Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-23, 17:33   #2911
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Ja na razie mam odzywek duzo wiec wykorzystuje.

A to u nas jest maly guzik, jest napisa a guzik gdzieś obok ze nie wiadomo co gdzie wciskać
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 17:40   #2912
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

fajny ma sklad , ja bym sie skusila no ale to ja, i wiem co potrzebuja moje wlosy
mam jeszce 2 czy 3 odzywki nivea , kiedy je wykoncze


sa tez i nowe fruktisy..niewiem ,narazie takie kosmetyki mniej mnie interesuja wszystkie sa podobne do siebie
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2012-08-23 o 17:42
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 17:41   #2913
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
fajny ma sklad , ja bym sie skusila no ale to ja, i wiem co potrzebuja moje wlosy
mam jeszce 2 czy 3 odzywki nivea , kiedy je wykoncze
Ty lubisz cięższe, wiem
i zwykle to co Tobie pasuje bardzo, mi już w ogóle, albo w bardzo małym stopniu tak jak np. ten biały gliss kur raz pasował a raz nie, ale generalnie był zbyt ciężki

a powiedz mi, używasz coś z czarnej linii L'Oreala? Pamiętam kiedyś polecałaś na blogu, bo skład fajny, a u nas jeszcze jej nie było.
Odżywki albo maski są ciężkie czy raczej lekkie?
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 17:44   #2914
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

A mi wlasnie pasuje to co CASKADZIE.
Hmm Tobie KITKA nie, mi tak, pewnie zalezy od wlosow, bo od czego by innego

---------- Dopisano o 18:44 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
a powiedz mi, używasz coś z czarnej linii L'Oreala? Pamiętam kiedyś polecałaś na blogu, bo skład fajny, a u nas jeszcze jej nie było.
Odżywki albo maski są ciężkie czy raczej lekkie?
Ja mam odzywke, kupiłam kilka tygodni temu, tę z argininą.
2 razy uzyłam, jest ok. Taka normalna, fajna.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 17:45   #2915
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja to szybko dojrzewam... sie w☠☠☠☠ie jak dzis nozyczki chlast!
jak za duzo mysle to spękam...
czuje dokladnie to samo...
moze dzis tz zaatakuje to mi ładnie podetnie
I jak, już w nowej długości ? Ja noszę tak 2-3cm za zapięcie stanika i tak mi wygodnie, do talii to już mnie wkurzały. No i też jestem niska
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 17:45   #2916
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A mi wlasnie pasuje to co CASKADZIE.
Hmm Tobie KITKA nie, mi tak, pewnie zalezy od wlosow, bo od czego by innego

---------- Dopisano o 18:44 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------



Ja mam odzywke, kupiłam kilka tygodni temu, tę z argininą.
2 razy uzyłam, jest ok. Taka normalna, fajna.
tak, właśnie chodzi mi o tą z argininą

kurczę, zupełnie o niej zapomniałam, a uzupełniłam dzisiaj zapas Herbala i Alterry, no nic, może jutro kupię jeszcze czarną na spróbowanie
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 17:55   #2917
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

CASKADA
slyszalas o tej crescinie?
strone wczesniej wkleiłam link.
Na porost. znaczy jest na wypadania, ale moze i na porost działa.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-23, 18:04   #2918
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A jaki jest bez superrozjasniajacy?
przeciez zawsze tak mamy ze jednak coś tam farba farbę rozjasnia...nawet jak odrosty robimy.

KITKA
ja tam ciemna jestem
z tymi guzikami w autobusach

---------- Dopisano o 18:25 ---------- Poprzedni post napisano o 18:24 ----------



I co robic
musze isc do fryz, chyba sama nic nie zdzialam
np. z majiblond 900s, 903s, 913...
ale ze z brazow ci pojasni to zapomnij raczej...chyba ze superrozjasniajaca.
w koncu przestanie ci sie wyplukiwac, juz jest lepiej niz bylo- jeszcze z jedna dwie koloryzacje i bedzie idealnie.

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
białe łaty nie wychodzą widzę tam czasami jakieś jaśniejsze pasemko, ale to chyba normalne? W każdym razie nie odróżnia się jeszcze odrost od tej długości rozjaśnianej

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...do-wlosow.html
ta odzywka Cię zainteresowała?
Nie widziałam jej nawet, ale też jestem ciekawa, mam nadzieję, że nie jest napakowana keratyną i innymi olejkami, bo jak tak to kiepsko

u nas na drzwiach są takie wielkie guziki, więc widać gdzie wciskać ale to tylko na tych nowych tramwajach wiem gdzie, bo jak jeżdżą stare to ciemna masa

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------


właściwie to się nie różni wyglądem, troszeczkę tylko, ale ma napis NOWA FORMUŁA. Wrzucałam kiedyś skład na wątek, spróbuję znaleźć

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:29 ----------

o już mam, proszę

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1767

skład nowej wersji, ale nie mam starej
normalne. tak to ta ciekawe jaka bedzie...


Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A mi wlasnie pasuje to co CASKADZIE.
Hmm Tobie KITKA nie, mi tak, pewnie zalezy od wlosow, bo od czego by innego

---------- Dopisano o 18:44 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------



Ja mam odzywke, kupiłam kilka tygodni temu, tę z argininą.
2 razy uzyłam, jest ok. Taka normalna, fajna.
a znow dla fryza bombowa i najlepsza ja jeszcze nie probowalam ale sprobuje na pewno.

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
I jak, już w nowej długości ? Ja noszę tak 2-3cm za zapięcie stanika i tak mi wygodnie, do talii to już mnie wkurzały. No i też jestem niska
nie cięliśmy... tz ma zly humor, zmeczony po pracy to mu nie gledzilam, na pierwsze NIE przestalam gadac o tym... ciesze sie bo mi odrost zrobil, juz wloski schna i nawet mnie wcale nie piekla ta skora rozdrapana na karku chyba przyzwyczailam sie do paletty ale balam sie bardzo, jednak jutro spotkanko rodzinne i chcialam dobrze wygladac...udalo sie
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 18:05   #2919
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
tak, właśnie chodzi mi o tą z argininą

kurczę, zupełnie o niej zapomniałam, a uzupełniłam dzisiaj zapas Herbala i Alterry, no nic, może jutro kupię jeszcze czarną na spróbowanie
Kitka, miałam szampon i odżywkę, jest ok, ale szału nie ma. Dla moich włosów taka normalna
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 18:09   #2920
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Kitka, miałam szampon i odżywkę, jest ok, ale szału nie ma. Dla moich włosów taka normalna
a jakie masz włosy? cienkie, grube?
Co lubią? lżejsze odżywki i maski czy raczej takie ciężkie, treściwe?
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 18:18   #2921
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Ty lubisz cięższe, wiem
i zwykle to co Tobie pasuje bardzo, mi już w ogóle, albo w bardzo małym stopniu tak jak np. ten biały gliss kur raz pasował a raz nie, ale generalnie był zbyt ciężki

a powiedz mi, używasz coś z czarnej linii L'Oreala? Pamiętam kiedyś polecałaś na blogu, bo skład fajny, a u nas jeszcze jej nie było.
Odżywki albo maski są ciężkie czy raczej lekkie?
mialam maske dosc tresciwa byla pamietam moze byc dla ciebie maska za gruba , ciekawe jak bardzo rozni sie od odzywki? trza by bylo zobaczyc...
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A mi wlasnie pasuje to co CASKADZIE.
Hmm Tobie KITKA nie, mi tak, pewnie zalezy od wlosow, bo od czego by innego

---------- Dopisano o 18:44 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------



Ja mam odzywke, kupiłam kilka tygodni temu, tę z argininą.
2 razy uzyłam, jest ok. Taka normalna, fajna.
no taka wlasnie jak wiekszosc tych "napchanych cudami"
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
CASKADA
slyszalas o tej crescinie?
strone wczesniej wkleiłam link.
Na porost. znaczy jest na wypadania, ale moze i na porost działa.
nie slyszalam ale jestem narazie pod wrazeniem dzialania Revitalashu moja siorka stosuje na rzesy i ma mega rzesy pod brwi az , kazdy mysli ze doczepianepopro sze ja jutro moze to wysle mi foto a moja znajoma fryzjerka ta co robila mi to przyciemnianie stosuje ta odzywke do wlosow revitalashu na swoim lysym tacie i jak bylam wtedy u niej to tata mial juz meszekOna zreszta tez stosuje odzywke ta do rzes i ma mega rzesiska a mi szkoda bylo wydac ponad 300zl na te cudo ale postanowilam ze kupie sobie po wyplacie bo teraz niestety mielismy sporo wydatkow na nowe meble do chaty
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2012-08-23 o 18:19
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 18:30   #2922
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
a jakie masz włosy? cienkie, grube?
Co lubią? lżejsze odżywki i maski czy raczej takie ciężkie, treściwe?
Takie raczej normalne, na pewno nie grube, cienkie też nie. Za to gęste . Lubię odżywki i maski lekkie, nie obciążające, świetnie mi służy Matrix sleek, Dove z olejkiem, niebieska herbal, Nivea Intensive (stara, nowej jeszcze nie próbowałam), Redken.... A nie pasuje mi większość typowo do farbowanych włosów
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 18:31   #2923
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Takie raczej normalne, na pewno nie grube, cienkie też nie. Za to gęste . Lubię odżywki i maski lekkie, nie obciążające, świetnie mi służy Matrix sleek, Dove z olejkiem, niebieska herbal, Nivea Intensive (stara, nowej jeszcze nie próbowałam), Redken.... A nie pasuje mi większość typowo do farbowanych włosów
hmm czyli coś podobnego do moich, no nic spróbuję i przekonam się sama
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 18:34   #2924
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

