Top Model - część II - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-29, 09:27   #1261
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: Top Model - część II

Cytat:
Napisane przez martusia205 Pokaż wiadomość
hejka

Agaola byłaś tak blisko..szkoda,że się nie dostałaś ;(

moje faworytki to :Viktoria,Olivia,Michalin a i ewentualnie Olga jest tam jeszcze taka blondynka nie pamiętam jak się nazywa też bardzo zgrabna mulatka nie powinna była się dostac..tamta blondynka była milion razy ładniejsza..

Szczególnie, że tamta miała lepsze predyspozycję na modelkę, a ta Natalia wcale rewelacyjnie na zdjęciu nie wyszła. Ta blondynka była nie tyle, że ładna , ale i bardziej pasowała do programu.

Natalia ładna jest , ale czy modelka????Przypomina mi Elizę z ,,Rodziny Zastępczej''

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Możecie się śmiać, ale Woliński się zatraca, traci profesjonalizm, zachowuje się jak napalony zboczeniec.

Łaził za tą Oliwią, ciągnął ją na bok, nie wiem leci na nią????Rozumiem , że był za nią od początku ale sorry

W końcu on bardzo lubi cycki, tylko powinien patrzeć troche inaczej np. czy ubrał by daną dziewczynę w swoją sukienkę.
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 09:40   #1262
izunia1982
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 323
Dot.: Top Model - część II

Moja faworytka jest Oliwia i bede trzymac za nią kciukasy. Szału nerwowego juz dostaje patrzac na ta nową płaczke, widac ze niezła z niej cwaniara co udowodniła tekstem , ze trzeba troche grac w tym programie. Gabryske wystrzelilabym w kosmos najchetniej. Metamorfozy bardzo średnie, w tamtej edycji bylo 100% lepiej. A najbardziej przeraziła mnie chyba Karolina? co bedzie mdlec..nie dosc ze ma taka koscista twarz to chyba jeszcze bardzo schudla i widzialam na tym urywku z sesji żywa anoreksje, cos obrzydliwego! dla mnie totalna pomyłka jezeli chodzi o caloksztalt..
izunia1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 09:47   #1263
Cherry Blossom Girl
nyan nyan ^^
 
Avatar Cherry Blossom Girl
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 956
Dot.: Top Model - część II

Kostiumy kąpielowe w zeszłym sezonie były dobrym pomysłem. Nie spodziewałam się, że tym razem skrzywdzą niektóre uczestniczki nie tylko fryzurą (pamiętacie uczesanie a'la Spock?) ale także strojem. Mam wrażenie, że to takie oszpecanie na siłę... W dodatku kreacje niektórych dziewczyn, to koszmar- przykład: marynarka Ani Bałon wydaje się za duża, skraca jej nogi, Olga wygląda jak przerośnięty struś, a Natalia jak stewardessa. Spodziewałam się czegoś bardziej profesjonalnego.
Cherry Blossom Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 09:48   #1264
anya_krk
Zakorzenienie
 
Avatar anya_krk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 265
GG do anya_krk Wyślij wiadomość przez MSN do anya_krk
Dot.: Top Model - część II

ja jeszcze nie mam faworytki- są naprawdę ładne dziewczyny jak np. Olga, czy Oliwia, ale one moim zdaniem nie mają tego czegoś, wydaje mi się że Magda Roman może to mieć ewentualnie Viktoria, ale ją z kolei dyskwalifikuje tauaż i wzrost
__________________
Live long and prosper
anya_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 09:55   #1265
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: Top Model - część II

Cytat:
Napisane przez edziorek 203 Pokaż wiadomość
Szczególnie, że tamta miała lepsze predyspozycję na modelkę, a ta Natalia wcale rewelacyjnie na zdjęciu nie wyszła. Ta blondynka była nie tyle, że ładna , ale i bardziej pasowała do programu.

Natalia ładna jest , ale czy modelka????Przypomina mi Elizę z ,,Rodziny Zastępczej''

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Możecie się śmiać, ale Woliński się zatraca, traci profesjonalizm, zachowuje się jak napalony zboczeniec.

