Bachory grające w piłkę na garażach-help - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-07-03, 22:21   #121
BlueSunshine
Zakorzenienie
 
Avatar BlueSunshine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Białystok/Warszawa
Wiadomości: 3 175
Dot.: Bachory grające w piłkę na garażach-help

Cytat:
Napisane przez monikam Pokaż wiadomość
No kataklizm, zniszczone auta, patologiczne granie w piłkę 8 godzin bez opieki. Straszne, naprawdę
Podaj mi na prv swój adres, chętnie podeślę moje dziecię żeby Ci pograło 1:1 ze zderzakiem auta, trochę poobijamy z każdej strony ale ojtam ojtam, przecież to tylko dziecko O ile w ogóle kiedykolwiek musiałaś na swoje auto zarobić, w co wątpię.

---------- Dopisano o 23:21 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------

Cytat:
Napisane przez monikam Pokaż wiadomość
Ubezpieczenia chyba obowiązkowe? A poza tym to gra " na garażach"
Obowiązkowe jest OC. Musisz kupić dodatkowe AC i nnw żeby z ubezpieczalni ściągnąć pieniądze za porysowane auto w takim przypadku. Jak masz jedynie OC, które jest tym, które jest obowiązkowe-nie obejmuje takich przypadków, musisz sama ściągnąć z rodziców dzieciaka za coś takiego. A ubezpieczenie samo się nie opłaca.
__________________
Czasami przychodzi taki moment w życiu, kiedy należy przestać przemierzać oceany dla ludzi, którzy nie przeskoczyliby dla nas kałuży..
BlueSunshine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-03, 22:26   #122
malgo96
Zadomowienie
 
Avatar malgo96
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 339
Dot.: Bachory grające w piłkę na garażach-help

Cytat:
Napisane przez monikam Pokaż wiadomość
Ubezpieczenia chyba obowiązkowe? A poza tym to gra " na garażach"
Dziś pod blokiem dzieciaki bawiły się w chowanego. Drzewa pokaznie zatem zabawa przednia, nie umiem określić ich wieku (w sensie dzieci, a nie drzew). Jak myślicie powinnam poszukać tych patologicznych rodziców, którzy pozwolili na taaakie zabawy?

Ehh i jak widać piszesz coś o czym pojęcia nie masz. I dodawanie emotikonek nie pomoże
Ktoś już tu pisał ze histeryzujesz, miał 100% racji


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malgo96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-03, 22:31   #123
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Bachory grające w piłkę na garażach-help

Cytat:
Napisane przez malgo96 Pokaż wiadomość
Ehh i jak widać piszesz coś o czym pojęcia nie masz. I dodawanie emotikonek nie pomoże
Ktoś już tu pisał ze histeryzujesz, miał 100% racji


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hmm ciekawe, bo ja nie mam problemu z dzieciakami grającymi w piłkę " na garażach"
Nie byłoby histerią, gdybym wpisała się po myśli założycielki wątku i jeszcze podała jej wzór pisma do administratora?

Edytowane przez 201803120844
Czas edycji: 2017-07-03 o 22:34
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-03, 22:37   #124
aer
O RLY?
 
Avatar aer
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Silesia/Varsovia
Wiadomości: 10 173
Dot.: Bachory grające w piłkę na garażach-help

Cytat:
Napisane przez BlueSunshine Pokaż wiadomość
Obowiązkowe jest OC. Musisz kupić dodatkowe AC i nnw żeby z ubezpieczalni ściągnąć pieniądze za porysowane auto w takim przypadku. Jak masz jedynie OC, które jest tym, które jest obowiązkowe-nie obejmuje takich przypadków, musisz sama ściągnąć z rodziców dzieciaka za coś takiego. A ubezpieczenie samo się nie opłaca.
jesli rodzic ma wykupione oc w zyciu prywatnym to zniszczenia przez dziecko mozna podciagnac pod to ubezpieczenie. ale z tego jak "inteligentnie" opisuje sasiadow autorka nie sadze zeby mieli taka opcje wykupiona.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=gX6bDyRSLPI


Living zagranico juz 30 months. I zapomniec polski language
aer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-03, 22:44   #125
BlueSunshine
Zakorzenienie
 
Avatar BlueSunshine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Białystok/Warszawa
Wiadomości: 3 175
Dot.: Bachory grające w piłkę na garażach-help

