Marcowe Mamy 2015 cz. VII - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-31, 21:14   #2461
lesyeux
Zadomowienie
 
Avatar lesyeux
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 504
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VII

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
jest tak wąsko, że nie da się zrobić jakiegoś sensownego zdjęcia całości
pokaż koszyki, lubię takie bajery
Jutro cykne foto , jak bedzie światło dzienne

Leże już w łóżku. Ide powoli chrapac
__________________
Zosia ur. 26.02.2015r.
długa 55 cm waga 3000kg
lesyeux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-31, 21:14   #2462
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VII

Teraz mam ochotę na ciepłego pączka... i najlepiej zagryzac go frytkami z sosem czosnkowym. Czemu o najpyszniejszych rzeczach piszecie późnym wieczorem jak juz sklepy są zamknięte?
Cytat:
Napisane przez mordka_1985 Pokaż wiadomość
Mmmm ale bym zjadła takiego ciepłego jeszcze.

Wow! pokaźna kolekcja sukienek
Gorzej jak tu się nagle chłopak urodzi. Będę musiała podmienić dzieciaka w szpitalu
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-31, 21:20   #2463
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VII

Cytat:
Napisane przez mon9 Pokaż wiadomość
To ty masz jeszcze cos innego, te wężyki to spoko do symphony pasują ale widze ze tam gdzie sia podłącza ten wężyk jest otwór z gwintem wiec wydaje mi sie ze mozna tam wkręcić no modele mini electric która ja mam



Ale tz pracuje ciezko i psiak pewnie grasuje w kartonach super lozeczko i napis
Piękny brzusio




Wow ale fajnie ja na wieszanie rzeczy helen nie mam miejsca, zazdroszczę
dziekuje i dziekuje za odpowiedz co do laktatora, bede wiedziala czego szukac mniej wiecej ale bardziej niz przed tem a psiak zadowolony ciagle przeszkadzal, bo tylko na weekend przyjechal

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
Teraz mam ochotę na ciepłego pączka... i najlepiej zagryzac go frytkami z sosem czosnkowym. Czemu o najpyszniejszych rzeczach piszecie późnym wieczorem jak juz sklepy są zamknięte?

Gorzej jak tu się nagle chłopak urodzi. Będę musiała podmienić dzieciaka w szpitalu
bedzie chlopak w sukienkach

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------

Cytat:
Napisane przez EdithS Pokaż wiadomość
Crystal25 sliczny kacik dla Theo
dziekuje
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-31, 22:20   #2464
mordka_1985
Zadomowienie
 
Avatar mordka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 927
GG do mordka_1985
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VII

Dopiero zobaczyłam na kompie zdjęcia waszych brzuszków, łóżeczek, wózków.... Wszystkie dziewczyny takie zgrabne a postęp waszych zakupów i przygotowań może i mnie zmobilizuje.
Aneta_s - twój kącik szczególnie wpadł mi w oko idealny i ten fotel mi się marzy i koc z wąsami

Mon - Helenka jak mały cukiereczek słodka. Moja córka jak się urodziła to też miała wszędzie taki meszek, na czole, ramionach, plecach. Jak mała małpka- potem się wytarło. Buziaki
__________________
Ślub 08.07.2006
Oliwia Roksana ur. 26.03.2011
Aleksandra zm. 01.04.2014
Synek tp. 15.03.2015
mordka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-31, 22:42   #2465
luzna25
Zadomowienie
 
Avatar luzna25
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 095
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VII

dziękuję tym dziewczyną, które się wypowiedziały na temat leżaczka-bujaczka chyba zdecyduję się na ten z linka od szkrabeniek
__________________
Radek- ur. 23 luty 2015 o godz. 10:24



Edytowane przez luzna25
Czas edycji: 2015-01-31 o 22:43
luzna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-31, 22:57   #2466
mon9
Zakorzenienie
 
Avatar mon9
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 795
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VII

Cytat:
Napisane przez mordka_1985 Pokaż wiadomość
Dopiero zobaczyłam na kompie zdjęcia waszych brzuszków, łóżeczek, wózków.... Wszystkie dziewczyny takie zgrabne a postęp waszych zakupów i przygotowań może i mnie zmobilizuje.

