Keratynowe prostowanie -część II - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-03, 20:12   #2011
gagatek461
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 171
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez cwiatek Pokaż wiadomość
o matko... a możesz wkleić jakieś zdjęcie?
Jedno jest wyżej na tej stronie, ale nie oddaje "uroku". Postaram się zrobić inne w najbliższym czasie.
gagatek461 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 20:16   #2012
MarinaRR
Przyczajenie
 
Avatar MarinaRR
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 29
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

A ja polecam CocoChoco Professional bo można go kupić już u nas w Polsce a nie ściągać z USA. Już moje trzy koleżanki zrobiły zabieg po mnie i efekty są rewelacyjne ( zarówno na włosach blond jak i u brunetki).
Zabieg wykonuje się szybko łatwo i skutecznie, w odróżnieniu do innych testowanych środków no Encanto... :-/ Można zamówić na stronie zestaw lub wykonać zabieg u fryzjera (podaje namiar na polską stronę ***wymoderowano*** )
POLECAM

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------


Edytowane przez 'Estelle'
Czas edycji: 2012-04-05 o 21:50 Powód: edycja linku
MarinaRR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 20:25   #2013
gagatek461
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 171
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez MarinaRR Pokaż wiadomość
A ja polecam CocoChoco Professional bo można go kupić już u nas w Polsce a nie ściągać z USA. Już moje trzy koleżanki zrobiły zabieg po mnie i efekty są rewelacyjne ( zarówno na włosach blond jak i u brunetki).
Zabieg wykonuje się szybko łatwo i skutecznie, w odróżnieniu do innych testowanych środków no Encanto... :-/ Można zamówić na stronie zestaw lub wykonać zabieg u fryzjera (podaje namiar na polską stronę ***wymoderowano***)
POLECAM

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

niby czym ta metoda różni się od encanto? a zdjęcia to akurat należą do założycielki tego wątku, więc tu Ci sie nie udało :P za reklamę się tu chyba płaci ;>

Edytowane przez 'Estelle'
Czas edycji: 2012-04-05 o 21:51 Powód: edycja linku
gagatek461 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 22:43   #2014
cherries
Przyczajenie
 
Avatar cherries
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 16
GG do cherries Send a message via Skype™ to cherries
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Dziewczyny! 5 dni temu zrobilam keratynowe prostowanie w salonie fryzjerskim, trafilam na promocje w ceienie -250 zl. Fryzjerka powiedziala, ze w zaleznosci od tego jak bede o nie dbala efekt utrzyma sie 2-6 miesiecy. Poki co jestem baardzo zadowolona

Moje naturalne wlosy to suche, zniszczone, puszace sie fale, a po zabiegu mam proste zdrowe wlosy

