Praca licencjacka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-03, 14:37   #1
Jedynka85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 7

Praca licencjacka


czesc dziewczyny. jestem na forum 1 raz i chcialam was prosic o pomoc. otoz studiuje dziennikarstwo, w tym roku pisze prace licencjacka, interesuje mnie branza kosmetyczna, bardzo lubie wizaz itd. zastanawiam sie nad tematem mojej pracy i wpadlam na pomysl aby to bylo cos co jest zwiazane z kosmetykami i dziennikarstwem internetowym. hmmm moze cos o pismach internetowych dotyczacych kosmetyki?! blagam pomozcie
Jedynka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 14:41   #2
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Praca licencjacka

Hmm, jeśli w czerwcu masz się bronić, to znaczy że wzięłaś się równie wcześnie za pisanie jak ja
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 14:47   #3
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Praca licencjacka

Proponuję promotora.
SdC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 18:43   #4
ankasz
Zakorzenienie
 
Avatar ankasz
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 001
Dot.: Praca licencjacka

Cytat:
Napisane przez Jedynka85 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny. jestem na forum 1 raz i chcialam was prosic o pomoc. otoz studiuje dziennikarstwo, w tym roku pisze prace licencjacka, interesuje mnie branza kosmetyczna, bardzo lubie wizaz itd. zastanawiam sie nad tematem mojej pracy i wpadlam na pomysl aby to bylo cos co jest zwiazane z kosmetykami i dziennikarstwem internetowym. hmmm moze cos o pismach internetowych dotyczacych kosmetyki?! blagam pomozcie
może reklama kosmetyków w kobiecych pismach? może jakies porównania - reklama kosmetyków w pismach dla kobiet i dla mężczyzn? albo artykuły sponsorowane nt kosmetyków?
__________________
"from delusion lead me to the truth.."

mam orta w poście? daj znać, nie obrażę się
ankasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 17:00   #5
nowa_modnisia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Z poza kraju
Wiadomości: 25
Dot.: Praca licencjacka

Hey,
ja jestem tutaj nowa...w doslownym znaczeniu tego slowa,bo mam tez taki pseudnim , ale bardzo chetnie bym ci pomogla, bo ja sie bardzo interesuje takimi tematami, jak kosmetyki, uroda itp. tematy. W sumie wszystko, co mozna znalesc na tej superowskiej stronie internetowej. Ale mam do ciebie w zwiazku z tym jedno pytanie, ty szukasz tematu, czy masz juz jakis pomysl, ale nie wiez jak go rozwinac? Tego nie zrozumialam z twojej wiadomosci, bo mysle, ze niczego nie przeoczylam, jak ja czytalam, jezeli tak to sorki! Sama nie wiem, jaki temat by byl dla ciebie najlepszy, bo takie tematy o kosmetykach wymagaja raczej jakis testow na ludziach, czy tez wywiadow, a na to nie masz juz czasu. Ale moze ciekawe by bylo napisac o kosmetykach i o tym jakie znaczenie ma reklama tych kosmetykow dla dzisiejszej kobiety, czy tez moze jakies porownanie historyczne: np. "Jak duze znaczenie mialy kosmetyki dla kobiety dzisiaj a jakie przed 100 laty, czy wczesniej"??? Co ty na to? Moze byc, ze wogole inny temat masz na mysli, wtedy sorry, ze sie tak rozpisuje. Ale chcialam tylko pomoc i nawiazac z kims rozmowe, bo jak juz wspominalam jestem tutaj calkiem nowa! Gorace pozdrowienia! nw
nowa_modnisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 13:52   #6
ewwelinnka188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 93
Dot.: Praca licencjacka

a ja studiuje kosmetologię
ewwelinnka188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:31.