Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-09-14, 11:05   #4351
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Chyba coś im się pokickalo w kalendarzu i ten 13 to jest dzisiaj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 11:05   #4352
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Oktawio oby wszystko dobrze się poukładało i w końcu myślała pozytywnie niż dotychczas



Żadna z Was nie chce peelingu Collistara?
Czy jestem dziwna, że nie lubię peelingów i rzadko je stosuję?
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 11:06   #4353
Malenstwo82
Zakorzenienie
 
Avatar Malenstwo82
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 925
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Oktawio oby wszystko dobrze się poukładało i w końcu myślała pozytywnie niż dotychczas



Żadna z Was nie chce peelingu Collistara?
Ja w sumie się zastanawiam. A co chciałabyś za niego?
Malenstwo82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 11:07   #4354
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Chyba coś im się pokickalo w kalendarzu i ten 13 to jest dzisiaj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zgadzam się
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 11:07   #4355
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Ale skoro Tobie się udało w takiej relacji, to może jest szansa dla nas
klask i:
Cierpliwości, odwagi i mądrości do wykonania pierwszego kroku życzę

Edytowane przez lena40
Czas edycji: 2016-09-14 o 11:12
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 11:07   #4356
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Czy jestem dziwna, że nie lubię peelingów i rzadko je stosuję?

Też tak mam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 11:08   #4357
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
TŻ przyznał się, że myśli tak samo, z tym, że oni mu wypominają wszystko, dosłownie wszystko, nie pomagają, no nic, oni tylko wymagają, prezentów, darowizn, oddawania kasy za składniki na ciasto czy cokolwiek. A on zaślepiony myśli, że ma być im wdzięczny do końca życia i tym sposobem psuć naszą relację.
Ale skoro Tobie się udało w takiej relacji, to może jest szansa dla nas
Poczytaj książkę o toksycznych rodzicach. Tż chce dobrze, jest między młotem a kowadłem, na pewno Cię kocha i chce dobrze dla Ciebie, ale ma poczucie winy związane z sytuacją w domu rodzinnym. To przede wszystkim wina rodziny, która jest toksyczna. Według mnie musiałby to wszystko przepracować z psychologiem, tak, żeby zdał sobie sprawę, że ma problem, że owszem, można pomagać rodzicom i rodzinie, ale umieć też zawalczyć o siebie, o swoją nową rodzinę i wiedzieć kiedy tamci przekraczają granicę.
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-14, 11:08   #4358
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

A ja mam Naked 3.
Może ktoś ma ochotę?
Polecam. Żanetka Leta, Żanet Kaleta?
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 11:09   #4359
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Kochanie, teraz tylko możesz dać z siebie wszystko i odrzucić żal i pretensje, zapomnieć i wybaczyć co złe i powiedzieć mężowi, że go kochasz i spędzić z nim urodziny, obdarować prezentem albo bez prezentu, dać po prostu siebie i swoją czułość i jak Cię kocha, to odwzajemni to i będzie wolał zostać w domu z kochaną czułą żoną i do matki nie polezie
P. S. to działa
P. S. 2 a jęczenie i pretensje nie działają
No to teraz pomóżcie mi i powiedźcie co mu na szybko kupić, dać? W sobotę mogę go wyciągnąć wieczorem do Rzeszowa na jakąś dobrą kolację, a jutro?
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 11:10   #4360
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
A gdzie tam. Uparty jak nie wiem co nic tylko szczekać będzie i koty sąsiadów gonić. Na drzewo nie wejdzie bo nie.
To musi być ten owczarek a nie ta owczarka
Chociaż jeść tabletki po psiemu mógłby się nauczyć. Chociaż coś byś z tego miała.
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 11:10   #4361
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Wiesz, teściowa nawet na wakacjach dzwoniła do niego z pierdołami, a słodka sis pisała smsy, żeby czymś się pochwalić. To taka toksyczna rodzina, że odległość nie ma dla nich znaczenia.