Jesli chcecie moge pokazac wam zdjecia

Polecam wszystkim dziewczynom, ktore jeszcze sie zastanawiaja czy sie zdecydowac na to.
__________________
59 kg ---> 52 kg
cherries jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 08:37   #2015
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez gagatek461 Pokaż wiadomość
niby czym ta metoda różni się od encanto? a zdjęcia to akurat należą do założycielki tego wątku, więc tu Ci sie nie udało :P za reklamę się tu chyba płaci ;>
nie no, to juz przesada, przez chwile myslalam, ze to zalozycielka, ale potem patrze na nick, patrze na to co napisane i mowie... "o nieeeeeee" to juz przesada
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 09:43   #2016
patryszia6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 52
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez gagatek461 Pokaż wiadomość
Ja u siebie to tak: ogromny łupież (choć może po prostu to wina szamponu), rozdwajające się końcówki (tzn. zaraz po zabiegu były podcinane sporo, ale w domu i zwykłymi nożyczkami, więc nie wiem czego to wina, ale w tej chwili na każdym włosie jest kuleczka, przepowiadająca niedługie rozdwojenie), kolor z ciemnego, prawie czarnego, brązu, na brązowy (ale to plus), wypadają mi baby hairy (tego inaczej uzasadnić nie potrafię).
Zmień szampon szybciutko, od tych chemicznych bardzo reklamowanych często jest łupież, są za silne. Pójdź do apteki i zapytaj o Dermenę. Poczytaj o pielęgnacji bez SLS, olejowaniu. Gdzies widziałam ze podcinając włosy na sucho one się dalej rozdwajają, ja sobie np. podcinałam tak pojedyncze włoski własnie na sucho i za jakis miesiac znowu widziałam na niektorych rozdwojenie ich, wiec jesli ci sie rozdwajaja to podetnij na makro lub najlepiej u fryzjera, moze te nozyczki ktore masz nei sa tak ostre jak cie sie wydaje.
I suplement łykaj, polecam Vitapil, on działa najszybciej ze wszystkich, jak na mnie.
patryszia6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 10:35   #2017
gagatek461
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 171
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez patryszia6 Pokaż wiadomość
Zmień szampon szybciutko, od tych chemicznych bardzo reklamowanych często jest łupież, są za silne. Pójdź do apteki i zapytaj o Dermenę. Poczytaj o pielęgnacji bez SLS, olejowaniu. Gdzies widziałam ze podcinając włosy na sucho one się dalej rozdwajają, ja sobie np. podcinałam tak pojedyncze włoski własnie na sucho i za jakis miesiac znowu widziałam na niektorych rozdwojenie ich, wiec jesli ci sie rozdwajaja to podetnij na makro lub najlepiej u fryzjera, moze te nozyczki ktore masz nei sa tak ostre jak cie sie wydaje.
I suplement łykaj, polecam Vitapil, on działa najszybciej ze wszystkich, jak na mnie.
Olejuje, używam Baby dreama, podcinałam na mokro, łykam wyciąg ze skrzypu i pokrzywy. Przymierzam się do ich obcięcia- wtedy mam nadzieje, że sie poprawią
gagatek461 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-04, 17:38   #2018
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 059
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

dziewczyny potrzebuje waszej pomocy, dziś chce zamówić na allegro encanto dla siebie i przyjaciółki ale podobno jest dużo podróbek, macie jakiegoś sprawdzonego sprzedawce?

widziałam buteleczki po 50 ml albo 60 ml czy one sie jakoś różnią? czy te 60 ml przypadkiem nie są jakoś rozcieńczone albo coś?

załączam zdjęcie moich włosów, myślicie ze 5o ml wystarczy?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03172.jpg (119,2 KB, 42 załadowań)
kicia069 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 19:20   #2019
gagatek461
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 171
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez kicia069 Pokaż wiadomość
dziewczyny potrzebuje waszej pomocy, dziś chce zamówić na allegro encanto dla siebie i przyjaciółki ale podobno jest dużo podróbek, macie jakiegoś sprawdzonego sprzedawce?

widziałam buteleczki po 50 ml albo 60 ml czy one sie jakoś różnią? czy te 60 ml przypadkiem nie są jakoś rozcieńczone albo coś?

załączam zdjęcie moich włosów, myślicie ze 5o ml wystarczy?
Ja kupowałam 60 ml, od bidzis i raczej wyszło ok.
gagatek461 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 19:48   #2020
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 059
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

a zamawiała któraś u użytkownika Care_Of_You ?
kicia069 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 09:34   #2021
Lajla1000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 40
GG do Lajla1000
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Ja zamawiałam u care_of_you ale po miesiący nie było już żadnego efektu

Wczoraj zrobiłam zabieg z produktów od bidzis (60ml) i wieczorem dziś umyje głowe to wam powiem i jak bo jak narazie jest super
Lajla1000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-05, 09:58   #2022
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez MarinaRR Pokaż wiadomość
A ja polecam CocoChoco Professional bo można go kupić już u nas w Polsce a nie ściągać z USA. Już moje trzy koleżanki zrobiły zabieg po mnie i efekty są rewelacyjne ( zarówno na włosach blond jak i u brunetki).
Zabieg wykonuje się szybko łatwo i skutecznie, w odróżnieniu do innych testowanych środków no Encanto... :-/ Można zamówić na stronie zestaw lub wykonać zabieg u fryzjera (podaje namiar na polską stronę www.cocochoco.pl )
POLECAM
Co za żenada!!!!!!!!!!!!
Jak byś pisała o Encanto to jeszcze rozumiem że wstawiasz zdjęcia Ehinokokus, a taka kradzież do totalnie innego produktu jest idiotyczna! Jak bym chciała kupić olej a Ty pokazujesz mi mleko!! żal, żal, żal!!!!

wnosze o bana i usunięcie reklamy!
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 10:22   #2023
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 059
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez gagatek461 Pokaż wiadomość
Ja kupowałam 60 ml, od bidzis i raczej wyszło ok.
jak dawno temu robiłaś?

