HERM's model KOSSUTH - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-30, 00:16   #1
frigiditas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 107
Cool

HERM's model KOSSUTH


Cześć Dziewczyny!
Znalazłam dziś fajna sukienkę w dobrej cenie w fajnym salonie i prawdopodobnie przygoda zakończyłaby się wpłaceniem zaliczki i zamówieniem, gdyby nie fakt, że Pani z plakietką "konsultantka ślubna" strasznie mi tę sukienkę wciskała, dwojąc się i trojąc normalnie i w kółko podkreslając hiszpańskie pochodzenie tego cuda (zadowoliłaby się nawet 100 zł zaliczki byleby natychmiast a wszystko podobno dla mojego dobra, bo rzekomo cena jest promocyjna i nikt w tym salonie nie zna dnia ani godziny kiedy nastąpi podwyżka). Do sukienki nie mam zastrzeżeń, to moja faworytka ale włączyło mi się czerwone światełko. No i postanowiłam wysłać jej zdjęcie mamie ale okazuje się, że nie mogę tego zdjęcia znaleźć... Podobnie jak i strony firmy Herm's... Wszystko to razem wzięte wydaje mi się trochę dziwne. Czy któraś z Was wie coś więcej na temat całego tego rzekomo hiszpańskiego Hermsa? Istnieje w ogóle taka firma? Może to ja jestem trochę przewrażliwiona I bardzo byłabym wdzięczna za jakieś zdjęcia modelu Kossuth ale podejrzewam, że z tym będzie trudno...
Pozdrawiam Was Dziewczyny bardzo
frigiditas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 09:43   #2
marzka82
Rozeznanie
 
Avatar marzka82
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 502
Dot.: HERM's model KOSSUTH

O to chodziło?
Na tej stronie znajdziesz więcej informacji: http://www.slubne.pl/?pid=3&col=191&...ry_id=&shift=1
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kossuth.jpg (22,7 KB, 183 załadowań)
__________________
...................\!/
...............( @ @ )
..........oOO-(_)-OOo
...Nie jedź szybciej, niż twój anioł stróż umie latać...
marzka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 11:12   #3
frigiditas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 107
Dot.: HERM's model KOSSUTH

Dziękuję Ci bardzo Marzka, to chyba jest to, chociaż ja przymierzałam sukienkę o połowę węższą a góra była uszyta z takich poziomych pasków, moze to zdjęcie po prostu nie oddaje sczegółów, dzieki za pomoc
frigiditas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 18:19   #4
marzka82
Rozeznanie
 
Avatar marzka82
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 502
Dot.: HERM's model KOSSUTH

Tak z ciekawości weszłam sobie na stronę salonu Madonna. Jest tam sporo sukienek firmy Herm's. Z pewnością jest to wiarygodna i solidna firma. Oto link do strony: http://www.suknie-slubne.pl/pl/herms.php?s=kossuth
__________________
...................\!/
...............( @ @ )
..........oOO-(_)-OOo
...Nie jedź szybciej, niż twój anioł stróż umie latać...
marzka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 18:28   #5
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: HERM's model KOSSUTH

jest jest taka firma, a jej sukienki znajdziesz w necie bez problemu
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 19:24   #6
zinedine
Raczkowanie
 
Avatar zinedine
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 125
Dot.: HERM's model KOSSUTH

