Libido - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-23, 16:19   #301
anka_85
Zakorzenienie
 
Avatar anka_85
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 201
Dot.: Libido

Cytat:
Napisane przez stokrotka28 Pokaż wiadomość
Dziewczyny.
Znalazłam w aptece internetowej coś takiego jak EROTIC suplement diety w kapsułkach dal kobiet ( wspomaga aktywność sexualną - afrodyzjak ) 16 zł za 20 kapsułek. Czy któraś z was łykała coś takiego? No i jakie efekty?
ja z niczym takim nie miałam do czynienia.
nie wierzę w takie cuda
pozatym,sprawdziłabym czy owy erotic nie wchodzi w jakieś interakcje z tabletkami anty.
__________________
Sometimes the smallest things take up the most room in your heart.

Zdrowia dla małej, ale silnej kruszynki
Ani

anka_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 16:55   #302
Magda.W
Raczkowanie
 
Avatar Magda.W
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: Police
Wiadomości: 73
Dot.: Libido

Kupiłam w aptece za 18 zł 20 tabletek. Są to ziółka więc nie powinny wchodzić w inerakcje a przynajmniej mam taką nadzieję biorę już 10 tabletkę jest ok jest większa frajda z sexu. No jeszcze się na męża nie rzucam jak to było kiedyś ale może kiedyś ...
ja jestem póki co zadowolona.
__________________
Czasem skrobnę coś na blogu
Magda.W jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 17:19   #303
stokrotka28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 85
Dot.: Libido

Cytat:
Napisane przez Magda.W Pokaż wiadomość
Kupiłam w aptece za 18 zł 20 tabletek. Są to ziółka więc nie powinny wchodzić w inerakcje a przynajmniej mam taką nadzieję biorę już 10 tabletkę jest ok jest większa frajda z sexu. No jeszcze się na męża nie rzucam jak to było kiedyś ale może kiedyś ...
ja jestem póki co zadowolona.
Już dawno nie zaglądałam na ten wątek a tu proszę...jednak ktoś kupił taki wynalazek ale powiedz mi jak przed braniem tego specyfiku wyglądała twoja ochota na sex? A teraz ..piszesz że lepiej ale czy bierzesz jakieś tabletki anty?
Pozdrawiam..
stokrotka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 17:25   #304
Magda.W
Raczkowanie
 
Avatar Magda.W
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: Police
Wiadomości: 73
Dot.: Libido

Tabletki anty biorę od 15 lat i z każdym rokiem z tą ochotą na sex było coraz gorzej, w końcu poszłam do apteki po cokolwiek bo mi się małżeństwo zaczęło psuć, bo wiadomo że chłop to zawsze chce a mi - tak nie zabardzo. I tu zmiana trochę ziółek i jest lepiej.
__________________
Czasem skrobnę coś na blogu
Magda.W jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 09:01   #305
cytrynowo_piaskowa
Wtajemniczenie
 
Avatar cytrynowo_piaskowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 053
Dot.: Libido

Chciałabym odświeżyć watek, nie zakładać nowego.

Może są tu jeszcze inne dziewczyny które maja problem z libido.

Ja mam, totalnie nie wiem jaka jest tego przyczyna. Jest tu ktoś jeszcze z podobnym problemem?
__________________

cytrynowo_piaskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 12:37   #306
Madzik08
Zadomowienie
 
Avatar Madzik08
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 417
Dot.: Libido

Witam. Ja również mam z tym problem. Trwa to już od 2 lat, raz jest lepiej, raz gorzej, ale teraz jest tragicznie. Nie byłam w ciąży, nie brałam tabletek. Nie wiem jaka może być tego przyczyna, teraz to już pewnie chodzi też o psychike, bo bardzo mnie męczy ta sytuacja, ale zapewne nie tylko o to. Jestem ze swoim chłopakiem ponad 4 lata i jeśli nie liczyć seksu jest między nami cudownie, prawie idealnie.
Przeczytałam cały wątek i narazie planuje kupić jakieś tabletki, mam nadzieje że choć trochę pomogą.
Madzik08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 07:02   #307
katarzynkajg
Zadomowienie
 
Avatar katarzynkajg
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: JG
Wiadomości: 1 628
Dot.: Libido

I ja także mam taki problem od co najmniej roku nie mam ochoty na sex, nie wiem dlaczego tak się stało że po prostu przestałam mieć ochotę, nie byłby to dla mnie taki problem gdyby nie to że jestem w związku od 6 lat i okropnie się z tym czuje gdy muszę mojemu TŻ- owi odmawiać i szukać nowych wymówek.

Edytowane przez katarzynkajg
Czas edycji: 2009-10-16 o 13:11
katarzynkajg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-16, 12:33   #308
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Libido

A jakie tabletki mozna na to kupic?
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 20:30   #309
Sena_Robin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 20
Dot.: Libido

Podbijam. Czy jest jakiś sposób na podwyższenie libido? Biorę yasminelle i przez to w ogóle nie mam ochoty na mojego TZ:/ nie wiem już, co robić...
Sena_Robin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 21:22   #310
anonimowa ona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7
Dot.: Libido

ja od roku nie mam libido to jest straszne, jestesmy ze soba 4 lata prawie i do tej pory bylo wszystko ok orgazmy chec na sex, teraz moje libido jest 0. Jest na to jakas rada?
anonimowa ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 08:39   #311
Sena_Robin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 20
Dot.: Libido

Jest jakiś nowy ziołowy środek (Asequrella), jest o nim inny wątek na tym forum, niby ma pomagać na "skutki uboczne" brani tabsów, m.in. ma podwyższać libido. Można to chyba też brać jak się ogólnie ma niskie libido, a nie bierze się tabsów, bo tam same ziółka są. No właśnie - czy same ziółka mogą pomóc na taki problem? Bo coś mi się wierzyć nie chce:/ ja chyba chcąc nie chcąc zrezygnuję z tabsów, to po jakichś 3 m-cach wszystko powinno wrócić do normy... tylko że tabsy są takie wygodne jeżeli chodzi o antykoncepcję...
Sena_Robin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-27, 14:42   #312
JAANKA28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Dot.: Libido

Już sama nie wiem co się ze mną dzieje. Od dłuższego czasu zauważyłam, że unikam kontaktu z mężem jak tylko się da. Nie mam ochoty na seks, lubię jak mnie przytula, mizia, ale jak mąż próbuje coś więcej od razu się wkurzam. Od kilku dni do łóżka kładę się kiedy On już dawno śpi. A mąż robi się coraz bardziej nerwowy. "Boli" mnie to, gdyż wiem, że On tego potrzebuje. Kocham go, ale...nie mam ochoty na fizyczną bliskość. Jak tak dalej pójdzie, to mąż naprawdę nie wytrzyma i może zacząć się rozglądać za "zastępstwem". I co tu zrobić? I nie chodzi tu o szczere rozmowy itd., to już przerabialiśmy. Chodzi mi o to, co zrobić, żeby "znowu się chciało"?

Może to bardziej podłoże psychiczne?

Mamy 6-letnią córkę, a mój problem zaczął się po porodzie, tzn. nie trwa 6 lat, ale ze 2 na pewno. Z dnia na dzień jest gorzej... Byłam z tym u lekarza, kazał odstawić tabletki na trzy miesiące, i tak zrobiłam, a libido jak stanęło tak stoi.... Zmienił mi tabletki na inne, i znowu nic...
JAANKA28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:52.