mi raczej sluza wszystki odzywki ,w ktorych poza chemia ,jest tez troche natury np jakies extrakty roslinne , olejki, inne nawilzacze naturalne

a teraz po przyciemnieniu okazalo sie ,ze sluzy mi nawet lekka MR potters chyba czeka mnie zmiana pielegnacji
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 18:36   #2925
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

a ja idę wciągnąć pierożki ruskie będę później
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 18:38   #2926
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

O, zazdroszczę, też bym zjadła, już wiem co będę mieć jutro na obiad
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 18:39   #2927
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Moj to ma obsesje jesli chodzi o moje wlosy :P Wiele razy chcialam przed nim ukryc ze farbowalam klaki bo marudzil mi zawsze ze tak czesto farbuje i poniszcze sobie wlosy i nigdy jeszcze nie bylo tak zeby nie zauwazyl ze cokolwiek z nimi zrobilam... Nawet jak jest minimalna roznica...Jesli chodzi o farbe to ma czujne oko


Czekoladowo
- widzialam w albumie- jest jasniutko ale pieknie jak ladnie ci ochlodzilo Pasuje do Ciebie ten kolorek
Dziękuje No ochłodziło ładnie Teraz moge spać spokojnie i tylko odrost robić
TŻ oczywiscie nic nie zauwazył
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
fantastycznie jasny kolorek ale nie bialy na szczescie
Dzięki Nie no białego raczej nie chce, ale jaśniutki jak najbardziej
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
pieknie
a dokad ci grzywka siega? bo chce taka jak ty masz teraz i nie wiem jak dlugo jeszcze bede zapuszczac zazdroszcze ci takich prostych, gladziutkich wloskow

Dokąd mi sięga hmmm... ta krótsza część to mi sie zaczyna tak powiedzmy czubek nosa -początek ust, i schodzi mi długość do brody mniej więcej, i to dłuższe pasmo co sie z włosami łączy to już wogóle dłuższe jest.
Ale mi ona jest troche za długa już
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
No niestety tabletki anty maja duzo skutkow ubocznych i trzeba sie z tym liczyc.... Ja sie boje ze moja watroba jest juz od nich calkowicie wyniszczona... dlatego trzeba co jakis czas robic badania i przerwy w braniu tabsow...
Ja dlatego nie biore i o wiele lepiej sie czuje niż jak brałam.
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Tak wygladaja moje wloski na chwile obecna (3tyg po farbowaniu). Ciezko w ogole ten kolor okreslic
Ładnie
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Dziewczyny jade wlasnie tramwajem! Jaaa ale przygoda, nie wiedzialam jak sie bilet kasuje bo tutaj jakies nowinki technologiczne uskutecznili, Jezu ale tym razem nie powiedzialam z przejecia dzien dobry :d ale fajnie sie jedzie, fajny tramwaj jakis nowy chyba kurcze ale fajnie
Agentka
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a moze tez tak byc...
gdzies kiedys czytalam artykul, jak sie dowiedzialam ze moja sis ma nadzerke, ze czesto u mlodych kobiet pojawia sie gdy wczesnie rozpoczynaja wspolzycie- choc tu by sie nie zgadzalo bo ja rozpoczynalam b. wczesnei i jej nigdy nie mialam- albo wlasnie jak sie kocha bez gumek- bo te bakterie co sie przenosza powoduja wlasnie czestsze zapalenia i stany nadzerkowe to byl jakis artykul medyczny tlumaczony na polski lekarzy z usa...
nie mam zrodla ale zapadlo mi to w pamiec
no i moja e.... jej sytuacja tez by pasowala- tez walczyla z nadzerka, miala nawet juz wymrazana ale sie odnawia : i tez tylko tabsy, gum nie, bo partner narzeka i na gumie to wcale nie chce z nia ale jej sprawa, jej zdrowie... no i ciagle ma infekcje, w sumie nie zdarzylo sie zeby sie do konca wyleczyla... ciagle uplawy i ciagle zapal pecherza
meczy mi sie bidulka ale co ja jej poradze... musi dojrzec psychicznie do pewnych decyzji...
A ja to różnie miałam. Jak nie brałam tabsów to żadnych infekcji nie było - a zdarzało i sie bez gumy. Jak zaczęłam brać to praktycznie non stop. Odstawiłam i spokój I u mnie to nie jest zależne czy z gumką czy tez nie
Tylko ja to wogóle byłam ewenement - bo posiewy czyste, pH idealne a objawy infekcji byly
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
aaa to sa te unimilie widzialam je ale ich jeszcze nie testowalismy... jak namowie mojego Tz-ta to sprobujemy Ogolnie to chce go namowic, zeby on tez sie poszedl zbadac, bo moze on ma w sobie jakies bakterie i mnie ciagle zaraza ? Co do recznika- mam osobny.

