Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów. - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-01-07, 12:17   #2911
kasia1433
Raczkowanie
 
Avatar kasia1433
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 69
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ

kasia1433 no fakt, troche zaszalalas ostatnio; ja zanim "sie ustatkowalam" kolorystycznie potrafilam kilka razyw tygodniu szalec z kolorami. odradzam tylko mieszanie allvaves z majirelem
o jakiej piance dokladnie piszesz , cos mi umknelo
za to kocham rudosc bo przy niej moja zlocista i teraz b jasna skora nie musi sie ukrywac pod tonami samoopalacza itp
Mnie w sumie rudo¶ci towarzysz± odk±d zaczê³am farbowaæ w³osy czyli od liceum, czasy to by³y inne, nie by³o allegro, wiza¿u, cz³owiek by³ skazany na siebie i marne drogeryjne farby lub hennê. Potem w okolicy trzydziestki spróbowa³am z ciemnym br±zem palette i tak jecha³am z tym kolorem kilka lat, nieproblematyczny, odrobinkê siê wyp³ukiwa³, tak, ze praktycznie nie by³o widaæ odrostów, ale siê znudzi³o
Rudy jest fajny, dobrze dobrany ¶wietnie od¶wie¿a cerê i niekoniecznie pasuje tylko ciep³ym typom kolorystycznym, ja jestem zimny typ. W³a¶ciwie zrezygnowa³am z rudo¶ci bo do serca sobie wziê³am, ¿e latom i zimom rudy nie pasuje. I mo¿na siê z rudo¶ci± smarowaæ filtrami i nie trzeba opalaæ buzi, to te¿ mnie cieszy Bojê siê tylko, ¿e mnie zabawa z farbami i walka o utrzymanie koloru zmêczy i znów nalo¿ê sobie na g³owê jaki¶ nieproblematyczny br±z, a potem bêdê zazdro¶ciæ rudzielcom i znów rozja¶niê ... i stanê siê ³ysa

A pianka to to cudo: http://allegro.pl/show_item.php?item=1383643496 ju¿ j± kupi³am teraz czekam a¿ przy¶l±, tylko niech mi nikt nie pisze, ¿e jest do niczego, bo siê zdenerwujê

A przy okazji dzi¶ jest fajna pogoda, na obrazowanie koloru w³osów, nie ma s³oñca, nie ma ¿adnych przek³amañ i niepotrzebnych refleksów mój Alwaves 9.44 wygl±da tak, prawie jak na palecie.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg dzieñ wl.jpg (36,3 KB, 84 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 22.jpg (51,4 KB, 89 za³adowañ)

Edytowane przez kasia1433
Czas edycji: 2011-01-07 o 12:29 Powód: dokoñczenie my¶li :)
kasia1433 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-07, 12:26   #2912
kasia1433
Raczkowanie
 
Avatar kasia1433
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 69
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez qeres Poka¿ wiadomo¶æ
A gdybym zafarbowa³a w³osy na kolor zbli¿ony do odrostu i potem na³o¿y³a rudy?
IMHO to wcale nie taki z³y pomys³. A jakby trochê za ciemno wysz³o to po farbowaniu zrównuj±cym kolor mo¿esz je leciutko rozja¶niæ k±piel± rozja¶niaj±c±, kilka minut, ju¿ po tym bêdziesz mia³a rudy, na to docelowa farba i mo¿e wyj¶æ równiutko i ³adnie.
kasia1433 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-07, 12:39   #2913
qeres
Zadomowienie
 
Avatar qeres
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 1 027
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

k±piel rozja¶niaj±ca czyli?
__________________
Karmimy psiaki klik


wymianka ciuchowa
qeres jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-07, 12:45   #2914
kasia1433
Raczkowanie
 
Avatar kasia1433
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 69
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez qeres Poka¿ wiadomo¶æ
k±piel rozja¶niaj±ca czyli?
Rozja¶niacz z 6% albo 3% wod± zmieszane z szamponem do w³osów i od¿ywk±, najlepiej nak³adaæ to na ciep³o, miêtoliæ w³osy i pilnowaæ ca³y czas, jak zaczn± siê robiæ ja¶niejsze to sp³ukaæ. U mnie to zadzia³o, po zafarbowaniu na trochê zbyt ciemny kolor, od razu na³o¿y³am tê papkê, przez przypadek piêknie sobie wyrówna³am sobie kolor.
kasia1433 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-07, 12:48   #2915
qeres
Zadomowienie
 
