Wszystko o zabiegu OLAPLEX - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-22, 16:02   #151
LeoNa86
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 787
GG do LeoNa86
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Witam Was serdecznie!
Kochane mogłybyście puścić linka do sprawdzonego sprzedawcy?
LeoNa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-07, 21:39   #152
Mircalla
Rozeznanie
 
Avatar Mircalla
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 799
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Dziewczyny, czy Olaplex nie powoduje zbytniego wygładzenia, a w rezultacie przyklapnięcia włosów? Mam cienkie włosy...
__________________
Małymi krokami do dużych celów...


- tym, co stymuluje człowieka najskuteczniej, jest egoizm.
- a miłość?
- miłość wynika z pragnienia, żeby ktoś nas kochał. A to znowu egoizm.
Mircalla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 10:18   #153
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 284
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

nie powoduje przyklapu, bo włosów nie obciąża. Jest to całkiem inny efekt niż w przypadku keratynowego prostowania
yolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 13:37   #154
motyczka92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 7
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

yolca możesz napisać jak farbowałas sama włosy z uzyciem Olaplexu? planuje zrobic koloryzacja sama w domu z Olaplexem na ciemny brąz, ale niebardzo wiem jak się tego używa
motyczka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-12, 16:18   #155
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 284
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez motyczka92 Pokaż wiadomość
yolca możesz napisać jak farbowałas sama włosy z uzyciem Olaplexu? planuje zrobic koloryzacja sama w domu z Olaplexem na ciemny brąz, ale niebardzo wiem jak się tego używa
Używa się bardzo łatwo, bo dodaje się do mieszanki, miesza jeszcze raz dokładnie i farbuje. W instrukcji jest napisacne żeby niezależnie od ilości farby dodawać 3,75 ml olaplex 1. Trzymasz tyle ile trzymasz swoją farbę, spłukujesz dokładnie. Nakładasz olaplex 2 i trzymasz też trochę (20- 30 min). Spłukujesz i myjesz, odżywkujesz, tak jak zwykle robisz po farbie i gotowe.....ja też farbowałam na ciemno i powiem ci, że nigdy jeszcze nie miałam tak błyszczących włosów jak po olaplex......naprawde jestem w szoku, nic nie zmieniałam ostatnio w pielęgnacji tylko zaczęłam stosować olaplex i naprawde efekt jest...nawet po keratynowym prostowaniu nie miałam takiego połysku na włosach...także rób spokojnie

tylko wg mnie ma to sens jeżeli jedna stosuje się komplet, tzn.: olaplex 1, 2 i 3, bo nie sądzę, że sama 3 coś zrobi....trzymam kciuki i daj znać jak zrobisz
yolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 06:45   #156
kasieel
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 35
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

A nie boicie że w domu to taki średni efekt będzie? nie lepiej wybrać się do salonu fryzjerskiego na jakiś sprawdzony i dobrze wykonany zabieg na włosy które je odpowiednio zregeneruje?
kasieel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 12:50   #157
motyczka92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 7
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Czy ktoś wie jak farbować włosy z olaplexem ale na ciemne brązy? Ile i jak dodać do farby i czy może to być jakakolwiek drogeryjna farba?
motyczka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-16, 13:08   #158
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 284
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez motyczka92 Pokaż wiadomość
Czy ktoś wie jak farbować włosy z olaplexem ale na ciemne brązy? Ile i jak dodać do farby i czy może to być jakakolwiek drogeryjna farba?

napisałam o tym 2 posty wyżej

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

Cytat:
Napisane przez kasieel Pokaż wiadomość
A nie boicie że w domu to taki średni efekt będzie? nie lepiej wybrać się do salonu fryzjerskiego na jakiś sprawdzony i dobrze wykonany zabieg na włosy które je odpowiednio zregeneruje?
W przypadku olaplex akurat to nie ma specjalnego znaczenia, bo jak wiadomo u fryzjera i zaraz po nim wszystko wygląda pięknie, włosy super się układają i w ogóle. Czar pryska kiedy pierwszy raz myje się włosy w domu, bo wtedy okazuje się ze farba zeszła albo cięcie jest do bani
U mnie efekt widocznej naprawy włosów pojawił się dopiero po którymś tam zastosowaniu olaplexu
yolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-21, 14:43   #159
motyczka92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 7
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

