Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-03, 20:53   #1501
mesarka
MUSEarka
 
Avatar mesarka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Rivia
Wiadomości: 10 557
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Nealinne Pokaż wiadomość
Z tymi Likanami to było coś, że żeby się nim stać to trzeba złożyć w ofierze ciało noworodka... Tzn ja nie wiem, gdzieś w komentarzach ktoś pisał....

o.O
__________________
Muse
21.08.2010 Kraków CLMF
28.08.2011 Reading Festival
23.11.2012 Łódź
14.07.2013 Berlin
14.06.2015 Warszawa OWF

21.08.2016 Kraków LMF
22.06.2019 Kraków
mesarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 20:53   #1502
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez CremaCatalana Pokaż wiadomość
Moją uwagę przykuło to, że mówi "co powiedzą teściowie, co powiedzą ludzie", zamiast na pierwszym miejscu wymienić Bartka.... Tak, jakby on już wiedział? Myślę że ona go może chronić, "ułoży sobie życie". Widziałam ten profil na nk, zanim zawiesili, wydawała się strasznie w nim zakochana, obsesyjnie, i ani jednego zdjęcia dziecka. Ale może idę za daleko, w końcu to tylko fotki na portalu.
Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
musze ci przyznac racje, ze cos w tym musi byc, jej profilu akurat nie oglladalam ale ogladalam profil Bartka i tez ani jednego zdjecia z dzieckiem .... co mnie zdziwilo, bo naokolo wszyscy sie chwala swoimi pociechami 1000 zdjec w łozeczku tylko kazde w innej pozycji i innym grymasem. To mnie sie odrazu w oczy zucilo ze nie mial, ani jej ani dziecka, a matka to juz wogole w szoku jestem ze nie miala ani jednego zdjecia z dzieckiem ....
Dziewczyny nie przesadzajcie z tymi zdjęciami. Znam mase osób które są szczęśliwymi rodzicami a nie mają ani jednego zdjęcia dziecka na nk czy fb. Sama osobiście jak urodze też nie wrzuce. Jestem zdania, że dziecko jak dorośnie samo zadecyduje czy chce upubliczniać swój wizerunek, no i druga sprawa pedofile - nie chcę żeby moje dziecko stało się ich "ofiarą". Nawet jeśli to miało by być tylko wirtualnie.
Poza tym jak widziałam Bartek na swoim profilu miał zarówno zdjęcie z usg jak i ze szpitala po narodzinach.
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 20:54   #1503
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Wydaje mi się, że gdyby chciała sprzedać dziecko to by się do tego przyznała. Może sprawa by wyglądała tak jak na początku czyli porwanie, ale potem zmieniłaby wersję wydarzeń właśnie na sprzedaż. No nie wiem... Teraz wydaje mi się wysoce prawdopodobne zabójstwo Choć już tyle kłamstw rzuciła matka, że nie wiadomo co jeszcze wymyśli


Po obejrzeniu "Uwagi" uważam, że duży wpływ na nią miała rzeczywiście rodzina. Mąż mógł się nią ani dzieckiem nie interesować a z teściową wcale tak dobrze nie żyła jak mówili na początku (chwalili, że bardzo religijna) czego dowodem filmik w tym programie. Mimo wszystko nie usprawiedliwiam matki za to co się stało, ale uważam że jest wielu współwinnych, tej rodzinie trzeba się dogłębnie przyjrzeć. Nie byłabym też pewno, że ojciec o niczym nie wiedział, chyba że rzeczywiście nie interesował się dzieckiem i nie zaglądnął do wózka pożegnać się z małą, dać buzi itp.
__________________





asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 20:55   #1504
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Nieprawda
Można świadomie a można wpaść. Może oni zaliczyli wpadkę na którą nie byli przygotowani.
Czymaj cie mnie jak boga kocham.
Jak się zachodzi w niechcianą ciążę to można ją usunąć, jak się chce urodzić, to się oddaje do adopcji do okienka życia, kto normalny zachodząc w niechcianą ciążę donosi ją wychowuje dziecko a potem się go pozbywa w ten sposób?

