potrzebuje porady do cery tłustej!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-19, 20:17   #1
Knigga$
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 7

potrzebuje porady do cery tłustej!!!


witam!!!...chodzi o to ze mam cere tłustą trądzikową i chciałbym wiedziec jakie kosmetyki są do takiej cery najlepsze, jutro mam sobie kupic tonik i niewiem jaki wybrac...pomózcie bede wdzieczny...z góry thx
__________________
Karol
Knigga$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 20:39   #2
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: potrzebuje porady do cery tłustej!!!

Polecam Ci bezalkoholowy tonik Benzacne lub z serii AA Young.Toniki alkoholowe zbyt mocno dzialają na skórę co w efekcie daje większą produkcję sebum.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 21:30   #3
Knigga$
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 7
Dot.: potrzebuje porady do cery tłustej!!!

thx za pomoc a czy doradzicie mi tez jakie inne kosmetyki wybrac?? z góry thx za odp
__________________
Karol
Knigga$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 21:59   #4
kate1991
Wtajemniczenie
 
Avatar kate1991
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 342
Dot.: potrzebuje porady do cery tłustej!!!

witaj
ja mam cere mieszana, ale uzywam kosmetyków których używa się też do tłustej skóry więc może pomoga
-myję buzię żelem La Roche Posay Effeclar, bardzo dobrze oczyszcza, odkąd go używam to nie mam żadnych niemiłych niespodzianek na twarzy, ale niestety lekko ściąga, bo zawiera SLS, a ja chyba jestem uczulona na ten składnik (ale jesli ty nie masz takiego problemu to będzie świetny). jak go skończę (co trochę potrwa, bo niedawno go dostałam, a jest baaardzo wydajny) to wypróbuje piankę lub żel z pharmaceris, bo nie zawieraja SLS (z tego co słyszałam)
-toniku aktualnie nie używam, kiedyś miałam eris poniżej dwudziestki, jakieś toniki z daxa, ale nie bardzo mi pasowały. chyba jesienią zacznę używać toniku LRP lub dermedic, bo one zawierają kwasy, wiec nie chcę ich uzywać latem
-krem mam taki średni- matująco-nawilżający eris under twenty, ale nie jestem z niego w pełni zadowolona. jak się skończy to kupie prawdopodbnie krem z pharmaceris/dermedic/iwostin

generalnie dobre firmy to: La Roche Posay, Dermedic, Iwostin, Eris
kate1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 22:15   #5
Knigga$
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 7
Dot.: potrzebuje porady do cery tłustej!!!

wielkie dzieki za odpowiedz chyba naprawde wyprubuje ten zel oczyszczający o którym napisałas ciekawe ile on kosztuje??...moze któs jeszcze napisze cos o pielęgnacji cery tłustej byłbym wdzieczny...
__________________
Karol
Knigga$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 11:33   #6
Judytka2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 576
Dot.: potrzebuje porady do cery tłustej!!!

Ja polecam żel Bio-Balans Ziaji - nie zawiera SLS, nie pieni sie ale doskonale oczyszcza. odkąd go uzywam to nie chce zapeszać ale nie mam zadnej niespodzianki Co do toniku to nie uzywam zadnego bo zauwazylam ze po nich bardziej skóra mi sie przetluszcza i cos wyskakuje. Mam toników kilka ale chyba wszystkie wyrzuce bo nie moge uzywac. No i do tego krem aloesowy Hean (na dzien) a na noc krem na blizny Soraya,
Judytka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:29.