Jak podkreślić jasną cerę? IV - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-01, 22:11   #4141
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez antoninne0216 Pokaż wiadomość
nie, wrażliwcem nie jestem. peeling z kawy? nie wpadłabym na taki wynalazek
Madzia14, ruda3d, skoro tak zachwalacie aspirynę to coś w tym musi być a skoro jeszcze rozjaśnia to koniecznie wypróbuję
dziękuję za pomoc
to w końcu kwas jest, to trochę rozjaśnia
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 22:30   #4142
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Valie
O Pixie usłyszałam jakieś 2 tygodnie temu i od razu wzięłam się za czytanie wątku Potem tylko kilka kliknięć na allegro i jestem szczęsliwą posiadaczką

Pod minerałki używam Pharmacerisa 30, a jako primera miszanki pudru bambusowego i diamentowego z BU, na koniec wszystko traktuje wodą termalną z Avene. Nie zauważyłam, żeby mi się coś ścierało

Pixie mają składzie (podobnie jak EDM) destabilizującą mikę, więc liczę się z tym, że jak smaruje się 30 to ochrona tak wysoka nie jest.

Angielski jak angielski jeszczeprzeboleje, bo lubię. Gorzej z podwójną ilością matmy
Minerałki przełożę na magiczne po maturze

Ja na avenkę mogę używać mikę, ale boje się ścierania, bo się kwaszę
No nic, w sumie na co dzień nie są mi potrzebne (na zdjęciu mam tylko filtr i skrobię, podkłady odstawiłam) a warto mieć na wyjścia w końcu dobrze dobrany podkład

Bez sensu takie pisanie cały dzień, na rozszerzeniu będziemy zmęczone Brrr ten wos wygląda przerażająco mnie czeka biologia i chemia na PR
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 22:37   #4143
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Ja się boję, że na maturze podkład mi się zważy Będę siedzieć w auli, a tam najpierw jest strasznie zimno, a po jakimś czasie robi się duszno nie do wytrzymania.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 22:38   #4144
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Ja się boję, że na maturze podkład mi się zważy Będę siedzieć w auli, a tam najpierw jest strasznie zimno, a po jakimś czasie robi się duszno nie do wytrzymania.
hehe zabrzmiało tak, jakby to był Twój jedyny problem związany z maturą
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 22:42   #4145
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Nolley Pokaż wiadomość
hehe zabrzmiało tak, jakby to był Twój jedyny problem związany z maturą
Nie no, boję się oczywiście, ale wmawiam sobie, że to jest największy problem, żeby się mniej stresować I nie myśleć o tym, jak zmasakrują mnie zadaniami z matmy Pewnie wyjdę arcyblada stamtąd
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 23:16   #4146
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez jyyli
Ja się boję, że na maturze podkład mi się zważy Będę siedzieć w auli, a tam najpierw jest strasznie zimno, a po jakimś czasie robi się duszno nie do wytrzymania.
My piszemy w salach, na auli byśmy się nie zmieścili
Cytat:
Napisane przez Nolley
hehe zabrzmiało tak, jakby to był Twój jedyny problem związany z maturą
Fakt. Tak to zabrzmiało No a czym tu się więcej przejmować

Może dostaniemy taryfę ulgową na ustnej? W końcu nie egzaminują nas nasi nauczyciele, a my takie biedne, blade, zestresowane... kilka punkcików więcej nie zaszkodzi

---------- Dopisano o 00:16 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:46 ----------

Antoninne, znalazłam puste pudełeczko po jedwabiu z mazideł, ma pojemność 2g, więc jeśli chciałabyś potestować to daj znać
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 23:37   #4147
Deppka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 84
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Eh...
Zaczyna się wiosna i moje problemy...
Mam złote włosy i cholernie jasną cerę, piegów nie mam - za to pieprzyki na rękach
Problemów z moją bladością nigdy nie miałam odkąd 3 lata temu poszłam do gimnazjum Całe szczęście, że za niedługo do liceum i nie zobaczę już różnych fałszywych twarzy. Na początku lata nabijają się ze mnie, z moich loków, mojej bladej cery... mam dość. Do solarium chodzić nie chcę.
Nie jestem jakoś specjalnie chuda, ale gruba też nie. Jednak słyszę głupie docinki prawie codziennie :/ Sorki za narzekanie niezwiązane z tematem Jednak gdzieś się muszę "wygadać".