No ja niestety musze miec cos zrobione z ta nadzerka bo kazdy lekarz mowi mi, ze jest ona dosc duzych rozmiarow a do tego powiekszyla mi sie ostatnio. Takto nie czuje zadnego bolu ani nic, ale podczas sexu mnie bardzo boli czasem Czytalam, ze po wypalankach i laserach robia sie ogromne blizny i moga byc pozniej problemy z urodzeniem dziecka...a z kolei wymrazanie jest takie troche bezsensu, bo ponoc czesto wlasnie po nim odnawia sie nadzerka. I tak teraz mam wyjazd wiec dopiero we wrzesniu cos z tym zrobie....Ale musze dzialac bo boje sie zeby nie miec pozniej raka szyjki macicy...No zobaczymy, co on powie na to wszystko jak pojde we wtorek....

Fajnie, ze moge sobie swobodnie tutaj o tym pogadac.
Kurcze a jesteś pewna że ból jest od nadżerki? Bo ja nadżerke to mam 4 lata - tzn tyle o niej wiem, możliwe ze juz wczesniej była. I bóli żadnych nie było. Więc może jakaś infekcja? Posiewy miałaś robione? pH badane? To podstawa jest. Ja ci moge od siebie polecić taki żel do pielęgnacji - Baifem, bardzo pomaga w takich momentach jak właśnie jakieś bóle, pieczenie.
Ale badania to podstawa.
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Czeko pięknie wyszło, a jaka Ty jesteś śliczna i fotogeniczna a jakie włosy długie!!! są trochę cieniutkie, ale jak urosły kolor bardzo ładny, czyściutki, podoba mi się i pasuje do Ciebie bardzo


wiecie coo... u mnie w Carrefourze nie ma już Nivea intense repair w starej wersji, już są nowe!!! nie przeżyję musiałam kupić tylko niebieską Herbala
Ojej, dziękuje No cieniutkie są, i przerzedziły sie dośc mocno ostatnio, podejrzewam że po odstawieniu tabsów. Lecą jaaak

Kurcze Kitka ty takie lżejsze odżywki chyba lubisz co? A próbowałaś z tej serii Timotei nowej Jericho?? Ja mam tą do farbowanych włosów i jest przeboska Moge ci skład wkleić jakbyś chciała.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 18:42   #2928
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ok wstawiam, bez lampy i z lampą, w różnych miejscach pokoju robiłam, kolor raczej bardziej do tego z lampą podobny bo nie mam żadnej szarości a bez lampy mi wychodzi tak Tak czy siak widać że jest równo i tylko taki półgłówek jak ja byłby w stanie cos zauwazyc

Do albumu jeszcze z buzia wstawiłam
bardzo ładnie
i ślicznie wyglądasz

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Tak wygladaja moje wloski na chwile obecna (3tyg po farbowaniu). Ciezko w ogole ten kolor okreslic
Twoje włoski też bardzo ładne
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 18:47   #2929
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
bardzo ładnie
i ślicznie wyglądasz
Dziękuje


