CZAS SIE NAPIĆ Z BUTLI SOCZKU PRZECIEŻ MAMY JUŻ PÓŁ ROCZKU-mamusie VII-VIII 2013 czVI - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-18, 19:25   #31
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Czas się napić butlę soczku mamy przecież już pół roczku-mamusie VII-VIII 2013

Ja czasami żałuję, że nie pociągnęłam wtedy nikogo do odpowiedzialności karnej za to, co się stało.
Bo u mnie było tak samo, też najpierw leżałam w szpitalu, wyszłam, czułam źle ruchy - "wszystko jest w porządku", a za kilka dni już nie było w porządku... A teraz wiem, że lekarz powinien był przeprowadzić wtedy szczegółowe badanie, tzw. test Manninga.
Ale wtedy nie umiałam nic zrobić, byłam w rozsypce. Pół roku później byłam już w ciąży z Artusiem.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 19:26   #32
fiazo
Zakorzenienie
 
Avatar fiazo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 193
Dot.: Czas się napić butlę soczku mamy przecież już pół roczku-mamusie VII-VIII 2013

Hej
Dziś mnie mało bo zabiegany dzień.
Rano pojechałam na zakupy potem wrociłam to ogarnełam łazienke i meble z kurzu , nakarmiłam, ogarnełam reszte w domu i poszłam do pubu ze znajomymi. Wróciłam wieczorne karmienie a teraz relax dla mnie.

Książka ktora czytałam to zwykle romansidło

Sent from my FUN using Wizaz Forum mobile app
__________________
Piotr

Synek
fiazo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 19:30   #33
idzia111
Zakorzenienie
 
Avatar idzia111
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 3 158
Dot.: Czas się napić butlę soczku mamy przecież już pół roczku-mamusie VII-VIII 2013

melduje się i jak


Laseczki zdobyłam dynię, ziemniaczki, marcheweczki, pietruszki ze wsi, od kuzynki babci, nie pryskane itp. zrobiłam dziś 50 słoiczków, zawekowały się ładnie ... padam na pysk dosłownie. Pomimo choroby nabrałam dziś energii do pracy, ale idę juz spać, tylko poczytam sobie jeszcze poprzedni wątek przez chwileczkę
idzia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 19:32   #34
Rockyyy
Zakorzenienie
 
Avatar Rockyyy
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 5 984
Dot.: Czas się napić butlę soczku mamy przecież już pół roczku-mamusie VII-VIII 2013

Perse-
Fiazo-dawaj tytuł-lubie romansidla

Elaine-przyzwyczail sie szybko. Jesteśmy w szoku

Wysłane z mojego GT-S5280 przy użyciu Tapatalka
__________________
Najukochańszy skarb-LAURA
Rockyyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 19:32   #35
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Czas się napić butlę soczku mamy przecież już pół roczku-mamusie VII-VIII 2013

PERSE po tych wszystkich przejściach też i Twoje podejście się zmienilo i więcej wiesz. Człowiek czasami jest tak odretwialy ze nie myśli o tego typu rzeczach

FIAZO pracowity dzień miałaś) ale i relax się znalazl


Sent from my Lumia 800 using Tapatalk
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 19:33   #36
Rockyyy
Zakorzenienie
 
Avatar Rockyyy
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 5 984
Dot.: Czas się napić butlę soczku mamy przecież już pół roczku-mamusie VII-VIII 2013

Idzia-oklaski i duze WOW

Wysłane z mojego GT-S5280 przy użyciu Tapatalka
__________________
Najukochańszy skarb-LAURA
Rockyyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 19:35   #37
ona8686
Zakorzenienie
 
Avatar ona8686
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 903
Dot.: Czas się napić butlę soczku mamy przecież już pół roczku-mamusie VII-VIII 2013

elaine-blath nasz schemat:
7-7:30 180mm+kleik kukurydziany
9:00 - owoc/warzywo do gryzienia
11:00 - 180mm+kasza jaglana+owoc
14:30-15 - obiadek
17:30 - owoc/warzywo do gryzienia
19:30 - 210mm+kleik kukurydziany

iwona groszek, kalafior, brokuł dawałam sam na początku gdy wprowadzałam, aby poczuł nowy smak, teraz mieszam z innymi produktami

idzia zdrówka dla Was
__________________
Zawsze Ty...
Zawsze Ja...
Zawsze My... 11.08.2012


