Buty jak dla mnie piekne :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-06-01, 13:02   #1
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384

Buty jak dla mnie piekne :)


Wpadly mi w oko od razu szkoda tylko,ze ich cena jest zbyt wygurowana

ZOBACZ KOMENTOWANY WIESZAK
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 13:34   #2
zoesonik
Rozeznanie
 
Avatar zoesonik
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 531
Dot.: Buty jak dla mnie piekne :)

2 i 3
__________________
"Życie można przeżyć tylko na dwa sposoby:
albo tak, jakby nic nie było cudem,
albo tak, jakby cudem było wszystko."

A. Einstein
zoesonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 15:07   #3
chevaugne
Zadomowienie
 
Avatar chevaugne
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 053
Dot.: Buty jak dla mnie piekne :)

gdyby te 3 nie miały tych cekinów? to sama bym je chciała sobie kupić a co do reszty to wszystkie są jak dla mnie wyjątkowo strasznie
chevaugne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 15:57   #4
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Buty jak dla mnie piekne :)

Cytat:
Napisane przez chevaugne Pokaż wiadomość
gdyby te 3 nie miały tych cekinów? to sama bym je chciała sobie kupić a co do reszty to wszystkie są jak dla mnie wyjątkowo strasznie
Sa gusta i guscika mi by pasowaly i to bardzo
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 16:12   #5
ra3_14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 430
Dot.: Buty jak dla mnie piekne :)

Jakby dawali za darmo to wzięłabym dwójki
__________________
Zachęcajmy dzieci do czytania książek!

ra3_14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 17:44   #6
HotterThanFire
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 065
Dot.: Buty jak dla mnie piekne :)

wszystkie tandetne;p. jedynie ostatnie mogą byc pozyteczne jako buty - antygwałtki, na wieczorne powroty samej w końcu kop z takich zdecydowanie by bolał..
HotterThanFire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 18:00   #7
Dione
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 014
Dot.: Buty jak dla mnie piekne :)

tandetne to one na pewno nie są Kiczowate -bardziej ale widać że są designerskie i że efekt kiczu jest zamierzony .Mogą być fajnym akcentem do zwykłego stroju albo do totalnie odjechanej stylizacji w stylu gwiazd pop
Dione jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-01, 18:13   #8
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Buty jak dla mnie piekne :)

Cytat:
Napisane przez Dione Pokaż wiadomość
tandetne to one na pewno nie są Kiczowate -bardziej ale widać że są designerskie i że efekt kiczu jest zamierzony .Mogą być fajnym akcentem do zwykłego stroju albo do totalnie odjechanej stylizacji w stylu gwiazd pop
No w koncu widac,ze ktos sie tu sie zna na rzeczy i nie siedza tu same dzieciaki bo czytajac niektore opisy mam takie wrazenie.

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------

Cytat:
Napisane przez HotterThanFire Pokaż wiadomość
wszystkie tandetne;p. jedynie ostatnie mogą byc pozyteczne jako buty - antygwałtki, na wieczorne powroty samej w końcu kop z takich zdecydowanie by bolał..
Bez obrazy ale widac,ze nie masz pojecia co sie nosi i co jest trendy tandeta raczej nie mozna nazwac bucikow Christiana Laubotina ktore kosztuja po 2000 funtow a efekt tych bucikow jest zamierzony,to sa buty nie dla kazdej kobiety i jest to but z pazurem a nie zwykly balerin lub zwykla platforma jakich mozna kupic setki na allegro,nie powiedzialabym aby np Lopez nosila tandete

p.s tandetne sa podrobki torebek
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response

Edytowane przez takaja13
Czas edycji: 2011-06-01 o 18:17
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 23:26   #9
allgoodthings
Zadomowienie
 
Avatar allgoodthings
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 012
Dot.: Buty jak dla mnie piekne :)

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
No w koncu widac,ze ktos sie tu sie zna na rzeczy i nie siedza tu same dzieciaki bo czytajac niektore opisy mam takie wrazenie.