Nie wiem co robić. Od czego zacząć. Chciałabym chodzić w spódniczkach, jednak wstydzę się tego. Wg mnie wygląda to nieestetycznie, a utwierdzają mnie w tym moi... hym... "koledzy". Nie wiem, czy tak już jest, że jak się słyszy wieczne docinki to powoli zaczyna się w nie wierzyć, tak jest chyba ze mną.
Mówią mi wyprostuj włosy bo masz szopę, weź się wreszcie opal... a ja głupia chcę się im podporządkować.
^&%%^(%@$ cholera czy to moja wina, że się taka urodziłam ?!
Mam dość przytakiwania wszystkim "tak, wyglądam okropnie" tymczasem osoby, które mi to mówią, też raczej wybitne nie są - albo cymbały, alko jakieś skwarki z solarium. Rodzice mi powtarzają "nie słuchaj ich, bo Ci zazdroszczą" tymczasem ja widzę w lustrze, że chyba nie ma czego zazdrościć. Utwierdza mnie w tym każda krytyka powiedziana w moją stronę.

Więc moje pytanie jest: od czego mam zacząć, żebym jako bledziuch zaczęła się sobie podobać ? (potrzebne Wam moje zdj żeby zobaczyć, czy krytyka innych jest słuszna?)
Potrzeba mi jakiś tabletek na cerę, może do bladości pasują ciemniejsze włosy?
Jakie kolory najbardziej pasują?

Właśnie się biorę za przeglądanie tematu, może coś dla siebie znajdę . Tymczasem proszę o jakieś porady - jak wy to robicie, że się sobie podobacie? Cholernie Wam zazdroszczę.
Deppka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-01, 23:41   #4148
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Deppka Pokaż wiadomość
Eh...
Zaczyna się wiosna i moje problemy...
Mam złote włosy i cholernie jasną cerę, piegów nie mam - za to pieprzyki na rękach
Problemów z moją bladością nigdy nie miałam odkąd 3 lata temu poszłam do gimnazjum Całe szczęście, że za niedługo do liceum i nie zobaczę już różnych fałszywych twarzy. Na początku lata nabijają się ze mnie, z moich loków, mojej bladej cery... mam dość. Do solarium chodzić nie chcę.
Nie jestem jakoś specjalnie chuda, ale gruba też nie. Jednak słyszę głupie docinki prawie codziennie :/ Sorki za narzekanie niezwiązane z tematem Jednak gdzieś się muszę "wygadać".

Nie wiem co robić. Od czego zacząć. Chciałabym chodzić w spódniczkach, jednak wstydzę się tego. Wg mnie wygląda to nieestetycznie, a utwierdzają mnie w tym moi... hym... "koledzy". Nie wiem, czy tak już jest, że jak się słyszy wieczne docinki to powoli zaczyna się w nie wierzyć, tak jest chyba ze mną.
Mówią mi wyprostuj włosy bo masz szopę, weź się wreszcie opal... a ja głupia chcę się im podporządkować.
^&%%^(%@$ cholera czy to moja wina, że się taka urodziłam ?!
Mam dość przytakiwania wszystkim "tak, wyglądam okropnie" tymczasem osoby, które mi to mówią, też raczej wybitne nie są - albo cymbały, alko jakieś skwarki z solarium. Rodzice mi powtarzają "nie słuchaj ich, bo Ci zazdroszczą" tymczasem ja widzę w lustrze, że chyba nie ma czego zazdrościć. Utwierdza mnie w tym każda krytyka powiedziana w moją stronę.

Więc moje pytanie jest: od czego mam zacząć, żebym jako bledziuch zaczęła się sobie podobać ? (potrzebne Wam moje zdj żeby zobaczyć, czy krytyka innych jest słuszna?)
Potrzeba mi jakiś tabletek na cerę, może do bladości pasują ciemniejsze włosy?
Jakie kolory najbardziej pasują?

Właśnie się biorę za przeglądanie tematu, może coś dla siebie znajdę . Tymczasem proszę o jakieś porady - jak wy to robicie, że się sobie podobacie? Cholernie Wam zazdroszczę.
No jak nie ma czego zazdrościć Oczywiście, że jest, ja już Ci zazdroszczę loków
Co do włosów, to zależy od wielu czynników, jakie komu pasują.
A żeby pokochać bladość wystarczy popatrzeć na te piękne bladolice aktorki, np. Rose McGowan

BTW dziewczyny, zauważyłyście, że Manson jest fanem bladolicych? Najpierw był z Rose McGowan, potem z Ditą, teraz ponoć jest z Evan Rachel Wood. Następnej będzie na pewno w tym wątku szukać
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 00:00   #4149
Deppka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 84
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
No jak nie ma czego zazdrościć Oczywiście, że jest, ja już Ci zazdroszczę loków
Co do włosów, to zależy od wielu czynników, jakie komu pasują.
A żeby pokochać bladość wystarczy popatrzeć na te piękne bladolice aktorki, np. Rose McGowan

BTW dziewczyny, zauważyłyście, że Manson jest fanem bladolicych? Najpierw był z Rose McGowan, potem z Ditą, teraz ponoć jest z Evan Rachel Wood. Następnej będzie na pewno w tym wątku szukać
O, jaka szybka odpowiedź
Dziękuję, miałam wcześniej manię chęci prostowania włosów, ale odkąd wszystkim mówię jakie moje loki są piękne i cudowne (chodzi tylko o to, żeby zgasić kogoś do krytyki) to odczepili się xD A ja loki polubiłam Muszę zacząć stosować tą taktykę co do skóry