Aneta_s - twój kącik szczególnie wpadł mi w oko idealny i ten fotel mi się marzy i koc z wąsami



Mon - Helenka jak mały cukiereczek słodka. Moja córka jak się urodziła to też miała wszędzie taki meszek, na czole, ramionach, plecach. Jak mała małpka- potem się wytarło. Buziaki


Wlasnie czekam kiedy jej z czoła zacznie znikać bo na razie stapia sie z brwiami plecki i ramionka tez jak małpka
mon9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-31, 23:45   #2467
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VII

Cytat:
Napisane przez EdithS Pokaż wiadomość

wstawiam fotki, 2 - chyba ilość do przełknięcia?
ślicznie! i śliczna pościel

Cytat:
Napisane przez aneta_s13 Pokaż wiadomość

pokażę Wam ostatnie fotki mojego brzuszka... na pocieszenie w obecnym stresie.
piekne zdjęcia, super wyglądasz!!

Cytat:
Napisane przez 87marta78 Pokaż wiadomość
Rany jak mnie w plecach boli zachcialo mi sie piec paczki...
aaaa ale bym zjadła!! mam nadzieję, że nie urodzę do tłustego czwartku

Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
witajcie mamusie ja mam gosci, wiec tylko was podczytuje pewnie nie nadrobie kazdej z was, za co przepraszam
Ja od wczoraj chodzic nie moge, 10,15 minut ide, a pozniej juz nie czuje prawej nogi, w nocy przez ten bol spac nie moglam, nie wiem moze synek gdzies naciska, ale tak boli strasznie ze chce sie plakac... a wizyta we wtorek dopiero wlasnie pije herbatke malinowa, i pochwale sie puzzlami ktore TZ skladal, ale niestety jeszcze mamy nie poukladane, z braku dlugiej komody ktora nas uratuje ( dopiero w lutym ;/ ) A materac ma dojsc do siebie w 3 do 4 dni tak napisali
i dzis mam juz 33 tydzien 1 dzien i 110 cm, ostatnio bylo 104 a to znaczy ze rosne
wszystko pięknie wygląda! i te literki od mamy!


Cytat:
Napisane przez 87marta78 Pokaż wiadomość
Zazdroszczę Wam szukania mieszkań my dopiero może na wiosnę zaczniemy przygotowywac działkę pod budowę domu... więc na swoje pójdę za jakieś 3 lata, jak nie później. Do tego czasu na wynajmie :/
a ja nie zazdroszczę i cieszę się, że to już za nami a jak dobrze się mieszka "na swoim"

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość


My właśnie skończyliśmy wiercenie, zostało jeszcze tylko ogromne lustro do sypialni, ale trzeba kupić większe kołki i większe wiertło. W zosinej garderobie wreszcie zamontowany został reling
super garderoba! ile sukienek ja właśnie się ostatnio zorientowałam, że mam bardzo mało sukienek, chyba muszę dokupić

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
Ja sobie wygospodarowałam miejsce w garderobie w pokoju małej, bo cała reszta to rzeczy męża, pościel i graty, które gdzieś by się chciało włożyć, ale nie ma za bardzo gdzie
skąd ja to znam? chodzę i przekładam rzeczy z szafy do szafy ile by ich nie bylo zawsze za mało miejsca


u mnie już humor dużo lepszy byliśmy u kuzyna, posiedzieliśmy, pogadaliśmy, było bardzo fajnie jutro mąż do pracy, a ja się chyba będę lenić cały dzień, a co
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-31, 23:59   #2468
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VII

eee znowu tylko -10 na allegro
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-01, 00:10   #2469
mama_kasia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 271
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VII

wariatki jedne <bez obrazy> jak można w niecałe 2 doby zapisać prawie 20 STRON nadrabiałam ok 2h, tyle chciałam napisać... i eee... cóż nauczka na przyszłość- muszę w trakcie robic notatki....

Widziałam sporo pieknych brzuszków, mniejszych, większych - wszyztskie cudowne że nie wspomnę o mojej ulubionej części- kącikach dziecięcych

poruszałyście milion tematów, i tyle ważnych....faktycznie szczepienia to bardzo trudny temat, i niejednego rodzica przyprowadza o ból głowy....
Położna "prywatna" chyba fajna sprawa, ale te finanse przeznaczymy na co innego

Co do pamiatki w stylu odcisku stópek, jesli 9latcee nóżka się nie zmieści to proponuje odcisk pięty na płótnie i w ramkę- cuuudownie to wygląda.... My planujemy odcisnać na płótnie nasze ręce (tzn Bartas, tż, ja i malutka) ale to musimy poczekać aż mała nie bedzie rączki w piastkę zaciskać

ooo i baaarrdzo spodobała mi się ten biustonosz do karmienia z allegro za 49 zł, z niecierpliwością czekam na opinie

Mono- Helenka jest słodziutka trzymam kciuki za poniedziałkową wizytę

U nas w końcu jakieś przygotowania tzn jest plan na przerobienie pokoju Bartasa na pokój rodzeństwa i zabieramy się za to juz od poniedziałku. Potem pranie, prasowanie. Heh ostatnia wizyta na IP chyba uświadomiła tż że w sumei to aż tak dużo czasu nie zostało... aż sam mi truje ze trzeba się ogarnać...