Franuś
29.06.2013 godz. 22:12
ona8686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 19:35   #38
Rockyyy
Zakorzenienie
 
Avatar Rockyyy
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 5 984
Dot.: Czas się napić butlę soczku mamy przecież już pół roczku-mamusie VII-VIII 2013

Dziewczyny-co do takich tragedii-człowiek mysli o tym co mogl zrobic po fakcie.Ja zaluje ze po # nie zorganizowalismy pogrzebu ale nie bylam w stanie o tym myslec

Wysłane z mojego GT-S5280 przy użyciu Tapatalka
__________________
Najukochańszy skarb-LAURA
Rockyyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 19:38   #39
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Czas się napić butlę soczku mamy przecież już pół roczku-mamusie VII-VIII 2013

Hm..u nas wysypka jakas się pojawiła. Bardzo delikatna. Zobaczymy czy nie po jablku. Bo na gluten to brzuszkowo się objawia no nie?

ROCKY to super

SURKA co u was?


Sent from my Lumia 800 using Tapatalk
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 19:40   #40
Rockyyy
Zakorzenienie
 
Avatar Rockyyy
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 5 984
Dot.: Czas się napić butlę soczku mamy przecież już pół roczku-mamusie VII-VIII 2013

Nie wiem jak z glutenem bo z uwagi na AZS w 10 ? Mies.wprowadzamy

Wysłane z mojego GT-S5280 przy użyciu Tapatalka
__________________
Najukochańszy skarb-LAURA
Rockyyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 19:40   #41
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Czas się napić butlę soczku mamy przecież już pół roczku-mamusie VII-VIII 2013

IDZIA pięknie narobilas sloiczkiw!

ONA dziękuję


Sent from my Lumia 800 using Tapatalk
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 19:42   #42
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Czas się napić butlę soczku mamy przecież już pół roczku-mamusie VII-VIII 2013

Tak, tylko jak czytam o tym, co się tam dzieje - kontrole, Owsiak mówi, jaki mieli sprzęt, wszystko... A u nas nic, wyszłam ze szpitala i tyle, mieli "po problemie".
Choć z drugiej strony ja nie mam nerwów do takich rzeczy. Więcej zdrowia by mnie to jeszcze kosztowało, niż już musiało...
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 19:52   #43
Anulka_p
Zakorzenienie
 
Avatar Anulka_p
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 803
Dot.: Czas się napić butlę soczku mamy przecież już pół roczku-mamusie VII-VIII 2013

Melduję się w nowej części
__________________
28.07.2012- I ślubuję Ci miłość...
09.07.2013 g. 4:55- Wreszcie jesteś- Michaś   
Anulka_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 20:07   #44
surka
Zakorzenienie
 
Avatar surka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Między marzeniem, a jego spełnieniem.
Wiadomości: 9 394
Dot.: Czas się napić butlę soczku mamy przecież już pół roczku-mamusie VII-VIII 2013

Cytat:
Napisane przez elaine-blath Pokaż wiadomość

Perse, Ona, Surka i dziewczyny, które od dłuższego czasu już wprowadzają stałe pokarmy - wrzućcie proszę jeszcze raz schemat karmień.
wszystko zależy, o której wstanie, ale przeważnie wygląda to tak:
7 - 90-140 mm
10 - 90-140 mm
13 - zupka ok 190 ml
16 - owoc mały słoiczek lub 1/2 + mm
19 - 90-140 mm lub kolejna próba kaszki (do tej pory nie udana)
22 - 90-140 mm

Obecnie wracam do sprawdzonych warzyw i owoców, bo Lili wyskoczyły plamki na buzi (może od śliny, ale nie wiem) i ma szorstkie nóżki i rączki (wg pediatry, jakiś nowy pokarm, a ja tyle ostatnio wprowadziłam - trochę się rozpędziłam - że nie wiem co to może być )

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Oddałam to Małe Próchenko w objęcia Morfeusza, tekst Tż "Dobra chodź może chociaż się 5 minut zdrzemniemy"
Piter nie daje się wam wyspać to chyba nowość