Łaził za tą Oliwią, ciągnął ją na bok, nie wiem leci na nią????Rozumiem , że był za nią od początku ale sorry

W końcu on bardzo lubi cycki, tylko powinien patrzeć troche inaczej np. czy ubrał by daną dziewczynę w swoją sukienkę.
oj tak,Natalia to kopia Olki Szwed

co do Wolińskiego to nie chce mi się wierzyć,że leci na Oliwię,bo przecież jest gejem
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 10:00   #1266
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: Top Model - część II

Woliński no niby gadają,że jest hm, ale nie wiadomo


Mi np Olga aż tak się nie podoba, nie wiem czemu i wydaje mi się, że to Smolińska nr2.

Na biało: W dodatku, Olga wygląda w tej czarnej kreacji na stronie, jak ptak z ulicy sezamkowej, Magda jakieś żółte włosy, a Michalina platyna
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 10:04   #1267
Goshia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 946
Dot.: Top Model - część II

Jestem za Gabrielą! Jest świetna, dla mnie najlepsza. Szkoda tylko, że taka niska (ma chyba 170?) W ogóle nie przeszkadza mi, że jest taka pewna siebie, co więcej, myślę że to zaleta Nie wiem czemu się jej czepiacie, dziewczyna jest wesoła i zdecydowanie nie jest szarą myszą. Trzymam za nią kciuki bo bardzo miło się ją ogląda, no i jest bardzo ładna Ma zdecydowanie modelkową twarz

Z pozostałych dziewczyn w oko mi wpadły: Magda - interesująca twarz, ma coś w sobie z Bardotki Świeża, dziewczęca uroda Olga K - jak dla mnie ona już bardziej się wymądrza, chociaż nie gada tyle Też jest bardzo pewna siebie i w każdym zadaniu WIE, że przejdzie dalej Mało gada, ale po jej postawie widać że ma siebie za nie wiadomo kogo Ładna, fajna figura (trochę za grube uda) ale na modelkę pasuje Chociaż osobiście to mnie ona bardzo irytuje więc chciałabym żeby odpadła Ale jak przejdzie dalej, to nie będę zła, bo w końcu dziewczyna się nadaje Viktoria - śliczna!!!! Bardzo jej kibicuję, tylko niska... No i oszpeciła się tym tatuażem, na pewno niedługo odpadnie z tego powodu Bardzo mi się podoba jej buzia Karolina - intrygująca twarz, trochę zbyt nieśmiała no i strasznie opalona, taka solara jak już jakaś Wizażanka zauważyła

Michalina, Natalia, Vera, Honorata - niczym się nie wyróżniają, takie tam, nie będę płakać jak odpadną, jedna nadaje się na modelkę bardziej, druga mniej ale wg mnie - nic specjalnego A z Natalii chcą chyba zrobić drugą Naomi Dlatego ją zostawili

Najbardziej z całego program irytuje mnie Ania - płaczka, nie mogę jej oglądać, dla mnie dziewczyna ma problemy żeby się wypowiedzieć... Jak się broniła podczas wyświetlania zdjęcia.. Miałam wrażenie że całe jury czeka tylko aż Ania coś palnie I wcale nie jest taaaaka piękna, chuda może i tak, ale z twarzy nie jest jakaś zachwycająca

Mamuśka zniechęciła mnie do siebie po akcji z sianem Ale ogólnie jest bardzo ładna i fotogeniczna Ale nie aż tak żebym specjalnie się nią zachwycała

Oliwia - mega irytująca!!! ładna buzia, ale wydaje mi się, że to modelka jednej miny.... Ja na miejscu Wolińskiego chyba bym ją tam rozszarpała za taką postawę Stoi jak kołek. Śliczna jest, ale co z tego? Można do niej mówić i mówić a ona ciągle swoje Nie zaprezentowała się najlepiej. Ma znudzoną minę. No i ciągle jak na nią patrzę wyobrażam sobie jak bardzo ma zwisające cycki bez tych gorsetów Jakby dać jej więcej energii to byłaby super! A tak to wg mnie jedna z pierwszych do odstrzału, ale pewnie zostanie bo to ulubienica Wolińskiego

Jeśli którąś dziewczynę pominęłam, widocznie nie wpadła mi aż tak w oko A co do Wizażanki Agnieszki, bardzo ładnie wyszła na zdjęciu i szkoda, że odpadła, wyróżniała się charakterystyczną urodą na tle innych dziewczyn Ciekawe tylko dlaczego ją tak mało pokazywali? (Widocznie nie gadała głupot )

Podkreślam, że to tylko moje zdanie!
Goshia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-29, 10:10   #1268
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Top Model - część II

Właściwie jestem zadowolona z decyzji jury Matemorfozy faktycznie straszne, dlaczego przefarbowali włosy Dorocie???

