Sincerity 3656 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-26, 06:31   #61
sinceritta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 44
Dot.: Sincerity 3656

Cytat:
Napisane przez improve Pokaż wiadomość
Zgadzam się, że wstążka to lepsze rozwiązanie, tylko ciekawa jestem jak to wtedy wygląda z tyłu
no wlaśnie, koraliki wydaja się być elegantsze. ale ja też wolę szarfę ze względów praktycznych
sinceritta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-26, 06:58   #62
Peposha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 8
Dot.: Sincerity 3656

Cytat:
Napisane przez improve Pokaż wiadomość
u mnie ślub w październiku więc na pewno coś będę musiała na siebie zarzucić. Niby mówi się, że tylko do kościoła ale właśnie tam się robi pierwsze wrażenie! więc albo to będzie coś super albo nie wiem... Ale bolerka są okropne. Myślałam o czyms w stylu kate middleton tak jak pisała jedna z dziewczyn albo o jakimś ładnym sweterku, ze zbliżonym do gorsetu haftem.
Hej Dziewczyny
ja już sukienkę mam w domu i wszystkie dodatki
i powiem tak, to czy bolerko się komuś podoba lub nie to kwestia indywidualna. Ja akurat jestem z tych, które nie lubią "golizny" w kościele więc bolerko jest Wybrałam wbrew pozorom bolerko haftowane (nie gładkie białe ani gładkie tiulowe, bo przy takich robią się ogromne plecy tylko haftowane i wyszywane bardzo podobnym haftem jak gorset i wiecie jaki jest efekt?? Taki właśnie jak Kate - jakby to bolerko i gorset były całością i jedno wychodziło z drugiego Ale tak jak piszę to kwestia gustu
Gdyby była mega gorąco to nie wezmę bolerka - welon mam gdzieś do bioder i "montowany" na czubku głowy więc jak się go ładnie ułoży to przykrywa ramiona.
Tren został - stwierdziłam, że raz się ubiera taką sukienkę i nie nosi się takich na co dzień więc w komforcie noszenia nie będzie jakiejś różnicy Tren jest tak podpięty, że z boku go wcale nie widać a z tyłu jest idealnie na równo z dołem. Nie wiem jak to Panie w salonie pokombinowały ale jak jechałam na odbiór to byłam przerażona po Waszych wpisach o kuprach i drapowaniach - a tutaj taka niespodzianka - tren całkiem na gładko

Szczerze mówiąc myślałam, że to wszystko (tren, welon, bolerko) to będzie za dużo ale jak dla mnie to do siebie pasuje Czekam tylko na reakcję Pana Młodego w dzień ślubu a reszta nie ma znaczenia

Niestety fryzura to moja zmora byłam już 3 razy ale to jeszcze nie to i wciąż szukam Trzymajcie kciuki
Pozdrawiam
Peposha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-26, 09:57   #63
improve
Raczkowanie
 
Avatar improve
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 94
Dot.: Sincerity 3656

Czyli jednak bolerko wcale nie musi być okropne Ja też nie lubie być golasem w kościele no i może też być w moim przypadku po prostu na to za chłodno. A masz jakieś zdjęcia z przymiarki?
Ja mierzyłam swoją suknię w dwóch salonach i w obu była za duża, jakoś te panie pościskały mnie gorsetem no ale wiadomo, to nie to samo. No i jestem strasznie ciekawa jak wygląda ta suknia już taka dopasowana bo na sobie zobacze dopiero we wrześniu ;]

No i trzymam kciuki oczywiście
improve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-27, 21:25   #64
sinceritta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 44
Dot.: Sincerity 3656