Bo ja mam takie wrażenie, że jak ktoś mnie krytykuje, to stara się, nie wiem, dowartościować tym, że mi "wbija" . I powoli zaczynam to pojmować i nie przejmować się tym

Co do Manson'a : ma niezłego świra, wystarczy tylko popatrzeć na to, jak on wygląda Ale trzeba przyznać, że dziewczyny (te blade of kors) z którymi był były dość ładne.
Deppka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 00:11   #4150
Klariss
Raczkowanie
 
Avatar Klariss
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 185
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Ojj Deppka.. do diabła z tymi fałszywymi głupolami! Wiesz co mi ojciec mówił przez całe dzieciństwo?- że jestem brzydka,blada i gruba. Te słowa zostały we mnie do dziś.. i mimo tego,że bladość pokochałam..to reszę u siebie znienawidziłam. Niestety,słowa ranią.. Ale po to jesteśmy my i inni życzliwi ludzie, żeby uświadomić Ci jak piękna jesteś. Nie zmieniaj się. Bądź sobą! Pamiętaj- co inne- to przyciąga spojrzenia,budzi kontrowersje.Tak już zawsze będzie. W dobie solarek jesteśmy dziwadłami. Niech sobie myślą co chcą! :P
P.S. a Zdjęcie Twej facjaty mile widziane !

Edytowane przez Klariss
Czas edycji: 2010-05-02 o 00:13
Klariss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 00:11   #4151
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Deppka
Eh...
Zaczyna się wiosna i moje problemy...
Mam złote włosy i cholernie jasną cerę, piegów nie mam - za to pieprzyki na rękach
Problemów z moją bladością nigdy nie miałam odkąd 3 lata temu poszłam do gimnazjum Całe szczęście, że za niedługo do liceum i nie zobaczę już różnych fałszywych twarzy. Na początku lata nabijają się ze mnie, z moich loków, mojej bladej cery... mam dość. Do solarium chodzić nie chcę.
Nie jestem jakoś specjalnie chuda, ale gruba też nie. Jednak słyszę głupie docinki prawie codziennie :/ Sorki za narzekanie niezwiązane z tematem Jednak gdzieś się muszę "wygadać".

Nie wiem co robić. Od czego zacząć. Chciałabym chodzić w spódniczkach, jednak wstydzę się tego. Wg mnie wygląda to nieestetycznie, a utwierdzają mnie w tym moi... hym... "koledzy". Nie wiem, czy tak już jest, że jak się słyszy wieczne docinki to powoli zaczyna się w nie wierzyć, tak jest chyba ze mną.
Mówią mi wyprostuj włosy bo masz szopę, weź się wreszcie opal... a ja głupia chcę się im podporządkować.
^&%%^(%@$ cholera czy to moja wina, że się taka urodziłam ?!
Mam dość przytakiwania wszystkim "tak, wyglądam okropnie" tymczasem osoby, które mi to mówią, też raczej wybitne nie są - albo cymbały, alko jakieś skwarki z solarium. Rodzice mi powtarzają "nie słuchaj ich, bo Ci zazdroszczą" tymczasem ja widzę w lustrze, że chyba nie ma czego zazdrościć. Utwierdza mnie w tym każda krytyka powiedziana w moją stronę.

Więc moje pytanie jest: od czego mam zacząć, żebym jako bledziuch zaczęła się sobie podobać ? (potrzebne Wam moje zdj żeby zobaczyć, czy krytyka innych jest słuszna?)
Potrzeba mi jakiś tabletek na cerę, może do bladości pasują ciemniejsze włosy?
Jakie kolory najbardziej pasują?

Właśnie się biorę za przeglądanie tematu, może coś dla siebie znajdę . Tymczasem proszę o jakieś porady - jak wy to robicie, że się sobie podobacie? Cholernie Wam zazdroszczę.
Miałam podobnie, więc wiem przez co przechodzisz
Podstawówka była okropna, dokuczano mi ze względu na bardzo dobre oceny, wyśmiewano się z mojej jasnej cery, wysokiego czoła, byłam też niska. Przychodziłam do domu i płakałam, nie chciałam chodzić do szkoły, w podstawówce nie miałam żadnej prawdziwej koleżanki. Dzieci są okrutne.

W gimnazjum było trochę lepiej, ale nie do końca. Kilku kolegów uwielbiało mi dokuczać, a ja przez praktycznie całe gimnazjum próbowałam się dostosować.

Chodziłam na plażę smarując się niskimi filtrami, miałam poparzenia słoneczne. Używałam najjaśniejszych drogeryjnych podkładów, więc miałam za ciemną maskę no generalnie moja samoocena była niższa od zera.