Co do uczestniczek:
Ania - Na początku mi się podobała, teraz zaczęła irytować, straszny z niej dzieciak. I brzydko wyszła na zdjęciu
Oliwia - Absolutnie piękna Zdecydowanie najładniejsza z uczestniczek, cieszę się, że jest dalej.
Wiktoria - Na początku nie zchwycała mnie, ale na sesji i na wybiegu pokazała, że nadaje się do zawodu Tylko ten tatuaż ją szpeci
Karolina - Tu jestem na nie. Mój TŻ stwierdził, że wygląda jak typowa solara i ja się z nim zgadzam. Ma coś z zębami. W ogóle mi się nie podoba
Olga - OK, bardzo fotogeniczna, ciekawa jestem co jeszcze pokaże
Joanna - Nienawidzę takiego typu urody, więc nie będę obiektywna. Nie wiem, może się sprawdzi.
Michalina - Nie.
Gabriela - Bardzo zwyczajna z wyglądu i głupiutka. Ale na zdjęciu wyszła bosko.
Natalia - Nic nadzwyczajnego, na zdjęciu też bez szału. Gdyby nie jej kolor skóry, to raczej nie miałaby szans Ale może być.
Magda - Bardzo oryginalna, jest w niej coś fascynującego. Niecierpliwie czekam na dalsze sesje
Vera - W ogóle jej nie kojarzyłam i na razie jest dla mnie zupełnie nijaka.
Dorota - Druga najpiękniejsza uczestniczka. Na zdjęciu wyszła niesamowicie Szkoda, że zrobili jej krzywdę tą metamorfozą
Honorata - Jakoś mi się wcześniej nie rzuciła w oczy, ale muszę przyznać, że wygląda fajnie Tylko cerę ma chyba coś kiepską?
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 10:17   #1269
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: Top Model - część II

to teraz ja
oceniam na podstawie zdjęć i urywków na stronie top model, bo nie mam tv
przede wszystkim - wybrano nie potencjalne kandydatki na modelki, tylko po prostu mieszankę dziewczyn, które mają robić show.
najpiękniejszą kobietą jest zdecydowanie Oliwia - śliczna buzia, ładne jędrne ciało, biust, ALE, dziewczyna ma tylko 171cm wzrostu, bez szans na karierę w high-fashion
podoba mi się również Viktoria, ale podobnie wzrost tylko 170cm i ten tatuaż skreślają ją na wstępie;
Anie, Karoliny, Gabrysie, Natalie itd. to nawet nie komentuje, bo są tylko do podbicia oglądalności;
Olga, Joanna mają odpowiednie warunki, tzn. wzrost, nienajgorsze twarze, ale są to dziewczyny, które już miały doświadczenie w świecie mody i się nie wybiły. dlaczego? tego się pewnie dowiemy - może ich twarze nie są plastyczne... mi osobiście się nie podobają, w ogóle nie przyciągają wzroku;
została garstka dziewczyn i to one, wg mnie, mogą namieszać i powalczyć, bo są albo charakterystyczne (jak np. Magda Roman z niesamowitą twarzą, będzie miała piękne zdjęcia!), albo ciekawe jak Michalina (która też ma nienajgorsze warunki)
moją faworytką jest chyba Vera (mimo, że jako kobieta, najbardziej podoba mi się Oliwia), która ma odpowiednie warunki fizyczne (świetny wzrost i ciało) oraz ciekawą i bardzo plastyczną twarz (choć może zbyt mocno przypomina Kasię Struss ); nie wiem, czy było ją dobrze widać w programie, oceniam na podstawie tego, co widać na stronie; Honorata też jest ciekawa
ah, no i bardzo rzuca się w oczy to, że większość dziewczyn, która przeszła, ma nienajlepsze figury. wymiary wymiarami, wg podanychna stronie nie jest tragicznie, ale jakość ciał pozostawia wiele do życzenia;
jak tak patrzę na te wszystkie dziewczyny, to sobie myślę, że już sama mogłam się zgłosić ale nie mam historii do opowiedzenia