Cytat:
Napisane przez iwona335 Pokaż wiadomość
Czy podajecie groszek i kalafior jako jednoskladnikowe danie czy np dynie z ziemniakiem i kalafior??
Ja podawałam z dynią lub ziemniakiem albo z marchewką i ziemniakiem

dzoan brawa za 1 ząbek

Cytat:
Napisane przez lemurki_malutkie Pokaż wiadomość
Dzoan-za ząbka
Jeśli ktoś lubi czytać,to polecam"Bez mojej zgody"by Jodi Picoult.Połknęłam w niedzielę.Jak skończyłam,to mi było przykro,że to już.
Lecę gotować obiadek.
Dzisiaj kasza gryczana i gulasz.
Oglądałam film, nie wiedziałam, że jest książka muszę po nią śięgnąć

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;44677987]Ja czasami żałuję, że nie pociągnęłam wtedy nikogo do odpowiedzialności karnej za to, co się stało.
Bo u mnie było tak samo, też najpierw leżałam w szpitalu, wyszłam, czułam źle ruchy - "wszystko jest w porządku", a za kilka dni już nie było w porządku... A teraz wiem, że lekarz powinien był przeprowadzić wtedy szczegółowe badanie, tzw. test Manninga.
Ale wtedy nie umiałam nic zrobić, byłam w rozsypce. Pół roku później byłam już w ciąży z Artusiem.[/QUOTE]

Ja również żałuję, że przynajmniej nie złożyłam skargi na lekarza, który z poronieniem w toku 2 dni pod rząd odsyłał mnie do domu

Cytat:
Napisane przez elaine-blath Pokaż wiadomość
SURKA co u was?
Czas leci, jak szalony i w sumie nie zabardzo mam nawet, jak spędzać czas z tż W poniedziałek służba, we wtorek i środę ja w pracy, a i tż jedzie sobie dorobić, więc pewnie zobaczymy się wieczorem, jak oboje będziemy padać, w czwartek ja w pracy, w piątek tż służba, a w sobotę i niedzięlę pakowanie, a od poniedziałku będę samotną matk Wiem, że dam radę, ale trochę zajmie mi przyzwyczajenie się do nowej sytuacji.
Wydaje mi się, że uczulenie po glutenie to nietylko brzuszek, ael i plamy na skórze, ale nie jestem pewna
surka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 20:37   #45
ona8686
Zakorzenienie
 
Avatar ona8686
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 903
Dot.: Czas się napić butlę soczku mamy przecież już pół roczku-mamusie VII-VIII 2013

Cytat:
Napisane przez surka Pokaż wiadomość
Czas leci, jak szalony i w sumie nie zabardzo mam nawet, jak spędzać czas z tż W poniedziałek służba, we wtorek i środę ja w pracy, a i tż jedzie sobie dorobić, więc pewnie zobaczymy się wieczorem, jak oboje będziemy padać, w czwartek ja w pracy, w piątek tż służba, a w sobotę i niedzięlę pakowanie, a od poniedziałku będę samotną matk Wiem, że dam radę, ale trochę zajmie mi przyzwyczajenie się do nowej sytuacji.
Wydaje mi się, że uczulenie po glutenie to nietylko brzuszek, ael i plamy na skórze, ale nie jestem pewna
Szybko zleca te dni i znowu będziecie razem



Czy któraś z Was ma przesuwane drzwi/szafę pod zabudowę?
Podobają mi sie z ikei - ale nie mieszczą nam sie do wnęki, żadnej, a jest ich tam 3 :/ Zastanawiam sie gdzie jeszcze można podobne kupić?
__________________
Zawsze Ty...
Zawsze Ja...
Zawsze My... 11.08.2012


Franuś
29.06.2013 godz. 22:12
ona8686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 21:17   #46
malaczarnakejt
Zakorzenienie
 
Avatar malaczarnakejt
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 585
Dot.: Czas się napić butlę soczku mamy przecież już pół roczku-mamusie VII-VIII 2013

melduję się po nadrobieniu. nie mam czasu, latam jak kot z pęcherzem... Ale mamy drugiego zęba
__________________
http://280dni.com/

Filipiśko

malaczarnakejt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 21:39   #47
surka
Zakorzenienie
 
Avatar surka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Między marzeniem, a jego spełnieniem.
Wiadomości: 9 394
Dot.: Czas się napić butlę soczku mamy przecież już pół roczku-mamusie VII-VIII 2013

Cytat:
Napisane przez malaczarnakejt Pokaż wiadomość
melduję się po nadrobieniu. nie mam czasu, latam jak kot z pęcherzem... Ale mamy drugiego zęba
Super Coś czuję, że Lila będzie szczerbata
surka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 22:06   #48
fiazo
Zakorzenienie
 