W gimnazjum wystrzeliłam 15 cm, nie byłam już niska. Zrobiłam sobie już grzywkę, nie było widać wysokiego czoła. Jasna cera została.

Kiedy w wieku 16 lat spotkało mnie pierwsze młodzieńcze zauroczenie Co prawda tylko wakacyjnie, ale intensywnie i przez 2 lata. Nie docierało do mnie, że ktoś może się mną zainteresować (on jest 3 lata starszy, bardzo przystojny), przez długi czas brałam to za jakiś okrutny żart, no ale okazało się ża tak nie było.
Od tego momentu było tylko lepiej.
Na początku liceum poznałam nowych ludzi, z kilkoma osobami z gimnazjum utrzymuję kontakt, na ludzi z podstawówki patrzę z góry, nie zniżam się do ich poziomu, nie warto.

Trafiłam na ten wątek, mój pierwszy post był podobny do Twojego, znajdę go jak będę miała chwilę - że jest mi ciężko, nie akceptuje siebie. Dziewczyny mi pomogły, stopniowo się przełamywałam, zaczęłam używać w lato wysokich filtrów. W końcu po pierwszej klasie liceum chyba całkowicie zaakceptowałam siebie. Wiadomo, jak każda kobieta chciałabym coś zmienić, a to większe oczy, większy biust, bielsze zęby, ale każdy ma jakieś wady.

Czasami słyszę, że mogłabym się opalić, odpowiadam że nie chcę i taką siebie lubię. Jestem wegetarianką, więc czasami obrywa mi się podwójnie

Teraz ja skończyłam jedną z najlepszych szkół w moim mieście, na studia wybieram się do warszawy, więc burżuazja, a ludzie którzy się ze mnie nabijali cóż... chłopaki to chłopaki spod bloku, a dziewczyny plastiki No i co ja się będę takimi ludźmi przejmować, jeszcze moje blade lico nabierze zmarszczek szybciej


Ufff to się naprodukowałam, mam nadzieję że pomogłam chociaż trochę.
I biały nos do góry!


PS. Ten post brzmi jak jakieś Powiedz nam swoją historię
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-02, 00:13   #4152
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Deppka Pokaż wiadomość
O, jaka szybka odpowiedź
Dziękuję, miałam wcześniej manię chęci prostowania włosów, ale odkąd wszystkim mówię jakie moje loki są piękne i cudowne (chodzi tylko o to, żeby zgasić kogoś do krytyki) to odczepili się xD A ja loki polubiłam Muszę zacząć stosować tą taktykę co do skóry

Bo ja mam takie wrażenie, że jak ktoś mnie krytykuje, to stara się, nie wiem, dowartościować tym, że mi "wbija" . I powoli zaczynam to pojmować i nie przejmować się tym

Co do Manson'a : ma niezłego świra, wystarczy tylko popatrzeć na to, jak on wygląda Ale trzeba przyznać, że dziewczyny (te blade of kors) z którymi był były dość ładne.
Bardzo dobrze Nie niszcz pięknych loków prostownicą

Czasami sobie myślę, że to działa w dwie strony, bo my też na pewno miałybyśmy ochotę skrytykować taką skwarkę, ale najwidoczniej mamy więcej klasy
Ja informuję fanki solarium o tym, co im grozi, ale jak im się to podoba, to nie moja sprawa, ich skóra. Nie wyobrażam sobie dokuczać komuś dlatego, że podoba mu się coś innego niż mnie (dopóki to nie szkodzi jego zdrowiu).

Naprawdę, ma facet gust
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 00:25   #4153
Deppka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 84
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Dziewczyny, miło mi, że się mną zainteresowałyście Takie coś naprawdę potrafi podnieść na duchu Zdjęcia wam pokażę jutro, zrobię jakieś ładne (hie hie) a co tam, najwyżej ktoś mnie rozpozna mam to gdzieś.

Cytat:
Napisane przez Madzia14 Pokaż wiadomość

PS. Ten post brzmi jak jakieś Powiedz nam swoją historię
Hah, to prędzej mój jest w stylu Pociesz biedne dziecko czy coś
Madziu14 mogę śmiało powiedziec, że pomogłaś i to bardzo. Może jeszcze czas zanim będę łabędziem, a nie brzydkim kaczątkiem jeszcze przede mną ;D W każdym razie gratuluję przemiany i chyba taka kolej rzeczy, że utarłaś nosa tym wszystkim solarkom i idiotom z podstawówki.

jyyli a wiesz, że właśnie mam ochotę skrytykować te solarki, tylko jakoś mi honor oraz kultura nie pozwala

Klariss - jak jutro zobaczysz zdjęcie mojej gęby, to proszę nie uciekaj od razu ok ?

