Evenail - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-24, 10:53   #1
Kasiulaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7

Proszę, pomóżcie...


Hej dziewczyny. Chciałam się zapytać czy pracowała któras z was na żelu firmy evenail. Jest to żel jednofazowy, średniogęsty. Za 15g dałam 50zł. Jednak nie wiem czy słaba przyczepnośc tego żelu jest spowodowana tym, że nie uzywam primera. Czy któraś z was wie czy konieczny jest on do tego żelu??
W ogóle zastanawiam się nad zmiana zelu na trójfazowy jednak do tej pory pracowałam na jednofazówkach. Kochane, powiedzcie mi czy niżej wymienione produkty będą wystarczajace??
IBD Builder Gel Clear
Cleanser Plus do przemywania masy UV

Powiedzcie mi, który z nich jest lepszy, bo chyba oba razem nie są konieczne??
IBD Bonder – primer - odtłuszczacz bezkwasowy UV czy IBD Natural Nail Primer??

Czy jesli będę mieć którys z powyzszych primerów konieczny jest jeszcze odtłuszczacz IBD Dehydrate??

Słyszałam, że świetny jest IBD Intense Seal, ale mam inny nabłyszczacz z utwardzaczem, wiec nie wiem koniecznie musi być on z tej samej firmy?? To samo jeśli chodzi o odtłuszczacz tzn jak bym używała innego to czy nie będzie się „gryzło”. Wiem, że lepiej wszystko mieć z tej samej firmy tyle, że no wiadomo:/ kasa...
Proszę pomóżcie...Pozdrawiam i z góry dziękuję.
Kasiulaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-24, 11:44   #2
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Proszę, pomóżcie...

Do żeli IBD bonder jest niezbędny Na codzień nie używam zwykłego primera do żeli, tylko do akrylu.. (ale w ekstremalnych przypadkach jest pomocny). Intense faktycznie jest super Ślicznie się błyszczy. Dehydrate Ci sie przyda- Super sie sprawdza przed przyklejaniem tipsa, nałożeniem primera abo nawet zwykłym malowaniem paznokci. Jak dasz odtłuszczacz z innej firmy, to nic się nie stanie.
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 16:13   #3
gosiaaakkk
Raczkowanie
 
Avatar gosiaaakkk
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Zambrów
Wiadomości: 29
GG do gosiaaakkk
Evenail

Hej dziewczyny mam pytanie odnoścnie firmy EVENAIL. Użyłam wyszukiwarki i niestety znalazłam tylko dwie czy trzy wypowiedzi na temat tej firmy a mianowicie dziewczyny sie o Nią pytały i tez odpowiedzi konkretnej nie dostały. A tamte tematy były z roku 2006-2007 więc troche stare, dlatego postanowiłam założyc nowy i mam nadzieje ze Nim nie bede zaśmiecać forum a mi pomożecie.

Właśnie odbywam szkolenie ze stylizacji paznokci i bazują na firmach Bass Cosmetics i własnie firmy Evenail dlatego jestem ciekawa bo prawdopobnie którąś z tych dwóch po kursie wybiore a o Bass Cosmetisc wypowiedzi są i troche sie już dowiedziałam. Więc konkretnie chodzi mi tylko o Evenail.

Więc jak wiecie co kolwiek prosze o wypowiedz i dziękuje z góry. Pozdrawiam
__________________
Kocham
gosiaaakkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 11:26   #4
anulkapelc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1
Unhappy Żele evenail ktś używa?

Witam, jestem nowa na tym forum, ma nadzieję ze opisze zrozumiale mój problem.
Używam żelu evenail. mam do niego primer, robie paznokcie wsumie od dawna, ale dopiero teraz na większa skale. Problem tkwi w tym że zrobiłam paznokcie sobie żelem i jak najbardziej mi sie trzymają, ale zrobiłam w ten sam sposób paznokcie trzem innym osobom, i poodpadały poprostu! żel poodchodził i niewiem co jest nie tak. Jestem na 99% pewna ze, paznokieć odtłuszczony,płytka zmatowiona prowidłowo, primera za dużo ani za mało niedałam. Moze coś z żelami nietak, ale skoro mnie sie trzymają i nic sie nie dzieje? Może podpowiecie coś?
Moze coś o firmie mi więcej powiecie albo plecicie inną firmę.
Prosze o pomoc!
anulkapelc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 11:31   #5
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: Żele evenail ktś używa?

Ja pierwszy raz o takiej firmie słyszę, a tobie pazurki mogą się trzymać, bo masz np. taką płytkę - ja mam taką koleżankę, że jej nawet plastelina by się trzymała...
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 17:04   #6
moniquesnails
Raczkowanie
 
Avatar moniquesnails
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 154
Wyślij wiadomość przez ICQ do moniquesnails GG do moniquesnails
Dot.: Żele evenail ktś używa?