Laski mam zagadke
Generalnie przytyłam ostatnio jakieś 3-4 kg, co na mnie jest dużo. No i czułam po udach, brzuchu, nawet cycka mi troche obdarowało ale oczywiście jakieś ochłapy tłuszczu skąpe Z brzucha mi zeszło, ale chodze i marudze na uda bo sie źle czuje coś. Wiem, że tak czy siak szczupła jestem ale tak myśle jak sie tego czegoś z górnej części ud pozbyć jednocześnie nie chudnąc? A juz broń Boże z cycka Wogóle to tak dziwnie bo z ciekawości sie pomierzyłam miarą i nigdzie mi sie nie ruszyło. Talia jak była tak jest, w biodrach nawet mniej, w udach może z 0,5 cm-1cm. Wtf zmyśliłam sobie? No ale wtedy skąd na wadze tyle Wahać to mi sie waha ale 0,5 kg - 1kg, a nie 3-4 Nie wiem czy ja juz paranoje mam Nawet zdjecie zrobiłam i no nie pasują mi te uda. Ale znowu... jak schudne z biustu to ja dziękuje
Udało się którejś z was zgubić troche uda nie chudnąć przy tym z żadnej innej czesci ciała? Bo to teoretycznie niemożliwe
A żeby było weselej to weszłam przed chwila na moja wage stara co sie tu zawsze warzyłam i mam 2 kg mniej juz Tak jakbym po prostu spuchła mocno, woda sie zebrała czy coś, no ale przeciez widze
A może oszalałam

Generalnie potrzebuje też szczerej obiektywnej opini czy robić coś z tymi udami czy nie, więc moge was zgorszyć i wstawić fote do albumu dla poglądu sytuacji
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 18:51   #2930
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Dziękuje


Laski mam zagadke
Generalnie przytyłam ostatnio jakieś 3-4 kg, co na mnie jest dużo. No i czułam po udach, brzuchu, nawet cycka mi troche obdarowało ale oczywiście jakieś ochłapy tłuszczu skąpe Z brzucha mi zeszło, ale chodze i marudze na uda bo sie źle czuje coś. Wiem, że tak czy siak szczupła jestem ale tak myśle jak sie tego czegoś z górnej części ud pozbyć jednocześnie nie chudnąc? A juz broń Boże z cycka Wogóle to tak dziwnie bo z ciekawości sie pomierzyłam miarą i nigdzie mi sie nie ruszyło. Talia jak była tak jest, w biodrach nawet mniej, w udach może z 0,5 cm-1cm. Wtf zmyśliłam sobie? No ale wtedy skąd na wadze tyle Wahać to mi sie waha ale 0,5 kg - 1kg, a nie 3-4 Nie wiem czy ja juz paranoje mam Nawet zdjecie zrobiłam i no nie pasują mi te uda. Ale znowu... jak schudne z biustu to ja dziękuje
Udało się którejś z was zgubić troche uda nie chudnąć przy tym z żadnej innej czesci ciała? Bo to teoretycznie niemożliwe
A żeby było weselej to weszłam przed chwila na moja wage stara co sie tu zawsze warzyłam i mam 2 kg mniej juz Tak jakbym po prostu spuchła mocno, woda sie zebrała czy coś, no ale przeciez widze
A może oszalałam

Generalnie potrzebuje też szczerej obiektywnej opini czy robić coś z tymi udami czy nie, więc moge was zgorszyć i wstawić fote do albumu dla poglądu sytuacji
dawaj foto pogladowe w imie ludzkosci powiemy szczerze... czy zwariowalas
foto najlepiej w gaciach i przodem. i look na cala sylwetke z oddali.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 18:54   #2931
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Dziękuje


Laski mam zagadke
Generalnie przytyłam ostatnio jakieś 3-4 kg, co na mnie jest dużo. No i czułam po udach, brzuchu, nawet cycka mi troche obdarowało ale oczywiście jakieś ochłapy tłuszczu skąpe Z brzucha mi zeszło, ale chodze i marudze na uda bo sie źle czuje coś. Wiem, że tak czy siak szczupła jestem ale tak myśle jak sie tego czegoś z górnej części ud pozbyć jednocześnie nie chudnąc? A juz broń Boże z cycka Wogóle to tak dziwnie bo z ciekawości sie pomierzyłam miarą i nigdzie mi sie nie ruszyło. Talia jak była tak jest, w biodrach nawet mniej, w udach może z 0,5 cm-1cm. Wtf zmyśliłam sobie? No ale wtedy skąd na wadze tyle Wahać to mi sie waha ale 0,5 kg - 1kg, a nie 3-4 Nie wiem czy ja juz paranoje mam Nawet zdjecie zrobiłam i no nie pasują mi te uda. Ale znowu... jak schudne z biustu to ja dziękuje
Udało się którejś z was zgubić troche uda nie chudnąć przy tym z żadnej innej czesci ciała? Bo to teoretycznie niemożliwe
A żeby było weselej to weszłam przed chwila na moja wage stara co sie tu zawsze warzyłam i mam 2 kg mniej juz Tak jakbym po prostu spuchła mocno, woda sie zebrała czy coś, no ale przeciez widze
A może oszalałam