edit. aha, agaola89 przepraszam, że Ciebie nie komentuje, ale oglądam tylko to, co jest na oficjalnej stronie i nie mogę niestety Ciebie wypatrzeć - podrzucisz link do swojego zdjęcia?
na blogu wyglądasz fajnie, chyba masz dobre warunki fizyczne planujesz coś dalej w tym kierunku?
__________________
MY IDEA OF HAPPINESS

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL

Edytowane przez mi.a
Czas edycji: 2011-09-29 o 11:03
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 10:25   #1270
agaola89
Rozeznanie
 
Avatar agaola89
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 681
Dot.: Top Model - część II

Ale się stron namnożyło!

Bardzo miło mnie zaskoczyło nasze zdjęcie na sianie: kiedy byłam na panelu, zdjęcie widziałam tylko w takiej rozdzielczości jak na telewizorze, w dodatku z daleka, więc widziałam moją pozę (nogi ucięte, ręka bez dłoni etc.) i byłam mocno nie zadowolona... A wczoraj obejrzałam zbliżenie i od razu mi się poprawiło, nie było aż tak źle

Ha, mówiłam, że Victoria zaskoczy, wychodzi rewelacyjnie na zdjęciach!
Jestem ogromnie zaskoczona zachowaniem Gabrysi.

A co do metamorfoz... (białe) Jak dla mnie porażka. Zrobili dziewczynom krzywdę :/
__________________
http://www.wysoka-bloggerka.blogspot.com/ - Nie umiem nosić czerni
agaola89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 10:32   #1271
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: Top Model - część II

Agaola, Byłam na 95 % pewna, że przejdziesz! Szkoda!
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-29, 10:32   #1272
izunia1982
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 323
Dot.: Top Model - część II

Cytat:
Napisane przez agaola89 Pokaż wiadomość
Ale się stron namnożyło!

Bardzo miło mnie zaskoczyło nasze zdjęcie na sianie: kiedy byłam na panelu, zdjęcie widziałam tylko w takiej rozdzielczości jak na telewizorze, w dodatku z daleka, więc widziałam moją pozę (nogi ucięte, ręka bez dłoni etc.) i byłam mocno nie zadowolona... A wczoraj obejrzałam zbliżenie i od razu mi się poprawiło, nie było aż tak źle

Ha, mówiłam, że Victoria zaskoczy, wychodzi rewelacyjnie na zdjęciach!
Jestem ogromnie zaskoczona zachowaniem Gabrysi.

A co do metamorfoz... (białe) Jak dla mnie porażka. Zrobili dziewczynom krzywdę :/
Troche prywaty, ale gratuluje dotarcia do 28 tez nie moglam zrozumiec decyzji jury..w pierwszej kolejnosci wychwalaja a pozniej odwalaja.
izunia1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 10:33   #1273
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Top Model - część II

Ale ja nie rozumiem,czemu nie przeszłaś, przecież cię pochwalili jurorzy, prawda? Razem z Olgą. A potem takie rozczarowanie... i w ogóle mało było z toba materiałów a szkoda wielka.

Tak czy inaczej gratuluję! (a nie będzie czasem czegoś takiego jak z Magdą Swat w poprzedniej edycji? Że dołączysz do programu w trakcie? )
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 10:38   #1274
whitechocolateraspberry
Zadomowienie
 
Avatar whitechocolateraspberry
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 966
Dot.: Top Model - część II