Cytat:
Napisane przez Lajla1000 Pokaż wiadomość
Ja zamawiałam u care_of_you ale po miesiący nie było już żadnego efektu

Wczoraj zrobiłam zabieg z produktów od bidzis (60ml) i wieczorem dziś umyje głowe to wam powiem i jak bo jak narazie jest super
dobrze ze przeczytałam bo już miałam u niego zamawiać, to czekam na twój efekt po tym 60 ml
kicia069 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 10:24   #2024
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Lajla1000 Pokaż wiadomość
Ja zamawiałam u care_of_you ale po miesiący nie było już żadnego efektu

Wczoraj zrobiłam zabieg z produktów od bidzis (60ml) i wieczorem dziś umyje głowe to wam powiem i jak bo jak narazie jest super

uwierzcie lub nie, ale i tak jest robota z rozlewaniem ich do mniejszych pojemników. Więc rozcieńczanie preparatu było by kolejną zbędą robotą dla sprzedawców. Raz, liczy się opinia klientów by handel się rozwijał dlatego się nie rozcieńcza a dwa że np odżywka jest tak gęsta (leje się ale jest gęsta) że od razu by było widać że jest coś nie hallo.

jeśli już można się przyczepić do "świeżości" produktu, nie wiem czy któraś tez tak miała, ale np ja miałam cały zestaw otwarty w lipcu 2011, na początku marca robiłam znowu i dla mnie nie ma takiego efektu jak w lipcu, ciężko stwierdzić czemu. A butelki mam prosto ze stanów od producenta. Sprzedawcy nie są w stanie zagwarantować "z kiedy" są ich preparaty. Producent czasem może wcisnąć jakiś stary towar a my i tak nie będziemy o tym wiedzieli bo to w końcu kosmetyki a nie śmierdzące i obślizgłe mięso czy szynka ;]
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 11:45   #2025
gagatek461
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 171
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez kicia069 Pokaż wiadomość
jak dawno temu robiłaś?
2 marca
gagatek461 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 12:01   #2026
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 059
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez pszczola2000 Pokaż wiadomość
Co za żenada!!!!!!!!!!!!
Jak byś pisała o Encanto to jeszcze rozumiem że wstawiasz zdjęcia Ehinokokus, a taka kradzież do totalnie innego produktu jest idiotyczna! Jak bym chciała kupić olej a Ty pokazujesz mi mleko!! żal, żal, żal!!!!

wnosze o bana i usunięcie reklamy!
dokłanie, żenada !!!!ja patrząc na efekt prawie to zamówiłam bo myślałam ze prawdziwe... dobrze ze napisałyście ze to fake

Cytat:
Napisane przez gagatek461 Pokaż wiadomość
2 marca
w takim razie zamawiam bo już sie nie mogę doczekać

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

a dodaje któraś do odżywki tą kapsułke rybke z keratyna zeby efekt się dłużej trzymał?
kicia069 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 12:22   #2027
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez MarinaRR Pokaż wiadomość
A ja polecam CocoChoco Professional bo można go kupić już u nas w Polsce a nie ściągać z USA. Już moje trzy koleżanki zrobiły zabieg po mnie i efekty są rewelacyjne ( zarówno na włosach blond jak i u brunetki).
Zabieg wykonuje się szybko łatwo i skutecznie, w odróżnieniu do innych testowanych środków no Encanto... :-/ Można zamówić na stronie zestaw lub wykonać zabieg u fryzjera (podaje namiar na polską)
POLECAM

i jeszcze jedno, jak już śmiecisz na wszystkich forach na które wskaże google po wpisaniu keratynowe..... powiedz skoro to CC jest takie zaj*ebiste to do czego jest potrzebne -> pomieszczenie z dobrą wentylacją?????

z mojego pkt widzenia ja na początku słyszałam o chemicznym prostowaniu prawdopodobnie Globalem, później weszło (na polskie salony) keratynowe - Encanto, Coppola, i QOD nieco poźniej. Wszystkie inne dziwne nazwy uważam za "podróbki" w/w preparatów, czyli naciąganie kieszeni klientów preparatami, o których nic się nie można dowiedzieć (czyt.internet opinie innych,real zdjęcia) jedynie piękinie wypucowane strony firm/osób które to sprzedają i na tym kończą się info w necie.
No ale cóż....

