CoWyNaTo - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-09, 22:42   #1
Czarująca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 6

CoWyNaTo


Co by Panie powiedziały na uczęszczanie w swojej okolicy na specjalne zajęcia dla kobiet w ciąży, po porodzie lub z małymi dziećmi, dla których byłaby zapewniona odpowiednia opieka podczas zajęć (ok, 1,5h) Właśnie o to chodzi. Nie trzeba prosić nikogo o opiekę, bo to tylko ponad godzinę, a dziecko byłoby dosłownie obok, pod okiem odpowiedniej oczywiście osoby.)? Miasto powyżej 500tys.
W centrum funkcjonuje kilka tego typu ośrodków, ale na obrzeżnych dzielnicach nie ma nic. Doliczyć trzeba dojazd, a autobusem w zimie to praktycznie wykluczone z małym dzieckiem. Jak zamieszkałam tu 4 l. temu do centrum miałam 15 min. i tyle z powrotem. Dziś mam 25 min. w I, a zimą powrót zajmuje czasami po 45min w II str.
Cały czas chodzi mi o duże miasto, ale nie o centrum. W około budowanych jest wiele osiedli, dlatego wolę na obrzeżach - brak korków, i zmarnowanego czasu na dojazdy, wystarczyło by si ę przejść.
Dodatkowo można by było korzystać z sauny i porad w zakresie odżywiana, dobranych indywidualnie, a z czasem innych propozycji typu stylizacja, solarium itd.
Planuję także rozpocząć specjalne zajęcia dla seniorów, ale to już na inny temat.
Podstawą działalności byłby typowy fitness (treningi, yoga, pilates streching, fat burner itd.), a zajęcia typowe dla mam zajmowałyby ok. 1/3, w zależności od zapotrzebowania.
Co Wy na to, proszę o wszelkie opinie i sugestie.
Czarująca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 23:37   #2
Anielllka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anielllka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 460
Dot.: CoWyNaTo

U mnie w miescie brakuje takiego miejsca (200tys. mieszkancow). Bardzo chetnie bym chodzila do klubu, ktory za niewielka oplata (lub ma to wliczone w cene) zajmuje sie dziecmi. Bardzo bym chciala by u mnie w miescie powstala taka silownia
__________________
„nie można nic nie robić, tylko dlatego, że nie można zrobić wszystkiego”
Anielllka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 17:37   #3
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: CoWyNaTo

Oj bardzo dobry pomysł
Tylko właśnie by były zajęcia i dla kobiet w ciąży i dla tych z małym dzieckiem - ale też odpowiednie, nie tylko zapewnienie opieki nad maluszkiem ale i zapewnienie właściwego zestawu ćwiczeń

Bardzo dobry pomysł, ale jednak trochę duże wyzwanie, jeśli się podejmiesz życzę powodzenia i dobrych pomysłów
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:47.