Oczywiście że z pełną świadomością zdecydowała się na macierzyństwo!! Od zajścia w ciążę daleka droga, jeszcze trzeba urodzić i nie zdecydować się na inne wyjścia.

Nie mogę czytać tego usprawiedliwiania bo mnie oczy bolą jak boga kocham.
Jest usprawiedliwiona bo mogła wpaść i teściowa jej nie lubiła

<double facepalm>
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 20:55   #1505
pannafu
Zakorzenienie
 
Avatar pannafu
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 13 137
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Nealinne Pokaż wiadomość
Z tymi Likanami to było coś, że żeby się nim stać to trzeba złożyć w ofierze ciało noworodka... Tzn ja nie wiem, gdzieś w komentarzach ktoś pisał....
kopara mi opadła.
pannafu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 20:55   #1506
Gregorynka
Zakorzenienie
 
Avatar Gregorynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z majne kompjuta:)
Wiadomości: 3 066
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Kochana ale ona nic nie przemyslala.
To nie byla zbrodnia. Nie wiem dlaczego ludzie tego nie widza, dlaczego nie widza jednej oczywistej rzeczy?
Przestepca planujacy zbrodnie chce zeby byla ona doskonala. Chce ukryc wszelkie slady, odsunac od siebie podejrzenia.
Gdyby ta kobieta zaplanowala cokolwiek, nie motalaby sie w zeznaniach. Obmyslilaby wczesniej co powiedziec, trzymalaby sie jednej, ustalonej wersji
. Dla mnie to jest wiecej niz oczywiste.
Tutaj nie bylo zadnego planu, tylko same niescislosci. Dziecko raz ubrane w kurtke raz w kombinezon. Stracila przytomnosc od upadku w glowe a pozniej okazalo sie, ze zadnego upadku nie pamieta i byc moze po prostu zemdlala.
Ciagle cos innego.
Po zaplanowanej zbrodni nie zmienialaby zeznan co 5 minut.
.
Ale skąd jesteś taka pewna,że ona nic nie przemyślała. Chodziła z pustym wózkiem,albo zwłokami po parku tak sobie? "A dobra,tu wyrzucę?"wtf? Rzadko komu udaje się ta zbrodnia doskonała. Uderzenie w głowę też wymyśliła ot tak sobie po nic? Coś tam planowała, zbyt nieudolnie.
Wydaje się,że dziewczyna zaszczuta przez rodzinę, pewnie pod jej presją brała ślub, niestabilna emocjonalnie. Takie osoby nie działają wg schematów. Szybko się przyznała. Nie wierzę w to,że sama zakopywała ciało.
W moim odczuciu dziecko pobite na śmierć albo sprzedane. Oby to drugie,jeszcze da się je odnaleźć.
__________________
Nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy.






Gregorynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 20:56   #1507
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Underworldamerykański film z 2003 roku w reżyserii Lena Wisemana.
Akcja filmu toczy się dwuwątkowo. Na ziemi w ciągu wieków, niezauważone przez ludzi, wyrosły dwie rywalizujące ze sobą rasy: arystokratyczne, dobrze wykształcone Wampiry oraz brutalni i siejący grozę Lykanie. Dla ludzkości ich istnienie jest tylko cieniem legendy. Dla siebie nawzajem są oni jednak nieprzejednanymi i śmiertelnymi wrogami. Ich celem jest całkowita eliminacja przeciwnika. Piękna i przebiegła Selena (Kate Beckinsale), wywodząca się z rodu Wampirów, odkrywa tajemnicę, która może mieć śmiertelne konsekwencje zarówno dla Wampirów, jak i Lykanów. Na tle rywalizacji Lykan (ang. Lycans, czyli wilkołaków) z wampirami rozwija się uczucie między wampirzycą Selene a świeżo zarażonym wilkołakiem Michaelem (Scott Speedman). Jego sequelem jest Underworld 2 - Ewolucja, a prequelem Underworld: Bunt Lykanów.


za wiki



http://images.wikia.com/underworld/images/3/37/UW3b.png





Swoją drogą film mocno cienki.
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-03, 20:56   #1508
kasica123
Zakorzenienie
 
