Farba majirell-wątek zbiorczy - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-01, 15:49   #331
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Majiblond

Jak uzyskac taki kolor?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg blond.jpg (103,6 KB, 167 załadowań)
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 16:26   #332
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Majiblond

Cytat:
Napisane przez magdalenabiedron Pokaż wiadomość
no ok tylko mi chodzi o to czy ogólnie 900s może dać taki efekt czy raczej powinnam liczyć na coś jaśniejszego?
Ten odiceń powinien dać ci bardzo jasny blond, taką słoneczną platynę.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 13:44   #333
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: Majiblond

Dziewczyny drogie, czy mogę prosić Was o pomoc?

Z natury moje włosy są koloru średni-jasny blond, trudno wypowiadać się o refleksach, trochę złotych, trochę zimnych takie niewiadomoco

Latem włosy jaśnieją mi od słońca do bardzo ładnego odcienia - jasny blond. Głupia, zachciało mi się te włosy pomalować i teraz żałuję...nie są wprawdzie ciemne, zbliżone do moich naturalnych (wklejam zdjęcia przed i po malowaniu), jednak chciałabym wrócić do tego rozjaśnionego słońcem odcienia. Który kolor Majiblond wybrać? Dodam, że farbkę już zakupiłam na aukcji, tylko muszę podać nr, więc troszkę mi się spieszy Ratujcie!
najbardziej skłaniam się ku odcieniowi 902 - co sądzicie?

zdjęcie włosy to mój odcień przed malowaniem - taki jaki chciałabym uzyskać teraz przy pomocy farbki, włosy2 po malowaniu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włosy.jpg (83,5 KB, 250 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg włosy2.jpg (23,5 KB, 234 załadowań)
__________________
MY IDEA OF HAPPINESS

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL

Edytowane przez mi.a
Czas edycji: 2009-02-04 o 13:46
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 14:07   #334
goldange
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 135
Dot.: Majiblond

Cytat:
Napisane przez mi.a Pokaż wiadomość
Dziewczyny drogie, czy mogę prosić Was o pomoc?

Z natury moje włosy są koloru średni-jasny blond, trudno wypowiadać się o refleksach, trochę złotych, trochę zimnych takie niewiadomoco

Latem włosy jaśnieją mi od słońca do bardzo ładnego odcienia - jasny blond. Głupia, zachciało mi się te włosy pomalować i teraz żałuję...nie są wprawdzie ciemne, zbliżone do moich naturalnych (wklejam zdjęcia przed i po malowaniu), jednak chciałabym wrócić do tego rozjaśnionego słońcem odcienia. Który kolor Majiblond wybrać? Dodam, że farbkę już zakupiłam na aukcji, tylko muszę podać nr, więc troszkę mi się spieszy Ratujcie!
najbardziej skłaniam się ku odcieniowi 902 - co sądzicie?

zdjęcie włosy to mój odcień przed malowaniem - taki jaki chciałabym uzyskać teraz przy pomocy farbki, włosy2 po malowaniu
Pierwsze zdjęcie to już bardzo jasny blond, a nie średnio-jasny.
Dziewczyny na pewno pomogą ci w doborze kolorku
goldange jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 05:26   #335
ekstradyska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 440
Dot.: Majiblond

Cytat:
Napisane przez mi.a Pokaż wiadomość
Dziewczyny drogie, czy mogę prosić Was o pomoc?

Z natury moje włosy są koloru średni-jasny blond, trudno wypowiadać się o refleksach, trochę złotych, trochę zimnych takie niewiadomoco

Latem włosy jaśnieją mi od słońca do bardzo ładnego odcienia - jasny blond. Głupia, zachciało mi się te włosy pomalować i teraz żałuję...nie są wprawdzie ciemne, zbliżone do moich naturalnych (wklejam zdjęcia przed i po malowaniu), jednak chciałabym wrócić do tego rozjaśnionego słońcem odcienia. Który kolor Majiblond wybrać? Dodam, że farbkę już zakupiłam na aukcji, tylko muszę podać nr, więc troszkę mi się spieszy Ratujcie!
najbardziej skłaniam się ku odcieniowi 902 - co sądzicie?

