"Belfer" Canal + - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-11-20, 00:32   #61
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: "Belfer" Canal +

Ja żałuję tylko jednego: że sezon się kończy. To jest naprawdę jedyny polski serial, który mnie tak wciągnął Przed finałowym odcinkiem zrobię sobie chyba powtórkę i obejrzę całość jeszcze raz.
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-20, 02:19   #62
763509f5cf445a4c28cec956de73c62121becc29
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 252
Dot.: "Belfer" Canal +

Serial podoba mi sie dlatego, ze postaci nie sa przedstawione jako czarne lub biale (albo takie wydaja sie na poczatku), ale z czasem nabiera sie do nich sympatii. Tak bylo np. z Adrianem - niby taki skur..., ale o swojego brata dba i te swoja Julke naprawde kocha. Nie zdziwie sie, jesli nastepny odcinek bedzie o komendancie policji i wyjdzie, ze Molenda uratowal jego dzieci przed smiercia czy cos takiego i dlatego on teraz robi wszystko to, czego on chce.

Aha, moze i wyjasnilo sie, ze nie zabil jej Molenda, ale to jeszcze nie znaczy, ze tego nie zlecil. Jak wybiegla, to przestraszyl sie i gdzies zadzwonil.
763509f5cf445a4c28cec956de73c62121becc29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-20, 11:00   #63
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: "Belfer" Canal +

[QUOTE=Hiiroko;67719926]Serial podoba mi sie dlatego, ze postaci nie sa przedstawione jako czarne lub biale (albo takie wydaja sie na poczatku), ale z czasem nabiera sie do nich sympatii. Tak bylo np. z Adrianem - niby taki skur..., ale o swojego brata dba i te swoja Julke naprawde kocha. [QUOTE]

O, cieszę się, że o tym napisałaś Już myślałam, że tylko ja nagle lubię nawet najgorszych złoczyńców pokazanych w tym serialu :P

Na początku mnie też wszyscy wydawali się czarni albo biali: kryształowo dobra najbliższa przyjaciółka i były chłopak, bezduszny Molenda, bezczelny i arogancki młodszy syn Molendy, neutralny Belfer, który stoi po stronie sprawiedliwości itp. itd.
Parę wątków wydawało mi się zbędnych i niepotrzebnie komplikujących fabułę (np. odpady niebezpieczne, ruscy z Kaliningradu, cały wątek Adriana). Na szczęście były podane w takiej dawce, że nie wyłączyłam telewizora

Ale z biegiem odcinków każda postać była rozwijana, pokazywana w lepszych i gorszych momentach, poznaliśmy jej motywację, zobaczyliśmy, że - właśnie - taki Adrian ma słodziaka-braciszka, dla którego zrobiłby wszystko. I już nie ma jednowymiarowości, każdego się jakoś rozumie i mu kibicuje
No i to kwestia aktorów, montażu, scenariusza: dotychczas polskie seriale były grane sztywno, rzadko widziałam w nich postaci, a częściej aktorów, którzy starają się kogoś na siłę odegrać, ale słabo im to wychodzi.

A wątki poboczne są mega ciekawe. Normalnie bym nie przetrawiła serialu o młodzieży szukającej w lesie odpadów Za to w "Belfrze" cały czas jestem ciekawa, jak sytuacja się rozwiąże, bo czuję, że to może pomóc w wyjaśnieniu zagadki.

MEGA serial, achhhhhhhhh <3
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-20, 11:03   #64
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: "Belfer" Canal +

Adrian, zabijając swoich kolegów, krył informację o tym, kto jest mordercą. Dlatego też mam wrażenie, że może to być Julia.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-20, 11:57   #65
funk_you
Wtajemniczenie
 
Avatar funk_you
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 549
Dot.: "Belfer" Canal +

A ja myślę, że mordercą właśnie nie jest Julka. To by było za proste, za kazdym razem scenarzyści dawali wskazówki i potem prztyczka w nos. Już myślałeś, że o to na pewno on zabił, na pewno zrobiła to ona i nagle sytuacja się zmieniała. I to mi się w tym wszystkim podoba. Dawno nie było takiego serialu z elementem zaskoczenia, trzymającego w napięciu całym czas.