Jako ze zaczynamy remontowanie, a ja niby dalej mam "odpoczywac" cięzko mi będzie być na bieżąco... ale prooosze o zrozumienie

Heh swoja drogą uwielbiam was czytać- teksty tż bezcenne, albo ze coś się poruszyło w bożence , i itp... aż się człowiekowi humor poprawia Lubię ten bijacy optymizm!!

Zauwazyłam, że coraz częściej i coraz większe grono dopadają skurcze i itp... Kochane zaciskajcie nogi Już nie wiele zostało
__________________
Termin porodu: 21 marca 2015

Skończony 40 tc- czekamy córeczko
mama_kasia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-01, 00:11   #2470
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VII

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
eee znowu tylko -10 na allegro
ehh te -20 zł były zdecydowanie fajniejsze
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-01, 00:35   #2471
debraM
Wtajemniczenie
 
Avatar debraM
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 271
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VII

Hejo

Dzisiaj cały dzień tworzyliśmy kącik Zaraz zabieram się za nadrabianie, ale najpierw się pochwalę
Reszta pokoju jest moja i jest biało-czarna, tylko ta część jest tak nasycona kolorami
__________________

3190g, 55cm

Edytowane przez debraM
Czas edycji: 2015-02-01 o 00:37
debraM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-01, 00:41   #2472
debraM
Wtajemniczenie
 
Avatar debraM
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 271
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VII

Zapomniałam dodać zdjęć
Już dodaję załączniki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ip2nue.jpg (50,1 KB, 94 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2ilom68.jpg (46,9 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2eph4io.jpg (59,3 KB, 71 załadowań)
__________________

3190g, 55cm
debraM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-01, 01:21   #2473
debraM
Wtajemniczenie
 
Avatar debraM
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 271
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VII

Cytat:
Napisane przez JoaMro Pokaż wiadomość
A w ogóle, to część z was pisała, że wolicie, żeby wam wody odeszły, to będziecie pewne, ze to to.

A ja się tego boje, bo to nieodwracalne i trzeba bedzie szybko jechać a jak będę sama w domu to spanikuje

I wolałabym skurcze
Ja mam nadzieję, że jak odejdą wody to pójdzie wszystko błyskawicznie i będą krótsze męczarnie
Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
Jestem juz po wizycie, wszystko jest w porzadku, mała waży 2171 i jest na 35.8 centylu maluszek z niej, ale to nadal w normie ja ważę 62.4, czyli 7 kilo od początku ciąży

Nie brałam ze sobą, co będę z brzuchem po ulicy chodziła
Świetne wiadomości A brzuszek faktycznie masz malutki, też taki miałam, ale nagle urósł
Cytat:
Napisane przez szkrabeniek Pokaż wiadomość
Hej Kobietki

Dziś wyszłam ze szpitala. Dostałam 5 zastrzyków na płucka Małego - miały być 4 chyba pielęgniarka się pomyliła. Dzwoniłam od razu do mojego lekarza ale powiedział że daje gwarancje że dziecku nic nie grozi.
Mikołajek jest prawie 2 tygodnie do przodu z wynikami i waży już 3 kg co przy mojej cesarce jest dobrą wiadomością

To tak na szybko napisałam co u Nas - teraz idę nadrobić co napisałyście
Cieszę się, że już w domku jesteście A Dzieciaczek już duży
__________________

3190g, 55cm
debraM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-01, 02:10   #2474
debraM
Wtajemniczenie
 
Avatar debraM
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 271
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VII