Cytat:
Napisane przez Peposha Pokaż wiadomość
Tren jest tak podpięty, że z boku go wcale nie widać a z tyłu jest idealnie na równo z dołem. Nie wiem jak to Panie w salonie pokombinowały ale jak jechałam na odbiór to byłam przerażona po Waszych wpisach o kuprach i drapowaniach - a tutaj taka niespodzianka - tren całkiem na gładko
a mogłabym Cię prosić o przesłanie zdjęcia tyłu sukni z tym podpiętym trenem? jak to wygląda.... BARDZO BARDZO BARDZO proszę
sinceritta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 10:31   #65
mariett87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 67
Dot.: Sincerity 3656

dołaczam sie do prosby bo tez bije sie z myslami co do trenu szkoda mi go odcinać bardzo prosze jesli to mozliwe zamiesc zdjecie *
__________________
mija
mariett87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 22:47   #66
ramka0121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 8
Dot.: Sincerity 3656

Cytat:
Napisane przez gienia_86 Pokaż wiadomość
Witam, czy któraś myślała o odsprzedaniu po ślubie tej sukienki bądź wypożyczeniu??
Napewno ktoś się znajdzie, skuenka jest śliczna, ja też taką będę miała. Wystarczy poszperać na znanym portalu aukcyjnym po sezonie jestem pewna ze ze sprzedaniem swojej nie będę miała żadnego problemu. Zupełnie inczej prezentuje się na pannie młodej, jak na zdjęciu efekt nie przesadzę mówiąc, że 300% lepiej


Ja również będę miała taką sukienkę i też miałam problem, że będę zbyt goło wyglądać, więc chyba zdecyduję się chociaż na zastosowanie rozwiązania z modelu 3621, delikatnie, ale nie goło, mam nadzieję, że będzie pasować Co do trenu zostawiam, przecież to jest jedna z najpiękniejszych rzeczy w tej sukience! Najważniejsze zeby najładniej wyglądała w kościele i na sesji, a co do wesela to jak sie podczepi to bedzie wygodnie a zdjęc większość będzie od przodu zastanówcie się zanim go obetniecie

Edytowane przez ramka0121
Czas edycji: 2012-05-28 o 23:00
ramka0121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 05:56   #67
Peposha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 8
Dot.: Sincerity 3656

Dziewczyny
postaram się zamieścić zdjęcia z trenem ale już po ślubie, bo jesteśmy na finiszu a ja zdjęć z przymiarki nie mam
trzymajcie się ciepło i wyproście dla mnie ładną pogodę na najbliższą sobotę
pozdrawiam
Peposha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-29, 08:14   #68
improve
Raczkowanie
 
Avatar improve
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 94
Dot.: Sincerity 3656

Ja też uważam, że zdjęcie nie oddaje urody sukni.

Poposha, to czekamy. A pogoda ładna musi być i już!
improve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 23:42   #69
sinceritta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 44
Dot.: Sincerity 3656

Cytat:
Napisane przez Peposha Pokaż wiadomość
Dziewczyny
postaram się zamieścić zdjęcia z trenem ale już po ślubie, bo jesteśmy na finiszu a ja zdjęć z przymiarki nie mam
trzymajcie się ciepło i wyproście dla mnie ładną pogodę na najbliższą sobotę
pozdrawiam
ok, trzymamy kciuki!!!
i oczywiście czekamy z niecierpliwością na fotkę i wrażenia!! nie zapomnij o nas

---------- Dopisano o 00:42 ---------- Poprzedni post napisano o 00:40 ----------

Cytat:
Napisane przez ramka0121 Pokaż wiadomość
a co do wesela to jak sie podczepi to bedzie wygodnie
no wlasnie z relacji wielu osob wiem, że nie potrafi popsuć zabawę i drażnic
sinceritta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 07:59   #70
ElB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 21
Dot.: Sincerity 3656

Czekając na zdjęcia ze ślubu chciałam zapytać o inną sprawę, mianowicie o buty. Są różne mody i opinie. Co myślicie o zakupie do sukienki sincerity butów w kolorze innym niż biały/ecru? Pod kolor wiązanki?
Jest też moda na zakup do ślubu specjalnych butów do tańca. Co sądzicie?
ElB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 17:02   #71
wiolka0001
Raczkowanie
 