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------


Bez obrazy ale widac,ze nie masz pojecia co sie nosi i co jest trendy tandeta raczej nie mozna nazwac bucikow Christiana Laubotina ktore kosztuja po 2000 funtow a efekt tych bucikow jest zamierzony,to sa buty nie dla kazdej kobiety i jest to but z pazurem a nie zwykly balerin lub zwykla platforma jakich mozna kupic setki na allegro,nie powiedzialabym aby np Lopez nosila tandete

p.s tandetne sa podrobki torebek
a nie no to jak laubotin to musza być piękne...
__________________
38t5d
allgoodthings jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 23:42   #10
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Buty jak dla mnie piekne :)

Cytat:
Napisane przez allgoodthings Pokaż wiadomość
a nie no to jak laubotin to musza być piękne...
Bo one sa piekne poprostu,na pewno lepsze takie niz takie jak wiekszosc dziewczyn lata czyli w nijakich .

---------- Dopisano o 23:42 ---------- Poprzedni post napisano o 23:40 ----------

Cytat:
Napisane przez chevaugne Pokaż wiadomość
gdyby te 3 nie miały tych cekinów? to sama bym je chciała sobie kupić a co do reszty to wszystkie są jak dla mnie wyjątkowo strasznie
W sumie te cekiny az tak bardzo nie raza ale nie kazdy lubi
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 23:47   #11
chevaugne
Zadomowienie
 
Avatar chevaugne
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 053
Dot.: Buty jak dla mnie piekne :)

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Christiana Laubotina
A mi sie wydawało że pisze sie Louboutin a nie Laubotin. to tak przy okazji.
Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Bez obrazy ale widac,ze nie masz pojecia co sie nosi i co jest trendy
Po co pisać bez obrazy jak i tak mówiąc to mimo wszystko obrażasz drugą osobę wmawiając jej że nie ma stylu? I to nie po raz pierwszy to robisz. I po raz setny, to co podoba się Tobie i co Ty uważasz za 'trendy' nie musi podobać sie innym, tak trudno to zaakceptować? Każdy tu jest inny, i każdy tu lubi i nosi co innego, co trafia w jego gust, więc nie rozumiem sensu pisania niemiłych komentarzy tylko dlatego że ktoś negatywnie wypowiedział sie na temat czegoś co akurat Tobie sie podoba. I nie mówię tu tylko o tym wątku, widziałam już podobne w Twoim wykonaniu w innych. + co z tego że buty kosztują 2000 funtów? Nawet jakbym tyle miała do wydania to wolałbym te 'setki takich samych platform z allegro' które mi sie podobają jak te antygwałtki czy inne potworki a te niech sobie Jennifer Lopez kupuje jak ją stać i jak jej sie podobają
chevaugne jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-01, 23:57   #12
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Buty jak dla mnie piekne :)

Cytat:
Napisane przez chevaugne Pokaż wiadomość
A mi sie wydawało że pisze sie Louboutin a nie Laubotin. to tak przy okazji.

Po co pisać bez obrazy jak i tak mówiąc to mimo wszystko obrażasz drugą osobę wmawiając jej że nie ma stylu? I to nie po raz pierwszy to robisz. I po raz setny, to co podoba się Tobie i co Ty uważasz za 'trendy' nie musi podobać sie innym, tak trudno to zaakceptować? Każdy tu jest inny, i każdy tu lubi i nosi co innego, co trafia w jego gust, więc nie rozumiem sensu pisania niemiłych komentarzy tylko dlatego że ktoś negatywnie wypowiedział sie na temat czegoś co akurat Tobie sie podoba. I nie mówię tu tylko o tym wątku, widziałam już podobne w Twoim wykonaniu w innych. + co z tego że buty kosztują 2000 funtów? Nawet jakbym tyle miała do wydania to wolałbym te 'setki takich samych platform z allegro' które mi sie podobają jak te antygwałtki czy inne potworki a te niech sobie Jennifer Lopez kupuje jak ją stać i jak jej sie podobają
To moze Ty zaczniesz OD SIEBIE i nie bedziesz isala pod wiekszoscia wieszakow,ze Ci sie nie podoba,Ty masz swoje zdanie a ja mam swoje i nie bede brnela w rozmowy prowadzace do nikad bo to jest bezsensu,jak Ci cos slonce lezy na sercu to napisz mi na priv i nie zasmiecajmy watkow
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 00:09   #13
chevaugne
Zadomowienie
 