Cytat:
Napisane przez aer Pokaż wiadomość
jesli rodzic ma wykupione oc w zyciu prywatnym to zniszczenia przez dziecko mozna podciagnac pod to ubezpieczenie. ale z tego jak "inteligentnie" opisuje sasiadow autorka nie sadze zeby mieli taka opcje wykupiona.
Właśnie o tym mówię, obowiązkowego ubezpieczenia osoby fizycznej nie ma w Polsce niestety, jeśli sama matka/ojciec nie widzi, że niszczą czyjeś mienie i nie reagują to nie podejrzewałabym, że mają ubezpieczenie jako osoby fizyczne. Samochód ma obowiązkowe jedynie OC, a ono nie obejmuje porysowania auta przez dzieci, które mają tego typu "rodziców", więc nie wiem niby jakie ubezpieczenie miała na myśl przedmówczyni i w jaki sposób z owego obowiązkowego ubezpieczenia niby miałaby osoba z uszkodzeniem tego typu ściągnąć pieniądze na naprawę a nawet drobna korekta lakieru powiązana z odpryśnięciem jest kosztowna i chyba nie każdy sobie zdaje sprawy, że to nie kwota 50zł u Pana Zbysia w warsztacie (no chyba, że mówimy o rozpadającym się seicento).
__________________
Czasami przychodzi taki moment w życiu, kiedy należy przestać przemierzać oceany dla ludzi, którzy nie przeskoczyliby dla nas kałuży..
BlueSunshine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-03, 23:00   #126
fretkabetka
Raczkowanie
 
Avatar fretkabetka
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 109
Dot.: Bachory grające w piłkę na garażach-help

Cytat:
Napisane przez monikam Pokaż wiadomość
Ubezpieczenia chyba obowiązkowe? A poza tym to gra " na garażach"
Dziś pod blokiem dzieciaki bawiły się w chowanego. Drzewa pokaznie zatem zabawa przednia, nie umiem określić ich wieku (w sensie dzieci, a nie drzew). Jak myślicie powinnam poszukać tych patologicznych rodziców, którzy pozwolili na taaakie zabawy?

Naprawdę nie widzisz różnicy między zabawą w chowanego (co najwyżej krzyki) a kopaniem piłki o garaż (rytmiczny huk i drgania)?

Straszna nagonka zrobiła się na autorkę, mam wrażenie, że te co po niej jadą, w realu pewnie też pozwalają swoim dzieciom uprzykrzać życie innym.
fretkabetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-03, 23:08   #127
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Bachory grające w piłkę na garażach-help

Cytat:
Napisane przez fretkabetka Pokaż wiadomość
Naprawdę nie widzisz różnicy między zabawą w chowanego (co najwyżej krzyki) a kopaniem piłki o garaż (rytmiczny huk i drgania)?

Straszna nagonka zrobiła się na autorkę, mam wrażenie, że te co po niej jadą, w realu pewnie też pozwalają swoim dzieciom uprzykrzać życie innym.
Jestem wstrząśnięta, szczególnie tymi dramatycznymi opisami porysowanych aut. Straszne Mimo, że jak autorka pisze dzieje się to "na garażach".
Tak na serio nie wierzę, by przy jakimkolwiek zadraśnięciu samochodu nie było burzy sąsiedzkiej przy miłości Polaków do blachy.

http://wyborcza.pl/1,75398,20809039,...ewastacje.html
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-03, 23:25   #128
fretkabetka
Raczkowanie
 
Avatar fretkabetka
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 109
Dot.: Bachory grające w piłkę na garażach-help

No i powinna być burza gdyby komuś porysowały czy uszkodziły auto. Z jakiej racji ktoś miałby tracić czas i pieniądze na naprawę? A postawa rodziców z artykułu jest moim zdaniem wyjątkowo prostacka, ta odpowiedź: "Szanowni sąsiedzi, którym kreda na chodniku przeszkadza, pocałujcie Julę w ...". Sąsiad poprosił tylko o posprzątanie chodnika po zabawie dziecka powołując się na regulamin spółdzielni, a ci nie dość, że wykazali się chamstwem, to jeszcze zrobili aferę w gazecie.
fretkabetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 05:23   #129
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Bachory grające w piłkę na garażach-help

Cytat:
Napisane przez BlueSunshine Pokaż wiadomość
Podaj mi na prv swój adres, chętnie podeślę moje dziecię żeby Ci pograło 1:1 ze zderzakiem auta, trochę poobijamy z każdej strony ale ojtam ojtam, przecież to tylko dziecko O ile w ogóle kiedykolwiek musiałaś na swoje auto zarobić, w co wątpię.[COLOR="Silver"]
Ja też, nawet podeślę dwójkę.