Myślę, że zabiła jakaś postać, która zniknęła na dłużej i nagle się czegoś nowego dowiemy. Może np ojciec Maćka albo niepełnosprawny brat jego przyjaciela (w pierwszym odcinku wyrzucał jakieś płyty do śmietnika, potem znalazł telefon Aśki więc może mieć coś z tym wspólnego).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
funk_you jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-20, 11:59   #66
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: "Belfer" Canal +

Mój mąż zakłada, że to będzie właśnie całkiem poboczna postać albo ktoś, kogo jeszcze nawet nie było w żadnym odcinku
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-20, 12:06   #67
funk_you
Wtajemniczenie
 
Avatar funk_you
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 549
Dot.: "Belfer" Canal +

To byłoby za proste gdyby zabiła Julka. Dziwna jest też ta grzeczna koleżanką Olka, ta co startuje w olimpiadzie polonistycznej. Podobno w sieci pojawiają się zapowiedzi odcinków, to prawda? Sprawdzałam ich fb i stronę, ale nic nie znalazłam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
funk_you jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-20, 12:11   #68
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: "Belfer" Canal +

Ja jeszcze od kilku odcinków myślałam o żonie Molendy
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-20, 12:56   #69
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: "Belfer" Canal +

Cytat:
Napisane przez funk_you Pokaż wiadomość
A ja myślę, że mordercą właśnie nie jest Julka. To by było za proste, za kazdym razem scenarzyści dawali wskazówki i potem prztyczka w nos. Już myślałeś, że o to na pewno on zabił, na pewno zrobiła to ona i nagle sytuacja się zmieniała. I to mi się w tym wszystkim podoba. Dawno nie było takiego serialu z elementem zaskoczenia, trzymającego w napięciu całym czas.

Myślę, że zabiła jakaś postać, która zniknęła na dłużej i nagle się czegoś nowego dowiemy. Może np ojciec Maćka albo niepełnosprawny brat jego przyjaciela (w pierwszym odcinku wyrzucał jakieś płyty do śmietnika, potem znalazł telefon Aśki więc może mieć coś z tym wspólnego).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może ten nauczyciel WF-u jeszcze wróci

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

Cytat:
Napisane przez funk_you Pokaż wiadomość
To byłoby za proste gdyby zabiła Julka. Dziwna jest też ta grzeczna koleżanką Olka, ta co startuje w olimpiadzie polonistycznej. Podobno w sieci pojawiają się zapowiedzi odcinków, to prawda? Sprawdzałam ich fb i stronę, ale nic nie znalazłam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ona mi od samego początku wydaje się jakaś dziwna

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------


Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Ja jeszcze od kilku odcinków myślałam o żonie Molendy
Tak ostatnio sobie pomyślałam, że może to Julka i jej matka pozbyły się dziewczyny
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-20, 20:03   #70
justynkag10
Zadomowienie
 
Avatar justynkag10
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nibylandia :)
Wiadomości: 1 318
Dot.: "Belfer" Canal +

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Ja jeszcze od kilku odcinków myślałam o żonie Molendy
Też ją obstawiam
__________________
Nikt nie zasługuje na Twoje łzy,
a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi Cię do płaczu.

Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.
Książki 31/2016r.
Filmy 462/2016r.

