Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-13, 22:29   #2461
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 991
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Jall Pokaż wiadomość
Też zdałam
Cytat:
Napisane przez nocnytrans Pokaż wiadomość
ZDAŁAM! za pierwszym! nadal to do mnie nie dociera
Napiszę przebieg jakby kogoś to interesowało, bo ja np. lubiłam czytać relacje innych przed egzaminem
miałam młodego egzaminatora, na początku był uśmiechnięty, na spokojnie wszystko mi wyjaśnił, gdy zaczęłam robić łuk zmienił się w typowego urzędasa.
Na obsłudze miałam płyn hamulcowy i awaryjne. Łuk bezbłędnie, chociaż cofałam jadąc mega blisko lewej linii Pojechałam na wzniesienie, pierwsza próba i mi się stoczył ja sobie myśle no pięknie już po mnie, ale powtórka się udała. Na mieście parkowanie prostopadłe, zawracanie z wykorzystaniem infrastruktury drogowej i zatrzymanie we wskazanym miejscu zrobiłam w ciągu 15 minut. Potem zabrał mnie na rondo, z którego wiedziałam, że wraca się już do WORDU i usłyszałam polecenie na rondzie w lewo, a ja bujałam w obłokach i jak ta trąba zawróciłam Powiedział żebym wykonywała jego polecenia i zabrał mnie na kolejne rondo gdzie w sumie nigdy nie byłam na jazdach ale dałam rade, patrzyłam uważnie na wszystkie znaki i tam zawróciłam już poprawnie i na spokojnie wróciłam do WORDU, jeszcze z takim impetem skręciłam w ich brame, a egzaminator "tylko proszę poczekać aż otworzy się szlaban" Zaparkowałam, a on do mnie "Powiem Pani tak, jakby wykonywała Pani polecania to bylibyśmy tu 20minut temu, wynik pozytywny" haha
Noga mi nie drżała, podeszłam z podejściem, że od razu stamtąd jadę do starostwa zapłacić za wymarzony plastik i tak się stało chociaż miałam chwile zwątpienia, po zawaleniu ronda ale potem już jechałam z bananem na ustach, śmiejąc się z siebie jaką jestem blondynką no ale udało się!
Super dziewczyny, gratulacje! Ja jutro teoria, idzie mi na moich testach ok, a jak zrobię na jakiejś stronce to lipa..
Też miałam młodego, też na początku był super, a potem urzędas i jeszcze opiernicz dostałam, że nie zdałam

Cytat:
Napisane przez sayuri_69 Pokaż wiadomość
Mój brat też tak podchodził tylko po 6-7 latach i zdał cwaniak za pierwszym razem
Oo no to super Ja mam nadzieję chociaż za 3 zdać..
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-13, 22:55   #2462
nocnytrans
Raczkowanie
 
Avatar nocnytrans
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 76
GG do nocnytrans
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Super dziewczyny, gratulacje! Ja jutro teoria, idzie mi na moich testach ok, a jak zrobię na jakiejś stronce to lipa..
.
a jakie masz swoje testy? Ja miałam płytkę z książki "Kierowca doskonały" którą dostałam w OSK i robiłam tylko te, żadnych innych na stronkach i na państwowej teorii naprawdę wiele pytań miałam tych samych, niektóre filmiki się jeszcze dobrze nie zaczynały, a ja już pamiętałam odpowiedź, także naprawdę polecam

---------- Dopisano o 23:55 ---------- Poprzedni post napisano o 23:34 ----------