Avatar fiazo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 193
Dot.: Czas się napić butlę soczku mamy przecież już pół roczku-mamusie VII-VIII 2013

Cytat:
Napisane przez Rockyyy Pokaż wiadomość
Perse-
Fiazo-dawaj tytuł-lubie romansidla

Elaine-przyzwyczail sie szybko. Jesteśmy w szoku

Wysłane z mojego GT-S5280 przy użyciu Tapatalka
Jak podasz maila na pw to moge ci wysłać





Cytat:
Napisane przez ona8686 Pokaż wiadomość
Szybko zleca te dni i znowu będziecie razem



Czy któraś z Was ma przesuwane drzwi/szafę pod zabudowę?
Podobają mi sie z ikei - ale nie mieszczą nam sie do wnęki, żadnej, a jest ich tam 3 :/ Zastanawiam sie gdzie jeszcze można podobne kupić?
Ja mam szafe robiona na wymiar i to chyba najlepsze wyjście

Sent from my FUN using Wizaz Forum mobile app
__________________
Piotr

Synek
fiazo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 22:34   #49
Katerine2
Raczkowanie
 
Avatar Katerine2
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: woj. mazowieckie
Wiadomości: 286
Dot.: Czas się napić butlę soczku mamy przecież już pół roczku-mamusie VII-VIII 2013

Cytat:
Napisane przez surka Pokaż wiadomość
Super Coś czuję, że Lila będzie szczerbata
Nie martw się kochana mój Mateuszek miał już 9 miesięcy jak mu wyszedł pierwszy zabek na każdego dzidziusia przyjdzie pora
Katerine2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 23:04   #50
ita83
Wtajemniczenie
 
Avatar ita83
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 076
Dot.: Czas się napić butlę soczku mamy przecież już pół roczku-mamusie VII-VIII 2013

no no widze ze watek leci na calego ...my mielismy gosci...

Wysyłane z mojego GT-S5369 za pomocą Tapatalk 2
__________________
Xawery mały zbój ale mój - 24.03.2010
Leon kochany klusek - 22.08.2013
ita83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 23:16   #51
dzoan
Zakorzenienie
 
Avatar dzoan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 852
Dot.: Czas się napić butlę soczku mamy przecież już pół roczku-mamusie VII-VIII 2013

Cytat:
Napisane przez Rockyyy Pokaż wiadomość
Dzoan-ale mi smaka na taki obiadek zrobilas fajnie ze Tz zabral Olka na spacer. Moj ma z tym problem ostatnio. Chociaz jutro obiecal ze jak pogoda będzie to pojedziemy do parku w Zamosciu.Jak wyjdzie to foty porobie

Wysłane z mojego GT-S5280 przy użyciu Tapatalka
Ja bylam w szoku, bo od urodzenia po raz pierwszy z Malym wyszedl caly czas sie balam, ze wroci z nerwem, bo Maly ryczy...choc uprzedzalam, ze on czesto musi postekac by zasnac albo nawet sie wywrzeszczec, ale w koncu pada..a maz 'no wyl, ale ja olalem te krzyki' :P






Cytat:
Napisane przez Rockyyy Pokaż wiadomość
A ja zrobilam salatke smietnik :smietana, makaron, pekinka, groszek, kukurydza, ogorek.Tz zrobil drinki i będziemy ogladac thriller

Wysłane z mojego GT-S5280 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

Elaine-bo jadla dzis sloiczek Hippa i ma on 190 g

Wysłane z mojego GT-S5280 przy użyciu Tapatalka
Zjadlabym taka salatke smietnik






Cytat:
Napisane przez elaine-blath Pokaż wiadomość
ROOCKY aaaaaa to wszystko tłumaczy. Jakoś mi się wbilo ze sama zupki robisz)

DZOAN podziwiam Cię za te obiady..really!

AGAPLAST poszlas na imprezę? I mam pytanko wprowadzasz małej mięso?