yolca zrobiłam zabieg Olaplex (odlewki zamówiłam na allegro) i jestem załamana bo wiązałam z tym zabiegiem wielkie nadzieje - moje włosy z natury się bardzo puszą, są suche i się kręcą. Poszłam za radą Aliny z bloga alinarose, która doradziła mi żeby pierw pofarbować włosy a dopiero potem zrobić zabieg.
Więc pofarbowałam włosy, umyłam szamponem, spsikałam No1 i trzymałam 30 minut, nie spłukując nałozyłam No2 i trzymałam 3 godziny, zmyłam tylko wodą i nałożyłam odżywkę na 15 minut.
Od razu po włosy były miłe w dotyku i błyszczące, ale na następny dzien efekt znikł, dalej się strasznie puszą i są sianowate Na zdjęciach po zabiegu u alinyrose, która ma podobny typ włosów do moich, włosy są super wygładzone i na to też liczyłam.
Nie wiem czy coś zrobiłam nie tak, czy może zamówione odlewki były podróbami. Warto próbować jeszcze za jakiś czas czy dać sobie spokój?
Jeśli ktoś ma sprawdzonych sprzedawców na allegro (żeby to napewno był oryginalny produkt) to bardzo poproszę
motyczka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-21, 14:56   #160
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez motyczka92 Pokaż wiadomość
yolca zrobiłam zabieg Olaplex (odlewki zamówiłam na allegro) i jestem załamana bo wiązałam z tym zabiegiem wielkie nadzieje - moje włosy z natury się bardzo puszą, są suche i się kręcą. Poszłam za radą Aliny z bloga alinarose, która doradziła mi żeby pierw pofarbować włosy a dopiero potem zrobić zabieg.
Więc pofarbowałam włosy, umyłam szamponem, spsikałam No1 i trzymałam 30 minut, nie spłukując nałozyłam No2 i trzymałam 3 godziny, zmyłam tylko wodą i nałożyłam odżywkę na 15 minut.
Od razu po włosy były miłe w dotyku i błyszczące, ale na następny dzien efekt znikł, dalej się strasznie puszą i są sianowate Na zdjęciach po zabiegu u alinyrose, która ma podobny typ włosów do moich, włosy są super wygładzone i na to też liczyłam.
Nie wiem czy coś zrobiłam nie tak, czy może zamówione odlewki były podróbami. Warto próbować jeszcze za jakiś czas czy dać sobie spokój?
Jeśli ktoś ma sprawdzonych sprzedawców na allegro (żeby to napewno był oryginalny produkt) to bardzo poproszę
ja robiłam zabieg w piątek w salonie i jestem zachwycona
wczoraj myłam włosy, efekt taki sam
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-21, 18:54   #161
latinka
Zadomowienie
 
Avatar latinka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 1 088
GG do latinka
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
ja robiłam zabieg w piątek w salonie i jestem zachwycona
wczoraj myłam włosy, efekt taki sam
Ja dziś robiłam 2 raz i tez jestem zadowolona.

Motyczka moja fryzjerka mówiła, że olaplex stosuje się przed myciem a nie po. a 1 ma sens właśnie wtedy, gdy dodaje się do farby a nie po farbowaniu. Po spłukaniu farby 2 i potem mycie dopiero mycie szamponem etc
latinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-22, 15:09   #162
motyczka92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 7
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Początkowo tak zamierzałam własnie dodac No1 do farby, ale poszłam za radą że to nie ma sensu przy brązach i działa tylko na blondach i żeby najpierw pofarbować a dopiero potem zrobic zabieg z Olaplexem...
motyczka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-22, 16:19   #163
Ejdzi
Przyczajenie
 
Avatar Ejdzi
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Motyczka92, przy samej regeneracji olaplex no1 nakłada sie na suche włosy. Moze to dlatego

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

No i działa do kazdej farby, rzekomo przy rozjaśniaczu najbardziej wydobywane jest jego dobroczynne działanie, ale samo to ze mozna dodać go do ogromu zabiegów juz świadczy o tym, ze stwierdzenie ze z brązami nie działa to mit
__________________
A
Ejdzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-22, 17:49   #164
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 284
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