Cytat:
Napisane przez frigiditas Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!
Znalazłam dziś fajna sukienkę w dobrej cenie w fajnym salonie i prawdopodobnie przygoda zakończyłaby się wpłaceniem zaliczki i zamówieniem, gdyby nie fakt, że Pani z plakietką "konsultantka ślubna" strasznie mi tę sukienkę wciskała, dwojąc się i trojąc normalnie i w kółko podkreslając hiszpańskie pochodzenie tego cuda (zadowoliłaby się nawet 100 zł zaliczki byleby natychmiast a wszystko podobno dla mojego dobra, bo rzekomo cena jest promocyjna i nikt w tym salonie nie zna dnia ani godziny kiedy nastąpi podwyżka).
Z opowieści wynika, że byłaś prawdopodobnie w Madonnie. Ta forma zachęcenia do kupna jest dla nich bardzo charakterystyczna (zresztą ze skutkiem). To jest typowy chwyt, boisz się, że taka okazja cenowa może się już więcej nie przydażyć i szybko rezerwujesz cenę. Oczywiście jest to bzdura, bo gdybyś poszła za pół roku, to dostaniesz tą sukienkę za ta samą cenę.
Przekonałam sie o tym na własnej skórze i moje znajome też. Pani zawsze radziła żeby decydować sie szybko, bo wystarczy jeden telefon z Hiszpanii i sukienka za tydzień będzie droższa. Oczywiście przyszłam za 2 miesiące i cena bez zmian i ta sama gadka.
A co do samej firmy Herm's to ja zamówiłam tam sukienkę i jestem z niej bardzo zadowolona. Bardzo pięknie i solidnie uszyta. Polecam!!!
zinedine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 17:47   #7
majka versace
Zadomowienie
 
Avatar majka versace
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 1 316
Exclamation Dot.: HERM's model KOSSUTH

Mierzyłam kilka fasonów tej firmy. Są SUPER! Zamówiłam wprawdzie gdzie indziej.....ale byłam o krok zamówienia wlaśnie z tej firmy.
majka versace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-03, 15:16   #8
kiniamal
Przyczajenie
 
Avatar kiniamal
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 24
Dot.: HERM's model KOSSUTH

Suknie tej firmy są śliczne i jakieś takie lekkie w porównaniu do Demetriosa. Zdjęcia katalogowe w nawet najmniejszym stopniu nie oddają ich piękna. Wcześniej oglądałam parę razy na necie i nic mi się nie podobało, dopiero po zmierzeniu uświadomiłam sobie, że to chyba będzie ta jedyna
kiniamal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-11, 13:25   #9
Paaulinkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 17
Dot.: HERM's model KOSSUTH

hej, ja zarezerwowałam sobie suknię HERM'S Korja, to nie jest najnowsza kolekcja, ale jak ją włożyłam to nie chciałam zdjąć - niesamowicie lekka. Ale martwi mnie jedna rzecz - w salonie zapewniono mnie, że bez problemu zmienią jej rozmiar z 42 na 36. Jest to suknia jednoczęściowa, wykończona u góry koronką, czy taka przeróbka jest rzeczywiście możliwa??? Co do firmy - mierzyłam różne rzeczy, ale te sukienki naprawdę dobrze się nosi i dobrze leżą, także bez obaw.
Paaulinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-12, 07:45   #10
kiniamal
Przyczajenie
 
Avatar kiniamal
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 24
Dot.: HERM's model KOSSUTH

Cytat:
Napisane przez Paaulinkaa Pokaż wiadomość
hej, ja zarezerwowałam sobie suknię HERM'S Korja, to nie jest najnowsza kolekcja, ale jak ją włożyłam to nie chciałam zdjąć - niesamowicie lekka. Ale martwi mnie jedna rzecz - w salonie zapewniono mnie, że bez problemu zmienią jej rozmiar z 42 na 36. Jest to suknia jednoczęściowa, wykończona u góry koronką, czy taka przeróbka jest rzeczywiście możliwa??? Co do firmy - mierzyłam różne rzeczy, ale te sukienki naprawdę dobrze się nosi i dobrze leżą, także bez obaw.
Mi w salonie powiedziano, że różnica w rozmiarach to 4 cm, także Paulinko w Twoim przypadku to odpada kawał materiału z tej sukni....najlepiej idź i spytaj jak zamierzają zmniejszyć i jak ta suknia będzie wyglądała, bo to są poprawki aż o 3 rozmiary
kiniamal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-12, 10:20   #11
Paaulinkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 17
Dot.: HERM's model KOSSUTH