Avatar wiolka0001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 48
Dot.: Sincerity 3656

Dołączam do wątku też zamówiłam Sincerity 3656, poprostu jak ja założyłam to wiedziałam że to ta...... przymierzenia zadnej innej nie sprawiało już przyjemności ... tyko ta jedna w głowie
Czekam na wasze fotki i opinie o tym jak się w niej tańczy moje wesele dopiero w październiku a sukienka bedzie 2 tygodnie przed
wiolka0001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-30, 20:17   #72
improve
Raczkowanie
 
Avatar improve
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 94
Dot.: Sincerity 3656

Oooo w koncu mam jesienną kompankę wiolka0001 a którego października masz wesele?
Co do bucików - ja jestem za kolorowymi! w kolorze bukietu. I takie zamierzam mieć.
improve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 06:11   #73
Joannajoanna96143
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2
Dot.: Sincerity 3656

Cześć dziewczyny ja biorę ślub w sierpniu i także zdecydowałam sie na ta suknie...jest po prostu cudowna. Dzisiaj mam pierwsza przymiarke...juz sie nie mogę doczekać Bardzo długo zastanawialam sie nad dodatkami do niej ponieważ sukniami sama w sobie jest bogata. Szukałam do niej kolczykow i wreszcie po długich poszukiwaniach znalazłam to czego szukałam. Kupiłam do niej kolczyki złote z brylancikiem i na końcu prelą(długość kolczykow to ok 5cm) chciałam długie kolczyki z perła ponieważ perły bardzo pasują do tej sukni(ma ona w gorsecie wykończenia perelkowe). Wiem ze są przesady ze na ślub nie powinno sie pereł zakładać. Ale ja nie jestem przesadna wiec sie tym nie przejmuje. Chciałam mieć takie kolczyki i szukałam aż znalazłam...a wszędzie w sklepach niestety były tylko albo wkrety z perłami albo krociutkie ok 1,5cm. A mi bardzo zależało na długich ponieważ ze względu na dość dekoracyjny gorset rezygnuje z naszyjnika. Teraz szukam bransoletki bo z biżuterii chciałabym jeszcze ja dokupić. Jeśli chodzi o buty to także ie zastanawialam nad kolorowymi i kolorowym bukietem( a dokładniej w kolorze rozu, ponieważ ma słabość do rozu ) . Ale w końcu zdecydowałam sie na buty ecry(moja suknia także jest ecry ponieważ mam ciemne włosy i dość ciepła urodę wiec o niebo lpiej było mi w kolorze ivory to jest taka kość sloniowa). Butów i tak nie widać pod ta suknia. Szukałam butów gładkich i nie tandetnych jakich jest wiele ślubnych...o tego ten kolor...wiadomo ile jest kolorów ecry jedne są jasnijsze drugie ciemnjejsze. Ale poszłam do salonu i dali mi kawałek materiału z jakiego bedzie moja suknia wiec ulatwilam sobie trochę zadanie i przykladajac do butów wybrałam odpowiednie. Oprócz koloru oczywiście ważne jest zeby były wygodne w końcu musimy w nich wytrzymać całą noc. Wiec moje maja platwormę 2cm i obcas ok 9 są dość wysokie ale dzięki platormie nie czuć tak tej wysokości i są bardzo wygodne i stabilne. Nadal zastanawiam sie nad kwiatami...rodzaj i kolor....ale chyba sie zdecyduje na kolor jesny ecry...nie wiem czy nie będę wyglądała za mdło i czy kwiaty nie beda zlewaly mi sie z suknia...ale jak patrzę na zdjęcia gwiazd ze ślubu m.in. Ksiazny Kite i np Kim Kardashian to bardzo mi sie podobają jasne bukiety bo bardzo wyglądają elegancko....a ponadto są ponadczasowe... Za kilka lat moda sie zmieni i na pewno kolorowe buty nie beda modne do ślubu (kwiaty pewnie beda modne zawsze w kolorze bo to są kwiaty) jednak nie o modę tu chodzi tylko o to co sie komu podoba. Ale nie chcaialbym sytuacji ze za kilka lat wezmę album spojrze i pomyśle o matko co ja miałam na sobie. Uwielbiam kolory...ale uważam ze na ślubie chce wyglądać pięknie, nieskazitelnie, elegancko a nie jak przebieraniec. Bo na ślub trzeba sie ubrać a nie przebrac strasznie sie rozpisalam. Po przymarce napisze jakie są moje pierwsze wraznia Pozdrawiam i życzę miłego dnia
Joannajoanna96143 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 06:56   #74
sinceritta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 44
Dot.: Sincerity 3656