Cytat:
Napisane przez malgo96 Pokaż wiadomość
Ehh i jak widać piszesz coś o czym pojęcia nie masz. I dodawanie emotikonek nie pomoże
Ktoś już tu pisał ze histeryzujesz, miał 100% racji


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Cytat:
Napisane przez fretkabetka Pokaż wiadomość
Naprawdę nie widzisz różnicy między zabawą w chowanego (co najwyżej krzyki) a kopaniem piłki o garaż (rytmiczny huk i drgania)?
.
Madki nie widzą, niestety.

Cytat:
Napisane przez fretkabetka Pokaż wiadomość
No i powinna być burza gdyby komuś porysowały czy uszkodziły auto. Z jakiej racji ktoś miałby tracić czas i pieniądze na naprawę? A postawa rodziców z artykułu jest moim zdaniem wyjątkowo prostacka, ta odpowiedź: "Szanowni sąsiedzi, którym kreda na chodniku przeszkadza, pocałujcie Julę w ...". Sąsiad poprosił tylko o posprzątanie chodnika po zabawie dziecka powołując się na regulamin spółdzielni, a ci nie dość, że wykazali się chamstwem, to jeszcze zrobili aferę w gazecie.
Zgadzam się.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 06:16   #130
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Bachory grające w piłkę na garażach-help

Ale Monia kręci gównoburze aż miło popatrzeć
Teraz zabawa w chowanego, ale zaraz się dowiemy że malowanie akwarelami tez może być porównane z xxx piłkami w samochody i betonowe ściany xD
I oczywiście moni nic nigdy nie przeszkadza, prawdaż, no moooze tylko ta bezczelna kosiarka o 7 raz na ruski rok
Ale na kosiarkę to Monia może sie wkurzyć, bo jej wolno ale jak komuś przeszkadzają inne hałasy DZIEŃ W DZIEŃ to histeryzuje, wiadomo xD



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-07-04 o 11:58 Powód: Słownictwo.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 07:49   #131
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Bachory grające w piłkę na garażach-help

Cytat:
Napisane przez fretkabetka Pokaż wiadomość
Sąsiad poprosił tylko o posprzątanie chodnika po zabawie dziecka powołując się na regulamin spółdzielni, a ci nie dość, że wykazali się chamstwem, to jeszcze zrobili aferę w gazecie.

Tak z ciekawości - jak Ty rysowałaś kredą jako dziecko to Twoi rodzice potem sprzątali chodnik?
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-04, 10:34   #132
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Bachory grające w piłkę na garażach-help

Cytat:
Napisane przez liselotta Pokaż wiadomość
Ale Monia kręci gównoburze aż miło popatrzeć
Teraz zabawa w chowanego, ale zaraz się dowiemy że malowanie akwarelami tez może być porównane z xxx piłkami w samochody i betonowe ściany xD
I oczywiście moni nic nigdy nie przeszkadza, prawdaż, no moooze tylko ta bezczelna kosiarka o 7 raz na ruski rok
Ale na kosiarkę to Monia może sie wkurzyć, bo jej wolno ale jak komuś przeszkadzają inne hałasy DZIEŃ W DZIEŃ to histeryzuje, wiadomo xD



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie jestem Monia tylko monikam. Imię w nicku nie jest prawdziwym zatem zdrobnienia nie za bardzo
Jeśli mi coś przeszkadza podejmuję działania nieco dojrzalsze niż pisanie eleboratów na forum

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

Cytat:
Napisane przez fretkabetka Pokaż wiadomość
No i powinna być burza gdyby komuś porysowały czy uszkodziły auto.
I z pewnością by była.
Chyba gra 3 6-7 latków parę razy przy ładnej pogodzie sąsiadom aż tak bardzo nie przeszkadza. Oprócz założycielki wątku.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-07-04 o 11:59 Powód: Słownictwo w cytacie.
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 11:33   #133
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: Bachory grające w piłkę na garażach-help