Kiniamal, spojrzałam na Twoją lokalizację i okazuje się, że świat nie jest taki wcale wielki - jestem z Ostrołęki, a suknię zarezerwowałam w Łomży w salonie Panna Młoda na Długiej. Jeszcze w tym tygodniu będę w Łomży więc dokładnie popytam. Za to w międzyczasie ktoś mi powiedział, że oni w salonach próją suknię na szwach, zakładają na Pannę Młodą i praktycznie na niej znów zszywają....ale na pewno jeszcze dopytam.
Paaulinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-14, 08:38   #12
kiniamal
Przyczajenie
 
Avatar kiniamal
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 24
Dot.: HERM's model KOSSUTH

Cytat:
Napisane przez Paaulinkaa Pokaż wiadomość
Kiniamal, spojrzałam na Twoją lokalizację i okazuje się, że świat nie jest taki wcale wielki - jestem z Ostrołęki, a suknię zarezerwowałam w Łomży w salonie Panna Młoda na Długiej. Jeszcze w tym tygodniu będę w Łomży więc dokładnie popytam. Za to w międzyczasie ktoś mi powiedział, że oni w salonach próją suknię na szwach, zakładają na Pannę Młodą i praktycznie na niej znów zszywają....ale na pewno jeszcze dopytam.

Paulinko ale fajnie. To prawie jesteśmy sąsiadkami. A wiesz, że z tym wywalaniem szwów to może masz i racje. Przecież oni te sukienki mają na bardzo długo to muszą jakiś system wypracować. Ja się w takich rzeczach nie orientuje, bo swoją suknię zamówiłam w moim rozmiarze. A Kiedy będzie ten Twój wielki dzień?
kiniamal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 12:46   #13
Paaulinkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 17
Dot.: HERM's model KOSSUTH

hej, wiesz zrezygnowałam z tej sukni, po konsultacjach ze znajomymi krawcowymi doszłam do wniosku, że nie przeżyję wojny nerwów: uda się przeróbka czy się nie uda, zwłaszcza, że pierwszą przymiarkę miałam wyznaczoną na tydzień przed ślubem. poza tym wyobraź sobie, że w międzyczasie trafiłam na suknię z moich marzeń - szukałam takiej wcześniej, ale nigdzie nie mogłam nawet jej śladu znaleźć i zrezygnowałam z poszukiwań, a tu taka niespodzianka. suknię będę wypożyczać ale dostanę ją już w maju dokładnie na mój wymiar. jak tylko do mnie dotrze to wrzucę zdj. wiesz, ja jestem trochę wariatka, wszystko wolę mieć wcześniej niż trzy minuty przed dzwonkiem, a odliczając od dziesiejszego dnia to zostało mi dokładnie 4 miesiące i 14 dni do ślubu - 28.07.2007. i najgorsze jest, że nie mogę się zorientować, kiedy ten czas upłynął, pamiętam jak latem ubiegłego roku zamawiałam salę i zespół wesleny (ten ostatni też z łomżyńskich stron). A kiedy Ty uszczęśliwisz swojego narzeczonego?
Paaulinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 07:38   #14
kiniamal
Przyczajenie
 
Avatar kiniamal
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 24
Dot.: HERM's model KOSSUTH

To bardzo się cieszę, że znalazłaś suknię swoich marzeń. Ale powiedz ona też jest z Herm'sa czy nie? Ja swoją odbiorę pod koniec maja. Natomiast ślub będzie 23 czerwca. Masz racje, że ten czas leci jak szalony. My tak samo rok temu wszystko pozałatwialiśmy, a teraz tylko ubrania zostały. Moimi faworytkami w sukniach były właśnie te z Demetriosa, ale Boże po zmierzeniu to byłam przerażona.....takie ciężkie, że szok. Teraz będę miała tą z Herm'sa ale model inny niż w tytule wątku, ale jestem strasznie zadowolona )
kiniamal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 15:08   #15
Paaulinkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 17
Dot.: HERM's model KOSSUTH