Nie wiem czemu tak krytykujecie Olgę. Moim zdaniem jest śliczna, ma sliczną twarz, piekne usta, ja tam jej zazdroszczę, moim zdaniem wygląda pieknie Tak samo Oliwia, tu się zgodze przepiekna dziewczyna
Co do Magdy - macie rację, że ma w sobie coś intrygującego i jest oryginalna, jednakże mnie w dalszym ciągu nie przekonuje jej twarz... Moim zdaniem jest bardziej męska niż kobieca... nie wiem taka kwadratowa, mnie się nie podoba, ale w końcu modelka nie ma być piekna tylko fotogeniczna i ma wyrazac emocje... chociaż co do niej to od samego początku od castingu mi się wyjątkowo nie podobała.
Gabryska ładnie wyglada w tych czarnych włosach, ale jej zachowanie - koszmar. Próbuje zwrócić na siebie uwagę, jakby swoimi umiejetnościami nie miała nic do pokazania, tylko gadaniem i wymądrzaniem się.
Co do Natalii, ładna dziewczyna, ale na modelkę kompletnie mi nie pasuje...
Joaśki nie kojarzę z ostatniego odcinka, ale na zdjęciu po metamorfozie, moim zdaniem tragedia... wygląda jak szara myszka no i ten żulerski żółto-pomarańczowy kolor włosów...
Michalina absolutnie na tak Może nie jest tak piekna jak moim zdaniem Oliwia czy Olga, ale ma w sobie cos intrygującego, jest inteligentna, zrównoważona, poza tym ma urodę modelki, nadaje się.
Co do Wiktorii - moim zdaniem dziewczyna ma warunki, aczkolwiek ten tatuaz, kolczyki w jezykach sprawiaja, ze wyglada nieco wulgarnie. Kiedy oblewała sie sokiem, bardziej mi przypominała panią z nocnych programów '0 700... zadzwon teraz'
__________________
Truth has no path. Truth is living, and therefore, changing. It has no resting place, no form, no organized institution, no philosophy.
whitechocolateraspberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 10:42   #1275
agaola89
Rozeznanie
 
Avatar agaola89
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 681
Dot.: Top Model - część II

Też się trochę zdziwiłam, że tak mnie mało, bo się trochę udzielałam, ale już trudno. Cóż poradzić Miałam przez parę godzin długie włosy i wspominam to baaardzo miło

Cytat:
Napisane przez whitechocolateraspberry Pokaż wiadomość
Nie wiem czemu tak krytykujecie Olgę. Moim zdaniem jest śliczna, ma sliczną twarz, piekne usta, ja tam jej zazdroszczę, moim zdaniem wygląda pieknie Tak samo Oliwia, tu się zgodze przepiekna dziewczyna
Co do Magdy - macie rację, że ma w sobie coś intrygującego i jest oryginalna, jednakże mnie w dalszym ciągu nie przekonuje jej twarz... Moim zdaniem jest bardziej męska niż kobieca... nie wiem taka kwadratowa, mnie się nie podoba, ale w końcu modelka nie ma być piekna tylko fotogeniczna i ma wyrazac emocje... chociaż co do niej to od samego początku od castingu mi się wyjątkowo nie podobała.
Olga też mi się bardzo podoba - ma w sobie takie coś, że mrr! Chce się ją oglądać W końcu modelka agencyjna, jakby nie było.
Fajnie, że dali szansę Magdzie, bo na zdjęciu baaardzo mi się podobała. Taki kształt twarzy świetnie pasuje do sesji fashion, myślę, że po programie nie będzie narzekała na brak zatrudnienia.
__________________
http://www.wysoka-bloggerka.blogspot.com/ - Nie umiem nosić czerni
agaola89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 10:52   #1276
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: Top Model - część II

aha, jeszcze chciałam pokazać zabawny błąd montażowy
http://topmodel.tvn.pl/wideo,21108,s...top-model.html
przy wydawaniu werdyktu w sprawie dziewczyn najpierw jedna stoi po lewej, a druga po prawej, a później na odwrót
__________________
MY IDEA OF HAPPINESS

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 11:44   #1277
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Top Model - część II

co do Natlii jeszcze, ja uważam ze ona ma urode typowej murzynki Szwed (która mi sie nigdy jakos nie podobała) juz jest ladniejsza.
Dla mnie to ona by mogla grac w jakims serialu typu Bill Cosby Show, ale nie byc modelką!
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 13:43   #1278
stupid_girl
Raczkowanie
 
Avatar stupid_girl
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 105
Dot.: Top Model - część II

Mnie najbardziej do gustu przypadła Magda - ma w sobie coś intrygującego, uroda nieoczywista i zdecydowanie modelkowa, ma chyba też rozchwytywaną ostatnio w świecie modelingu diastemę
A jej kwadratową szczękę, jak tu niektórzy określają, uważam za duży atut. Być może dlatego, że sama nie mam jakiegokolwiek zarysu szczęki

Na drugim miejscu plasuje się Oliwia - posągowa piękność, ta szczupła figura, śliczna twarz i piękny cyc. Ech, życie jest niesprawiedliwie. Wydaje się jednak nieco wycofana, ale może się rozkręci.