2017r.:
Filmy - 305

justynkag10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-26, 19:34   #71
79 Marta
Wtajemniczenie
 
Avatar 79 Marta
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 066
Dot.: "Belfer" Canal +

Cytat:
Napisane przez justynkag10 Pokaż wiadomość
Też ją obstawiam
ja też no i Julka pewnie też miała JAKIŚ udział. To by wyjaśniało, dlaczego Adrian ich zabił
__________________
RĄCZKI MALUTKIE, A CHWYCIŁY ZA SERCE NA CAŁE ŻYCIE... TRUDNO UWIERZYĆ, ŻE CIĘ NIE BYŁO...
79 Marta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-26, 19:50   #72
201612090924
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 384
Dot.: "Belfer" Canal +

Przypomnijcie mi, ta dziewczyna zmarla w wyniku kopniecia? Nie bylo tam zadnego postrzalu z broni?

Bo skoro Adrian zabil tych swoich kumpli to musieli powiedziec cos mega waznego dla niego, a najwazniejszy dla adriana byl ten jego brat. Ale jakos mi sie on nie laczy z zabojstwem :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201612090924 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-26, 20:07   #73
763509f5cf445a4c28cec956de73c62121becc29
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 252
Dot.: "Belfer" Canal +

W wyniku kopniecia i rozerwania sledziony.

Moze Julka zaplacila tym chlopakom, zeby nastraszyly Asie, a ich ponioslo? Ten niepelnosprawny chlopiec ich zobaczyl i probowali go uciszyc, tlumaczac mu, ze to byly tylko zarty...
763509f5cf445a4c28cec956de73c62121becc29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-27, 06:51   #74
79 Marta
Wtajemniczenie
 
Avatar 79 Marta
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 066
Dot.: "Belfer" Canal +

Cytat:
Napisane przez Hiiroko Pokaż wiadomość
W wyniku kopniecia i rozerwania sledziony.

Moze Julka zaplacila tym chlopakom, zeby nastraszyly Asie, a ich ponioslo? Ten niepelnosprawny chlopiec ich zobaczyl i probowali go uciszyc, tlumaczac mu, ze to byly tylko zarty...
też tak rozumuję

---------- Dopisano o 07:51 ---------- Poprzedni post napisano o 07:50 ----------

Cytat:
Napisane przez prazubr Pokaż wiadomość
a najwazniejszy dla adriana byl ten jego brat. Ale jakos mi sie on nie laczy z zabojstwem :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Julkę też kochał, myślę, że ją bronił w ten sposób ( zabijając tamtych)
__________________
RĄCZKI MALUTKIE, A CHWYCIŁY ZA SERCE NA CAŁE ŻYCIE... TRUDNO UWIERZYĆ, ŻE CIĘ NIE BYŁO...
79 Marta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-27, 09:04   #75
Icannotfly
Zakorzenienie
 
Avatar Icannotfly
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Południe Polski
Wiadomości: 6 166
GG do Icannotfly
Dot.: "Belfer" Canal +

Cytat:
Napisane przez Hiiroko Pokaż wiadomość
W wyniku kopniecia i rozerwania sledziony.

Moze Julka zaplacila tym chlopakom, zeby nastraszyly Asie, a ich ponioslo? Ten niepelnosprawny chlopiec ich zobaczyl i probowali go uciszyc, tlumaczac mu, ze to byly tylko zarty...
mogło tak być. Albo znęcali się nad Asią, ona uciekła i kogoś jeszcze spotkała w tym lesie...

Dzisiaj się wszystko okaże. 😁
__________________
Lubię ten stan
Rozkoszne sam na sam
Cisza i ja
Cisza, ja i czas...



Icannotfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-27, 11:24   #76
KeshiaSaintMartin
Rozeznanie
 
Avatar KeshiaSaintMartin
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 998
Dot.: "Belfer" Canal +

A moim zdaniem zabiła Ewelina. Zazdrościła koleżance urody (obcięte włosy) i faceta, którego Asia nigdy nie kochała, a ona wręcz przeciwnie
__________________
Did you say it?
'I you.
I don't ever want to live without you.
You changed my life.

