Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008 - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Nowy tytuł (bedzie dopisek Mamusie maj- czerwiec 2008):
Nasza gromadka ma już 4 latka 5 55,56%
Przedszkolaki z naszej paki 2 22,22%
Przedszkolaków gromadka wnet kończy 4 latka 1 11,11%
Rozgadane mają buziaki nasze czteroletnie łobuziaki 1 11,11%
Głosujący: 9. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-26, 07:42   #4561
Caterin17
Zakorzenienie
 
Avatar Caterin17
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kanada BC
Wiadomości: 3 321
GG do Caterin17 Send a message via Skype™ to Caterin17
Dot.: Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008

Sybilla rozumiem ze w Suwalkach masz jakas rodzine? w suwalkach teraz dosc mrozno wiec moze nie ma co zalowac
__________________
https://getthefocus.net/
Caterin17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 07:54   #4562
sybillla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 112
Dot.: Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008

nie tam moja przyjaciółka mieszka z którą się b rzadko widuje i zawsze traktuje to ja terapię...

bardzo mi przykro bo czekałam na ten wyjazd jak dziecko na prezent gwiazdkowy

no ale trudno zdrowie dzieci najważniejsze...
sybillla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 08:19   #4563
Caterin17
Zakorzenienie
 
Avatar Caterin17
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kanada BC
Wiadomości: 3 321
GG do Caterin17 Send a message via Skype™ to Caterin17
Dot.: Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008

Sybilla aha to o to chodzi!
ja jutro planuje lekka terapie, w poprzednim tygodniu nie udal sie wypad do klubu, ale w ten juz ide jutro, ma byc pokaz bielizny w stylu dwudziestolecia miedzywojennego wiec moze byc ciekawie
__________________
https://getthefocus.net/
Caterin17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 09:09   #4564
Flexy26
Raczkowanie
 
Avatar Flexy26
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Z domu :)
Wiadomości: 173
Dot.: Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008

Cześć dziewczyny!
Zdrówka dla chorujących dzieciaków!!!
Asia moja Mańka też teraz co rusz na antybiotyku, w domu siedzi od 14 grudnia - to już prawie 1,5 miesiąca, w przyszłym tygodniu na szczęście już do przedszkola
Gothika a buty mają grubą podeszwę? bo jak tak to ja chyba potraktowałabym je troche papierem ściernym gruboziarnistym

Ona to spróbuj wejść i powiedzieć że zaszła pomyłka przy ostatniej wizycie i chciałaś tylko receptę bo tamta była źle wystawiona i ja bym nie pytała czy coś płace, tylko szeroki uśmiech - podziękowała i wyszła.

Sybilla nie łam się, dzieciaki wyzdrowieją to pojedziecie a w ramach terapii teraz zrób coś co poprawi Ci humor - bo widzę że zdołowałaś się okropnie

Caterin no to może być ciekawy pokaz, peniuary i jedwabne piżamki mnie to zawsze się jeszcze kojarzyło z papuciami na obcasiku i z puszkiem

Kurcze u nas uprowadzono niemowlaka... może słyszałyście w tv - 6 miesięczna Madzia... szok... moja koleżanka mieszkała w bloku obok którego to się stało.... dzidziuś może już być wszędzie....
__________________
http://suwaczki.maluchy.pl/li-52675.png
Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu... prawdziwi mężczyźni żują pszczoły ...

Edytowane przez Flexy26
Czas edycji: 2012-01-26 o 09:17
Flexy26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 09:18   #4565
Caterin17
Zakorzenienie
 
Avatar Caterin17
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kanada BC
Wiadomości: 3 321
GG do Caterin17 Send a message via Skype™ to Caterin17
Dot.: Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008

straszne z tym uprowadzonym dzieckiem, szok
__________________
https://getthefocus.net/
Caterin17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 09:22   #4566
sybillla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 112
Dot.: Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008

juz zjadłam kremówe

ale i tak mi smutn i jeszcze tyłek mi urośnie
sybillla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 09:59   #4567
..Asia..
Wtajemniczenie
 
Avatar ..Asia..
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 573
Dot.: Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
Asia - chyba pisałas że Kalina miała tylko raz antybiotyk, teraz drugi, to nie jest tak źle pod tym względem. Tylko to jej częste chorowanie, i zawsze nie kończy się na kaszlu tylko coś się dopałęta. Ale napewno będzie lepiej w przyszłym roku. A antybiotyk dostała od pulmologa?

