(: zawsze chciałam byc blondynką :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-04, 11:14   #31
201710291909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 145
Dot.: (: zawsze chciałam byc blondynką :)

Świetnie Cię rozumiem miałam troche dłuzsze włosy i każdy mi zawsze powtarzał nie scinaj, nie farbuj... szkoda takich włosów. Jak pojawił się Władca pierścieni na ekranach, słyszałam "wiesz przypominasz mi te elfy"i poszłam do fryzjera i jestem happy

Co do blondu to mam kumpele na roku ma takie same włosy jak Ty i zrobiła sie na blond i wygląda super. Zupełnie inna kobieta, w ogóle fajnie jej sie teraz włoski układaja i jest bardzo zadowolona.

Dla mnie jest jeden minus blond włosów --odrosty, ale czego to nie wymyślą ostatnio na sat1 widziałam krótki reportaż o takich sztyftach na odrosty. Smarujesz sobie taka "pomadką" przedziałek i nie widać zbytnio ciemnych odrostów. Ponoć nie szkodzi włosom i zmywa sie przy 1ym myciu Ciekawe czy kiedyś do Polski to cudo trafi?
201710291909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 12:04   #32
naughty-girl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 818
Dot.: (: zawsze chciałam byc blondynką :)

Cytat:
Napisane przez smileofangel
no dobrze kobietki ale wracajac do peruki (to wydatek rzedu 200zl) chce zamowic z allegro wiec nie bede miala mozliwosci przymiarki... jaki blond kupic???
myśle że najlepiej byłoby zmontować 3 [żeby była ocena komisyjna,będziesz miała różne opinie do porównania] osobową ekipę z którą wybierzesz się do jakiegoś sklepu z perukami koleżanki doradzą ci w jakim kolorze ci dobrze, jak już będziesz wiedzieć to znajdziesz podobną na allegro
naughty-girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 12:07   #33
naughty-girl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 818
Dot.: (: zawsze chciałam byc blondynką :)

Cytat:
Napisane przez Agnessia21
Świetnie Cię rozumiem miałam troche dłuzsze włosy i każdy mi zawsze powtarzał nie scinaj, nie farbuj... szkoda takich włosów. Jak pojawił się Władca pierścieni na ekranach, słyszałam "wiesz przypominasz mi te elfy"i poszłam do fryzjera i jestem happy

Co do blondu to mam kumpele na roku ma takie same włosy jak Ty i zrobiła sie na blond i wygląda super. Zupełnie inna kobieta, w ogóle fajnie jej sie teraz włoski układaja i jest bardzo zadowolona.

Dla mnie jest jeden minus blond włosów --odrosty, ale czego to nie wymyślą ostatnio na sat1 widziałam krótki reportaż o takich sztyftach na odrosty. Smarujesz sobie taka "pomadką" przedziałek i nie widać zbytnio ciemnych odrostów. Ponoć nie szkodzi włosom i zmywa sie przy 1ym myciu Ciekawe czy kiedyś do Polski to cudo trafi?
hmm, ja widziałam "cudo" w tym stylu w avonie , taki specjalny żel niby rozjaśniający włosy [na trwałe, a nie do 1 mycia] . śmierdzi to to ochydnie, wodą utlenioną i czymś jeszcze, włosy są w dotyku nieprzyjemne i cuchną :p a efektów szczególnych nie zaobserwowałam...
naughty-girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 16:08   #34
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: (: zawsze chciałam byc blondynką :)

ok dzieki wszystkim ktos tu ptal... na avaterze i na foto zalaczonym nie mam zafarbowanych wlosow to naturalny kolor... czasem tylko (raz na 2-3miesieace) robie czekoladowym szamponem
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:35.