Avatar kasica123
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Z krainy gdzie nie przestaje padać deszcz...
Wiadomości: 3 189
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Nie moze ale na pewno.
Nigdy ale to nigdy nie wstawilam zdjecia mojego dziecka na zaden z portali i to nie dlatego, ze go nie kocham.
Wiele osob nie umieszcza zdjec swoich pociech na portalach spolecznosciowych.
A ile umieszcza??? w huuu i jeszcze trochę...Każdy chce się pochwalić rodzinie i przyjaciołom jakie ma piękne i mądre dziecko

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
musze ci przyznac racje, ze cos w tym musi byc, jej profilu akurat nie oglladalam ale ogladalam profil Bartka i tez ani jednego zdjecia z dzieckiem .... co mnie zdziwilo, bo naokolo wszyscy sie chwala swoimi pociechami 1000 zdjec w łozeczku tylko kazde w innej pozycji i innym grymasem. To mnie sie odrazu w oczy zucilo ze nie mial, ani jej ani dziecka, a matka to juz wogole w szoku jestem ze nie miala ani jednego zdjecia z dzieckiem ....
Miał z nią zdjęcia i jej zdjęcia tzn Kaski. Madzi też miał jedno, jak się urodziła...ważyła 2300...
__________________
Szczyt fantazji: polozyc sie w kaluży, wsadzic piórko w dupe i udawac żaglowke...
kasica123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 20:56   #1509
pavett
Zadomowienie
 
Avatar pavett
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Okolice Lbl
Wiadomości: 1 324
GG do pavett
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez alufa Pokaż wiadomość
bardzo smutne jest tłumaczenie jej zachowania
gorsze są tragedie na świecie, niż to, że teściowa za nią nie przepadała, a trudne dzieciństwo ma pewnie co 3 kobieta, a z mężem widziały gały co brały

najpierw gadka o tym, jaka to szczęśliwa rodzina, a raptem wychodzi że kASIA jest ofiarą, bo mąż ją olewał i teściowa nie lubiła?

po 1 jeśli nie chce się dzieci to się zabezpiecza
po 2 jeśli już się dziecko ma i nie chce się go mieć, bo się nie wyrabia to gdzieś się to zgłasza, a nie wali nim o ścianę, o próg w sypialni, albo sprzedaje
po 3 gdyby moje dziecko miało wypadek wezwałabym kartkę lub zadzwoniła do Tż, mamy, brata kogokolwiek (tak na pewno w szoku zrobiłabym to samo, bo mam mózg i serce)
po 4 i najważniejsze - jakim trzeba być jełopem, żeby wymyślić sobie porwanie, zabitego lub sprzedanego przez siebie WŁASNEGO dziecka i przez około tydzień odstawiać medialną szopkę, stawiać na równe nogi wszelakie służby i obywateli ??

proponuję aby zwróciła kasę za swoją szopkę.

jeśli zabiła nieumyślnie - walnąć ją pustym łbem o próg. jak straci przytomność nie wzywać pogotowia, a później urządzić szopkę, że zaginęła cholera wie dlaczego!

jeśli zabiła umyślnie, proponuję to samo

jeśli sprzedała - też ją sprzedać

sorry dziewczyny, ale ja od rana nie mogę tego przeboleć



Podpisyuję się pod tym rękami i nogami
__________________
Każdemu zdarza się być głupcem
Przynajmniej przez pięć minut dziennie.Mądrość polega na tym, by nie przekroczyć tego limitu.
pavett jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 20:57   #1510
Nealinne
Zakorzenienie
 
Avatar Nealinne
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Płd.
Wiadomości: 12 956
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Z tymi Likanami to ja nie chcę mieszać... Zaraz może pogoogluję o tym...
__________________
"Przepraszam wszystko, że nie mogę być wszędzie.
Przepraszam wszystkich, że nie umiem być każdym i każdą."
Nealinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 20:58   #1511
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

ja osobiscie mysle ze Madza zostala sprzedana, i tego sie trzymajmy, ciala nie znaleziono i pewnie juz nie znajda.
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-03, 20:59   #1512
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Czymaj cie mnie jak boga kocham.
Jak się zachodzi w niechcianą ciążę to można ją usunąć, jak się chce urodzić, to się oddaje do adopcji do okienka życia, kto normalny zachodząc w niechcianą ciążę donosi ją wychowuje dziecko a potem się go pozbywa w ten sposób?

