Coś dla pań lubiących grzebanie w ciuchach. :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-12, 17:37   #1
Karoolajnaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 33

Coś dla pań lubiących grzebanie w ciuchach. :)


Witam.
Otóż jak w temacie, chciałabym zmienić styl ubierania się, by do mnie pasował i wyglądać na swoje latka... Latek mam 18 i chodzę do liceum.
Chciałabym żeby to było także kobiece i eleganckie, może za duże wymagania mam. ;p
Nie chcę zmieniać fryzury, tą mam dobrą ale to po wyprostowaniu włosów ale wakacje, czas na lenistwo jest i tak wyszło.



Także prosiłabym o szczerze porady, jak zatuszować brzuszek i te nieszczęsne nogi?
Z góry dziękuję za starania, pozdrawiam.

PS. Załączyłam 4 załączniki, przed włączeniem zaleca się usiąść wygodnie na fotelu by z niego nie spaść. Za wypadki osób, które siedzą na pufach nie odpowiadam. ;p
Karoolajnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 19:04   #2
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Coś dla pań lubiących grzebanie w ciuchach. :)

Fryzurka bardzo fajna, a i Ty wydajesz się być bardzo pozytywnie zakręcona . Nie mam natomiast pojęcia co Ty chcesz od swoich nóg . Niezbyt je widać na załączonych zdjęciach, ale zdaje mi się, że są całkiem zgrabne. Piszesz o tuszowaniu brzuszka - na pewno nie pomogą Ci takie krótkie koszulki jak na zdjęciu - jest teraz bardzo dużo fajnych tunik - weź przyjaciółkę na zakupy, poprzymierzajcie, poszukajcie... tym bardziej, że wszędzie wyprzedaże i przeceny . Myślę, że takie większe wyjście na zakupy poprawiłoby Ci humor. Poluj przede wszystkim na tuniki, może jakieś eleganckie koszule, rurki i rzeczy, które można połączyć na kilka sposobów i założyć na różne okazje - uniwersalne. Łatwiej jednak byłoby nam doradzić, gdybyś napisała nam, co lubisz nosić i w ogóle.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 19:09   #3
karolanka
Raczkowanie
 
Avatar karolanka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 171
Dot.: Coś dla pań lubiących grzebanie w ciuchach. :)

No jeśli ma być elegancko, to potrzebujesz dobrej bazy: ładnie skrojonej marynarki, ciemnych klasycznych dżinsów bez przetarć, jednokolorowych topów i bluzek, dobrych jakościowo butów na obcasie i torebki. Może jeszcze jakaś mała czarna do kompletu?
Znowu żeby nie było zbyt nudno pomieszać to z jakimiś młodzieżowymi elementami. Choćby pod marynarkę założyć jakaś kolorową bluzeczkę, albo wybrać szaloną biżuterię. Obcasy nosić zamiennie z trampkami. Malować paznokcie na kolorowo... Żeby było weselej i na luzie.
Głównie chodzi o to, żeby wybierać rzeczy ciekawe, dobrze skrojone, porządnej jakości. Najlepiej żeby w stroju był jeden bardzo mocny element w otoczeniu klasyki-wtedy skupia uwagę, ale nie ma przesady.
Wystrzegaj się szeroko pojmowanej tandety.
Nóg może nie widać w całości, ale to co widać prezentuje się wcale nieźle, więc może przesadzasz? Brzuch też się jakoś nie rzuca w oczy, ale jeśli Ci to przeszkadza to nie noś rzeczy bardzo obcisłych i przykrótkich w tym miejscu, za to zadbaj żeby elementy garderoby w innych częściach odwracały od niego uwagę (a w wolnych chwilach trzaskaj brzuszki, bo masz fajną figurkę i wypadałoby ją prezentować światu w rzeczach "blisko ciała")
__________________
"Nie pracuj ciężko,
pracuj MĄDRZE"

Miesiąc Bez Zakupów: dzień 30
Oszczędzanie na blogu ZAPRASZAM

karolanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 20:50   #4
adorably
Rozeznanie
 
Avatar adorably
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 545
Dot.: Coś dla pań lubiących grzebanie w ciuchach. :)