O ile zrozumiałam to co napisałaś to do farbowania nie dodawałaś olaplex, tak ???
To szkoda, bo jedną z metod jest właśnie dodawanie nr 1 do farbowania, i wydaje mi się że gdybyś tak zrobiła to być może efekt byłby lepszy.
Napiszę jak było w moim przypadku. Pierwwzy raz zrobiłam sobie tylko regenerację (czyli 1, płukanie, a potem 2 na godzinę) i też efektu nie widziałam. w międzyczasie 1 raz w tygodniu nakładałam sobie przed myciem włosów nr 3. I w końcu po 2 tygodniach musiałam farbować i po farbowaniu efekt był rewelacyjny. Włosy błyszczące, miękkie, niepuszące się (mimo wilgoci na dworze).

Generalnie jeżeli chodzi o olaplex to on nie ma zadania wyprostowania i wygładzenia włosów tylko naprawienia uszkodzeń wewnątrz włosa. Te może potrwać jakiś czas, tak mi się przynajmniej wydaje. Dlatego ja osobiście (kupowałam zestaw oryginalny 100ml nr1, 200ml nr2 i 100 ml nr3) nie zniechęciłam się tym, że po pierwszym użyciu niczego nie zauważyłam, tylko dalej uzywałam i po kilkukrotnym użyciu włosy mi się poprawiły
yolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-22, 19:38   #165
latinka
Zadomowienie
 
Avatar latinka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 1 088
GG do latinka
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez motyczka92 Pokaż wiadomość
Początkowo tak zamierzałam własnie dodac No1 do farby, ale poszłam za radą że to nie ma sensu przy brązach i działa tylko na blondach i żeby najpierw pofarbować a dopiero potem zrobic zabieg z Olaplexem...
Przy każdym kolorze farby działa bo po prostu chroni włosy
Nast razem dodaj do farby i sama zobaczysz czy jest efekt.
latinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-22, 20:38   #166
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 284
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

działa do każdej farby bo przy każdej używa się jakiegoś aktywatora a one wiadomo niszczą włosy. Przy blondach zniszczenia są stosunkowo największe, bo najwyższe stężenia się używa...ale ochrona przy każdym farbowanie jest potrzebna....
Mnie się wydaje, że to niedomówienie, że działa tylko na blondy wynika z tego, że nr 1 nazywa się BOND multiplayer, a wiele osób czyta to jako blond.... i stąd sugestia że tylko do blondów. Nawet jakiś fryzjerski salon, który opisywał procedurę, pisał że to blond multi..... więc uważnie trzeba czytać

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

Cytat:
Napisane przez motyczka92 Pokaż wiadomość
Początkowo tak zamierzałam własnie dodac No1 do farby, ale poszłam za radą że to nie ma sensu przy brązach i działa tylko na blondach i żeby najpierw pofarbować a dopiero potem zrobic zabieg z Olaplexem...

poza tym oczywiście jest też taka możliwość, że niepełnowartościowe miałas te odlewki...mam nadzieję, że nie

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Cytat:
Napisane przez latinka Pokaż wiadomość
Ja dziś robiłam 2 raz i tez jestem zadowolona.

Motyczka moja fryzjerka mówiła, że olaplex stosuje się przed myciem a nie po. a 1 ma sens właśnie wtedy, gdy dodaje się do farby a nie po farbowaniu. Po spłukaniu farby 2 i potem mycie dopiero mycie szamponem etc
Ja robiłam dokładnie tak jak twoja fryzjerka, zresztą na poprzedniej stronie opisałam to co robiłam, więc nie wiem dlaczego Motyczka zrobiła inaczej
yolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-27, 23:31   #167
Annmaa
Raczkowanie
 