CODZIENNIE przez kilka godzin, a nie "parę razy", juz sobie nie dopowiadaj
Jakbyś miała kosiarkę codziennie przez kilka godzin od samego rana, to na pewno nie robiłabys burzy z tego powodu, tylko położyła uszka po sobie powtarzając jak mantrę: "taki jest koszt życia w społeczeństwie, to normalne odgłosy życia społecznego"

W ogóle bawi mnie to usprawiedliwianie, że przecież to tylko 3 dzieciaczki i takie malutkie co to dopiero do szkoły poszły, więc na pewno nic nie rozumieją jak się do nich mowi etc.
Co to za różnica czy 3 dzieciaki czy 63? Oczekuję, że rodzice bedą panować nad tym by się nie bawiły w miejscach do tego nieprzystosowanych, przeszkadzając wszystkim dookoła, mimo tego ze płac zabaw i boiska sa dostępne, ale mamusi się dupska nie chce ruszyć. Pewnie to jedna z tych co caaaaly dzień obiad gotują


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 11:39   #134
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Bachory grające w piłkę na garażach-help

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 12:12   #135
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Bachory grające w piłkę na garażach-help

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Zachowanie dzieci jest niestety normalne - dzieci grają w piłkę i hałasują. Problemem jest to, gdzie to robią i oczywiście nie powinno to mieć miejsca, ale to jest sprawa ich rodziców i to oni są w tej sytuacji winni i oni powinni coś z tym zrobić, czyli wyjść z tymi dziećmi gdzieś dalej na dwór.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 12:28   #136
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Bachory grające w piłkę na garażach-help

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Jasne. W deszcz, grad i zimno też. Na pewno. Tak jak "pewnikiem" są te zdewastowane samochody.
Gdyby tak było problem od dawna już zostałby zażegnany. Widocznie te zabawy nie są tak uciążliwe dla innych sąsiadów. Poziom cierpliwości/znerwicowania jest różny. U mnie w bloku jak się zdarzy, że ktoś głośniej rozmawia w ciągu dnia to jakiś sąsiad po 5 minutach już atakuje kaloryfery uderzeniami.
W jednym z mieszkań, które wynajmuję, sąsiadowi z dołu przeszkadza wszystko: przesuwanie mebli (okazjonalne), szuranie po podłodze (kiedyś mieszkała tam starsza osoba i faktycznie tak się przemieszczała)...

Edytowane przez 201803120844
Czas edycji: 2017-07-04 o 12:39
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 12:55   #137
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Bachory grające w piłkę na garażach-help

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;75199496]Zachowanie dzieci jest niestety normalne - dzieci grają w piłkę i hałasują. Problemem jest to, gdzie to robią i oczywiście nie powinno to mieć miejsca, ale to jest sprawa ich rodziców i to oni są w tej sytuacji winni i oni powinni coś z tym zrobić, czyli wyjść z tymi dziećmi gdzieś dalej na dwór.[/QUOTE]



Cytat:
Napisane przez monikam Pokaż wiadomość
(...)
Jasne. W deszcz, grad i zimno też. Na pewno. Tak jak "pewnikiem" są te zdewastowane samochody(...)
akurat w graniu w deszcz, grad i zimno nie widzę nic dziwnego - mój TZ od najmłodszych lat gra cały rok na dworze bez większego zważania na pogodę a sam ze sobą nie gra często jak wchodzi/schodzi z boiska to mija grupy młodziutkich chłopaków - jak ktoś lubi kopać piłkę to pora roku nie jest jakąś większą przeszkodą

natomiast przyznam szczerze, że uprawiane przez Ciebie próby sprowadzenia uszkodzenia samochodu do nieszkodliwej czynności są po prostu śmieszne mam wrażenie, że tak się uparłaś na walkę z "bachorami", że lecisz w tej dyskusji już z totalnymi absurdami - ale spoko, jak dla mnie Ty możesz sobie akceptować dowolne niszczenie Twojej własności ale nie wtykaj tego innym

chociaż z drugiej strony to i tak uważam, że uszkodzone auto to problem właściciela auta a nie autorki powiedzmy sobie szczerze - co niby autorkę cudze auta obchodzą wiadomo, że jej nie obchodzą tylko liczy na to, że ktoś rozwiąże jej problem z głośnymi dziećmi za nią

pomijam już to jakim cudem jakieś auta się uszkodziły od tego, że jakieś dzieciaki grały na terenie ponad garażami ale może mi wyobraźni brak
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 13:10   #138
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Bachory grające w piłkę na garażach-help