Noś ciemnogranatowe albo czarne rurki dobrze dopasowane do figury. Do tego jakieś lekkie buciki na obcasie, nie muszą być bardzo wysokie.Masz kobiecą figurę, postawiłabym też na jakieś ładne sukienki powiedzmy do kolana, ale też nie worki Według mnie kroje powinny być raczej proste, ale oczywiście zaszalej w kolorach! No i dodatki, jak już koleżanka wyżej wspomniała.Długie kolczyki i tak dalej.
__________________

adorably jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 21:23   #5
Karoolajnaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 33
Dot.: Coś dla pań lubiących grzebanie w ciuchach. :)

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
a i Ty wydajesz się być bardzo pozytywnie zakręcona . Nie mam natomiast pojęcia co Ty chcesz od swoich nóg .
No, lubię poszaleć ale z umiarem i koniecznie bez alko. :P
Od nóg można wiele wymagać, chociaż w wakacje spotkała je ciężka praca więc trochę spełniają moje oczekiwania. :P
A jaki styl obecnie mam.. Głównie sportowy, z tym, ze buty zamieniam na pantofelki i mam słabość do srebrnej błyszczącej się biżuterii..

Cytat:
Napisane przez karolanka Pokaż wiadomość
No jeśli ma być elegancko, to potrzebujesz dobrej bazy: ładnie skrojonej marynarki, ciemnych klasycznych dżinsów bez przetarć, jednokolorowych topów i bluzek, dobrych jakościowo butów na obcasie i torebki. Może jeszcze jakaś mała czarna do kompletu?
Mała czarna niestety odpada, mój pies lubi się do mnie tulić, a, że ma białą sierść.. :P Poza tym, całe życie w młodości z pewnych przyczyn chodziłam w czerni i mam jej dość. Zastanawiałam się nad tą marynarką ale strasznie przypomina mi szkołę (mamy mundurki w liceum :P )

Cytat:
Napisane przez adorably Pokaż wiadomość
Noś ciemnogranatowe albo czarne rurki dobrze dopasowane do figury. Do tego jakieś lekkie buciki na obcasie, nie muszą być bardzo wysokie.Masz kobiecą figurę, postawiłabym też na jakieś ładne sukienki powiedzmy do kolana, ale też nie worki .
A czy rurki nie pogrubiają nóg? Ostatnio w House zakupiłam fajne śliwkowe proste spodnie, trochę rurkowate ale mam jakieś dziwne wrażenie, że rurki nie wyszczuplają a wręcz przeciwnie. Odbiło mi na starość?
Buty na obcasie to nie problem, na szczęście umiem chodzić, lata praktyki.

Dziękuję za opinie.
Nie sądziłam, że komuś się moja figura choć trochę spodoba ;p
Karoolajnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 22:21   #6
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Coś dla pań lubiących grzebanie w ciuchach. :)

nie ma co kombinować :d ładna i zgrana jesteś (matko gdzie ten wystający brzuszek i co niby nie tak z nogami ?!)

(tylko błagam - nie pisze "latek" i innych zdrobnień.. razi to strasznie jak człowiek piszę latek a chwilę potem że chcę się zmienić w doroślejszego i eleganckiego)

dobra to w temacie

1) spódnica ołowkowa z wysokim stanem - najlepiej jakaś niezobowiązująca żeby nadała sie na codzień - może mieć jakieś fajne kieszenie, marszczenia (ładną masz figurkę to ci nie zaszkodzi) - możesz wtedy do takiej założyć zarówno elegancką koszulę i marynarkę jak i bokserkę białą i kardigan
2) jw. czyli jakaś elegancka koszula - najlepiej prosta, biała z mankietami
3) marynarka - takie teraz wybór że spokojnie coś dla siebie znajdziesz
4) sporo bokserek w różnych kolorach - zawsze i do wszystkiego się przydają
5) Jeansy - najlepiej jednovbarwne, jednolite, bez udziwnienie - najlepiej jedne rurki (ciemniejsze) i jedne proste (jaśniejsze)
6) Kardigany - jeden czarny i jakieś kolorowe,jeden za pupę by się przydał na chłodniejsze dni
7) Buty - jakieś proste szpilki na 5cm obcasie żeby wygodne były, balerinki na codzień, możesz kupić trampki do bardziej sportowych zestawów, jakieś botki na jesień
8) płaszczyk to na pewno się przyda

i narazie nie mam innych wizji
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 08:09   #7
Karoolajnaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 33
Dot.: Coś dla pań lubiących grzebanie w ciuchach. :)

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
nie ma co kombinować :d ładna i zgrana jesteś (matko gdzie ten wystający brzuszek i co niby nie tak z nogami ?!)