zdjęcie włosy to mój odcień przed malowaniem - taki jaki chciałabym uzyskać teraz przy pomocy farbki, włosy2 po malowaniu

kurcze, a jestes pewna że majiblond mozna nakładac na włosy farbowane na ciemny odcien, ?, bo ja mam watpliwości, myslałam, że ta farba to tylko do naturalnych
odcień 902 jesdt bez s, więc chyb troche słabiej rozjasniasnia niz 900s i 901s , wiesz sama nie wiem
uzywałam juz troche farb rozjasniających, ale majiblond nigdy, nie wiem
ale ja bym chyba nie zaryzykowała na te twoje włosy po ciemniejszej farbie, chyba że zrób najpierw próbe na jakims pasemku, bo nieiadomo co wyjdzie
ekstradyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 19:26   #336
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: Majiblond

hmmm, to ja też nie wiem
włosy mam końskie, więc raczej nic im nie zaszkodzi :P mam nadzieję tylko, że nie wyjdzie mi na głowie jajko, tego się obawiam najbardziej

w końcu zdecydowałam się na kolor 902 i oxydant 9% - nie chcę żałować, proszę :P

jeżeli będę miała możliwość, pochwalę się zdjęciami po koloryzacji
__________________
MY IDEA OF HAPPINESS

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 10:25   #337
Alessandra888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1
Dot.: Majiblond

Witam Dziewczyny,

tez mam dosyć duże doświadczenie z wszelkimi farbami , rozjasniaczmi i dekoloryzatorami...ale chciałabym się poradzić, bo to co mam teraz na głowie, co zafundowała mi pewna niedoświadczona fryzjerka, przerosło mnie...A więc zaczne od początku: od około 2 lat farbuje włosy w salonie Professionel-a, Platinium (tylko na odrosty)+neutralizator popielaty lub beżowy blond na całe włosy. Diabeł mnie podkusił, żeby zmienić fryzjera...Pani spaliła mi włosy Platinium, przetrzymując go za długo na włosach, bardzo dużo sie wykruszyło . Teraz chciałabym wrócić do bardziej naturalnego złoto- beżowego odcienia. Dodam, że włosy mam naturalne kasztanowe z żółtym refleksem, ciężko się rozjaśniające, od około 10 lat rozjaśniane na jasny blond. Chciałabym teraz z platinium przestawić się na majiblond, żeby włosy troche "podreperować". Odrost zrobić majiblond , może 900s + 900, a póżniej całość stonować richesse (chyba najdelikatniejszy?) jakimś beżowo- złotym (chodzi mi o to, żeby nie przeciągać rozjaśniającego majiblond po tych wczesniej pospalanych).Chodzi mi o odcień jak na załączonym zdjęciu. Oczywiście całą tą"operację" chce przeprowadzić w salonie. Przepraszam, że może troche chaotycznie piszę. Ale bardzo zależy mi na WASZEJ opinii. Bo czasami ona jest cenniejsza niż fryzjerów. Panie które dużo przeszły ze swoimi blondami zapewnie widzą .

Dziękuje i pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Marisa-Miller-Victorias_Secret-store-in-NYC-2.jpg (35,1 KB, 106 załadowań)
Alessandra888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-18, 18:09   #338
moniax1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 19
Dot.: Majiblond

Cytat:
Napisane przez mi.a Pokaż wiadomość
Dziewczyny drogie, czy mogę prosić Was o pomoc?

Z natury moje włosy są koloru średni-jasny blond, trudno wypowiadać się o refleksach, trochę złotych, trochę zimnych takie niewiadomoco

Latem włosy jaśnieją mi od słońca do bardzo ładnego odcienia - jasny blond. Głupia, zachciało mi się te włosy pomalować i teraz żałuję...nie są wprawdzie ciemne, zbliżone do moich naturalnych (wklejam zdjęcia przed i po malowaniu), jednak chciałabym wrócić do tego rozjaśnionego słońcem odcienia. Który kolor Majiblond wybrać? Dodam, że farbkę już zakupiłam na aukcji, tylko muszę podać nr, więc troszkę mi się spieszy Ratujcie!
najbardziej skłaniam się ku odcieniowi 902 - co sądzicie?

zdjęcie włosy to mój odcień przed malowaniem - taki jaki chciałabym uzyskać teraz przy pomocy farbki, włosy2 po malowaniu

hej moglabys wkleic zdj jaki kolor wloskow wyszedl ci po tym 902? tez sie na niego zamierzam
moniax1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 14:53   #339
Keira87
Raczkowanie
 
Avatar Keira87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 157
Dot.: Majiblond

Ja też jestem ciekawa jak tam 902, ale teraz chyba zmieszam 900S z 902, choć w sumie, marzy mi się teraz taki kolorek, ale jak go osiągnąć...