Dziewczyny nie myślcie sobie "ja i tak pewnie teraz nie zdam, może za czwartym się uda" itp. Wierzcie w siebie! Powtarzajcie sobie w głowie, że przecież tyle razy to robiłyście, więc teraz też wyjdzie. Ja jak poprawiałam górkę to wzięłam głęboki wdech, przeanalizowałam sobie w głowie na szybko wszystkie rady mojego instruktora i poszło! I nie pokazujcie egzaminatorowi, że się stresujecie, że jesteście w czymś niepewne, bo jak trafi się wam jakiś buc to będzie chciał to wykorzystać. A nawet jak popełnicie jakiś drobny błąd nie panikujcie. Ja dzisiaj ustawiłam się na skrzyżowaniu na złym pasie i pierwsza moja myśl była, żeby szybko go zmienić co by się wiązało z przejechaniem po ciągłej ale opamiętałam się, powiedziałam tylko na głos "kurde ustawiłam się na złym pasie" na co egzaminator tylko ciężko westchnął i powiedział "to muszę Pani zmienić trasę" ale żadnego błędu nie miałam wpisanego.
Więc wierzyć w siebie dziewczęta!!!
__________________
UMCS
kierowca: 13.04.2016 za pierwszym!
31.12.2015
nocnytrans jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-13, 22:57   #2463
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 991
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez nocnytrans Pokaż wiadomość
a jakie masz swoje testy? Ja miałam płytkę z książki "Kierowca doskonały" którą dostałam w OSK i robiłam tylko te, żadnych innych na stronkach i na państwowej teorii naprawdę wiele pytań miałam tych samych, niektóre filmiki się jeszcze dobrze nie zaczynały, a ja już pamiętałam odpowiedź, także naprawdę polecam

---------- Dopisano o 23:55 ---------- Poprzedni post napisano o 23:34 ----------

Dziewczyny nie myślcie sobie "ja i tak pewnie teraz nie zdam, może za czwartym się uda" itp. Wierzcie w siebie! Powtarzajcie sobie w głowie, że przecież tyle razy to robiłyście, więc teraz też wyjdzie. Ja jak poprawiałam górkę to wzięłam głęboki wdech, przeanalizowałam sobie w głowie na szybko wszystkie rady mojego instruktora i poszło! I nie pokazujcie egzaminatorowi, że się stresujecie, że jesteście w czymś niepewne, bo jak trafi się wam jakiś buc to będzie chciał to wykorzystać. A nawet jak popełnicie jakiś drobny błąd nie panikujcie. Ja dzisiaj ustawiłam się na skrzyżowaniu na złym pasie i pierwsza moja myśl była, żeby szybko go zmienić co by się wiązało z przejechaniem po ciągłej ale opamiętałam się, powiedziałam tylko na głos "kurde ustawiłam się na złym pasie" na co egzaminator tylko ciężko westchnął i powiedział "to muszę Pani zmienić trasę" ale żadnego błędu nie miałam wpisanego.
Więc wierzyć w siebie dziewczęta!!!
Tez rozwiazuje te z plyty ktora dostalam . Nie wiem jak moja ksiazka sie nazywala, ale plyta taka ciemna z zielonym swiatlem i napisane oficjalne testy na prawo jazdy czy jakos tak.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-14, 05:45   #2464
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 20 140
GG do justka89
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez nocnytrans Pokaż wiadomość
ZDAŁAM! za pierwszym! nadal to do mnie nie dociera
Napiszę przebieg jakby kogoś to interesowało, bo ja np. lubiłam czytać relacje innych przed egzaminem
miałam młodego egzaminatora, na początku był uśmiechnięty, na spokojnie wszystko mi wyjaśnił, gdy zaczęłam robić łuk zmienił się w typowego urzędasa.
Na obsłudze miałam płyn hamulcowy i awaryjne. Łuk bezbłędnie, chociaż cofałam jadąc mega blisko lewej linii Pojechałam na wzniesienie, pierwsza próba i mi się stoczył ja sobie myśle no pięknie już po mnie, ale powtórka się udała. Na mieście parkowanie prostopadłe, zawracanie z wykorzystaniem infrastruktury drogowej i zatrzymanie we wskazanym miejscu zrobiłam w ciągu 15 minut. Potem zabrał mnie na rondo, z którego wiedziałam, że wraca się już do WORDU i usłyszałam polecenie na rondzie w lewo, a ja bujałam w obłokach i jak ta trąba zawróciłam Powiedział żebym wykonywała jego polecenia i zabrał mnie na kolejne rondo gdzie w sumie nigdy nie byłam na jazdach ale dałam rade, patrzyłam uważnie na wszystkie znaki i tam zawróciłam już poprawnie i na spokojnie wróciłam do WORDU, jeszcze z takim impetem skręciłam w ich brame, a egzaminator "tylko proszę poczekać aż otworzy się szlaban" Zaparkowałam, a on do mnie "Powiem Pani tak, jakby wykonywała Pani polecania to bylibyśmy tu 20minut temu, wynik pozytywny" haha
Noga mi nie drżała, podeszłam z podejściem, że od razu stamtąd jadę do starostwa zapłacić za wymarzony plastik i tak się stało chociaż miałam chwile zwątpienia, po zawaleniu ronda ale potem już jechałam z bananem na ustach, śmiejąc się z siebie jaką jestem blondynką no ale udało się!
Gratuluję
Cytat:
Napisane przez Jall Pokaż wiadomość
Też zdałam