Avatar qeres
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 1 027
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

dziêki w takim razie bêdê próbowaæ
__________________
Karmimy psiaki klik


wymianka ciuchowa
qeres jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-07, 17:22   #2916
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kasia1433 Poka¿ wiadomo¶æ

A przy okazji dzi¶ jest fajna pogoda, na obrazowanie koloru w³osów, nie ma s³oñca, nie ma ¿adnych przek³amañ i niepotrzebnych refleksów mój Alwaves 9.44 wygl±da tak, prawie jak na palecie.
Mnie siê najbardziej z tego zdjêcia podoba ta dorysowana bu¼ka Rewela, serio. A¿ sie u¶miechnê³am! Swoj± drog± ta firma ma cos nie po kolei. Z palety wynika, ¿e poziom 8 jest zdrowo ja¶niejszy ni¿ poziom 9 (sic!)
Niemniej kolorek ¿ywcem wyjêty z chantala 7/4-8/4.
A w kwestii tej pianki to ja nie chcia³abym Ciê do³owaæ czy co¶.... ale ona nie farbuje w³osów trwale, tylko tak do umycia. Jak zmyjesz j± z w³osów to ca³o¶æ schodzi. To bardziej na jednorazow± zabawê w razie W.
Espresso ma dzia³anie jak saszetka delii (przynajmniej u mnie), do 2 tyg trzyma.

Cytat:
agusiaki obiecalam, ale z racji braku aparatu jakosc zdjec jest zadna ( ostatni aparat, ktory kupowalam dostal w prezencie byly, nowego sie nie dorobilam jeszcze)
julianka Ty siê tu nie wykrêcaj, bo jak bum dydy
Mówi³a¶, ¿e na kompie T¯ta masz ³adne fotki
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ

Edytowane przez agusiaki
Czas edycji: 2011-01-07 o 17:26
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-07, 18:22   #2917
kasia1433
Raczkowanie
 
Avatar kasia1433
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 69
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka¿ wiadomo¶æ
Mnie siê najbardziej z tego zdjêcia podoba ta dorysowana bu¼ka Rewela, serio. A¿ sie u¶miechnê³am!
No baaa, ma siê ten talent plastyczny

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka¿ wiadomo¶æ
Swoj± drog± ta firma ma cos nie po kolei. Z palety wynika, ¿e poziom 8 jest zdrowo ja¶niejszy ni¿ poziom 9 (sic!)
Niemniej kolorek ¿ywcem wyjêty z chantala 7/4-8/4.
Dziwne to dziwne, gdy ogl±dam te palety, to mam wra¿enie, ¿e kto¶ siê pomyli³ zamiast 8.44 napisa³ 9.44. Choæ nie tylko Allwaves mnie zastanawia. Przy palecie Marijel mêczy mnie pytanie czy 7.04 jest naprawdê tak du¿o ja¶niejsze od ich ósemek, to wygl±da na poziom ich 9-tek
Swoj± drog± jakby t± moj± po³owê zmieszaæ z ich szafranem 8.04 hmm...

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka¿ wiadomo¶æ
A w kwestii tej pianki to ja nie chcia³abym Ciê do³owaæ czy co¶.... ale ona nie farbuje w³osów trwale, tylko tak do umycia. Jak zmyjesz j± z w³osów to ca³o¶æ schodzi. To bardziej na jednorazow± zabawê w razie W.
Espresso ma dzia³anie jak saszetka delii (przynajmniej u mnie), do 2 tyg trzyma.
A tym mnie nie zdo³ujesz, ja planujê tego u¿ywaæ normalnie, systematycznie to uk³adania w³osów po ka¿dym myciu, wiêc to, ¿e siê sp³ukuje nie zra¿a mnie. Gorzej jakby lubi³o w ca³o¶ci sp³ywaæ z deszczem Mnie tylko zdo³uje stwierdzenie, ¿e ta pianka nic nie daje
__________________
Pozdrówka
Ka¶ka



kasia1433 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-01-07, 18:26   #2918
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kasia1433 Poka¿ wiadomo¶æ

A tym mnie nie zdo³ujesz, ja planujê tego u¿ywaæ normalnie, systematycznie to uk³adania w³osów po ka¿dym myciu, wiêc to, ¿e siê sp³ukuje nie zra¿a mnie. Gorzej jakby lubi³o w ca³o¶ci sp³ywaæ z deszczem Mnie tylko zdo³uje stwierdzenie, ¿e ta pianka nic nie daje

