Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza! - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-15, 07:59   #2011
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

kejka twój syn jest z kosmosu
moja jest coraz bardziej aktywna, ma teraz 4 drzemki w ciągu dnia trwające max godzinę. Ale ilość snu w dzień mam wrażenie, że jeśli już wpływa na noc to w ten sposób, ze im więcej kima w dzień tym lepiej śpi w nocy
AsiaPo 35 zł, szał a z wydatkami to tak jest, że im się więcej hajsu ma tym się bardziej wymyśla co by tu kupić ja byłam przerażona przejściem na macierzyński, bo to ponad 1000 zł mniej u mnie, a zupełnie tego spadku dochodów nie odczuwam fakt spadły nam wydatki, bo skończyliśmy remont, chłop skończył naukę, na którą szło 5000 rocznie, nie wyjeżdżamy tyle co dawniej i żyje nam się całkiem normalnie
a lodówka rządzi!
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-15, 08:40   #2012
MiniMonix
Zakorzenienie
 
Avatar MiniMonix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 032
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Kasy nigdy za wiele :p my to sciubimy grosz do grosza i na lokaty odkładamy ile się da, żeby w końcu ruszyć z budową jak tylko dostaniemy umowy na stałe. Do swojej 30stki może uda mi się zamieszkać we własnym domu.

U nas śpi mała w dzień sporo i w nocyma jedną pobudkę, ale wstajemy o 5 albo 6 rano :/ w ogóle to dziwnie trochę, bo jako noworodek w dzień spała mniej niż teraz.

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

Zastanawiam się nad tematem rozszerzania diety. Pisałyście kiedyś o BLW. No ok, tylko dziecko już musi siedzieć i dopiero samo rączką zajadać. A co z tymi słoiczkami z oznaczeniami powyżej 4 miesiąca? U nas niebawem stuknie 4 miesiąc i mam dylemat. Włączać słoiczki po 4 miesiącu i karmić piersią, czy czekać do około 6 miesiąca i podsuwać jedzonko. Kp chcę tylko do 6 miesiąca, potem przechodzę na modyfikowane.
__________________
1 IV 2010 Mój primaaprilisowy chłopak
29 IV 2012 Zaręczona

4 V 2013
Żona
31.III.2016 Córeczka !

MiniMonix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-15, 08:48   #2013
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

ja chcę rozszerzać w okolicy 6 miesiąca dopiero, na pewno nie szybciej niż po skończeniu 5 miesięcy. I raczej nie BLW, tym bardziej jak dziecko nie siedzi
kp chcę do roku
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-15, 08:48   #2014
niulka_1985
Zadomowienie
 
Avatar niulka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kujawy
Wiadomości: 1 978
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

MiniMonix ja również chcę karmić do szóstego miesiąca. Nie będę wprowadzała wcześniej innych pokarmów.

☆☆☆
niulka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-15, 08:52   #2015
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Velika ja tak samo ale czy bedzie mi dane tyle ze ja chce BLW
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-15, 08:58   #2016
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

a czemu ma nie być? najpierw myślałam, czy nie przejść na mm po pół roku ale w sumie to po co? za leniwa jestem na butlę ;] no i pierś za darmochę, okresu nie ma, mogę jeść tyle słodyczy ile chcę i waga nie rośnie, same plusy. No i naprawdę to polubiłam
ja się w sumie jeszcze nie zagłębiałam w temat rozszerzania diety, ale moja to jeszcze 3 miesięcy nie ma, mam czas
__________________


Edytowane przez velika
Czas edycji: 2016-07-15 o 08:59
velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-15, 09:13   #2017
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Velika mam dokladnie takie same odczucia co do KP co Ty. A co do mojego KP, moze byc roznie, bo wrocil mi problem sprzed 2 lat i moze sie okazac ze te leki ktore bede musiala wziac kloca sie z KPlicze tylko ze lekarz znajdzie mi inne rozwiazanie niz ostatnio czyli szpital w Pozn na 2 tyg i mocne leki...nie wytrzymam bez Mikiegonawet nie chce o tym myslec. Drugi raz tabsy anty rozwalaja mi zdrowiemam rumien guzowaty, wczoraj znow wyszlo to co 2 lata temu...
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-15, 09:40   #2018
patulinka94
Zadomowienie
 
Avatar patulinka94
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez AsiaPo Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a wniosek o becikowe składa się w jakim urzędzie? W miejscu zamieszkania czy zameldowania? Przeraża mnie ta procedura, a szanse mamy niewielkie na otrzymanie kasy, wiec tym bardziej to odkładam 😕
Nam powiedzieli ze niby trzeba w miejscu zamieszkania, ale w koncu skladalismy tam gdzie jestesmy zameldowani. Mniejsza gmina, nie trzeba było wyciągać papierów (bo tz dodatkowo ma pole), no i wszystko sprawniej poszło.