Dzisiaj jak będę dobrze jeździć to zapytam się o mój egzamin, czy już bym mogła zapisać się, czy jeszcze lepiej poczekać.
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisząc z telefonu nie mam opcji cytowania. Jeżeli przekręcę jakiś nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-14, 13:59   #2465
inmemoriaa
Rozeznanie
 
Avatar inmemoriaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 787
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Ech,nie zdałam niestety Ale mimo tego poprosiłam instruktora o mozliwosc kontynowania jazdy,bo chciałam zobaczyć jak to jest Popełniłam sporo głupich błędów i jestem na siebie troszkę zła.Na placu szło super,ale na mieście...kiepsko,kiepsko .Teraz się zastanawiam czy dokupić kolejne godziny,czy startować znów do egzaminu..
inmemoriaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-14, 15:26   #2466
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez inmemoriaa Pokaż wiadomość
Ech,nie zdałam niestety Ale mimo tego poprosiłam instruktora o mozliwosc kontynowania jazdy,bo chciałam zobaczyć jak to jest Popełniłam sporo głupich błędów i jestem na siebie troszkę zła.Na placu szło super,ale na mieście...kiepsko,kiepsko .Teraz się zastanawiam czy dokupić kolejne godziny,czy startować znów do egzaminu..
Hej. Mnie tez niedlugo czeka egzamin i bardzo mi pomaga to, ze opisujecie tutaj przebieg swojego egzaminu. Czy moglabys napisac, na jakie bledy zwracal Ci uwage egzaminator?
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-14, 15:32   #2467
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez inmemoriaa Pokaż wiadomość
Ech,nie zdałam niestety Ale mimo tego poprosiłam instruktora o mozliwosc kontynowania jazdy,bo chciałam zobaczyć jak to jest Popełniłam sporo głupich błędów i jestem na siebie troszkę zła.Na placu szło super,ale na mieście...kiepsko,kiepsko .Teraz się zastanawiam czy dokupić kolejne godziny,czy startować znów do egzaminu..

Myślisz, że więcej jazd Cię bardziej rozrusza na mieście? Ty znasz swoje siły i postępy w jazdach

Gratuluję pozostałym
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-14, 15:38   #2468
red_tea
Wtajemniczenie
 
Avatar red_tea
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 376
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Gratuluję wszystkim, które zdały
__________________
2016 gonna be the year of "how big can I get my ass"
red_tea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-14, 18:11   #2469
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 991
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez inmemoriaa Pokaż wiadomość
Ech,nie zdałam niestety Ale mimo tego poprosiłam instruktora o mozliwosc kontynowania jazdy,bo chciałam zobaczyć jak to jest Popełniłam sporo głupich błędów i jestem na siebie troszkę zła.Na placu szło super,ale na mieście...kiepsko,kiepsko .Teraz się zastanawiam czy dokupić kolejne godziny,czy startować znów do egzaminu..
Dokup chociaż dwie, żeby się poruszać i omów z instruktorem swoje błędy. U mnie to bardzo pomaga, mam super instruktora, jest cierpliwy i pomocny
Na pocieszenie powiem, że nie zdałam teorii. Na jednym z filmików zagapiłam się, a gdybym odpowiedziała poprawnie byłoby zdane
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-14, 20:06   #2470
inmemoriaa
Rozeznanie
 
Avatar inmemoriaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 787
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Hej. Mnie tez niedlugo czeka egzamin i bardzo mi pomaga to, ze opisujecie tutaj przebieg swojego egzaminu. Czy moglabys napisac, na jakie bledy zwracal Ci uwage egzaminator?
Hmm,sam egzamin trwał dość krótko(wykonałam wszystkie zadania) i mimo wszystko,nie było tak strasznie Zwrócił mi uwagę,że trochę nie panuję nad samochodem,że widać,że nie jestem pewna swoich ruchów,że za długo ciągnę na jednym biegu(bo najczęściej kończę na 3),a tak to poległam na parkowaniu,bo wyjeżdżając nie dałam kierunkowskazu dwa razy...