Avatar Annmaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: miejska patelnia
Wiadomości: 191
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez yolca Pokaż wiadomość
Używa się bardzo łatwo, bo dodaje się do mieszanki, miesza jeszcze raz dokładnie i farbuje. W instrukcji jest napisacne żeby niezależnie od ilości farby dodawać 3,75 ml olaplex 1. Trzymasz tyle ile trzymasz swoją farbę, spłukujesz dokładnie. Nakładasz olaplex 2 i trzymasz też trochę (20- 30 min). Spłukujesz i myjesz, odżywkujesz, tak jak zwykle robisz po farbie i gotowe.....ja też farbowałam na ciemno i powiem ci, że nigdy jeszcze nie miałam tak błyszczących włosów jak po olaplex......naprawde jestem w szoku, nic nie zmieniałam ostatnio w pielęgnacji tylko zaczęłam stosować olaplex i naprawde efekt jest...nawet po keratynowym prostowaniu nie miałam takiego połysku na włosach...także rób spokojnie

tylko wg mnie ma to sens jeżeli jedna stosuje się komplet, tzn.: olaplex 1, 2 i 3, bo nie sądzę, że sama 3 coś zrobi....trzymam kciuki i daj znać jak zrobisz

Cześć a jak to się miesza z farbą, czy istotna jest jakaś kolejność mieszania tego preparatu? np. pierwsze z aktywatorem a potem z farbą? i czy jeśli standardowo farbuję (na jasny rudy) na 6% aktywatora czy tak jak w przypadku rozjaśniania trzeba podnieść o 1 poziom aktywator czyli z 6% na 9%? Ile nałożyłaś tego Olaplexu 2?
Annmaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-29, 09:24   #168
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 284
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez Annmaa Pokaż wiadomość
Cześć a jak to się miesza z farbą, czy istotna jest jakaś kolejność mieszania tego preparatu? np. pierwsze z aktywatorem a potem z farbą? i czy jeśli standardowo farbuję (na jasny rudy) na 6% aktywatora czy tak jak w przypadku rozjaśniania trzeba podnieść o 1 poziom aktywator czyli z 6% na 9%? Ile nałożyłaś tego Olaplexu 2?
najpierw wymieszałam mieszankę mojej farby, a następnie dodałam olaplex nr 1 i wymieszałam jeszcze raz. Olaplex nie zmienia wartości aktywatora, tak przynajmniej napisane jest w instrukcji, więc nie trzeba go podnosić. I farbujesz tak jak robisz to zwykle.
Trzeba tylko pamietać że dodaje sie olaplex bezpośrednio z pojemniczka, a nie rozciencza jak w przypadku regeneracji...i to chyba wszystko

Olaplex 2 to na pewno zależy od długości włosów, ja nakładam ilość wielkości orzecha włoskiego, może ciut więcej, a włosy mam do łopatek
yolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-29, 11:04   #169
Annmaa
Raczkowanie
 
Avatar Annmaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: miejska patelnia
Wiadomości: 191
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez yolca Pokaż wiadomość
najpierw wymieszałam mieszankę mojej farby, a następnie dodałam olaplex nr 1 i wymieszałam jeszcze raz. Olaplex nie zmienia wartości aktywatora, tak przynajmniej napisane jest w instrukcji, więc nie trzeba go podnosić. I farbujesz tak jak robisz to zwykle.
Trzeba tylko pamietać że dodaje sie olaplex bezpośrednio z pojemniczka, a nie rozciencza jak w przypadku regeneracji...i to chyba wszystko

Olaplex 2 to na pewno zależy od długości włosów, ja nakładam ilość wielkości orzecha włoskiego, może ciut więcej, a włosy mam do łopatek


Ile trzymasz Olaplex 2 na włosach?
Annmaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-29, 12:31   #170
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 284
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez Annmaa Pokaż wiadomość
Ile trzymasz Olaplex 2 na włosach?
od pół godziny do godziny
yolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-29, 18:01   #171
Nogala1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 483
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Dziewczyny mam pytanie czy olaplex jako regeneracja działa na niefarbowane włosy?Bo dzwoniłam do fryzjera gdzie właśnie pracują na olaplexie i Pani powiedziała,że preparat nie działa na włosach naturalnych , a wczoraj bylam na podcięciu u innego i oni też mają olaplex i mówili,że działa na naturalne też oczywiście
Nogala1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-29, 18:06   #172
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez Nogala1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie czy olaplex jako regeneracja działa na niefarbowane włosy?Bo dzwoniłam do fryzjera gdzie właśnie pracują na olaplexie i Pani powiedziała,że preparat nie działa na włosach naturalnych , a wczoraj bylam na podcięciu u innego i oni też mają olaplex i mówili,że działa na naturalne też oczywiście
działa na naturalnych, sama robiłam
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-29, 18:49   #173
Annmaa
Raczkowanie
 