No to miejmy nadzieje, ¿e nie sp³ywa z deszczem A nawet jak, to teraz nie pora deszczowa.... chyba bo u nas to ju¿ nic nie wiadomo. "Globalne ocieplenie" i w ogóle
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-07, 19:51   #2919
Heksacyjanek
Raczkowanie
 
Avatar Heksacyjanek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pokój ¯yczeñ
Wiadomo¶ci: 427
GG do Heksacyjanek
Question Ognisty rudy

Hej,

Z góry przepraszam, je¶li powielam w±tek, wiem, ¿e takie t³umaczenie sta³o siê nudne, ale naprawdê nie znalaz³am odpowiedzi na moje pytania. A mianowicie: czy znacie jakie¶ farby, po których w³osy nabieraj± ognistopomarañczowej barwy? W³a¶nie na czym¶ takim mi zale¿y. U¿ywa³am ju¿ P³omiennego Feniksa z Palette i Ognistej Iskry z Joanny, ale nie satysfakcjonuj± mnie jako¶ szczególnie, bo ¶wie¿o po koloryzacji w³osy s± ciemne, a z czasem spieraj± siê na marchewkê, owszem, ale jest to ju¿ raczej taka przygaszona marchewka.

Z góry dziêkujê za odpowiedzi
__________________
Wtórnym analfabetom i ortograficznym ignorantom mówiê stanowcze NIE!

Moje recenzje
Heksacyjanek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-07, 20:06   #2920
qeres
Zadomowienie
 
Avatar qeres
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 1 027
Dot.: Ognisty rudy

A jaki masz kolor w³osów? Bo to zale¿y te¿ od wyj¶ciowego koloru najbardziej ogniste wychodz± na blondzie.
__________________
Karmimy psiaki klik


wymianka ciuchowa
qeres jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-07, 20:42   #2921
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

agusiaki w miare ladne i prosze mnie tu nie bic


kasia1433 daj znac jak wlasnie bedzie ta pianka reagowac na deszcz i wode, w ogole jak to bedzie wygladalo przy ukladaniu i czy nie bedzie sklejac wlosow ( bo dla mnie to wazne)
oj to Ty sie pozno zaczelas farbowac, ja zrobilam niespodzianke mojej rodzinie po 13 urodzinach (machon co okazal sie na rudych wlosach czerwienia strazacka- mina dyrektora szkoly- BEZCENNE)...
wlasnie to jest fajne przy rudosci, ze nie musze ukrywac piegow (chociaz zniknely po kwasach prawie calkiem), a teraz po raz pierwszy na sylwestrze nie bylam ani opalona ani usmarowana jakims cudem ( poza srberzystym pudrem).

wlasnie drogie Rudzielce o prostych wlosach, ostatnio odkrylam na youtubie filmiki o zawijaniu wlosow na noc ( wrap hair, wraping hair); sprobowalam dzisiaj i jestem zachwycona , wlosy sa miekkie , widac piekne cieniowanie ( ma sie ten talent); jedyny minus - przypielam grzywke i sie pogniotla; niemniej ja zostane na dluzej z ta metoda, polecam

qeres daj znac co Ci tam wyjdzie z kapieli rozjasniajacej , nie pamietam kiedy ja robilam ( nawet czy kiedys robilam), a slyszalam, ze to daje naprawde ciekawe efekty
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-07, 20:46   #2922
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Ognisty rudy

Cytat:
Napisane przez Heksacyjanek Poka¿ wiadomo¶æ
Hej,

Z góry przepraszam, je¶li powielam w±tek, wiem, ¿e takie t³umaczenie sta³o siê nudne, ale naprawdê nie znalaz³am odpowiedzi na moje pytania. A mianowicie: czy znacie jakie¶ farby, po których w³osy nabieraj± ognistopomarañczowej barwy? W³a¶nie na czym¶ takim mi zale¿y. U¿ywa³am ju¿ P³omiennego Feniksa z Palette i Ognistej Iskry z Joanny, ale nie satysfakcjonuj± mnie jako¶ szczególnie, bo ¶wie¿o po koloryzacji w³osy s± ciemne, a z czasem spieraj± siê na marchewkê, owszem, ale jest to ju¿ raczej taka przygaszona marchewka.