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Dokup chociaż dwie, żeby się poruszać i omów z instruktorem swoje błędy. U mnie to bardzo pomaga, mam super instruktora, jest cierpliwy i pomocny
Na pocieszenie powiem, że nie zdałam teorii. Na jednym z filmików zagapiłam się, a gdybym odpowiedziała poprawnie byłoby zdane
Ech,gdyby mnie to pocieszało,aż taką zołzą nie jestem Jeśli to zagapienie to dasz sobie rade następnym razem!
Chyba zdecyduje się na jakieś 2-4 godziny przed egzaminem(ciekawy kiedy teraz będzie termin..).
inmemoriaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-14, 20:10   #2471
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez inmemoriaa Pokaż wiadomość
Hmm,sam egzamin trwał dość krótko(wykonałam wszystkie zadania) i mimo wszystko,nie było tak strasznie Zwrócił mi uwagę,że trochę nie panuję nad samochodem,że widać,że nie jestem pewna swoich ruchów,że za długo ciągnę na jednym biegu(bo najczęściej kończę na 3),a tak to poległam na parkowaniu,bo wyjeżdżając nie dałam kierunkowskazu dwa razy...
Bardzo dziekuje za opis egzaminu

Przykro mi ze nie zdalas, ale probuj od razu kolejny raz, na pewno Ci super pojdzie
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-14, 20:12   #2472
inmemoriaa
Rozeznanie
 
Avatar inmemoriaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 787
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Bardzo dziekuje za opis egzaminu

Przykro mi ze nie zdalas, ale probuj od razu kolejny raz, na pewno Ci super pojdzie
Dzięki mam taka nadzieje!
inmemoriaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-14, 20:15   #2473
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 991
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez inmemoriaa Pokaż wiadomość
Hmm,sam egzamin trwał dość krótko(wykonałam wszystkie zadania) i mimo wszystko,nie było tak strasznie Zwrócił mi uwagę,że trochę nie panuję nad samochodem,że widać,że nie jestem pewna swoich ruchów,że za długo ciągnę na jednym biegu(bo najczęściej kończę na 3),a tak to poległam na parkowaniu,bo wyjeżdżając nie dałam kierunkowskazu dwa razy...

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------



Ech,gdyby mnie to pocieszało,aż taką zołzą nie jestem Jeśli to zagapienie to dasz sobie rade następnym razem!
Chyba zdecyduje się na jakieś 2-4 godziny przed egzaminem(ciekawy kiedy teraz będzie termin..).
Dasz radę następnym razem . Powiem Ci, że jak robiłam prawo jazdy, to po tych 30 godzinach nie jeździłam super. A teraz, z nowym instruktorem kilka lat starsza, czuję się bardziej pewnie, poprzednio nie czułam samochodu, nie do końca wiedziałam na który pas wjechać. Wykup jeszcze jazdy i poćwicz te manewry w których nie czujesz się do końca pewnie
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-14, 20:18   #2474
inmemoriaa
Rozeznanie
 