Avatar chevaugne
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 053
Dot.: Buty jak dla mnie piekne :)

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
To moze Ty zaczniesz OD SIEBIE i nie bedziesz isala pod wiekszoscia wieszakow,ze Ci sie nie podoba,Ty masz swoje zdanie a ja mam swoje i nie bede brnela w rozmowy prowadzace do nikad bo to jest bezsensu,jak Ci cos slonce lezy na sercu to napisz mi na priv i nie zasmiecajmy watkow
Po pierwsze to nie 'słońce' bo tak do swoich dzieci albo męża możesz mówić. A co do zaśmiecania wątków to nie wiem czy jesteś świadoma tego że to Ty prowokujesz to takich a nie innych dyskusji zawsze wypowiadając sie na temat czyjegoś innego, niewinnego komentarza.
chevaugne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 00:18   #14
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: Buty jak dla mnie piekne :)

O mamuniu...ale koszmarki ... Nie podobają mi się żadne... Sorki, ale według mnie wybitnie szkaradne.....
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 00:27   #15
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Buty jak dla mnie piekne :)

Cytat:
Napisane przez chevaugne Pokaż wiadomość
Po pierwsze to nie 'słońce' bo tak do swoich dzieci albo męża możesz mówić. A co do zaśmiecania wątków to nie wiem czy jesteś świadoma tego że to Ty prowokujesz to takich a nie innych dyskusji zawsze wypowiadając sie na temat czyjegoś innego, niewinnego komentarza.
To idz sobie zasmiecaj gdzie indziej a nie tutaj bo za prowokacje to ja zaraz ale Ciebie zglosze i nie pisanie na temat,ajmij sie lepiej swoimi komentarzami.

---------- Dopisano o 00:21 ---------- Poprzedni post napisano o 00:20 ----------

Cytat:
Napisane przez IgnisDivine Pokaż wiadomość
O mamuniu...ale koszmarki ... Nie podobają mi się żadne... Sorki, ale według mnie wybitnie szkaradne.....
Nieszkdzi to i tak nie moje a zkoda bo dla mnie sa extra

---------- Dopisano o 00:27 ---------- Poprzedni post napisano o 00:21 ----------

Cytat:
Napisane przez chevaugne Pokaż wiadomość
Po pierwsze to nie 'słońce' bo tak do swoich dzieci albo męża możesz mówić. A co do zaśmiecania wątków to nie wiem czy jesteś świadoma tego że to Ty prowokujesz to takich a nie innych dyskusji zawsze wypowiadając sie na temat czyjegoś innego, niewinnego komentarza.
Na adwokata chyba powinnas isc
po to jest szafa i wieszaki aby wypowiadac SIE NA TEMAT CIUSZKOW a nie tak jak Ty to robisz i pszesz juz na kilku watkach nie na temat.
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 00:28   #16
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: Buty jak dla mnie piekne :)

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Nieszkdzi to i tak nie moje a zkoda bo dla mnie sa extra
I super! Uważam, że wspaniałe jest to, że każdy chodzi w tym, w czym lubi Świat byłby bezbarwny jeśli każdemu podobałoby się to samo i każdy byłby tak samo ubrany. Jeśli Tobie się podobają i masz możliwość zanabycia to śmigaj śmiało Ja na sobie ich absolutnie nie widzę, ale jeśli wymyśliłabyś z nimi jakiś fajny zestaw, to pewnie mogłyby nawet ciekawie wyglądać
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 00:33   #17
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Buty jak dla mnie piekne :)