Z góry dziêkujê za odpowiedzi
Widzisz Kochana, bo z rudymi to jest tak:
1 albo wybierasz docelowo odcieñ pomarañczowy, ale wtedy na pocz±tku sa ciemniejsze
2. albo wybierasz na pocz±tku intensywny pomarañcz, ale wyp³ucze sie do blondu

Nie ma z³otego ¶rodka. Same z tym walczymy ca³y czas. Ja pocz±tkowo wybiera³am opcjê nr 2, ale z czasem ¼le siê poczu³am w blondzie, który jednak nosi³am stosunkowo d³u¿ej ni¿ pocz±tkowy ognisty pomarañcz. Mo¿na tez mieszaæ farby i szukac tego z³otego ¶rodka, co ca³y czas czynimy Oczywista nie mówiê tu o drogeryjnych farbach, tylko o profesjonalnych.
Do³±cz do nas, potestuj a mo¿e to Ty znajdziesz z³oty ¶rodek?

julianka - jak babciê kocham, bo dwie rude jak sie wezm± za kud³y to .... Wiêc raz jeszcze grzecznie proszê

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ

wlasnie drogie Rudzielce o prostych wlosach, ostatnio odkrylam na youtubie filmiki o zawijaniu wlosow na noc ( wrap hair, wraping hair); sprobowalam dzisiaj i jestem zachwycona , wlosy sa miekkie , widac piekne cieniowanie ( ma sie ten talent); jedyny minus - przypielam grzywke i sie pogniotla; niemniej ja zostane na dluzej z ta metoda, polecam
Obejrza³am i .............. od razu oczami wyobra¼ni widzia³am minê mojego ma³¿a jak siê w tym k³adê do ³ó¿ka BEZCENNE!
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ

Edytowane przez agusiaki
Czas edycji: 2011-01-07 o 20:56
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-07, 20:56   #2923
Martolek
Zakorzenienie
 
Avatar Martolek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 13 778
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
wlasnie drogie Rudzielce o prostych wlosach, ostatnio odkrylam na youtubie filmiki o zawijaniu wlosow na noc ( wrap hair, wraping hair); sprobowalam dzisiaj i jestem zachwycona , wlosy sa miekkie , widac piekne cieniowanie ( ma sie ten talent); jedyny minus - przypielam grzywke i sie pogniotla; niemniej ja zostane na dluzej z ta metoda, polecam
muszê poszukaæ i zobaczyæ co to za cudo

dziêki za info

__________________
I tylko Twój u¶miech pcha mnie do przodu.





Martolek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-07, 21:08   #2924
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

agusiaki nie bic, dorwe TZ przy komputerze to odbiore, ale za jakosc nie odpowiadam
ja jak sie klade z takim wynalzkiem wpinam na grzywke spinki odzobne (kwiatki, malowane bobby pins ito), przeszly nawet slimaczki, facet zawsze uwierzy, ze to nowa fryzura typu koczek

martolek ja mialam po tym super gladkie wlosy
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-07, 21:13   #2925
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

julianka - ale to trzeba na suche w³osy zak³adaæ, tak? Na ¶wie¿o umyte, wysuszone i u³o¿one w³osy, dobrze rozumiem?
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-07, 22:03   #2926
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

agusiaki dokladnie, ja tak zrobilam i wlosy mialam super miekkie i gladkie; dzisiaj tez sprobuje bo slyszalam tez ze wlosy sie przez to mnie tluszcza. w sumie sadzilam, ze bedzie efekt " powyginanych wlosow", ale okazalo sie ze jest wrecz odwrotnie. tyl byl idealnie gladki ( co na moich swiezo umtych wlosach i po spaniu jest dosc rzadkim zjawiskiem- zwykle wygina mi sie lekko prawa strona; pasma przy twarzy wygladaly jak po ulozeniu na szczotce. jedyny minus- grzywka, ale to na moje zczenie. dawalam tez dotknac wlosy kolezance i mowi, ze sa niesamowicie miekkie
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-07, 22:05   #2927
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

No dobra..... a co na drugi dzieñ? i trzeci?? Ja nie myjê codziennie, tylko co 3-4 dni....