Avatar inmemoriaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 787
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Dasz radę następnym razem . Powiem Ci, że jak robiłam prawo jazdy, to po tych 30 godzinach nie jeździłam super. A teraz, z nowym instruktorem kilka lat starsza, czuję się bardziej pewnie, poprzednio nie czułam samochodu, nie do końca wiedziałam na który pas wjechać. Wykup jeszcze jazdy i poćwicz te manewry w których nie czujesz się do końca pewnie
Ja po 30 godzinach nawet nie myślałam o egzaminie,bo wiedziałam,że nie jestem gotowa,zapisałam się po 38 i chyba wciąż nie jestem Wiadomo,tylko praktyka uratuje sytuacje
inmemoriaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-14, 20:35   #2475
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 20 140
GG do justka89
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Tak jak pisałam rano, że zapytam moją instruktorkę o egzamin praktyczny. Zwlekałam z tym pytaniem przez jakieś 1,5h, ale się odważyłam, bo stwierdziłam, że najgorzej nie jeżdżę. Uzyskałam odpowiedź, że to jeszcze nie jest mój czas na egzamin. W następnym tygodniu mam 3 razy po 2h i powie mi jak jest, może to będzie ten czas na zapisanie się. Z jednej strony bym chciała już zdawać, a z drugiej boję się tego.
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisząc z telefonu nie mam opcji cytowania. Jeżeli przekręcę jakiś nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-14, 20:43   #2476
stesia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3 527
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

miałyście może na jazdach jak ładnie ruszyć jak mamy malutkie wzniesienie tak żeby auto nam się nie cofnęło ale bez użycia ręcznego? na jazdach doszkalających instruktor mi o tym mówił, ale to było jeden raz i nie wiem czy dobrze pamiętam: jak wiem że zaraz mam ruszać to trzymam cały czas nogę na hamulcu i lekko popuszczam sprzęgło, i jak ruszam to przenoszę nogę z hamulca na gaz?

Edytowane przez stesia
Czas edycji: 2016-04-14 o 20:45
stesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-14, 20:45   #2477
inmemoriaa
Rozeznanie
 
Avatar inmemoriaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 787
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez justka89 Pokaż wiadomość
Tak jak pisałam rano, że zapytam moją instruktorkę o egzamin praktyczny. Zwlekałam z tym pytaniem przez jakieś 1,5h, ale się odważyłam, bo stwierdziłam, że najgorzej nie jeżdżę. Uzyskałam odpowiedź, że to jeszcze nie jest mój czas na egzamin. W następnym tygodniu mam 3 razy po 2h i powie mi jak jest, może to będzie ten czas na zapisanie się. Z jednej strony bym chciała już zdawać, a z drugiej boję się tego.
a mozna wiedziec ile masz h wyjezdzonych?
inmemoriaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-14, 20:52   #2478
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 20 140
GG do justka89
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Ja od razu puszczam hamulec i sprzęgło gaz, jadę. Nie czuję stoczenia, aczkolwiek zwrócę następnym razem uwagę na to. Moja instruktorka jest bardzo czepialska, wszystko musi być dokładnie, jak schrzanię jakiś manewr to za chwile go poprawiam aż będzie idealnie dobrze.

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

Cytat:
Napisane przez inmemoriaa Pokaż wiadomość
a mozna wiedziec ile masz h wyjezdzonych?
Oczywiście, 32 h.
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisząc z telefonu nie mam opcji cytowania. Jeżeli przekręcę jakiś nick to przepraszam.

Edytowane przez justka89
Czas edycji: 2016-04-14 o 20:49
justka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-14, 21:02   #2479
nocnytrans
Raczkowanie
 
Avatar nocnytrans
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 76
GG do nocnytrans
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez stesia Pokaż wiadomość
miałyście może na jazdach jak ładnie ruszyć jak mamy malutkie wzniesienie tak żeby auto nam się nie cofnęło ale bez użycia ręcznego? na jazdach doszkalających instruktor mi o tym mówił, ale to było jeden raz i nie wiem czy dobrze pamiętam: jak wiem że zaraz mam ruszać to trzymam cały czas nogę na hamulcu i lekko popuszczam sprzęgło, i jak ruszam to przenoszę nogę z hamulca na gaz?
Jak stoję na wzniesieniu na światłach i widzę, że zaraz zmieni mi się na zielone (np. zielone światło dla pieszych zaczyna migać) popuszczam sobie sprzęgło do drgań samochodu i jak się zapali zielone to przekładam nogę z hamulca na gaz i powolutku puszczam sprzęgło do końca, wtedy jest ok ogólnie wszędzie gdzie była możliwość stoczenia się instruktorzy mi mówili żebym sobie "przygotowywała" to sprzęgło
__________________
UMCS
kierowca: 13.04.2016 za pierwszym!
31.12.2015
nocnytrans jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-14, 21:42   #2480
Jall
Zadomowienie
 
Avatar Jall
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 542
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Dzięki za gratulacje Powiem Wam, że wyjeździłam mnóstwo godzin, przerwy miałam 2-3 miesięczne i jeśli mam Wam coś doradzić to przed każdym egzaminem wykupcie chociaż 2 jazdy (u dobrego instruktora). Bez rozjeżdżania ani rusz...