Cytat:
Napisane przez IgnisDivine Pokaż wiadomość
I super! Uważam, że wspaniałe jest to, że każdy chodzi w tym, w czym lubi Świat byłby bezbarwny jeśli każdemu podobałoby się to samo i każdy byłby tak samo ubrany. Jeśli Tobie się podobają i masz możliwość zanabycia to śmigaj śmiało Ja na sobie ich absolutnie nie widzę, ale jeśli wymyśliłabyś z nimi jakiś fajny zestaw, to pewnie mogłyby nawet ciekawie wyglądać
Dokladnie i trzeba umiec przyjac slowa kulturalnej krytyki z klasa
strasznie mi sie spodobaly ,nie tylko dlatego,ze to firma jak pisza niektore dziewczyny ale chyba ta ich innosc mnie porwala,szkoda tylko,ze ich cena jest nie do przebicia
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 00:46   #18
chevaugne
Zadomowienie
 
Avatar chevaugne
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 053
Dot.: Buty jak dla mnie piekne :)

Matko Boska, przecież od samego początku o to właśnie mi chodzi! że każda z nas jest inna, każda lubi co innego i co innego nosi! Już Ci nie raz pod wieszakiem czy komentarzem mówiłam że jak Tobie sie podoba to noś co chcesz i jak chcesz nikt Ci nie broni, a mi sie to podobać nie musi i na odwrót! A Ty mnie i innych za to zaczęłaś atakować. i jak sama mówisz tu na szafie wypowiadamy sie na temat ubrań - no i ja sie wypowiedziałam - te buty mi sie nie podobają. I sama mówisz że trzeba umieć przyjąć słowa krytyki z klasą - to sama tak rób i na prawde nie będzie żadnego problemu
chevaugne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 06:58   #19
Thelipterys
Raczkowanie
 
Avatar Thelipterys
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 495
GG do Thelipterys
Dot.: Buty jak dla mnie piekne :)

Widze, ze kolezanka takaja13 ma klopoty z akceptowaniem krytyki i zaraz sie unosi, nie wiadomo po co. Dla mnie to nie nowina Ale co do komentowanego wieszaka mnie sie nie podobaja zadne z tych butow, chociaz szanuje tych, ktorym sie to podoba bo sa rozne gusta. I nie na miejscu jest moim zdaniem cala ta klotnia o to, kto sie zna na modzie, co jest modne, co sie nosi, bo nawet markowi projektanci maja po prostu brzydkie ubrania, buty itp i na odwrot. kazdemu co innego pasuje i tak jest ok! Nie wyzywajmy nikogo tylko dlatego ze dana osoba ma inny gust niz my! Pozdrawiam!

Edytowane przez Thelipterys
Czas edycji: 2011-06-02 o 07:12
Thelipterys jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-02, 08:00   #20
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Buty jak dla mnie piekne :)

Cytat:
Napisane przez chevaugne Pokaż wiadomość
Matko Boska, przecież od samego początku o to właśnie mi chodzi! że każda z nas jest inna, każda lubi co innego i co innego nosi! Już Ci nie raz pod wieszakiem czy komentarzem mówiłam że jak Tobie sie podoba to noś co chcesz i jak chcesz nikt Ci nie broni, a mi sie to podobać nie musi i na odwrót! A Ty mnie i innych za to zaczęłaś atakować. i jak sama mówisz tu na szafie wypowiadamy sie na temat ubrań - no i ja sie wypowiedziałam - te buty mi sie nie podobają. I sama mówisz że trzeba umieć przyjąć słowa krytyki z klasą - to sama tak rób i na prawde nie będzie żadnego problemu
Atakowac nikogo nie atakowalam tylko wyrazalam wlasna opinie a jak spodnizka mi sie nie podoba to juz raz pisalam nie bede sie zachwyacala