Sent from my Lumia 800 using Tapatalk
Oj tam, nic specjalnego :P ale ciesze sie, bo maz skonczyl w tym tygodniu prace na budowie i teraz bedzie wracal szybciej do domu, takze moze czescie uda mi sie zrobic cos lepszego do jedzonka niz kanapki :P






[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;44677987]Ja czasami żałuję, że nie pociągnęłam wtedy nikogo do odpowiedzialności karnej za to, co się stało.
Bo u mnie było tak samo, też najpierw leżałam w szpitalu, wyszłam, czułam źle ruchy - "wszystko jest w porządku", a za kilka dni już nie było w porządku... A teraz wiem, że lekarz powinien był przeprowadzić wtedy szczegółowe badanie, tzw. test Manninga.
Ale wtedy nie umiałam nic zrobić, byłam w rozsypce. Pół roku później byłam już w ciąży z Artusiem.[/QUOTE] Lekarzy gubi rutyna.. nie biora pod uwage, ze cos co moze wygladac podobnie jak dziesiatki wczesniejszych przypadkow moze miec inny przebieg i zakonczenie. A juz w ogole nie chca brac pod uwage niepokoj pacjenta, ktory najlepiej zna swoj organizm i czuje kiedy dzieje sie cos niepokojacego. My tym lekarzom czesto ufamy..ze ich decyzja jest..musi..byc sluszna..w koncu maja wiedze, doswiadczenie..a pozniej okazuje sie, ze zawiedli, nie wzieli nas na tyle powaznie by pomoc.... to jest straszne





Cytat:
Napisane przez fiazo Pokaż wiadomość
Hej
Dziś mnie mało bo zabiegany dzień.
Rano pojechałam na zakupy potem wrociłam to ogarnełam łazienke i meble z kurzu , nakarmiłam, ogarnełam reszte w domu i poszłam do pubu ze znajomymi. Wróciłam wieczorne karmienie a teraz relax dla mnie.

Książka ktora czytałam to zwykle romansidło

Sent from my FUN using Wizaz Forum mobile app
Aktywny dzien..fajnie zakonczony





Cytat:
Napisane przez idzia111 Pokaż wiadomość
melduje się i jak


Laseczki zdobyłam dynię, ziemniaczki, marcheweczki, pietruszki ze wsi, od kuzynki babci, nie pryskane itp. zrobiłam dziś 50 słoiczków, zawekowały się ładnie ... padam na pysk dosłownie. Pomimo choroby nabrałam dziś energii do pracy, ale idę juz spać, tylko poczytam sobie jeszcze poprzedni wątek przez chwileczkę
ale super..brawa za swietna robote







Cytat:
Napisane przez malaczarnakejt Pokaż wiadomość
melduję się po nadrobieniu. nie mam czasu, latam jak kot z pęcherzem... Ale mamy drugiego zęba
O wow..brawa za drugiego zabka jakFi to zniosl?





Cytat:
Napisane przez ita83 Pokaż wiadomość
no no widze ze watek leci na calego ...my mielismy gosci...

Wysyłane z mojego GT-S5369 za pomocą Tapatalk 2
Zawsze tak bylo, zeprzy konca i na poczatku kazdego watku wszystkie jakiegos speeda do drukowania dostaja :P


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________


Edytowane przez dzoan
Czas edycji: 2014-01-18 o 23:36
dzoan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 23:31   #52
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Czas się napić butlę soczku mamy przecież już pół roczku-mamusie VII-VIII 2013



Wklejam link o szkodliwosci glutaminianu sodu bo widzialam ,ze dotka daje vegete dziecku. Nie ukrywam,ze jestem z lekka w szoku.
Chce tylko przestrzec przed ostrym dyzurem http://dziecisawazne.pl/glutaminian-sodu/

Pozdrawiam



Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 23:42   #53
misiaczka555
Wtajemniczenie
 
Avatar misiaczka555
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 2 842
Dot.: Czas się napić butlę soczku mamy przecież już pół roczku-mamusie VII-VIII 2013

Cytat:
Napisane przez dzoan Pokaż wiadomość
Więc najpierw.. zdrówka dla Ciebie Elaine niech skończy się na paracetamolu..

misiaczka fajnie, że wróciłaś Tak ostatnio o Tobie myślałam, że dużo się udzielałaś i zniknęłaś i już chyba tylko na fb jesteś
Wiem, dawno mnie nie było ale postaram się zaglądać częściej. Stęskniłam się
Gratuluje ząbka
Dzoan a jak z mężem? Lepiej się układa?

Surka jesteś silna babka, dasz radę sama z Lili
Gdy jesteś w pracy to kto opiekuje sie Lilianką? Teściowa? Daje sobie radę?