Oczywiście że z pełną świadomością zdecydowała się na macierzyństwo!! Od zajścia w ciążę daleka droga, jeszcze trzeba urodzić i nie zdecydować się na inne wyjścia.

Nie mogę czytać tego usprawiedliwiania bo mnie oczy bolą jak boga kocham.
Jest usprawiedliwiona bo mogła wpaść i teściowa jej nie lubiła

<double facepalm>
ktoś napisał na jakimś forum, że miała prawo zabić, bo to jej ciało i że z dzieckiem do 1 roku życia można robić co się chce dopóki nie chodzi

trzymajmy się nawzajem, bo też mam dość tych bzdurnych tłumaczeń mATKI

albo rzuć mną o próg, a później udawaj, że mnie z wizażu uprowadzili i cholera wie gdzie jestem

potem dodaj, że mama dała Ci klapa na tyłek jak miałaś 4 lata i że to Cię tłumaczy
alufa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 20:59   #1513
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Skąd ci się wziął ten niemowlak składany w ofierze? oO
Bzdura. To tylko film, jak "Zmierzch" i Edzio.
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 21:00   #1514
Gregorynka
Zakorzenienie
 
Avatar Gregorynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z majne kompjuta:)
Wiadomości: 3 066
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Czymaj cie mnie jak boga kocham.
Jak się zachodzi w niechcianą ciążę to można ją usunąć, jak się chce urodzić, to się oddaje do adopcji do okienka życia, kto normalny zachodząc w niechcianą ciążę donosi ją wychowuje dziecko a potem się go pozbywa w ten sposób?
No yyyy, właśnie sęk w tym,że w Polsce nie można. Ale nie o tym wątek
Kto normalny? No właśnie nikt, co stanowi kolejną przesłankę ku temu by wziąć poprawkę na zaburzenia psychiczne matki.
__________________
Nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy.






Gregorynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 21:01   #1515
pavett
Zadomowienie
 
Avatar pavett
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Okolice Lbl
Wiadomości: 1 324
GG do pavett
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość

Nie mogę czytać tego usprawiedliwiania bo mnie oczy bolą jak boga kocham.
Jest usprawiedliwiona bo mogła wpaść i teściowa jej nie lubiła

<double facepalm>
Popieram mnie też moja tesciowa nie lubi ba mało powiedziane i co w związku z tym?
Mam odpuszczone wszystkie winy...?
No dla mnie to bynajmniej głupie tłumaczenie matki Madzi...
o ile mozna ja matką nazwać bo na takie miano trzeba sobie zasłużyć ...
__________________
Każdemu zdarza się być głupcem
Przynajmniej przez pięć minut dziennie.Mądrość polega na tym, by nie przekroczyć tego limitu.
pavett jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 21:01   #1516
Nealinne
Zakorzenienie
 
Avatar Nealinne
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Płd.
Wiadomości: 12 956
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Znalazłam coś takiego: Jeden z mitów greckich opowiada o Likanie, który złożywszy w ofierze dziecko na ołtarzu Zeusa Lykajosa, został przez niego zamieniony w wilka. Platon, objaśniający znaczenie tej powieści, twierdzi, że przemianę spowodował fakt spożycia mięsa człowieka złożonego w ofierze. Zeus bowiem zamieniał kanibali w wilki za kosztowanie ludzkiego ciała. Taki właśnie los spotkał króla Likaona, który składając w ofierze dziecko zasmakował jego krwi.

Źródło: KLIK
__________________
"Przepraszam wszystko, że nie mogę być wszędzie.
Przepraszam wszystkich, że nie umiem być każdym i każdą."
Nealinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 21:02   #1517
Rajni
Zadomowienie
 
Avatar Rajni
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 351
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Najdziwniejsze jest to, że Kasia ciągle powtarza, że Bartek nie miał z tym nic wspólnego. Przejmuje się tym, co powiedzą rodzice teściowie nawet sąsiedzi, ale nie Bartek.

