Co zrobić aby buźka nie bielała??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-08, 19:31   #1
kanka1988
Raczkowanie
 
Avatar kanka1988
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Bieruń
Wiadomości: 154
GG do kanka1988
Cool

Co zrobić aby buźka nie bielała???


Witam Was Wizażanki
Mam małe pytanko. Moja przyjaciółka ma mały problemik i pilnie potrzebuję dla niej rady. Otórz ma ona średnio ciemną karnację, ale jej twarzyczka jest w porównaniu z ciałem bledsza. Zastanawiamy się więc jakich powinna używać kosmetyków aby jej buzia nie bielała. Nawet po opalaniu w porównaniu z ciałem to na twarzy opalenizna szybciutko jej schodzi. samoopalacze raczej nie wchodzą w grę, podkłady też nie... Proszę o jak najszybsze udzielenie odpowiedzi... Pozdrawiam i czekam
kanka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-09, 09:50   #2
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Co zrobić aby buźka nie bielała???

Hmmm a może kremy brązujące do twarzy np Ziaja Sopot ?
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-09, 10:21   #3
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Co zrobić aby buźka nie bielała???

Skóra na twarzy ma inną strukturę niż ta na ciele, często również inny odcień. Taka natura koleżanki, więc. I nawet setki godzin opalania (co serdecznie odradzam) tego nie zmienią. Jeśli koleżanka nie lubie samoopalaczy (podkład nie służy do przyciemniania cery! Powinien być zawsze w identycznym jak ona odcieniu.), niech wypróbuje kremy brązujące, które przyciemniają subtelniej: np. wspomniany krem Ziai (choć uwaga na zatykanie porów, krem nie bardzo słuzy tłustym i problemowym cerom), krem "udoskonalający cerę" Eris, z serii Y&U, "Radiance-Plus" Clarins.
A do makijażu może pudry brązujące? O tej porze roku każda firma ma je w ofercie.

Koleżanka może też spróbować codziennego picia świeżego soku z marchwi, ale jeśli ma oliwkową (chłodną) cerę, istnieje ryzyko, że odcień się zażółci, zamiast zdrowo ocieplić.

pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-09, 11:28   #4
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Smile

Mam ten sam problem. Twarz o wiele ciezej mi sie opala niz cialo, na dodatek najczesciej w kolorze rozowym w przeciwienstwie do brazowego ciala. Dlatego zamiast jej opalac, stosuje ziemie sloneczna Lavertu i niedosc, ze jest to zdrowsze, to jeszcze efekt jest naprawde przepiekny, bo bardzo naturalny! Nawiasem mowiac, na ten kosmetyk zdecydowalam sie po przeczytaniu pochlebnych opinii na wizaz.pl i naprawde jestem z niego bardzo zadowolona!
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-09, 12:51   #5
kanka1988
Raczkowanie
 
Avatar kanka1988
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Bieruń
Wiadomości: 154
GG do kanka1988
Cool Dot.: Co zrobić aby buźka nie bielała???

Dziękuję Bardzo
Napewno coś przyjaciółce polecę i mam nadzieję że będzie zadowolona z tej rady... Pozdrawiam
kanka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:25.