MiniMonix BLW jest dla dzieci siedzących. Nam za niedługo sruknie 4 miesiąc ale rozszerzać dietę będziemy jak mała będzie bardziej kumata, tak myślę że po 5 a bardziej w okolicach 6 miesiaca. Słoiczków osobiście nie uznaje i chce sama gotować ☺
patulinka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-15, 09:42   #2019
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez MiniMonix Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad tematem rozszerzania diety. Pisałyście kiedyś o BLW. No ok, tylko dziecko już musi siedzieć i dopiero samo rączką zajadać. A co z tymi słoiczkami z oznaczeniami powyżej 4 miesiąca? U nas niebawem stuknie 4 miesiąc i mam dylemat. Włączać słoiczki po 4 miesiącu i karmić piersią, czy czekać do około 6 miesiąca i podsuwać jedzonko. Kp chcę tylko do 6 miesiąca, potem przechodzę na modyfikowane.
Jak poszperałam trochę w internecie to trafiłam w kilku miejscach na informację, że słoiczki od 4 miesiąca są tak oznaczone tylko dlatego, że według prawa nie można sprzedawać jedzenia dla niemowląt poniżej tego wieku. A zalecenia WHO są takie, żeby nie rozszerzać przed 6 miesiącem. Wskazania do rozszerzania:
Cytat:
Czy dziecko pewnie siedzi samo lub z niewielkim wsparciem? Czy potrafi kontrolować oraz długo i pewnie utrzymać głowę? Czy pewnie łapie i trzyma przedmioty? Może próbuje łapać jedzenie z waszych talerzy, odwraca głowę, otwiera usta i kieruje jedzenie w ich stronę? Czy dziecko nie ma już odruchu wysuwania języka –wypychania z ust pokarmów? Czy odwraca głowę od piersi czy butelki jeśli nie jest głodne?
To są oznaki, że organizm jest gotowy na stałe pokarmy, bo rozwój organizmu jest synchroniczny-mogę jeść, zaczynam siadać.
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-15, 09:46   #2020
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez tabaska25 Pokaż wiadomość
u nas becikowe bardzo szybko i sprawnie sie zalatwia w mopsie, potrzebny byl tylko akt urodzenia, a reszte urzad sam pobiera sobie - chyba ze skarbowki cos o dochodach


U nas tak sam. Kocham takie urzędy


Mówcie o spaniu w dzień. Mój śpi malutko. Ma to po mnie, ja tez nie potrzebuję za dużo snu.
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-15, 09:54   #2021
AsiaPo
Mama Land
 
Avatar AsiaPo
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 704
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

My się z TZ ścięliśmy ostatnio o karmienie Małej. Byliśmy u teściów i dostaliśmy od nich mnóstwo warzyw takich z ich działki. Chciałam coś z nimi zrobić, żeby Mała w przyszłości z nich skorzystać. To ten mi powiedział, ze poddając je obróbce termicznej zabijam większość witamin. Ta, to lepiej nic nie robić, a zimą kupić cokolwiek. Zero myślenia i wybiegania w przyszłość te chłopy

U nas tylko kp do 6 miesięcy, do 9 pierś i myślę że blw. Chcę sobie zrobić nadprodukcję i karmić ja później moim mlekiem rozmrożonym. Wydaje mi się, ze mimo wszystko jest zdrowsze niż mm no i tańsze. Po 9miesiacach chcę już być w ciąży, więc to dobry czas na odstawienie Małej



Dzięki za odpowiedzi w sprawie becikowego. Postaram się złożyć w Gdyni, bo my z Mężem i tak z innych województw jesteśmy i bez papierologii sie nie obejdzie 😒
__________________
A+D=M
M.
AsiaPo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-15, 10:10   #2022
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

nie wiem kompletnie, co sie u was dzieje, znaczy tu na wizazu, ale postanowilam sie odezwac no to sie odzywam... i nie mam czasu na wiecej, trzeba ogarniac dwa obiady...
cloche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-15, 10:29   #2023
tabaska25
Zadomowienie
 
Avatar tabaska25
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 708
GG do tabaska25
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Smarrita jak Ci sie podobalo w swieradowie? Bo my za tydzień sie wybieramy
__________________
Spełniona mama, zakochana żona, szczęśliwa kobieta.
tabaska25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-15, 10:38   #2024
NetaC
Raczkowanie
 
Avatar NetaC
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 485
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Mój Sami śpi dużo cała noc i sporo w dzień. Ale są dni kiedy w dzień jest aktywniejszy i śpi malutko. Na prawdę różnie z nim jest.