Nie chce nikogo oskarżać, bo nie mam ku temu podstaw. Ale on wydaje mi się podejrzany. Może to on wszystko wymyślił, wprowadził w życie i wymyślił plan. Jak zaczął im się palić grunt pod nogami to postanowili, że Kasia musi się poświęcić i przyznać.
Rajni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 21:03   #1518
Gregorynka
Zakorzenienie
 
Avatar Gregorynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z majne kompjuta:)
Wiadomości: 3 066
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez alufa Pokaż wiadomość
albo rzuć mną o próg, a później udawaj, że mnie z wizażu uprowadzili i cholera wie gdzie jestem
Oj już może przestańcie z tym progiem, bo zaraz zaczną sprawdzać czy rzeczywiście to tak działa. :P
__________________
Nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy.






Gregorynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 21:03   #1519
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Zaginięcie tak maleńkiego dziecka bardzo mnie zszokowało, ba! nawet przestraszyło... i jak przypuszczam nie tylko mnie jako matkę , zwłaszcza z okolic Śląska. Kradzież dziecka! przerażające....

Tak było jeszcze kilka dni temu, teraz już nie boję się , ze ktoś ukradnie mi dzieci, bo po prześledzeniu sytuacji i tego co "podają" media nadal czuję przerażenie , ale już z innego powodu.
W minioną niedzielę widziałąm urywek konferencji prasowej pana Rutkowskiego , matki , babki i ojca zaginionej dziewczynki. Kilka urywków zapadło mi w pamięci i nie były to słowa lecz zachowania się młodych rodziców.
Na twarzy matki było widać zmieszanie, ambiwalencję uczuć, raz płakała, raz mówiła z twarzą gracza pokerowego, a w momencie gdy ustawiała mikrofon zwyczajnie uśmiechała się do fotoreporterów. To mnie zaskoczyło.
U ojca dziecka też nie było widać niczego szczególenego, oprócz stoickiego spokoju.
Na koniec oboje długo się "przytulali" ale bez szczególnych emocji...
Ja bym szalała z rozpaczy, robiła wszystko by odnależć moje dziecko gdyby zostało porwane.
Już wtedy coś mi nie grało.

Jeden człowiek nie podobał mi się w tym wszystkim szczególnie i ciekawa jestem czy moje przypuszczenia się sprawdzą
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-03, 21:04   #1520
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Gregorynka Pokaż wiadomość
No yyyy, właśnie sęk w tym,że w Polsce nie można. Ale nie o tym wątek
Kto normalny? No właśnie nikt, co stanowi kolejną przesłankę ku temu by wziąć poprawkę na zaburzenia psychiczne matki.
Tabletki wczesnoporonne są legalne:P
I ja się z tym zgadzam, dlatego to wszystko się dla mnie totalnie kupy nie trzyma.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 21:04   #1521
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Bartek miał wczoraj zdjęcia z nią i dzieckiem, dzisiaj na jego facebooku są wpisy tylko z grudnia, zdjęcia z nimi usunął.
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 21:05   #1522
sensualangel
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualangel
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 692
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

a powiedzcie czy to prawdą jest, że wyszli do kina na horror
sensualangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 21:06   #1523
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

podobno miał dwa profile na Facebooku i ten drugi zniknął
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 21:06   #1524
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie przesadzajcie z tymi zdjęciami. Znam mase osób które są szczęśliwymi rodzicami a nie mają ani jednego zdjęcia dziecka na nk czy fb. Sama osobiście jak urodze też nie wrzuce. Jestem zdania, że dziecko jak dorośnie samo zadecyduje czy chce upubliczniać swój wizerunek, no i druga sprawa pedofile - nie chcę żeby moje dziecko stało się ich "ofiarą". Nawet jeśli to miało by być tylko wirtualnie.
Poza tym jak widziałam Bartek na swoim profilu miał zarówno zdjęcie z usg jak i ze szpitala po narodzinach.
ja nie przesadzam, tylko zastanawia mnie to troche ... mnie sie ta tragedia rozgrywa pod nosem stad nie chce wydawac osądów ze moja racja jest mojsza bo mozemy sie jeszcze wszyscy zdziwic. Mocno naciagana wydaje mi sie opcja ze złozeniem noworodka w ofierze, tu dziewczyny troche poplynely widze z tematem.
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 21:06   #1525
joannajj
Wtajemniczenie
 