Cytat:
Napisane przez improve Pokaż wiadomość
Oooo w koncu mam jesienną kompankę wiolka0001 a którego października masz wesele?
Co do bucików - ja jestem za kolorowymi! w kolorze bukietu. I takie zamierzam mieć.
odważnie ładnie to wygląda. ja się z kolei zdecydowałam na tradycyjne białe i już takie udało mi się zakupić.
sinceritta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 10:28   #75
improve
Raczkowanie
 
Avatar improve
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 94
Dot.: Sincerity 3656

Cytat:
Napisane przez sinceritta Pokaż wiadomość
odważnie ładnie to wygląda. ja się z kolei zdecydowałam na tradycyjne białe i już takie udało mi się zakupić.
no u Ciebie to już czas najwyższy pewnie już wszystko dopinasz na ostatni guzik? ja planuję buty zielone ale dziś przypadkiem trafiłam w zagłębie butów ślubnych i niektóre klasyczne czyli białe, kremowe byly bardzo urocze. Może rozważę jeszcze takie standardowe z zieloną ozdobą. Kusi mnie jakiś zadziorny kolorowy element Oglądałam różne buty tutaj http://www.bialebuty.com.pl/index.html i jest o tyle fajnie, że można wybrać i wysokość obcasa i platformy i rodzaj ozdoby i kolor buta itp...
improve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 10:45   #76
ElB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 21
Dot.: Sincerity 3656

O matko! Przeraziłam się tym stwierdzeniem "u Ciebie to już czas najwyższy". Ja również mam ślub 4 sierpnia, ale moich przygotowań nie nazwałabym "zapinaniem na ostatni guzik" Nie mam ani butów, ani welonu, ani bielizny, ani nawet obrączek nie mamy. Nie mówiąc już o tym, że nie zaprosiłam jeszcze wszystkich gości (strasznie dużo czasu to zajmuje).
Muszę załatwić niedługo przynajmniej buty. Chciałabym kupić jakieś fajne, wygodne buty, więc pewnie trochę będą kosztować. Dlatego pomyślałam, że może znaleźć jakieś kolorowe, żeby była szansa je jeszcze kiedyś założyć. Ale zastanawiam się, czy do tej romantycznej, klasycznej sukni pasuje taka "ekstrawagancja"jeśli nie powtórzę tego koloru w dodatkach (poza bukietem oczywiście). Hmm...
ElB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 13:59   #77
sinceritta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 44
Dot.: Sincerity 3656

Cytat:
Napisane przez ElB Pokaż wiadomość
O matko! Przeraziłam się tym stwierdzeniem "u Ciebie to już czas najwyższy". Ja również mam ślub 4 sierpnia, ale moich przygotowań nie nazwałabym "zapinaniem na ostatni guzik" Nie mam ani butów, ani welonu, ani bielizny, ani nawet obrączek nie mamy.
ja też ja też ja też ja też!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mam tylko suknię i buty. reszty nie wiem.
a do tego mialam przed chwila fryzure probna (trzecia juz) i rece mi opadaja. dziewczyny jakie fryzury bedziecie mialy??
sinceritta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 14:53   #78
improve
Raczkowanie
 