hej, to nie jest Herm's tylko jakaś polska firma, ale nie mogę teraz znaleźć kwitka z salonu a nie pamiętam, jak znajdę napiszę jaka. przyznam się, że jak ją włożyłam to mi było wszystko jedno jaka to firmaDemetrios jest piękny, ale faktycznie ciężki. wiesz, zamówiłam sobie welon dwuczęściowy - do bioder i odpinany na 2,5 m. czytałam na forum, że tak się robi, widziałaś to gdzieś w praktyce? jaki masz model z Herm'sa? pozdrawiam
Paaulinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 10:56   #16
kiniamal
Przyczajenie
 
Avatar kiniamal
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 24
Dot.: HERM's model KOSSUTH

Super pomysł z tym welonem. Mi on się strasznie podoba. Nawet myślałam wcześniej o czymś takim, ale on dla mnie się nie nadaje, bo optycznie wydłuża. Jeśli Twój narzeczony jest sporo wyższy od Ciebie to będziecie pięknie wyglądać. A już wiesz co będziesz z włoskami robiła? Bo ja jeszcze zbytnio nie mam pojęcia. A z tym jest też niemały problem
kiniamal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 13:19   #17
Paaulinkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 17
Dot.: HERM's model KOSSUTH

no właśnie ja mam 170 cm a mój TŻ 190 cm (nie dosięgam mu nawet do ucha) jak dojdą buty to ja będę miała 177 cm a on jakieś 192 cm (mam czubek głowy na wysokości jego brody) poza tym welon będzie przypięty z tyłu głowy, a nie na górze, a TŻ będzie w garniturze czarnym w tłoczony czarny, błyszczący pasek (też z Łomży), więc go to jeszcze wydłuży. tak więc wydaje mi się że będzie ok. włoski mam do łopatek bardzo ciemny brąz (naturalny - chciałam coś zmienić, ale fryzjerki mi odradzają) część włosów rozpuszczę, tak by spływały mi na ramiona, część upnę z tyłu głowy tak żeby było na czym welon dobrze zaczepić, ale jeśli chodzi o szczegóły to zdaję się na dobrą fryzjerkę. takie uczesanie idelanie pasuje do sukienki - ma odkryte ramiona, a że jestem szczupła trochę kostek mi wystaje to akurat włosy mi je przykryją
Paaulinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-18, 12:39   #18
kiniamal
Przyczajenie
 
Avatar kiniamal
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 24
Dot.: HERM's model KOSSUTH

Właśnie ja też myślałam o takim upięciu, bo mamy podobną długość włosków. A jeszcze wracając do welonu to będzie super. Twój TŻ to wysoki facet....będziecie wyglądać ślicznie
kiniamal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 15:22   #19
Paaulinkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 17
Dot.: HERM's model KOSSUTH

hej, bardzo Ci dziękuję za ostatnie słowa. niby mamy z TŻ jakąś wizję naszego ślubu, wesela, nas samych, ale tak naprawdę to do samego końca nie będziemy pewni jak to wypadnie... a jaki strój wybraliście dla Twojego TŻ???? napisz też jaką suknię z Hermsa wybrałaś. jeśli chodzi os tronę organziacyjną my mamy już wszystko załatwione ( sala, zespół, fotograf, kamerzysta, fryzjer, makijażystka, auto, kwiaciarnia, moja suknia i wszystkie dodatki do niej - buty, bielizna, welon, bizuteria, stroik we włosy; garnitur i buty dla TŻ, została nam do kupienia koszula, kamizelka z "krawatką" i spinki do mankietów) przed nami jeszcze formalności, ale to tempo tylko ze względu na to, że ja pracuję i jednocześnie jestem na III roku studiów, nie długo sesja itp. a jak Twoje przygotowania??? pozdrawiam serdecznie
Paaulinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:24.