-?-
KeshiaSaintMartin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-27, 12:13   #77
79 Marta
Wtajemniczenie
 
Avatar 79 Marta
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 066
Dot.: "Belfer" Canal +

Cytat:
Napisane przez KeshiaSaintMartin Pokaż wiadomość
A moim zdaniem zabiła Ewelina. Zazdrościła koleżance urody (obcięte włosy) i faceta, którego Asia nigdy nie kochała, a ona wręcz przeciwnie
też się nad nią zastanawiałam. Ale to nie tłumaczy zachowania Julki podczas dyktanda. Musi coś wiedzieć
__________________
RĄCZKI MALUTKIE, A CHWYCIŁY ZA SERCE NA CAŁE ŻYCIE... TRUDNO UWIERZYĆ, ŻE CIĘ NIE BYŁO...
79 Marta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-29, 09:27   #78
Gennie
psycho-killer
 
Avatar Gennie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Czarna Otchłań
Wiadomości: 184
Dot.: "Belfer" Canal +

Dziewczyny, jak wrażenia po finale? Ja jakoś zaskoczona nie byłam, od pierwszego odcinka wkurzała mnie Ewelina i czułam, że wcale nie jest taką dobrą koleżanką. W środku sezonu byłam już pewna, że panna przyczyniła się do tej śmierci. Weszłam sobie na filmweba i czytałam gorzkie komentarze, że widzowie są rozczarowani zakończeniem. Pewnie myśleli, że Aśkę po drodze koś wykończył, a tu psikus. Nie będę udawać, że i ja nie miałam takich myśli, ale po tym jak Adrian zabił swoich kumpli już wiedziałam, że trzecim oprawcą będzie Julka. Końcówka w mieszkaniu Pawła zabawna - zupełnie jakbyśmy oglądali jakiś serial szpiegowski, ale mi to jakoś bardzo nie przeszkadza. Na pewno będę oglądać dalej. Z całego odcinka najbardziej podobała mi się scena bicia Jaśka pasem przez ojca. W końcu gówniarz dostał za swoje - to był miód na moje oczy .
__________________
Ludzie mówią, że bez miłości nie da się żyć... Osobiście uważam, że tlen jest ważniejszy - Gregory House

Gennie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-29, 18:25   #79
79 Marta
Wtajemniczenie
 
Avatar 79 Marta
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 066
Dot.: "Belfer" Canal +

Mnie się finał podobał BARDZO. Ulubiona scena rozmowa matki z Julką w areszcie ( " A twój mąż to . co? ministrant?)
__________________
RĄCZKI MALUTKIE, A CHWYCIŁY ZA SERCE NA CAŁE ŻYCIE... TRUDNO UWIERZYĆ, ŻE CIĘ NIE BYŁO...
79 Marta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-30, 07:52   #80
lavend
Raczkowanie
 
Avatar lavend
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 72
Dot.: "Belfer" Canal +

Jestem usatysfakcjonowana finałem i całym sezonem. Gra aktorska niektórych osób mnie bardzo pozytywnie zaskoczyła. Również podobała mi się scena z biciem Jaśka i rozmowa Molendy z jego starszym synem, kiedy narzekał, że córka to psychopatka, syn frajer a żona k*****. Ja polubiłam Jaśka, mimo że był negatywną postacią. Podobnie z Molendą. Bardzo żałuję, że nie będzie ich już w 2 sezonie.
Ktoś na filmwebie napisał, że śmierć Lesława to jeden z najsmutniejszych wątków w tym serialu. Całkowicie się z tym zgadzam i też mam niedosyt, że nie wszystko zostało o nim powiedziane, nie wiemy wiele o jego przeszłości. Gra Pieczyńskiego również na duży plus!
__________________
61 -> 58 -> 54
lavend jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-30, 08:08   #81
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: "Belfer" Canal +

Także odbieram finał sezonu pozytywnie. Ogólnie cały serial jest na wysokim poziomie, mało jest takich produkcji w Polsce.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-30, 09:47   #82
funk_you
Wtajemniczenie
 
Avatar funk_you
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 549
Dot.: "Belfer" Canal +

Mi też finał się podobał, oprócz tej ostatniej sceny z wysłaniem belfra na kolejną misję he he. Trochę to naciągane.