Avatar improve
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 94
Dot.: Sincerity 3656

Hehe to przepraszam za wprowadzenie stanu przerazenia dla wytłumaczenia się wyjaśnię, że wydawało mi się, że jesteście lipcowymi Pannami Młodymi a to przecież tuż tuż.
Odnośnie butów to ja bym chciała uniknąć patosu i wielkiej elegancji dlatego chciałabym przełamać elegancję sukni zabawnymi bucikami.
Sinceritta, dawaj zdjęcia próbnych fryzur to Ci doradzimy w której najlepiej robiłaś niski kok? Jakoś mi najbardziej chyba tu pasuje, chociaż nie każdemu w nim dobrze
improve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 17:08   #79
ramka0121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 8
Dot.: Sincerity 3656

Ja też mam wesele w październiku dokładnie 6. Buty wybrałam Christian Louboutin model fifi wysadzane całe swarovskim, są o buty moich marzeń
już nigdy raczej nie będę miała okazji takich założyć. Co do fryzury nie mam pomysłu mam czarne włosy do pasa, a fryzjerka powiedziała, że z takimi długimi ciężko coś zrobić, obcięcie raczej nie wchodzi w grę....może jakieś ładne upięcie i puszczenie swobodnie całej reszty....
ramka0121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-31, 21:36   #80
ElB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 21
Dot.: Sincerity 3656

Trzecie czesanie. Wow! Mi się wydawało, że na próbną to trzeba niedługo przed ślubem iść (tydzień może dwa). A tu wychodzi na to, że już! Kurcze znowu do tyłu jestem
ElB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 22:12   #81
sinceritta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 44
Dot.: Sincerity 3656

Cytat:
Napisane przez ramka0121 Pokaż wiadomość
Ja też mam wesele w październiku dokładnie 6. Buty wybrałam Christian Louboutin model fifi wysadzane całe swarovskim, są o buty moich marzeń
już nigdy raczej nie będę miała okazji takich założyć. Co do fryzury nie mam pomysłu mam czarne włosy do pasa, a fryzjerka powiedziała, że z takimi długimi ciężko coś zrobić, obcięcie raczej nie wchodzi w grę....może jakieś ładne upięcie i puszczenie swobodnie całej reszty....
oj to chyba musiały trochę kosztować, że tak mało delikatnie podpytam? są BOSKIE!! ;p

widzisz, a mi fryzjerzy mówia z kolei ze mam za cienkie wlosy. mysle ze jak fryzjer z prawdziwego zdarzenia to zawsze cos wymysli. ciezko bo ciezko ale zawsze mozna cos ladnego stworzyc.. a dzis mi fryzjer powiedzial, ze z gestymi wlosami lub dlugimi chociaz to inaczej (mam za ramiona), a tak to ciezko u mnie cos wymyslec..

i tak i tak im zle.. )

---------- Dopisano o 23:12 ---------- Poprzedni post napisano o 23:09 ----------

jak bede miala zdjęcia na kompie to moze rzeczywiscie wrzuce tu.. no to jak tam Wasze pomysły na Hairstyle ) ??
sinceritta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 09:48   #82
ramka0121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 8
Dot.: Sincerity 3656

Właśnie chodzi o to, że były dla mnie bardzo tanie wypatrzyłam je już rok temu jak rezerwowaliśmy salę. Znalazłam je na naszym portalu aukcyjnym i odrazu wiedziałam, że takie chcę mieć, ponieważ uwielbiam kupować buty, stwierdziłam, że chyba już nie będę miała okazji takich kupić. Kosztowały tylko 500 bo były z jakiejś przeceny ze Stanów, dodatkowo w ramach mojego konta utworzyłam sobie drugi rachunek i co miesiac wpłacałam sobie 50zł zamówiłam je przedwczoraj, dzisiaj powinna być przesyłka, nie mogę się doczekać!!!!
ramka0121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 10:05   #83
improve
Raczkowanie
 