Na pro¶bê jednej mi³ej kobitki wstawiam raz jeszcze w³oski pofarbowane Kolestonem 88.43 (wstawia³am ju¿ kiedys, ale po awarii wcie³o fotki) Na 3 zdjêciu bez flasha i po jednym myciu
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_6297.jpg (106,5 KB, 54 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6299.jpg (48,2 KB, 73 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6302.jpg (35,2 KB, 77 za³adowañ)
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ

Edytowane przez agusiaki
Czas edycji: 2011-01-07 o 22:59
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-07, 22:47   #2928
Heksacyjanek
Raczkowanie
 
Avatar Heksacyjanek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pokój ¯yczeñ
Wiadomo¶ci: 427
GG do Heksacyjanek
Dot.: Ognisty rudy

Cytat:
Napisane przez qeres Poka¿ wiadomo¶æ
A jaki masz kolor w³osów? Bo to zale¿y te¿ od wyj¶ciowego koloru najbardziej ogniste wychodz± na blondzie.
Od dwóch lat niezmiennie rude dlatego my¶lê, ¿e nie bêdzie ciê¿ko z uzyskaniem "rudszego" na rudym fundamencie
__________________
Wtórnym analfabetom i ortograficznym ignorantom mówiê stanowcze NIE!

Moje recenzje
Heksacyjanek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-08, 16:10   #2929
siskath
Raczkowanie
 
Avatar siskath
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 126
Majirel 7.44 w ¶wietle dziennym 9 dni po farbowaniu.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (39,6 KB, 99 za³adowañ)
siskath jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-08, 16:16   #2930
siskath
Raczkowanie
 
Avatar siskath
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 126
Dot.: Ognisty rudy

Cytat:
Napisane przez Heksacyjanek Poka¿ wiadomo¶æ
A mianowicie: czy znacie jakie¶ farby, po których w³osy nabieraj± ognistopomarañczowej barwy? W³a¶nie na czym¶ takim mi zale¿y.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=155891&page=125
post nr 3726
siskath jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-08, 16:54   #2931
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Ognisty rudy

julianka - próbowa³am, ale nie umiem tych w³osów tak zaczesaæ Mam za bardzo pocieniowane i za sypkie w³osy bezpo¶rednio po umyciu
jak Tobie siê to udaje?
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-08, 18:08   #2932
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Ognisty rudy

Apropo wyp³ukiwania farby!! - zauwa¿y³am ¿e najlepiej u mnie sprawdza siê mycie w³osów od¿ywk±, u¿ywam Issana Babassu z Rossmanna - naprawdê bardzo fajnie myje w³osy - sk³ad sprawdzony w³a¶nie pod wzglêdem do mycia,-mo¿na te¿ u¿yc innej od¿ywki ale nie mo¿e byc za bogata w sk³adniki od¿ywcza/nat³uszczaj±ce. Je¶li kto¶ ma tendencje do przet³uszczenia skalpu to mo¿e myc skalp normalnym szamponem a po d³ugo¶ci od¿ywk±, zaczynaj±c mycie od d³ugo¶ci.

---------- Dopisano o 19:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

Cytat:
Napisane przez kasia1433 Poka¿ wiadomo¶æ
Bo mi ju¿ m.in. trochê szkoda by³o pieniêdzy, trzy farby, plus inne dodatki, trzy razy kupowane w ci±gu miesi±ca to lekkie przegiêcie Na razie niech bêdzie sama farba. A ta pianka, ma byæ 3 w1 czyli stylizacja, od¿ywianie i o¿ywianie koloru. Na codzieñ u¿ywam pianek, bo mam rzadkie w³osy i muszê je trochê puszyæ, wiêc upiek³abym trzy pieczenie na jednym ogniu, mo¿e to fajna alternatywa dla nietaniego Espresso?.
Soj± drog± ciekawa jestem jaki jest ten mix Alwaves, bo ten Chantala by³ ¿ó³ty i to jego wini³am za ¿ó³t± po¶wiatê, wiêc siê ciut zrazi³am do mixów.
Z tymi mixami Alwaves jest jako¶ dziwnie samo 333 to korektor z³ocisty 444 miedzianego nie maj±. S± te¿ F 333, F 444 itp. ale one w nazwie nie maj± korektor/mixton tylko super z³ocisty, super miedziany, tak jakby to by³a farba...
miedziane Mixtony - przewa¿nie bêd± ¿ó³te
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-08, 18:18   #2933
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Ognisty rudy

