Z nim czy nie... - wybór garnituru ??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-22, 08:43   #1
aguha
Rozeznanie
 
Avatar aguha
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 618

Z nim czy nie... - wybór garnituru ???


Pozwólcie, że przyłączę się do wątku. Właściwie to mam do Was pytanie.
Czy będziecie towarzyszyć lub czy towarzyszyłeyście waszym TŻ w wyborze garnitura ślubnego? Wiadomo, że pewne elementy jego stroju jak kamizelka czy musznik ładnie się prezentują jeśli zgranę są z suknią, a przecież tylko my wiemy jak ona wygląda skoro ma być zachowana tradycja.
Więc iść z nim czy nie?
__________________
...Bez miłości każde życie jest jedynie udawaniem i mijaniem...
Krzysztof Myszkowski
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2007092200400430.png
LENKA JEST JUŻ Z NAMI - 15.06.2009 21.45 - 2990 g i 53 cm NAJKOCHAŃSZEGO SZCZĘŚCIA
aguha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 08:53   #2
mary lu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 184
Dot.: Z nim czy nie... - wybór garnituru ???

My obiecalismy sobie że nie bedziemy przed dniem naszego wesela widzieli naszych strojów. Ale masz racje że nasze stroje nuszą do siebie pasować tak więc oboje uzgodniliśmy kolorystykę w jakiej sie bedziemy tzrymali
mary lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 14:29   #3
Dzinks_Dz
Rozeznanie
 
Avatar Dzinks_Dz
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 758
GG do Dzinks_Dz
Dot.: Z nim czy nie... - wybór garnituru ???

Ja towarzyszyłam mojemu narzeczonemu w wyborze surdutu. Wybierałam musznik i kamizelkę. Są w kolorze mojej sukni, której jednak mój TŻ nie widział
Dzinks_Dz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 17:01   #4
aguha
Rozeznanie
 
Avatar aguha
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 618
Dot.: Z nim czy nie... - wybór garnituru ???

A powiedzcie jeszcze Wiżanki Drogie czy garnitur kupuje się od razu i zabiera? Czy jest tak jak z suknią, że czeka się koło 4 miesięcy na odbiór?
__________________
...Bez miłości każde życie jest jedynie udawaniem i mijaniem...
Krzysztof Myszkowski
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2007092200400430.png
LENKA JEST JUŻ Z NAMI - 15.06.2009 21.45 - 2990 g i 53 cm NAJKOCHAŃSZEGO SZCZĘŚCIA
aguha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 22:16   #5
rusalka
Zadomowienie
 
Avatar rusalka
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: gliwice-sośnica
Wiadomości: 1 750
GG do rusalka
Dot.: Z nim czy nie... - wybór garnituru ???

ja ide razem z tzetem kupic garnitur
rusalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 07:41   #6
mary lu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 184
Dot.: Z nim czy nie... - wybór garnituru ???

Moje kochanie na swój garnitur czekał 2 tygodnie
mary lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 08:22   #7
frida110
Zakorzenienie
 
Avatar frida110
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 998
Dot.: Z nim czy nie... - wybór garnituru ???

Ja z moim Tż razem kupowaliśmy garnitur. Ja tylko chodziłam po sklepach a ostatnie słowo należało do niego. I to nic, że wybralismy garnitur taki który od razu wpadł mi w oko.
frida110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-23, 12:16   #8
Dzinks_Dz
Rozeznanie
 
Avatar Dzinks_Dz
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 758
GG do Dzinks_Dz
Dot.: Z nim czy nie... - wybór garnituru ???

Cytat:
Napisane przez aguha Pokaż wiadomość
A powiedzcie jeszcze Wiżanki Drogie czy garnitur kupuje się od razu i zabiera? Czy jest tak jak z suknią, że czeka się koło 4 miesięcy na odbiór?
Jeśli ładnie leży i wszystko jest ok to zabiera się od razu. Czasami jednak garnitur wymaga pewnych poprawek albo wręcz trzeba go uszyć na miarę-wtedy okres oczekiwania wynosi odpowiednio-do jednego tyg. przy małych poprawkach, a przy szyciu garnituru od postaw do miesiąca, a nawet dłużej.
Dzinks_Dz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 13:58   #9
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Z nim czy nie... - wybór garnituru ???

My tak sobie pomysleliśmy, że suknie będe kupowała z siostra ewentualnie mamą, natomiast przy garniturze mój partner chce żebym była obecna.Mamy już upatrzony styl, ale wiemy obydwoje, że samemu bedzie mu trudno zdecydować, do opini ekspedientek bedzie podchodził z dystansem- w końcu ma sie podobac sobie i mi i dlatego, bede przy tym zakupie.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 15:28   #10
Paaulinkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 17
Dot.: Z nim czy nie... - wybór garnituru ???

my już mamy garnitur - wiem, że teraz Was wszystkie zawiodę, ale nie tylko wybierałam go razem z TŻ to on na dodatek widział mnie w sukni ślubnej!!! nie przespałabym spokojnie nawet jednej nocy, gdybym nie znała zdania mojego TŻ na temat wybranej kreacji (on jak nikt zawsze umie mi doradzić), tak więc po garnitur też wybraliśmy się razem. oboje wiedzieliśmy czego szukamy, więc jak weszliśmy do sklepu i zobaczyliśmy garnitur to oboje wiedzieliśmy że to ten!
Paaulinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 02:09   #11
majka versace
Zadomowienie
 
Avatar majka versace
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 1 316
Dot.: Z nim czy nie... - wybór garnituru ???