A co do mojego egzaminu... koleś okrzyczał mnie dwa razy. Na szczęście zamiast się zestresować, pomyślałam "o nie ty ch... tak to się bawić nie będziemy" i w tym momencie dostał ataku kaszlu Egzamin trwał 80 minut, po zrobiłam tak:

Było strasznie, ale chyba właśnie przez te jego krzyki dałam radę...
__________________

Kamil ma glejaka.
https://www.siepomaga.pl/kamil

11.12 stracił swoją szansę
Jall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-14, 21:53   #2481
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Krzyczał? Ale czemu? Już ja bym mu nakrzyczała

Dziewczyny, a do teorii przygotowywałyście się z kodeksu czy sam podręcznik wystarczy? Tak poza testami Zastanawiam się właśnie czy nie kupić sobie jeszcze kodeksu
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-14, 21:54   #2482
nocnytrans
Raczkowanie
 
Avatar nocnytrans
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 76
GG do nocnytrans
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

no i najważniejsze żeby nie dać się im sprowokować dziadom
wow 80 minut? współczuje jechałaś w korkach czy czemu tak długo?

ja uczyłam się jedynie z książki, w sumie przeczytałam ją całą. potem wypisałam sobie na karteczce wszystko to co muszę umieć na pamięć czyli prędkości na różnych drogach, odległości, jak działa ABS i takie tam głównie specjalistyczne i potem robiłam testy, gdy miałam jakiś błąd nawet jak test był zdany sprawdzałam na czym on polegał i zapisywałam sobie poprawną treść. i w końcu tych błędów jest coraz mniej aż znikają całkiem
__________________
UMCS
kierowca: 13.04.2016 za pierwszym!
31.12.2015

Edytowane przez nocnytrans
Czas edycji: 2016-04-14 o 21:58
nocnytrans jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-14, 21:58   #2483
201609062115
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 824
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Maguda_ Pokaż wiadomość
Krzyczał? Ale czemu? Już ja bym mu nakrzyczała

Dziewczyny, a do teorii przygotowywałyście się z kodeksu czy sam podręcznik wystarczy? Tak poza testami Zastanawiam się właśnie czy nie kupić sobie jeszcze kodeksu
Mam kodeks, zaczęłam go czytać, ale między czasie sprawdziłam jak jest opisane w książce i od tego czasu nie tknęłam kodeksu kodeks się bardziej przydaje do jazd i do jakichś "kontrowersyjnych" zasad
201609062115 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 05:46   #2484
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 20 140
GG do justka89
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Maguda_ Pokaż wiadomość
Krzyczał? Ale czemu? Już ja bym mu nakrzyczała

Dziewczyny, a do teorii przygotowywałyście się z kodeksu czy sam podręcznik wystarczy? Tak poza testami Zastanawiam się właśnie czy nie kupić sobie jeszcze kodeksu
Ja czytałam książkę kierowca doskonały, podczas czytania zaznaczalam kolorowymi karteczkami najważniejsze informacje i potem często do tego wracałam. Oprócz tego robiłam testy, błędne odpowiedzi szukałam wyjaśnienia w książce. Robiłam też zdjęcia telefonem zdjęcia pytań, które źle odpowiedziałam.
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisząc z telefonu nie mam opcji cytowania. Jeżeli przekręcę jakiś nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 07:23   #2485
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Dziękuję za odpowiedzi ;-) czyli najpierw zajmę się książką ;-)
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 07:46   #2486
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 20 140
GG do justka89
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Maguda_ Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedzi ;-) czyli najpierw zajmę się książką ;-)
Nie ma za co. Jak masz jakieś wątpliwości to możesz do mnie śmiało pisać na priv, czy też innym komunikatorem możemy się wymienić.
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisząc z telefonu nie mam opcji cytowania. Jeżeli przekręcę jakiś nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 09:55   #2487
Carousel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 531
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez inmemoriaa Pokaż wiadomość
Słuchajcie,na praktyce wiem,że trzeba włączyć światła które wylosujesz ale trzeba też je pokazywać,gdzie są umiesczone?
Tak, trzeba. I jeszcze należy pamiętać, gdzie one dokładnie są, nie wystarczy pokazać tylko z przodu, tylko wszystkie miejsca, w których one świecą.