Może Encanto nie jest wonią kwiatów dla naszego nosa czy oczu, ale jest to jedyny preparat który się trzyma (są wyjątki) i przede wszystkim włosy po encanto można myć już po 3h jeśli istnieje taka potrzeba!!
Nie wyobrażam sobie chodzenia ze smalcem na głowie przez 48-72h!! I w dodatku nie wiąż, nie spinaj, nie zakładaj za ucho najlepiej nie śpij i nie oddychaj!
Już same te zalecenia są dla mnie świadczące o jakości produktu...
no ale kto co lubi
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!


Edytowane przez pszczola2000
Czas edycji: 2012-04-05 o 12:27
pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 16:15   #2028
MarinaRR
Przyczajenie
 
Avatar MarinaRR
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 29
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Dziewczyny zdjęcie podesłała mi koleżanka, "od swojej kumpeli" i skąd miałam wiedzieć, czyje to jak nie podpisane...

Chodzi mi o to, że tak reklamujecie Encanto a ten preparat zwiera mnóstwo chemii oraz formaldehydu- prawie się zaduisłam uzywając tego środka rok temu.
Teraz używam CocoChoco i widzę ogromną różnicę w jakości zabiegu oraz w efekcie.
Nie promujcie na siłę tego Encanto bo są tańsze i o wiele skuteczniejsze środki na rynku i trzeba spróbować przynajmniej dwa aby miec porównanie.....


---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------

Cytat:
Napisane przez pszczola2000 Pokaż wiadomość
i jeszcze jedno, jak już śmiecisz na wszystkich forach na które wskaże google po wpisaniu keratynowe..... powiedz skoro to CC jest takie zaj*ebiste to do czego jest potrzebne -> pomieszczenie z dobrą wentylacją?????

z mojego pkt widzenia ja na początku słyszałam o chemicznym prostowaniu prawdopodobnie Globalem, później weszło (na polskie salony) keratynowe - Encanto, Coppola, i QOD nieco poźniej. Wszystkie inne dziwne nazwy uważam za "podróbki" w/w preparatów, czyli naciąganie kieszeni klientów preparatami, o których nic się nie można dowiedzieć (czyt.internet opinie innych,real zdjęcia) jedynie piękinie wypucowane strony firm/osób które to sprzedają i na tym kończą się info w necie.
No ale cóż....

Może Encanto nie jest wonią kwiatów dla naszego nosa czy oczu, ale jest to jedyny preparat który się trzyma (są wyjątki) i przede wszystkim włosy po encanto można myć już po 3h jeśli istnieje taka potrzeba!!
Nie wyobrażam sobie chodzenia ze smalcem na głowie przez 48-72h!! I w dodatku nie wiąż, nie spinaj, nie zakładaj za ucho najlepiej nie śpij i nie oddychaj!
Już same te zalecenia są dla mnie świadczące o jakości produktu...
no ale kto co lubi

NAWET JAK FARBUJESZ WŁOSY TO TRZEBA TO WYKONAĆ W SPECJALNYCH WARUNKACH WEDŁUG ZALECEŃ PROFESJONALISTÓW.

Nie wiem jaki masz problem?
To jest wątek KERATYNOWE PROSTOWANIE czy CUD ENCANTO???
Sama jawnie reklamujesz ten środek, nawet nie znając składu (bo co Cie to obchodzi, taka mądra jesteś..)

A ponieważ mamy WOLNY RYNEK to istnieją także inne firmy produkujące keratynę, oprócz Twojego ulubionego środka i właśnie o to w tym chodzi- dążyć do ideału tworząc produkt, a nie produkować ten sam syf od lat (Encanto).

Filmików i informacji o CocoChoco jest pełno w sieci, tylko są po ANGIELSKU, więc może masz problem ze zrozumieniem.
Teraz można zamówić ze sklepu internetowego w Polsce i wypróbować produkt w szybki sposób.
Radzę Ci skorzystać z jakieś innej oferty, bo widzę, że tylko piejesz i lejesz wodę o Encanto, a nic innego nie próbowałaś- robiąc z siebie wielkiego eksperta.


