effaclar k do Basi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-04-10, 08:29   #1
Anula28
Raczkowanie
 
Avatar Anula28
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 194
GG do Anula28

effaclar k do Basi


Mam takie male pytanko czy stosujac effaclar k na noc moge nakladac na niego jakikolwiek krem odzywczy .czy moze sa jakies zwiazki ,skaldniki w kremach ktore oslabiaja dzialanie kwasow i ktorych powinnam unikac stosujac effaclar k?
Anula28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-10, 10:44   #2
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: effaclar k do Basi

mozesz spokojnie nałożyć zwykły krem na effaclar- dobrze byłoby żeby nie zawierał on substancji drażniacych (dużo retinolu, wit.C, kwas alfaliponowy, alkohol).
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-10, 16:04   #3
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: effaclar k do Basi

ja wlasnie stosuje na noc mam probki wczoraj zaczelam druga i jak tak dalej pojdzie to normalnego opakowania nie kupie. Wszystko sie goi pryszcze znikaja. To moje drugie podejscie do probek. Za pierwszym razem bylo gorzej i tu na forum polecono mi odstawienie tego kremu ale potem ktos zadal pytanie czemu jest gorzej i dostal odpowiedz ze to tak ma byc ma sie nie zrazac. Wiec jak znow dostalam probki do tego mialam stare to co znow testuje az do skotku nie bede sie zrazac. I okazalo sie ze tym razem az tak stan skory mi sie nie pogorszyl. Ale tym razem stosuje tylko na noc i nic wiecej nie nakladam, nie jestem sciagnieta ani nie przesuszona az mnie to dziwi bo to krem to tlustej cery a ja mam starzejaca sie mieszana, zmarszczki sie nie poglebily czyli jest ok, ale skoro mozna uzywac na niego inny krem to spobuje moze bedzie jeszcze lepiej
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-10, 17:56   #4
czerwony_kapturek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 14
GG do czerwony_kapturek
Re: effaclar k do Basi

A ja mam pytanie odnośnie kremów z kwasami. Mam przebarwienia na czole po pryszczach i właśnie zastanawiam sie co z nimi zrobić. Czy mogłybyście mi polecić jakiś wmiare "mocny" krem z kwasami, bo ostatnio stosowałam coś na przebarwienia i efektów nie było żadnych.
czerwony_kapturek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:57.