portre-jak sie do tego zabrać?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne

Notka

Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne Forum dla osób, które lubią tworzyć coś własnymi rękami. Miejsce dla początkujących oraz zaawansowanych. Rozmawiamy o rękodziele i DIY.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-11, 13:36   #1
weraaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 26

portre-jak sie do tego zabrać??


hey,postanowiłam na dzień Matki namalować portret moj i mojej mamy(pomysł podsłuniety przez jedna wizazystke )jak mam się do tego zabrać?Ciekawi mnie ktory zarys twarzy ma być bardziej pogrubiony.Lepiej było moze by kogoś poprosić o to zrobienie,ale przynajmniej chciałabym sprobować
__________________
Carpe diem
weraaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 14:21   #2
Justin_14
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 3 310
Dot.: portre-jak sie do tego zabrać??

nie rozumem? jak to ktory zarys twarzy? Poza tym każdy artysta zaczyna od czegoś innego- musisz sprawdzic jak będzie Ci najwygodniej
Justin_14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 14:54   #3
Minoda
Rozeznanie
 
Avatar Minoda
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 719
GG do Minoda
Dot.: portre-jak sie do tego zabrać??

Tesh nie do końca rozumiem o co Ci chodzi:P hehe Ale przedmówczynie mają racje, najlepiej zacznij od czego chcesz:P Bo jak zaczniesz, to nie jest aż tak istotne...zacznij lekko ołówkiem (bardzo delikatnie) potem pogrób z cieniami jest gorzej.... (moja zmora) ale jak uwaznie przyjżysz sie np zdjęciu to powinnaś sobie poradzić
Trzymam kciuki Możesz podpatrzyć sobie przykładowe portrety namalowane przeze mnie, umieściłam na wątku "Portreciki"
Minoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 14:57   #4
kolalight
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 629
Dot.: portre-jak sie do tego zabrać??

ja zawsze zaczynam od oczów,nos i usta. kup sobie parę ołówków różnej grubości. zacznij twardym potem wprowadzaj miękkie. A może masz takie zdjęcie na kompie??? przerób je na jakims programie graficznym, żeby został ci sam zarys twarzy. potem wydrukuj i najlepiej na pleksie podświetlonej lampką przykryj czystym papierem i rysuj co widzisz. bardzo dobrze rysuje sie pastelą suchą i jescze taka moja osobista uwaga nie rysuj czystą kreską, raczej rozmazuj ołówek
kolalight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:45.