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość

natomiast przyznam szczerze, że uprawiane przez Ciebie próby sprowadzenia uszkodzenia samochodu do nieszkodliwej czynności są po prostu śmieszne mam wrażenie, że tak się uparłaś na walkę z "bachorami", że lecisz w tej dyskusji już z totalnymi absurdami - ale spoko, jak dla mnie Ty możesz sobie akceptować dowolne niszczenie Twojej własności ale nie wtykaj tego innym
Dorosły człowiek, kiedy niszczą mu mienie nie będzie pisał elaboratów na forum plotkowym portalu o kosmetykach.
W jakieś patetyczno-martyrologiczne tony uderzacie od wczoraj. Mocniej niż te dzieciaki mogą uderzyć piłkę
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 13:29   #139
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Bachory grające w piłkę na garażach-help

Cytat:
Napisane przez monikam Pokaż wiadomość
Dorosły człowiek, kiedy niszczą mu mienie nie będzie pisał elaboratów na forum plotkowym portalu o kosmetykach.
W jakieś patetyczno-martyrologiczne tony uderzacie od wczoraj. Mocniej niż te dzieciaki mogą uderzyć piłkę
autorce też nikt nie zniszczył mienia a zasadniczo obie piszecie elaboraty o waleniu piłką na forum plotkowym portalu o kosmetykach - z różnym podejściem do tematu ale z takim samym współczynnikiem straty czasu
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-04, 13:36   #140
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Bachory grające w piłkę na garażach-help

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
autorce też nikt nie zniszczył mienia a zasadniczo obie piszecie elaboraty o waleniu piłką na forum plotkowym portalu o kosmetykach - z różnym podejściem do tematu ale z takim samym współczynnikiem straty czasu
No bez przesady. Dla mnie to rozrywka. Ja tam o rady nie proszę. No może poprosiłam parę razy o takie zgodne z tematyką wizażu i nic. Wizaż idzie w kierunku rad socjologiczno- psychologiczno-medycznych. A ja zapytałam kiedyś o radę odnośnie spódnicy. Teraz też miałabym pytanie odnośnie spodenek.

Edytowane przez 201803120844
Czas edycji: 2017-07-04 o 13:43
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 13:55   #141
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: Bachory grające w piłkę na garażach-help

skoro twoje zainteresowania są wyłącznie wizażowe, to nie rozumiem za bardzo czemu tak zażarcie się trzymasz tematu socjologicznego



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 14:11   #142
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 615
Dot.: Bachory grające w piłkę na garażach-help

Cytat:
Napisane przez monikam Pokaż wiadomość
No bez przesady. Dla mnie to rozrywka. Ja tam o rady nie proszę. No może poprosiłam parę razy o takie zgodne z tematyką wizażu i nic. Wizaż idzie w kierunku rad socjologiczno- psychologiczno-medycznych. A ja zapytałam kiedyś o radę odnośnie spódnicy. Teraz też miałabym pytanie odnośnie spodenek.
Co to znaczy "zgodne z tematyka wizażu"? Jestes na forum plotkowym, na którym watek dowolnej treści moze założyć kazdy.
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 14:25   #143
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Bachory grające w piłkę na garażach-help

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 14:52   #144
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: Bachory grające w piłkę na garażach-help

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta

W pelni sie z toba zgadzam, tylko jednoczesnie pamietam wizazanke z innego watku (mozliwe ze nie ja jedna), na ktorym pisala, ze jej mama jest bardzo dobrym prawnikiem. Z tego wzgledu (bez odwolywania sie do tresci zawartej gdzie innej, bo co do zasady nie robimy tego na wizazu), zazartowalam z powtarzanej tu prosby o wzor, jakby nie bylo z punktu widzenia prawnika, bardzo prostego pisma. Jesli mamie, co wynika wyraznie z wpisow autorki, przeszkadzaja halasy to w piec minut napisze stosowny wniosek do spoldzielni.
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind

Edytowane przez amber2046
Czas edycji: 2017-07-04 o 14:53
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 14:56   #145
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Bachory grające w piłkę na garażach-help

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Chyba gdzieś to przemknęlo mam nadzieję: rozrywka.
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 15:14   #146
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Bachory grające w piłkę na garażach-help

Widać że się bawisz doskonale xD uczepiłas się tytułu wątku i teraz fukasz na lewo i prawo, że cóż to za niekulturalna osoba o niskiej inteligencji śmie zakładać wątek o tym o czym chce na ogólnodostępnym forum


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.