I dziewczyny czy u nas jest 903S?? Znalazłam taką paletę....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg d000001DF78ab58112fee.jpg (15,6 KB, 206 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dores%20majiblond.jpg (129,7 KB, 389 załadowań)

Edytowane przez Keira87
Czas edycji: 2009-02-24 o 14:58 Powód: Zapomnienie
Keira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 17:18   #340
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Majiblond

I dziewczyny czy u nas jest 903S?? Znalazłam taką paletę....[/quote]


Z tego co wiem, tego koloru chyba nie ma już w nowej palecie L'Oreala. A można go dostać w internetowych sklepach fryzjerskich i na Allegro też można dopaść. Nawiasem mówiąc, ja go mam. Wykorzystałam tylko trochę (nawet chyba nie połowę), więc mogę ci oddać na wypróbowanie koloru.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 19:00   #341
Keira87
Raczkowanie
 
Avatar Keira87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 157
Dot.: Majiblond

Zamówiłam już farby 900S i 902, zobaczę co mi wyjdzie. Boję się, że ciemniejszy odcień wyjdzie złotawy, a w nim wyglądam niestety fatalnie
Keira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-26, 19:03   #342
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Majiblond

Cytat:
Napisane przez pomponik84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy ktoras farba majirel lub majiblond daje taki efekt jak na zdjeciu ponizej. Zawsze frabowalam sklepowymi farbkami o numeracji 8.1 lub 8.2 lub samą 8 ale na moich ciemno blond wychodziło zawsze rudo.Dlatego zastanwiam sie nad majirel +12% woda lub jakims majiblondem.
Podobaja mi wszystkie kolorki w kolorystyce 8 (czyli jasne blond) obojetnie czy popielate czy bezowe oprócz rudych oczywiscie i zoltych

Czekam na odpowiedz

Pozdrawiam
Taki kolor znajdziesz w palecie farb firmy Ce Ce.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 21:21   #343
magdalenabiedron
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 5
Dot.: Majiblond

ja farbowałam 900s i wyszło mi totalne złoto na głowie, zupełnie inny kolor niż sugerowany. w dodatku włosy się przesuszyły - NIE POLECAM :-(
magdalenabiedron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 21:03   #344
Nadin
Zakorzenienie
 
Avatar Nadin
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 680
Dot.: Majiblond

A ja mam takie bardzo banalne pytanie które mnie meczy Czy stosując farbę Majirel + woda 9% (mam ok 5 cm odrostu- brązowe włoski, reszta to jasny błąd ) stosuje się do zasady ze pierw nakładam farbe z wodą na włoski, a potem po upływie ok 10 min na resztę włosów farba + 9% woda Czy odrost rozjaśniam jakimś rozjaśniaczem i na całość nakładam farbę Majirel + woda 9% ?
Będę bardzo wdzięczna za odpowiedz
__________________

Nadin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 15:00   #345
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Majiblond

Szkoda,że wszystkie fotki tu zamieszczone to zawsze bardzo jasny blond, prawie platyna. Nie macie ciut ciemniejszych włosków? Interesują mnie bardziej naturalne, ciemniejsze odcienie coby nie spaliły mi włosków.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 21:37   #346
golfpro61
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 31
Dot.: Majiblond

Ja farbuje od kilku lat 903s ,mi sie podoba,jest ciepło złoty.magdalenabiedron ,jesli Tobie wyszedł złoty po 900s to mnie kusi żeby spróbować,tylko boje sie że wyjdzie tak jasny jak doda a takie jasne włosy mi nie pasują. Nie masz zdjęć tego złotka?
golfpro61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 10:01   #347
Nadin
Zakorzenienie
 
Avatar Nadin
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 680
Dot.: Majiblond

Golfpro61 a wiesz może gdzie mogę kupić prze internet kolorek o którym piszesz 903s ?
Czytając wasze wypowiedzi doszłam do w wniosku że ufarbuje sobie włoski tą farba w tym kolorze, jednak na Allegro nie mogę znaleźć tego właśnie kolorku 903s
__________________

Nadin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 17:35   #348
golfpro61
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 31
Dot.: Majiblond

no właśnie coraz ciężej,ja cały czas kupowałam na ebay.co.uk,sprzedawcy zgadzali sie jakos zawsze wysłac mi w liscie ,nawet taniej niz poczta w polsce.

Wczoraj jednak oglądałam palete majireli , bede musiała pokryc cazyms delikatniejszym dół,który w niektórych miejscach wypłowiał. I podoba mi sie 9,04 morela,całkiem jak Iza Miko,śliczny ciepły blond. Załączam tez smiszne zdjecie z wakacji na którym widać naprawde dokładnie jaki wychodzi 903s (jest żółto złoty,mi pasuje). Drugie zdjecie to Iza Miko,wydaje mi sie że ten 9,04 taki właśnie by był.