napewno przytyłam blisko 10 kilu, nie wchodze na wagę ale widzę jak spodnie kiedys na mnie lekko wisiały, teraz ledwo się zapinam

Funieczka - a widziałas że pisalam u ciebie w wątku wymiankowym?
własnie nie od pulmonologa (bo bym musiała iśc prywatnie - 100zł, bo na kase chorych, to termin mam na kwiecień)
Dostała to od zwykłego pediatry

Pulmonolog jej antybiotyków nie daje, z reguły radzi sobie z infekcjami w inny sposób. Ale kasy brak i poszłam na NFZ i od razu antybiotyk...po prostu czekła az rozwinie się infekcja i dała antybiotytk. A pulmomolog to potrafi niedopuścic do rozwoju infeckcji...

Cytat:
Napisane przez sybillla Pokaż wiadomość
u nas wyjazd nie dojdzie do skutku dzieciaki chore jestem załamana tak czekałam
a dzieci sa az tak chore, ze nie można jechac??
Czy choruja w domu czy na wyjeździe..co za różnica...

Cytat:
Napisane przez Flexy26 Pokaż wiadomość

Kurcze u nas uprowadzono niemowlaka... może słyszałyście w tv - 6 miesięczna Madzia... szok... moja koleżanka mieszkała w bloku obok którego to się stało.... dzidziuś może już być wszędzie....
słyszałam...straszne
__________________
Dziecko nadaje miłości bezkresny wymiar
..Asia.. jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-26, 10:23   #4568
sybillla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 112
Dot.: Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008

ASIA różnica taka że podróż potrwa przy tych warunkach min 8h a na miejscu zaplanowane było mnóstwo atrakcji a z chorymi dziećmi trzeba będzie siedzieć w mieszkaniu

zresztą nie chce ryzykować że w podróży bedzie się trzeba zatrzymać i ich zaiweje albo coś w tym stylu myśle że przy antybiotykach i zapaleniu oskrzeli nie warto ryzykować cięzko mi było podjąć tą decyzję ale dla dobra dzieci postanowilam odpuścic
sybillla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 10:29   #4569
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008

też słyszałam o tym strasznym porwaniu, ale może nie stało/stanie się najgorsze, nie wiadomo po co ktoś to zrobił, moze to jakas matka która straciła dziecko i w szoku takie coś, może się znajdzie

Asia - a jak Kalina zaczyna kaszleć to co stosujesz? dajesz odrazu inahalacje z soli? bo mi sie wydaje że to może zapobiec rozwojowi choroby. Ja odrazu Ramonie daje inhalacje, nawet teraz jak tylko kataru dostała to inhaluję, po tej ospie.

czekam i czekam na te moje sznurki z niecierpliwością, a tymczasem pokombinuję koszyk dla Ramony na zwierzątka, sobie przypomnę, z rurek gazetowych
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 10:41   #4570
..Asia..
Wtajemniczenie
 
Avatar ..Asia..
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 573
Dot.: Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008

gOTHIKA JA JA PRAKTYCZNIE INHALUJE SOLĄ CAŁY CZAS.
Bo ona cały czas kaszel smarka, więc inhalacje sa na stałe, ajk wiecej kaszle to daję Pulmicort i berodual.

Ona czy Ty polecałas ten tusz do rzęs??? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ra.html&next=1
Bo jest aktualnie w promocji i moja mama chciała sobie sprawić taki.

Sybilla skoro oskrzela, to tez bym nie ryzykowała
__________________
Dziecko nadaje miłości bezkresny wymiar
..Asia.. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 11:02   #4571
Kjane
Zadomowienie
 
Avatar Kjane
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: KUTNO
Wiadomości: 1 834
Dot.: Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008

Tyle sie napisałam i necik sie zawiesił

Sybillla - podróz z chorym dzieckiem to nic ciekawego i raczej nie dobry pomysł, może innym razem.
Rozumiem cie doskonale, je też jetsem średnio zadowolona jak nastawie sie na jakis wyjazd i z jakiś powodów nie moge pojechać
Zdrówka dla Maluchów.

Asia - strasznie długo kala choruje
Antybiotuk faktycznie musi być nie trafiony, bo zwykle po dobie juz widac poprawe.
Powodzenia i zdrówka.