Generalnie potrzebuje też szczerej obiektywnej opini czy robić coś z tymi udami czy nie, więc moge was zgorszyć i wstawić fote do albumu dla poglądu sytuacji
Wiem co czujesz każdy cm z cycka boli jakby poleciały o cały rozmiar
Wydaje mi się, że ćwiczenia z płytką Ewy dadzą Ci taki efekt jaki chcesz, czyli chudniesz, modelujesz uda a cycki zostają zobacz sobie efekty u tej dziewczyny http://www.ihahoi88.pinger.pl/
motywacja niezła a a szczególnie tu dobrze widać, że to co trzeba się modeluje http://ihahoi88.pinger.pl/m/14025258...yjna-motywacja i http://ihahoi88.pinger.pl/m/13851856/zacznij-juz-dzis

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2012-08-23 o 18:55
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 18:59   #2932
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
nie slyszalam ale jestem narazie pod wrazeniem dzialania Revitalashu moja siorka stosuje na rzesy i ma mega rzesy pod brwi az , kazdy mysli ze doczepianepopro sze ja jutro moze to wysle mi foto a moja znajoma fryzjerka ta co robila mi to przyciemnianie stosuje ta odzywke do wlosow revitalashu na swoim lysym tacie i jak bylam wtedy u niej to tata mial juz meszekOna zreszta tez stosuje odzywke ta do rzes i ma mega rzesiska a mi szkoda bylo wydac ponad 300zl na te cudo ale postanowilam ze kupie sobie po wyplacie bo teraz niestety mielismy sporo wydatkow na nowe meble do chaty
tez mam revitalasha stosowałam juz dlugo dawno temu, teraz przerwa i bede stosowac znowu bo mam nowa odzyweczke. od wrzesnia. wszyscy ktorych znam sa pod wrazeniem tej odzywki.
a bede miala okazje teraz testowac na włosy.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 18:59   #2933
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Kurcze Kitka ty takie lżejsze odżywki chyba lubisz co? A próbowałaś z tej serii Timotei nowej Jericho?? Ja mam tą do farbowanych włosów i jest przeboska Moge ci skład wkleić jakbyś chciała.
nie próbowałam
a skład i tak mi nic nie powie, ale dziękuję, dopiszę do listy
Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
O, zazdroszczę, też bym zjadła, już wiem co będę mieć jutro na obiad
narobiliśmy któregoś dnia sporo ich, zamroziliśmy i teraz wyjadam
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 19:04   #2934
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

CZEKO
super te wlosy Ci wyszly wow
moze wodę zbierasz i waga pokazuje a centymetr nie?
pokaz zdjeie, zobaczymy.
Ja chudnę w miarę równomiernie więc nie wiem.

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Wiem co czujesz każdy cm z cycka boli jakby poleciały o cały rozmiar
Wydaje mi się, że ćwiczenia z płytką Ewy dadzą Ci taki efekt jaki chcesz, czyli chudniesz, modelujesz uda a cycki zostają zobacz sobie efekty u tej dziewczyny http://www.ihahoi88.pinger.pl/
motywacja niezła a a szczególnie tu dobrze widać, że to co trzeba się modeluje http://ihahoi88.pinger.pl/m/14025258...yjna-motywacja i http://ihahoi88.pinger.pl/m/13851856/zacznij-juz-dzis
Ta jedna przed o wiele lepiej...miała wcięcie w talii a stała się chłopczyca.

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

A wiecie co ja nie widzę u siebie odrostow. albo ten casting tak rewelacyjnie sie wypłukuje ALBO wlosy przestały mi rosnac!

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość

Laski mam zagadke
Generalnie przytyłam ostatnio jakieś 3-4 kg, co na mnie jest dużo. No i czułam po udach, brzuchu, nawet cycka mi troche obdarowało ale oczywiście jakieś ochłapy tłuszczu skąpe Z brzucha mi zeszło, ale chodze i marudze na uda bo sie źle czuje coś. Wiem, że tak czy siak szczupła jestem ale tak myśle jak sie tego czegoś z górnej części ud pozbyć jednocześnie nie chudnąc? A juz broń Boże z cycka Wogóle to tak dziwnie bo z ciekawości sie pomierzyłam miarą i nigdzie mi sie nie ruszyło. Talia jak była tak jest, w biodrach nawet mniej, w udach może z 0,5 cm-1cm. Wtf zmyśliłam sobie? No ale wtedy skąd na wadze tyle Wahać to mi sie waha ale 0,5 kg - 1kg, a nie 3-4 Nie wiem czy ja juz paranoje mam Nawet zdjecie zrobiłam i no nie pasują mi te uda. Ale znowu... jak schudne z biustu to ja dziękuje
Udało się którejś z was zgubić troche uda nie chudnąć przy tym z żadnej innej czesci ciała? Bo to teoretycznie niemożliwe
A żeby było weselej to weszłam przed chwila na moja wage stara co sie tu zawsze warzyłam i mam 2 kg mniej juz Tak jakbym po prostu spuchła mocno, woda sie zebrała czy coś, no ale przeciez widze
A może oszalałam