Oczywiscie wspolnie. Moj TZ nie potrafiłby sobie sam wybrac garnituru, a napewno nie w takim czasie, jaki mielismy przeznaczony na ten cel (czyli 1 dzien). Ja mu doradzałam, ale decyzja była jego. Zaufał mojemu gustowi, ale wiem ze gdyby nie podobał mu sie to by go nie wybrał. Decyzja co do koloru kamizelki była tylko moja, bo miała pasowac do sukni, ktorej on przeciez nie widział!!! Opierał sie tylko w kwestii butów, ale poddał sie. Wybralismy takie z lekko wydłuzonymi noskami, a ona takich nigdy nie miał. Ale zrozumiał ze inne poprostu nie pasowałyby do reszty stroju.

Reasumujac: kupilismy cały komplet razem z butami w jednym sklepie. Ale poniewaz spodnie i marynarka wymagały skrócenia nogawek i rekawow, garnitur jest jeszcze nie odebrany.
majka versace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-24, 03:10   #12
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: Z nim czy nie... - wybór garnituru ???

Dla mnie ta tradycja nie ma zadnego poparcia . Ja chce wygladac w sukni pieknie dla mojego meza, i to wlasnie z nim wybieram suknie. Dziala to w obie strony. Nie wyobrazam sobie zeby moglobyc inaczej.
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 11:03   #13
Paaulinkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 17
Dot.: Z nim czy nie... - wybór garnituru ???

hej, ja z takim pytankiem: jaką kamizelkę wybrać dla TŻ jeśli moja suknia jest ecru, dodatki ze srebrem, bukiet będzie w tonacji pomarańczowej? oglądałam kamizelki ercu ale jakoś w ogóle tego nie widzę... mój TŻ z ganiturem i butami poradził sobie świetnie (buty wybrał zupełnie sam, ąż mnie zaskoczył swoją odwagą w tej kwestii - nie miał żadnych oporów przed wydłużonymi noskami), ale tutaj oboje utknęliśmy w miejscu....
Paaulinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 11:18   #14
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: Z nim czy nie... - wybór garnituru ???

Ja wybierałam garnitur razem z mężem. On tak chciał, prosił mnie o pomoc i wogóle nie wyobrażał sobie pójść do sklepu z kimś innym Okazało się, że nie było z tym większego problemu, mamy podobny gust i spodobał nam się ten sam garnitur Poczatkowo miałam inne zdanie na temat koloru kamizelki i fulara, chciałam by były bordowe, ale po założeniu okazało się, że mąż wyglada w tej kolorsytyce żle przy bardzo ciemnym prawie czarnym garniturze jego ciemnych włosach i oczach wyglądał poprostu źle. Koniec końców wybraliśmy białą kamizelkę, przetykaną złotą i srebrna nitką, bardzooo piękną i ten jasny akcent był strzałem w dziesiątke
Przyznac trzeba że bardzo nam pomógł pan sprzedawca w sklepie gdzie wybraliśmy garnitur, miał sporą wiedzę, idelanie dobierał rzeczy do siebie, nawet nam podpowiedział dobre sklepy z butami, gdzie zaopatrzyliśmy sie w piękne buty dla męża
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-27, 13:42   #15
bienioka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Öhringen
Wiadomości: 530
Dot.: Z nim czy nie... - wybór garnituru ???

mysmy tez wspolnie wybrerali garnitur slubny. jechalismy specjalnie ok 300km do fabrycznego sklepu wilvorsta, zeby bylo taniej. nawet moja mama, tata i siostra byli przy tym wyborze (jak juz wycieczka to cala rodzina ). moj maz calkowicie zdal sei na moj gust. powiedzial, ze ja tak i tak mam najlepszy gust i wie, ze to co ja wybiore bedzie najladniejsze no i wybralam...razem z moja siostra. garnitur piekny. moj TZ najpierw chcial jasna kamizelke, pasujaca do sukienki (ktorej nota bene nie widzial). ecru kamizelka jednak calkowicie nie posowala do tego garnituru, on jednak sie upieral, bo "...teraz wszyscy nosza kamizelki pod stroj sukni..." dopiero jednak jak przymierzyl czarna, lekko polyskujaca kamizelke, sam sie przekonal, ze tylko taka pasuje. garnitur lezal na nim jak ulal. slicznie wygladal. moim zdaniem ladniej ode mnie
bienioka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-27, 15:31   #16
marticia
Zakorzenienie
 
Avatar marticia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 045
Dot.: Z nim czy nie... - wybór garnituru ???

Ja tez wybieralam z moim mezem-narzeczonym garnitur dla niego. W sumie to pojechalismy wszyscy: ja moi rodzice i siotra, no i On. Moja mama miala obejrzec suknie slubna jaka wybralam, no i mielismy pomoc w wyborze garnituru. Wspolmnie wybralismy jeden - sliczny, on tez przyznal, ze w tym najlepiej sie czul. Moi rodzice w ogole nei pomogli, bo co zmiana garnituru to okrzyki zachwytu..na moim wszystko dobrze lezalo..hahaha. I kamizelke i fuluar bedzie mial tego samego koloru co garnitur..moim zdaniem wyglada to najlepiej, a najwyzej butonierke doczepimy taka pasujaca do mojej wiazanki.

Ps. Boje sie, ze bedzie wygladal lepiej ode mnie w dniu slubu
marticia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:28.