Hubert już od dwóch dni nie ma nowych kropek wiec już po ospie u nas - czekam teraz aż te co ma znikną.
Juz nie mogę doczekac sie spacerów, choc nadal bede ostrozna - obawiam sie powikłań
Kubunio przez to ze hubert chory siedzi w domu - a pogoda taka fajna od dóch dni
no ale cóż - wytrzmalismy tyle to i i jeszcze kilka dni nie zrobi różnicy
Kjane jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-26, 12:46   #4572
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008

Flexy nie przejdzie. Przeciez ja u tej lekarki rok temu byłam, przez rok wybierałam Nutramigen a teraz co powiem, że pomyłka. Fajnie jak by mi tylko kwitek wypisala na szybko i mniej za wizytę skasowała, ale ona pewnie będzie cyrki robiła i oglądała Szymona, wszytsko by tylko skasować jak za normalną wizytę.

Asia tak polecałam ten tusz. Twoja mama musi sama wypróbować i ocenić, dla mnie rewelacja, a już różne tusze testowałam. Wprawdzie pierwsze jest rzadki, ale potem jest super! No i musi się nauczyć malować tą szczoteczką, ona taka troszkę inna jest. Może sobie go zamowię jak mówisz, że w promocji

Nic więcej nie piszę bo w głowie mi łomocze, Szymon od rana mega marud i już mam dość tego dziecka. Dobrze, że śpi bo chwila ciszy. Wilekie gule w miejscu czwórek, mam nadzieje, że wreszcie wyjdą bo padnę na twarz i nie wstanę któregoś pięknego dnia
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 12:54   #4573
sybillla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 112
Dot.: Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008

no własnie ja go testowałam i po kilku razach sie poddałam po 1 jest za rzadki i długo schnie poza tym ta szczoteczka jest niebezpieczna... ja kilka razy się nią "dźiubłam" w oko i o co miałam na oczach odbiło się pod oczami wiec jak dla mnie odpada...
sybillla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 12:59   #4574
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008

Dlatego mówię, że trzeba samemu przetestować. Nawet na wizazu opinie wręcz skrajne, większość jednak osób zachwyconych.
Sybilla trzeba bylo mi oddać Nie mam u kogo zamówić tak teraz pomyslałam
Gowa mnie boli
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 13:00   #4575
..Asia..
Wtajemniczenie
 
Avatar ..Asia..
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 573
Dot.: Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008

dzięki za odp. co do tuszu.

Ale mnie dzis głowa boli....wzięłam 2 appapy, moze przejdzie.
Czuje sie wypluta i zmęczona, co noc cyrki z kaszlem, chodze niewyspana....
jak przychodzę z pracy, to tylko czekam wieczora, aby położyć się do łóżka
__________________
Dziecko nadaje miłości bezkresny wymiar
..Asia.. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 13:08   #4576
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008

Szymon też od kilku nocy źle spi, to znaczy nie jest aż tak fatalnie (bywało gorzej) ale jednak mnie męczy takie wstawanie co trzy godziny.
Apapy słabe są, na mnie bardziej ibuprom działa. Najlepiej ten max. Na migrenowe bóle tylko solpadeine, ale ostatnio odpukać migreny odpuściły.

Michał dostal zaproszenie na urodziny kolegi z przedszkola, w bawialni. Nie wiem czy iść. sumie głupia godzina bo 14.30 w niedziele. O tej godzinie to jestesmy na obiedzie u dziadków.
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 13:12   #4577
nicko
Zadomowienie
 
Avatar nicko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 752
Dot.: Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008

U mnie też internet coś szwankuje od kilku dni. Wczoraj się napisałam do was i d...pa wszystko zjadło i potem net się rozłączył

Funieczka bidulko nie daj się draniowi, daj mu popalić to może raz na zawsze bab mu się odechce

Stella córeczka prześliczna.

Gothika u mnie też przy Ali nie da się nic zrobić. Jak chcę coś zrobić to jej mówię, że teraz mósi pobawić się sama, bo ja np idę obrać ziemniaki. Chwilę jeszcze za mną łazi, ale nie zwracam na to uwagi i idzie się pobawić.

Ala od wtorku idzie do przedszkola. Byłyśmy obejrzeć przedszkole a pani przyniosła papiery do wypełnienia, mówi, że akurat jest miejsce i może zaczynać, a myślałam że dopiero od września ją dadzą. No ale fajnie niech idzie trochę do dzieci. Ali się podobało, mam nadzieję, że będzie dobrze.