Cwiczenia pomoga, niekoniecznie zaraz jakies tam z Ewa, kazde, rowerek jakis, bieznia, aerobik.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 19:06   #2935
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
dawaj foto pogladowe w imie ludzkosci powiemy szczerze... czy zwariowalas
foto najlepiej w gaciach i przodem. i look na cala sylwetke z oddali.
Ok ubieram gacie i robie foty Bo w piżamie juz bylam a tylko jedno zdjecie gdzies mam
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Wiem co czujesz każdy cm z cycka boli jakby poleciały o cały rozmiar
Wydaje mi się, że ćwiczenia z płytką Ewy dadzą Ci taki efekt jaki chcesz, czyli chudniesz, modelujesz uda a cycki zostają zobacz sobie efekty u tej dziewczyny http://www.ihahoi88.pinger.pl/
motywacja niezła a a szczególnie tu dobrze widać, że to co trzeba się modeluje http://ihahoi88.pinger.pl/m/14025258...yjna-motywacja i http://ihahoi88.pinger.pl/m/13851856/zacznij-juz-dzis
No mnie szczególnie boli bo ja to mam niecałe 80 cm w biuście wiec naprawde niewiele.. wiec nawet jak mi głupi centymetr przybędzie to sie ciesze

Efekty niesamowite Ale z biustem to chyba jest tak że to od predyspozycji indywidualnych zależy... Ale rozeznam sie w tych cwiczeniach bo efekty wooow Mi głównie zależy na schudnieciu ud a reszta to modelowanie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
CZEKO
super te wlosy Ci wyszly wow
moze wodę zbierasz i waga pokazuje a centymetr nie?
pokaz zdjeie, zobaczymy.
Ja chudnę w miarę równomiernie więc nie wiem.
Dzięki

Nie mam pojęcia cholera... ale to jest aż dziwne. Ważyłam sie wczoraj u TŻ i rano miałam 50 kg z kawałkiem. U siebie na swojej wadze podobnie (one troche inaczej pokazuja). Dzisiaj wieczorem weszłam z ciekawości i nawet 48 nie mam Więc to chyba ta woda bo jakby inaczej. Chyba że to efekt zmniejszenia ilości jedzenia od paru dni. No ale tak czy siak po udach widze. Więc albo to woda albo tłuszcz albo nie wiem, alien jakis
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 19:17   #2936
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
tez mam revitalasha stosowałam juz dlugo dawno temu, teraz przerwa i bede stosowac znowu bo mam nowa odzyweczke. od wrzesnia. wszyscy ktorych znam sa pod wrazeniem tej odzywki.
a bede miala okazje teraz testowac na włosy.
i rzeczywiscie takie mega efekty?
ja stosuję olejek rycynowy i nic jemu ani swoim rzęsom po nim zarzucić nie mogę

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ok ubieram gacie i robie foty Bo w piżamie juz bylam a tylko jedno zdjecie gdzies mam

No mnie szczególnie boli bo ja to mam niecałe 80 cm w biuście wiec naprawde niewiele.. wiec nawet jak mi głupi centymetr przybędzie to sie ciesze

Efekty niesamowite Ale z biustem to chyba jest tak że to od predyspozycji indywidualnych zależy... Ale rozeznam sie w tych cwiczeniach bo efekty wooow Mi głównie zależy na schudnieciu ud a reszta to modelowanie