---------- Dopisano o 17:15 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

Przepraszam właścicielkę zdjęcia, które umieściłam wcześniej, bo to była zwykła kradzież! Ale nie miałam pojęcia, że to fałszywa fotka...

Załączam zdjęcia ORYGINALNE efektu CocoChoco
:










Pozdrawiam!
MarinaRR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 17:34   #2029
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

MarinaRR- a co to jest to "mnóstwo chemii"? Czytałaś skład? Formaldehyd jest, to fakt Ale w takich preparatach zawsze musi być jakiś utrwalacz, bo chyba nie wierzysz, że to dzięki keratynie włosy są proste i gładkie?

Co do Encanto- no niestety, cud to żaden nie jest, preparat nie nadaje się dla wszystkich. Ale w składzie, poza keratyną, są oleje i ekstrakty. Gdyby nie formaldehyd, to byłby świetny preparat do pielęgnacji włosów. No ale gdyby nie formaldehyd, nie byłoby wcale po nim trwałego efektu. Nie ma się co oszukiwać i liczyć na cuda, ale jeśli coś ma przynieść długotrwały i intensywny efekt, to nie stoi za tym keratyna. Nie wiem, jaki jest preparat, o którym Ty piszesz, ale skoro tyle o nim wiesz, to może Ty nam napiszesz, co takiego w nim jest, co sprawia, że efekt gładkości utrzymuje się dłużej niż do pierwszego mycia?
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-05, 17:57   #2030
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez MarinaRR Pokaż wiadomość
Dziewczyny zdjęcie podesłała mi koleżanka, "od swojej kumpeli" i skąd miałam wiedzieć, czyje to jak nie podpisane...

Chodzi mi o to, że tak reklamujecie Encanto a ten preparat zwiera mnóstwo chemii oraz formaldehydu- prawie się zaduisłam uzywając tego środka rok temu.
Teraz używam CocoChoco i widzę ogromną różnicę w jakości zabiegu oraz w efekcie.
Nie promujcie na siłę tego Encanto bo są tańsze i o wiele skuteczniejsze środki na rynku i trzeba spróbować przynajmniej dwa aby miec porównanie.....

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------




NAWET JAK FARBUJESZ WŁOSY TO TRZEBA TO WYKONAĆ W SPECJALNYCH WARUNKACH WEDŁUG ZALECEŃ PROFESJONALISTÓW.

Nie wiem jaki masz problem?
To jest wątek KERATYNOWE PROSTOWANIE czy CUD ENCANTO???
Sama jawnie reklamujesz ten środek, nawet nie znając składu (bo co Cie to obchodzi, taka mądra jesteś..)

A ponieważ mamy WOLNY RYNEK to istnieją także inne firmy produkujące keratynę, oprócz Twojego ulubionego środka i właśnie o to w tym chodzi- dążyć do ideału tworząc produkt, a nie produkować ten sam syf od lat (Encanto).

Filmików i informacji o CocoChoco jest pełno w sieci, tylko są po ANGIELSKU, więc może masz problem ze zrozumieniem.
Teraz można zamówić ze sklepu internetowego w Polsce i wypróbować produkt w szybki sposób.
Radzę Ci skorzystać z jakieś innej oferty, bo widzę, że tylko piejesz i lejesz wodę o Encanto, a nic innego nie próbowałaś- robiąc z siebie wielkiego eksperta.

---------- Dopisano o 17:15 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

Przepraszam właścicielkę zdjęcia, które umieściłam wcześniej, bo to była zwykła kradzież! Ale nie miałam pojęcia, że to fałszywa fotka...

Załączam zdjęcia ORYGINALNE efektu CocoChoco:

Pozdrawiam!

za to kultury Ci brakuje obrażając ludzi!
"od kumpeli" yhy zdjęcia od dwóch lat krążą w sieci więc fajne masz kumpele. Guzik wiesz jakich rzeczy używałam do prostowania włosów, jak byś przeczytała wątek a nie tylko reklamowała to byś wiedziała kto i czego tu próbował!!!! I to jest II część pierwszego wątku który był głównie tylko o encanto, a dziewczyny zaczęły się wypowiadać co innego próbowały dlatego sie to rozkręciło. Widać że ewidentnie robisz reklamę a nie dzielisz się doświadczeniem z CC. To Ty jako pierwsza wyjeżdżasz na encanto ze to syf a nie my na Twoje czokoloko srutututu.

co do zdjęc 1 i 2 nie są zdjęciami CC. Ty je zrobiłaś że Twierdzisz że nimi są?

wystarczy w google wpisac tam jest wszystko wszystkiego
https://www.google.pl/search?q=kerat...w=1280&bih=640
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!