Trzecie miejsce dla Victorii - słodko-ostra blondyneczka, bardzo fotogeniczna. Wie jak zachować się przed aparatem. Widać, że twardzielka z niej, w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Nadaje się

W ostatnim odcinku zwróciłam też uwagę na Honoratę, wcześniej mi jakoś umknęła, a jest piękna. Na zdjęciu wyszła niesamowicie.

Gabriela, Ania, Natalia, Dorota - moim zdaniem są ładne, ale w taki banalny sposób. Do prezentowania mody z wysokiej półki się raczej nie nadają, choć przyznam - i tak chętnie zamieniłabym się z nimi na wygląd

Czy mnie oczy nie myliły, czy w następnym odcinku będą pozować z GOŁYM facetem? Nareszcie jakieś równouprawnienie w tym programie

A tak wygląda nowy Glamour: http://www.plotek.pl/plotek/1,111485...ek__Sexy_.html
__________________
Why does my heart feel so bad?
stupid_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 13:51   #1279
izunia1982
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 323
Dot.: Top Model - część II

@Agaola twoje zdjecie na Pudlu
http://www.pudelek.pl/artykul/35374/...e_upokarzanie/

btw jak Wolinski nie rozpoznal ze ta czarna ma sztuczne cycki?/ az razi od sylikonu
izunia1982 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-29, 13:58   #1280
whitechocolateraspberry
Zadomowienie
 
Avatar whitechocolateraspberry
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 966
Dot.: Top Model - część II

Cytat:
Napisane przez izunia1982 Pokaż wiadomość

btw jak Wolinski nie rozpoznal ze ta czarna ma sztuczne cycki?/ az razi od sylikonu
Widać, że sztuczne Ale koleś myślał, że coś wymaca. Nie zna się na chirurgii plastycznej Pewnie macał kiedys cycki z implantami wszczepionymi podskornie i dlatego je wyczul Jak są wszczepione podmiesniowo to są niewyczuwalne, ale widac facet o tym nie wie Szkoda, bo powinien jak robi w tym biznesie;p

Agaola slicznie wyszlas na tym zdjeciu z pudelka Aczkolwiek stroju to Ci za fajnego nie dali
__________________
Truth has no path. Truth is living, and therefore, changing. It has no resting place, no form, no organized institution, no philosophy.

Edytowane przez whitechocolateraspberry
Czas edycji: 2011-09-29 o 14:16
whitechocolateraspberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 14:07   #1281
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Top Model - część II

glamour....
kupie go sobie dzisiaj, kurcze widze ze nie opieprzają się, juz naga sesja..
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 14:34   #1282
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Top Model - część II

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
glamour....
kupie go sobie dzisiaj, kurcze widze ze nie opieprzają się, juz naga sesja..
Właśnie jak zobaczyłam te rozbierane fotki w glamour to od razu sobie pomyślałam o tym, o czym ostatnio pisałyście, że w polskim top model musi być wszystko postawione na gołe tyłki .

Narazie nie pamiętam zbyt wielu dziewczyn, ale może się wypowiem o tych, które w miarę pamiętam:

- Olga od początku mi się podobała, bardzo mi odpowiada taki typ urody, aczkolwiek na zdjęciach (chociażby w tym glamour) trochę mnie zawiodła, zobaczymy co dalej
- Wiktoria - wcześniej nie zapadła mi w pamięć i mi się jakoś szczególnie nie podobała, ale jest cudowna! Świetnie wychodzi na zdjęciach
- Gabrysia (? ta 'za✂✂✂ista' 'najlepsza' itd.) - ten charakter mnie w*^^&%*%wia :P, ALE byłam bardzo zaskoczona, bo podobała mi się na wybiegu w tym czerwonym gorsecie i na zdjęciach też
- Oliwia jest piękna, mam nadzieję, że sobie poradzi
- Michalina ma coś kurczę w sobie