Cytat:
Napisane przez sayuri_69 Pokaż wiadomość
Tak, wszystkie oprócz światła hamowania i wstecznego, przy tych możesz poprosić egzaminatora, żeby sprawdził czy działają poprawnie
Wsteczny można samemu. Wręcz trzeba.




Cytat:
Napisane przez nocnytrans Pokaż wiadomość
Ja też zawsze światło wsteczne pokazywałam na zapłonie i sama je sprawdzałam. Uczyli mnie, że jedynie do świateł STOPu muszę poprosić egzaminatora o pomoc i może się zdarzyć też tak, że zapyta, które światła będą świecić gdy będę wciskać hamulec

Dziewczyny, czy na egzaminie na łuku muszę ruszyć z gazem? Bo o wiele łatwiej mi zaczynać łuk na samym sprzęgle ale nie wiem czy to nie będzie błędem.
Nie musisz. Wątpię poza tym, czy egzaminator w ogóle może w jakikolwiek sposób rozstrzygnąć, czy dodałaś gazu czy nie.






Cytat:
Napisane przez justka89 Pokaż wiadomość
Oczywiście, 32 h.
Skończyłaś kurs, więc nie może Cię zmusić do dokupienia godzin.




Cytat:
Napisane przez Maguda_ Pokaż wiadomość
Krzyczał? Ale czemu? Już ja bym mu nakrzyczała

Dziewczyny, a do teorii przygotowywałyście się z kodeksu czy sam podręcznik wystarczy? Tak poza testami Zastanawiam się właśnie czy nie kupić sobie jeszcze kodeksu
Moim zdaniem czytanie kodeksu jest bez sensu. Najlepiej i najszybciej można się przygotować, robiąc testy. Sama wiedza nie wystarczy, trzeba jeszcze się przyzwyczaić do tych podchwytliwych pytań, które czasem nieźle mogą zmylić.
__________________
Piszę.
Carousel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 10:23   #2488
dominikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikowa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 449
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

ja moge polecić strone zdamyto.pl w testach wszystkie 2600 pytań, po zrobieniu testów pokazuje z jakiego działu robisz najwięcej blędów. wszystkie pytania podzielone sa na działy, możesz potem przerabiać tylko te z którymi masz problem, 18 zł dostęp na 3 miesiące
__________________

30 w 2016
dominikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 12:09   #2489
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 20 140
GG do justka89
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Carousel Pokaż wiadomość

Skończyłaś kurs, więc nie może Cię zmusić do dokupienia godzin.
Ja teraz nie robię kursu, same jazdy kupuje. Nikt mnie nie zmusza do kupowania. Nie robię jeszcze wszystkiego bardzo dobrze. Doćwiczę i na spokojnie pójdę. Może już w następnym tygodniu usłyszę, proszę zapisać się na exam.
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisząc z telefonu nie mam opcji cytowania. Jeżeli przekręcę jakiś nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 12:42   #2490
Carousel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 531
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez justka89 Pokaż wiadomość
Ja teraz nie robię kursu, same jazdy kupuje. Nikt mnie nie zmusza do kupowania. Nie robię jeszcze wszystkiego bardzo dobrze. Doćwiczę i na spokojnie pójdę. Może już w następnym tygodniu usłyszę, proszę zapisać się na exam.
Ale uważaj na to, żeby po prostu nie chcieli Cię naciągnąć na jak największą ilość dokupionych jazd.
__________________
Piszę.
Carousel jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-07 14:39:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:05.