O tym dzieciaczku słyszałam, masakra jakaś, ja bym od zmysłów normalnie odeszła.
Gothika a słyszałaś o tym pedofilu co u nas w mieście go złapali? Wywoził dzieci gdzieś za miasto i tam je wykorzystywał. Mam nadzieję, że wykastrują tego oblecha.

My dziś na szczepienie idziemy, Ala jescze kaszle i ma katar.
nicko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 13:28   #4578
..Asia..
Wtajemniczenie
 
Avatar ..Asia..
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 573
Dot.: Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008

Nico nie poznałam cię....
zmieniłaś avatar
__________________
Dziecko nadaje miłości bezkresny wymiar
..Asia.. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 13:42   #4579
Caterin17
Zakorzenienie
 
Avatar Caterin17
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kanada BC
Wiadomości: 3 321
GG do Caterin17 Send a message via Skype™ to Caterin17
Dot.: Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008

A ja bylam w galerii handlowej, od tak polazic, i akurat byl final konkursu dla malej miss i miestera, i nawet moj znajomy prowadzil te impreze, troche popatrzylismy, niektore dzieciaki biedne zestresowane, plakaly,
eh szkoda ze Sebastianka nie zapisalam na ten konkurs bylby ubaw no i wygralby moze cos
__________________
https://getthefocus.net/
Caterin17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-26, 14:21   #4580
Flexy26
Raczkowanie
 
Avatar Flexy26
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Z domu :)
Wiadomości: 173
Dot.: Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008

Ona teraz doczytałam że chcesz na pepti a masz zaświadczenie na nutramigen, no to nie ma wyjścia.... ale to i tak chore, żeby po głupie zaświadczenie trzeba było iść prywatnie....popieprzona służba zdrowia....
Gothika ja nie wiem po co ktoś uprowadza dziecko, ale sam fakt.... zatłukłabym każdego kto wyciągnąłby łąpy po moje dziecko,... nie miałoby to znaczenia czy to jakaś matka która straciła dziecko...czy psychopata... ta dziewczynka ma 6 miesięcy, zaczęła teraz ząbkować, jest na cycu więc wcześniej czy później ktoś będzie potrzebował pomocy czy porady lekarskiej - czy to w sprawie gorączki czy kolek

Ja dzisiaj Młodej zrobiłam drugie pudełko na kredki - ze starego opakowania po herbatce z hipp'a, dziecko szczęśliwe a ja się przynajmniej troche oderwałam od sprzątania i gotowania lampka na zdjęciu też zrobiona przeze mnie [IMG=http://img190.imageshack.us/img190/7813/20120126261.jpg][/IMG]


Nicko na co szczepisz Alę? chyba jak ma katar to jej nie zaszczepiąprzyn ajmniej u nas tak to działa.

Ja przeciwbólowe to też albo ibuprom max albo bi-profenid(ale on już chyba na receptę)
__________________
http://suwaczki.maluchy.pl/li-52675.png
Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu... prawdziwi mężczyźni żują pszczoły ...

Edytowane przez Flexy26
Czas edycji: 2012-01-26 o 14:39
Flexy26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 14:29   #4581
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008

No dokładnie nicko nie można szczepić jak dziecko przeziębione. U nas to nawet badają przed szczepieniem.

flexy u nas jakaś chora przychodnia bo jak tak czytalam w wszystkie dziewczyny dostawały bez problemu recepty na nutramigen czy pepti a ta moja zaraz jakies wymysły, zaświadczenia od alergologów. W innym wypadku nawet recepty bym nie dostala bo ona się kontroli boi A teraz to już zupełne przegięcie, że recepty na mleko nie dadzą bo w karcie ma Nutra a nie Pepti. Oczywiście na szymonowym wątku dziewczyny z innych miast pozmieniały na pepti i dostają recepty bez problemu bez zaświadczeń.
Bym musiała przychodnię zmienić, ale u mnie to odpada. W moim miescie są dwie, do tej drugiej kiepski dojazd i pediatrzy też nie bardzo.
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 19:49   #4582
st_ella
Wtajemniczenie
 
Avatar st_ella
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 2 239
Dot.: Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008

Cytat:
Napisane przez ..Asia.. Pokaż wiadomość


u ceibie na picassa tez straszne pustki, az wiatr hula

.
ale zobacz jak tu tłoczno! ;-) nie mam czasu na zdjećia tzn na tyle zdjeci ile robiłąm teraz dokonuje selekcji okrutmej

http://stellifotobiografia.blogspot.com/


Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość

napewno przytyłam blisko 10 kilu, nie wchodze na wagę ale widzę jak spodnie kiedys na mnie lekko wisiały, teraz ledwo się zapinam
zgoń to na zimę!
a co!