Cytat:
Napisane przez Tepsa Pokaż wiadomość
szkrabeniek super, że Cie wypuścili
Ja się wywaliłam na schodach, świeżo umyte z betonu i zjechałam na pupie z 5 czy 6, miałam stracha w oczach ale chyba dużo większego miał TŻ Na szczęscie oprócz zdartej skóry i obitego łokcia nic nam nie jest, a małemu to chyba nawet się spodobało
O kurczaki Uważaj na siebie Dobrze, że nic się nie stało
Cytat:
Napisane przez aneta_s13 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny. Ja w dwupaku na szczęście nadal. Byłam o krok od jechania do szpitala jednak udało sie zasnąć i bóle były sporadyczne. Od rana stres i on chyba spowodował kolejne skurcze (mam wrażenie, że już sama zaczęłam się nakręcać...) Ale przyjechała koleżanka i nawet dałyśmy rade zrobić pare zdjęć, zapomniałam i było lepiej. Teraz siedzę i znów się zaczyna. Ech... zwariuję

Idę poczytać co u Was.
Pewnie na twoim miejscu też bym czekała. Tylko ja dalej nie wiem o jakich Wy skurczach piszecie, bo albo ja taka nie czuła, albo jeszcze tak daleko do porodu Trzymam kciuki żebyś jeszcze trochę posiedziała w dwupaku, a skurcze przestały Cię męczyć

Cytat:
Napisane przez martunka88 Pokaż wiadomość
W tym tyg. się przeziębiłam i znalazłam ratunek! MAJERANEK- już po pierwszej inhalacji katar zmniejszył się o połowę a i z gardłem lepiej. Polecam wypróbować tą metodę Prenalen jest smaczny, ale w moim przypadku niestety mało skuteczny...za to majeranek to cudo
A do inhalacji masz inhalator? jak tego majeranku używasz?

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
z tym suchym powietrzem, to chyba nie to, bo u nas kaloryfery ledwo ciepłe. Chociaż może ta suchość powietrza nie od tego zależy
My kupiliśmy w media fajny termometr z bezprzewodowym czujnikiem na zewnątrz za 79zł Pokazuje temperaturę i wilgotność w pokoju i właśnie temp. na zewnątrz. My nie mamy włączonych grzejników, a okazało się, że mamy za sucho i kupiliśmy nawilżacz, też w media. Nie wiem czy z potrzeby czy bardziej przez to, że spodobał mi się design

Cytat:
Napisane przez luzna25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, bo mój brat powiedział że chce kupić małemu leżaczek-bujaczek i mam sobie wybrać jaki, a on go kupi Kwotę jaką chce przeznaczyć to maximum 300 złotych. Jaki polecacie leżaczek-bujaczek? Bo wiem, że niektóre mamusie czytały na ten temat jak wybierały. Możecie mi pomóc?
My też kupiliśmy TinyLove. Wtedy jak była promocja co dodawali jakiś pałąk flexy za 1zł

O! Widzę, że dalej jest ta promocja
http://www.tinylove.pl/index.php?p31...tiny-love-18kg

My kupiliśmy właśnie ten nowszy, szary z budką

Cytat:
Napisane przez aneta_s13 Pokaż wiadomość
pokażę Wam ostatnie fotki mojego brzuszka... na pocieszenie w obecnym stresie.
Ślicznie wyglądasz
Cytat:
Napisane przez 87marta78 Pokaż wiadomość
Rany jak mnie w plecach boli zachcialo mi sie piec paczki...
O matko Jakie tortury !!!
Cytat:
Napisane przez lesyeux Pokaż wiadomość
Wpadajcie do mnie na frytki mam też sos czosnkowy lub ketchup, co kto lubi

Omomomom
O nie!!! Następna
I jak tu Was nadrabiać jak z takimi pysznościami wylatujecie a tu 3 w nocy
Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
witajcie mamusie ja mam gosci, wiec tylko was podczytuje pewnie nie nadrobie kazdej z was, za co przepraszam
Ja od wczoraj chodzic nie moge, 10,15 minut ide, a pozniej juz nie czuje prawej nogi, w nocy przez ten bol spac nie moglam, nie wiem moze synek gdzies naciska, ale tak boli strasznie ze chce sie plakac... a wizyta we wtorek dopiero wlasnie pije herbatke malinowa, i pochwale sie puzzlami ktore TZ skladal, ale niestety jeszcze mamy nie poukladane, z braku dlugiej komody ktora nas uratuje ( dopiero w lutym ;/ ) A materac ma dojsc do siebie w 3 do 4 dni tak napisali
i dzis mam juz 33 tydzien 1 dzien i 110 cm, ostatnio bylo 104 a to znaczy ze rosne
Super relacja! A literki od mamy cudne
Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość

My właśnie skończyliśmy wiercenie, zostało jeszcze tylko ogromne lustro do sypialni, ale trzeba kupić większe kołki i większe wiertło. W zosinej garderobie wreszcie zamontowany został reling
Jeszcze jej nie ma na świecie, a już ma własną garderobę Ile sukieneczek

Szukałaś kiedyś czarnych rajstop. Ja kupiłam w mothercare w dwupaku czarne i takie ivory z falbankami na pupci


Dobra... pora spać
__________________

3190g, 55cm
debraM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-01, 03:19   #2475
marcia45
Zadomowienie
 
Avatar marcia45
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 513
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VII

debra super kacik malutkiej i te kolory, bardzo optymityczny, na pewno super będzie jej się mieszkało widzę, że tez nie możesz spać.

Za mna tygodniowy pobyt mamy, bardzo męczący Już się odzwyczaiłam, że ktoś cały czas mnie o coś wypytuje i sie pyta czy głodna jestem, czy na pewno dobrze się czuje itd. Dłużej niż tydzien nie dałabym rady, ubóstwiam mieszkanie samemu, także trzymam kciuki za wszystkie poszukujące mieszkanek.


Chwalę sie kocykiem, który wygrałam, do tego mam jeszcze poduszeczke. Tak naprawde wygrałam materacyk do łóżeczka, ale 140x70 to się wymieniłam.

Martwie się strasznie, bo moja bliska koleżanka jest w upragnionej ciąży, o którą długo walczyli i wczoraj wyladowała w szpitalu, bo zaczela krwawic. Serduszka na usg biją, będą bliżniaki, hcg urosło, to pierwszy miesiąc. Miała tak któraś z Was a teraz jest dobrze? Boję się o nich.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0_0_productGfx_09ab8776019f7f32bf596fcbd1f97c11.jpg (54,4 KB, 36 załadowań)
__________________

Tak to jest zawsze było,że za złotem goni cały świat. A ja wiem Twoja miłość -To jest skarb jedyny jaki znam


7.7.2012 godz 17
7.3.2015 moje druga miłość

Anioły nie mają przecież chandry, gorszego dnia, zmarszczek i okresu
marcia45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-01, 07:26   #2476
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VII

Marcia współczuję Twojej koleżance niestety każda ciążą na to taki stres ze masakra a już ciążą blizniacza to w ogóle hardcore bo to zawsze ciążą zwiększonego ryzyka... Jeśli serduszka biją to może to krwawienie to jakiś krwiak podkosmowkowy?
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-01, 07:30   #2477
aneta_s13
Rozeznanie
 
Avatar aneta_s13
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 515
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VII

crystal25 ale u Ciebie pięknie! i super brzuszek

Cytat:
Napisane przez 87marta78 Pokaż wiadomość
Rany jak mnie w plecach boli zachcialo mi sie piec paczki...
wyglądają przepysznie

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
Piękne fotki.
Wiesz ja Cię rozumiem. Sama jadąc na IP ost. razem modliłam się by mnie nie zatrzymali i nawet zastanawiałam się czy w razie czego nie wypiszę się na żądanie. Również ciężko mi myśleć o tym, że mam zostać w szpitalu na tydzień czy dwa nie widząc D.
Dzięki

Cytat:
Napisane przez 87marta78 Pokaż wiadomość
Zazdroszczę Wam szukania mieszkań my dopiero może na wiosnę zaczniemy przygotowywac działkę pod budowę domu... więc na swoje pójdę za jakieś 3 lata, jak nie później. Do tego czasu na wynajmie :/
powodzenia czas budowy to tak samo piękny jak trudny czas my mamy już go za sobą.

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
piękne te foty, bije od Ciebie taka czułość

My właśnie skończyliśmy wiercenie, zostało jeszcze tylko ogromne lustro do sypialni, ale trzeba kupić większe kołki i większe wiertło. W zosinej garderobie wreszcie zamontowany został reling
dziękuję a garderoba Zosi imponująca
aneta_s13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-01, 07:32   #2478
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VII

Faktycznie garderoba nie ma co.. nawet ja takiej okazałej nie mam hihi
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-01, 07:38   #2479
aneta_s13
Rozeznanie
 
Avatar aneta_s13
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 515
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VII

Cytat:
Napisane przez marcia45 Pokaż wiadomość
Chwalę sie kocykiem, który wygrałam, do tego mam jeszcze poduszeczke. Tak naprawde wygrałam materacyk do łóżeczka, ale 140x70 to się wymieniłam.