Czekam na drugi sezon, mam nadzieję że chociaż wspomną o poprzednich bohaterach. Na przykład o wyroku Jaśka i Julki, o tym co tam słychać w Dobrowicach. Mogliby pociągnąć dalej wątek beczek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
funk_you jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-30, 14:32   #83
79 Marta
Wtajemniczenie
 
Avatar 79 Marta
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 066
Dot.: "Belfer" Canal +

Mnie w tym serialu podobało się też to, że pojawiło się sporo twarzy, których nie kojarzę zupełnie., np. Molenda- pierwszy raz aktora widzę.
Za Królikowskim nie przepadam, ale aktorem jest świetnym. Pieczyński- wiadomo, klasa sama w sobie.
__________________
RĄCZKI MALUTKIE, A CHWYCIŁY ZA SERCE NA CAŁE ŻYCIE... TRUDNO UWIERZYĆ, ŻE CIĘ NIE BYŁO...
79 Marta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-30, 16:02   #84
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: "Belfer" Canal +

To musisz byc młodziutka , bo Damiecki juz trochę grał w serialach i filmach
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-30, 16:40   #85
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: "Belfer" Canal +

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
To musisz byc młodziutka , bo Damiecki juz trochę grał w serialach i filmach
Akurat filmografię to ma dość ubogą...
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-30, 18:52   #86
79 Marta
Wtajemniczenie
 
Avatar 79 Marta
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 066
Dot.: "Belfer" Canal +

o matko! Ja go nie poznałam aż wyguglałam.
Aczkolwiek przyznaję, że większości seriali, w których grał nie oglądałam.
__________________
RĄCZKI MALUTKIE, A CHWYCIŁY ZA SERCE NA CAŁE ŻYCIE... TRUDNO UWIERZYĆ, ŻE CIĘ NIE BYŁO...

Edytowane przez 79 Marta
Czas edycji: 2016-11-30 o 18:54
79 Marta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-01, 17:34   #87
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: "Belfer" Canal +

Jak dla mnie, zakończenie było rewelacyjne. Aż mi łezka popłynęła, że serial się kończy... Zżyłam się z bohaterami. A Molendę za scenę pobicia syna paskiem i monologu "Mam syna frajera..." uwielbiam <3
Echhhhhhhh, teraz byle do września

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:31 ----------

Cytat:
Napisane przez 79 Marta Pokaż wiadomość
Mnie w tym serialu podobało się też to, że pojawiło się sporo twarzy, których nie kojarzę zupełnie., np. Molenda- pierwszy raz aktora widzę.
Za Królikowskim nie przepadam, ale aktorem jest świetnym. Pieczyński- wiadomo, klasa sama w sobie.
O, wymieniłaś moich trzech ulubionych aktorów z serialu Każdy z nich to klasa sama w sobie. Najbardziej podziwiam ich za to, że nawet kiedy była scena, w której szli korytarzem, robili jakiś gest lub minę bez słów, to i tak wyrażali w tym właściwie wszystko na temat swoich postaci. Mistrzostwo świata!
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-02, 19:50   #88
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: "Belfer" Canal +

22 października o 21.30 startuje 2 sezon serialu
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-10, 16:23   #89
Costa_Chic_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 90
Dot.: "Belfer" Canal +

Ja już nie mogę się doczekać!!!
__________________
Blog: http://beauty-fashion-and-style.blogspot.com/
Najnowszy post -Ostatnio przeczytane <--- nowy cykl na blogu!!
Costa_Chic_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-10, 19:58   #90
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: "Belfer" Canal +

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
22 października o 21.30 startuje 2 sezon serialu
No to czekamy!
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-10 23:20:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:50.