Moja Misiolina poszalala dziś z drzemką i spała od 12:30 do 16 ale się wybyczyłam

Dobrej nocy dziewczyny

Aaaa i brawa dla pomysłodawcy tytułu bardzo mi się podoba
__________________

MAJA🍼

23.08.2013
misiaczka555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-19, 06:10   #54
d0tkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar d0tkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 712
Dot.: Czas się napić butlę soczku mamy przecież już pół roczku-mamusie VII-VIII 2013

Cytat:
Napisane przez Samantha7 Pokaż wiadomość


Wklejam link o szkodliwosci glutaminianu sodu bo widzialam ,ze dotka daje vegete dziecku. Nie ukrywam,ze jestem z lekka w szoku.
Chce tylko przestrzec przed ostrym dyzurem http://dziecisawazne.pl/glutaminian-sodu/

Pozdrawiam



Sent from my iPhone using Tapatalk
czesc.Nawet nie czytam szczerze...ale nie wyobrazajcie sibie ze daje bog wie ile tej vegety...troszeczke ociupinke.

zreszta kazdy robi jak uwaza-malej nic nie jest znam duzo osob ktore dodawaly i nic dziecku nie bylo jak byly male czy starsze.oczywiscie nie do wszystkiego daje vegete ale nie bd sie tlumsczyc hihi

---------- Dopisano o 07:10 ---------- Poprzedni post napisano o 07:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Samantha7 Pokaż wiadomość


Wklejam link o szkodliwosci glutaminianu sodu bo widzialam ,ze dotka daje vegete dziecku. Nie ukrywam,ze jestem z lekka w szoku.
Chce tylko przestrzec przed ostrym dyzurem http://dziecisawazne.pl/glutaminian-sodu/

Pozdrawiam



Sent from my iPhone using Tapatalk
czesc.Nawet nie czytam szczerze...ale nie wyobrazajcie sibie ze daje bog wie ile tej vegety...troszeczke ociupinke.

zreszta kazdy robi jak uwaza-malej nic nie jest znam duzo osob ktore dodawaly i nic dziecku nie bylo jak byly male czy starsze.oczywiscie nie do wszystkiego daje vegete ale nie bd sie tlumsczyc hihi


zreszta rozumiem jak ktos ma inne naweyki zywieniowe kupiuje w jakis biosklepach jedt wegeterianinem nie uwywa przypraw takich a nie innych..to moze byc w szoku u nas caly czas sie tak je bedzie jesc i jadlo tak jak pisalam wczesniej nie my pierwsi nie ostatni.

a jakos Zuzia sie rozwija elegancko bez roznych wysypek alergi itp.

no noc tyle w tym temacie
__________________
ToTwojeLęki-TyJeStworzyłaś-ATo,CoStworzyłaś, MożeszZniszczyć...

Zuza

Razem
d0tkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-19, 06:20   #55
yevele
Zadomowienie
 
Avatar yevele
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 508
Dot.: Czas się napić butlę soczku mamy przecież już pół roczku-mamusie VII-VIII 2013

Hej.
U nas masakra trwa
Dziś tż stwierdził że mamy limitowaną edycję dziecka
Karinie wydłużają się okresu czuwania w dzień
...i w noc też niestety
także pewnie jak zwykle mnie nie będzie
__________________
yevele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-19, 07:10   #56
domciatko
Zakorzenienie
 
Avatar domciatko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 030
GG do domciatko
Dot.: Czas się napić butlę soczku mamy przecież już pół roczku-mamusie VII-VIII 2013

no to i ja dobrym zwyczajem witam sie w nowej czesci)
__________________
handmade by Domcia - tu tworzę
MAMA W UK- tu piszę

domciatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-19, 07:17   #57
d0tkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar d0tkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 712
Dot.: Czas się napić butlę soczku mamy przecież już pół roczku-mamusie VII-VIII 2013

I ostatnie co chcialabym dodac to to ze nie kupuje jakis podrob vegety ani kucharka itp kupuje dobra vegete i popatrzylam na sklad a tam sa same suszowe warzywa i ziola.
__________________
ToTwojeLęki-TyJeStworzyłaś-ATo,CoStworzyłaś, MożeszZniszczyć...