Edit: Hm... ja już idę spać, ewentualne odpowiedzi odczytam jutro Jeszcze raz dzięki za miłą rozmowę i "do napisania"

Edytowane przez Deppka
Czas edycji: 2010-05-02 o 00:27
Deppka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 00:32   #4154
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Od tego są wizażanki, a bladolice to w ogóle są kochane

Daj sobie czas, nie zmienisz się z dnia na dzień, a teraz dopiero poznajesz siebie. Pogadamy za 3 lata to będziesz chodziła na imprezy i zdobywała facetów pokazując białe nogi


Ja też idę spać, jutro trzeba poromansować z polskim i matematyką
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 08:22   #4155
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Oj dziewczyny, nie wiem czym wy się przejmujecie, bo przecież wszystkie te słowa krytyki skierowane do was, świadczą przede wszytskim negatywnie o tych którzy je wypowiadają. Już nie chodzi nawet o to jak oni wyglądają, ale o brak taktu itp., bo nawet jeśli mają inne poczucie piękna i mało wyrafinowany gust, to kultura osobista wymaga przemileczenia pewnych rzeczy. Ja jakoś jak widze kogoś, kto mi sie nie podoba nie mówie mu o tym prosto w twarz, to chyba normalne.

Zresztą, gimnazjum to juz taki okres: mieszczanka wszytskich poziomów inteligencji w jednym budynku. Jak już szkoły średnie dokonają selekcji i wszystkie solary pójdą sobie do zawodówek to zobaczycie, że w LO na pewno nie spotkacie się z takimi przykrymi słowami.
Mnie też się zdarzało usłyszeć kilka niemiłych słów, gdy byłam w gimnazjum ( chodziłam do małej szkoły w podkrakowskiej miejscowości), gdzie królowała solara, tipsy, prostownica i rozmiar XS, więc musialam troche odstawać z moja jasna cera, kreconymi włosami i M Ale jak już poszłam do jednego z lepszych krakowskich LO to ludzie zaczęli te wszystkie wcześniej krytykowane cechy traktować jak zalety
Nie powiem niczego odkrywczego, że gust idzie w parze z inteligencją (widać to porównując choćby wygląd uczniów zawodówek i LO), więc waszą (naszą ) przewagę intelektualną widać na pierwszy rzut oka. Solary tylko tego nie rozumieją

Edytowane przez Krolowa_Margot
Czas edycji: 2010-05-02 o 08:24
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 08:50   #4156
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Gimnazjum, oj gimnazjum...istne piekło

Nie wiem jak Wy to oceniacie, ale ja szczerze pałam nienawiścią do reformatorów za tego "potworka" jakim nasze roczniki uraczyli. Gdyby dzieciaki zostały jeszcze te 2 lata w podstawówce, to najgorszy okres "głupawki rozwojowej" przeżyłyby w dobrze znanym gronie. To nie! Trzeba zrobić spęd społecznej mieszanki do jednego budynku, w którym Ci najbardziej tępi, brutalni, chamowaci i bezwzględni będą górować nad "frajerami" (czyt. wartościową młodzieżą).

Tragiczny okres!

Na szczęście z reguły jest tak, jak pisze Margot - w liceum jest już przesiew i relacje stają się o niebo lepsze, a co najważniejsze - zdrowe! Konkurencja przybiera już inne formy.

Deppka uszy go góry! Najlepszy czas jeszcze przed Tobą A tą hałastrą się nie przejmuj. Wiem, że łatwo powiedzieć, a ciężej wykonać, ale pomyśl, że to tylko kwestia czasu, a Panie Solarki będą zazdrościć Tobie zdrowej cery bez zmarszczek
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 09:12   #4157
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Pocieszyłyście mnie Może faktycznie nie wszyscy są tacy chamowaci i nie wszystkie dziewczyny są puste. Nie wiem czemu, ale naprawdę jest tak, że te wszystkie opalone pustaki idą do zawodówek i kiepskich techników. Gimnazjum serio potrafi zmienić człowieka, bo przecież nikt nie chce być frajerem, więc zaczyna pić, palić i zmieniać swoj wygląd tak, żeby się przypodobać...
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 09:37   #4158
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Oj, ja tez gimnazjum nieciekawie wspominam. Miałam wtedy ogromny problem z trądzikiem, przez całe gimnazjum leczyłam się u dermatologa z róznym skutkiem, az na początku lo pani dermatolog przepisała mi izotek Przez całe LO moglam juz się cieszyc ładną cerą, kompleksy zniknęly Dzisiaj często slyszę, ze mam ładną, jasną skórę, gładką skórę, a nie sądzilam, ze to kiedys nastąpi

Chociaz aktualnie mam na buzi mini-armagedon, ale to chyba przez stresy związane z maturą
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 10:04   #4159
Valie
Raczkowanie
 
Avatar Valie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 468
GG do Valie
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Och gimnazjum to krwawa jatka zafundowana nam przez polityków z kompleksem mniejszości.

