Pomysły na organizację torebki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-11, 12:53   #1
tMadzik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 195

Pomysły na organizację torebki


Jak w temacie. Macie jakieś sprawdzone sposoby na ogarnięcie bałaganu w torebce? Ja wiecznie poszukuję różnych rzeczy. Powiem szczerze, że jest to trochę kłopotliwe ;-) szczególnie w sklepie.
tMadzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 13:02   #2
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Pomysły na organizację torebki

Duży portfel. osobna kosmetyczka na drobiazgi, mała plastikowa koperta z zatrzaskiewm na dokumenty i luzne kartki itp. Najlepiej zawsze miec wszystko w tej samej kieszonce np. klucze w tej, telefon w tej, potem zawsze mozna sie odnalezc. Najgorszej jesli zmieniamy torebki w zaleznosci od ubioru wtedy to co napisałam powyzej powinno sie sprawdzic. Przekladamy kosmetyczke, portfel , klucze i telefon do innej
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 14:03   #3
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Pomysły na organizację torebki

Jak wyżej ale... W każdej torebce staram się miec: blyszczyk, chusteczki,dlugopis,krem do rak, tak aby zmieniajac torebke tego nie przekladac. Oprocz tego spora kosmetyczka i w niej puder, szminka, lusterko i inne drobiazgi, których nie mam na tyle aby miec je osobno w kazdej torebce. Telefon, klucze, dokumenty, portfel zawsze w jednej kieszonce. Telefon, portfel i klucze na smyczy (każda w innym kolorze), żeby łatwo było "wyłowic".
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 14:05   #4
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Pomysły na organizację torebki

najgorzej jak jest torebka bez kieszonek, wtedy masakra ze znalezieniem czegokolwiek
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 14:11   #5
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Pomysły na organizację torebki

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
Jak wyżej ale... W każdej torebce staram się miec: blyszczyk, chusteczki,dlugopis,krem do rak, tak aby zmieniajac torebke tego nie przekladac. Oprocz tego spora kosmetyczka i w niej puder, szminka, lusterko i inne drobiazgi, których nie mam na tyle aby miec je osobno w kazdej torebce. Telefon, klucze, dokumenty, portfel zawsze w jednej kieszonce. Telefon, portfel i klucze na smyczy (każda w innym kolorze), żeby łatwo było "wyłowic".
Świetny pomysł!
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 14:28   #6
agatakomsa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 593
Dot.: Pomysły na organizację torebki

Najlepiej mieć dużo kieszeni w torebce, no i oczywiście konsekwentnie wkładać rzeczy zawsze w te same miejsca Torby jednokomorowe są kłopotliwe i zawsze ciężko wyłowić z nich to, czego się akurat potrzebuje.
agatakomsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 08:40   #7
_agatka
Rozeznanie
 
Avatar _agatka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 802
Dot.: Pomysły na organizację torebki

ja mam sporo kluczy(do domu, do pracy, do samochodu) i zawsze laduja w jednej kieszonce,
czesto robiłam zapiski na luznych karteluszkach i one tak potem dryfuja po torebce i utrudniaja znalezienie czegos - teraz mam mały notesik gdzie zapisuje lub wkładam karteczki ograniczone do minimum
zmieniam czesto torebki i czesto sa bez kieszonek - to jest spory problem, ale taka koperta pewnie pomoze
czeste porzadki w torebce - nie dopuszczajmy do gromadzenia niepotrzebnych zapisek, paragonów, a jak sa potrzebne to gromadzic ale nie w torebce!!
mała torebka wymusza mało rzeczy i porzadek
jak nowa torebka to tylko z przegródkami!!

moze nie w temacie ale jak przechowujecie torebki?? czy wypychacie czyms, wieszacie??
_agatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-12, 08:55   #8
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Pomysły na organizację torebki