Zuza

Razem
d0tkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-19, 07:23   #58
domciatko
Zakorzenienie
 
Avatar domciatko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 030
GG do domciatko
Dot.: Czas się napić butlę soczku mamy przecież już pół roczku-mamusie VII-VIII 2013

dotka

Vegeta – przyprawa, a właściwie mieszanka przypraw i warzyw produkowana przez firmę Podravka.
Składniki Vegety to m.in. sól, suszone warzywa (marchew, pasternak, cebula, seler, pietruszka), glutaminian sodu, cukier, skrobia kukurydziana, witamina B2.
Produkt został wymyślony w laboratoriach Podravki w 1958 r. Szefem oddziału, który go wymyślił, była Zlata Bartl. Najpierw wypuszczono go na rynek jugosłowiański, pod nazwą Vegeta 40. Produkt zdobył dużą popularność. W 1967 r. rozpoczęto eksport do ZSRR oraz na Węgry. Obecnie, według producenta, Vegeta jest sprzedawana w ponad 30 krajach z całego świata.


to są wiaodmości ze strony vegery o skłądzie ich produkti.
czyli jest tam ten nieszczęśny glutaminian sodu


no ale ak jak piszesz, każdy robi jak uważa
obyś Ty była spokojna o swoje sumienie to nam nic do tego)


a każda z nas będzie robić jak uważa.
__________________
handmade by Domcia - tu tworzę
MAMA W UK- tu piszę

domciatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-19, 07:31   #59
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Czas się napić butlę soczku mamy przecież już pół roczku-mamusie VII-VIII 2013

Vegeta to jest nazwa konkretna taki brand.
Sa rozne jarzynki i inne shity, ale jesli juz to wlasnie najlepszy jest susz warzyw z sola morska bo ona zawiera jod,ktory potrzebny jest nam do zycia.

Nie mniej jednak szkoda, ze nie chcesz przeczytac bo to,ze my mamy zle nawyki zywieniowe nie znaczy,ze maja je miec nasze dzieci. Moj Tz tez zre vegete Te oryginalna, ale gdyby mi ja chcial dac synowi to by go zabila sila uderzeniowa patelni.




Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-19, 08:33   #60
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Czas się napić butlę soczku mamy przecież już pół roczku-mamusie VII-VIII 2013

Dzien dobry
u nas znowu ok 23 byl krzyki. z zamknietymi oczami. ale posmarowalam dziaselka,przytulilam,dal m cyca i uspokoil sie. Karmienie mielismy o 2.30 i o 7 pobudka.
gwarno sie zrobiło.
dotka: zgadzam sie z Samantą. Glutaminian jest szkodliwy nie tylko dla dzieci ale i dla dorosłych. Warto zmieniać przyzwyczajenia żywieniowe i nikt nie mówi o zakupach bio czy przejściu na wegetarianizm. Twój argument, że u was się tak je, brzmi jak: dziadkowie palą, rodzice palą, dajmy dziecku papierosa, przecież nikomu z nich nie zaszkodziło, a tyle lat już palą Ale masz rację to jest wybór każdego rodzica.
Cytat:
Napisane przez surka Pokaż wiadomość
wszystko zależy, o której wstanie, ale przeważnie wygląda to tak:
7 - 90-140 mm
10 - 90-140 mm
13 - zupka ok 190 ml
16 - owoc mały słoiczek lub 1/2 + mm
19 - 90-140 mm lub kolejna próba kaszki (do tej pory nie udana)
22 - 90-140 mm

Obecnie wracam do sprawdzonych warzyw i owoców, bo Lili wyskoczyły plamki na buzi (może od śliny, ale nie wiem) i ma szorstkie nóżki i rączki (wg pediatry, jakiś nowy pokarm, a ja tyle ostatnio wprowadziłam - trochę się rozpędziłam - że nie wiem co to może być )
dziękuję.
a dni rozłąki szybko miną i znowu bedziecie razem

Cytat:
Napisane przez malaczarnakejt Pokaż wiadomość
melduję się po nadrobieniu. nie mam czasu, latam jak kot z pęcherzem... Ale mamy drugiego zęba
gratulacje!

Cytat:
Napisane przez yevele Pokaż wiadomość
Hej.
U nas masakra trwa
Dziś tż stwierdził że mamy limitowaną edycję dziecka
Karinie wydłużają się okresu czuwania w dzień
...i w noc też niestety
także pewnie jak zwykle mnie nie będzie
przytulam
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-08 12:14:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:13.