Odaban na twarz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-21, 20:00   #1
DirtyDancing1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 18

Odaban na twarz


Cześć, czy odaban antyperspirant można stosować na twarz? Wg producenta, tak , ale czy ktoś z Was stosował? Mam bardzo nadpotliwe czoło, chciałabym pot zlikwidować.. mniej problemów wtedy by było.. nie ma potu , nie ma wyprysków

Edytowane przez DirtyDancing1
Czas edycji: 2013-07-21 o 20:07
DirtyDancing1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 15:22   #2
mylenka124
Przyczajenie
 
Avatar mylenka124
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Zamosc
Wiadomości: 12
Dot.: Odaban na twarz

hej moj chlopak stosowal , oczywiscie przecieralam mu wacikiem i troche pomoglo zalezy czy masz mocno wrazliwą cere
__________________
_______

4 lata

www.mylenkowo.blogspot.com - Zapraszam na makijaże i różności
mylenka124 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 23:09   #3
DirtyDancing1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 18
Dot.: Odaban na twarz

Jeżeli bardzo wrażliwe to co wtedy? Wysyp krostek, zaczerwienienia? Mocno bardzo sie pocę na czole ale jeżeli po przecieraniu wacikiem odobanem miałyby powstawać krosty to podziekuje.. Zaczerwienienie po aplikacji w noc schodZi? Czy w ogóle ten antyperspirant ma w sobie jakieś zapychajace/udzielające składniki
DirtyDancing1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 09:50   #4
mylenka124
Przyczajenie
 
Avatar mylenka124
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Zamosc
Wiadomości: 12
Dot.: Odaban na twarz

nie wiem jak ze skladnikami ale ja mam wrazliwa i sucha skóre na calym ciele i stosuje odoban na pachy i nic mnie nie piecze i nie ma krostek. On takze nie mial zadnych podraznien , moze sprobuj poprostu w jednym miejscu pzetrzec lekko i obserwuj co bedzie sie dzialo .

Odoban jest wrazliwy na wode i wilgoc wiec przed uzyciem dobrze przygotuj skóre instrukcja z ulotki , a jezeli cos bedzie sie dzialo bardzo zlego to poprostu zmyj biezaca woda
__________________
_______

4 lata

www.mylenkowo.blogspot.com - Zapraszam na makijaże i różności
mylenka124 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 14:06   #5
Honia_pn
Przyczajenie
 
Avatar Honia_pn
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 19
Dot.: Odaban na twarz

Miałam bardzo duży problem z poceniem na twarzy; na czole i na policzkach. Nigdy nie pisałam na żadnym forum, ale tym razem postanowiłam podzielić się moimi uwagami, może komuś się przyda.
Wyczytałam w internecie, że Odaban można stosować też na twarzy, więc kupiłam, za 50 zł z przesyłką. Wieczorem po kąpieli posmarowałam ' na spróbunek' tylko czoło, żeby zobaczyć jaka będzie reakcja. Mam skórę atopową i bałam się co to może z tego wyjść, zwłaszcza, że w odabanie jest alkohol. Czoło lekko piekło i swędziało, około 10 minut, wytrzymałam! Nastepnego dnia byłam strasznie zaskoczona ponieważ, to naprawde działa ! Cały dzień czoło było zupełnie suche ! Następnego wieczora postanowiłam posmarować całą twarz. Szczypało niemiłosiernie ale postanowiłam wytrzymać dla tego efektu. Piekło i szczypało około 10 minut, ale skóra nie była czerwona. |Rano obudziłam się z kilkoma przesuszonymi partiami na twarzy. Posmarowałam kremem łagodzącym iwostin i świąd i suchośc przeszły. Przez cały dzień w ogóle się nie spociłam, a tego dnia miałam naprawde wiele emocji. Trzeciego wieczora piekło już tylko troszkeczke, krócej niż wcześniej. Efekt jest niesamowity. Także jeśli macie dość nadmiernego pocenia na twarzy ( i innych częsciach ciała) i zdołacie wytrzymać parę minut pieczenia i lekko suchą skorę, to naprawdę polecam ! klask i:
Honia_pn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 21:57   #6
kiankian
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1
Dot.: Odaban na twarz

hej

moja cera jest tłusta. Stosowałam rożne kremy i wydalam już chyba fortunę. I tak pomyślałam, ze skoro nie działają to może pomorze odaban?? na forach pisze raczej, że jest on przeznaczony w przypadku nadpotliwości. Moja twarz się świeci, miewam uczucie hmm wilgoci na czole. Czy odaban sprawi, ze moja cera nie będzie tłusta??

Będę wdzięczna za odpowiedź
kiankian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 17:53   #7
Namyslowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1
Dot.: Odaban na twarz

Ja używam Odaban na skórę głowy, na twarz jeszcze się nie odważyłam, choć czasem spocone czoło mnie ostro denerwuje. Ale najbardziej potliwe mam pachy i je tez spryskuje odabanem. jeśli chodzi o powstrzymanie potliwości, to śmiało polecam, bardzo skuteczny produkt. Do kiankian :
nie sadze by z tłusta cera walczyć można antyperspirantem..pomysł może niezły , ale tłusta cera to nie to samo co spocona twarz. To takie moje skromne zdanie. Najlepiej skontaktuj się z doświadczoną kosmetyczką
Namyslowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-18 18:53:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:01.