Salon sukien ślubnych Paris w Lublinie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-16, 22:14   #1
czerwonafasolka
Raczkowanie
 
Avatar czerwonafasolka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 203

Salon sukien ślubnych Paris w Lublinie


Witam,

Chciałabym poznać wasze zdanie na temat tego salonu i ewentualnych doświadczeń. Rozważam szycie tam mojej sukienki i nie wiem, czy to dobry wybór.
czerwonafasolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 07:15   #2
MalgosiaM8
Zakorzenienie
 
Avatar MalgosiaM8
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Okolice Lublina
Wiadomości: 4 467
Dot.: Salon sukien ślubnych Paris w Lublinie

Wypowiadałam sie już na forum LPM i moge polecić Ci ten salon pod względem obsługi , Pani jest bardzo miła i służy dobrą radą a jak szyją to niestety nie wiem, bo koleżanka uszyła u
krawcowej taką sukienkę jaką mierzyła w Paris i wyszło 3 razy taniej

Pozdrawiam
__________________
Obrączkę mi wcisnał na rękę... 5.09.2009

Staś wziął rodziców z zaskoczenia i już jest z nami!
25.08.2011

Stanisław wywrócił moje życie do góry kołami
MalgosiaM8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 20:45   #3
pokropce
Raczkowanie
 
Avatar pokropce
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 202
Dot.: Salon sukien ślubnych Paris w Lublinie

Cytat:
Napisane przez czerwonafasolka Pokaż wiadomość
Witam,

Chciałabym poznać wasze zdanie na temat tego salonu i ewentualnych doświadczeń. Rozważam szycie tam mojej sukienki i nie wiem, czy to dobry wybór.


Ja mam zamówioną sukienkę W Parisie))
__________________
Ty i ja, najmniejsze państwo świata.

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090509580413.html
pokropce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 21:07   #4
czerwonafasolka
Raczkowanie
 
Avatar czerwonafasolka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 203
Dot.: Salon sukien ślubnych Paris w Lublinie

Hej,

I jak to u ciebie wygląda z kosztami, jeśli mogę zapytać. Na prawdę jest tak, że jak się określi sumę poza którą się nie chce przekraczać to ta Pani się tego trzyma. Miałaś już może przymiarkę? Jak efekty?

Z góry dziękuje za odpowiedź.
Pozdrawiam!!
czerwonafasolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 21:57   #5
pokropce
Raczkowanie
 
Avatar pokropce
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 202
Dot.: Salon sukien ślubnych Paris w Lublinie

Cytat:
Napisane przez czerwonafasolka Pokaż wiadomość
Hej,

I jak to u ciebie wygląda z kosztami, jeśli mogę zapytać. Na prawdę jest tak, że jak się określi sumę poza którą się nie chce przekraczać to ta Pani się tego trzyma. Miałaś już może przymiarkę? Jak efekty?

Z góry dziękuje za odpowiedź.
Pozdrawiam!!

Nie miałam jeszcze przymiarki. Jestem na etapie szukania właściwej koronki.
W piątek będe w salonie i wtedy dopiero będe dokładnie zierzona zdłuż i wszerz
__________________
Ty i ja, najmniejsze państwo świata.

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090509580413.html
pokropce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 11:55   #6
annamae
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: Salon sukien ślubnych Paris w Lublinie

Zdecydowanie nie polecam tego salonu. Owszem pani jest miła, aż do rany przyłóż, ale tylko podczas pierwszego spotkania i wtedy gdy przynosiłam pieniądze (w kilku ratach bo takiej sumy, tj. ok. 4000, nie byłam w stanie zapłacić za jednym zamachem). Przymiarek od grudnia do początku lipca było 3, za każdym razem długo czekałam, a gdy dochodziło do spotkania to okazywało się że jest zrobiona 1/3 tego co miało być zrobione, pani wybuchowo tłumaczyła się że ma tyle do zrobienia ze nie nadąża z tym wszystkim..a więc argumenty poniżej pasa, w ogóle salon ma się za najlepszy w lublinie, a nawet nie dostałam szklani wody w najgorsze upały jak przyszłam raz na przymiarkę..koniec końców za taką sumę odebrała sukienkę za długą i z za długimi ramiączkami, co się niestety okazało w dzień ślubu..moja mama ze łzami w oczach przyszywała mi te ramiączka w pośpiechu..a jak ostatni raz chccialam w salonie przymierzyć to mi panie sprzedały kit że wszystko jest super, tak jak miało być i lepiej nie wyciągać jej już z pokrowca bop się pogniecie..jestem zła na siebie że tam szyłam, pomyślałam że taki super salon na pewno pięknie uszyje mi sukienkę jaka mi się bardzo podobała, ale niestety rozczarowałam się..dlatego dziewczyny nie polecam..przepraszam ze może chaotycznie to wszystko opisałam, ale emocje mnie jeszcze trzymają..pozdrawiam serdecznie przyszłe panny młode
annamae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 19:20   #7
ergolina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9
Dot.: Salon sukien ślubnych Paris w Lublinie