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Neath nie bardzo ogarniam z czym masz problem, ale jest podobno jakaś infolinia NFZ na której można się bez problemu dowiedzieć u którego lekarza są dostępne terminy wizyt. Podejrzewam, że z badaniami jest podobnie.
Jeśli chcesz mogę się wieczorem dowiedzieć szczegółów.
Nawet nie wiedziałam, że jest u mnie neurolog w takiej mikroprzychodni, dam sobie sterem, żeglarzem i w ogóle
Obiecał, że przyjmie, więc czekam.
Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że warto spróbować skorzystać z pomocy specjalistów (konsultacji lub mediacji).
Popieram

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Kochana trzymaj się. Czytam to i się wkurzam. U mnie było podobnie. Mamusia nadopiekuńcza. Jak tż wstawał do pracy o 5 rano, to ona specjalnie wcześniej wstawała, żeby mu kawkę zrobić. Niby złota kobieta, dobrzy ludzie, ale jestem podejrzliwa. Raz na mnie strasznie naskoczyli jeśli chodzi o sposób spędzania Świąt Bożego Narodzenia. Do tej pory mam uraz i jak dawniej święta kojarzyły mi się dobrze, tak teraz się boję. Oni niby nic nie mówią, ale coś tam sobie myślą, myślą i potem półsłówka jakieś dziwaczne rzucają. Ciągle sobie wkręcają różne rzeczy, nie zapytają, coś sobie ubzdurają a ty masz się domyślać.

Wyprowadziliśmy się daleko od moich i jego rodziców i nie raz jego mam dzwoni i pyta, czy on w ogóle cokolwiek je, czy czasem nie głoduje, bo taki szczuplutki? Może same warzywa je(straszne, warzywa zabijają, jedynie mięso i ziemniaki ok). A z tymi warzywami to był przytyk do mnie, bo się śmiałam raz, że ja mięsa nie potrzebuję i wolę warzywa

Nie jedną godzinę w kiblu przepłakałam bo tż nie był w stanie odciąć pępowiny, nie chciał się od nich wyprowadzić, bo uważa, że im bardzo dużo zawdzięcza i że powinien przy nich siedzieć. Po wielu kłótniach i przepłakanych nocach się ogarnął, chociaż i tak nie jest idealnie, ale zaczął dostrzegać ich wady, zastanawiać się czy aby na pewno są w porządku itd.

Najbardziej pomogła przeprowadzka chyba i dużo rozmów, widział, że mi ciężko i cierpię i chyba to go ruszyło.

Trzymam za Was kciuki, oby Tż znalazł siłę by powiedzieć dość. Teraz Ty powinnaś być dla niego najważniejsza. Musi dostrzec sam problem, jak go nie widzi, robi coś w ukryciu przed Tobą to nie jest dobrze
Dobrze, że Wam się udało Mądrze postąpiliście.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-14, 11:10   #4362
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
klask i:
Cierpliwości, odwagi i mądrości do wykonania pierwsze kroku życzę
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 11:10   #4363
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Chyba coś im się pokickalo w kalendarzu i ten 13 to jest dzisiaj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coś w tym jest.. mój 13 trwa od 12-ego ala:
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 11:11   #4364
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
No to teraz pomóżcie mi i powiedźcie co mu na szybko kupić, dać? W sobotę mogę go wyciągnąć wieczorem do Rzeszowa na jakąś dobrą kolację, a jutro?
klask i:
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 11:12   #4365
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość

Też tak mam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja chyba powinnam stosować, choć nie cierpię, bo mam ciemne kolana i łokcie. Jeszcze jak nie klękam nigdzie, to ok, ale wystarczy, że klęknę na podłogę, to się robią ciemne (podłoga jest czysta ), a że codziennie klęczę podczas ćwiczeń i zabaw z psem, to kolana mam ciemne permanentnie.
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 11:13   #4366
Cato
Zadomowienie
 
Avatar Cato
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 298
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość


Czego potrzebujesz?
Ja orzechy zawsze przygarne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak konkretnie to niczego, ale zawsze chętnie coś bym nowego przygarnęła
Zapisz
__________________
Instagram
Cato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 11:13   #4367
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Misiek mi myszkę podwędził i się muszę męczyć bez.
Nawet nie wiecie jak bardzo jestem wściekła.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 11:14   #4368
Penny90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 276
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
No to teraz pomóżcie mi i powiedźcie co mu na szybko kupić, dać? W sobotę mogę go wyciągnąć wieczorem do Rzeszowa na jakąś dobrą kolację, a jutro?

