Help - Włosy Rozjasniane = Jedno Wielkie Siano - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-08, 17:27   #1
fan3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5
Unhappy

Help - Włosy Rozjasniane = Jedno Wielkie Siano


No więc chciałam na wstępie zaznaczyć, że jestem ZDESPEROWANA.

! !

Wszystko przez moje włosy, a właściwie to co z nich zostało ;(
Kiedyś miałam gęste i bardzo ładne włosy. A teraz? Szkoda gadac..

Mam długie włosy (do łokci) z tym że .. nie przypominają one włosów a jedno WIELKIE SIANO... Jestem załamana..
Rok temu zdecydowałam się na ich rozjasnienie.

Teraz mam 1/3 tego co miałam wtedy, są szorstkie i wyglądają naprawdę fatalnie.. chociaż.. FATALNIE to za mało powiedziane - sa tak suche że cięzko to nawet opisać (!)

Jestem zdesperowana, ale nie wiem co mam z nimi robić. Używam miliarda różnych odżywek alfaparfu, CHi, Faraouk i wszystkich innych ale to nic nie daje.

Jedyne czego nie chce z nimi robić to obcinanie.. zawsze miałam długie włosy i nie mam serca żeby je obcinać. Już raz je obcięłam i bardzo długo tego żałowałam.

Błagam czy ktokolwiek wie, co mogę z nimi zrobić, żeby choć na trochę przywrócić je do normalnego stanu?

Myśle już bardzo poważnie nad zaprzestaniem rozjaśniania ich NA BIAŁO.
Bo sa białe.
Inni radzą, żeby przestać na razie wogóle farbowac.

Ale z odrostami chodzić nie będę.

Ale nie wiem czy to wszystko i tak cokolwiek da?
fan3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-08, 17:38   #2
soypolaca
Przyczajenie
 
Avatar soypolaca
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11
GG do soypolaca Wyślij wiadomość przez MSN do soypolaca
Dot.: Help - Włosy Rozjasniane = Jedno Wielkie Siano

Hum, co do tego co z nimi zrobic, nie mam zielonego pojecia.. Ja sama mam siano, tylko pod spodem takze przez rozjasnianie... Teraz uzywam odzywek, jedwabiu... Jakos wygladaja...
Moze fryzjerka by cos poradzila....
Co do odrostow... Slyszalam, ze jak sie robi przedzialek, taki zygzak, czy jak to tam sie nazywa.. To nie rzuca sie to tak w oczy...
__________________
"To nic jesli znajde tylko maly promyk swiatla
nawet jesli slonce dzis nie wstanie
"Ten deszcz przestanie kiedys padac, prawda?" "
(Gackt - 'Dears')
soypolaca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-09, 20:51   #3
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: Help - Włosy Rozjasniane = Jedno Wielkie Siano

ja na siano spowodowane rozjasnianiem stosowalam Wax na pocztku co dziennie przez tydzien a pozniej co dwa tygodnie 2-3 razy w tygodniu. i Myłam szamponem radical. Teraz wax stosuje od czasu do czasu bo wlosy sa o niebo lepsze ale i tak musialam je sciac kolo 5 cm bo koncowek nie dalo sie odratowac
a jak bedziesz farbowac to farbuj same odrosty a nie całe wlosy i powinno byc ok
__________________

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 10:05   #4
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Help - Włosy Rozjasniane = Jedno Wielkie Siano