Martwie się strasznie, bo moja bliska koleżanka jest w upragnionej ciąży, o którą długo walczyli i wczoraj wyladowała w szpitalu, bo zaczela krwawic. Serduszka na usg biją, będą bliżniaki, hcg urosło, to pierwszy miesiąc. Miała tak któraś z Was a teraz jest dobrze? Boję się o nich.
piękny kocyk a za koleżankę trzymam kciuki z całych sił!

Cytat:
Napisane przez mordka_1985 Pokaż wiadomość
Aneta_s - twój kącik szczególnie wpadł mi w oko idealny i ten fotel mi się marzy i koc z wąsami
dziękuję Kocyk szyłam sama

Cytat:
Napisane przez debraM Pokaż wiadomość
Pewnie na twoim miejscu też bym czekała. Tylko ja dalej nie wiem o jakich Wy skurczach piszecie, bo albo ja taka nie czuła, albo jeszcze tak daleko do porodu Trzymam kciuki żebyś jeszcze trochę posiedziała w dwupaku, a skurcze przestały Cię męczyć
dziękuję

Cytat:
Napisane przez debraM Pokaż wiadomość
Hejo

Dzisiaj cały dzień tworzyliśmy kącik Zaraz zabieram się za nadrabianie, ale najpierw się pochwalę
Reszta pokoju jest moja i jest biało-czarna, tylko ta część jest tak nasycona kolorami
Ale pięknie! i masz cocoonababy! gdzie kupiłaś? zastanawiam się nad nim mocno...
aneta_s13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-01, 07:57   #2480
lesyeux
Zadomowienie
 
Avatar lesyeux
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 504
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VII

Hej
Ale pospałam jak nigdy
Poranne i odrazu humor mam


Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
dziekuje Takie samo z hensvika tak mysle pokaz pokaz

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------



dziekuje Jeszcze troche balaganu co widac ale juz niedlugo i czesc rzeczy w lozeczko wlozylam narazie z braku mebli
Zaraz pocykam fotki i wrzuce. I wózka i koszyczków. Spacerówa schowana to obejdzienie bez niej
Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
Teraz mam ochotę na ciepłego pączka... i najlepiej zagryzac go frytkami z sosem czosnkowym. Czemu o najpyszniejszych rzeczach piszecie późnym wieczorem jak juz sklepy są zamknięte?

Gorzej jak tu się nagle chłopak urodzi. Będę musiała podmienić dzieciaka w szpitalu
mi dr powoedział,że jak dadzą mi chłopca to dzwonoc n policje bo do oszustwa doszło. Bo nie ma opcji innej niż Zosia




Cytat:
Napisane przez debraM Pokaż wiadomość
Zapomniałam dodać zdjęć
Już dodaję załączniki
Wow, bajka

Cytat:
Napisane przez marcia45 Pokaż wiadomość
debra super kacik malutkiej i te kolory, bardzo optymityczny, na pewno super będzie jej się mieszkało widzę, że tez nie możesz spać.

Za mna tygodniowy pobyt mamy, bardzo męczący Już się odzwyczaiłam, że ktoś cały czas mnie o coś wypytuje i sie pyta czy głodna jestem, czy na pewno dobrze się czuje itd. Dłużej niż tydzien nie dałabym rady, ubóstwiam mieszkanie samemu, także trzymam kciuki za wszystkie poszukujące mieszkanek.


Chwalę sie kocykiem, który wygrałam, do tego mam jeszcze poduszeczke. Tak naprawde wygrałam materacyk do łóżeczka, ale 140x70 to się wymieniłam.

Martwie się strasznie, bo moja bliska koleżanka jest w upragnionej ciąży, o którą długo walczyli i wczoraj wyladowała w szpitalu, bo zaczela krwawic. Serduszka na usg biją, będą bliżniaki, hcg urosło, to pierwszy miesiąc. Miała tak któraś z Was a teraz jest dobrze? Boję się o nich.
Ja jestem przykładem,że mimo plamien Zosia pieknke sie rozwija. Strachbył, wizyty co 3 dni u gin, wylądowama w szpitalu. Plamiłam codziennie przez miesiąc. Dostawałam już do głowy. Wyobrażałam sobie tylko to najgordze,a wizyty w wc to koszmar był.
Oby u koleżanki było wszystko ok trzymam kciuki
__________________
Zosia ur. 26.02.2015r.
długa 55 cm waga 3000kg

Edytowane przez lesyeux
Czas edycji: 2015-02-01 o 08:02
lesyeux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-01, 08:25   #2481
lesyeux
Zadomowienie
 
Avatar lesyeux
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 504
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VII

ok. foteczki zrobione.
Tadam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wózek.jpg (60,6 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fotelik.jpg (71,8 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg łóżko.jpg (71,9 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg koszyiki.jpg (101,9 KB, 63 załadowań)
__________________
Zosia ur. 26.02.2015r.
długa 55 cm waga 3000kg
lesyeux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-01, 08:30   #2482
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VII

WITAM W LUTYM

Nouvelle, extra garderoba, ile kiecek dla malej wow!