Avatar Annmaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: miejska patelnia
Wiadomości: 191
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Czesc jestem po dzisiejszym farbowaniu olaplexem i nie widze zadnej poprawy. Produkt kupilam na allegro. Sprzedawca mial dobre oceny. Rozrobione bylo 3,75 ml Olaplex 1 na 60 ml farby a potem nalozylam ok. 9-10 ml olaplexu 2 - na wlosy do ramion i trzymalam 1,5 godziny. Mylam wloay szamponem dla dzieci. Po stosowaniu olaplexu 3 efekt powinien byc lepszy czy ten preparat utrzymuje to zostalo zrobione olaplexem 1 i 2?
Annmaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-29, 18:56   #174
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 284
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Działa na naturalnych też to jest preparat zapobiegający zniszczenion włosów podczas praktycznie wszystkich zabiegów również związanych za stylizacją włosów, bo i gorące powietrze i lokowanie i prostowanie, to wszystko niszczy włosy
yolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-29, 19:53   #175
Nogala1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 483
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

dziękuję dziewczyny za odpowiedz
zapiszę się może na luty bo na styczeń jestem już zapisana na zabieg pro fiber
Nogala1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 10:34   #176
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 284
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Ja wczoraj przypadkiem zobaczyłam salon w którym robią pro fiber, nie było ludzi, nie musiałam sie zapisywać i zdecydowałam się.....efekt jest niesamowity, ale poczekam do umycia i żeby przekonać się co sama zrobię z włosami
yolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-02, 11:13   #177
kleo_4
Zakorzenienie
 
Avatar kleo_4
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 570
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Ja sie wreszcie zdecydowalam i zapisalam na olaplex, dlugo szukalam odpowiedniego salonu, mam nadzieje ze sie nie zawiode. Bede odswiezac kolor wiec od razu przyda sie tez regeneracja
__________________
Kiedy kobieta ma na sobie uśmiech, cała reszta to tylko dodatki do stylizacji

Kocham i jestem kochana

14.12.2015♥ Moje malutkie-największe szczęście
kleo_4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-02, 15:11   #178
motyczka92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 7
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Dzięki za odpowiedzi dziewczyny, nastepnym razem zrobię tak jak mówicie - dodam No1 do farby albo jak będę robić samą regenerację to nałoze na włosy suche, bo wtedy nałozyłam od razu po spłukaniu farby i włosy były wilgotne. Tak jak pisałam, początkowo planowałam dodać Olaplex do farby, ale dziewczyna z bloga alinarose odradziła mi, bo pisała że przy brązach nie ma to sensu i żeby zrobić zabieg po farbowaniu, więc poszłam za jej radą. Popróbuje innych metod i zobaczymy czy będzie efekt
A macie może jakiś sprawdzonych sprzedawców odlewek z allegro?
motyczka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-02, 19:46   #179
Nogala1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 483
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cytat:
Napisane przez yolca Pokaż wiadomość
Ja wczoraj przypadkiem zobaczyłam salon w którym robią pro fiber, nie było ludzi, nie musiałam sie zapisywać i zdecydowałam się.....efekt jest niesamowity, ale poczekam do umycia i żeby przekonać się co sama zrobię z włosami
yolca myłaś już włosy ? jestem bardzo ciekawa jak po myciu?
Nogala1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 17:44   #180
miss_dominikana
Przyczajenie
 
Avatar miss_dominikana
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 12
Dot.: Wszystko o zabiegu OLAPLEX

Cześć dziewczyny,

Farbowałam włosy w Święta i użyłam Olaplexu normalnie do farby. Efekt był świetny, ale tylko przez 1,5 tygodnia. Po Sylwestrze nałożyłam olej awokado (trochę wymęczyłam włosy kręceniem i chciałam zrobić dla nich coś dobrego ) i po spłukaniu już czułam że włosy są inne, tak jakby wróciły do poprzedniego stanu. Na pewno będę jeszcze używać Olaplexu bo byłam bardzo zadowolona, no i na zniszczonych włosach zalecane jest częste używanie żeby efekt był lepszy. Chcę tylko wiedzieć czy komuś olejowanie też "wypłukało" ten efekt wygładzenia.
miss_dominikana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-28 12:40:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:09.