Pokochaj gładką skórę z Depilove! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2014-01-10, 13:21   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 25 437

Pokochaj gładką skórę z Depilove!


Szukasz salonu, który specjalizuje się w depilacji woskiem? Depilove to nowe miejsce w Warszawie, w którym możesz skorzystać z depilacji woskiem Depileve. czytaj więcej
redakcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 08:25   #2
canines
Przyczajenie
 
Avatar canines
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 21
Dot.: Pokochaj gładką skórę z Depilove!

Co za bzdura. Ja robie paste cukrowa i samodzielnie sie depiluje i depilacja intymna nie kosztuje mnie 110 zł, 90 zł czy nawet 60zł jak niektóre konkurencyjne tylko kosztuje mnie 5zł i 3 godziny roboty! A za te 3 godziny to zrobie cale nogi, bikini całe plus, rece, wąsik i twarz. Rozumiem jak sie ma tysiące na koncie to wtedy kto bogatemu zabroni ale półetatowe kobiety i młode dziewczyny? Tak łatwo daja sie wyrąbac na wszystkim...
__________________
KEEP CALM AND DRINK CHAMPAGNE
canines jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 08:27   #3
axella
Zakorzenienie
 
Avatar axella
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Swarzędz koło Poznania
Wiadomości: 5 254
GG do axella
Dot.: Pokochaj gładką skórę z Depilove!

Cytat:
Napisane przez canines Pokaż wiadomość
Co za bzdura. Ja robie paste cukrowa i samodzielnie sie depiluje i depilacja intymna nie kosztuje mnie 110 zł, 90 zł czy nawet 60zł jak niektóre konkurencyjne tylko kosztuje mnie 5zł i 3 godziny roboty! A za te 3 godziny to zrobie cale nogi, bikini całe plus, rece, wąsik i twarz. Rozumiem jak sie ma tysiące na koncie to wtedy kto bogatemu zabroni ale półetatowe kobiety i młode dziewczyny? Tak łatwo daja sie wyrąbac na wszystkim...
Jak robisz paste i cala depilacje? Jestem kompletnie zielona ale interesujace rzeczy powiadasz

Co do salonu-chca placic, niech placa! Mi to ryba na co ktos wydaje swoja kase

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Ja nawet jak upadnę to wstanę,a wtedy ty masz przechlapane

ZUZIAK 7.05.2013
axella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 08:59   #4
canines
Przyczajenie
 
Avatar canines
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 21
Dot.: Pokochaj gładką skórę z Depilove!

Trzeba rozpucic cukier i sok z cytryny - w necie mozna znalezc wiele propozycji propocji, czasu przygotowania, samego gotowania i sposobu nakładania, itp itd ale tak naprawde przepis jest tylko jeden = cukier i cytryna.

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

Do bikini uzywam jeansów - pociełam stara kurtke jeansówą na paski jak do depilacji i na bikini nakładam nozem ( takim w ogóle nieostrym ale z grubej stali) cienka warstwe pasty, nakladam ja ruchem pod włos , paste rozgrzewam w kapieli wodnej bardzo mocno - nie parzy ale jest gorąca, jeans jets mocny i elastyczny i idealnie sie scala z nałozona cienka warstwa pasty i zrywam z włosem - skutecznosc 100%, dosłownie kazdy włos ktory zostal pokryty pasta jest wyrwany. reszte ciala depiluje sama pasta, bo tylko bikini jest na tyle bolesne i wymagajace.
__________________
KEEP CALM AND DRINK CHAMPAGNE
canines jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 10:01   #5
axella
Zakorzenienie
 
Avatar axella
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Swarzędz koło Poznania
Wiadomości: 5 254
GG do axella
Dot.: Pokochaj gładką skórę z Depilove!

Cytat:
Napisane przez canines Pokaż wiadomość
Trzeba rozpucic cukier i sok z cytryny - w necie mozna znalezc wiele propozycji propocji, czasu przygotowania, samego gotowania i sposobu nakładania, itp itd ale tak naprawde przepis jest tylko jeden = cukier i cytryna.

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

Do bikini uzywam jeansów - pociełam stara kurtke jeansówą na paski jak do depilacji i na bikini nakładam nozem ( takim w ogóle nieostrym ale z grubej stali) cienka warstwe pasty, nakladam ja ruchem pod włos , paste rozgrzewam w kapieli wodnej bardzo mocno - nie parzy ale jest gorąca, jeans jets mocny i elastyczny i idealnie sie scala z nałozona cienka warstwa pasty i zrywam z włosem - skutecznosc 100%, dosłownie kazdy włos ktory zostal pokryty pasta jest wyrwany. reszte ciala depiluje sama pasta, bo tylko bikini jest na tyle bolesne i wymagajace.
Hehe jaki offtop ;p ale dzięki bardzo za info!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Ja nawet jak upadnę to wstanę,a wtedy ty masz przechlapane

ZUZIAK 7.05.2013
axella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 21:03   #6
Lalka Prusa
Przyczajenie
 
Avatar Lalka Prusa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2
Dot.: Pokochaj gładką skórę z Depilove!

Cytat:
Napisane przez BeautyInka Pokaż wiadomość
Takich miejsc otwiera się coraz więcej, a w innych krajach jest to norma...
W innych krajach normą są inne pensje. Jak się co miesiąc dostaje na konto parę tysi, to można sobie regularnie fundować takie atrakcje. Jak się zarabia polską minimalną albo niewiele ponad, to trzeba sobie radzić samemu. I tyle w temacie.
Lalka Prusa jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-17 22:03:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:11.