Witaj
Jedwab działa tylko na powierzchni,wątpię zeby wnikał w głąb włosa.Musisz nawilżyć odżywić wlosy.Od wewnątrz polecam Vitapil tabletki na włosy,naprawdę nawilżają i odżywiają włosy-zauwazyłam to po jednym opakowaniu,a po trzech efekty naprawdę zaskakujące.
Najlepiej jeśli bedziesz używała oliwę z oliwek nawet dwa trzy razy w tygodniu.Podgrzaną wetrzyj we włosy,jeśli chcesz to także w skórę głowy na to folia oraz ręcznik.Pochodz z tym najdłuzej jak możesz.
To samo możesz zrobić z olejkiem rycynowym,albo wymieszać go pół na pół z oliwą i na wlosy.
Jest jeszcze żółtko oliwa z oliwek nafta i olejek-taką miksturę nałóż na włosy i folia z recznikiem na to.
To chyba najlepsze sposoby na suche włosy,zawsze po rozjasnianiu je stosuje i włosy dochodzą do siebie.Wszelkie drogeryjne odzywki działaja tylko powierzchownie i nie na długo,optycznie poprawiaja strukturę włosa ale tylko optycznie.
Pozdrawiam
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 12:22   #5
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Help - Włosy Rozjasniane = Jedno Wielkie Siano

ja moge dodac od siebie tylko olej kokosowy i duzo cierpliwosci, ale radzilabym Ci sciac najgorsze siano na koncowkach. i tak go nie odzywisz. 2-3 cm pod nozyczki i dalej regeneracja na maxa. zycze powodzenia glowa do gory
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 12:27   #6
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Help - Włosy Rozjasniane = Jedno Wielkie Siano

Jeśli nie przestaniesz ich rozjaśniać, to nie ma szansy, żeby ich stan się poprawił. I niestety, przynajmniej podcięcie, bo końcówki zwykle niszczą się najbardziej.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 15:49   #7
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Help - Włosy Rozjasniane = Jedno Wielkie Siano

Mysle, ze warto, zebys posluchala moich porad.

Mam ciemno brazowe wlosy i w wakacje odbilo mi - rozjasnialam do blondu, zeby raz w zyciu zobaczyc jak tak bede wygladac W krotkim odcinku czasu nalozylam tyle rozjasniaczy i farb, ze moje geste, krecone wlosy staly sie suchym, patykowatym, napuszonym, sianem...

Probowalam wielu rzeczy, a rozwiazanie idealne odkrylam dopiero tydzien temu.

1. Koniec farbowania. Wracaj do naturalnego koloru wlosow. Ja na Twoim miejscu zafarbowalabym wlosy ostatni raz - na kolor zblizony do naturalnego i pozniej systematycznie podcinala koncowki.

2. Pielegnacja - co za duzo to nie zdrowo. WAX raz w tygodniu. I - jesli Cie na to stac - niezastapione, nieporownywalne, najbardziej spektakularne w efektach kosmetyki do wlosow suchych: Matrix Biolage. Wpisz na allegro. Polecam to teraz komu moge: mi szampon i odzywka przez tydzien wystarczyly do tego zebym odzyskala loki, ktorych nie moglam odzyskac od dwoch miesiecy. Wiadomo: czas i systematyczna pielegnacja to jedno, ale po niczym innym nie bylo takiej naglej poprawy. Na dodatek sa to delikatne produkty, wiec mozesz bez problemu uzywac codziennie. Ja niestety w tej chwili nie mam pieniedzy na ta maseczke nawilzajaca i tonik w spryskiwaczu, ale na pewno kupie je od razu jak tylko przybedzie mi banknotow w portfelu Plus codziennie: jedwab na koncowki.

3. Cierpliwosc. Zniszczonych rozjasnianiem wlosow nie naprawisz od razu, jak za dotknieciem czarodziejskiej rozdzki. Gdybym wczesniej trafila na kosmetyki Biolage pewnie w tej chwili mialabym juz swoje wlosy. Niestety tak sie nie stalo i wywalilam duzo pieniedzy w bloto, na to co jest dostepne w sklepach - bez efektow, czesto pogarszajac stan wlosa.

Zycze powodzenia
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-11, 18:45   #8
fan3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5
Dot.: Help - Włosy Rozjasniane = Jedno Wielkie Siano

jej dzieki bardzo za wszystkei rady

przemyśle to..
bo jak wygląda kobieta z takim sianem..
a jeszcze gorzej.. łysa kobieta :/
__________________
_________________________ _________________

Jeśli jestem coś wart, to tylko dzięki temu, co mnie oddziela od świata.
fan3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:19.