Dzięki

Nie mam pojęcia cholera... ale to jest aż dziwne. Ważyłam sie wczoraj u TŻ i rano miałam 50 kg z kawałkiem. U siebie na swojej wadze podobnie (one troche inaczej pokazuja). Dzisiaj wieczorem weszłam z ciekawości i nawet 48 nie mam Więc to chyba ta woda bo jakby inaczej. Chyba że to efekt zmniejszenia ilości jedzenia od paru dni. No ale tak czy siak po udach widze. Więc albo to woda albo tłuszcz albo nie wiem, alien jakis
Heh i znowu doskonale Cię rozumiem, bo ja mam teraz chyba 84 A w biodrach 90 więc ten biust mógłby być wiekszy troche. Dobrze, że w talii 60 to przynajmniej brzuchem się nie muszę martwic . Do biustu polecam takie serum https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ace-biust.html kiedyś używałam z Bielendy ale to o niebo lepsze i efekty naprawdę są A co do ćwiczen z Ewą to lepsze moim zdaniem są z tej drugiej płytki, tzn dają szybsze efekty, to połącznie cardio i ćwiczen modelujących
ta laska robi 3x tyg plus dieta sensowna czyli zdrowe odżywianie i efekty ma powalające. A słodycze podjada czyli wszystko z głową, nie ma restrykcyjnosci
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 19:29   #2937
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
i rzeczywiscie takie mega efekty?
ja stosuję olejek rycynowy i nic jemu ani swoim rzęsom po nim zarzucić nie mogę

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------



Heh i znowu doskonale Cię rozumiem, bo ja mam teraz chyba 84 A w biodrach 90 więc ten biust mógłby być wiekszy troche. Dobrze, że w talii 60 to przynajmniej brzuchem się nie muszę martwic . Do biustu polecam takie serum https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ace-biust.html kiedyś używałam z Bielendy ale to o niebo lepsze i efekty naprawdę są A co do ćwiczen z Ewą to lepsze moim zdaniem są z tej drugiej płytki, tzn dają szybsze efekty, to połącznie cardio i ćwiczen modelujących
ta laska robi 3x tyg plus dieta sensowna czyli zdrowe odżywianie i efekty ma powalające. A słodycze podjada czyli wszystko z głową, nie ma restrykcyjnosci
To masz w talii większe wcięcie Bo ja mam chyba 64 cm, a w biodrach mało bo 85 jakoś.
Ja myślałam żeby ćwiczyć tak jak kiedyś czyli skakanka+ 8 minutówki.
No i typowo na modelowanie potem. Z tym że ja z cwiczeniami musze uważać, stopniowo wszystko bo mam z ciśnieniem problemy i przy cwiczeniach mi sie podwyzsza bardzo mocno.
Generalnie jak tylko znajde prace to wyciągam TŻ'a na siłownie o
Rozejrze sie za tym serum na pewno

Ok obfociłam sie ze wszystkich stron i zaraz wstawie do albumu. Tylko bez śmiechu i obiektywnie prosze Możliwe że oszalałam i mam zwidy więc nie krzyczcie

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2012-08-23 o 19:32
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 19:34   #2938
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
To masz w talii większe wcięcie Bo ja mam chyba 64 cm, a w biodrach mało bo 85 jakoś.
Ja myślałam żeby ćwiczyć tak jak kiedyś czyli skakanka+ 8 minutówki.
No i typowo na modelowanie potem. Z tym że ja z cwiczeniami musze uważać, stopniowo wszystko bo mam z ciśnieniem problemy i przy cwiczeniach mi sie podwyzsza bardzo mocno.
Generalnie jak tylko znajde prace to wyciągam TŻ'a na siłownie o

Ok obfociłam sie ze wszystkich stron i zaraz wstawie do albumu. Tylko bez śmiechu i obiektywnie prosze Możliwe że oszalałam i mam zwidy więc nie krzyczcie
tak, wciecie mam dobre i zawsze je będę mieć, chocbym nawet ważyła 40 kg taka budowa, chłopczyca nie bede
8 minutówki są fajne 'nice and easy...'
ok, zaraz idę do albumu
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 19:37   #2939
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
tak, wciecie mam dobre i zawsze je będę mieć, chocbym nawet ważyła 40 kg taka budowa, chłopczyca nie bede
8 minutówki są fajne 'nice and easy...'
ok, zaraz idę do albumu
No ja mimo niskiej wagi też jakieś kształty mam, zawsze to jakiś plus
Generalnie to swoją figure lubie, teraz tylko to mi te uda przeszkadzają bo mam wrażenie że po prostu nie pasują do reszty

A tak to przecież każdy ma jakieś lepsze i gorsze "elementy" siebie, grunt sie akceptować
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 19:39   #2940
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No ja mimo niskiej wagi też jakieś kształty mam, zawsze to jakiś plus
Generalnie to swoją figure lubie, teraz tylko to mi te uda przeszkadzają bo mam wrażenie że po prostu nie pasują do reszty

A tak to przecież każdy ma jakieś lepsze i gorsze "elementy" siebie, grunt sie akceptować
napisałam w albumie
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:35.