Edytowane przez pszczola2000
Czas edycji: 2012-04-05 o 17:59
pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 18:28   #2031
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

czemu Mod nic nie robi z tak bezczelną reklamą ?!
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 19:02   #2032
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 059
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

dziewczyny czy ta odżywka Garnier Nutri Odbudowa będzie sie nadawać po encanto?

Skład: Aqua/Water, Cetearyl Alcohol, Elaeis guineensis Oil/ Palm Oil, Behetrimonium Chloride, CI 19140/ Yellow 5, CI 15985/ Yellow 6, Niacinamide, Ribes nigrum Oil/ Black Currant Seed Oil, Saccharum officinarum Extract/ Sugar Cane Extract, Stearamidopropyl Dimethylamine, Olea europea Oil/ Olive Fruit Oil, Chlorhexidine Dihydrochloride, Camellia sinensis Extract/ Camellia sinensis Leaf Extract, Benzyl Alcohol, Linalool, Pyrus malus Extract/ Apple Fruit Extract, Pyridoxine HCl, Persea gratissima Oil/ Avocado Oil, Butyrospermum parkii Butter/ Shea Butter, Citric Acid, Citrus medica limonium Peel Extract/ Lemon Peel Extract, Glycerin, Parfum/ Fragrance.


na czerwonozaznaczyłam to co wydaje mi sie podejrzane, prosze was o pomoc
kicia069 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 19:54   #2033
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez kicia069 Pokaż wiadomość
dziewczyny czy ta odżywka Garnier Nutri Odbudowa będzie sie nadawać po encanto?

Skład: Aqua/Water, Cetearyl Alcohol, Elaeis guineensis Oil/ Palm Oil, Behetrimonium Chloride, CI 19140/ Yellow 5, CI 15985/ Yellow 6, Niacinamide, Ribes nigrum Oil/ Black Currant Seed Oil, Saccharum officinarum Extract/ Sugar Cane Extract, Stearamidopropyl Dimethylamine, Olea europea Oil/ Olive Fruit Oil, Chlorhexidine Dihydrochloride, Camellia sinensis Extract/ Camellia sinensis Leaf Extract, Benzyl Alcohol, Linalool, Pyrus malus Extract/ Apple Fruit Extract, Pyridoxine HCl, Persea gratissima Oil/ Avocado Oil, Butyrospermum parkii Butter/ Shea Butter, Citric Acid, Citrus medica limonium Peel Extract/ Lemon Peel Extract, Glycerin, Parfum/ Fragrance.


na czerwonozaznaczyłam to co wydaje mi sie podejrzane, prosze was o pomoc
Oczywiście, że można, odżywka nie zawiera soli (SODIUM Chloride). A tak w ogóle, cetearyl alcohol to alkohol tłuszczowy i nie ma nic wspólnego z denatem. Zresztą, etanol nie jest zabroniony po zabiegu teoretycznie Chociaż ja akurat unikałam kosmetyków z alkoholem (nie mówię teraz o alkoholach tłuszczowych). Ale to głównie dlatego, że wg mnie one w ogóle kiepsko wpływają na włosy. A odżywka Fructis jak najbardziej nadaje się do włosów po zabiegu.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 21:10   #2034
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 059
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Oczywiście, że można, odżywka nie zawiera soli (SODIUM Chloride). A tak w ogóle, cetearyl alcohol to alkohol tłuszczowy i nie ma nic wspólnego z denatem. Zresztą, etanol nie jest zabroniony po zabiegu teoretycznie Chociaż ja akurat unikałam kosmetyków z alkoholem (nie mówię teraz o alkoholach tłuszczowych). Ale to głównie dlatego, że wg mnie one w ogóle kiepsko wpływają na włosy. A odżywka Fructis jak najbardziej nadaje się do włosów po zabiegu.
dziękuje ja się jeszcze na tym dobrze nie znam, popytam jeszcze w aptekach o hydrolizat keratyny zeby tuningować odżywki