Może po prostu zorganizuj mu mega miły dzien, zrób rano kawę do łóżka, weźcie razem prysznic, przygotuj jakaś pyszna kolacje, upiecz ciasto? Mojemu tż ogromna radość sprawiło wielkie kartonowe pudło z kokarda, jak ją rozwiązał to wyleciały z niego balony z helem, a do każdej wstążki był przyczepiony voucher na cos miłego ode mnie typu "voucher na buziaka", "voucher na masaż", "voucher na dzisiaj ty zmywasz"
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275144

NOWY wątek wymiankowy - MAJ 2020
Penny90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 11:15   #4369
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość


Nawet nie wiedziałam, że jest u mnie neurolog w takiej mikroprzychodni, dam sobie sterem, żeglarzem i w ogóle
Obiecał, że przyjmie, więc czekam.

Popieram



Dobrze, że Wam się udało Mądrze postąpiliście.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
za przyjęcie i diagnozę
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-14, 11:15   #4370
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
No to teraz pomóżcie mi i powiedźcie co mu na szybko kupić, dać? W sobotę mogę go wyciągnąć wieczorem do Rzeszowa na jakąś dobrą kolację, a jutro?
kupić szampana i olejek do masażu a potem to wiadomo, Ty jestes jego największym prezentem
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 11:15   #4371
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 11:17   #4372
Malenstwo82
Zakorzenienie
 
Avatar Malenstwo82
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 925
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
kupić szampana i olejek do masażu a potem to wiadomo, Ty jestes jego największym prezentem
A sobie zamontuj kokardkę, niech odpakowuje prezent.
Malenstwo82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 11:19   #4373
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Penny90 Pokaż wiadomość
Może po prostu zorganizuj mu mega miły dzien, zrób rano kawę do łóżka, weźcie razem prysznic, przygotuj jakaś pyszna kolacje, upiecz ciasto? Mojemu tż ogromna radość sprawiło wielkie kartonowe pudło z kokarda, jak ją rozwiązał to wyleciały z niego balony z helem, a do każdej wstążki był przyczepiony voucher na cos miłego ode mnie typu "voucher na buziaka", "voucher na masaż", "voucher na dzisiaj ty zmywasz"
czułość, ciepłe gesty, poświęcony czas, okazane zrozumienie więcej znaczą niż najdroższy prezent

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
A sobie zamontuj kokardkę, niech odpakowuje prezent.
dobrze prawisz
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 11:22   #4374
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;65276661]Treść usunięta[/QUOTE]
Kurcze, a może ja go wysłałabym do psychologa, on zawsze zaburzone miał poczucie własnej wartości, a mądry jest, inteligentny, radzi sobie, ale zawsze jego siostry były lepsze (a pustaki straszne, naprawdę i niezłośliwie to mówię, ale tępaki o wygórowanym mniemaniu o sobie).

No i u TŻa to jest tak, że oprócz porównywania, to był tak, że wszystko ma wypominane.

Edytowane przez Oktawiaaa
Czas edycji: 2016-09-14 o 11:23
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 11:23   #4375
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Chyba coś im się pokickalo w kalendarzu i ten 13 to jest dzisiaj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zgadzam się

Obiecanki-cacanki, mam termin na 26.09.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 11:34   #4376
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Penny90 Pokaż wiadomość
Może po prostu zorganizuj mu mega miły dzien, zrób rano kawę do łóżka, weźcie razem prysznic, przygotuj jakaś pyszna kolacje, upiecz ciasto? Mojemu tż ogromna radość sprawiło wielkie kartonowe pudło z kokarda, jak ją rozwiązał to wyleciały z niego balony z helem, a do każdej wstążki był przyczepiony voucher na cos miłego ode mnie typu "voucher na buziaka", "voucher na masaż", "voucher na dzisiaj ty zmywasz"
Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
kupić szampana i olejek do masażu a potem to wiadomo, Ty jestes jego największym prezentem

No ja to jutro prezentem nie będę, babskie sprawy Ale wymyślę coś

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

https://www.facebook.com/thepetcolle...c_ref=NEWSFEED
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 11:35   #4377
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
No ja to jutro prezentem nie będę, babskie sprawy Ale wymyślę coś
musi się udać i będzie dobrze
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 11:35   #4378
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Kurcze, a może ja go wysłałabym do psychologa, on zawsze zaburzone miał poczucie własnej wartości, a mądry jest, inteligentny, radzi sobie, ale zawsze jego siostry były lepsze (a pustaki straszne, naprawdę i niezłośliwie to mówię, ale tępaki o wygórowanym mniemaniu o sobie).