(tylko błagam - nie pisze "latek" i innych zdrobnień.. razi to strasznie jak człowiek piszę latek a chwilę potem że chcę się zmienić w doroślejszego i eleganckiego)
Dziękuję.
Jakby się bluzkę zdjęło to by było widać brzuszek i to spory.
Co do zdrobnień, używam tylko do paru wyrazów, moim zdaniem gdy się z używaniem nie przegina to można od czasu do czasu "zdrobnieniek" używać.

Tylko jeszcze nurtuje mnie pytanie, czy te rurki rzeczywiście pogrubiają?
Bo one przecież są mocno dopasowane do nóg i wszelkie niedoskonałości, które są to widać.
Karoolajnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-13, 08:51   #8
meginnia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 558
Dot.: Coś dla pań lubiących grzebanie w ciuchach. :)

dobrze dopasowane do figury rurki nie maja prawa pogrubiac, z tym ze przy problematycznej figurze trzeba zwracac uwage na wysokosc stanu, miejsce naszycia kieszeni, rodzaj przetarc lub ich brak, jednym slowem - na kazda glupote, byc moze z pozoru malo wazna
__________________

meginnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 10:40   #9
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Coś dla pań lubiących grzebanie w ciuchach. :)

Cytat:
Napisane przez Karoolajnaa Pokaż wiadomość
Dziękuję.
Jakby się bluzkę zdjęło to by było widać brzuszek i to spory.
Co do zdrobnień, używam tylko do paru wyrazów, moim zdaniem gdy się z używaniem nie przegina to można od czasu do czasu "zdrobnieniek" używać.

Tylko jeszcze nurtuje mnie pytanie, czy te rurki rzeczywiście pogrubiają?
Bo one przecież są mocno dopasowane do nóg i wszelkie niedoskonałości, które są to widać.
Cytat:
Napisane przez meginnia Pokaż wiadomość
dobrze dopasowane do figury rurki nie maja prawa pogrubiac, z tym ze przy problematycznej figurze trzeba zwracac uwage na wysokosc stanu, miejsce naszycia kieszeni, rodzaj przetarc lub ich brak, jednym slowem - na kazda glupote, byc moze z pozoru malo wazna


i moim zdanie - bardzo ważne przy rurkach - jak się boisz o swoją figurę to lepiej zainwestować w dobry, porządny materiał- który będzie na tyle "sztywny' żeby wszystko ładnie wymodelowac i na tyle elastyczny żeby nigdzie nie odstawał
ja osobiście polecam ciemne kolory, bez żadnych przetarć - ot zwykły granatowy bądź czarny jeans, wszelkie rozjaśnienie i przetarcia pogrubiają
no i warto się dokładnie pooglądać z każdej strony przy zakupie, wziać kogoś dooceny - zrobić parę kroków
no i oczywiście - buty na obcasie do takich spodenek - każde nogi wyglądają wtedy zgrabniej i smuklej a rurki tylko dodają urody
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 11:02   #10
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Coś dla pań lubiących grzebanie w ciuchach. :)

Cytat:
Napisane przez Karoolajnaa Pokaż wiadomość
Witam.
Otóż jak w temacie, chciałabym zmienić styl ubierania się, by do mnie pasował i wyglądać na swoje latka... Latek mam 18 i chodzę do liceum.
Chciałabym żeby to było także kobiece i eleganckie, może za duże wymagania mam. ;p
Nie chcę zmieniać fryzury, tą mam dobrą ale to po wyprostowaniu włosów ale wakacje, czas na lenistwo jest i tak wyszło.



Także prosiłabym o szczerze porady, jak zatuszować brzuszek i te nieszczęsne nogi?
Z góry dziękuję za starania, pozdrawiam.

PS. Załączyłam 4 załączniki, przed włączeniem zaleca się usiąść wygodnie na fotelu by z niego nie spaść. Za wypadki osób, które siedzą na pufach nie odpowiadam. ;p
świetna fryzura i bardzo ładna buzia
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:01.