No kochana nie polecam ! Pamiętam, że jakoś we wrześniu kupiłam sobie clear'a 15ml i byłam konkretnie zawiedziona!!! Na płytce w lampie żel się rozchodził, nie dość że strasznie spływał na skórki to do tego na samej płytce robiły się jakby się dziurki w tym żelu, rozchodził się pod wpływem utwardzania... NIE POLECAM tej firmy :/
moniquesnails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 21:15   #7
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: Evenail

Ja właśnie dzisiaj zakupiłam acryle tej firmy. Znajoma, która mi sprzedawała te produkty bardzo je polecała. Miałam wybór pomiędzy Bass Cosm. a właśnie Evenail. Ponoć są lepsze od Bassa. Zobaczymy jak wykorzystam czy się będą trzymały.
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-06, 10:40   #8
Jago86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5
Thumbs up Praca na żelach Evenail

Witam!!
Obserwuje forum od dłuższego czasu i zwrocilam uwagę na to, że bradzo mało pisze sie o żelach i kosmetykach marki Evenail.Zakładam wiec wątek własnie na ten temat.
Osobiście pracuje na tych kosmetykach już jakiś czas i jestem z nich bardzo zadowolona.Posiadam na swoich połkach kilkanaście innych marek kosmetyków droższych i tańszych.Lecz przekonałam się iż ta marka najbardziej spełnia moje oczekiwania.Lubię kiedy kosmetyki zachowuja sie tak jak jest napisane na opakowaniu.Taką moja perełką z żeli jest Extra Build Gel-żel budujący super gęsty, nadaje się do zatapiania grubych ozdób np:plasterków owoców lub akrylowych motywów kwiatowych.
Pozdrawiam i serdecznie zapraszam do przyłączenia się do wątku.

Edytowane przez frauhelga
Czas edycji: 2010-05-06 o 18:11
Jago86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 18:08   #9
tysia808
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 6
Red face Dot.: Evenail

O!!!W końcu pojawił się jakiś nowy wpis o EVENAILu.Szukam jakiejś recenzji o tej marce.Zastanawiam się nad zakupem kilku żeli na początek do przetestowania.Widziałam je w hurtowni w moim mieście.Moją uwagę przyciągną kolor pudełeczek.Opakowania są super extra różowe naprawdę rzucające się w oczy .Pytałam się sprzedawcy.Powiedział ,że ładnie schodzą i klientki wracają po kosmetyki ale nie potrafił mi nic więcej powiedzieć.
Jak macie te kosmetyki piszcie swoje opinie.Chce zaczerpnąć trochę wiedzy na ich temat.
tysia808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 10:35   #10
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: Evenail

Ja nie jestem zadowolona z liquidu. Sprawia, iż akryl żółknie i źle łączy się z innymi markami. Mają rewelacyjną oliwkę za to
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 12:39   #11
andzka191
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Dot.: Evenail

Cześć!

Stosuję akryl marki evenail już parę lat jestem z niego bardzo zadowolona.
Jedyną moją "bulwersację" mogę skierowac na brak(kamuflażu)kowera.
Akryle zastygają bardzo fajnie ani za szybko ani za wolno.Tuneliki wychodzą idealnie,co do poruszanej kwestii żółknięcia nie spotkałam jeszcze żelu ani akrylu,który po dłóższym czasie urzytkowania nie zżółknie w przypadku palenia i opalania.
Urzywam preparat anty-żółty na akryl chroni on go dodatkowo przed promieniami UVA I UVB po mimo tego ,ze akryle są wzbogacone o inhibitory zapobiegające właśnie ich żółknięciu.
Osobną kwestią żółknięcia jest zanieczyszczony liquid lub naczynko w którym go umieszczamy.
Fajne też mają pudry akrylowe kolorowe
Mam nadzieję,że evenail zacznie bardziej rozbudowywać swoją gamę asortymentów.
andzka191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-18, 15:10   #12
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: Evenail

Mówię o niemal natychmiastowym żółknięciu na pazurku. Nawet przed opiłowaniem go. I nie jest to kwestia zanieszyszczeń ale badziewnego liquidu. Próbowałam różnych kombinacji i się nie sprwdził!
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 13:04   #13
zosie007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 7
Dot.: Evenail

Cześć!!
Bawię się Evenajlem od niedawna.Posiadam kilka ich produktów np.Cleaner UV,Żel Extra Build,Coral Rose Gel-mleczno różowy , Coral White Gel i Coral Quick Finisch Gel-nabłyszczacz oraz parę innych produktów.Kupiłam sobie po jednym słoiczku jakiś czas temu i jak do tej pory jestem z nich zadowolona.Żele nie zapowietrzają się i przy nakładaniu nie spływają na skórki.Ze wszystkich cleanerów jakie do tej pory miałam właśnie z Evenaila spodobał mi się najbardziej.Bardzo przyjemnie pachnie bodajże owocowo.Klientki raczej nie skarżą się ba dziwne przypadłości związane z przedłużonymi paznokciami-no chyba ,że zostawiła paznokieć w spłuczce WC he he
Pozdrawiam wszystkie forumowiczki!!!
zosie007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 11:47   #14
trynii55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Dot.: Evenail