No i u TŻa to jest tak, że oprócz porównywania, to był tak, że wszystko ma wypominane.
Wspieraj go teraz. Jemu jest naprawdę ciężko. Musiałby wybierać. Z jednej strony jesteś Ty, zawiedziona i smutna z drugiej toksyczna rodzina. Gdyby miał Twoje zdanie gdzieś, to nie ukrywałby przed Tobą tej całej pomocy, której udziela rodzinie, mówiłby wprost, że ma gdzieś Twoje uczucia i zdanie i to jego rodzina a Ty możesz sobie dać siana jak masz z tym problem. Nie robi tego przecież, ale i tak jest zagubiony bo chce w końcu usłyszeć od rodziny dobre słowo. Pomyśl ile siły musi go kosztować związek z Tobą skoro jego rodzina, z tego co piszesz nie cieszy się z tego faktu za bardzo... w pewien sposób przeciwstawił się im w końcu, może po raz pierwszy w życiu, wybierając Ciebie? On przez lata był tłamszony, wmawiano mu, że jest gorszy i słaby, a jednak jesteście razem. Teraz on musi przepracować rodzinne sprawy, ale do tego potrzebuje Twojego wsparcia i zrozumienia.

Wiem, że to jest cholernie ciężkie, ale będzie Ci na pewno bardzo wdzięczny jak już wszystko zrozumie. Jednak według mnie potrzebna jest na 100% pomoc dobrego psychologa. Bez tego może się nie udać. On nie jest w stanie dostrzec tego, co Ty widzisz, bo tak jak mówisz ma zaburzone postrzeganie własnej osoby oraz bardzo niskie poczucie własnej wartości. On uwierzył, że jest gorszy od sióstr, czy za mało pomaga rodzinie.

Piszesz, że rozmawiacie, że mówi, że rozumie, więc możliwe, że z chęcią zgodzi się na terapię, jeśli nie od razu to może po namowie?
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 11:48   #4379
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Jest określona liczba osób jaką może lekarz przyjąć, jeśli się zgodzi przyjąć kogoś jeszcze, to można dorejestrować - jak przyjmuje nadprogramowe rejestracje to jest tylko dobra wola lekarza.

a nieraz jest ograniczona ilość slotów i nawet dobra wola lekarza nie pozwoli zarejestrować więcej osób

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
A ja mam Naked 3.
Może ktoś ma ochotę?
Polecam. Żanetka Leta, Żanet Kaleta?
bosz dziś wszystkie bym capneła
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 11:48   #4380
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Wspieraj go teraz. Jemu jest naprawdę ciężko. Musiałby wybierać. Z jednej strony jesteś Ty, zawiedziona i smutna z drugiej toksyczna rodzina. Gdyby miał Twoje zdanie gdzieś, to nie ukrywałby przed Tobą tej całej pomocy, której udziela rodzinie, mówiłby wprost, że ma gdzieś Twoje uczucia i zdanie i to jego rodzina a Ty możesz sobie dać siana jak masz z tym problem. Nie robi tego przecież, ale i tak jest zagubiony bo chce w końcu usłyszeć od rodziny dobre słowo. Pomyśl ile siły musi go kosztować związek z Tobą skoro jego rodzina, z tego co piszesz nie cieszy się z tego faktu za bardzo... w pewien sposób przeciwstawił się im w końcu, może po raz pierwszy w życiu, wybierając Ciebie? On przez lata był tłamszony, wmawiano mu, że jest gorszy i słaby, a jednak jesteście razem. Teraz on musi przepracować rodzinne sprawy, ale do tego potrzebuje Twojego wsparcia i zrozumienia.

Wiem, że to jest cholernie ciężkie, ale będzie Ci na pewno bardzo wdzięczny jak już wszystko zrozumie. Jednak według mnie potrzebna jest na 100% pomoc dobrego psychologa. Bez tego może się nie udać. On nie jest w stanie dostrzec tego, co Ty widzisz, bo tak jak mówisz ma zaburzone postrzeganie własnej osoby oraz bardzo niskie poczucie własnej wartości. On uwierzył, że jest gorszy od sióstr, czy za mało pomaga rodzinie.

Piszesz, że rozmawiacie, że mówi, że rozumie, więc możliwe, że z chęcią zgodzi się na terapię, jeśli nie od razu to może po namowie?
Zaproponuję mu to, dziękuję
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-15 14:24:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:12.