kathy - ja jak mia³am krêcone to tez my³am Rossmannowskim Yungiem, tym ró¿owym. Teraz je zamienili na Isanê i tez jest ok. Do mycia najlepszy.
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-08, 18:40   #2934
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Ognisty rudy

agusiaki,
i autentycznie mniej siê wyp³ukuje farba - nie mówiê za ka¿dym razem ale mo¿e przynajmniej co 2 farbowanie. My¶lisz ¿e na prostych w³osach ta metoda siê nie sprawdzi?
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-08, 21:13   #2935
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

agusiaki ja przypinam wlosy od samego poczatku, pozniej wsowki, ktore moge usunac bez naruszania "konstrukcji" zabieram. dzisiaj testowalam druga noc z rzedu- rezultaty wlos mniej przetluszczone, uniesione u nasady, koncowki w dobrym stanie, poranne ukladnie zajelo 3 minuty

kathy na moich wlosach mycie odzywka sie nie sprawdza niestety, co ktores mycie jest ok, ale kazde absolutnie odpada bo wlosy sa oklaple
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-08, 21:32   #2936
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Kathy - nie mówiê, ¿e siê nie sprawdza, ale mycie ich szamponem i od¿ywianie pó¼niej jest wystarczaj±ce, ¿eby w³osy wygl±da³y dobrze. Jak mia³am krêcone tylko mycie od¿ywkami wchodzi³o w grê.
Obecnie ciesze siê szamponem i mask± do kolorowanych w³osków ze stapiza i s³u¿a mi dobrze

julianna
- a , ¿e mo¿na podpi±æ to nie wpad³am Spróbujê dzisiaj na noc A nak³adasz na w³osy jeszcze cos przed zawiniêciem? Bo ja siê bojê, ¿e rano bêd± t³uste... Po myciu nak³adam du¿o tych ró¿no¶ci i jakbym mia³a do³o¿yæ co¶ jeszcze wieczorem to..... nie wiem...
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-08, 21:41   #2937
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

agusiaki niee ja juz nic nie nakladam dodatkowo
a i zeby nie bylo bicia to zamierzam jutro tak jak kathy stworzyc album ze zdjeciami (jak dorwe TZ poza praca) , ale poniewaz na niekotrych nie wytne twarzy bedzie widoczny tylko dla przyjaciol
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-08, 22:39   #2938
Heksacyjanek
Raczkowanie
 
Avatar Heksacyjanek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pokój ¯yczeñ
Wiadomo¶ci: 427
GG do Heksacyjanek
Dot.: Ognisty rudy

Cytat:
Napisane przez siskath Poka¿ wiadomo¶æ
Nie no... to jest ¶liczny kolor, ale chyba a¿ takiej sztuczno¶ci swoim w³osom nie chcê zaserwowaæ
__________________
Wtórnym analfabetom i ortograficznym ignorantom mówiê stanowcze NIE!

Moje recenzje

Edytowane przez Heksacyjanek
Czas edycji: 2011-01-08 o 22:47
Heksacyjanek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-09, 09:05   #2939
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez siskath Poka¿ wiadomo¶æ
Majirel 7.44 w ¶wietle dziennym 9 dni po farbowaniu.
¦liczno¶ci! Chyba siê odwa¿ê Albo zmieszam z 8.4 bo mi jeszcze zosta³o

agusiaki
Jeszcze raz Ci bardzo dziêkujê za zdjêcia i za "mi³± kobitkê" Kiedy¶ chodzi³ za mn± ten Koleston i ju¿ powa¿nie o nim my¶la³am. Swoja drog± wygl±da bardzo ³adnie, ale teraz mnie znów Majirel 7.44 albo 7.4 korci... Zwariowaæ mo¿na Jak mia³am ciemno br±zowe w³osy to dobór farby i ¿ycie by³y takie proste...
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-09, 10:35   #2940
Heksacyjanek
Raczkowanie
 
Avatar Heksacyjanek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pokój ¯yczeñ
Wiadomo¶ci: 427
GG do Heksacyjanek
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

A widzia³y¶cie Majirel 7.43? Jest na tej paletce:
http://www.hairtop.com/st/majirel2.jpg zastanawiam siê, czy faktycznie mo¿liwe jest uzyskanie takiego koloru... Bo wtedy by³abym w niebie.
__________________
Wtórnym analfabetom i ortograficznym ignorantom mówiê stanowcze NIE!

Moje recenzje
Heksacyjanek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:39.