Chodziłam do gimnazjum w małej miejscowości (wszystkich w szkole było niecałe 300 osób). Byłam znana z tego, że jestem ekscentrykiem, ale nie dokuczano mi "bo jej tata ma kasę i coś nam zrobi". Takie zaściankowe myślenie, bo przeprowadziliśmy się do tej miejscowości z miasta. Prawda jest taka, że nikt przez trzy lata mojego ojca nie widział, ale się go bali

Liceum to już zupełnie inna bajka. Oprócz mnie w klasie są 2 dziewczyny z fotoalergią, więc jak wyjdziemy na korytarz to nazywają nas 'blada trójeczka'

Deppka nie martw się i pomyśl, że wszystko co najlepsze jeszcze przed tobą. Broń boże nie zmieniaj się

Madzia na Wosie zawsze coś da się wymyślić, mnie przeraża twoja biol i chemia (jak skończyłam swoją edukację tych przedmiotów to skakałam z radości)
__________________
Valie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-02, 10:23   #4160
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość
Oj dziewczyny, nie wiem czym wy się przejmujecie, bo przecież wszystkie te słowa krytyki skierowane do was, świadczą przede wszytskim negatywnie o tych którzy je wypowiadają. Już nie chodzi nawet o to jak oni wyglądają, ale o brak taktu itp., bo nawet jeśli mają inne poczucie piękna i mało wyrafinowany gust, to kultura osobista wymaga przemileczenia pewnych rzeczy. Ja jakoś jak widze kogoś, kto mi sie nie podoba nie mówie mu o tym prosto w twarz, to chyba normalne.

Zresztą, gimnazjum to juz taki okres: mieszczanka wszytskich poziomów inteligencji w jednym budynku. Jak już szkoły średnie dokonają selekcji i wszystkie solary pójdą sobie do zawodówek to zobaczycie, że w LO na pewno nie spotkacie się z takimi przykrymi słowami.
Mnie też się zdarzało usłyszeć kilka niemiłych słów, gdy byłam w gimnazjum ( chodziłam do małej szkoły w podkrakowskiej miejscowości), gdzie królowała solara, tipsy, prostownica i rozmiar XS, więc musialam troche odstawać z moja jasna cera, kreconymi włosami i M Ale jak już poszłam do jednego z lepszych krakowskich LO to ludzie zaczęli te wszystkie wcześniej krytykowane cechy traktować jak zalety
Nie powiem niczego odkrywczego, że gust idzie w parze z inteligencją (widać to porównując choćby wygląd uczniów zawodówek i LO), więc waszą (naszą ) przewagę intelektualną widać na pierwszy rzut oka. Solary tylko tego nie rozumieją
Niestety u mnie w LO też było pełno solarek Ale nie było nieuprzejmości, tylko pytania "no jak to, nie opalasz sie?!" "dlaczego nie idziesz na solarium przed studniówką? Będziesz wyglądać blado!"
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 10:35   #4161
antoninne0216
Zadomowienie
 
Avatar antoninne0216
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 941
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Madzia14 Pokaż wiadomość
myślniki wkleiły się do adresów, trzeba je usunąć, żeby działalo 2 bardzo ładna
to przepraszam za myśliniki

Cytat:
Napisane przez Madzia14 Pokaż wiadomość
Jak się urodziłam to podobno byłam miedziana potem platynowa i zaczęłam ciemnieć, teraz jest o to to

Nie czytałaś o peelingu kawowym na wizażu ? Ja na całe ciało używam z kawy niezaparzonej, na twarz brałam delikatnie z kawy zaparzonej, odsączałam fusy i dodawałam żelu do twarzy do tego. Skóra jest cudownie gładka ale to mocna tarka

Aspiryna bardzo ładnie mnie oczyszcza, tonik aspirynowy tez jest bardzo fajny. Zawiera śladowe ilości kwasów, więc niestety nie można się cały dzień na słońcu smażyć...
każdy chce dorosnąć i w ogóle. ale jakbym wiedziała, że takie fajne cechy wyglądu mi zanikną to bym się nad tym poważnie zastanowiła, czy dorastać czy nie
coś mi się obiło o uszy o peelingu kawowym sama nawet kilka razy użyłam podajże z lirene do ciała. ale on był taki mocny, że nie wpadłabym na to, że także do twarzy, gdzie skóra jest delikatniejsza się nadaje
to nawet dobrze, że aspiryna ma te kwasy- będę miała kolejną wymówkę, żeby słońca unikać