Ja obecnie trzymam je w szafie poniżej wiszących rzeczy, ale planuje kupno wilkinowego kosza dość dużego, jakby kufra i tam trzymać je. nie wypycham torebek, moze powinnam? Ukladam jedna obok drugiej aby sie nie pogiely i daja rade; )
Tylko ze ja kupuje zwykle torebki tzn eko skóra, niezbyt drogie. Moze gdyby były to z prawdziwej skory badz firmowki bardziej bym o nie dbała.
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 09:08   #9
Evaaakk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4
Dot.: Pomysły na organizację torebki

Witam,
Powiem szczerze, że to bardzo ciekawy temat. I chyba nieodłączny problem towarzyszący każdej kobiecie. Może warto właśnie pomyśleć jak temu zaradzić. Ale ja z własnego doświadczenia powiem że nie wiem jakbym się starała, to zawsze mam problem z odnalezieniem rzeczy która w danym momencie jest mi najbardziej potrzebna. Ale będę śledziła ten wątek Może wreszcie w kobiecej torebce zapanuje ład.
Pozdrawiam
Evaaakk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 09:08   #10
Masiaczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 991
Dot.: Pomysły na organizację torebki

swietne pomysły na orgasnizacje torebki ja jako wieczna bałaganiara napewno z nich skorzystam
__________________

Masiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 14:52   #11
nisiulek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 413
Dot.: Pomysły na organizację torebki

Moja mama zawsze wie co gdzie ma i jak wkłada rękę do torby, to od razu wyciąga potrzebną rzecz. Ja natomist najczęściej grzebie i grzebie aż wygrzebie lub strace cierpliwość i wywalę cała zawartość na łóżko/coś innego.

W sumie im więcej kieszonek ma torebka, tym lepiej dla mnie, bo jak jest np tylko 1 wielka 'przestrzeń' to dochodzi do sytuacji opisanej powyżej A tak, to portfel upchne tu, kosmetyczke tam, klucze jeszcze gdzie indziej i problemu nie ma (no chyba, że zameczek mi się zatnie w najmniej odpowiednim momencie )
nisiulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-15, 22:59   #12
tMadzik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 195
Dot.: Pomysły na organizację torebki

Na pewno skorzystam z rad. Mam już dość szukania kluczy, błyszczyka czy gumki do włosów!
Musze teraz kupić jakieś kosmetyczki.
tMadzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 13:47   #13
vixen_
Przyczajenie
 
Avatar vixen_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 27
Dot.: Pomysły na organizację torebki

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
Jak wyżej ale... W każdej torebce staram się miec: blyszczyk, chusteczki,dlugopis,krem do rak, tak aby zmieniajac torebke tego nie przekladac. Oprocz tego spora kosmetyczka i w niej puder, szminka, lusterko i inne drobiazgi, których nie mam na tyle aby miec je osobno w kazdej torebce. Telefon, klucze, dokumenty, portfel zawsze w jednej kieszonce. Telefon, portfel i klucze na smyczy (każda w innym kolorze), żeby łatwo było "wyłowic".
Szkoda tylko, że ja ze smyczą wyławiam zawsze mase rzeczy, które się w nią zaplączą ;-)
vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 15:40   #14
Jeanette83
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanette83
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 104
Dot.: Pomysły na organizację torebki

Ja kupuje tylko torebki z co najmniej jedna wewnetrzna kieszonka - mam w niej klucze i komorke (z tej kieszonki przeznaczonej na komorke zawsze mi telefon wypada). Poza tym mam portfelik na pieniadze i osobny na karty, dokumenty itp. blyszczyk, szminke, lusterko i chusteczki trzymam w malej kosmetyczce. Nauczylam sie juz ze jak zmieniam torebke to musze do niej wlozyc te 5 rzeczy - klucze, telefon, portfel, wizytownik, kosmetyczke (plus ewentualnie kluczyki do samochodu i dowod rejestracyjny) i juz niczego nie zapominam
__________________


Jeanette83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:33.