A ja nie zgodze sie z tym ze Pani jest mia... nie wiem moze sa dwie, ale ta z ciemnymi wlosami to po prostu pomylka. Skutecznie odstraszla mnie od kupowania w tym salonie. Od poczatku byla arogancka i niemila. Wciskala mi swoje przekonania a przeciez to ja biore slub i mam jakies swoje marzenia o sukience. Ona bezczelnie prosto z mostu stwierdzila ze ochydnie mi w bialym a na koniec stwierdzila ze ona sie na wszstkim zyna najlepiej i niejedna juz pyskata panna mloda przeszla przez jej rece. Uwazam ze osoba to nie ma oni jednej cechy ktore powinna miec Pani sprzedajaca suknie slubne



NIE POLECAM!!!
ergolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-01, 09:55   #8
luscina26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
Dot.:szycie sukni w Lublinie

jakby ktoraś z Was była zainteresowana szyciem sukni w eveline-style, to chetnie się podzielę informacjami o kosztach i moimi wrażeniami
luscina26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 19:57   #9
soja82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3
Dot.: Salon sukien ślubnych Paris w Lublinie

Cytat:
Napisane przez czerwonafasolka Pokaż wiadomość
Witam,

Chciałabym poznać wasze zdanie na temat tego salonu i ewentualnych doświadczeń. Rozważam szycie tam mojej sukienki i nie wiem, czy to dobry wybór.
Chcialam ostrzec wszystkie Panny Mlode przed szyciem sukni w salonie Parisette na Krakowskim Przedmieściu- obsługa fatalna lataj dookoła i obiecują coda wianki a jak już wszystko spiep... to nie ma nikogo. Odbiór sukni w dzień przed ślubem -suknie zmieniają bez konsultacji z klientem.Ceny jak zagranica szkoda ze tylko ceny*( Tragedia
soja82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 20:35   #10
nicol0105
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2
Dot.: Salon sukien ślubnych Paris w Lublinie

Hej? Szyłaś suknie ślubną w Paris na Narutowicza u Pani Kingi? Jak wygląda współpraca z ta Panią? pozdrawiam
nicol0105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-07, 16:52   #11
cacanka21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 7
Dot.: Salon sukien ślubnych Paris w Lublinie

Mam pytanko, jak jest z szyciem sukni ślubnej w Eveline-style na fabrycznej?
Może któraś z was podzielić się opinią czy tam warto szyć, czy jest drogo i ogólne wrazenie?
Byłam tam 2 razy, bo wydaje mi się ze te panie maja pojęcie o szyciu i ogólnie o stylu, ale czy warto tam uszyć?
z góry dzięki
cacanka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-28, 11:15   #12
monali88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2
Dot.: Salon sukien ślubnych Paris w Lublinie

Cytat:
Napisane przez cacanka21 Pokaż wiadomość
Mam pytanko, jak jest z szyciem sukni ślubnej w Eveline-style na fabrycznej?
Może któraś z was podzielić się opinią czy tam warto szyć, czy jest drogo i ogólne wrazenie?
Byłam tam 2 razy, bo wydaje mi się ze te panie maja pojęcie o szyciu i ogólnie o stylu, ale czy warto tam uszyć?
z góry dzięki
Też jestem zainteresowana tym salonem , byłam tam raz i ogólne wrażenia wporządku. W miare spodobała mi się jedna sukienka (oczywiście wprowadziłabym trochę zmian) tylko troche droga jak dla mnie 2800zł ( chociaż to już ze wszystkimi dodatkami: welon, halka, bolerko, podwiązka).Pani powiedziała że zawsze można ją trochę odchudzić z koronki, czy drogich kamieni (było ich mnóstwo) i byłoby taniej więc w sumie to mam dylemat czy tam szyć. Ciągle szukam jakiś opini na temat tego salonu, ale jest ich niewiele..
monali88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 19:54   #13
asia1999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4
Dot.: Salon sukien ślubnych Paris w Lublinie