Natomiast: Joanna, Vera, Magda i Honorata to jak dla mnie jedno wielkie nieporozumienie.
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 14:39   #1283
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Top Model - część II

Cytat:
Napisane przez whitechocolateraspberry Pokaż wiadomość
Widać, że sztuczne
Szczególnie na pokazie było widać. 2 lata temu wyglądała tak, z twarzą chyba też coś robiła
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg andzel.jpg (29,5 KB, 237 załadowań)
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 14:45   #1284
whitechocolateraspberry
Zadomowienie
 
Avatar whitechocolateraspberry
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 966
Dot.: Top Model - część II

Cytat:
Napisane przez Jazzlyn Pokaż wiadomość
Szczególnie na pokazie było widać. 2 lata temu wyglądała tak, z twarzą chyba też coś robiła
Na pewno powiększała sobie usta, bo do tego nawet jury doszło mimo, że ona zaprzeczała
W ogóle to jest ta co ma 29 lat czy to inna miała 29?
__________________
Truth has no path. Truth is living, and therefore, changing. It has no resting place, no form, no organized institution, no philosophy.
whitechocolateraspberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 14:50   #1285
agaola89
Rozeznanie
 
Avatar agaola89
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 681
Dot.: Top Model - część II

W niedzielę wrzucę przy okazji notki inne zdjęcie z pokazu

To widzę, że od razu poszli z grubej rury, jeśli idzie o promocję dziewczyn... Ale nie mogę przeboleć tych metamorfoz ://
__________________
http://www.wysoka-bloggerka.blogspot.com/ - Nie umiem nosić czerni
agaola89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 15:17   #1286
królewna z drewna
Zakorzenienie
 
Avatar królewna z drewna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6 461
Dot.: Top Model - część II

Cytat:
Napisane przez whitechocolateraspberry Pokaż wiadomość
W ogóle to jest ta co ma 29 lat czy to inna miała 29?
Nie, to nie ona. Greta miała 29 lat
królewna z drewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 15:27   #1287
trupiegi
Zadomowienie
 
Avatar trupiegi
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z krzesła
Wiadomości: 1 404
Dot.: Top Model - część II

http://www.plotek.pl/plotek/1,111485...ek__Sexy_.html

Totalnie niesmaczne. Tyszka - Hefner dla ubogich.
__________________
Śmieciowata telewizja, śmieciowate reklamy, śmieciowate sklepy, śmieciowate sławy, śmieciowate jedzenie, śmieciowata cywilizacja, śmieciowate umowy, śmieciowata sytuacja w kraju, śmieciowate umysły. A ja tak lubię porządek.
trupiegi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 15:32   #1288
królewna z drewna
Zakorzenienie
 
Avatar królewna z drewna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6 461
Dot.: Top Model - część II

Cytat:
Napisane przez trupiegi Pokaż wiadomość
http://www.plotek.pl/plotek/1,111485...ek__Sexy_.html

Totalnie niesmaczne. Tyszka - Hefner dla ubogich.
Patrząc na to zdjęcie doszłam do wniosku, że najbardziej skrzywdzone to Natalia (wygląda jakby jej skosili te włosy...) i ta dziewczyna od jąkania (żółte włosy)

Za to bardzo ładnie wygląda Wiktoria Driuk.
królewna z drewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 15:35   #1289
izunia1982
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 323
Dot.: Top Model - część II

Cytat:
Napisane przez trupiegi Pokaż wiadomość
http://www.plotek.pl/plotek/1,111485...ek__Sexy_.html

Totalnie niesmaczne. Tyszka - Hefner dla ubogich.
OMG
to juz jakas żenada..to top model czy laski pozujace do playboya?/ ja rozumiem ze modelka musi byc oswojona z nagoscia itd ale to juz chyba lekka przesada..
izunia1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 15:37   #1290
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Top Model - część II

Cytat:
Napisane przez izunia1982 Pokaż wiadomość
@Agaola twoje zdjecie na Pudlu
http://www.pudelek.pl/artykul/35374/...e_upokarzanie/

btw jak Wolinski nie rozpoznal ze ta czarna ma sztuczne cycki?/ az razi od sylikonu
w życiu nie uwierze,że to natura.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:55.