---------- Dopisano o 08:00 ---------- Poprzedni post napisano o 07:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Thelipterys Pokaż wiadomość
Widze, ze kolezanka takaja13 ma klopoty z akceptowaniem krytyki i zaraz sie unosi, nie wiadomo po co. Dla mnie to nie nowina Ale co do komentowanego wieszaka mnie sie nie podobaja zadne z tych butow, chociaz szanuje tych, ktorym sie to podoba bo sa rozne gusta. I nie na miejscu jest moim zdaniem cala ta klotnia o to, kto sie zna na modzie, co jest modne, co sie nosi, bo nawet markowi projektanci maja po prostu brzydkie ubrania, buty itp i na odwrot. kazdemu co innego pasuje i tak jest ok! Nie wyzywajmy nikogo tylko dlatego ze dana osoba ma inny gust niz my! Pozdrawiam!
O Twoim guscie raczej nic nie mowilam bo ciuszki masz calkiem niezle i niejedna kolezanka moze Ci pozazdroscic,chodzio mi o co innego o ile dorze pamietam
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 19:43   #21
Muskato
Rozeznanie
 
Avatar Muskato
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Rymanów
Wiadomości: 652
Dot.: Buty jak dla mnie piekne :)

Drugie biją na głowę wszystkie pozostałe
__________________
Z aparatem w ręce
i kotem pod pachą.

Dobrze mi z tym


BLOG
Muskato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 20:02   #22
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Buty jak dla mnie piekne :)

No w koncu widac,ze ktos sie zna na rzeczy dla mnie tez one sa mega sliczne ,szkoda tylko,ze nie na moja kieszen ae dobrz,z chociaz oko mozna nacieszyc
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 09:47   #23
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Buty jak dla mnie piekne :)

Drugie i trzecie ok, może poza tym czymś świecącym z przodu, reszta paskudna.
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 21:32   #24
fibi87
Raczkowanie
 
Avatar fibi87
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: okolice Poznania ;)
Wiadomości: 434
Dot.: Buty jak dla mnie piekne :)

Cytat:
Napisane przez chevaugne Pokaż wiadomość
gdyby te 3 nie miały tych cekinów? to sama bym je chciała sobie kupić a co do reszty to wszystkie są jak dla mnie wyjątkowo strasznie
to samo sobie pomyślałam. A że drogie nie znaczy, że automatycznie są też ładne, zawsze mnie irytuje odwoływanie się do marki czy ceny żeby uzasadnić, że coś się komuś podoba. Jeśli tobie się te buty podobają, to się podobają i tyle, raczej nie dlatego, że kosztują 2000funtów prawda?
fibi87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 22:38   #25
amelial
Rozeznanie
 
Avatar amelial
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 955
Dot.: Buty jak dla mnie piekne :)

Nie podobają mi się żadne z tych butów, są zbyt "krzykliwe"

1 dla stylizacji dziewczyny tańczącej na rurze
2 kojarzą mi się z pajacami albo krasnoludkami, brakuje tylko dzwoneczka na czubku buta
4 mi się kojarzą z wampirzym obuwiem albo gwiazdą rocka, która nie ma głosu i próbuje czymś nadrobić np. butami

3 kolorystycznie fajne, tylko po co te cekinki na końcu

Osobiście preferuję bardziej kobiece i skromniejsze buty
amelial jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 08:51   #26
surka
Zakorzenienie
 
Avatar surka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Między marzeniem, a jego spełnieniem.
Wiadomości: 9 394
Dot.: Buty jak dla mnie piekne :)

Żadne mi się nie podobają.
surka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 11:53   #27
sylwiakoszykowa
Rozeznanie
 
Avatar sylwiakoszykowa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: wieś
Wiadomości: 733
Dot.: Buty jak dla mnie piekne :)

kompletny kicz nie podobają mi się w ogóle tandeta ble
__________________
wieżę tylko sobie nikomu innemu
sylwiakoszykowa jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:03.