Cytat:
Napisane przez sybillla Pokaż wiadomość
u nas wyjazd nie dojdzie do skutku dzieciaki chore jestem załamana tak czekałam

---------- Dopisano o 08:25 ---------- Poprzedni post napisano o 08:24 ----------

gothika czas się wziąść za siebie!!!!!
przykro mi!

Cytat:
Napisane przez sybillla Pokaż wiadomość
nie tam moja przyjaciółka mieszka z którą się b rzadko widuje i zawsze traktuje to ja terapię...

bardzo mi przykro bo czekałam na ten wyjazd jak dziecko na prezent gwiazdkowy

no ale trudno zdrowie dzieci najważniejsze...
o rozumiem bardzo dobrze...
mi takie wyjazdy pomagają bardzo...
byłam przez 4 dni u przyjaciółki sama!
siedziałyśmy do 4 w nocy piłyśmy wino jadłyśmy pyszności gadałyśmy oglądałyśmy przyjaciół

sybilla bardzo ci współczuje wierzę że wyjazd sie odbędzie w późniejszym terminie
__________________

st_ella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 20:20   #4583
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008

nicko - fajny avatarek, taki optymistyczny
słyszałam o tym pedofilu ale to chyba starsza historia

tusz wonder - widziałam że piszecie o jakimś tuszu, dopiero później weszłam a patrze a to mój wonder, az się zdziwiłam że komuś może nie pasować, choc ja dawno go nie miałam, teraz ostatnio używam z avonu Enchant, tylko ten tak nie rozdziela rzes, a to przez tradycyjn szczoteczkę

Asia - to przegięcie że nawet po inhalacjach tak to przechodzi

ale i Ramona kaszle, miała katar i kaszelek, położyła się spać i kaszel na maksa, jak kiedyś, dałam jej ten syrop dexa pico i jeszcze prawoślazowy i narazie śpi, nie wiem czy dzięki syropowi czy po prostu odkałsneła.
Dziwne bo miała katar, taki mocny, że co chwila musiała wydmuchiwac nos a tu nagle po obiedzie suchy nos, no tak, wtedy wszystko zeszło na dół do gardła i stąd ten kaszel. Może moja wina że nie podawałam jej przez ten cały czas wykrztuśnego, ale miała tylko katar.
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 21:14   #4584
..Asia..
Wtajemniczenie
 
Avatar ..Asia..
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 573
Dot.: Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008

Gothika, ale ospę juz całkowicie skończyla?
Kurze, boję się wszelkich infekcji przy ospie....

Stella widziałam Twoj blog - zdjecia piękne, ja jednak wolała,m kiedy częśiej dodawałaś takie normalne fotki, na których były normalne kolory.
Takie też sa ładne, takie artystyczne, takie profesjonalne....ale nie widac na nich naturalnej Stefci, zawsze jest jakoś podrasowana, wolałam oglądac ją taką jaka jest, patrzeć na naturalny kolor włosków, oczu itp.
Mam nadzieje ze Cię nie uraziłam. Uważam że te fotki sa sliczne, nadaja się do magazynów, na reklamy, tylko czasem fanjnie pooglądac takie codzienne zwyczajne foki...



A u nas obustronne zapalenie płuc.
Dostała penicylinę w zastrzykach...
Strasznie szybko sie rozwineło. Dzis poszłam do osłuchania, bo tak dziwnie oddycha, myslałam, ze antybiotyk źle dobrany, że nadal te oskrzela,... atu płuca...Matko..jak się zmartwiłam.
Zastrzyk przeszła z jedna łezka, ale jutro podejrzewam, ze będzie problem.