tez zamierzam uszyć suknie w salonie Eveline-style, bo kiedy tam byłam to był pierwszy salon w którym potraktowano mnie bardzo uprzejmie, np w większości salonów na narutowicza patrzono na mnie z góry i chodzono wszędzie za mną jakbym chciała coś ukraść a Panie miały takie miny jakby pracowały tam za kare eh ;/ więc jeśliktóras z was szyła suknie w Eveline style to chętnie dowiem się o kosztach, przymiarkach i opini
asia1999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 20:47   #14
panipuchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar panipuchatkowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9 076
Dot.: Salon sukien ślubnych Paris w Lublinie

Ja zamówiłam suknię w eveline-style! Jakoś na początku stycznia Panie bardzo miłe, dużo mi pomogły. Ja kupiłam suknię z promocji mikołajkowej i jestem mega zadowolona, do tego koszulka z koronki i długi welon (krótki jest w cenie) i razem wyniesie mnie to 1600zł. a pierwsza przymiarka w maju
__________________
Najszczęśliwsza Żona na świecie! 20.06.2015!

Najszczęśliwsza Mama na świecie! 22.01.2019!

Czekamy na drugi Skarb!
panipuchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-29, 13:57   #15
monali88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2
Dot.: Salon sukien ślubnych Paris w Lublinie

Cytat:
Napisane przez panipuchatkowa Pokaż wiadomość
Ja zamówiłam suknię w eveline-style! Jakoś na początku stycznia Panie bardzo miłe, dużo mi pomogły. Ja kupiłam suknię z promocji mikołajkowej i jestem mega zadowolona, do tego koszulka z koronki i długi welon (krótki jest w cenie) i razem wyniesie mnie to 1600zł. a pierwsza przymiarka w maju
Wow, naprawde tanio. Jakbym miała taką promocje to też bym już zamówiła tą sukienke a tak ciągle się waham. W sobote robię jeszcze jedną rundkę po salonach na fabrycznej i gdzie mnie tam jeszcze poniesie no i chce w końcu podjąć jakąś decyzje, bo czasu coraz mniej..
monali88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 19:35   #16
panipuchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar panipuchatkowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9 076
Dot.: Salon sukien ślubnych Paris w Lublinie

No czyli swoje musisz wychodzić. Ja miałam szyć w ogóle u kogoś innego, ale przez czysty przypadek przymierzyłam tą no i to właśnie była ta
__________________
Najszczęśliwsza Żona na świecie! 20.06.2015!

Najszczęśliwsza Mama na świecie! 22.01.2019!

Czekamy na drugi Skarb!
panipuchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-13, 21:18   #17
Maussie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1
Dot.: Salon sukien ślubnych Paris w Lublinie

Bardzo odradzam salon PARIS na narutowicza. Zagadzma sie z poprzednimi wpisami, ze mimo pierwszego dobrego wrazenia, mialam z nimi same bardzo nieprzyjemne przejscia, ktore kosztowaly nas duzo niepotrzebnego stresu i czasu. Na przymiarkach bylam piec razy zamiast trzech planowanych. Po drugiej przymiarce sukienka byla prawie skonczona. Jak przyszlam na trzecia, okazalo sie, ze poprzednia przymierzana przeze mnie sukienka wisi juz na dole na sprzedaz, a moja jest szyta od nowa. Dodam jeszcze, ze za kazdym razem, jak przychodzilam na przymiarke musialam czekac, bo Pani obslugiwala jeszcze inne klientki. Potem bylo jeszcze gorzej. Sukienka rozerwala sie pod ramionami zaraz po wyjsciu z kosciola. Byla zle uszyta i siatka, z ktorej mialam zrobiona gore nie utrzymala ciezaru dolu. Masakra totalna. Udalo sie zareklamowac sukienke, ale nie obylo sie bez nieprzyjemnych komentarzy typu, po co panna mloda machala tak rekami na weselu!!! Gore sukienki uszyli jeszcze raz, ale rozerwala sie znowu na samym poczatku naszej sesji slubnej, ktora mielismy dwa miesiace po slubie. Obsluga byla niemila, malo profesjonalna i kosztowalo nas to bardzo duzo stresu. Biorac pod uwage wysokie ceny calkowicie odradzam, unikajcie dziewczyny tego salonu!!!!
Maussie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-13 22:18:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:07.