Ja daję mu swoje mleko ale też i modyfikowane. Co do diety BLW to od 6 miesiąca wprowadzimy. Czytałam na ten temat i kupię jeszcze ta książkę AlaAntkowe BLW. Podoba mi się ta filozofia karmienia. Zgadzam się z nią.
Osobiście nie mam nic do słoiczków ale myślę że moja rodzina by mnie powiesiła za to..

Wspomnienie figury po ciążowej.
Czy któraś z was ma rozstępy czy tylko ja? Koszmarne ogromne na całym brzuchu plus nadmiar skóry... plus kg wcale nie spadają. Strój dwu częściowy na basen basen odpada.

A i mam zamrożone sporo mleka swojego gdy ma początku miałam go za dużo. Ale nie umiem się do niego przekonać. Boję się nim karmić małego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NetaC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-15, 11:00   #2025
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

uu kejka to straszna lipa oby udało się to inaczej wyleczyć, matko nie wyobrażam sobie iść do szpitala mając tak małe dziecko
cloche witaj czemu aż dwa obiady?:P
Neta ja mam figurę lepszą niż przed ciążą łącznie z brzuchem tylko tyłek do dopracowania, ale nie spieszy mi się z tym. Na brzuchu mam ze dwa rozstępy ale olewam je ;] zbledną
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-15, 11:05   #2026
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Padłam ! Przyszło mi 2,5 wypłaty (macierzyńskie) przelewem pocztowym Ale jaja. A ja czekałam na wpłatę na konto
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-15, 11:10   #2027
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

heh u mnie pierwszy macierzyński też przyszedł pocztą
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-15, 11:26   #2028
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
uu kejka to straszna lipa oby udało się to inaczej wyleczyć, matko nie wyobrażam sobie iść do szpitala mając tak małe dziecko

cloche witaj czemu aż dwa obiady?:P

Neta ja mam figurę lepszą niż przed ciążą łącznie z brzuchem tylko tyłek do dopracowania, ale nie spieszy mi się z tym. Na brzuchu mam ze dwa rozstępy ale olewam je ;] zbledną

I to jeszcze 120 km od domu
Ja tez mam lepsza niz przed ciaza, kg tez lepsze niz przed. A rozstepy male na cycach od dolu. Brzucha brak juz dawno

Cloche robi dwa obiady bo Flo ma specjalna diete i jej obiad (tez z wylaczeniami przez Ninke) ...jesli dobrze rozkminiam...
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-15, 11:45   #2029
tabaska25
Zadomowienie
 
Avatar tabaska25
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 708
GG do tabaska25
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

U mnie waga jak przed ciaza, rozstępów brak.

Wlasnie chcialam poruszyć temat sloiczkow, bo nastawialam sie ze będę wszystko sama malemu gotowac a ostatnio znajoma poruszyla ten temat z jednym z lepszych lekarzy pediatrów w okolicy a on powiedzial ze tylko akceptowalne są sloiczki, bo modyfikowane, sprawdzane, maja wiecej Wit bo te w gotowaniu zostaja w wodzie i suma sumarum to tańszy interes pod względem czasu i kasy. Sama nie wiem co robic, bo warzyw markecie i tak bym nie kupowala, jedynie z działki od dziadków i na parze moglabym gotowac, ale czy to jest tego warte?
__________________
Spełniona mama, zakochana żona, szczęśliwa kobieta.
tabaska25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-15, 11:47   #2030
AsiaPo
Mama Land
 
Avatar AsiaPo
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 704
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Raty Kejka! Oby się obyło bez hospitalizacji! Ja wracam stęskniona do M. Po godzinnych ćwiczeniach +godzina zakupów!



Figura:

Płakać mi się chce jak na siebie patrzę. Mam wrażenie, że tyję po ciąży. Ważę 5kg mniej niż w dniu porodu Zawsze dużo jadłam, ale widocznie siadła mi przemiana materii. Zaczynam się oswajać z myślą, że czas na wymianę całej garderoby
__________________
A+D=M
M.
AsiaPo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-15, 11:50   #2031
tabaska25
Zadomowienie
 
Avatar tabaska25
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 708
GG do tabaska25
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

a wprowadzać obiadki chce w 5 miesiącu, kaszke chcialabym podawać na swoim odciagnietym mleku, bo gluten tez juz od 5miesiaca powinno sie zacząć dawać w 5 miesiącu, a mozna kaszki robic tez na wodzie w razie gdyby mleka zabrakło czy na mm?