Avatar joannajj
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 2 647
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
musze ci przyznac racje, ze cos w tym musi byc, jej profilu akurat nie oglladalam ale ogladalam profil Bartka i tez ani jednego zdjecia z dzieckiem .... co mnie zdziwilo, bo naokolo wszyscy sie chwala swoimi pociechami 1000 zdjec w łozeczku tylko kazde w innej pozycji i innym grymasem. To mnie sie odrazu w oczy zucilo ze nie mial, ani jej ani dziecka, a matka to juz wogole w szoku jestem ze nie miala ani jednego zdjecia z dzieckiem ....
ja mam dwoje i tez nie mam ani jednej ich fotki na fb czy nk...
joannajj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 21:06   #1526
neuilly.
Rozeznanie
 
Avatar neuilly.
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Czymaj cie mnie jak boga kocham.
Masz złe zamiary wobec mnie ?

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Jak się zachodzi w niechcianą ciążę to można ją usunąć, jak się chce urodzić, to się oddaje do adopcji do okienka życia, kto normalny zachodząc w niechcianą ciążę donosi ją wychowuje dziecko a potem się go pozbywa w ten sposób?
Duży wpływ na to, że ta dziewczyna urodziła dziecko mogła mieć jej najbliższa rodzina, w tym ojciec dziecka.


Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Oczywiście że z pełną świadomością zdecydowała się na macierzyństwo!! Od zajścia w ciążę daleka droga, jeszcze trzeba urodzić i nie zdecydować się na inne wyjścia.
Nie jestem przekonana co do jej PEŁNEJ ŚWIADOMOŚCI
Mogła nie zdecydować się na inne wyjścia będąc pod silnym wpływem rodziny, która być może chciała dziecka bardziej niż matka.
__________________
'' Szczęście jest jak motyl . Gdy gonisz go - odlatuje . Gdy zajmujesz się czymś innym - niespodziewanie siada Ci na ramieniu '' .
neuilly. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 21:06   #1527
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Relacje między Kasią a teściową do nalepszych chyba nie należą ...

http://uwaga.tvn.pl/55351,wideo,3329...,reportaz.html ich rozmowa
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 21:07   #1528
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
podobno miał dwa profile na Facebooku i ten drugi zniknął
zgadza sie.
po tym jak splynela fala pozal sie boze wspolczujacych.
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 21:07   #1529
mesarka
MUSEarka
 
Avatar mesarka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Rivia
Wiadomości: 10 557
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
ja nie przesadzam, tylko zastanawia mnie to troche ... mnie sie ta tragedia rozgrywa pod nosem stad nie chce wydawac osądów ze moja racja jest mojsza bo mozemy sie jeszcze wszyscy zdziwic. Mocno naciagana wydaje mi sie opcja ze złozeniem noworodka w ofierze, tu dziewczyny troche poplynely widze z tematem.
Nigdzie nie popłynęłyśmy. Po prostu padło kilkakrotnie określenie Likanów na wątków i się o to zapytałam, a uprzejme Wizażanki mi odpowiadają. Tyle. Żadnych domysłów nie snujemy przecież.
__________________
Muse
21.08.2010 Kraków CLMF
28.08.2011 Reading Festival
23.11.2012 Łódź
14.07.2013 Berlin
14.06.2015 Warszawa OWF

21.08.2016 Kraków LMF
22.06.2019 Kraków
mesarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 21:07   #1530
pannafu
Zakorzenienie
 
Avatar pannafu
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 13 137
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
Relacje między Kasią a teściową do nalepszych chyba nie należą ...

http://uwaga.tvn.pl/55351,wideo,3329...,reportaz.html ich rozmowa
Jest i filmik
pannafu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:32.