Jestem zmartwiona, smutna i zła na to wsyztko. Wiem od czego ma te płuca.
Jej łóżko stało pod oknem, gdzie mamy okropne nieszczelności, bo tak nam okna założyli. Jak jest wiatr w okna, to w pokoju jest lodówka.
I z wt na środę zastałam ją rano okrutnie zmarzniętą, az drgawki miała, aż się trzęsła. w pokoju było 19 st, ale jak postawiłam termometr na poduszce to pokazał 16 st i czuć było jak wieje,
Gdybym była bardziej czujna w nocy, to bym ją przykrywała, bym wyczuła, ze tam jest zimno, a ja sobie smacznie spałam, a dziecko marzło.
W nastepny dzien zrobiliśmy przemeblowanie w jej pokoju - łóżko już nie jest pod oknem, kaloryfer nie zastawiaja żadne meble - o 2 st. wzrosła temp. w pokoju.
Gdymym wczesniej tak zrobiła, to dziecko by było zdrowe, nie miałaby zastrzyków, teo wszystkiego...

tak mi okropnie smutno i źle i tak mi jej żal, ze teraz 2 razy dziennie bedzi miała zastrzyki.
__________________
Dziecko nadaje miłości bezkresny wymiar
..Asia.. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 21:25   #4585
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008

Asia bardzo mi przykro że tak się to rozwineło, ale fakt, 16 stopni to zimnica

Ramona juz dawno po ospie (przynajmniej tak to dczuwam), zostaly jej ślady tylko na ciele (chyba to zejdzie? ale ciakwe czy blizny na czole nie będzie miała bo ma dziureczkę)
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 06:21   #4586
sybillla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 112
Dot.: Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008

Asiuuu ! Kazda z nas popełnia błędy nie rób sobie wyrzutów! teraz musisz dbać aby mała miała jak najwięcej uśmiechu a twoje dolowanie się nie pomoże w niczym!!

myśl na przyszłość podjęłaś kroki a teraz spróbuj umilić ten czas małej...
sybillla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 08:41   #4587
..Asia..
Wtajemniczenie
 
Avatar ..Asia..
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 573
Dot.: Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008

dziś już lepiej, zastrzyk rano zupełnie bez płaczu,
Dziwne, że ona jest taka twarda, przy obcych nie pokazuje że ją boli, dopiero ja poszła pielęgniarka, to trochę mówiła, ze dziś bolało.

Czyżby ten zastrzyk tak szybko zadziałał.....dzis noc bez kaszlu, bez gorączki...ciekawe


Macie jakieś sposoby aby pupcia po zastrzyku nie bolała?
Masować, rozgrzewać?
Czym?
Suchą ręką? Oliwką??


Gothika, po ospie mogą byc blizny, szczególnie jeśli dziecko drapało krostki

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

dziś nie poszłam do pracy, siedzę w domu, wymyślam zabawy....
dałam małej ryż i kaszę i bawi sie w przygotowanie posiłków. Jeszcze ma taki czajnik do zabawy Tefal - taka miniaturka duzego elektrycznego czajnika - mozna wodę nalewać. ALe zrobiła bałagan.....
__________________
Dziecko nadaje miłości bezkresny wymiar
..Asia.. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 09:01   #4588
sybillla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 112
Dot.: Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008

mi mówili żeby rozcierac altacelem
sybillla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 09:11   #4589
Kjane
Zadomowienie
 
Avatar Kjane
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: KUTNO
Wiadomości: 1 834
Dot.: Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008

asia - teraz już za późno, nie dręcz się, najważniejsze żeby Kala wreszcie wyzdrowiała - zastrzyki z pewnością pomoga, z tego co wiem to bardzo bolesne są, a czym rozcierać to nie wiem ale poczytaj w necie albo zapytaj w przychodni.
Zdrówka dla małej.

dziewczyny która z Was jest zafasolkowana - alusia?

Ste_lla - jestem pod mega wrazeniem fotek ukłony
powiedz w jakim programie obrabiasz fotki i jak robisz tą białą ramkę
Stefcia jest urocza
Z tego co pamietam to dziewczyna Thorgila martuccy

niezgadniecie czego słucham - Bibera
nie iwme czemu ale jakos samo si ena you...tube wybrało
Ładny chłopaczek
Tak sobie myśle że bdyby Hubert czy Kuba chcieli mieć kolczyki w uszach to ja jestem za

Edytowane przez Kjane
Czas edycji: 2012-01-27 o 10:19
Kjane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 09:32   #4590
sybillla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 112
Dot.: Nasza gromadka konczy trzy latka. Mamusie maj-czerwiec 2008

o mój boże ale jesteś postępowa!! mnie przekłuwanie ciała w niestandardowych miesjach razi i nie wyobrażam sobie moich dzieci podziurkowanych

ale ja jakaś wogóle staroświecka jestem całe to legalizowanie marihuany i inne wynalazki do mnie nie przemawiają...
sybillla jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:12.