---------- Dopisano o 12:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

Boże teraz widzę jak bez składu to napisałam tak to jest jak chce sie zrobić 5 rzeczy na raz
__________________
Spełniona mama, zakochana żona, szczęśliwa kobieta.
tabaska25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-15, 12:24   #2032
NetaC
Raczkowanie
 
Avatar NetaC
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 485
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Zazdroszczę wam.
Ja dziękuję Bogu za męża mojego. Mój były facet już by mnie zostawił ...

Ja nie wiem czy bym się zgodziła że słoiczki zdrowsze od marchewki z lidla czy biedry.

W końcu dziecko nie będzie jadło tylko w domu a każdemu skąd ma warzywa sprawdzać nie będę.

Myślę że ja nie chorowałam nigdy poważnie a byłam karmiona zwykła dostępna żywnością dla zwykłego zjadacza chleba.

Chociaż może dzięki ekologicznym warzywa byłoby jeszcze lepiej.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NetaC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-15, 12:37   #2033
tabaska25
Zadomowienie
 
Avatar tabaska25
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 708
GG do tabaska25
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Wtedy kiedy my byliśmy mali byly inne warzywa, teraz wszystko faszerowane chemia, a jak dlugo będzie żyli nasze pokolenie i pokolenie naszych dzieci wyjdzie dopiero za naście lat
__________________
Spełniona mama, zakochana żona, szczęśliwa kobieta.
tabaska25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-15, 12:42   #2034
NetaC
Raczkowanie
 
Avatar NetaC
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 485
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

W sumie.
U mnie wujek i teściowa hodują warzywa. Ale podstawowe. Kalafior czy brokuł to skąd brać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NetaC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-15, 12:43   #2035
niulka_1985
Zadomowienie
 
Avatar niulka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kujawy
Wiadomości: 1 978
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

NetaC, ja mam 10 rozstępów na biodrze, każdy ma max 3 cm. Także to niewiele. Smaruję się takim balsamem z ziaja i są już sporo jaśniejsze.

☆☆☆
niulka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-15, 12:47   #2036
patulinka94
Zadomowienie
 
Avatar patulinka94
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez tabaska25 Pokaż wiadomość
U mnie waga jak przed ciaza, rozstępów brak.

Wlasnie chcialam poruszyć temat sloiczkow, bo nastawialam sie ze będę wszystko sama malemu gotowac a ostatnio znajoma poruszyla ten temat z jednym z lepszych lekarzy pediatrów w okolicy a on powiedzial ze tylko akceptowalne są sloiczki, bo modyfikowane, sprawdzane, maja wiecej Wit bo te w gotowaniu zostaja w wodzie i suma sumarum to tańszy interes pod względem czasu i kasy. Sama nie wiem co robic, bo warzyw markecie i tak bym nie kupowala, jedynie z działki od dziadków i na parze moglabym gotowac, ale czy to jest tego warte?
Nie zgodzę się z tym. W słoiczku jak spojrzysz na skład to tych warzyw masz po około 10% a co z reszta?? Jak płuka i gotuje się warzywa nawet z biedry to wszystkie azotany zostają w wodzie. Pod względem kasy też słoiczki są dużo droższe, jeśli chodzi o czas to owszem wygodniej dać słoik, ale to nie o to chodzi. Takie jest moje zdanie. ☺
patulinka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-15, 12:48   #2037
NetaC
Raczkowanie
 
Avatar NetaC
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 485
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Mój brzuch popękał w ostatnim tygodniu przed porodem. Naokoło pępka ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NetaC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-15, 12:48   #2038
niulka_1985
Zadomowienie
 
Avatar niulka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kujawy
Wiadomości: 1 978
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

A po porodzie zeszło mi jakieś 15-16 kg. Zostały jeszcze 2 do wagi sprzed ciąży. Cm po woli ubywaja.

☆☆☆
niulka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-15, 12:49   #2039
NetaC
Raczkowanie
 
Avatar NetaC
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 485
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

No ja mam zdanie podobne jak Patulinka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NetaC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-15, 13:02   #2040
valaria
Raczkowanie
 
Avatar valaria
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 108
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

dziewczyny, gdyby któraś chciała, to mam kupon z pampersa na agito. niestety tylko na białe pampki, a tych nie używamy. jakby była zainteresowana to proszę o kontakt, podam numer kuponu
__________________
styczeń 2012
październik 2014
kwiecień 2016
valaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-12 16:51:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:07.