Kosmetyki są porządku.Mogę spokojnie je polecić innym dziewczynom!!!
trynii55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 15:28   #15
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: Evenail

Szkoda, że opinie o produktach tej firmy wystawiają osoby z 1 postem na koncie Wygląda to naprawdę przekonywująco
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 08:39   #16
tysia808
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 6
Dot.: Evenail

Każda z nas musi w pewnym momencie zacząć pisać!!!Każda z nas musi mieć jakiś początek z postami.

Ja śledzę forum wizaz.pl już od dawna.W końcu zdobyłam się na odwagę i napisałam.Nie każdy też ma czas żeby cały czas pisać i wklepywać sobie kolejne stopnie zaawansowania mi na tym nie zależy!!!Pozdrawiam wszystkie dziewczyny na całym forum z jednym postem!!!Oczywiście Ciebie Vanessito również pozdrawiam cieplutko!!!

Edytowane przez tysia808
Czas edycji: 2010-06-10 o 09:02
tysia808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 14:40   #17
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: Evenail

a ja kocham klepać te stopnie bo przecież tylko dlatego tu jestem
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 23:03   #18
mariolka_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 54
Dot.: Evenail

Hej. Więc może i ja się wypowiem na temat tej firmy. Robiłam na tych produktach kurs i....... nie polecam. Wróciłam do swoichz SF. Miałam budujący gęsty, jakos się chyba zwał CORAL GEL. I rzeczywiście, gęsty jest, nakłada się w miarę dobrze, lecz po chwili w mgnieniu oka rozpływa się na skórki, byłam w szoku jak taka gęścizna może się tak zachowywać??? Co do trwałości tych żeli to w miare się trzymaja na pazurkach, SF lepiej moim zdaniem, ale ja ogólnie nie mam problemu z żelami, większości ładnie się trzymają, nawet z reni-nails, gdzie ma niezbyt dobre opinie
Co do akryli to popieram jedną z poprzedniczek, żółknie w mgnieniu oka, na próbę zrobiłam sobie jedną stopę żelem a drugą akrylem z evenail, następnego dnia aż nie mogłam patrzeć na kolor, porównywalny do koloru herbatki srednio zapażonej. Aż boję się pomyśleć co by się stało po solarium....
Moge natomiast pochwalic pilniczki i bloki polerskie, pilniczek po użyciu szczotkujemy w ciepłej wodzie, a po wyschnięciu jak nowy, czego nie moge powiedzieć o pilniczkach innych firm.
buźka
mariolka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 21:38   #19
renya78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2
Dot.: Evenail

Zdecydowanie żele są porzadku. Prowadzimy kursy na tych żelach i jeżeli macie jakieś pytania to z chęcią na nie odpowiem. Ważne jest, aby trzymać się ściśle zaleceń producenta przy pracy z tymi żelami. Coral gel używamy jako żel podkładowy a extra build do budowania. Ważna jest też temperatura otoczenia, żele te bardzo reagują na zmiany temperatur. Jeżeli jest gorąco to extra build będzie się rozpływał a jak jest bardzo zimno to jest tak twardy, że trudno go nałożyć - wtedy do budowania możemy użyć coral gel. Żele się naprawdę trzymają. Trzeba tylko bardzo dobrze przygotować płytkę paznokciową. Odejdzie, jeżeli na paznokciu znajduje się cieniutka błonka naskórkowa. Należy użyć metalowego dłutka, aby ją usunąć, lub stwierdzić czy ona tam jest.
Powodzenia...
renya78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-02, 07:50   #20
tysia808
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 6
Dot.: Evenail

Tylko na żelach pracujecie??Czy akryl też od nich używacie?Dziewczyny wyżej wypowiadają się nie zbyt przychylnie o akrylu.Może Ty nam coś napiszesz??
tysia808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 17:14   #21
renya78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2
Dot.: Evenail

Sprzedałam chyba ze sto tych akryli i nie słyszałam od klientek nic złego na ich temat. Osobiście używam liquidu bezwonnego z dodatkiem acetonu, gdyż nie każdy zniesie ten specyficzny zapach. Jeżeli boicie się tego specyficznego mętnego odcienia tipsów akrylowych spróbujcie pink lub french pink. Radziłabym sprawdzić datę przydatności. Niestety nie mają za długiej a po otwarciu 6 miesięcy. Kupujcie ze sprawdzonego źródła, bo może ktoś go sobie po prostu oglądał na półce i stracił ważność...
renya78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:58.