Ide zaraz do makro i obejze tez taniutkie wellatony,tez je lubie moze skusze sie dzis na jakis bardzo złoty blond,napewno zrobie zaraz fotke.Czuje że poczebuje małej odmiany po tym 903s.

Kupiłam wellaton w makro za 7,99zł jakas seria limitowana minerals 9/73 róża pustyni,taki brzoskwiniowy blond i juz zrobiłam włoski.Jestem zakochana..Wygląda prawie identycznie jak ten Izy na zdjeciu.Ładuje baterie i wstawie zdjecia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN2475.jpg (166,2 KB, 335 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg db668b00000f743e48c71023.jpg (27,8 KB, 308 załadowań)

Edytowane przez golfpro61
Czas edycji: 2009-03-05 o 22:26
golfpro61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 06:54   #349
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: Majiblond

Cytat:
Napisane przez Alessandra888 Pokaż wiadomość
.... Chciałabym teraz z platinium przestawić się na majiblond, żeby włosy troche "podreperować". Odrost zrobić majiblond , może 900s + 900, a póżniej całość stonować richesse (chyba najdelikatniejszy?) jakimś beżowo- złotym (chodzi mi o to, żeby nie przeciągać rozjaśniającego majiblond po tych wczesniej pospalanych)...
Polecam Ci Richesse 9.13 (bardzo jasny beżowy blond - chłodny odcień beżu)
lub może nawet lepiej - 9.31 (beżowy cynamon - mi wyszedł cieplejszy i jaśniejszy niż 9.13, taki słoneczny). Własnie taki kolor jak ma Iza Miko na zdjęciu powyżej.
Używam tych farb od roku i muszę stwierdzić, że są superłagodne. Jakby nawet odżywiały włosy - po zastosowaniu są gładsze i miękciejsze.

Edytowane przez CocoPoznan
Czas edycji: 2009-03-06 o 06:56 Powód: dopisałam coś
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-06, 13:17   #350
azieja
Raczkowanie
 
Avatar azieja
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 81
Dot.: Majiblond

Witajcie
Chciaabym uzyskac kolor popielato bezowy na moich włosach. Jakiego odcienia powinnam użyc dodam ze aktualnie mam kolor ciemny blond/jasny brąz rozjasniony wellatonem z ciemnego brązu.
1 zdjecie przed rozjasnianiem
2zdjecie po rozjanianiu wellatonem kolor jest jasniejszy niz na zdjeciu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_2112.jpg (143,4 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_2129.jpg (162,7 KB, 79 załadowań)
__________________
..........Studentka Wydziału Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu
Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie ............

Edytowane przez azieja
Czas edycji: 2009-03-06 o 18:29 Powód: dopisalam cos
azieja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 20:55   #351
Keira87
Raczkowanie
 
Avatar Keira87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 157
Dot.: Majiblond

Obawiam się, że będzie Ci samej bardzo ciężko uzyskać taki kolor. Ja mam dużo jaśniejsze naturalne włosy od Ciebie, a i tak dziś połączenie 900S i 902 na odrostach dało mi lekko żółty odcień Jak się chce zimny kolor to chyba tylko rozjaśniaczem i to do platyny...

Nie mam już siły do tej farby. Następnym razem spróbuję 900 z wodą 12%, jak mi znowu wyjdą ciepłe odrosty to chyba wrócę do ciemnego blondu.
Keira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 18:15   #352
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Majiblond

Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Pokaż wiadomość
Polecam Ci Richesse 9.13 (bardzo jasny beżowy blond - chłodny odcień beżu)
lub może nawet lepiej - 9.31 (beżowy cynamon - mi wyszedł cieplejszy i jaśniejszy niż 9.13, taki słoneczny). Własnie taki kolor jak ma Iza Miko na zdjęciu powyżej.
Używam tych farb od roku i muszę stwierdzić, że są superłagodne. Jakby nawet odżywiały włosy - po zastosowaniu są gładsze i miękciejsze.
interesuje mnie ten 913 .... masz może jakieś zdjęcia włosków z tym kolorkiem ?
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 07:47   #353
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: Majiblond

Niestety nie mam zdjęcia. Jak dla mnie ten kolor był trochę za "złocisty" więc długo go nie miałam. Jeśli się wahasz, to zawsze wcześniej sprawdź na kosmyku co wyjdzie.
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 09:23   #354
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Majiblond

Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Pokaż wiadomość
Niestety nie mam zdjęcia. Jak dla mnie ten kolor był trochę za "złocisty" więc długo go nie miałam. Jeśli się wahasz, to zawsze wcześniej sprawdź na kosmyku co wyjdzie.
czyli rudaw no to odpada.... Dzięki za odpowiedź
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 00:35   #355
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: Majiblond

N0, właśnie nie rudawy. Taki słoneczny, słomkowy blond. Niektóre firmy chyba to nazywają szampański. Jaśniutki. Kolor sam w sobie był ładny, ale nie pasował mi do twarzy. Pozdrawiam.