Debra, super kacik podoba mi sie ta czerwien, szkoda ze szczebelki na przewijaku blokuja dostep do polek, czy mi sie wydaje?

marcia swietny ten kocyk, szkoda ze takie drogie sa.. oby z ciaza kolozanki bylo wszystko dobrze!

Lesyeux bardzo ladnie! Widze ze groszkowe wzory gora mi sie jeszcze gwiazdki podobaja, zygzaki tez niczego sobie heh niezdecydowana baba ze mnie. Skad pudelko na chusteczki??
__________________
♥ ♥ ♥

Edytowane przez Rossi
Czas edycji: 2015-02-01 o 08:34
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-01, 08:37   #2483
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VII

Lesy jak ładnie różowo
Kochana a jak będziesz mieć potem faceta to co hehe?
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-01, 08:41   #2484
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VII

Witam dziewczyny
Ja też wyspana, wyjątkowo. Po śniadaniu czas na kawę i wizaż
Patrzę tak na Wasze kąciki dla maluchów, a ja jeszcze w czarnej d... Dziś zamawiam łóżeczko i pościel, trzeba się zebrać w sobie i zacząć działać


Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
Teraz mam ochotę na ciepłego pączka... i najlepiej zagryzac go frytkami z sosem czosnkowym. Czemu o najpyszniejszych rzeczach piszecie późnym wieczorem jak juz sklepy są zamknięte?

Gorzej jak tu się nagle chłopak urodzi. Będę musiała podmienić dzieciaka w szpitalu
Ty nie kuś tymi pączkami! Bo ja już prawie zapomniałam i mi przypomniałaś A garderoba Zosieński genialna, nawet zazdroszczę, bo też bym taką chciała niestety u mnie miejsca brak. I obyś nie musiała nikogo w szpitalu podmieniać i Zosia będzie Zosią


Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
eee znowu tylko -10 na allegro
Ja też czekałam na więcej


Cytat:
Napisane przez debraM Pokaż wiadomość
Zapomniałam dodać zdjęć
Już dodaję załączniki
Pięknie Teraz już zostało tylko rodzić

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------

Cytat:
Napisane przez lesyeux Pokaż wiadomość
ok. foteczki zrobione.
Tadam
Bosko I widzę pościel w kropy, którą też zamówiłam
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-01, 08:42   #2485
201711130954
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 216
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VII

Tak patrzę na wasze kąciki i wychodzi na to, że chyba tylko ja jedna nie posiadam przewijaka
201711130954 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-01, 08:59   #2486
lesyeux
Zadomowienie
 
Avatar lesyeux
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 504
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VII

Cytat:
Napisane przez Rossi Pokaż wiadomość

Lesyeux bardzo ladnie! Widze ze groszkowe wzory gora mi sie jeszcze gwiazdki podobaja, zygzaki tez niczego sobie heh niezdecydowana baba ze mnie. Skad pudelko na chusteczki??
z rossmana do ich chusteczek dołączone. babydream.

Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
Lesy jak ładnie różowo
Kochana a jak będziesz mieć potem faceta to co hehe?
za 3 lata wszystko będzie tak sprane i wyklepane, ze trzeba będzie na nowo działać wyprawkowo. Wózek mam używany po moim również użytkowaniu 2-3 lata też przeżyje swoje kołderki będą sprane a przewijaki na pewno popęka ta cerata jedynie łóżeczko zostanie, a ze białe to i dla chłopczyka moze byc
__________________
Zosia ur. 26.02.2015r.
długa 55 cm waga 3000kg
lesyeux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-01, 09:00   #2487
Tepsa
Zakorzenienie
 
Avatar Tepsa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15 988
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VII

