 17:09   #116
maniooreczka_87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 236
Dot.: Białe Zęby

Producenci Yotuel zapewniają, że usuwa kamień nazębny naloty i bóg wie co - jest to oczywiście przesada, jednak na prawdę ta pasta jest skuteczna w wybielaniu i po pewnym czasie stosowania przynosi rezultaty może nie tak spektakularne jak wybielanie u stomatologa, ale efekt jest.
Naprawdę polecam pastę YOTUEL Vitamin B5 pasta wybielająca 50 ml (15 RDA), lub YOTUEL Classic pasta wybielająca 50 ml (15 RDA).
Napewno bardzo dobry jest zestaw "YOTUEL zestaw wybielający mały" z tej właśnie strony. Chociaż drogi bo ok 92 zł to naprawdę widać rezultaty. Pamietajmy jednak, że po jakimkolwiek wybielaniu nawet takimi łagodnymi środkami musimy pomóc zębom w postaci fluoru i tutaj będę upierała się przy "ELMEX - Żel do intensywnej profilaktyki próchnicy" bo przy każdej ingerencji i każdym zabiegu jest to dobry pomysł, również po piaskowaniu w gabinecie, lub po skalingu.

NO I OCZYWISCIE MUSIMY ROZRÓŻNIĆ DWA POJĘCIA :
NUPRO nie wybiela - usuwa osad i sprawia, że zęby powracają do natualnego wyjściowego koloru - niestety bezpieczna jest tylko w rękach profesjonalisty
YOTUEL - wybiela, nie usunie nalotu mimo, że obiecują, a rozjaśni go i zęby również.
OSAD i KAMIEŃ MOŻNA USUNĄĆ TYLKO SKALINGIEM I PIASKOWANIEM W GABINECIE.
maniooreczka_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-22, 20:12   #117
Abi81
Raczkowanie
 
Avatar Abi81
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 105
GG do Abi81
Dot.: Białe Zęby

Czy ten YOTUEL dostepny jest w kazdej aptece?
Abi81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-22, 20:40   #118
maniooreczka_87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 236
Dot.: Białe Zęby

Abi81 z tego co wiem to nie w każdej, trzeba szukać, ale na pewno można zamówić ze strony http://edumed.com.pl/sklep.php/szuka...e46af&q=yotuel
maniooreczka_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-22, 23:02   #119
palema
Zadomowienie
 
Avatar palema
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 217
Dot.: Białe Zęby

Maniooreczka, dzięki za oświecenie ja juz też się namierzałam na nupro być może uniknęłam przykrych doświadczeń z dziąsłami uf!

a poza tą pastą Youtel, możesz polecić inne specyfiki do wybielania zębów?np paski wybielające whitestripes, warto?
__________________

...you will learn how to not quit
when things get hard in your life...




l o o k i n g f o r a n i n s p i r a t i o n
palema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-22, 23:51   #120
wiki124
Rozeznanie
 
Avatar wiki124
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomości: 897
Dot.: Białe Zęby

Ja moge wypowiedziec sie na temat pasków Blend-a-med Whitestrips... a wiec sa skuteczne , przynajmniej mi osobiscie wybielily ząbki. Na pewno dla osiągniecia spektakularnego efektu snieznych ząbkow potrzebna jest kuracja w ilosci wiekszej niz 1 opakowanie. Ale mi wystarcza tak jak mam teraz ( uzywam 1 opakowania).Zalecane jest uzywanie paseczkow raz na 6 miesiecy. Cena ok 75 zł. Zelik w sumie przyjemny, nic nie szczypie, nic nie boli. Jedynym minusem jest fakt, ze dlugosc paseczkow siega zaledwie do 4 lub 5 zabkow poczynajac od siekacza...niestety. Ale generalnie ok
__________________
55-54-53-52-51-50

http://twoflyingflowers.blogspot.com/ - Blog
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/#signform - ratujmy pieski!
wiki124 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:43.