Korekta powiek - pytanie do Pana doktora Skupina! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-06, 18:51   #1
charliee
Rozeznanie
 
Avatar charliee
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 743

Korekta powiek - pytanie do Pana doktora Skupina!


Witam,

Chciałam się dowiedzieć czy jest możliwa operacja powiek w pańskiej klinice i ile czeka się na termin, tak zazwyczaj. Mam bardzo małe oczy, z prawie niewidoczną powieką, gdyż opada na nią nadmiar skóry. Pomyślałam, że wycięcie nadmiaru skóry która przykrywa moje powieki i je osłania pozwoli trochę otworzyć oko i uwydatnić górną powiekę. Mam nadzieję, że rozumie Pan o co mi chodzi. Z kolei moja dolna powieka jest zupełnie płaska, czy da coś wypełnienie jej? Chciałam się zapytać czy takie zabiegi wycinania nadmiaru skóry i wypełniania powiek są bardzo ryzykowne i co mi ewentualnie grozi. A może są jakieś inne metody powiększania oczu?
charliee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 17:03   #2
charliee
Rozeznanie
 
Avatar charliee
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 743
Dot.: Korekta powiek - pytanie do Pana doktora Skupina!

Hmm, a może któraś z wizażanek miała przeprowadzaną taką operację, jeśli tak to proszę o jakieś info na ten temat, będe bardzo wdzięczna.
charliee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 22:34   #3
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Dot.: Korekta powiek - pytanie do Pana doktora Skupina!

W naszej klinice korekcja powiek górnych to koszt 2500 złotych. Najcięższym powikłaniem pooperacyjnym jest niedomykani powiek. Obecnie, od czasu kiedy operację wykonuje sie w znieczuleniu miejscowym oraz od kiedy świadomość Pacjentów w wyborze specjalisty jest większa, powikłanie to jest bardzo rzadko spotykane.
Można nieznacznie poszerzyć szparę powiekową, ale przy małooczu (małe gałki oczne) nie daje to spektakularnego efektu.
Czasami stosuje sie wypełnianie okolic powiek dolnych, ale nie powinno sie tego wykonywać przy stosunkowo cienkiej skórze.
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:56.