Cytat:
Napisane przez aneta_s13 Pokaż wiadomość

pokażę Wam ostatnie fotki mojego brzuszka... na pocieszenie w obecnym stresie.
slicznie wyglądasz, TŻ Ci robił zdjęcie?Bardzo ładne
Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
super fotorelacja



piękne te foty, bije od Ciebie taka czułość







no nieee, kolejna z pysznościami

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

My właśnie skończyliśmy wiercenie, zostało jeszcze tylko ogromne lustro do sypialni, ale trzeba kupić większe kołki i większe wiertło. W zosinej garderobie wreszcie zamontowany został reling
ale pokażna kolekcja sukienek
Cytat:
Napisane przez marcia45 Pokaż wiadomość

Martwie się strasznie, bo moja bliska koleżanka jest w upragnionej ciąży, o którą długo walczyli i wczoraj wyladowała w szpitalu, bo zaczela krwawic. Serduszka na usg biją, będą bliżniaki, hcg urosło, to pierwszy miesiąc. Miała tak któraś z Was a teraz jest dobrze? Boję się o nich.
takie krwawienia na początku ciązy moga sie zdarzyc, dobrze, że szybko zareagowaął i pojechała do szpitala Dostanie Lutka albo Dupka i nakaz leżenia Będzie dobrze
Derba i Crystal piękne macie kąciki Na prawdę jest na czym oko zawiesić
__________________
Mój blog, mój świat KLIK
Tepsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-01, 09:03   #2488
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VII

Hej kochane mamusie
Tak pędzicie, że zupełnie nie nadążam z czytaniem, muszę przyznać się bez bicia, że przez cały tydzień przeskakiwałam po kilka stron, bo bym nie dała rady Ale dziś trochę ponadrabiam, bo mam zamiar po prostu nic nie robić po raz pierwszy od tygodnia

Na szczęście widzę, że wszystkie jeszcze jesteście w dwupakach, także jest dobrze!!!

U nas rozgardiasz na maxa, robimy remont na piętrze, więc większość rzeczy jest na dole, a część rzeczy maluszkowych wywieziona do mamy TŻ-a- w domu nie ma gdzie kroka postawić Mam juz tego serdecznie dosyć, chciałabym mieć już wszystko skończone, a tu jeszcze czeka nas malowanie wszystkiego, zmiana dywanów no i do tej pory nie mamy nikogo kto by nam zbudował szafy ;(
Wczoraj kupiliśmy farby do obu pokoi- naszego i maluszka, a w Ikei osłonkę na żyrandol i lampkę, które marzyły mi się od dnia w którym zaczęłam planować pokoik dzieciaczka
Czuję się ogólnie ok, zostały mi już tylko 3 tygodnie w pracy, ale coraz ciężej jest mi usiedzieć, bo przy wstawaniu ból kości miednicy okropnie daje mi się we znaki

Zmykam teraz coby nadrobić te 2500 postów, które naprodukowałyście w przeciągu 6 dni
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lampka.jpg (13,6 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg osłonka.jpg (13,6 KB, 10 załadowań)
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-01, 09:04   #2489
ojustyna
Zadomowienie
 
Avatar ojustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 829
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VII

ale czaaaaaaaaaad zakochana jestem we wszystkich zdjęciach jakie śliczności

miłej niedzieli dziewczyneczki już luutowej, a pewnie połowa z nas w lutym urodzi a ja zmykam bo niedziela to prorodzinny czas
__________________
Olga 20.03.3015
ojustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-01, 09:17   #2490
tout-petit-fille
Zadomowienie
 
Avatar tout-petit-fille
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z nienacka
Wiadomości: 1 007
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. VII

Ekstra fotki wstawiacie, maluszki mają przeeecudne kąciki.

aneta_s13 cudownie wyglądasz kwitnąca mamusiu

crystal25 jakie te litery są wieeelgachne mama rzeczywiśccie się napracowała Słodziaszny piesek. kieeedyś kiedyś, jak byłam malunia i mieszkałam w bloku, sąsiedzi mieli taką suczkę Sarę. Tak przepiękna była, że zawsze chciałam mieć taką samą

A z TŻ jesteśmy już pogodzeni w zasadzie od wczorajszego rana. Umiejętnie przeprosił i właśnie o to chodziło

nouvelle2 ile elegantka ma już sukieneczek

debraM cu-do-wnie!! narobiłaś się od groma i widać efekt! A co to jest za cudo w łóżeczku???

anyolek słodziaszne oświetlenie Ja wciąż szukam czegoś fajnego jako lampkę nocną, żeby nie razić światłem małej.
__________________
Mój skarbeczek Nikola 26.02.2015

tout-petit-fille jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-09 11:48:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:43.