Deppka, głowa do góry! po pierwsze, zaraz czerwiec, wakacje i zapomnisz o tych kretynach ze szkoły. po drugie, na docinki najlepsze są docinki mi kumple jak się zaczynało lato oferowali przejażdżki na plażę, żeby moje nóżki złotem w spódniczkach świeciły a że i u nich znalazło się coś "do jaj" to im coś docinałam.
oczywiście wszystko w żartach- ja na szczęście mam szczęście do ludzi
po trzecie, blada cera będzie twoim atutem, jeśli zamaskujesz cienie czy syfki, pozbędziesz się ziemistości...- wszystkiego, co sprawia problemy.
można podrasować odcień skóry przez jej rozjaśnianie, itp. ja, żeby się akceptować w lustrze trochę spędzam czasu na mazidłowaniu się i innych "próżnych" zajęciach
poza tym, nic tak nie dodaje uroku jak uśmiech i blask w oczach

Cytat:
Napisane przez Madzia14 Pokaż wiadomość
Może dostaniemy taryfę ulgową na ustnej? W końcu nie egzaminują nas nasi nauczyciele, a my takie biedne, blade, zestresowane... kilka punkcików więcej nie zaszkodzi

Antoninne, znalazłam puste pudełeczko po jedwabiu z mazideł, ma pojemność 2g, więc jeśli chciałabyś potestować to daj znać
jak jeszcze będziecie tak ciężko oddychać i udawać, że jesteście bliskie zemdlenia i że wasza bladość pochodzi od strachu przed maturą to na pewno wam pofolgują
poza tym, wszystkie maturzystki życzę powodzenia! trzymam kciuki

Madzia14
, z chęcią potestuję dziękuję
antoninne0216 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 11:17   #4162
pralinkax
Zadomowienie
 
Avatar pralinkax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: ^^
Wiadomości: 1 905
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Hej dziewczyny

Zupełnie przypadkiem trafiłam na ten wątek i pewnie będę tu częściej zaglądac

Ja także jestem, jak to ktoś ujął kiedyś 'śmiertelnie' blada ;P I jestem z tego powodu ogromnie szczęśliwa ! Uwielbiam swoją 'szlachetną' biel O dziwo nigdy nie spotkałam się z tego powodu z docinkami itp. Czasem ktoś luźno rzucił, 'mogłabyś się opalic', ale to bardziej w żartach, bo wiedzą, że nie znosze się opalac i mam awersje na 'solarki' ;P Najgorszą zmorą dla mnie były babcie, ciotki itp. Bo przecież jak dziecko 'białe' to chore ;P Naszczęście teraz już mam święty spokój
Także wg mnie jasna cera to ogromny atut Na marginesie dodam, że moi koledzy twierdzą podobnie
pralinkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 11:24   #4163
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Valie
Liceum to już zupełnie inna bajka. Oprócz mnie w klasie są 2 dziewczyny z fotoalergią, więc jak wyjdziemy na korytarz to nazywają nas 'blada trójeczka'


Madzia na Wosie zawsze coś da się wymyślić, mnie przeraża twoja biol i chemia (jak skończyłam swoją edukację tych przedmiotów to skakałam z radości)
U mnie jeszcze jedna dziewczyna miala dość jasną karnację i podkreślała to białymi pudrami, ale to bardziej ze względu na muzykę i te klimaty

Biologia jest świetna, ale łatwo można punkty stracić, chemia gorsza, ale potrzebna mi do rekrutacji ale samy radę!

Cytat:
Napisane przez jyyli
Niestety u mnie w LO też było pełno solarek Ale nie było nieuprzejmości, tylko pytania "no jak to, nie opalasz sie?!" "dlaczego nie idziesz na solarium przed studniówką? Będziesz wyglądać blado!"
Ooo to przed studniówką to i u mnie było! Dziewczyny porównywały swoją opalenizne na przerwach, a ja tylko myk białe przedramie w ich krąg Na zdjęciach jestem taką białą plamką moj partner na studniówkę miał ciemną karnację, więc w ogóle wyglądałam jak ściana

Cytat:
Napisane przez antoninne0216
jak jeszcze będziecie tak ciężko oddychać i udawać, że jesteście bliskie zemdlenia i że wasza bladość pochodzi od strachu przed maturą to na pewno wam pofolgują
poza tym, wszystkie maturzystki życzę powodzenia! trzymam kciuki

Madzia14
, z chęcią potestuję dziękuję
Jestem dobrą aktorką, muszę popracować nad stanem przed-omdleniem, bladość się na coś przyda
A nie dziekuję. To już pojutrze

Napisz mi na PW swoje dane, jak będę miała chwilę to wyślę
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 11:43   #4164
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Witamy serdecznie Kolejne Bladolice