jej już sie nie mogę doczekać aż dostane paczkę
kicia069 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 21:57   #2035
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez kicia069 Pokaż wiadomość
dziękuje ja się jeszcze na tym dobrze nie znam, popytam jeszcze w aptekach o hydrolizat keratyny zeby tuningować odżywki

jej już sie nie mogę doczekać aż dostane paczkę
Keratyna to raczej tylko w sklepach z półproduktami
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 14:17   #2036
Arabelas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 146
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

czy po pewnym czasie od zabiegu włosy wracaja do swojego stanu sprzed zabiegu? mam falowano-kręcone włosy i jestem ciekawa czy gdyby jednak nie pasował mi tez nabieg to wrocą do poprzedniego stanu
Arabelas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 14:59   #2037
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Arabelas Pokaż wiadomość
czy po pewnym czasie od zabiegu włosy wracaja do swojego stanu sprzed zabiegu? mam falowano-kręcone włosy i jestem ciekawa czy gdyby jednak nie pasował mi tez nabieg to wrocą do poprzedniego stanu
Mnie wróciły, chociaż ja już po zabiegu miałam śliczne fale o ile nie wysuszyłam włosów suszarką Po suszarce idealnie proste. Mojej mamie zawsze wracają do stanu poprzedniego tak po ok. 4 miesiącach Ale czy i u Ciebie skręt nie ulegnie zmianie, tego nie wiem
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 15:09   #2038
Arabelas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 146
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

dzieki za odpowiedz. moze ktos jeszcze sie wypowie jak to jest u niego.

moje wlosy strasznie sie puszą, gdyby było normalne kręcone to bym sie nie zastanawiala nad encanto, ale u mnie to pol wlosow to loki a pol to sianowaty puch, jakby byly spalone (od 2 lat nie prostuje i nie maluje wlosow)
Arabelas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 15:38   #2039
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 059
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Keratyna to raczej tylko w sklepach z półproduktami
szkoda, nie znam takiego sklepu, a z internetu drożej mi wyjdzie przesyłka i przelew niż zama keratynka

Cytat:
Napisane przez Arabelas Pokaż wiadomość
dzieki za odpowiedz. moze ktos jeszcze sie wypowie jak to jest u niego.

moje wlosy strasznie sie puszą, gdyby było normalne kręcone to bym sie nie zastanawiala nad encanto, ale u mnie to pol wlosow to loki a pol to sianowaty puch, jakby byly spalone (od 2 lat nie prostuje i nie maluje wlosow)
może puch jest spowodowany nieodpowiednią pielęgnacją, zajrzyj do kręconowłosych jak piszesz ze byś nie myślała nad encanto jeśli by sie nie puszyły, może wina silikonów
kicia069 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 19:42   #2040
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Arabelas Pokaż wiadomość
dzieki za odpowiedz. moze ktos jeszcze sie wypowie jak to jest u niego.

moje wlosy strasznie sie puszą, gdyby było normalne kręcone to bym sie nie zastanawiala nad encanto, ale u mnie to pol wlosow to loki a pol to sianowaty puch, jakby byly spalone (od 2 lat nie prostuje i nie maluje wlosow)

włosy wracają do stanu poprzedniego ale w moim przypadku bardzo powoli, mam kręcone, a po 6 miesiącach mialam jedynie 2 duże fale z tyłu i lekko zawinięte końcówki, puch się nie pojawil


ja dzisiaj w ramach oszczędności (nie chcialam wydawać 50zł na szampon Biodermy node) i kupiłam organiczny Urterkram głogowy (26zł)

oto jego skład:
inci: aqua, aloe barbadenis gel, cocamidopropyl betaine, coco-glucoside, sodium coco sulfate, glycerin, levulinic acid, sodium cocyl glutamate, p-anisic acid, sodium citrate, crataegus monogyna extract, citrus aurantium bergamia oil, citral, geraniol, linalool, limonene

mam nadzieję, że się nada i nie wejdzie w reakcję z keratyną (niektóre odżywki po jej dodaniu się ważą)
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych

Edytowane przez Paulinka675
Czas edycji: 2012-04-06 o 19:46
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:39.