Jak pogrubić ręce? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-06, 11:02   #1
natka_pietruszki
Zakorzenienie
 
Avatar natka_pietruszki
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 608

Jak pogrubić ręce?


Zastanawiam się, czy mogę za pomocą odpowiednich ćwiczeń (jeśli tak, to jakich?) pogrubić swoje ręce, zwłaszcza część od łokcia do ramienia? Zależy mi na dobraniu takich ćwiczeń, które nie daj Boże jeszcze bardziej mi tych moich chucherek nie wyszczuplą

__________________
Que las palabras vienen y se van. Y yo soy como soy en realidad. Quiero vivir a mi manera.
natka_pietruszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-06, 12:37   #2
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: Jak pogrubić ręce?

Porządny trening siłowy z czasem je 'pogrubi'. Wśród postów, podwieszonych u góry forum, jest dobry zestaw na ręce Powinnać ćwiczyć ze sporym obciążeniem i zwiększać je co 2-3 tygodnie wraz z postępami. Poza tym odpowiednia dieta (lekko dodatni bilans kaloryczny i duża ilość białka - ok. 2 g na kg masy ciała). Efekty nie będą natychmiastowe, ale z czasem zobaczysz różnicę. Ważna jest konsekwencja. Powodzenia!
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:06.