Avatar improve
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 94
Dot.: Sincerity 3656

no to ładnie sobie je wynalazłaś a ja myślę, że to wcale nie będzie jednorazowy zakup bo gdzieś na jakąś elegancką kolację, bankiet, do małej czarnej pasują moim zdaniem idealnie. A do tej sukienki to już w ogóle super...
improve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 13:11   #84
ElB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 21
Dot.: Sincerity 3656

Buty śliczne. Ale dasz radę w takich obcasach? Trzeba mieć niezłą wprawę w chodzeniu na wysokim obcasie ja bym nie dała rady na pewno.
ElB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 14:20   #85
improve
Raczkowanie
 
Avatar improve
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 94
Dot.: Sincerity 3656

dziewczyny a myślicie, że złota biżuteria pasuje do tej sukienki?
improve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 15:13   #86
ElB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 21
Dot.: Sincerity 3656

Oto jest pytanie. Ja też się w sumie zastanawiam czy bardziej kolor złoty czy srebrny pasuje. Myślę też na przykład o butach.
Ale dodatki to chyba nie musza być dobrane do koloru obrączek.
ElB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 16:09   #87
improve
Raczkowanie
 
Avatar improve
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 94
Dot.: Sincerity 3656

Myślę, że do obrączek nie trzeba dopasowywać... Ja za to zastanawiam się czy złoto nie będzie się gryzło z gorsetem, który ma srebrne elementy no i czy przez to się nie zrobi zbyt pstrokato
improve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 23:07   #88
ramka0121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 8
Dot.: Sincerity 3656

Cytat:
Napisane przez ElB Pokaż wiadomość
Buty śliczne. Ale dasz radę w takich obcasach? Trzeba mieć niezłą wprawę w chodzeniu na wysokim obcasie ja bym nie dała rady na pewno.
To są tylko 10 cm, normalnie jestem fanką szpilek i chodzę na 12-14, także na ślub chciałam troszkę niższe, wiecie wygoda jest jeszcze wersja tych butów z trochę niższym obcasem, ale już nie robią na mnie takiego wrażenia.

Co do biżuterii mam bardzo duży problem, ponieważ na codzień zawodowo zajmuję się produkcją biżuterii, min ślubnej i wszyscy już nie mogą się doczekać co ja sobie takiego wymyślę! Tutaj potwierdzam stwierdzenie, że szewc bez butów chodzi. Przychodzą do mnie laski, zawsze im coś fajnego wymyślę, a sobie jakoś nie potrafię. Macie może jakieś ekstrawaganckie wzory?? tak wiecie, żeby chociaż złapać trochę inspiracji
ramka0121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 10:32   #89
sinceritta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 44
Dot.: Sincerity 3656

Cytat:
Napisane przez improve Pokaż wiadomość
no to ładnie sobie je wynalazłaś a ja myślę, że to wcale nie będzie jednorazowy zakup bo gdzieś na jakąś elegancką kolację, bankiet, do małej czarnej pasują moim zdaniem idealnie. A do tej sukienki to już w ogóle super...
dokładnie tak!! super zakup!! pozazdrościć!! ))) tylko oby wygodne były, ale to na platformie wiec nie powinno byc problemu raczej
sinceritta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 20:51   #90
sinceritta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 44
Dot.: Sincerity 3656

a jaka bielizne ubieracie? jakas specjalna wyjatkowa? wszywacie biustonosz do sukienki?? ja dzis kupilam fajny stanik, ale nie jestem pewna czy nie bedzie wystawal u gory bo to dopiero przy przymiarce sie okaze..

jesli chodzi o bizuterie, no przymierzalam raz do tej sukni takie przezroczyste koraliki, trzy sznurki, do tego kolczyki. wygladalo ladnie. tak dopelnialo calosc. ale bede szukac jeszcze dalej..
sinceritta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-01 15:11:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:46.