Deppka, myślę, że Dziewczyny idealnie wszystko przedstawiły. Niestety inność początkowo (zwłaszcza właśnie w czasie dorastania) bywa piętnowana, rzecz w tym, żeby te "niby-wady" przekuć na swoje zalety. Wartościowych ludzi zwykle interesuje inność, ale do tego czasem trzeba dorosnąć i nabrać trochę ogłady Zgadzam się z moimi Szanownymi Bladolicymi Przedmówczyniami - nie zmieniaj się pod wpływem krytycznych opinii ludzi, którzy nie są dla Ciebie wcale autorytetami! Bądź sobą i ciesz się z tego, że jesteś niepowtarzalna. Podkreślaj swoje atuty! Jesteśmy z Tobą
Przyznam się Wam, że ja nigdy nie spotkałam nikogo, kto by jawnie wyśmiewał moją bladość. Ale może to dlatego, że za moich czasów nie było gimnazjów a solarium wśród młodzieży nie było normą
A teraz utworzyłam ze swoimi bladymi Koleżankami bandę "Dumne i Blade" i paradujemy dumnie ulicami świecąc swoją bladością Jak idziemy do baru, to nas o dowód osobisty proszą zanim nam alkohol podadzą, mimo, że mamy 26-28 lat Jasna cera odmładza, mówię Wam!
Jak sięgnę pamięcią, to zawsze wśród moich znajomych było dużo bladziochów
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 12:02   #4165
Klariss
Raczkowanie
 
Avatar Klariss
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 185
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

hahaha pamiętam, jak moją (również bladolicą)siostrę poprosili o dowód jak kupowała alkohol. Ma 30 lat i obraziła się na ekspedientkę,już tam nie chodzi

Aaaaa i muszę Wam coś pokazać.. zobaczyłam to na jakiejś stronie, reklama testów zdrowotnych czy coś..
Klariss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 12:16   #4166
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Klariss Pokaż wiadomość
hahaha pamiętam, jak moją (również bladolicą)siostrę poprosili o dowód jak kupowała alkohol. Ma 30 lat i obraziła się na ekspedientkę,już tam nie chodzi

Aaaaa i muszę Wam coś pokazać.. zobaczyłam to na jakiejś stronie, reklama testów zdrowotnych czy coś..
"To" z pierwszego zdjęcia, to Ganguro - istny hardcore!

http://www.artstore.pl/wp-content/gfx/yamambas.jpg

http://harajukugirls.us/wp-content/u...guro_girls.jpg
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 12:23   #4167
Saya
Raczkowanie
 
Avatar Saya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 256
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Ojjejj g.i.m.n.a.z.j.u.m Toż to największe zło z jakim miałam do czynienia
Zbiorowisko solarek z tipsami do podłogi i kolesi spod blokowisk.
I taka Saya blade,wysokie, chude dziewczę z włosami do pupy, które to nie chciało się podporządkować. Mojej bladości za bardzo się nie czepiano choć nie raz słyszałam,że powinnam się opalić.
To co było dla mnie najgorsze to to, że posądzano mnie o anemię i ..anoreksję Byłam chuda to fakt, ale było to spowodowane tym, że chorowałam pod koniec podstawówki i faktycznie sporo schudłam, a wbrew pozorom przytyć nie jest tak łatwo Już nie wspomnę, że nawet wuefistka rzucała głupie uwagi na mój temat.
Oj przepraszam wzięło mi się na wspominki.
Ale chciałam dodać, że właściwie wtedy nauczyłam się, że najważniejsze to być pewnym siebie bo osoba zakompleksiona,która nie wierzy w siebie jest najłatwiejszym "celem" . Poza tym trzeba podobać się samej sobie, a nie innym
Tak wiec Deppka głowa do góry i pamiętaj, że blade jest piękne!
__________________
"Methinks, I see... Where??? In my mind`s eyes..."
Shakespeare

Saya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 12:26   #4168
Saya
Raczkowanie
 
Avatar Saya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 256
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Klariss Pokaż wiadomość
reklama testów zdrowotnych czy coś..
Hah to drugie zdjęcie trzymam na kompie by straszyć koleżanki - solarki.
Ach te zmarchyy
__________________
"Methinks, I see... Where??? In my mind`s eyes..."
Shakespeare

Saya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 12:27   #4169
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Saya Pokaż wiadomość
Hah to drugie zdjęcie trzymam na kompie by straszyć koleżanki - solarki.
Ach te zmarchyy
Mina tego chłopca - bezcenna
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 12:36   #4170
Klariss
Raczkowanie
 
Avatar Klariss
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 185
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Ganguro to wieeem,siedze w japońskich klimatach już z 8 lat
Stają się takie,bo nienawidzą siebie i tego że są Japońcami. Mają bzika na punkcie USA no i opalenizny... i ich zasada- wszystkie muszą wyglądać tak samo, miec ten sam makijaż. Ja nie wiem, jak można tak nieznosić bladości i skośnych, ślicznych oczek :O

---------- Dopisano o 13:36 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Srebrnousta Pokaż wiadomość
Mina tego chłopca - bezcenna
Hahahahaha bezcenne, taaak ej ona wygląda jakby włozyla na siebie jakiś wór. no bo przecież to nie może być skóra..tak pomarszczona. jak można coś takiego sobie zrobić.......... :|
Klariss jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:31.