Edytowane przez liselotta
Czas edycji: 2017-07-04 o 15:16
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 15:31   #147
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Bachory grające w piłkę na garażach-help

Cytat:
Napisane przez liselotta Pokaż wiadomość
Widać że się bawisz doskonale xD uczepiłas się tytułu wątku i teraz fukasz na lewo i prawo, że cóż to za niekulturalna osoba o niskiej inteligencji śmie zakładać wątek o tym o czym chce na ogólnodostępnym forum


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

I tak będę robić ilekroć ktoś przyjdzie z prośbą o radę z durnym problemem, sam wykazując się chamstwem. O ile będę przy kompie.

Edytowane przez 201803120844
Czas edycji: 2017-07-04 o 15:47
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 16:01   #148
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Bachory grające w piłkę na garażach-help

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość




akurat w graniu w deszcz, grad i zimno nie widzę nic dziwnego - mój TZ od najmłodszych lat gra cały rok na dworze bez większego zważania na pogodę a sam ze sobą nie gra często jak wchodzi/schodzi z boiska to mija grupy młodziutkich chłopaków - jak ktoś lubi kopać piłkę to pora roku nie jest jakąś większą przeszkodą

natomiast przyznam szczerze, że uprawiane przez Ciebie próby sprowadzenia uszkodzenia samochodu do nieszkodliwej czynności są po prostu śmieszne mam wrażenie, że tak się uparłaś na walkę z "bachorami", że lecisz w tej dyskusji już z totalnymi absurdami - ale spoko, jak dla mnie Ty możesz sobie akceptować dowolne niszczenie Twojej własności ale nie wtykaj tego innym

chociaż z drugiej strony to i tak uważam, że uszkodzone auto to problem właściciela auta a nie autorki powiedzmy sobie szczerze - co niby autorkę cudze auta obchodzą wiadomo, że jej nie obchodzą tylko liczy na to, że ktoś rozwiąże jej problem z głośnymi dziećmi za nią

pomijam już to jakim cudem jakieś auta się uszkodziły od tego, że jakieś dzieciaki grały na terenie ponad garażami ale może mi wyobraźni brak
na moim dawnym miasteczku studenckim boisko było zajęte codziennie przez cały dzień. nawet w zimie, o godzinie 22 i przy 20 stopniowym mrozie. byleby tylko odśnieżone było.
poza tym mamy lato... codzienne grad nie pada. deszcz w niczym nie przeszkadza

może samochód rodziny autorki też stoi zaparkowany gdzieś w tamtym miejscu. i JESZCZE nic mu się nie stało więc nie można go użyć jako przekonującego argumentu
autorka pisała że garaże są niskie i piłka często leci im w samochody. ktoś kopnie za mocno albo niecelnie i już... wątpię żeby było tam jakieś ogrodzenie na tych garażach

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:59 ----------

Cytat:
Napisane przez liselotta Pokaż wiadomość
skoro twoje zainteresowania są wyłącznie wizażowe, to nie rozumiem za bardzo czemu tak zażarcie się trzymasz tematu socjologicznego



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
i co robisz na plotkowym, zamiast ograniczyć się do podforów strice wizażowych?
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 16:10   #149
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Bachory grające w piłkę na garażach-help

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość

i co robisz na plotkowym, zamiast ograniczyć się do podforów strice wizażowych?
"Plotkuję" i rozmawiam na luzie.
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 16:15   #150
vouge13
Zadomowienie
 
Avatar vouge13
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: zagranico
Wiadomości: 1 492
Dot.: Bachory grające w piłkę na garażach-help

Cytat:
Napisane przez monikam Pokaż wiadomość
"Plotkuję" i rozmawiam na luzie.

Hahahaha. Tak bardzo na luzie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
67,7 67 66 65 64 63 62 61 60
vouge13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-05-09 14:58:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:50.