szara matka nastolatka i potrzeba zmiany - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-31, 19:21   #31
agiantkaa
Raczkowanie
 
Avatar agiantkaa
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 237
Dot.: szara matka nastolatka i potrzeba zmiany

Modelka... jakiej krytyki? Masz niesamowitą urodę, zazdroszczę
agiantkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-02, 14:09   #32
zastrzezona
Zadomowienie
 
Avatar zastrzezona
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 071
Dot.: szara matka nastolatka i potrzeba zmiany

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Wyglądasz cudnie
Dziękuję

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
Super wyglądasz
również bardzo dziekuję

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladeyszyn Pokaż wiadomość
moim zdaniem w niebieskim super smigaj na wyprzedaze i kup sobie cos w tym kolorze. Jesli bedziesz miala watpliwosci pytaj ekspedientek w sklepie, na pewno pomoga!
dziękuję dzieki Tobie odkryłam, że mam trzy niebieskie rzeczy w szafie dwie z nich to koszulki na fitness i...szalik, który na pewno wykorzystam, bo na imprezę rodzinną niestety nie znalazłam eleganckich niebieskich sukienek, ale może jakieś kolczyki hm...?

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Chilli Pepper Pokaż wiadomość
jesteś śliczna i masz fajny typ urody taki chłodny masz piękne oczy które maluj brązowymi cieniami a w ogóle będzie czad masz piękne brwi i usta trochę koloru na poliki jeszcze bym dodała.Co do włosów to faktycznie powinnaś je odświeżyć jakimś strzyżeniem lekko je pocieniować żeby się ładnie układały a poza tym to jesteś cud miód!
dziękuję

właśnie się szkolę w nakładaniu cienia na powieki, które wydają mi się wtedy ciężkie, byłam wypróbować róż na poliki, pani ekspedientka w inglocie mi doradzała, wygladałam jak umalowana lala...ale w tym negatywnym słowa znaczeniu, sama muszę jakoś tak delikatnie, tylko wtedy kiedy mi się wydaje, że jest ok, to nikt nie zauważa, że jestem pomalowana, muszę dopiero powiedzieć włosy podcięłam z 10 cm, wyrównałam, bo na razie muszę popracować nad ich kondycją i grubością, ale na wiosnę się zastanowię nad pocieniowaniem, dziekuję

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

Cytat:
Napisane przez sophisticated_ Pokaż wiadomość
ladnie wygladasz w czerwonej szmince bardzo sexi jeszcze do tego zafarbuj wloski bedziesz bardziej wyrazista i bedzie super
dziekuję mam dylemat z tym farbowaniem, bo szybko wychodzi odrost z siwymi włosami, a im ciemniejszy kolor na głowie, tym bardziej widać te siwe włosy, naturalne farby nie pokrywają niestety...
zastrzezona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-02, 14:22   #33
zastrzezona
Zadomowienie
 
Avatar zastrzezona
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 071
Dot.: szara matka nastolatka i potrzeba zmiany

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
kochana jesli jednak masz lepszy aparat to zrób przynajmniej jedno zdjęcie w świetle dziennym, bo póki co sa robione w świetle żarówki. ani nie są wyraźne ani kolorów nie widać takich jak w rzeczywistości. owszem widzę coś niebieskiego masz na sobie i czerwone usta, ale tu trzeba móc zobaczyć tony, jesli chcesz określić typ kolorystyczny....
nie wiem na jakiej podstawie można doradzać w ten sposób kolor włosów czy makijażu.
wyobrażam sobie tylko jakie masz kolory ale to nie oddaje realiów.

owszem kolor niebieski bedzie pasował do niebieskoich oczu, powinien je podkreślać, jesli ten nie podkreśla to szukaj innego odcienia niebieskiego.
nie szłabym póki co na pewno w pastele i zbyt jaskrawe ubrania. średnio nasycone nie za ostre i nie za blade to najbardziej bezpieczna opcja.
granatowy, morski niebieski, malinowy róż, chłodna czerwień, fiolet to podkreślające kolory.

unikaj zgniłej zieleni i ciemnego brązu zarówno w chłodniejszym, jak i cieplejszym odcieniu, bo zgaszą Ci twarz, rozmyją.
uważałabym też na kolor rudy / pomarańczowy i żółty, to raczej nie pasujące tobie kolory.
Niestety zdjęcia mogę zrobic tylko kamerką, albo komórką, nie mam lepszej jakości aparatu lecz postarałam się dzisiaj zrobić w świetle dziennym, na przeciwko okna, bez makijażu, włosy są naturalnie kręcone, nie rozczesywałam, schły na mokro, dlatego też nie mogę chyba mieć grzywki, bo będzie sie kręciła jak u barana nie mam żadnego podkładu na twarzy, brwi i rzęsy przeczesałam bezbarwną odżywką, blada jestem strasznie ale to też wskutek tego, że mam słabe krążenie, trochę krwi też mi ubyło niedawno, ale nie chcę o tym się rozpisywać juz jest ok
dziękuję za podane kolory...cały czas zastanawiam się nad tym chłodnym latem...poczytałam też o jesieni...jak sądzisz? można określić po zdjęciach wrzuconych teraz? ostatnie...masakra ale taki stan rzeczy
z góry też dziekuję za poswięcony czas
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg obraz1.jpg (19,5 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg obraz2.jpg (23,8 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg obraz4.jpg (19,1 KB, 71 załadowań)
zastrzezona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-02, 14:24   #34
zastrzezona
Zadomowienie
 
Avatar zastrzezona
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 071
Dot.: szara matka nastolatka i potrzeba zmiany

Cytat:
Napisane przez agiantkaa Pokaż wiadomość
Modelka... jakiej krytyki? Masz niesamowitą urodę, zazdroszczę
dziękuję kochana popatrz na ostatnie wstawione przeze mnie zdjęcie
zastrzezona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 19:10   #35
zastrzezona
Zadomowienie
 
Avatar zastrzezona
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 071
Dot.: szara matka nastolatka i potrzeba zmiany

hej dziewczyny
i jeszcze wrzucam link do sukienki, w której idę na bal karnawałowy, mam do niej złoto-czarną kopertówkę, czarne rajstopy?? czarne buty, czy ten makijaż z czerwoną szminką, w którym mnie wcześniej widziałyście na zdjęciach pasuje? Innego nie jestem w stanie sama wykonać...jeszcze nie
tu link
https://polki.pl/moda_trendysezonu_g..._03_page_no=17
z góry dziekuję nie jestem przekonana co do czarnych rajstop, ale jakoś inne mi tu nie pasują a Waszym zdaniem? może jakieś sugestie?
zastrzezona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 15:27   #36
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: szara matka nastolatka i potrzeba zmiany

Mnie się czarne nie widzą do tej sukienki tylko gołe nogi... albo rajstopy bezbarwne, nie świecące
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 16:19   #37
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: szara matka nastolatka i potrzeba zmiany

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Mnie się czarne nie widzą do tej sukienki tylko gołe nogi... albo rajstopy bezbarwne, nie świecące
i makijaż ten z czerwoną szminką. Czarne rajstopy będą za cieżkie przy tak delikatnej sukience
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-05, 20:27   #38
zastrzezona
Zadomowienie
 
Avatar zastrzezona
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 071
Dot.: szara matka nastolatka i potrzeba zmiany

dziekuję dziewczynki, jutro przymierzę z cielistymi rajstopami
zastrzezona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-05 21:27:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:58.