Jak ujędrnić skórę na dekoldzie?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-08, 18:09   #1
Nikolla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 11

Jak ujędrnić skórę na dekoldzie??


Proszę o pomoc,mimo młodego wieku moja skóra na dekoldzie traci jędrność,pojawiaja się zmarszczki i krostki:-(Jak mogę szybko poprawić stan skóry??
Nikolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 18:18   #2
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Jak ujędrnić skórę na dekoldzie??

A czy nawilżasz to miejsce regularnie? ja oprócz balsamu , który nakładam na całe ciało używam jeszcze na dekold mocno nawilżającego kremu. Możesz spróbowac tez kremu Aretina Ziaji na szyje i dekold , ma całkiem dobre recenzje na KWC.Może któraś Wizażanka doradzi coś bardziej konkretnego, pozdrawiam.
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 18:20   #3
Nikolla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 11
Dot.: Jak ujędrnić skórę na dekoldzie??

Czy krem nakładasz na balsam??Może znasz jakies maseczki(domowe?) na tą





partie ciała??
Nikolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 18:34   #4
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Jak ujędrnić skórę na dekoldzie??

Krem nakładam na balsam, obecnie jest to krem ( balsam zresztą tez) masło Kakaowe Ziaji, nakładam bardzo szczodrze, ale odkąd to robię obserwuje poprawę wyglądu skóry na dekoldzie, przedtem miałam presuszona, tak jakby pozmarszczaną ( korzystałam kiedyś sporo z solarium ). Domowych maseczek nie znam, ale używam co jakis czas tych sklepowych , szczególnie maseczki Daxa słodkie migdały i miód , bo nie podrażnia mnie , wręcz przeciwnie, koi i poprawia stan skóry.

I doradzałabym co jakiś czas delikatny peeling dekoldu ( powinno pomóc na krostki) , pozbędziesz się martwego naskórka, i pomożesz kremom czy maseczkom wchłonac się

Edytowane przez Mariti
Czas edycji: 2005-06-08 o 18:36
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 18:39   #5
natasza2
Raczkowanie
 
Avatar natasza2
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 134
Dot.: Jak ujędrnić skórę na dekoldzie??

Może powinnaś kupić sobie jakiś, specjalnie przeznaczony do tego celu, krem ujędrniający do dekoltu i biustu. Jest ich w drogeriach cała masa. Poza tym regularne ćwiczenia na klatkę piersiową tez pomagaja zachować na dłużej ładny biust i dekolt. Osobiście polecam, bo mam ten sam problem i systematycznie używam, maski ujędrniającej i detoksykującej do ciała avonu z minerałami z morza martwego, jest rewelacyjna. Nakładam ją na dekolt i biust 2 razy w tygodniu i efekty sa naprawde rewelacyje; skóra wygląda o niebo lepiej, jest gładsza i jędrniejsza, radzi sobie również z rozstępiskami. Poza tym smaruję sie obficie bądź 'tłustymi nawilżaczami', bądź tez preparatami przeciwko rozstępom (niestety jestem ich posiadaczką), które też sa pomocne. Nie chce nic krakać, ale w moim przypadku właśnie w ten sposób zaczeły pojawiać się na piersiach rozstępy, skóra była dziwnie przesuszona, mimo stosowania balsamów, traciła jędrność i troszkę się w dziwaczny sposób marszczyła. Jakby co to polecam zel galenica przeciwko rozstępom, jest cudowny. a jeśli nie jest to początek rozstępów to radziłabym porzadnie nawilzać i natłuszczać skóre nawet kilka razy dziennie. Pozdrawiam

Edytowane przez natasza2
Czas edycji: 2005-06-08 o 18:54
natasza2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 19:06   #6
Nikolla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 11
Dot.: Jak ujędrnić skórę na dekoldzie??

Natasza nie musisz krakać,rozstępy mam juz od pewnego czasu
Mariti czy może być ten sam peeling co do twarzy,mam St.Ives ale on wydaje mi sie bardzo ostry i gruboziarnisty.
Nikolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 19:09   #7
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Jak ujędrnić skórę na dekoldzie??

Nikolu , ja bym proponowała jakiś bardzo łagodny peeling, może być do twarzy ale , żeby był łagodny. ja stosuję peeling myjący Ziaja , jest łagodny i niedrogi, stosuję zamiast mydła w kąpielach i prysznicach za każdym razem i musze powiedziec , że sprzyja wygładzaniu się skóry, dekoldu także. Wiec jeśli wydaje Ci się , że peeling może być za ostry to może kup cos mniej drapieżnego.
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-08, 19:10   #8
Nikolla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 11
Dot.: Jak ujędrnić skórę na dekoldzie??

Masz na myśli peeling ogórkowy Ziaji??
Nikolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 19:19   #9
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Jak ujędrnić skórę na dekoldzie??

Właściwie nie, mam namyśli peelingi myjące z tej nowej serii Ziaji, ale ten o którym wspominasz też miałam i myslę, że bedzie się nadawał bo jest bardzo delikatny i można go robić cześciej. A i niedrogi jest.
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 19:35   #10
Nikolla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 11
Dot.: Jak ujędrnić skórę na dekoldzie??

Dziękuję Mariti
Nikolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:18.