---------- Dopisano o 01:35 ---------- Poprzedni post napisano o 01:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
czyli rudaw no to odpada.... Dzięki za odpowiedź
Czekaj! Tobie chodziło jaki jest 9.13 a ja opisałam 9.31!
Przepraszam za pomyłkę - 9.13 jest świetny. Taki beżyk, raczej chłodnawy. Mi wychodzi beżowo-platynowy. Moje zdjęcie po nim jest gdzieś wcześniej w tym wątku.
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 09:32   #356
gwiazdeczka7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 157
Dot.: Majiblond

Dziewczyny, a czy ktoryms kolorem da sie rozjasnic kolor rudy, ktory wyszedl na odrostach? Czy dobry bedzie ktorys z odcieni neutralizujacych i z jaka woda? Czy one nadaja sie tylko do wlosow naturalnych?

Edytowane przez gwiazdeczka7
Czas edycji: 2009-03-25 o 09:34
gwiazdeczka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 08:38   #357
marta301
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 632
Dot.: Majiblond

Dziewczyny, znalazłam interesujący mnie odcień w Majiblond, jednak nie zależy mi na rozjaśnieniu włosów. Obecnie mam na poziomie 8/9. Chcę tylko zneutralizowac żółto-pomarańczowe refleksy. Jak sądzicie czy mogę do odcienia 921 dodac 3% oksydantu żeby tylko stonowac włosy bez rozjaśnienia?
__________________
62,7.........53-52-51,3-51
- 11,4 kg
marta301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 09:30   #358
ola_le
Przyczajenie
 
Avatar ola_le
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 16
Dot.: Majiblond

Cytat:
Napisane przez marta301 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, znalazłam interesujący mnie odcień w Majiblond, jednak nie zależy mi na rozjaśnieniu włosów. Obecnie mam na poziomie 8/9. Chcę tylko zneutralizowac żółto-pomarańczowe refleksy. Jak sądzicie czy mogę do odcienia 921 dodac 3% oksydantu żeby tylko stonowac włosy bez rozjaśnienia?
a może spróbuj Diacolorem?
to jest tez profesjonalna farba Loreal tylko, że ton w ton, wiec bez amoniaku. rozrabiasz ze specjalnym z oksydantem 2,7%. stonuje Ci wlosy, i na pewno nie jest tak silna/ingerujaca w strukture wlosa jak farba...
ja jeszcze tego nie zrobilam u siebie, ale przymierzam sie za namowa moja fryzjerki. ona mi proponuje zebym odrosty robila Majiblond (lub zwyklym rozjasniaczem) , a na cala dlugosc wlosow kładła Diacolor.
oczywiscie nie chce tego robic u niej w salonie, bo to wyjdzie ponad 200zl, chce zrobic to sama.

i mam w zwiazku z tym pytanie do Was, stosujacych Majiblond - czy używacie do niej oksydanta Loreala, czy moze tańszych wód utlenionych innych firm?
no bo jak patrze na cene Loreal i porównuje np. z woda utlenioną Joanny to różnica jest spora. a przecież to tylko utleniacz, więc chyba nie ma znaczenia czy jest to ta firma czy inna...
napiszcie proszę o Waszych doświadczeniach w tej kwestii.
ola_le jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 20:13   #359
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Majiblond

Możesz używać tańszych oksydantów, nic się nie stanie.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 06:07   #360
Kiiiniiia312
Raczkowanie
 
Avatar Kiiiniiia312
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30
Dot.: Majiblond

czesc dziewczyny mam wlosy 3 razy rozjasniane rozjasniaczem ale juz nie chce go uzywac. na odrostach mam ciemny odrost a chcialabym miec kolorek jak na nr 900s. da rade moim ciemnym odrostom ? jak zreobic zeby ladnie wygladal na calych wlosach?
Kiiiniiia312 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-25 08:35:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:25.